Novostavby.sk
Nájdených 12 628 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 632
Prenajmeme obrovskú  5-izb. nezariadenú vilu v Galante za 1 250 EUR/mes. vrátane energií. IHNEĎ!

Prenajmeme obrovskú 5-izb. nezariadenú vilu v Galante za 1 250 EUR/mes. vrátane energií. IHNEĎ!

Lokalita: Kolónia, Galanta (Galanta)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 150 m²

Ponúkame na prenájom obrovský nezariadený 5-izb. rodinný dom v Galante. Dom sa nachádza v novej štvrti Galanty – Kolónia, charakteristickej svojou tichostou a kľudom. Jedná sa o 14-ročný dom, ktorému prislúcha pozemok s rozlohou až 1 400 m2. Výhodná nehnuteľnosť aj pre ľudí milujúcich šport. Cyklotrasy, vodná nádrž kaskády 3km odtiaľ. • Na pozemku je postavená garáž pre 2 autá s rozlohou 50 m2. • Strecha domu - BRAMAC. • Interiér domu tvorí vstupná chodba, veľká obývacia miestnosť, kuchyňa s jedálňou a výstupom na vonkajšiu terasu, komora (4 m2), 3 izby, kúpeľňa s WC a ďalšie samostatné WC. Vila je pokrytá dlažbou vo všetkých izbách a zabezpečená ALARMOM s napojením na SBS. Eurookná, nová radiátory, nová kuchynská linka, bezpečnostné dvere sú samozrejmosťou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. • Veľmi výhodná lokalita nielen pre ľudí žijúcich v Galante, ale aj ľudí cestujúcich za prácou po Slovensku, do BA alebo NR, napojenie na diaľnicu je vzdialené len 6 km. • Ideálne pre viacčlennú rodinu, manažment firmy alebo ľudí potrpiacich si na vysoký štandard • Možnosť okamžitého ubytovania! Malý pes je prípustný taktiež, no musí sa zdržiavať v interiéri domu, poprípade v ohraničenom území blízko plotu. Nájomca je povinný uhradiť pri podpise zmluvy 2 250 EUR 1 x nájom vrátane energií: 1250 EUR 1 x depozit: 1 000 EUR

1 250 €/mes.
8,33 €/m²/mes.
vrátane energií
FLY REAL s.r.o.
SKY PARK, 2 izb. byt, 23.p., parking, výhľad, nový byt nepoužívaný

SKY PARK, 2 izb. byt, 23.p., parking, výhľad, nový byt nepoužívaný

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na prenájom nový, 2 izbový byt v známom projekte SKY PARK v Bratislave - Staré Mesto. Byt je zariadený novým nábytkom a spotrebičmi v spolupráci s interiérovým architektom. Samotný byt sa nachádza na 23. podlaží s orientáciou na východnú stranu. Obývacia izba je spojená s jedálenskou časťou, kuchyňou. Východ na loggiu je z obývacej izby a aj zo spálne. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom s wc a vstup je priamo zo spálne. Zo vstupnej haly je vstup na samostatné, hosťovské wc s umývadlom. Byt má výmeru 51 m2 + loggia cca. 5 m2. K bytu patrí vyhradené parkovacie miesto v garáži na - 1 podlaží a murovaná pivničná kobka v blízkosti parkingu, ktorá je vhodná a bezpečná na uloženie športových potrieb či sezónných osobných vecí. Cena prenájmu 820,-EUR + 100,-EUR parking + 80,-EUR energie, spolu komplet 1.000,-EUR mesačne. Výborná lokalita, vhodné pre náročného klienta, ideálne pre jednu osobu max. pár.

820 €/mes.
16,08 €/m²/mes.
+ 80 €/mes. energie
PLATINUM REAL s. r. o.
Novostavby 2-izb. bytov v historickom centre Prešova

Novostavby 2-izb. bytov v historickom centre Prešova

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné, zariadené novostavby bytov v samom centre Prešova v novo zrekonštruovanom bytovom dome pár krokov od pešej zóny. Byty s podlahovým kúrením a veľkými francúzskymi oknami sú orientované S-J a nachádzajú sa na 1., resp. 2. nadzemnom podlaží. 1. nadzemné podlažie: A1 - 2-izbový 60,76 m2 218 097 € 2. nadzemné podlažie: A1 - 2-izbový 67,91 m2 243 401 € A3 - 2-izbový 60,72 m2 217 949 € B6 - 2-izbový 61,14 m2 219 436 € B8 - 2-izbový 63,07 m2 226 268 € Byty sa predávajú zariadené v štandardnom vyhotovení s plávajúcou laminátovou podlahou, interiérovými dverami, kompletnými kúpeľňami a nábytkom presne tak ako na reálnych fotografiách. V priestore pre kuchynskú linku budú pripravené potrebné vývody vody, odpadu a elektriny. Obytná budova v ktorej sa byty nachádzajú je vybavená funkčnou recepciou. Blízkosť centra ich umožňuje okrem vlastného bývania využiť aj na apartmánové bývanie, či krátkodobý prenájom. Bližšie info k cenám jednotlivých bytov: 0949 772 893. Video: https://youtu.be/-y6nVIbkDQo Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka. Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola. Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, allfinreal@allfinreal.sk. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

217 949 €
3 589,41 €/m²

Allfin Real, s. r. o.
Meštiansky 2-iz. byt s klenbovými stropmi v strede mesta.

