Novostavby.sk
Nájdených 13 365 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

A06 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

A06 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59.45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt s balkónom. Využite momentálnu akciu a získajte jedno parkovacie státie ZDARMA. Súčasťou je aj komora situovaná hneď vedľa bytu. Byt sa predáva v štádiu holobytu alebo v štandarde. Bytový dom je momentálne vo výstavbe – kolaudácia 04/2023. Úžitková plocha bytu je 66,5 m2 vrátane terasy (5m2) a komory (2m2). Parkovacie miesto o výmere 12 m2. Na rezerváciu bytu Vám stačí iba 12 % z kúpnej ceny! Ručíme Vám bankou za financovanie bytu. Byty je možné dokončiť aj do prevedenia ŠTANDARD po dohode. FINANCOVANIE: 1. Splátka - 12 % z ceny - pri podpise Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve 2. Splátka – 10 % z ceny – po zápise hrubej stavby do katastra nehnuteľností 3. Splátka - 78 % z ceny - po kolaudácií, po podpise Kúpnej zmluvy ZOZNAM VNÚTORNÉHO VYBAVENIA BYTU – HOLOBYT Konštrukcie stolárske: vstupné dvere protipožiarne, okná a balkónové dvere plastové zasklené tepelno-izolačným sklom, parapetné dosky vonkajšie plechové a vnútorné plastové. Zdravotechnika: ventil práčkový, ventil k WC, bytový vodomer pre SÚV, el. zásobníkový ohrievač (bojler), ventilátor v kúpeľni, rebrinový radiátor, odpad v kuchyni, odpad v kúpeľni. Vykurovanie: podlahové elektrické kúrenie. Elektroinštalácie: zásuvky a vypínače, zásuvka na TV anténu, domáci telefón, vývod na digestor (len podľa požiadavky klienta), balkón (predpríprava na svietidlo ovládané z obytnej miestnosti), zabudované termostaty v každej izbe (el. podlahové kúrenie). Steny: balkón – silikónová stierka, ostatné steny – vápenno-cementová omietka. Podlahy: balkón – keramická dlažba – mrazuvzdorná a protišmyková, ostatné podlahy v byte – betónový poter (tepelne odizolovaný). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte dnes.

146 278 €
2 460,52 €/m²

ViNi real s.r.o.
A04 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

A04 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59.45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt s predzáhradkou. Využite momentálnu akciu a získajte jedno parkovacie státie ZDARMA. Súčasťou je aj komora situovaná hneď vedľa bytu. Byt sa predáva v štádiu holobytu alebo v štandarde. Bytový dom je momentálne vo výstavbe – kolaudácia 04/2023. Úžitková plocha bytu je 66,5 m2 vrátane terasy (5m2) a komory (2m2). Predzáhradka je o výmere 122,1 m2. Parkovacie miesto o výmere 12 m2. Na rezerváciu bytu Vám stačí iba 12 % z kúpnej ceny! Ručíme Vám bankou za financovanie bytu. Byty je možné dokončiť aj do prevedenia ŠTANDARD po dohode. FINANCOVANIE: 1. Splátka - 12 % z ceny - pri podpise Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve 2. Splátka – 10 % z ceny – po zápise hrubej stavby do katastra nehnuteľností 3. Splátka - 78 % z ceny - po kolaudácií, po podpise Kúpnej zmluvy ZOZNAM VNÚTORNÉHO VYBAVENIA BYTU – HOLOBYT Konštrukcie stolárske: vstupné dvere protipožiarne, okná a balkónové dvere plastové zasklené tepelno-izolačným sklom, parapetné dosky vonkajšie plechové a vnútorné plastové. Zdravotechnika: ventil práčkový, ventil k WC, bytový vodomer pre SÚV, el. zásobníkový ohrievač (bojler), ventilátor v kúpeľni, rebrinový radiátor, odpad v kuchyni, odpad v kúpeľni. Vykurovanie: podlahové elektrické kúrenie. Elektroinštalácie: zásuvky a vypínače, zásuvka na TV anténu, domáci telefón, vývod na digestor (len podľa požiadavky klienta), balkón (predpríprava na svietidlo ovládané z obytnej miestnosti), zabudované termostaty v každej izbe (el. podlahové kúrenie). Steny: balkón – silikónová stierka, ostatné steny – vápenno-cementová omietka. Podlahy: balkón – keramická dlažba – mrazuvzdorná a protišmyková, ostatné podlahy v byte – betónový poter (tepelne odizolovaný). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte dnes.

