Novostavby.sk
Nájdených 17 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Rodinné domy v Blahovej

BOSEN |  4 izbový rodinný dom, novostavba, Blahová, 327 m2

BOSEN | 4 izbový rodinný dom, novostavba, Blahová, 327 m2

Lokalita: Blahová, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 izbové rodinné domy v radovej zástavbe neďalekej obci Blahová. Ide o moderný projekt dvoch radoviek, pričom v každej sú tri rodinné domy postavené z kvalitných materiálov. Rodinné domy majú jedno nadzemné podlažie. KOLAUDÁCIA: marec 2023 DOM: Celková úžitková plocha 98,6 - 101,2 m2. Dom sa predáva v štádiu holodom s prípravou na alarm, klimatizáciu, vonkajšie osvetlenie, vonkajšie elektrické žalúzie a komínom, ktorý bude prípravou na krb v interiéri. Obývačkové okno pre východ na terasu bude v obľúbenom prevedení typu HST portál. POZEMOK: Zarovnaný pozemok o rozlohe 231 -327 m2. Pozemok bude oplotený, tak aby sme zachovali súkromie pre klientov. DISPOZÍCIA: Radovka je tvorená krajnými domami, ktoré sú zrkadlovo identické a stredovým domom. Rodinné domy majú obdĺžnikový pôdorys, ktorého náhľad si môžete prehliadnuť v priložených fotografiách. IS: Rodinné domy budú zásobované pitnou vodou novými vodovodnými prípojkami napojené na verejný vodovod. Odpadové vody budú odvádzané do vlastných izolovaných žúmp. Zrážkové vody budú odvádzané do retenčných vsakov na vlastnom pozemku. Každý rodinný dom bude napojený na elektrickú energiu a vykurovanie je navrhnuté pomocou tepelných čerpadiel pre každý dom samostatne. AREÁL: Ide o oplotený areál so spoločným vjazdom a spoločnými plochami pre parkovanie. Stredom areálu je vedená spevnená plocha, ktorá slúži ako prístup k jednotlivým rodinným domom. Ku každému domu prislúchajú dve vonkajšie parkovacie státia. LOKALITA: obec Blahová je vzdialená od Bratislavy 30km ( pohodlná rýchlo cesta R7 ), od Dunajskej Stredy 18km, Senec 23km, Šamorín 23km. CENA: 199.900€ - 214.900€ v závislosti od veľkosti pozemku. KONTAKT: Petra Kovářová, 0917 525 129, kovarova@bosen.sk Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

199 900 €
1 979,21 €/m²

Bosen Group, s.r.o.
Predaj celoročne obývateľnej chaty v krásnom prostredí Malého Dunaja, Blahová, Madarász, Dunajská St

Predaj celoročne obývateľnej chaty v krásnom prostredí Malého Dunaja, Blahová, Madarász, Dunajská St

Lokalita: Madarász, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 73 m²

Projekt - Madarász Chata sa nachádza v tesnej blízkosti rekreačnej oblasti Park Madarász neďaleko malého Dunaja v obci Blahová. Chatu je možné využívať aj na celoročné bývanie, poskytuje komfort plnohodnotného bývania. Oblasť poskytuje množstvo aktivít ako napríklad rybárčenie, splavovanie Malého Dunaja, prechádzky, Slovakiaring 10km a ďalšie. Zastavaná plocha chaty je 72,9m2 a pozemok je 304,64m2. Podiel na prístupovej ceste. Použité materiály: - tehla Heluz 25 (obvodové múry) + izolácia 10 cm - strecha - škridla (Bramac) - farba antracit - okná - trojsklo - plastové - antracit - podlaha - izolácia 10 cm - stena okolo vchodu obložená dreveným obkladom RHOMBUS - červený smrek Dispozícia: - kuchyňa s jedálňou a obývacou časťou - špajza - predsieň, - 2 izby - kúpeľňa s WC - terasa z obývacej časti - 2 parkovacie miesta pred domom Vybavenie: - studňa - 12m - vŕtaná, žumpa - 8m3, - vodové podlahové kúrenie s možnosťou neskôr napojenia na tepelné čerpadlo, v cene je bojler a kotol - predpríprava na krb - predpríprava na vonkajšie elektrické rolety - predpríprava na alarm - predpríprava na klimatizáciu - oplotenie pozemku - WIFI pripojenie Orientácia domu je V-Z. Obývacia časť a 1 izba - Východ a kuchyňa a 1 izba - Západ. Chata sa predáva v stave holodom, takže si každý klient vie dokončiť podľa vlastných predstáv. Cena: 144 900 € uvedená cena je vrátane provízie RK, právneho servisu,katastrálnych a notárskych poplatkov. Kontakt: Mgr. Jana Ševecová Nové bývanie - REALITY tel. číslo: 0910 441 881, mail: sevecova@novebyvanie-reality.sk