Meštiansky 2-iz. byt s klenbovými stropmi v strede mesta.

Lokalita: Hlavná, Prešov (Prešov)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Ponúkame Vám luxusné bývanie na exkluzívnej adrese priamo v strede nášho mesta v meštianskom dome na Hlavnej ulici v Prešove nad severným mestským parkom. Jedinečný, meštiansky 2-izbový byt s klenbovým stropom, ktorý vďaka dispozícii so vstupnou chodbou s kúpeľňou a komorou v centre bytu a orientáciou izieb zabezpečuje aj dostatok vlastnej intimity pre jeho obyvateľov. Spálňa je s výhľadom na park a obývacia izba s loggiou je orientovaná na opačnú stranu - západ smerom do dvora. Byt č.3 na 2 nadzemnom podlaží má plochu 68,00 m2. Info k cene: 0949 772 893 Aj tento byt bude odovzdaný v štandardnom prevedení s podlahovými krytinami, stierkami, interiérovými dverami a kompletne vybavenou kúpeľňou. Možnosť zakúpenia vonkajšieho parkovacieho miesta. Historický objekt, v ktorom sú byty umiestnené sa nachádza na Hlavnej ulici a poskytuje svojim obyvateľom všetky výhody bývania v centre 3. najväčšieho a 1. najkrajšieho mesta na Slovensku. Viac informácií Vám poskytne: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, allfinreal@allfinreal.sk. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade nami sprostredkovaného financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

203 600 €
2 994,12 €/m²

Allfin Real, s. r. o.
3-izb. byt v centre nad Trojicou - pre spisovateľov

3-izb. byt v centre nad Trojicou - pre spisovateľov

Lokalita: Hlavná, Prešov (Prešov)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestorovo luxusné novostavby bytov v centre mesta v meštianskom dome na Hlavnej ulici v Prešove. Tento 3-izbový byt s plochou 85,56 m2 sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Jadro bytu tvorí otvorená denná časť s kuchynským kútom v tvare U, jedálenskou časťou, obývačkou. Okrem hlavnej spálne je súčasťou exkluzívna inšpiratívna izba s presklenným priečelím a výhľadom na historické kolégium kde študovali takí velikáni našej literatúry a národného obrodenia ako Jonáš Záborský, Michal M. Hodža, Janko Jesenský, Pavol Országh Hviezdoslav a iní. Okrem tejto izby sa v byte nachádza aj veĺká spálňa, praktický šatník a kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom. Prístup do bytu je výťahom. Možnosť zakúpenia vlastného vonkajšieho parkovacieho miesta v cene od 12 500€. Byty sa predávajú v štandardnom vyhotovení s laminátovou podlahou, interiérovými dverami a kompletnou sanitou v kúpeľni. Viac info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, allfinreal@allfinreal.sk. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade nami sprostredkovaného financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

309 989 €
3 621,37 €/m²

Allfin Real, s. r. o.
Jednotka pre bonvivánov v centre Prešova

Jednotka pre bonvivánov v centre Prešova

Lokalita: Hlavná, Prešov (Prešov)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46.8 m²

Ponúkame 1-izbový byt v na pešej zóne v samom centre Prešova na 2 nadzemnom podlaží meštianskeho domu. Byt s plochou 46,8 m2 má okná na východnú stranu s exkluzívnym výhľadom na námestie. Po vstupe do bytu je zádverie s plochou 4,2 m2, nasleduje obývací priestor s oddeleným kuchynský kútom a kúpeľňa s vaňou a wc. Vysoké stropy s historickými klenbami a výhľad na námestie umocňujú exkluzivitu tohto bývania. Byt sa predáva v štandardnom vyhotovení s podlahovou krytinou, interiérovými dverami a sanitou v kúpeľni. Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie bez potreby vlastníctva auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola. Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, allfinreal@allfinreal.sk. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok, a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

140 560 €
3 003,42 €/m²

Allfin Real, s. r. o.
Bývanie pre bonvivánov v centre Prešova

Bývanie pre bonvivánov v centre Prešova

Lokalita: Hlavná, Prešov (Prešov)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodne nebytové priestory na prízemí vnútorného krídla meštianského domu prispôsobené na luxusné bývanie v centre mesta. Netradičné bývanie ponúka na nadštandardnej ploche dva veľkopriestorové byty s rôznym priestorovým riešením: -110 m2- dispozičné riešenie s veľkou kuchyňou spojenou s jedálňou a nadväzujúcou priestrannou obývačkou z ktorej je vstup do spálne. Druhá spálňa je spojená s pracovným kútikom. Priestranná kúpelňa má priestor na vaňu, samostatné wc, aj sprchový kút. Cena: 168 000 € -114 m2- dispozičné riešenie s veľkou obývačkou nadväzujúcou na spálňu so šatníkom. Druhá spálňa je spojená s väčším pracovným kútikom. V kuchyni je miesto aj na jedálenský kút. Priestranná kúpelňa má priestor na vaňu ukryté wc aj sprchový kút. Cena: 174 000 € Lokalita v centre nášho mesta ponúka výhody mestské bývanie - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola. Viac info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, allfinreal@allfinreal.sk. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade nami sprostredkovaného financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

168 000 €
1 527,27 €/m²

Allfin Real, s. r. o.
1-izbový byt na prízemí v centre, Baštová ul.

1-izbový byt na prízemí v centre, Baštová ul.