192 432 €
3 236,87 €/m²

ViNi real s.r.o.
A03 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

A03 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59.45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt s predzáhradkou. Využite momentálnu akciu a získajte jedno parkovacie státie ZDARMA. Súčasťou je aj komora situovaná hneď vedľa bytu. Byt sa predáva v štádiu holobytu alebo v štandarde. Bytový dom je momentálne vo výstavbe – kolaudácia 04/2023. Úžitková plocha bytu je 66,5 m2 vrátane terasy (5m2) a komory (2m2). Predzáhradka je o výmere 83,7 m2. Parkovacie miesto o výmere 12 m2. Na rezerváciu bytu Vám stačí iba 12 % z kúpnej ceny! Ručíme Vám bankou za financovanie bytu. Byty je možné dokončiť aj do prevedenia ŠTANDARD po dohode. FINANCOVANIE: 1. Splátka - 12 % z ceny - pri podpise Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve 2. Splátka – 10 % z ceny – po zápise hrubej stavby do katastra nehnuteľností 3. Splátka - 78 % z ceny - po kolaudácií, po podpise Kúpnej zmluvy ZOZNAM VNÚTORNÉHO VYBAVENIA BYTU – HOLOBYT Konštrukcie stolárske: vstupné dvere protipožiarne, okná a balkónové dvere plastové zasklené tepelno-izolačným sklom, parapetné dosky vonkajšie plechové a vnútorné plastové. Zdravotechnika: ventil práčkový, ventil k WC, bytový vodomer pre SÚV, el. zásobníkový ohrievač (bojler), ventilátor v kúpeľni, rebrinový radiátor, odpad v kuchyni, odpad v kúpeľni. Vykurovanie: podlahové elektrické kúrenie. Elektroinštalácie: zásuvky a vypínače, zásuvka na TV anténu, domáci telefón, vývod na digestor (len podľa požiadavky klienta), balkón (predpríprava na svietidlo ovládané z obytnej miestnosti), zabudované termostaty v každej izbe (el. podlahové kúrenie). Steny: balkón – silikónová stierka, ostatné steny – vápenno-cementová omietka. Podlahy: balkón – keramická dlažba – mrazuvzdorná a protišmyková, ostatné podlahy v byte – betónový poter (tepelne odizolovaný). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte dnes.

177 917 €
2 992,72 €/m²

ViNi real s.r.o.
D03 SHAMOT VILLAGE - 3IZB. BYT

D03 SHAMOT VILLAGE - 3IZB. BYT

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83.35 m²

Ponúkame Vám na predaj 3. izbový byt s predzáhradkou. Využite momentálnu akciu a získajte jedno parkovacie státie ZDARMA. Súčasťou je aj komora situovaná hneď vedľa bytu. Byt sa predáva v štádiu holobytu alebo v štandarde. Bytový dom je momentálne vo výstavbe – kolaudácia 04/2023. Úžitková plocha bytu je 90,35 m2 vrátane terasy (5m2) a komory (2m2). Predzáhradka je o výmere 55,55 m2. Parkovacie miesto o výmere 12 m2. Na rezerváciu bytu Vám stačí iba 12 % z kúpnej ceny! Ručíme Vám bankou za financovanie bytu. Byty je možné dokončiť aj do prevedenia ŠTANDARD po dohode. FINANCOVANIE: 1. Splátka - 12 % z ceny - pri podpise Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve 2. Splátka – 10 % z ceny – po zápise hrubej stavby do katastra nehnuteľností 3. Splátka - 78 % z ceny - po kolaudácií, po podpise Kúpnej zmluvy ZOZNAM VNÚTORNÉHO VYBAVENIA BYTU – HOLOBYT Konštrukcie stolárske: vstupné dvere protipožiarne, okná a balkónové dvere plastové zasklené tepelno-izolačným sklom, parapetné dosky vonkajšie plechové a vnútorné plastové. Zdravotechnika: ventil práčkový, ventil k WC, bytový vodomer pre SÚV, el. zásobníkový ohrievač (bojler), ventilátor v kúpeľni, rebrinový radiátor, odpad v kuchyni, odpad v kúpeľni. Vykurovanie: podlahové elektrické kúrenie. Elektroinštalácie: zásuvky a vypínače, zásuvka na TV anténu, domáci telefón, vývod na digestor (len podľa požiadavky klienta), balkón (predpríprava na svietidlo ovládané z obytnej miestnosti), zabudované termostaty v každej izbe (el. podlahové kúrenie). Steny: balkón – silikónová stierka, ostatné steny – vápenno-cementová omietka. Podlahy: balkón – keramická dlažba – mrazuvzdorná a protišmyková, ostatné podlahy v byte – betónový poter (tepelne odizolovaný). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte dnes.