144 900 €
1 984,93 €/m²

Nové bývanie - REALITY s.r.o.
PREDAJ: 4-izbový rodinný dom, Blahová

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom, Blahová

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ tehlový 4-izbový rodinný dom v obci Blahová Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o veľkosti 500m2 na tichej zastavanej ulici s rodinnými domami. Zastavaná plocha rodinného domu o veľkosti 148,26m2 ponúka celkovú úžitkovú plochu až 122,65m2. Rodinný dom s vyhľadávanou a obľúbenou dispozíciou ponúka dostatok priestoru. Dispozíciu tvorí: vstupná predsieň (6,74m2), samostatná toaleta s technickým vybavením (3,8m2), chodba spájajúca dennú a nočnú časť nehnuteľnosti (7,82m2), priestranná kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou (39,7m2), špajza (2,34m2), rodičovská spálňa (15,9m2), dve detské izby (každá o veľkosti 11m2), samostatný šatník (3,7m2), kúpeľňa (10,11m2), terasa (10,54m2). Nehnuteľnosť je aktuálne v štádiu hrubej stavby, dokončenie nehnuteľnosti do stavu holodomu je na dohode. V rámci vybavenia nehnuteľnosti nájdete podlahové kúrenie, 3-komorové plastové okná, plastové vchodové dvere, prestrešenú terasu. Na pozemku nájdete aj murovaný záhradný domček (20,46m2), v rámci ktorého sa nachádzajú dva šikovné skladovacie priestory. Rodinný dom je pripojený na obecnú vodu, elektrinu a k dispozícií je aj žumpa o veľkosti (10m3). Obec Blahová sa rozprestiera na Žitnom ostrove pri ramene Malého Dunaja, v okrese Dunajská Streda, 45km od Bratislavy a 17km od Dunajskej Stredy. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

135 000 €
1 106,56 €/m²

RE/MAX Slovakia
PREDAJ: 4-izbový rodinný dom, obec Blahová

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom, obec Blahová

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ tehlový 4-izbový rodinný dom v obci Blahová Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o veľkosti 500m2 na tichej zastavanej ulici s rodinnými domami. Zastavaná plocha rodinného domu o veľkosti 148,26m2 ponúka celkovú úžitkovú plochu až 122,65m2. Rodinný dom s vyhľadávanou a obľúbenou dispozíciou ponúka dostatok priestoru. Dispozíciu tvorí: vstupná predsieň (6,74m2), samostatná toaleta s technickým vybavením (3,8m2), chodba spájajúca dennú a nočnú časť nehnuteľnosti (7,82m2), priestranná kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou (39,7m2), špajza (2,34m2), rodičovská spálňa (15,9m2), dve detské izby (každá o veľkosti 11m2), samostatný šatník (3,7m2), kúpeľňa (10,11m2), terasa (10,54m2). Nehnuteľnosť je aktuálne v štádiu hrubej stavby, dokončenie nehnuteľnosti do stavu holodomu je na dohode. V rámci vybavenia nehnuteľnosti nájdete podlahové kúrenie, 3-komorové plastové okná, plastové vchodové dvere, prestrešenú terasu. Na pozemku nájdete aj murovaný záhradný domček (20,46m2), v rámci ktorého nájdete dva šikovné skladovacie priestory. Rodinný dom je pripojený na obecnú vodu, elektrinu, k dipsozícií je žumpa o veľkosti 10m3. Obec Blahová sa rozprestiera na Žitnom ostrove pri ramene Malého Dunaja, v okrese Dunajská Streda, 45km od Bratislavy a 17km od Dunajskej Stredy. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

135 000 €
1 106,56 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj: 3-izb. rodinné domy Park Madarász Blahová

