Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Čistá fasáda nevypovedá o financiách, ale o zdraví rodiny

  • 04. 06. 2018
  • Tlačiť

Zanedbanou fasádou si môžete spôsobiť väčšie problémy, ako je len nevzhľadný domov. Hrozbu predstavujú najmä riasy a plesne, ktoré výrazne škodia vášmu zdraviu.

Nezabúdajte na pravidelné udržiavanie svojho domu a pozvite si profesionálnu firmu, ktorá si poradí s údržbou počas niekoľkých minút.

Fasáda tvorí ochrannú bariéru proti prírode, a tak je cieľom všetkých najrôznejších mikroorganizmov, ktoré sa s radosťou usadzujú v jej trhlinách. V prípade, že sa čistenie podceňuje viac ako desať rokov, môže dôjsť k rozloženiu fasády tak dôkladne, že prestane vytvárať jednotný obal. Ten, kto chcel ušetriť na údržbe, nakoniec zaplatí za opravu celej fasády.

Zdroj: Umyjemto.sk

Neodmysliteľnou hrozbou sú riasy a plesne. Tie sa šíria vzduchom okolo celého domu a prenikajú dovnútra. Fasádu by ste mali čistiť každých 5 rokov. Riasy sa do domu pustia, či máte fasádu natretú, zateplenú alebo brizolitovú. Čistenie je preto vhodné opakovať každých 5 rokov. O úpravu fasády sa nepokúšajte sami a radšej ju zverte firme, ktorá ponúka aj ochranný nástrek proti mikroorganizmom. Odborníkov si môžete zavolať aj v prípade, že chcete vyčistiť iba severnú stranu domu, záhradný domček alebo príjazdovú cestu. 

Úsporné čistenie si môžete najskôr vyskúšať

Použitím rýchlej a ekologickej metódy čistí domy firma UMYJEMTO, ktorá používa tlakové čistenie vodou s teplotou 50 °C. Za šesť rokov pôsobenia sa firma Umyjemto stala najstaršou v odbore, a tak dobre vie, že čistenie fasád je dôležitou investíciou pre každého majiteľa domu. Firma preto ponúka nezáväznú skúšku, keď vám zadarmo umyje kus postihnutej plochy. 

Zdroj: Umyjemto.sk
Zdroj: Umyjemto.sk
Zdroj: Umyjemto.sk
Zdroj: Umyjemto.sk

Čistému príbytku zdar.

www.umyjemto.sk

Zdroj: Umyjemto.sk 

PR článok


  • 04. 06. 2018
  • Tlačiť

Diskusia