215 412 €
2 584,43 €/m²

ViNi real s.r.o.
D04 SHAMOT VILLAGE - 3IZB. BYT

D04 SHAMOT VILLAGE - 3IZB. BYT

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83.35 m²

Ponúkame Vám na predaj 3. izbový byt s predzáhradkou. Využite momentálnu akciu a získajte jedno parkovacie státie ZDARMA. Súčasťou je aj komora situovaná hneď vedľa bytu. Byt sa predáva v štádiu holobytu alebo v štandarde. Bytový dom je momentálne vo výstavbe – kolaudácia 04/2023. Úžitková plocha bytu je 90,35 m2 vrátane terasy (5m2) a komory (2m2). Predzáhradka je o výmere 71,95 m2. Parkovacie miesto o výmere 12 m2. Na rezerváciu bytu Vám stačí iba 12 % z kúpnej ceny! Ručíme Vám bankou za financovanie bytu. Byty je možné dokončiť aj do prevedenia ŠTANDARD po dohode. FINANCOVANIE: 1. Splátka - 12 % z ceny - pri podpise Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve 2. Splátka – 10 % z ceny – po zápise hrubej stavby do katastra nehnuteľností 3. Splátka - 78 % z ceny - po kolaudácií, po podpise Kúpnej zmluvy ZOZNAM VNÚTORNÉHO VYBAVENIA BYTU – HOLOBYT Konštrukcie stolárske: vstupné dvere protipožiarne, okná a balkónové dvere plastové zasklené tepelno-izolačným sklom, parapetné dosky vonkajšie plechové a vnútorné plastové. Zdravotechnika: ventil práčkový, ventil k WC, bytový vodomer pre SÚV, el. zásobníkový ohrievač (bojler), ventilátor v kúpeľni, rebrinový radiátor, odpad v kuchyni, odpad v kúpeľni. Vykurovanie: podlahové elektrické kúrenie. Elektroinštalácie: zásuvky a vypínače, zásuvka na TV anténu, domáci telefón, vývod na digestor (len podľa požiadavky klienta), balkón (predpríprava na svietidlo ovládané z obytnej miestnosti), zabudované termostaty v každej izbe (el. podlahové kúrenie). Steny: balkón – silikónová stierka, ostatné steny – vápenno-cementová omietka. Podlahy: balkón – keramická dlažba – mrazuvzdorná a protišmyková, ostatné podlahy v byte – betónový poter (tepelne odizolovaný). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte dnes.

221 611 €
2 658,80 €/m²

ViNi real s.r.o.
D01 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

D01 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59.35 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt s predzáhradkou. Využite momentálnu akciu a získajte jedno parkovacie státie ZDARMA. Súčasťou je aj komora situovaná hneď vedľa bytu. Byt sa predáva v štádiu holobytu alebo v štandarde. Bytový dom je momentálne vo výstavbe – kolaudácia 04/2023. Úžitková plocha bytu je 66,25 m2 vrátane terasy (5m2) a komory (2m2). Predzáhradka je o výmere 67,6 m2. Parkovacie miesto o výmere 12 m2. Na rezerváciu bytu Vám stačí iba 12 % z kúpnej ceny! Ručíme Vám bankou za financovanie bytu. Byty je možné dokončiť aj do prevedenia ŠTANDARD po dohode. FINANCOVANIE: 1. Splátka - 12 % z ceny - pri podpise Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve 2. Splátka – 10 % z ceny – po zápise hrubej stavby do katastra nehnuteľností 3. Splátka - 78 % z ceny - po kolaudácií, po podpise Kúpnej zmluvy ZOZNAM VNÚTORNÉHO VYBAVENIA BYTU – HOLOBYT Konštrukcie stolárske: vstupné dvere protipožiarne, okná a balkónové dvere plastové zasklené tepelno-izolačným sklom, parapetné dosky vonkajšie plechové a vnútorné plastové. Zdravotechnika: ventil práčkový, ventil k WC, bytový vodomer pre SÚV, el. zásobníkový ohrievač (bojler), ventilátor v kúpeľni, rebrinový radiátor, odpad v kuchyni, odpad v kúpeľni. Vykurovanie: podlahové elektrické kúrenie. Elektroinštalácie: zásuvky a vypínače, zásuvka na TV anténu, domáci telefón, vývod na digestor (len podľa požiadavky klienta), balkón (predpríprava na svietidlo ovládané z obytnej miestnosti), zabudované termostaty v každej izbe (el. podlahové kúrenie). Steny: balkón – silikónová stierka, ostatné steny – vápenno-cementová omietka. Podlahy: balkón – keramická dlažba – mrazuvzdorná a protišmyková, ostatné podlahy v byte – betónový poter (tepelne odizolovaný). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte dnes.

171 488 €
2 889,44 €/m²

ViNi real s.r.o.
D02 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

D02 SHAMOT VILLAGE - 2IZB. BYT

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59.75 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt s predzáhradkou. Využite momentálnu akciu a získajte jedno parkovacie státie ZDARMA. Súčasťou je aj komora situovaná hneď vedľa bytu. Byt sa predáva v štádiu holobytu alebo v štandarde. Bytový dom je momentálne vo výstavbe – kolaudácia 04/2023. Úžitková plocha bytu je 66,65 m2 vrátane terasy (5m2) a komory (2m2). Predzáhradka je o výmere 100,35 m2. Parkovacie miesto o výmere 12 m2. Na rezerváciu bytu Vám stačí iba 12 % z kúpnej ceny! Ručíme Vám bankou za financovanie bytu. Byty je možné dokončiť aj do prevedenia ŠTANDARD po dohode. FINANCOVANIE: 1. Splátka - 12 % z ceny - pri podpise Rezervačnej zmluvy alebo Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve 2. Splátka – 10 % z ceny – po zápise hrubej stavby do katastra nehnuteľností 3. Splátka - 78 % z ceny - po kolaudácií, po podpise Kúpnej zmluvy ZOZNAM VNÚTORNÉHO VYBAVENIA BYTU – HOLOBYT Konštrukcie stolárske: vstupné dvere protipožiarne, okná a balkónové dvere plastové zasklené tepelno-izolačným sklom, parapetné dosky vonkajšie plechové a vnútorné plastové. Zdravotechnika: ventil práčkový, ventil k WC, bytový vodomer pre SÚV, el. zásobníkový ohrievač (bojler), ventilátor v kúpeľni, rebrinový radiátor, odpad v kuchyni, odpad v kúpeľni. Vykurovanie: podlahové elektrické kúrenie. Elektroinštalácie: zásuvky a vypínače, zásuvka na TV anténu, domáci telefón, vývod na digestor (len podľa požiadavky klienta), balkón (predpríprava na svietidlo ovládané z obytnej miestnosti), zabudované termostaty v každej izbe (el. podlahové kúrenie). Steny: balkón – silikónová stierka, ostatné steny – vápenno-cementová omietka. Podlahy: balkón – keramická dlažba – mrazuvzdorná a protišmyková, ostatné podlahy v byte – betónový poter (tepelne odizolovaný). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte dnes.