Na predaj: 3-izb. rodinné domy Park Madarász Blahová

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbové RD/chaty určené na celoročné bývanie v malebnom prostredí Malého Dunaja v lokalite Park Madarász. Resort RD/chát vybudovaný v lokalite Park Madarász ponúka celoročné bývanie s prístupom k Malému Dunaju. Relax v prírode lužných lesov, splavovanie Malého Dunaja, rybárčenie, to je len zrnko výhod tohto projektu. Momentálne sú vo výstavbe dva zo šiestich, prvé kolaudácie sú plánované na jar 2022. V cene je 1/6 podiel na príjazdovú cestu (uzavretý resort 6 RD/chát), vecné bremeno na komunikácie a prístup k vodnej ploche. RD/chaty sa predávajú v stave holodom s následným použitým materiálom a vybavením: Materiály: - Tehla Heluz 25 a 10 cm izolácia - Okná plastové 6 komorové trojite sklo - Škridla farba antracit - Fasáda biela - Drevený obklad vstupnej steny Rhombus červený smrek. Vybavenie: - Podlahové kúrenie s kotlom a bojlerom s predpripravou na tepelné čerpadlo - Komín s vložkou - Predpríprava na el.tieniace rolety - WIFI pripojenie cez spoločnosť Radiolan - Vrtaná studňa 12 m - Žumpa 8 cm3 Cena nehnuteľnosti vrátane právneho a realitného servisu je 144.900 €. Pre bližšie informácie kontaktujte realitného makléra.

144 900 €
1 984,93 €/m²

RE/MAX Slovakia
Na predaj 3-izbová novostavba v tichej lokalite obce Blahová

Na predaj 3-izbová novostavba v tichej lokalite obce Blahová

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

F084-12-MATH Ponúkame Vám na predaj 3-izbovú novostavbu v obci Blahová. Plocha: úžitková 85m2, zastavaná 105m2 + 22m2 terasa, na pozemku s rozlohou 400m2. Konštrukcia objektu: tehla 44 cm (Termobrik) + priečky Ytong + 10 cm izolácia. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené (3 sklo, obojstranný zlatý dub). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, toaleta. Stav objektu: novostavba. Vykurovanie domu je riešené tepelným čerpadlom a vodným podlahovým kúrením. Inžinierske siete: elektrika (220/400 V), voda riešená vlastnou studňou, odpadová voda riešená žumpou 9 m3. Povala je pochôdzna s možnosťou využívať ako úložný priestor o rozlohe 90 m2. V dome je predpríprava pre satelitnú televíziu,internet a krbové kachle. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Sedlová strecha s podkrovím. Strešná krytina: škridla (hladká, veľkoplošná Creaton Engoba). Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Pozemok je oplotený. Parkovanie vo dvore pre dve vozidlá. Parkovacia plocha so zámkovou dlažbou o rozlohe 6 x 5,5 m. Výhody: Blahová je veľmi pokojná čistá dedinka, ktorá sa rozprestiera na Žitnom ostrove pri ramene Malého Dunaja. Počet obyvateľov 377. V obci sa hovorí prevažne slovenským jazykom. Obec má vlastnú škôlku, detské ihrisko, obchod, poštu aj futbalové ihrisko. V blízkosti obce sa nachádza rekreačné stredisko Madarász, Malkia Park, Slovakiaring. Nízke náklady na bývanie (tepelné čerpadlo). Predáva sa v stave ako vidieť na fotkách. Cena 218 000 € + seriózna dohoda možná. 3D vizualizácia: my.matterport.com/show/?m=VtscHXhkkmJ Video Youtube: youtube.com/watch?v=o9HFUwyeL5o TikTok: finanzpartnerrealityds Vzdialenosti: Dunajská Streda (18km), Šamorín (23km), Senec (24km), Bratislava (30km).

218 000 €
2 564,71 €/m²

Dunajská Streda 2
3D prehliadka: Posledný voľný RD s dvojgarážou - Blahová, pozemok 986m2