Lokalita: Baštová, Prešov (Prešov)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44.45 m²

Ponúkame na predaj 1-priestorový apartmánový byt na prízemí hotelového komplexu Black horse v centre starého Prešova. Byt s plochou 44,45 m2 je vybavený podlahovým kúrením a veľkým francúzskym oknom orientovaným na J. V kúpeľni s plochou 5m2 je plánovaný sprchovací kút a wc. Priestor je vhodný aj na podnikanie. Cena je za priestor v štádiu holobyt. Obytná budova v ktorej sa byt nachádza je vybavená funkčnou recepciou aj s možnosťou využitia komplexných služieb pri krátkodobých prenájmoch (raňajky, hygienický servis). Blízkosť pešej zóny umožňuje byty okrem vlastného bývania využiť aj na apartmánové bývanie, či krátkodobý prenájom aj cez mobilné aplikácie a v spolupráci so správcom budovy. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto. Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka. Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola. Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893/0903 618 456, allfinreal@allfinreal.sk. benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

88 010 €
1 979,98 €/m²

Allfin Real, s. r. o.
Na predaj 3izbový byt na začiatku Petržalky, Šustekova ul.

Na predaj 3izbový byt na začiatku Petržalky, Šustekova ul.

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

CPM REAL ESTATE ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj priestranný, nezariadený 3izbový v 15. ročnej stavbe rezidenčného projektu ŠUSTEKOVÁ v mestskej časti BRATISLAVA – PETRŽALKA. Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží. V súčasnosti je byt využívaný na kancelárske účely, čím ponúka širokú škálu dispozičných riešení pre budúce bývanie. Tak isto je možné naďalej byt využívať za účelom podnikania prip. zriadenia ambulancie. Súčasná dispozícia pozostáva zo vstupnej časti spojenej s priestrannou miestnosťou, s oddychovým a kuchynským kútom, dvoma samostatnými izbami, kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Bytový dom bol skolaudovaný v r.2006, je tehlovej konštrukcie s výťahom a nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite Petržalky s rýchlou dostupnosťou do centra. Tak isto výborná dostupnosť MHD, na Bratislavský obchvat a priame napojenie na most SNP, Apollo a Prístavný most. Neďaleko sa nachádza obchodné centrum Aupark. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, zdravotné stredisko, na prízemí bytového domu sa nachádza množstvo obchodíkov prípadne sú k dispozícií služby (kaderníctvo, kozmetika, atď.) Cena bytu je 250.000,- Eur vrátane právneho servisu a provízie. Možnosť kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypo úveru, ktorý Vám bezplatne zabezpečíme. Viac info: Bc. Zuzana Achbergerová, MBA, t.č. 0903377555, zuzana.achbergerova@cpm.sk

250 000 €
3 571,43 €/m²

CPM Real Estate
ZUCKERMANDEL, PRENÁJOM, BYT - 2 IZBOVÝ S GARÁŽOVÝM STÁTÍM, 60M2, ŽIŽKOVA ULICA, BRATISLAVA - STARÉ M

ZUCKERMANDEL, PRENÁJOM, BYT - 2 IZBOVÝ S GARÁŽOVÝM STÁTÍM, 60M2, ŽIŽKOVA ULICA, BRATISLAVA - STARÉ M

Lokalita: Žižkova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt s garážovým státím v novostavbe Zuckermandel na Žižkovej ulici v Bratislave - Staré Mesto. BYT: - byt sa nachádza na 2. poschodí - rozloha bytu je 60 m2 - loggia - kompletne zariadený (kuchynská linka so sporákom, elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, jedálenský stôl so stoličkami, kúpeľňa s vaňou a práčkou, spálňa s manželskou posteľou a vstavanou skriňou, obývačka so skrinkou a TV, konferenčným stolíkom, sedačka, na chodbe vstavaná skriňa) - klimatizácia - pivnica - byt voľný ihneď DISPOZÍCIA BYTU: - vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou s výstupom na terasu, spálňa, kúpeľňa s WC VÝHODY BYTU: - svetlý - tiché a príjemné prostredie pod hradom - obľúbená a vyhľadávaná časť Bratislavy na bývanie - v okolí je kompletná občianska vybavenosť K bytu je možné prenajať si parkovacie státie. CENA PRENÁJMU 745 €/mesiac + energie 185,- €  SPOLU 930,- € The agency Brothers offers an exklusive 2 bedroom apartment with parking in central located Zuckemandel in Žižkova street in Bratislava - Staré Mesto for rent.   the apartment:  - situated at 2. floor - area: 60m2 - loggia - fully furnished (modern kitchen with stove, owen, fridge, dishwasher, dining table, bathroom with washing machine, bedroom with large bed, built in closets, living room with sofa and TV) - air-conditioned - storage in basement - parking in the garage - free immediately  floorplan:   - entrance, open living room with kitchen, loggia, bedroom, bathroom with WC advantages:  - spacious, filled with light - nice and quiet surroundings underneath the castle  - very central and popular neighbourhood Monthly rent: 745,- € + running costs 185,-  € - TOTAL 930,- € KONTAKT: Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra: Ján Mucha, RSc. +421 905 794 976, jan.mucha@brothersreal.com www.janmucha.sk © COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

745 €/mes.
12,42 €/m²/mes.
vrátane energií
BROTHERS Real, s.r.o.
NA PRENÁJOM 3i byt - novostavba vo veľmi tichej lokalite (zástavba rodinných domov) s 2 parkovacími

