Novostavby.sk

Byty v blízkosti národnej kultúrnej pamiatky sú už v predaji

  • 15. 05. 2020
  • Tlačiť

ZWIRN od developera YIT Slovakia patriaci bezpochyby medzi najzaujímavejšie rezidenčné projekty v hlavnom meste spúšťa predpredaj. Z plánovanej štvrte je v ponuke 267 jednotiek z prvej etapy ZWIRN 1. Jej budovaním podstupuje transformáciu dlhodobo zanedbaný priemyselný areál Bratislavskej cvernovej továrne, situovaný v miestnej časti Nivy.

zwirnc
ZWIRN; Zdroj: YIT Slovakia

 

Lákavá poloha 

Lákadlo pre kupujúcich predstavuje atraktívna poloha neďaleko Starého Mesta, v dotyku s územím prezývaným tiež bratislavský „downtown“, ktorému už v súčasnosti dominuje výstavba výškových budov. ZWIRN však poskytne kompaktnejší, blokový typ zástavby so zelenými dvormi inšpirovaný existujúcou obytnou štruktúrou v okolí.

Blok ZWIRN 1 bude definovať aj časť prostredia Páričkovej a najmä Košickej ulice, oživí ho obchodnými prevádzkami, ktoré vzniknú v parteri. Klientov si môže rozhodne získať netradičnou pridanou hodnotou, blízkosťou národnej kultúrnej pamiatky známej ako Pradiareň 1 900, prebiehajúca konverzia spadá rovnako do portfólia spoločnosti YIT Slovakia. Spolu s ZWIRN 2 budú vymedzovať spoločensky aktívny priestor, budúce námestie.

 

zwirnb
ZWIRN; Zdroj: YIT Slovakia

zwirnd

ZWIRN; Zdroj: YIT Slovakia

 

Možnosť vytvoriť veľkometrážny byt

Stavba v predaji pozostáva zo 6 sedem- až osempodlažných sekcií A až F, skladbu tvoria jedno- až štvorizbové byty a apartmány disponujúce balkónmi, terasami, lodžiami a pivničnými kobkami. Výmery obytných jednotiek začínajú od približne 35 m², pričom tie najväčšie dosahujú cez 100 m². Pre záujemcov o priestrannejšiu nehnuteľnosť sa otvorila možnosť vytvoriť veľkometrážny byt, pre prípad takejto požiadavky sú pripravené priestory, ktoré sa dajú spojiť. Veľkorysé rozmery budú mať aj viaceré z terás.

 

zwirna
ZWIRN; Zdroj: YIT Slovakia

zwirne
ZWIRN; Zdroj: YIT Slovakia

 

Štandard a cenovky 

K výhodám spríjemňujúcim bývanie patrí štandard zahŕňajúci kvalitné interiérové materiály, tepelnú pohodu zabezpečí stropné chladenie, podlahové vykurovanie a elektricky ovládané exteriérové žalúzie. Celkovú atmosféru doladia zelené dvory a Pradiareň 1 900 so spomínaným námestím, počíta sa s realizáciou vegetačných striech. Súčasťou projektu je podzemná garáž s kapacitou 482 parkovacích miest.

Ceny najmenších jednoizbových bytov sa pohybujú od 180-tisíc € vyššie vrátane DPH, najlacnejší dvojizbový nájdeme nad hranicou 200-tisíc a trojizbové začínajú na úrovni približujúcej sa k 300-tisíc €. Cenovky väčšiny štvorizbových už ďaleko presahujú pol milióna. Za garážové státie zákazník zaplatí od 25-tisíc € do 33-tisíc € s DPH.

zwirn
ZWIRN; Zdroj: YIT Slovakia

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Najväčší rezidenčný projekt v Trnávke zahajuje výstavbu

Dovolenka na Slovensku, výber rezortov 1. Obľúbený Liptov

Vlastné kancelárie ako dôkaz kvality poskytovaných služieb

 

 

Zdroj: Novostavby.sk, YIT Slovakia

Autor: Natália Mokoš Hulmanová

  • 15. 05. 2020
  • Tlačiť