3D prehliadka: Posledný voľný RD s dvojgarážou - Blahová, pozemok 986m2

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118 m²

F056-12-MM 3D: https://my.matterport.com/show/?m=hrYDuMwyAPL Ponúkame Vám na predaj poslednú voľnú novostavbu RD v obci Blahová na pozemku o rozlohe 986m2. Moderný dom s plochou strechou je postavený tak aby spĺňal podmienky nízkoenergetického domu s minimálnymi nákladmi na bývanie. Zastavaná plocha domu je 166m2 z toho 33m2 tvorí terasa ktorá Vám poskytne priestor na príjemné posedenie s priateľmi. Úžitková plocha 118m2 z čoho 40m2 je dvojgaráž má dostatočný priestor v interiéri. Dispozícia: -Vstupná chodba (11m2) -Špajza (1,9m2) -Samostatné WC (1,2m2) -Kuchyňa (7,3m2) -Obývacia miestnosť s jedálňou (31,8m2) -Šatník (3,7m2) -Izba (8,2m2) -2x izba (13,5m2) -Kúpeľňa (5,1m2) -Garáž (40m2) Dom sa predávaja kompletne dokončený (okrem kuch. linky) aj s oplotením, zámkovou dlažbou, chodníkmi a terasou. V dome je kombinácia laminátovej podlahy a dlažby. V Obývacej miestnosti príprava na krb. Podlahové teplovodné kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo, tak isto aj ohrev vody spolu s 200l zásobníkom. V kúpeľni je umývadlo, vaňa, wc a sprchový kút. Dom bude napojený na verejný vodovod a odpad je riešený vlastnou žumpou o veľkosti 10m3. Okrem parkovania v garáži budú vybudované dve parkovacie miesta pred garážou. Dom bude odovzdaný s upraveným, vyrovnaným a oploteným pozemkom. Z troch strán betónový plot, spredu štiepaný kameň. Cena 230 000 € Naše ceny sú schválené majiteľom a v cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a vybavenie hypotekárneho úveru.

230 000 €
1 949,15 €/m²

Trnava
Rodinný dom v Blahovej s možnosťou okamžitého nasťahovania

Rodinný dom v Blahovej s možnosťou okamžitého nasťahovania

Lokalita: Hlavná, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Exclusive Vám v obci Blahová ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 120 m2. Leží na pozemku o veľkosti 781 m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia časť s kuchyňou, vstup na prekrytú terasu, tri spálne, kúpeľňa, technická miestnosť. Podlaha plávajúca v kombinácii s dlažbou. Kuchyňa zariadená štandardnými spotrebičmi.  Kúrenie elektrické podlahové v kombinácii s kozubom, predpokladané mesačné náklady na bývanie vo výške 120.-€. Dom postavený z tehly, zateplený, okná plastové, strecha-škridla. Inžinierske siete: mestská voda, odpad-septik, elektrina. Obec Blahová sa nachádza vo vzdialenosti 40 km od Bratislavy a 15 km od Dunajskej Stredy. V blízkosti pekné prostredie Malého Dunaja a rekreačné stredisko Madarász. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 185.000,-€. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 19 ročnou praxou. Maklér pre danú nehnuteľnosť: Marián Németh, kontakt na makléra: 0905 707 558  Kancelária:  0948 79 00 82 E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com

185 000 €
1 541,67 €/m²
+ 120 €/mes. energie
Exclusive - Realitná kancelária
Rodinný dom v Blahovej za dobrú cenu

Rodinný dom v Blahovej za dobrú cenu

Lokalita: Hlavná, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Exclusive Vám v obci Blahová ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 120 m2. Leží na pozemku o veľkosti 781 m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia časť s kuchyňou, vstup na prekrytú terasu, tri spálne, kúpeľňa, technická miestnosť. Kúrenie elektrické podlahové v kombinácii s kozubom, predpokladané mesačné náklady na bývanie vo výške 120.-€. Dom postavený z tehly, zateplený, okná plastové, strecha-škridla. Inžinierske siete: mestská voda, odpad-septik, elektrina. Dom sa predáva v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu. Obec Blahová sa nachádza vo vzdialenosti 40 km od Bratislavy a 15 km od Dunajskej Stredy. V blízkosti pekné prostredie Malého Dunaja a rekreačné stredisko Madarász. Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 165.000,-€. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 19 ročnou praxou. Maklér pre danú nehnuteľnosť: Marián Németh, kontakt na makléra: 0905 707 558  Kancelária:  0948 79 00 82 E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com

165 000 €
1 375 €/m²
+ 120 €/mes. energie
Exclusive - Realitná kancelária
Novostavba, 3 izb.bungalov v Belovej Vsi

Novostavba, 3 izb.bungalov v Belovej Vsi

Lokalita: Belova Ves, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 76 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bungalovu 76 m2 v obci Belová Ves hneď vedľa Lehníc. Jedná sa o dva posledné domy v radovej zástavbe (spolu 4 domy). Domy sú pred dokončením do štandardu (okrem kuchynskej linky).  Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obývačky spojenej s kuchyňou, samostatného príslušenstva, tech. miestnosti a dvoch spálni. V obývačke bude krb. V celom dome elektrické podlahové kúrenie. (fotografie na ktorých je nábytok sú z vedľajšieho domu pre lepšiu predstavivosť). Z obývačky je výstup na terasu a menšiu záhradu. Pozemky budú oddelené kamenným plotom v cene. Ako úložný priestor je možné využiť aj povalu na ktorú je vstup zo vstupnej chodby. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia vo výške 2,5% za kompletný právny servis ako aj všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie je možné aj prostredníctvom HÚ ktorý Vám v prípade záujmu bezplatne sprostredkujeme v ktorejkoľvek banke. V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku volajte na 0904682524.