184 674 €
3 090,78 €/m²

ViNi real s.r.o.
Byt v Ilave - 140 m2, 185 000 Eur.

Byt v Ilave - 140 m2, 185 000 Eur.

Lokalita: Sihoť, Ilava (Ilava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 140 m²

Ponukame na predaj 4.izbový byt o výmere 140 m2 s 2 balkónmi v novostavbe. Byt disponuje priestrannou obývačkou, ktorá je spojená s kuchyňou. K dispozícii je aj špajza, byt sa predáva aj so zariadením. Foto je ilustračné,len pre vážnych záujemcov. Dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti už dnes kontakt: Milan Kuráň, tel.: 0908678430, mail: kuran@nextreal.sk VYBAVÍME PRE VÁS : Obhliadku nehnuteľnosti, vypracovanie kúpnych zmlúv, overenie podpisov predávajúceho na kúpnych zmluvách, návrh na vklad, osobnú asistenciu pri podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 85 000 € odovzdanie nehnuteľnosti, prepis elektriky a plynu - uvedené služby sú v cene nehnuteľnosti, kupujúci nehradí ďalšie skryté poplatky realitnej kancelárií. NÁŠ BONUS  - NA JEDNOM MIESTE ZÍSKATE NAJVÝHODNEJŠIE PODMIENKY HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

185 000 €
1 321,43 €/m²

NEXTreal, s. r. o.
Na prenájom 3-izbový byt v Centre

Na prenájom 3-izbový byt v Centre

Lokalita: Rudlovská cesta, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

AAA-Real ponúka do nájmu veľký 3-izbový byt o rozlohe 100m2. Byt je slnečný, priestranný, vhodný pre rodinu s deťmi alebo študentov. Nachádza sa v blízkosti centra. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Dispozičné riešenie bytu : Vstupná chodba, tri samostatné izby, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, kuchyňa Cena: 700€/mesiac plus energie 150€ v cene aj vyhradené parkovacie miesto Voľný od 1.07.2021!!! Informácie a obhliadky, mobil: 0910677155 alebo mail: patriciabudai@gmail.com Kompletnú aktualizovanú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke WWW.AAA-REAL.SK

700 €/mes.
7 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
AAA-real / SK property s.r.o.
Nízkoenergetický luxusný podkrovný apartmán v novostavbe v Nesvadoch

Nízkoenergetický luxusný podkrovný apartmán v novostavbe v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 216 m²

Ponúkame na predaj luxusný priestranný podkrovný apartmánový byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Apartmán má celkovú výmeru 216 m2, dispozične sa skladá z veľkého otvoreného priestoru kde nájdeme kompletne zariadenú kuchyňu so stolovaním, obývačku, spoločenský priestor - ktorý by sa jednoduchým vytvorením priečky mohol oddeliť na ďalšiu izbu, spálňu aj so zariadením, šatník, priestrannú kúpeľňu na podlahové vykurovanie s vaňou, sprchovým kútom, wc a 3 miestnou infrasaunou. Apartmán je kompletne dokončený a zariadený nábytkom na mieru. Okná sú kvalitné zn. Velux - trojsklá, z toho 4 najvyššie okná sú na diaľkové ovládanie s dažďovým senzorom. Kúrenie a zároveň chladenie zabezpečuje výkonná klimatizačná jednotka zn. LG, v prípade potreby je možné osadiť elektrické konvektory alebo infrapanely. Celý strop je izolovaný 20 cm vlnou a 15 cm fúkanou izoláciou, čím udržuje dlhodobú teplotu, resp. chlad. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

163 000 €
754,63 €/m²

ALPIA, s.r.o.
3 izbový dom na predaj NOVOSTAVBA, 2x parkovacie miesto, Príprava na Klímu, Malinovo, Pôvodná časť o

3 izbový dom na predaj NOVOSTAVBA, 2x parkovacie miesto, Príprava na Klímu, Malinovo, Pôvodná časť o

