Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Bezručová Invest, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
Bezručová Invest, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 023... Zobraziť
E-mail: pre...
http://www.bezrucova.sk
Adresa:
Grösslingová 19
Bratislava I - Staré Mesto
81109
Nájdených 3 novostavieb
Bezručova Residence - Priestory vhodné na medicínske využitie

Bezručova Residence - Priestory vhodné na medicínske využitie

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 427.4 m²

Jedinečný rezidenčný komplex BEZRUČOVA RESIDENCE ponúka na predaj nebytové priestory vhodné na medicínske využitie -skolaudované ako zdravotníctvo, ambulantného charakteru o výmere 427,4 m2. Priestor sa nachádza v komplexe Bezručova 3 na prvom podzemnom podlaží a predáva sa v stave holopriestor so zázemím a technickými predpokladmi pre prevádzku Ambulancií. Priestor je možné rozdeliť na tri nezávislé prevádzky so samostatnými vstupmi. Nad priestorom sa prevádzkuje klinika estetickej medicíny. Prístup je možný z parkoviska cez budovu a taktiež cez dva vchody, priamo spred Modrého kostolíka prípadne z Gajovej ulice. Ideálna poloha v centre Bratislavy, pokojné prostredie a moderná architektúra, ktorá citlivo zachováva jej historické a estetické línie – to sú tri kľúčové faktory tohto nadštandardného rezidenčného komplexu. Administratívna a občianska vybavenosť ponúka kvalitné a moderné pracovné prostredie s dostatkom parkovacích miest. Okrem iného ponúkne aj nonstop recepciu, prevádzky na prízemí Bezručovej 5, parkovanie v podzemnej garáži, moderný kartový vstupný systém, klimatizáciu. Flexibilné možnosti upravenia interiérov podľa Vašich potrieb a predstáv aby vyhovovali Vášmu zámeru sú pre nás samozrejmosťou. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.

cena dohodou

Bezručová Invest, s. r. o.
Bezručova Residence - unikátny 5 izbový mezonetový byt s terasou

Bezručova Residence - unikátny 5 izbový mezonetový byt s terasou

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Iný byt   Úžítková plocha: 200 m²

Pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti modernej nákupnej galérie Eurovea a na dosah nábrežia Dunaja ponúka rezidencia Bezručova 5-izbový mezonetový byt o celkovej výmere 200 m2 s veľkorysou terasou. Byt má výmeru 200 m2 a terasa 200 m2. Mezonetový byt sa nachádza na 5.NP/6.NP. Byt sa predáva v stave holobyt s centrálnym chladením a podlahovým kúrením. V cene bytu sú 2 parkovacie miesta a skladovací priestor. V prípade akýchkoľvek iných doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať na uvedenom tel. čísle alebo navštívte naše predajné miesto na Bezručovej 5. O PROJEKTE: BEZRUČOVA RESIDENCE – luxusný bytový dom pre najnáročnejších klientov. Budova Bezručova je národnou kultúrnou pamiatkou a predstavuje jeden z najvydarenejších príkladov modernej funkcionalistickej architektúry na Slovensku. Ideálna poloha v centre Bratislavy, pokojné prostredie a moderná architektúra, ktorá citlivo zachováva jej historické a estetické línie – to sú tri kľúčové faktory tohto nadštandardného rezidenčného komplexu. Komplex je rozdelený na Bezručovu 3 a Bezručovu 5. Bezkonkurenčným benefitom projektu BEZRUČOVA RESIDENCE je práve spomínaná lokalita, no okrem iného ponúkne aj nonstop recepciu, parkovanie v podzemnej garáži, moderný kartový vstupný systém či exteriérové tienenie, pivnice, možnosť klimatizácie, efektné vyššie stropy, vlastné tepelné čerpadlá, nadštandardné materiály, kvalitné dispozície, reštauráciu, kaviareň a iné služby.

cena dohodou

Bezručová Invest, s. r. o.
1-izbový apartmánový byt v projekte Bezručova Residence

1-izbový apartmánový byt v projekte Bezručova Residence

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

Ponúkame NA PREDAJ 1-izbový apartmánový byt na Bezručovej ulici v novostavbe Bezručova Residence o rozlohe 30 m2 Byt sa nachádza na 4.NP. Byt sa predáva v štandarde - holobyt. K bytu je možné dokúpiť garážové státie v podzemnej garáži a pivničný sklad. Nehnuteľnosť sa nachádza na najlepšej adrese v meste. Centrum mesta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, kaviarní, reštaurácii, školy, škôlky a mnohých ďalších benefitov.

180 000 €
6 000 €/m²

Bezručová Invest, s. r. o.