125 000 €
1 644,74 €/m²

NIKO - REAL, s. r. o.
NA PREDAJ: 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM – NOVOSTAVBA S TERASOU V BLAHOVEJ

NA PREDAJ: 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM – NOVOSTAVBA S TERASOU V BLAHOVEJ

Lokalita: Blahová, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Blahová. LOKALITA Obec Blahová má krásnu, príjemnú prírodu, disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Od okresného mesta Dunajská Streda sa nachádza obec len cca 15 minút, od hlavného mesta resp. Bratislavy cca 30 minút. ROZLOHA – Rodinný dom má celkovú úžitkovú plochu 105 m2. – Zastavaná plocha domu spolu s terasou je 147 m2. – Priestranná plocha pozemku o výmere 832 m2. Rodinný dom sa predáva v stave HOLODOM ale bude dokončený s terasou a bude aj oplotený zo všetkých strán. Predpokladané dokončenie v lete 2023. Odporúčame osobnú obhliadku novostavby, nezmeškajte, dohodnite si termín obhliadky dnes, tešíme sa na Vás ! *Fotky sú ilustračné – vizualizácie * CENA ponúkanej nehnuteľnosti: 225.000 €,-/ celkom V rámci sprostredkovania náš klient získa kompletný právny servis, kolky na kataster a samozrejme možnosť financovania hypotekárneho úveru. Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa. Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo a hypotekárny servis. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás! Kontakt: +421 951 780 731 info@allinclusivereal.sk

225 000 €
2 142,86 €/m²

ALL INCLUSIVE REAL & INVESTMENTS, s.r.o.
PREDANÝ !!! -  4 izbový rodinný dom v obci Blahová

PREDANÝ !!! - 4 izbový rodinný dom v obci Blahová

Lokalita: Hlavná, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 104 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Blahová. Stav objektu: novostavba. Úžitková plocha 104 m2 + terasa na 7 árovom pozemku. Cena rodinného domu: 185 000 €.

185 000 €
1 778,85 €/m²

ErkoProfi, s. r. o.
Ponuka novostavby na slnečnom pozemku v tichej a kľudnej obce Blahová

Ponuka novostavby na slnečnom pozemku v tichej a kľudnej obce Blahová

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

j vy milujete slnko a prírodu? Pritom túžite po bývaní v rodinnom dome v pokojnom prostredí vidieka ? Rozmýšľate sa medzi tichou lokalitou a dobrou dostupnosťou ? Ak ÁNO potom je táto jedinečná ponuka práve pre Vás! Vymeňte uponáhľaný život v meste za pokojné bývanie v rodinnom dome a vytvorte si domov. Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. ponúka na predaj z poverenia majiteľa novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Blahová so zastavanou plochou 105 m2, úžitková plocha 85 m2 plus s nekrytou terasou 22 m2. Komfortné bývanie v dedine zabezpečí dobrá občianska vybavenosť ako aj výborná lokalita . Rodinný dom vzhľadom k svojej polohe je výborným riešením pre ľudí ktorí chcú pokojne bývať. Taktiež je vhodný pre rodiny s deťmi. Jedná sa o priestranný, veľmi účelne riešený 3 izbový rodinný dom v kľudnom prostredí na pozemku s výmerou 400 m2. Upúta hlavne tých klientov, ktorí hľadajú niečo odlišné a výnimočné. Pozemok je rovný. Obec Blahová je vzdialená od Bratislavy 30 km /pohodlná rýchla cesta R7/ od Dunajskej Stredy 18 km, Senec 23 km a Šamorín 23 km. Pôdorys na vyžiadanie. Ideálne miery: - zastavaná plocha : 105 m2 - celková úžitková plocha : 85 m2 plus terasa 22 m2 - celková plocha pozemku : 400 m2 Ideálna dispozícia - chodba - obývacia izba s kuchyňou s výstupom na terasu - technická miestnosť + podkrovie vhodné ako úložný priestor /90 m2/ - detská izba - spálňa - kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou Zaujímavé informácie: - novostavba sa predáva bez kuchynskej linky - dom je postavený z tehál 44 cm /Termobrik/ + priečky Ytong a tepelne izolovaný s polystyrénom 10 cm - steny omietnuté a vymaľované na bielo - plastové okná drevené 3 sklo vo farbe zlatý dub - nášľapná vrstva je dlažba - kúpeľňa so sprchou + WC - technická miestnosť + podkrovie - kuchyňa je spojená s obývacou izbou so výstupom na terasu - strešná krytina škridla /hladká, veľkoplošná Creaton Engoba/ j - vykurovanie domu je riešené tepelným čerpadlom a vodným podlahovým kúrením - nízke náklady - predpríprava pre satelitu, internetu a na krb - IS:elektrika 220 /400 V, voda riešená vlastnou studňou, odpadová voda je riešená prostredníctvom žumpy 9 m3 - rd bez podpivničenie - zatrávnený oplotený pozemok - 2x parkovacia plocha vo dvore o rozlohe 6 m x 5,5 m Všetko je viditeľné na fotkách. C E N A : 220 000,-€ V cene je zahrnutá provízia RK. Prosím , kontaktujte ma ohľadom detailnejších informácií. tel. : 0918197701 alebo mailom:raso@xpertreality.sk Obhliadky sú možné aj počas víkendov. Bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Skúsenosti, kreatívny prístup a množstvo referencií od našich klientov nám umožňujú premeniť vízie bývania na realitu. K projektu sa pristupuje citlivo, s ohľadom na existujúce okolie, samozrejme chceme ponúknuť kvalitu bývania v čo najvyššom štandarde. Ak hľadáte moderný dom, tak ste ho práve našli. Krásny slnečný pozemok, ktorý bude ideálny pre letné posedenie, grilovanie a relax s rodinou. Tento dom ponúka svojou priestrannou a praktickou dispozíciou kvalitné bývanie pre náročných. Realitná kancelária - Xpert Reality s.r.o. Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho špecialistu Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis. Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: - vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie - poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností - poplatky za overenie podpisov u notára - doručenie podkladov na kataster - asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb - ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody Ozvite sa mi v prípade ak máte nejakú nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom . Rada Vám pomôžem. Neváhajte a ponúknite! Ďakujeme za Vašu dôveru. Stačí prezvoniť.