Lokalita: Cintorínska, Malinovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Viladomy – Malinovo Ponúkame na predaj 3 izbový dom v NOVOSTAVBE Atraktívna, tichá lokalita v pôvodnej časti obce zo zástavbou rodinných domov. V ponuke sú 3 domy s modernou dispozíciou na 2 podlažiach vo výmere 84 m2 a 85 m2. Prízemie je riešené ako denná časť: Zádverie, Veľká obývačka s otvorenou dispozíciou s kuchyňou a jedálňou, wc. 1.NP je riešené ako nočná časť: Nepriechodné spálne, Kúpeľňa s wc. Stavba postavená s tradičných materiálov - Železobetónové základy, tehlou murované (kalibrovaná 1. Trieda) - Kompletné rozvody Inžinierskych sietí (voda, elektrina, kanalizácia) - Cementovo pieskové omietky, základné maľovky - Vysokoúčinné elektrické podlahové Kúrenie (Raychem) s ovládaním každej miestnosti osobitne - Podlahové potery - Plastové okná 3 sklo, veľké francúzske okná - Zateplenie + fasáda, plochá strecha monolitický strop zateplená strecha (plná výška v každej časti ) - 2 x Parkovacie miesto – zámková dlažba (cca 25 m2) - Vyhotovenie interiéru je v stave „Holobyt“ bez zariaďovacích predmetov (podlaha, sanita, interiérové dvere zo zárubňami). - Príprava pre klimatizáciu v každej izbe - Kolaudácia 2022 Pozemok je Rovinatý, od 71 m2. Uzavretý areál s privátnou cestou v budúcnosti oddelenou rampou. Súčasťou ceny je podiel na prístupovom chodníku pri konkrétnom dome a prístupovej ceste. - Tichá príjemná lokalita - Nepriechodné izby - Nízke prevádzkové náklady (predpokladané náklady na elektrinu cca 65€) Možnosť kúpy aj na HYPO , / aj cez víkendy / 0904/528 854,0905/751 910 Cena je vrátane provízie a kompletného právneho servisu. -Pre klientov, ktorí kupujú nehnuteľnosť prostredníctvom HYPOTEKÁRNEHO úveru s našim zmluvným partnerom UHRADÍME správny poplatok vo výške 66,- Eur pri podaní záložných zmlúv do katastra nehnuteľností. -Kompletný poradenský servis -vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky -zabezpečenie podkladov pre znalecký posudok, zabezpečenie znalca -Bezplatne zabezpečíme prostredníctvom nášho zmluvného partnera financovanie hypotekárnym úverom s výhodnými podmienkami -katastrálny správny poplatok -notárske poplatky Viac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.bestreality.sk

185 900 €
2 187,06 €/m²

Bestreal-Slovakia s.r.o.
YamiDomi_invest ponúka na predaj apartmán na Ondavskej ul., BA II

YamiDomi_invest ponúka na predaj apartmán na Ondavskej ul., BA II

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 22.65 m²

YamiDomi_invest ponúka na predaj šikovnú garsónku (na LV zapisaná ako nebytový priestor) o rozlohe cca 22.65 m2 spolu s malým balkónom. Jedná sa o apartmán / nebytový priestor/ v stavbe, ktorá prechádza kompletnou rekonštrukciou (rozvody, okná, podlahy,...) Apartmánový dom vznikol rekonštrukciou starého hotela Turist, momentálne prebieha odovzdávanie apartmánov. Apartmán je zariadený v štandarde: plastové okná, dubové podlahy, biela maľovka, vývody v kuchynskej časti, sprchovací kút, obklady, dlažby, sanita. Výhodou danej lokality je výborná občianska vybavenosť, dostupnosť na MHD aj na diaľnicu. Okolie ponúka rekreačné a športové zóny ( Štrkovecké jazero, Zimný štadión, NTC areál,....). Cena apartmánu spolu s kobkou je 123.000 Eur. Ak máte záujem bývať alebo zakúpiť investičný apartmán v srdci Ružinova, neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií. Apartmán je možné financovať len z vlastných zdrojov. ° energetický certifikát vyžiadaný.

123 000 €
5 430,46 €/m²

YamiDomi_invest
4 izbový rodinný dom na Predaj NOVOSTAVBA, BUNGALOV, Tepelné čerpadlo, terasa, Bernolákovo www.bestr

4 izbový rodinný dom na Predaj NOVOSTAVBA, BUNGALOV, Tepelné čerpadlo, terasa, Bernolákovo www.bestr