NA PRENÁJOM 3i byt - novostavba vo veľmi tichej lokalite (zástavba rodinných domov) s 2 parkovacími

Lokalita: Cez Ohrady, Trenčín (Trenčín)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

NEWHOUSE REALITY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM priestranný, slnečný 3-izbový byt s prístupom na záhradu. Tento byt sa vyznačuje najmä tým, že je umiestnený v rodinnom dome, ktorý tvoria dve bytové jednotky (obe sa prenajímajú). Byt sa nachádza v Trenčíne na ulici Cez ohrady - časť Záblatie. Na tejto ulici sa nachádzajú len rodinné domy a vyznačuje sa veľmi tichým prostredím. Byt je možné dozariadiť po individuálnej dohode s majiteľom nehnuteľnosti. K bytu sú vyhradené dve parkovacie miesta priamo pred domom. LOKALITA: - byt sa nachádza v tichej, bezpečnej a dostupnej lokalite - je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú príjemné bývanie v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou VÝHODY: - pod oknami rodinného domu sa nachádza priestranné parkovisko, s bezproblémovým parkovaním (2 parkovacie miesta vyhradené k bytu) - čiastočne zariadený byt (po dohode s majiteľom možnosť dozariadiť) - optické pripojenie internetu DISPOZÍCIA: - vstupná chodba vybavená vstavaným šatníkom - priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, kúpeľňovým nábytkom - samostatné wc - spálňa s manželskou posteľou - izba s jednolôžkovou posteľou - veľká obývacia izba zariadená obývacím nábytkom a gaučom, prepojená s kuchyňou, ktorá je vybavená vstavanou kuchynskou linkou so spotrebičmi. Z obývacej miestnosti vedie vstup na záhradu. CENA: Cena za prenájom je 740€ nájomné a 100€ energie. Obhliadku s Vami rád zrealizuje a po nehnuteľnosti Vás prevedie Denis Durec. Neváhajte ho kontaktovať a dohodnúť si termín, ktorý Vám bude vyhovovať. Mgr. Denis Durec NEWHOUSE REALITY +421 910 679 409 denis.durec@newhouse.sk U nás neplatíte už žiadne ďalšie poplatky. Profesionálny realitný servis je pre nás samozrejmosťou. Vďaka modernému prístupu a inovatívnym technológiám sa stáva proces predaja a prenájmu naších nehnuteľností veľmi dynamický. Zaujala Vás naša nehnuteľnosť? Náším klientom ponúkame kompletné a rýchle vybavenie hypotekárneho úveru, BEZ poplatkov.

740 €/mes.
8,71 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
NewHouse Reality
NA PRENÁJOM 4i byt s terasou - novostavba vo veľmi tichej lokalite (zástavba rodinných domov) s 2 pa

NA PRENÁJOM 4i byt s terasou - novostavba vo veľmi tichej lokalite (zástavba rodinných domov) s 2 pa

Lokalita: Cez Ohrady, Trenčín (Trenčín)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

NEWHOUSE REALITY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM priestranný, slnečný 4-izbový byt s terasou. Tento byt sa vyznačuje najmä tým, že je umiestnený v rodinnom dome, ktorý tvoria dve bytové jednotky (obe sa prenajímajú). Byt sa nachádza v Trenčíne na ulici Cez ohrady - časť Záblatie. Na tejto ulici sa nachádzajú len rodinné domy a vyznačuje sa veľmi tichým prostredím. Byt je možné dozariadiť po individuálnej dohode s majiteľom nehnuteľnosti. K bytu sú vyhradené dve parkovacie miesta priamo pred domom. LOKALITA: - byt sa nachádza v tichej, bezpečnej a dostupnej lokalite - je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú príjemné bývanie v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou VÝHODY: - pod oknami rodinného domu sa nachádza priestranné parkovisko, s bezproblémovým parkovaním (2 parkovacie miesta vyhradené k bytu) - čiastočne zariadený byt (po dohode s majiteľom možnosť dozariadiť) - optické pripojenie internetu DISPOZÍCIA: - vstupná chodba vybavená vstavaným šatníkom - priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, kúpeľňovým nábytkom - samostatné wc - spálňa s manželskou posteľou s východom na terasu - izba s jednolôžkovou posteľou - izba s jednolôžkovou posteľou - veľká obývacia izba prepojená s kuchyňou, ktorá je vybavená vstavanou kuchynskou linkou so spotrebičmi. CENA: Cena za prenájom je 840€ nájomné a 100€ energie. Obhliadku s Vami rád zrealizuje a po nehnuteľnosti Vás prevedie Denis Durec. Neváhajte ho kontaktovať a dohodnúť si termín, ktorý Vám bude vyhovovať. Mgr. Denis Durec NEWHOUSE REALITY +421 910 679 409 denis.durec@newhouse.sk U nás neplatíte už žiadne ďalšie poplatky. Profesionálny realitný servis je pre nás samozrejmosťou. Vďaka modernému prístupu a inovatívnym technológiám sa stáva proces predaja a prenájmu naších nehnuteľností veľmi dynamický. Zaujala Vás naša nehnuteľnosť? Náším klientom ponúkame kompletné a rýchle vybavenie hypotekárneho úveru, BEZ poplatkov.