220 000 €
2 588,24 €/m²

Xpert Reality s.r.o.
NOVÁ CENA! Nová rekreačná chata na predaj pri Malom Dunaji

NOVÁ CENA! Nová rekreačná chata na predaj pri Malom Dunaji

Lokalita: Madarász, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbovú rekreačnú chatu aj na celoročné obývanie pri Malom Dunaji v obci Blahová v časti Madarász. Chata sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 401 m2, 50 m od brehu Malého Dunaja. Konštrukcia chaty/materiály: tehla (Wienerberger Porotherm 300), zateplenie 15 cm hrubým polystyrénom, zateplenie stropu - sklenená vata 30 cm. Vchodové dvere a okná sú plastové so 6-komorovým profilom a izolačným trojsklom. Na oknách sú namontované elektrické žalúzie. Kúrenie je elektrické podlahové , teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná. Teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler (100 L). Teplo v dome zabezpečuje aj krásny, vstavaný krb. Chata je napojená na elektriku, má vlastnú studňu a septik. V chate je aj alarm a kamerový systém. Zastavaná plocha chaty je 101,50 m2. Úžitková plocha domu je 68 m2 + krytá terasa (26 m2) + sklad (5 m2). Dispozičné riešenie chaty : chodba, kúpeľňa, WC, tehnická miestnosť, obývacia izba s kuchynským kútom a krbom a 2 samostatné izby. Chata sa predáva s dokončením nadštandardom - podlahy, interierové dvere, kúpeľňa, WC, kuchyňská linka so zabudovanými spotrebčmi (elektrická varná doska, rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička). Pozemok je oplotený, je vybudovaný chodník a parkovacie státie pre 2 autá. V cene je zahrnuté aj dokončenie záhrady. Lokalita ponúka rekreáciu v celom roku – rybolov, zloženie člnov, športové aktivity Chata je skolaudovaná so súpisným číslom.