Lokalita: Trnavská, Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 132 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom , NOVOSTAVBA, „BUNGALOV“. Atraktívna lokalita v pôvodnej časti obce v zástavbe rodinných domov v Bernolákove Stavba s dobrou dispozíciou, úžitková plocha 131,91 m2 + 15 m2 terasa, predáva sa v stave "HOLODOM" (bez zariaďovacích predmetov ako podlaha sanita, kuchynská linka., atd) Dom je možné dokončiť „na kľúč“ – podlahy, obklady, dlažba, sanita, interiérové dvere Stavba postavená s tradičných materiálov - Železobetónové základy, tehlou murované (kalibrovaná 1. Trieda 300 mm) - Kompletné rozvody Inžinierskych sietí (voda, elektrina, kanalizácia) osadený „Geberit“ 2x - Optické rozvody pre TV a internet - Omietky , základné maľovky - Podlahové Kúrenie, samostatný elektrický kotol pre TUV - Tepelné čerpadlo (pre vykurovanie + TUV) - Podlahové potery - Plastové okná z izolačným 3 sklom (salamander) - Zateplenie + fasáda - Príprava pre krb - Sedlová strecha (tradičný masívny krov) pochôdzna s možnosťou úložného priestoru - Škridla „TERRAN“ - Terasa, terénne úpravy, oplotenie, parkovacie miesta a chodníky zo zámkovej dlažby. Dokončenie 08/2022 Dom je veľmi dobre riešený, obývačka v otvorenej dispozícii s kuchyňou, príprava na krb, výstup na terasu, samostatná špajza, tri samostatné spálne s toho jedna z vlastným šatníkom, veľká kúpeľňa (sprchový kút, vaňa, wc ,2x umývadlo, Samostatné wc z umývadlom s technickou miestnosťou . Pozemok: Prevažne Rovinatý, 616 m2 + cca 100 m2 v užívaní, oplotený V okolí je pôvodná zástavba rodinných domov. Možnosť kúpy aj na HYPO , / aj cez víkendy / 0904/528 854,0905/751 910 Možnosť dokončenia do štandardu Cena je vrátane provízie a kompletného právneho servisu. -Kompletný poradenský servis -vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky -zabezpečenie podkladov pre znalecký posudok, zabezpečenie znalca -Bezplatne zabezpečíme prostredníctvom nášho zmluvného partnera financovanie hypotekárnym úverom s výhodnými podmienkami Viac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.bestreality.sk

339 000 €
2 568,18 €/m²

Bestreal-Slovakia s.r.o.
Luxusní třípokojový byt s dvorkem ve Srimě

Luxusní třípokojový byt s dvorkem ve Srimě

Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

V klidnější lokalitě na Srimě se nachází třípodlažní budova s ​​jedním apartmánem v každém. Nabízený byt je v přízemí . Čistá plocha bytu je 95,56 m 2 a obsahuje chodbu, WC, koupelnu, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, tři ložnice , z nichž jedna má vlastní koupelnu. Dále k němu náleží krytá terasa 17,59 m 2 , dvě parkovací stání na zahradě 98 m 2 . Byt bude vybaven špičkovými materiály (dlažba, parkety a sanita), podlahové vytápění v koupelnách, PVC truhlářské práce s elektrickými žaluziemi a klimatizace Mitsubishi. Moře a pláž jsou vzdálené 200 m . Dokončení stavby se předpokládá do konce roku 2022 . Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění. ID nabídky 4452

290 000 €
3 052,63 €/m²

Nemovitosti u more
Moderný montovaný dom HELSINKI

Moderný montovaný dom HELSINKI

Lokalita: Košice, Slovensko, Košice I - Sever (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 47 m²

Túžite bývať niekde v lone prírody, poprípade už máte pozemok a premýšľate čo s ním? Máme pre Vás riešenie v podobe montovaných domčekov TINY HOUSE. MALÝ DOM, VEĽKÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL! Koncept mobilných domčekov sa stal trendom posledných rokov nielen kvôli ekonomickej dostupnosti ale aj rýchlosti jeho výstavby. Už za 6 týždňov si môžete užívať svoje nové bývanie. Ak radi trávite čas v kruhu rodiny, priateľov a známych niekde na záhradke, pri jazere, či na horách je TINY HOUSE to pravé orechové. Keďže sa jedná o malometrážne domčeky , sú ideálnym riešením aj na pozemky o menšej výmere. Vďaka tomu sa tento trend bývania šíri stále viac aj medzi mladých, ktorí túžia po praktickejšom a ekologickejšom živote. Tiny house sú vhodné ako na súkromné využitie... - trvalé bývanie - rekreačné bývanie - súkromný wellness - bývanie pre hostí .....tak aj na komerčné využitie: - predajne - ubytovne - wellness - kancelária - gastro prevádzka Základom konštrukčného systému tiny house je oceľová konštrukcia, ktorá je pevná, variabilná aj ekologická. Nevyžaduje žiadne nátery, ani žiadnu extra starostlivosť. Už sme Vás presvedčili? Domčeky sa predávajú v stave holodomu, v prípade záujmu aj hrubej stavby. Záručná doba na modulárny dom je 24 mesiacov od dátumu prevzatia. Tiny House HELSINKI Mobilný dom Helsinki o rozlohe 47m2 je vhodný ako pre jednotlivcov, tak aj pre páry. Vďaka dômyselnému riešenie loftového typu, je ideálnou variantou pre milovníkov netradičných riešení. Nájdete v ňom útulnú loftovú časť, samostatnú spálňu a obývaciu izbu spojenú s kuchyňou. Oddych si môžete dokonale vychutnať na terase, ktorou tento malý domček disponuje. Zastavaná plocha: 47,31 m2 Celková úžitková plocha s loftom: 47 m2 Cena za holodom: 69 994,-Eur s DPH Cena za hrubú stavbu: 54 573,-Eur s DPH

