Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Centrum Pezinka sa mení na prominentnú štvrť bývania

  • 10. 12. 2020
  • Tlačiť

Aktívnejší developerský ruch v centre Pezinka prináša mnoho prekvapení. Rezidencia LIPÁR, verejnosti známa od jesene minulého roka, sa postupne mení na realitu. Prominentná časť Pezinka, vzdialená len 3 minúty od centra a Pezinského zámku ponúka nadštandardné bývanie s limitovaným počtom bytov a 3 nebytové priestory. Výstavba hrubej stavby LIPÁR je v rukách skúseného staviteľa MK STAVGROUP s. r. o.

Developeri bojujú o priazeň obyvateľov mnohými zbraňami. Svoje developerské aktivity posúvajú za hranice rušných veľkomiest, do blízko vzdialených a historicky hodnotných komornejších lokalít.

 

Príkladom je i Rezidencia LIPÁR, ktorá vyrastá v jednej z najvyhľadávanejších častí Pezinka, vzdialená len 3 minúty pešou chôdzou od historického a architektonického klenotu - Pezinského zámku.

Pezinok víta možnosť bývania, z ktorého budú môcť obyvatelia profitovať

Moderná architektúra dvojpodlažného domu LIPÁR ponúka limitovaný počet 2-izbových a 3-izbových bytov, vrátane 5-izbového priestranného penthouse na najvyššom poschodí s výhľadom na historické centrum Pezinka, navyše s vlastnou terasou so zeleňou. Byty v rezidencii LIPÁR s južnou orientáciou ponúkajú výhľad na typické meštianske domy, malé uličky i historicky cenné kostoly, ako aj renesančnú Starú tržnicu. V ponuke sú i nebytové priestory, nachádzajúce sa na prízemí.

LIPARVnutro

Projekt je vypredaný už na 50 %

„Ľudia si zaslúžia bývať v príjemnom a kultivovanom prírodnom prostredí, kde trávia svoj voľný čas s rodinou či známymi. Všetko tvoríme tak, aby zákazník získal maximálny komfort z mestského bývania v hodnotnom historickom centre Pezinka. V rámci štandardu budú byty vybavené tepelnou a zvukovou izoláciou, v každom byte bude predpríprava klímy a podlahové kúrenie. Do bytu sa dostanete suchou nohou. Dostatočný počet parkovacích státí v podzemnom podlaží domu ponúkne komfort za každého počasia. Ukončenie výstavby je plánované na 4.Q v roku 2021,“ uviedla Miroslava Hollá, projektová manažérka Rezidencie LIPÁR.

Dopravne je rezidencia LIPÁR prístupná z Kupeckého ulice, a od Bratislavy je vzdialená len 23 km. Predajcom projektu je maklérska kancelária PonukaByvania.sk.

PR Článok

 


  • 10. 12. 2020
  • Tlačiť

Diskusia