Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Bc. Juraj Hegyi

Predajca

Názov predajcu:
Bc. Juraj Hegyi
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: geo...
Adresa:
Račianska 29
Bratislava III - Nové Mesto
83102
Nájdených 32 novostavieb
1 2
Bývajte v krásnom prostredí pri jazere v obci Sekule.

Bývajte v krásnom prostredí pri jazere v obci Sekule.

Lokalita: Pri Jazere, Sekule (Senica)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 89 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 89 m2 a pozemok o výmere 338 m2. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri jazere v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou na diaľnicu a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba cca 4,5 m2, - 3x priestranná spálňa cca 37 m2, - Kuchyňa prepojená s obývačkou cca 30 m2, - 2x toaleta, - Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, umývadlom a priestorom na práčku, - Technická miestnosť. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 15cm polystyrén, - vnútorné omietky vápenno cementové, - okná-šesťkomorový systém trojsklo, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda Baumit, - diaľkovo ovládateľné elektrické rolety, - predpríprava na klimatizáciu, - komín na krbové kachle, - elektrický bojler na ohrev vody, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - možnosť pripojenie na optiku, - úložný priestor na povale cca 6m2, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - vlastná vŕtaná studňa s technológiou na úpravu vody, - septik cca 8m3, - čiastočné oplotenie. Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 12/2022 Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

189 000 €
2 123,60 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
4-izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere - Sekule.

4-izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere - Sekule.

Lokalita: Pri Jazere, Sekule (Senica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 89 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 89 m2 a pozemok o výmere 427 m2. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri jazere v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou na diaľnicu a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba cca 4,5 m2, - 3x priestranná spálňa cca 37 m2, - Kuchyňa prepojená s obývačkou cca 30 m2, - 2x toaleta, - Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, umývadlom a priestorom na práčku, - Technická miestnosť. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 15cm polystyrén, - vnútorné omietky vápenno cementové, - okná-šesťkomorový systém trojsklo, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha väzníkový krov + krytina. Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda Baumit, - diaľkovo ovládateľné elektrické rolety, - predpríprava na klimatizáciu, - komín na krbové kachle, - elektrický bojler na ohrev vody, - nízkoenergetické podlahové infrakúrenie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - možnosť pripojenie na optiku, - úložný priestor na povale cca 6m2, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - vlastná vŕtaná studňa s technológiou na úpravu vody, - septik cca 8m3, - čiastočné oplotenie. Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Novovybudovaná lokalita sa nachádza vo veľmi príjemnom a kľudnom prostredí pri jazere s dobrou dostupnosťou z Bratislavy len 35 min. po diaľnici. Plánované dokončenie 12/2022 Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

197 000 €
2 213,48 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom so vstupom do lesa.

Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom so vstupom do lesa.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 126 m2 (102 m2 interiér + 24 m2 terasa) a priestranný pozemok o výmere 543 m2. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri lese v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba, - 3x priestranná spálňa, - Kuchyňa prepojená s obývačkou, - 2x toaleta, - 2x Kúpeľňa, - Technická miestnosť. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 20cm polystyrén, - vysokokvalitné strešné zateplenie fúkanou izoláciou, - vnútorné omietky, - nadštandardné okná Slovaktual, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda s dekoračným obkladom, - predpríprava na elektrické žalúzie, - predpríprava na klimatizáciu, - elektrická predpríprava na fotovoltaický systém, - komín na krbové kachle Schiedel, - dizajnový elektrický bojler na ohrev vody Ariston s inteligentným ovládaním, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - veľký úložný priestor na povale, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - betónová terasa. Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Inžinierske siete: obecná voda, tlaková kanalizácia, elektrina. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 12/2022 Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

219 000 €
1 738,10 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
AKCIA: Dokončenie do ŠTANDARDU v CENE!

AKCIA: Dokončenie do ŠTANDARDU v CENE!

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkam na predaj veľkorysú novostavbu 4-izbového rodinného domu s priestranným pozemkom. Nízkoenergetický rodinný dom s úžitkovou plochou 112 m2(100 m2 podlahová plocha + 12m2 terasa) s pozemkom o výmere 482 m2 splní požiadavky aj náročného klienta. Priestranný rodinný dom ponúka dostatočne veľké izby, predprípravu na krb v obývacej časti, dve samostatné kúpeľne. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v cene nehnuteľnosti, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery. Dokončenie do štandardu sa bude robiť po dohode s budúcim majiteľom podľa jeho predstáv. V exteriéri je dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná 3-sklo , vchodové dvere. Výhody: - dokončenie na kľúč podľa predstáv budúceho majiteľa v cene nehnuteľnosti, - priestranný pozemok s možnosťou vjazdu autom(stavby garáže), - nízke mesačné náklady, - slnečný a priestranný interiér, - predpríprava na krb v obývacej miestnosti, - dve samostatné kúpeľne, - predpríprava na klimatizáciu, - oplotené z troch strán, - súkromná lokalita. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, obývačka s kuchyňou a výstupom na prekrytú terasu, komora, spálňa s vlastnou kúpeľňou a WC, 2x detská izba, kúpeľňa. IS: obecná voda, elektrina, vlastný septik s dostatočnou dimenziou, Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