69 994 €
1 489,23 €/m²

Proximity hypo s.r.o.
Moderný montovaný dom OSLO

Moderný montovaný dom OSLO

Lokalita: Košice, Slovensko, Košice I - Sever (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 52 m²

Túžite bývať niekde v lone prírody, poprípade už máte pozemok a premýšľate čo s ním? Máme pre Vás riešenie v podobe montovaných domčekov TINY HOUSE. MALÝ DOM, VEĽKÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL! Koncept mobilných domčekov sa stal trendom posledných rokov nielen kvôli ekonomickej dostupnosti ale aj rýchlosti jeho výstavby. Už za 6 týždňov si môžete užívať svoje nové bývanie. Ak radi trávite čas v kruhu rodiny, priateľov a známych niekde na záhradke, pri jazere, či na horách je TINY HOUSE to pravé orechové. Keďže sa jedná o malometrážne domčeky , sú ideálnym riešením aj na pozemky o menšej výmere. Vďaka tomu sa tento trend bývania šíri stále viac aj medzi mladých, ktorí túžia po praktickejšom a ekologickejšom živote. Tiny house sú vhodné ako na súkromné využitie... - trvalé bývanie - rekreačné bývanie - súkromný wellness - bývanie pre hostí ...tak aj na komerčné využitie: - predajne - ubytovne - wellness - kancelária - gastro prevádzka Základom konštrukčného systému tiny house je oceľová konštrukcia, ktorá je pevná, variabilná aj ekologická. Nevyžaduje žiadne nátery, ani žiadnu extra starostlivosť. Už sme Vás presvedčili? Domčeky sa predávajú v stave holodomu, v prípade záujmu aj hrubej stavby. Záručná doba na modulárny dom je 24 mesiacov od dátumu prevzatia. Tiny Hose OSLO Mobilný dom OSLO o rozlohe 52 m2 je dizajnovaný v modernom štýle, čo je viditeľné už na prvý pohľad. Vďaka preskleniu z obývacej izby, máte dojem totálneho prepojenia s okolím. Oslo disponuje obývacou časťou s kuchyňou, samostatnou spálňou a loftovou časťou. Pohodlne sa tu vyspí až 6 ľudí. Zastavaná plocha: 47,25 m2 Celková úžitková plocha: 52 m2 Cena za holodom: 69 940,-Eur s DPH Cena za hrubú stavbu: 53 048,-Eur s DPH

69 940 €
1 345 €/m²

Proximity hypo s.r.o.
Moderný montovaný dom MONTREAL

Moderný montovaný dom MONTREAL

Lokalita: Košice, Slovensko, Košice I - Sever (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 49 m²

Túžite bývať niekde v lone prírody, poprípade už máte pozemok a premýšľate čo s ním? Máme pre Vás riešenie v podobe montovaných domčekov TINY HOUSE. MALÝ DOM, VEĽKÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL! Koncept mobilných domčekov sa stal trendom posledných rokov nielen kvôli ekonomickej dostupnosti ale aj rýchlosti jeho výstavby. Už za 6 týždňov si môžete užívať svoje nové bývanie. Ak radi trávite čas v kruhu rodiny, priateľov a známych niekde na záhradke, pri jazere, či na horách je TINY HOUSE to pravé orechové. Keďže sa jedná o malometrážne domčeky , sú ideálnym riešením aj na pozemky o menšej výmere. Vďaka tomu sa tento trend bývania šíri stále viac aj medzi mladých, ktorí túžia po praktickejšom a ekologickejšom živote. Tiny house sú vhodné ako na súkromné využitie... - trvalé bývanie - rekreačné bývanie - súkromný wellness - bývanie pre hostí ....tak aj na komerčné využitie: - predajne - ubytovne - wellness - kancelária - gastro prevádzka Základom konštrukčného systému tiny house je oceľová konštrukcia, ktorá je pevná, variabilná aj ekologická. Nevyžaduje žiadne nátery, ani žiadnu extra starostlivosť. Už sme Vás presvedčili? Domčeky sa predávajú v stave holodomu, v prípade záujmu aj hrubej stavby. Záručná doba na modulárny dom je 24 mesiacov od dátumu prevzatia. Tiny Hose MONTREAL Mobilný dom Montreal o rozlohe 49 m2 ponúka veľkorysý denný priestor, samostatnú spálňu, a tiež loftovú časť, ktorá je prístupná priamo z obývacej miestnosti. Či ju využijete ako pracovňu, hraciu časť pre deti alebo v nej ubytujete vašich priateľov, je len na vás. V domčeku Montreal sa komfortne vyspí až 6 osôb a je ideálny na trvalé bývanie či dovolenkový dom. Zastavaná plocha: 47,31 m2 Celková úžitková plocha: 49 m2 Cena za holodom: 69 257,-Eur s DPH Cena za hrubú stavbu: 51 939,-Eur s DPH

69 257 €
1 413,41 €/m²

Proximity hypo s.r.o.
Moderný montovaný dom REYKJAVIK

Moderný montovaný dom REYKJAVIK

Lokalita: Košice, Slovensko, Košice I - Sever (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 40 m²