180 990 €
2 661,62 €/m²

DomovReal s.r.o.
PREDAJ: 4-izbový tehlový bungalov v Blahovej

PREDAJ: 4-izbový tehlový bungalov v Blahovej

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. predáva z poverenia majiteľa 4-izbový bungalov v Blahovej. Plocha: úžitková 110m2, pozemku 700 m2. Stav objektu: novostavba. Cena 179 990 € Dom sa nachádza na začiatku obce a je oplotený. Plocha: 104 m2 Pozemok: 700 m2 IS: Elektrina, vodovod (možno si dať vyvŕtať aj studňu), žumpa Kúrenie: Elektrické podlahové, piecka na tuhé palivo Náklady: 100 - 150 €/mesiac Parkovanie: pred domom, treba len dorobiť zámkovú dlažbu Dispozícia: Zádverie, vstup do obývačky s kuchyňou, (kuchynská linka ostáva v dome), z obývačky je vstup na terasu so strieškou. Vľavo je chodba, na ľavej strane sú 2 izby, na konci chodby je ešte jedna izba. Na pravej strane je technická miestnosť s kotlom a miestom na práčku, samostatné WC a kúpeľňa. Lokalita: Blahová je obec v okrese Dunajská Streda 32 km od kraja Bratislavy a 8 km od veľkej obce Lehnice s kompletnou občianskou vybavenosťou, kde sa nachádza aj slovenská a maďarská škola.Je to veľmi tichá príjemná dedina, vhodná pre ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť a žiť "ďaleko od hlučného davu", prípadne venovať sa záhradkárskej vášni. CENA: 179 990 € vrátane realitného a právneho servisu, ako aj notárskych poplatkov pri overovaní podpisov a katastrálneho kolku. KONTAKT: Mgr. Žofia Murgašová, 0910939138, dobrereality.sk Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

179 900 €
1 635,45 €/m²

Bratislava - ZASTÚPENIE
Novostavba krásneho 4 izbového rodinného domu v obci Blahová

Novostavba krásneho 4 izbového rodinného domu v obci Blahová

Lokalita: Blahová, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 167 m²

Leaders & Partners pobočka Senec, Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu-bungalov, nachádzajúceho sa v obci Blahová. Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 815 m2. Úžitková plocha domu: 166,5 m2. (dom 134 m2 + garáž 32,5m2) Dom je orientovaný V/Z, terasa z bočnej strany domu je orientovaná na južnú stranu. Dispozičné riešenie: V prednej časti domu sa nachádza dvojgaráž (32,5m2) s automatickou diaľkovo ovládanou bránou a samozrejme s priamym prechodom do domu priamo z garáže. Vedľa garáže je hlavný vchod do domu. Rozpis jednotlivých miestností po vstupe: závetrie, predsieň, technická miestnosť s elektrickým kotlom a práčkou, samostatné WC s umývadlom, kuchyňa na mieru so vstavanými elektrospotrebičmi – elektrická rúra a elektrická varná doska, mikrovlnka, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou. Pri kuchyni je aj špajza. Obývacia izba s krbom je prepojená s kuchyňou. Z obývacej izby je východ na terasu(31m2). V zadnej časti domu sa nachádza spálňa s murovaným priechodným šatníkom. Prechodom cez šatník sa dostaneme do kúpeľne s vaňou, umývadlom a toaletou. Nachádzajú sa tu aj ďalšie dve samostatné izby s oknami do záhrady a východom na terasu. K týmto izbám prislúcha druhá kúpeľňa so sprchovým kútom,umývadlom a toaletou. Dom je postavený z tvárnic Heluz Family 380 mm a zateplený polystyrénom 100 mm. Kúrenie je podlahové elektrické-teplovodné. V dome je laminátová plávajúca podlaha, resp. v niektorých častiach dlažba. Rekuperácia v celom dome, predpríprava na alarm, krb v obývačke, internet-satelit. RD je napojený na verejný vodovod a elektriku. Kanalizácia je riešená žumpou. Plyn nie je. Celý dom pôsobí príjemným dojmom, je svetlý a priestranný s ideálnou veľkosťou záhrady. Svojim dispozičným riešením je výbornou voľbou pre bývanie 3-5 člennej rodiny. Vhodný aj ako dvojgeneračné bývanie. Lokalita: obec Blahová je vzdialená od Bratislavy 25 km ( pohodlná rýchla cesta R7 ), od Dunajskej Stredy 14km, Senec 23km, Šamorín 23km. V obci je MŠ, reštaurácia, potraviny, kaderníctvo, kozmetika, kostol. V blízkosti sa nachádza Malý Dunaj, rekreačná oblasť Madarasz, Malkia park so ZOO a dinoparkom, Slovakiaring .. Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený. Cena: 285.000 Eur V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis a poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva pri kúpe nehnuteľnosti. V prípade záujmu o obhliadku volajte: Štefan Kanovič 0907 898 378

285 000 €
1 706,59 €/m²

Leaders&Partners s.r.o Pobočka Trnava
Na predaj - Moderný 4 izb. rod.dom - bungalov s Pozemkom 889m2