840 €/mes.
9,03 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
NewHouse Reality
NA PREDAJ novostavba rodinného domu - bungalov v obci Ivanovce (RD1)

NA PREDAJ novostavba rodinného domu - bungalov v obci Ivanovce (RD1)

Lokalita: Ivanovce, Ivanovce (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 82.4 m²

NEWHOUSE REALITY ponúka na predaj novostavbu moderného bungalovu, ktorý bude odovzdaný majiteľom v štádiu holodom na jar 2022. K nehnuteľnosti prislúcha rovinatý pozemok o výmere 331m2.   V tejto lokalite sú VOĽNÉ ešte dva identické rodinné domy RD1 a RD2.   VÝHODY - novovybudovaná lokalita - novostavba (rok výstavby: 2021) - rovinatý pozemok   DISPOZÍCIA - vstup 7,35m2 - chodba 5,19m2 - technická miestnosť 4,00m2 - kúpeľňa 4,80m2 - izba 10,85m2 - izba 15,52m2 - obývacia izba+kuchyňa 34,69m2 - možnosť dobudovať terasu o výmere až 47,42m2   Technické parametre nehnuteľnosti: - dom je postavený z tehly o hrúbke 30cm - bude zateplený fasádnym polystyrénom o hrúbke 150mm s povrchovou farebnou úpravou v bielej farbe - strešná krytina škridla BRAMAC + väzníkový krov s výlezom na "povalu" - vápennocementové omietky a betónový poter - elektroinštalácia, dátové rozvody, predpríprava na kamerový systém - podlahové vykurovanie plynovým kotlom so zásobníkom TÚV - rozvody zdravotechniky - plastové okná SALALAMANDER s izolačným trojskom - AL exteriérové parapety šedé a vnútorné PVC parapety biele - vstupné plastové dvere s okrasnou výplňou a nerezovým madlom (viacbodový dverový zámok automat) - predpríprava na krb v obývacej izbe - okapové chodníky, prístupový chodník, 2 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby - vonkajší nezamŕzajúci vývod na vodu - RD bude napojený na všetky IS (voda, kanalizácia, elektrika, plyn a optický internet)   Viac informácií Vám poskytneme priamo u nás na t.č. 0910 679 409, prípadne na osobnej obhliadke priamo na mieste.   CENA: 165 000 €   Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte ma a poskytnem Vám viac informácií: Mgr. Denis Durec NEWHOUSE REALITY 0910 679 409 - denis.durec@newhouse.sk

165 000 €
2 002,43 €/m²

NewHouse Reality
NA PREDAJ novostavba rodinného domu - bungalov v obci Ivanovce (RD2)

NA PREDAJ novostavba rodinného domu - bungalov v obci Ivanovce (RD2)

Lokalita: Ivanovce, Ivanovce (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 82.4 m²

NEWHOUSE REALITY ponúka na predaj novostavbu moderného bungalovu, ktorý bude odovzdaný majiteľom v štádiu holodom na jar 2022. K nehnuteľnosti prislúcha rovinatý pozemok o výmere 331m2.   V tejto lokalite sú VOĽNÉ ešte dva identické rodinné domy RD1 a RD2.   VÝHODY - novovybudovaná lokalita - novostavba (rok výstavby: 2021) - rovinatý pozemok   DISPOZÍCIA - vstup 7,35m2 - chodba 5,19m2 - technická miestnosť 4,00m2 - kúpeľňa 4,80m2 - izba 10,85m2 - izba 15,52m2 - obývacia izba+kuchyňa 34,69m2 - možnosť dobudovať terasu o výmere až 47,42m2   Technické parametre nehnuteľnosti: - dom je postavený z tehly o hrúbke 30cm - bude zateplený fasádnym polystyrénom o hrúbke 150mm s povrchovou farebnou úpravou v bielej farbe - strešná krytina škridla BRAMAC + väzníkový krov s výlezom na "povalu" - vápennocementové omietky a betónový poter - elektroinštalácia, dátové rozvody, predpríprava na kamerový systém - podlahové vykurovanie plynovým kotlom so zásobníkom TÚV - rozvody zdravotechniky - plastové okná SALALAMANDER s izolačným trojskom - AL exteriérové parapety šedé a vnútorné PVC parapety biele - vstupné plastové dvere s okrasnou výplňou a nerezovým madlom (viacbodový dverový zámok automat) - predpríprava na krb v obývacej izbe - okapové chodníky, prístupový chodník, 2 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby - vonkajší nezamŕzajúci vývod na vodu - RD bude napojený na všetky IS (voda, kanalizácia, elektrika, plyn a optický internet)   Viac informácií Vám poskytneme priamo u nás na t.č. 0910 679 409, prípadne na osobnej obhliadke priamo na mieste.   CENA: 165 000 €   Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte ma a poskytnem Vám viac informácií: Mgr. Denis Durec NEWHOUSE REALITY 0910 679 409 - denis.durec@newhouse.sk

165 000 €
2 002,43 €/m²

NewHouse Reality
+++ TOP PONUKA DOKONČENÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU KÚSOK OD TRNAVY+++

+++ TOP PONUKA DOKONČENÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU KÚSOK OD TRNAVY+++