Túžite bývať niekde v lone prírody, poprípade už máte pozemok a premýšľate čo s ním? Máme pre Vás riešenie v podobe montovaných domčekov TINY HOUSE. MALÝ DOM, VEĽKÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL! Koncept mobilných domčekov sa stal trendom posledných rokov nielen kvôli ekonomickej dostupnosti ale aj rýchlosti jeho výstavby. Už za 6 týždňov si môžete užívať svoje nové bývanie. Ak radi trávite čas v kruhu rodiny, priateľov a známych niekde na záhradke, pri jazere, či na horách je TINY HOUSE to pravé orechové. Keďže sa jedná o malometrážne domčeky , sú ideálnym riešením aj na pozemky o menšej výmere. Vďaka tomu sa tento trend bývania šíri stále viac aj medzi mladých, ktorí túžia po praktickejšom a ekologickejšom živote. Tiny house sú vhodné ako na súkromné využitie... - trvalé bývanie - rekreačné bývanie - súkromný wellness - bývanie pre hostí ....tak aj na komerčné využitie: - predajne - ubytovne - wellness - kancelária - gastro prevádzka Základom konštrukčného systému tiny house je oceľová konštrukcia, ktorá je pevná, variabilná aj ekologická. Nevyžaduje žiadne nátery, ani žiadnu extra starostlivosť. Už sme Vás presvedčili? Domčeky sa predávajú v stave holodomu, v prípade záujmu aj hrubej stavby. Záručná doba na modulárny dom je 24 mesiacov od dátumu prevzatia. Tiny House REYKJAVIK Mobilný dom Reykjavík o rozlohe 40 m2 sa vyznačuje moderným dizajnom, ktorý upúta hneď na prvý pohľad. Vďaka svojmu progresívnemu dizajnu dokonale zapadne aj do rušných miest, takže sa hodí aj na trvalé bývanie. Vďaka samostatnej spálni si môžete užívať dokonalé súkromie a v obývacej časti spojenej s kuchyňou sa pohodlne vyspia ďalšie 2 osoby. Zastavaná plocha: 47,48m2 Celková úžitková plocha: 40 m2 Cena za holodom: 66 331,-Eur s DPH Cena za hrubú stavbu: 52 198,-Eur s DPH

66 331 €
1 658,28 €/m²

Proximity hypo s.r.o.
OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

Lokalita: Žriedlová, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 67.05 m²

Emma Knoteková a Realitná kancelária H&PARTNERS Vám ponúka obchodný priestor situovaný na prízemí vedľa prevádzky Alza v BC Cassovar. Tento priestor je vhodný ako sídlo spoločnosti, pre finančné služby, poprípade pre nejaký obchodný priestor ako očná optika. Obchodné priestory v administratívno-obchodnom centre CASSOVAR, ktorý vďaka svojej polohe a existujúcim prevádzkam ako sú Alza, potraviny Fajne, ambulancie AGEL, HSC resort, kaviareň Trieste a pod. je zaujímavým miestom pre podnikanie. Kancelársky priestor je k dispozícií od 01.09.2022 s výmerou 67,05m2. Disponuje dlažbou, svietidlami, predprípravou na kuchynku. Priestor je možné upraviť si podľa svojich predstáv a individuálnych potrieb. Cena za kompletne vybavenie priestoru je 15 €/m2/mesiac bez DPH. Podmienky prenájmu: - cena za prenájom 15,- EUR bez DPH/m2/mesiac - cena za služby súvisiace so správou 2,50 EUR bez DPH/m2/mesiac - prevádzkové náklady 2,20 EUR bez DPH/m2/mesiac Následne si každý nájomca samostatne platí el.energiu a internet. Dodávateľom el.energie je spoločnosť Geon, pre internet je dodávateľom služieb DELTA ONLINE. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

1 005,75 €/mes.
15 €/m²/mes.

H&PARTNERS - Realitná kancelária
Reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta

Reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 80 m²

FatraReal ponúka na dlhodobý prenájom elegantné kompletne vybavené kancelárske priestory v samotnom centre mesta Ružomberok. Priestory sa nachádzajú na 2. poschodí v novopostavenej polyfunkčnej budove v blízkosti pešej zóny. Veľmi zaujímavá poloha a členenie priestorov ponúkajú všestranné využitie ako bežná kancelária, sídlo spoločnosti, reprezentatívna advokátska a obchodná kancelária a mnoho ďalších možností. Celková plocha priestorov o veľkosti cca 80 m2 obsahuje: otvorenú pracovňu s kuchynkou a stolovaním, samostatnú kanceláriu, zasadačku a WC s kúpeľňou. Priestory sú ideálne pre toho, kto preferuje pekné reprezentačné, ale zároveň aj kľudné, čisté a príjemné prostredie v centre mesta pre tvorivú činnosť s veľmi dobrou dostupnosťou pre klientov a dobrou možnosťou parkovania. V cene nájmu sú zahrnuté náklady za energie, internet a káblovú TV. Priestory sú kompletne vybavené. Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne pri obhliadke nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať.

530 €/mes.
6,63 €/m²/mes.

FatraReal s.r.o.