Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Veľký ružinovský projekt stále rastie, 8. etapa je v predaji

  • 03. 11. 2020
  • Tlačiť

Na území ružinovskej miestnej časti Nivy prebiehajú alebo sa chystajú transformácie viacerých priemyselných areálov. Jedným z úspešne napredujúcich projektov v tejto oblasti je projekt NUPPU, v druhej polovici októbra spustila spoločnosť YIT Slovakia predaj jeho 8. etapy nazvanej Thuja.

nupi
Thuja; Zdroj: YIT Slovakia

 

NUPPU sa formuje

Najnovší bytový dom sa aktuálne nachádza v štádiu výstavby, rozsiahly rezidenčný komplex, vyrastajúci na východnom konci ulice Mlynské nivy, tak priebežne pokračuje vo formovaní svojej finálnej štruktúry. V prvých troch objektoch Lilja, Tulppaani a Ruusu sa býva, 4. Jasmiini bol skolaudovaný a sťahovanie sa očakáva v zimných mesiacoch, kolaudačný proces k 5. Hyasintti sa plánuje v 1Q budúceho roku. Rozostavané sú 6. etapa Orkidea a 7. Hortensia.

 

nupc
NUPPU; Zdroj: YIT Slovakia

nupd
NUPPU; Zdroj: YIT Slovakia

nupe
NUPPU; Zdroj: YIT Slovakia
nupf
NUPPU; Zdroj: YIT Slovakia

nupg
NUPPU; Zdroj: YIT Slovakia

nuph
NUPPU; Zdroj: YIT Slovakia

 

Podpora susedskej komunity

V súlade so snahami developera smerujúcimi k vytváraniu pevnej susedskej komunity, bude aj na prízemí zatiaľ posledného predstaveného bytového domu zriadená klubovňa. Z rovnakého dôvodu sa počas celej doby výstavby, postupne s jednotlivými objektmi, realizuje tiež už slávny park. Okrem podpory medziľudských vzťahov samozrejme prispieva k zvyšovaniu komfortu rezidentov. Poskytuje zóny navrhnuté pre vykonávanie rôznych činností, od kľudnej relaxácie na lavičkách či trávniku, cez grilovačku až po športové aktivity detí a dospelých. K užitočným službám v rámci projektu patrí i „carsharing” a balíkoBOX.

 

nupb
NUPPU - klubovňa; Zdroj: YIT Slovakia

nupa
NUPPU - carsharing; Zdroj: YIT Slovakia

nup
NUPPU - balíkoBOX; Zdroj: YIT Slovakia

 

Nových 98 bytov v ponuke

V zhode s ostatnými stavbami, s výnimkou výškovej dominanty Jasmiini, dosiahne aj Thuja 8 nadzemných podlaží. Do ponuky bývania pribudne 98 kusov 1- až 4-izbových jednotiek. Ku každej prináleží balkón, lodžia alebo terasa, cena nehnuteľnosti pokrýva pivničnú kobku. Vybudovaných bude spolu 127 nových parkovacích miest v podzemnom a nadzemnom parkovacom dome, ďalšie vzniknú v exteriéri. Na najnižšom podlaží, podobne ako u ostatných etáp, dokonca nájdeme priestory pre očistenie bicyklov a domácich zvierat.

Ukončenie kolaudácie Thuje spadá do druhého polroka 2022. Zástavbu NUPPU ešte doplnia dve pripravované etapy, pričom vo výslednej podobe by sme celý areál mohli vidieť v decembri 2025.

 

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Výstavba rezortu na Kubínskej holi napreduje

Nová štvrť v Liptovskom Mikuláši ponúka bývanie v rodinných i bytových domoch

V Tatranskej Lomnici sa ukončuje prestavba inšpirovaná kryhami ľadu

 

Zdroj: Novostavby.sk, YIT Slovakia

Autor: Natália Mokoš Hulmanová

  • 03. 11. 2020
  • Tlačiť

Diskusia