Lokalita: Nová, Majcichov (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

+++ TOP PONUKA DOKONČENÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU KÚSOK OD TRNAVY+++ Kamenár&Partners Vám ponúka na predaj tento dokončený rodinný dom typu bungalov v obci Majcichov vzdialenej len 10 minút od Trnavy s výborným napojením na dialnicu. Dom sa nachádza v samotnom centre obce s výbornou občianskou vybavenosťou v tichej slepej uličke. Samotný dom je na pravideľnom pozemku o rozlohe 540m2. Pozemok je kaskádovitý a po všetkých stranách oplotený. Dom je určený pre rodinu a disponuje 4 izbami a kuchyňou. Celková podlahová plocha domu je 110m2. Dom je dokončený vrátane podláh, kúpelní, tepelného čerpadla a kuchynskej linky,v podstate voľný okamžite k nasťahovaniu. CENA: 230.000,- Eur Pre viac informácií o tejto atraktívnej ponuke ako aj možnosti dohodnutia si obhliadky ma kontaktujte na čísle 0918 507 888-Miroslav Kamenár

230 000 €
2 090,91 €/m²

Kamenár & Partners s. r. o.
PRÍJEMNÝ 2 iz byt v NOVOSTAVBE na DÚHOVEJ ul. v Slovenskom Grobe

PRÍJEMNÝ 2 iz byt v NOVOSTAVBE na DÚHOVEJ ul. v Slovenskom Grobe

Lokalita: Dúhová, Slovenský Grob (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt v Slovenskom Grobe. Byt sa nachádza v príjemnej, vyhľadávanej lokalite Malý Raj konkrétne na Dúhovej ulici. Túto oblasť ocenia hlavne aktívni, mladí ľudia, ktorí chcú mať blízko k prírode a pokoj nakoľko sa jedná o veľmi tichú lokalitu. Byt sa nachádza na 1. poschodí v bytovom dome s výťahom z roku 2018. Táto nehnuteľnosť Vás zaujme perfektným dispozičným riešením rozdeleným na dennú a nočnú časť. Má ideálnu výmeru podlahovej plochy 52,39m2 + loggia (5m2). Bližšie informácie k nehnuteľnosti: Byt je vo výbornom stave nakoľko bol kúpou len krátko obývaný. V celom byte sú kvalitné laminátové podlahy, interiérové dvere s obložkami, vstupné bezpečnostné dvere. Kuchynská linka bola robená na mieru, ako aj vstavané skrine a postel s nočnými stolíkmi v spálni. Dispozične ponúka: Pri vstupe do bytu sa dostaneme do predsiene kde sa nachádza zástena so stavanou skriňou roldor, ktorá oddeluje priestor od kuchynskej časti. Z predsiene vchádzame do obývacej miestnosti so vstupom na balkón prepojenej s kuchynskou časťou. Z kuchynskej časti prechádzame do chodby z ktorej sa dostaneme do spálne, samostatnej kúpeľne a WC. MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: -byt sa predáva po dohode zariadený -má dostatok úložného priestoru s tým že v chodbe by bol priestor na ďalšu vstavanú skriňu roldor -je orientovaný na západ -má krásny výhľad na pohorie Karpaty -pred bytovým domom je dostatok bezplatných parkovacích miest -bytový dom má vlasný kotol na vykurovanie a ohrev vody -má priestrannú loggiu -v kúpeľni je podlahové kúrenie -v predsieni a v kúpeľni je kvalitná talianska dlažba -nízke mesačné náklady Lokalita: - 15 - 25min autom od Bratislavy, Senca a 10min od Pezinka -diaľnica D1 menej než 20min. - lokalita je vhodná pre tých čo hľadajú pokojné, rodinné prostredie pre bývanie -v obci Slovenský Grob je základná občianska vybavenosť - potraviny, MŠ, ZŠ, kultúrne stredisko. -pre milovníkov cyklistiky je v blízkosti množstvo cyklotrás Môj tip: Tento byt ešte vonia novotou! Byt je vhodný pre všetky vekové kategórie nakoľko má bezbariérový vstup s výťahom. Ak hľadáte komfortné bývanie tu ste na správnej adrese! Prostredie v ktorom sa bytový dom nachádza Vám zaručene poskytne dostatočné súkromie a komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou. Pokojná časť, perfektná poloha a praktická dispozícia robia túto nehnuteľnosť JEDINEČNOU!  Určite odporúčam a teším sa na novích majiteľov. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900 ID: 94474 Cena: 133900 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

133 900 €
2 349,12 €/m²

B10 reality, s.r.o.
LEN 1 BYT NA POSCHODÍ / Úplne nový, KLIMATIZOVANÝ 3i. byt S TERASOU, 116m2, V CENTRE Bratislavy / DU

LEN 1 BYT NA POSCHODÍ / Úplne nový, KLIMATIZOVANÝ 3i. byt S TERASOU, 116m2, V CENTRE Bratislavy / DU