Na predaj - Moderný 4 izb. rod.dom - bungalov s Pozemkom 889m2

Lokalita: Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106.51 m²

Realitná kancelária CITY REALITY BRATISLAVA Vám ponúka na predaj šikovný moderný 4 izb. rod.dom - bungalov v Blahovej v blízkosti Malého Dunaja. Dom je vo výstavbe a bude situovaný v novej a pokojnej lokalite,  vzdialený od Bratislavy do 30km. K domu patrí luxusne veľký pozemok o rozlohe 889m2. Samostatne stojaci rodinný dom predstavuje praktický energeticky úsporný dom pre 4 až 5-člennú rodinu. Vďaka krbu umiestnenému v obývačke získa Vaše bývanie tú správnu rodinnú atmosféru. Z kuchyne je výstup na terasu, či záhradu, kde si môžete len tak v kľude posedieť, prečítať peknú knihu či vypiť dobrú kávu. Úžitková plocha domu je 106,51m2.   Dom je vystavaný z tehly, zn. Porotherm. Strecha je sedlová so škridlou. Dom má výborné dispozičné riešenie, má 4 izby: 3 nepriechodné izby + obývačku spojenú s kuchyňou so špajzou/technickou miestnosťou. Oddelené WC a kúpeľňu. Predáva sa v štandarde s tepelným čerpadlom, sanitou vo WC a kúpeľni, podlahovým kúrením v celom dome, prípravou na krb, vchodovými dverami, plávajúcou podlahou a dlažbou. Na dome budú namontované dvere a zárubne. Kúpeľňa a WC so sanitou. Pozemok bude oplotený z troch strán. Kolaudácia domu do Októbra 2022. IS: mestská voda, studňa, vlastná žumpa 12m3. Podľa nariadení EÚ bude obec povinná zabezpečiť kanalizáciu v celej obci. Dom má nízke mesačné prevádzkové náklady. Energetická trieda A0 - veľmi nízka spotreba energie na vykurovanie. K domu patrí veľkorysý pozemok o rozlohe 889 m2 s veľkým množstvom priestoru pre Vašu realizáciu v záhrade. Vedľa domu je dostatočne veľký priestor na parkovisko pre autá. Majiteľ ponúka možnosť dobudovania altánku, parkovacieho státia, bazéna, prístrešku na terasu, prípadne iného podľa Vašich požiadaviek. DOM 4 izbový bungalov Úžitková plocha 106,51 m2 Pozemok je o rozlohe 889m2 DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU - vstupná hala (4,68 m2) - WC (3,06 m2) - chodba (8.26 m2) - kúpeľňa (7,38 m2) - obývačka s kuchyňou (35,28 m2) - technická miestnosť/špajza (4,86 m2) - nepriechodná izba (16,81 m2) - nepriechodná izba (14,29 m2) - nepriechodná izba (11,89 m2), ktorú je možné využiť ako šatník, alebo pracovňu VÝHODY - moderný dom s nízkymi prevádzkovými nákladmi - použité kvalitné materiály, tehla - dom sa predáva skolaudovaný so súpisným číslom - v blízkosti rameno Malého Dunaja - mestská voda - tichá a bezpečná lokalita, dobrá dostupnosť autom - blízko budete mať do všetkých okolitých okresných miest - odovzdanie domu najneskôr December 2022. - vyhotovenie domu do štandardu - možnosť dostavby altánku, prístrešku pre autá a bazéna LOKALITA Blahová sa nachádza v centre všetkých dôležitých okresov približne 30 km od Bratislavy, do 23km budete mať do Senca, Dunajskej Stredy či Šamorína. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: Obec Blahová je obklopená prírodou. Obec má vlastnú škôlku, detské ihrisko, obchod, poštu aj futbalové ihrisko. Je tu možnosť prechádzok v prírode, cykloturistika, rybolov, kúpanie, či splavovanie Dunaja. Rekreačná oblasť Madaras je vzdialená od predávanej nehnuteľnosti do 5km. V prípade záujmu Vás nehnuteľnosťou rada prevediem. Kontakt: Mgr. Lenka Hagarová Mobil: 0948 333 123 Cena: 207.000,- Eur Cena je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu: Kompletný poradenský servis a právny servis súvisiaci s prevodom vlastníctva, notárske poplatky súvisiace s osvedčením podpisov predávajúceho, katastrálny poplatok súvisiaci s prevodom vlastníctva, finančné a hypotekárne poradenstvo.  

209 000 €
1 962,26 €/m²

City Reality Bratislava, pob. Bratislava