Lokalita: Dunajská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 116 m²

Ponúkame na predaj tento ÚPLNE NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 3-izbový byt S TERASOU, ktorý sa nachádza na poslednom 7/7.poschodí v NOVOSTAVBE polyfunkčného domu DUNAJSKÁ 3 situovanom v úplnom centre Bratislavy v mestskej časti STARÉ MESTO. IBA 1 BYT NA POSCHODÍ A LEN 3 BYTY CELKOVO V BUDOVE. Byt disponuje celkovou podlahovou plochou 116,12 m2 z čoho čistá plocha bytu predstavuje 97 m2 a plocha terasy 19,12 m2. LEN 1 BYT NA POSCHODÍ a LEN 3 BYTY CELKOVO V BUDOVE. Dispozíciu tohto nového mestského bytu tvorí priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a s jedálenskou časťou spolu až 46,81 m2, hlavná spálňa 14,17 m2 so samostatným šatníkom 8,41 m2, kúpeľňa s toaletou 9,79 m2, druhá izba 12,63 m2, vstupná predsieň so šatníkom 3,03 m2, druhá hosťovská toaleta z predsiene 2,16 m2 a terasa 19,12 m2 na ktorú sa vychádza z každej obytnej miestnosti. Byt má vlastný plynový kotol zn. Viesmann, ktorý sa nachádza v kúpeľni kde je priestor pre vaňu aj sprchovací kút, toaletu, dve umývadlá a príprava na práčku. VEĽKOU VÝHODOU JE DISPOZÍCIA BYTU, KTORÁ UMOŽŇUJE ZMENU Z 3-IZBOVÉHO BYTU NA 4-IZBOVÝ BYT. V cene bytu je už zahrnuté bezplatné užívanie jedného garážového parkovacieho státia na 5 rokov ktoré sa nachádza v suteréne protiľahlého domu len 10 metrov cez cestu. Cena nehnuteľnosti je 485.000,-EUR vrátane provízie realitnej kancelárie. TEL.: +421 902 620 520

485 000 €
4 181,03 €/m²

K - services s. r. o.
Predaj 2-izbový byt s parkovacím státím a pivničnou kobkou na Mýtnej ulici v Bratislave – Staré Mest

Predaj 2-izbový byt s parkovacím státím a pivničnou kobkou na Mýtnej ulici v Bratislave – Staré Mest

Lokalita: Mýtna, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt /nebytový priestor-apartmán/ 57,95 m2 s garážovým parkovacím státím 12 m2, pivničnou kobkou 1 m2 a loggiou 6,3 m2, 8. NP poschodie na Mýtnej ulici v Bratislave – Staré Mesto v projekte PROXENTA Residence - kvalitná novostavba Vám zaručuje nadštandardné bývanie bez starostí, či nutných rekonštrukcií. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Predáva vo vysokom štandarde, veľký walk in šatník - k dispozícii množstvo úložného priestoru, vonkajšie široko lamelové hliníkové žalúzie vo farbe antracid - do bytu vpustia len toľko svetla, koľko potrebujete. Moderná kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi (chladnička, indukčná varná doska, pyrolitická rúra), jedálenský pult+2 stoličky, spojená s obývacou izbou tiež navrhnutou architektom. Drevené parkety v celom byte interiér navrhnutý architektom, vysoko kvalitný materiál. Moderná posteľ vrátane matraca, 1x vstavaná skriňa, Kúpeľňa s vaňou, zabudovaná práčka a samostanté WC. Byt ponúka nadštandardný dizajn a kvalitu bývania s dobrou dostupnosťou do centra. Priestranná loggia s množstvom denného svetla. Ponúkaný byt sa vyznačuje jedinečnosťou a nadčasovým vzhľadom. Jedna z najlukratívnejších štvrtí v Bratislave. Dostatočná občianska vybavenosť. Výhodná kúpa pre podnikateľov, ale je to možné i ako FO. biele interiérové dvere drevené parkety vysoké stropy bezpečnostné vchodové dvere moderné okná s troj-sklom s mikrovetraním výborná dostupnosť MHD dopravný uzol, frekventované miesto, roh ulíc Mýtna/ Šancová/ Legionárska/ Račianska pešia dostupnosť do centra kaviareň priamo v bytovom dome kompletná občianska vybavenosť priamo v okolí bytového domu kamerový systém v spoločných priestoroch vchodová brána na čip internetové kabeláže unikátny systém parkovania v zakladačoch vynikajúce presvetlenie parkovanie novej generácie Cena 260 000 € + 25 000 € garážové státie Kontakt: + 421 905 563 400 E-mail: sprincova@danubereality.sk PROVÍZIA PRE RK 3% Z CENY NEHNUTEĽNOSTI, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta). “Nehnuteľnosti v dobrých rukách” www.danubereality.sk Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

260 000 €
4 482,76 €/m²

DANUBE Reality Group, s.r.o.
Na predaj bungalov, Bánovce nad Bebravou časť Horné Ozorovce

Na predaj bungalov, Bánovce nad Bebravou časť Horné Ozorovce

Lokalita: Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 142.05 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu bungalov, na pozemku o výmere 649 m2, ktorý spĺňa požiadavky aj najnáročnejších klientov. Úžitková plocha je 142,05 m2, zastavaná plocha s terasami je 192,4 m2. Dom má tri spálne pričom spálňa pri vstupe má vlastný šatník a kúpeľňu. Obývacia izba je opticky prepojená s kuchyňou a jedálňou. Z dvoch zadných izieb a obývacej izby je prístupná čiastočne krytá terasa. Zasklená stena v obývacej izbe opticky prepája interiér so záhradou. Pri vstupe do domu je vytvorené závetrie, ktoré chráni pred nepriaznivým počasím. V zádverí sa nachádza samostatná toaleta s technickým zázemím domu. Technické riešenie: steny sú navrhnuté z pórobetónových tvárnic, krov je väzníkový a nachádza sa v ňom odkladací priestor na sezónne veci, obvodové steny – tvárnice Ytong P2-400 hr. 300 mm, priečky tvárnice Ytong P2 – 500, hr. 150 mm, tepelná izolácia stien – minerálna vlna hr 160 mm. Vykurovanie je podlahové. Tento bungalov má optimalizované stavebné konštrukcie a spadá do kategórie energeticky úsporných domov. Dom bude postavený do mája 2022. Horné Ozorovce sa nachádzajú iba 5 minút autom od centra mesta Bánovce nad Bebravou. Je tam kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, MHD, nemocnica, obchody a obchodné centrá. Energetický certifikát – nízkoenergetický dom Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 e-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie kúpnych zmlúv.

189 000 €
1 330,52 €/m²

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Na predaj luxusná reštaurácia – Lehota pod Vtáčnikom

Lokalita: Lehota pod Vtáčnikom (Prievidza)
Druh: Reštauračné priestory

RADO Reality ponúka na predaj luxusnú reštauráciu v obci Lehota pod Vtáčnikom, na pozemku o výmere 2300 m², ktorá bola postavená v roku 2014. Celková veľkosť reštaurácie je 1000 m² , 75 m² vonkajšia terasa, nad reštauráciou je luxusný byt navrhnutý od dizajnéra s rozlohou 200 m², ďaľších 200 m² je pripravených na 6 izieb pre penzión, vonku je 7 parkovacích miest pre personál a parkovisko pre hostí a autobus s kapacitou 20 miest. Detail reštaurácie: Počet miest na sedenie v reštaurácii je 100. V presklenej terase prepojenej s reštauráciou 40, vo vonkajšej terase 40 a sedenie na tráve tiež 40. Dokopy teda 220 miest. Reštaurácia je vybavené jedinečným na mieru robeným dizajnovým nábytkom, ktorý ju robí atraktívnou hlavne pre budúce nevesty. Srdcom reštaurácie je moderne plne vybavená kuchyňa. Disponuje elektrickým konvektomatom, holdomatom, pecou na pizzu, plynovým sporákom, veľkou chladiacou miestnosťou, chladiacimi pultami, niekoľkými mrazákmi, šokérom atď. Ďalšími priestormi reštaurácie sú oddelené toalety pre hostí reštaurácie, oddelené šatne pre mužov a ženy vybavené toaletou a sprchovým kútom, miestnosť pre upratovačku, miestnosť na skladovanie odpadov, umývacia miestnosť, suchý sklad potravín, sklad, kotolňa, garáž, malá kancelária. Inventár reštaurácie okrem iného tvorí aj kvalitný dizajnový porcelánový riad značky RAK. Reštaurácia je klimatizovaná, vykurovanie je podlahové, vykurovacie teleso a ohrev vody je na plyn a vodu ohrievajú aj slnečné kolektory. V hornej časti reštaurácie je zariadený luxusný byt (v priložených fotkách aktuálneho stavu a aj vizualizácie od dizajnéra) s rozlohou cca 200 m2. Byt je sčasti zariadený kvalitným originálnym dizajnovým moderným nábytkom, vyrobeným na mieru. Disponuje veľkou obývačkou spojenou s jedálňou a kuchyňou, ďalej sú tu 4 izby, 2 kúpeľne a šatník. Súčasťou obývačky je 1 m široký plynový krb na diaľkové ovládanie, ktorý dokonale imituje krb na drevo. V prílohe sú aj vizualizácie, kde je nad šatníkom a časťou obývačky navrhnutá aj galéria so sklenenou podlahou, ktorá má slúžiť ako pracovňa, tá však ešte nie je vybudovaná. Byt je klimatizovaný. Reštaurácia je určená hlavne na svadby a rodinné oslavy, o ktoré je každý rok stále väčší záujem aj bez aktívnej reklamy vďaka veľmi dobrému menu. S reklamnou kampaňou by záujem nepochybne vzrástol. Je možné mať aj dve menšie oslavy alebo svadby naraz vďaka tomu, že je priestor predelený veľkými dverami s trojsklom, ktoré dobre izolujú hluk. V prípade záujmu sa dá usporiadať civilný obrad na trávniku pod svetelnými reťazami alebo v priestoroch krytej terasy. V poslednom čase sú civilné obrady čoraz atraktívnejšie. Ich výhodou je, že svadobný hostia sa nemusia presúvať a všetko sa odohráva na jednom mieste. Veľkým plusom pre zákazníkov je aj okolie, ktoré iné reštaurácie väčšinou nemajú: veľká trávnatá plocha a veľké detské ihrisko, kde je drevený domček so šmýkačkou, ďalší drevený domček na hranie, hojdačky, trampolína, veľký drevený vláčik, retiazkový kolotoč a pieskovisko s hračkami. Toto veľmi oceňujú zákazníci s malými deťmi. Pre nevesty je okrem krásnych a moderných priestorov, ktoré nie je potrebné príliš dekorovať, lákadlom aj luxusná na mieru robená kvetinová stena tvorená až z 1000 kvetov, ďalej svetelné reťaze v záhrade (svetelný strop a osvetlené stromy), ktoré robia nádhernú kulisu pre fotografovanie. Eenergetický certifikát - B. Mesto Prievidza sa nachádza 13 km od obce a Bojnice 16 km. V Okolí obce sa nachádza veľa turistických zaújimavosti viď. v linku https://travelguide.sk/svk/prievidza/turisticke-zaujimavosti/. Link na virtuálnu 3D prehliadku: https://lnk.sk/irfs V prípade záujmu poskytneme bližšie informácie o reštaurácii a podnikaní spojeným s ňou. Miroslava Kováčová RADO Reality Group Tel.: +421903709430 E-mail: mkovacova@radoreality.sk Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

835 000 €

RADO Reality Trenčín s.r.o.
1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 632