209 900 €
1 874,11 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná 4-izbová novostavba, 96 m2 úžitkovej plochy, pozemok 303m2, Miloslavov-Alžbetin Dvor.

Moderná 4-izbová novostavba, 96 m2 úžitkovej plochy, pozemok 303m2, Miloslavov-Alžbetin Dvor.

Lokalita: Liptovská, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného rodinného domu s úžitkovou plochou 96 m2, ktorý je súčasťou moderného dvojdomu a nachádza v obľúbenej lokalite Miloslavov-Alžbetin Dvor, na Liptovskej ulici. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky, pričom pre túto jednotku prislúcha samostatný veľkorysý pozemok o rozlohe 303 m2. Kvalitné vyhotovenie rodinného domu a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta( predpríprava na klimatizáciu, vybudovaná terasa). Využívané je elektrické podlahové kúrenie s regulátormi tepla v každej izbe. Rodinný dom je vyhotovený do štádia holodom, v prípade záujmu dokončenie do štandardu. Dom je napojený na inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu tvorí vstupná chodba, samostatné WC, komora/technická miestnosť, kuchyňa prepojená s priestrannou obývačkou, schodisko. Poschodie pozostáva z troch spální, chodby a kúpeľne s WC. Výhody: - maximálne využitie priestranného pozemku - priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti - nízke mesačné náklady na chod domácnosti - predpríprava na klimatizáciu - vybudované parkovacie státia a terasa - predpríprava pre optiku, - elektrina vyvedená na záhradu - dátový rozvod v izbách Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

239 000 €
2 489,58 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom 520 m2.

Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom 520 m2.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 112 m2 (84 m2 interiér + 28 m2 terasa) a priestranný pozemok o výmere 520 m2. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri lese v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba, - 3x spálňa, - Kuchyňa prepojená s obývačkou, - 2x toaleta, - Kúpeľňa, Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 20cm polystyrén, - vysokokvalitné strešné zateplenie fúkanou izoláciou, - vnútorné omietky, - nadštandardné okná Slovaktual, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda s dekoračným obkladom, - predpríprava na elektrické žalúzie, - predpríprava na klimatizáciu, - elektrická predpríprava na fotovoltaický systém, - komín na krbové kachle Schiedel, - dizajnový elektrický bojler na ohrev vody Ariston s inteligentným ovládaním, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - veľký úložný priestor na povale, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - betónová terasa. Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Inžinierske siete: obecná voda, tlaková kanalizácia, elektrina. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 12/2022 Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

199 000 €
1 776,79 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Veľkorysá 4-izbová novostavba, 96 m2 úžitkovej plochy, pozemok 303m2, Miloslavov-Alžbetin Dvor.

Veľkorysá 4-izbová novostavba, 96 m2 úžitkovej plochy, pozemok 303m2, Miloslavov-Alžbetin Dvor.

Lokalita: Liptovská, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného rodinného domu s úžitkovou plochou 96 m2, ktorý je súčasťou moderného dvojdomu a nachádza v obľúbenej lokalite Miloslavov-Alžbetin Dvor, na Liptovskej ulici. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky, pričom pre túto jednotku prislúcha samostatný veľkorysý pozemok o rozlohe 303 m2. Kvalitné vyhotovenie rodinného domu a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta( predpríprava na klimatizáciu, vybudovaná terasa). Využívané je elektrické podlahové kúrenie s regulátormi tepla v každej izbe. Rodinný dom je vyhotovený do štádia holodom, v prípade záujmu dokončenie do štandardu. Dom je napojený na inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu tvorí vstupná chodba, samostatné WC, komora/technická miestnosť, kuchyňa prepojená s priestrannou obývačkou, schodisko. Poschodie pozostáva z troch spální, chodby a kúpeľne s WC. Výhody: - maximálne využitie priestranného pozemku - priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti - nízke mesačné náklady na chod domácnosti - predpríprava na klimatizáciu - vybudované parkovacie státia a terasa - predpríprava pre optiku, - elektrina vyvedená na záhradu - dátový rozvod v izbách Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

239 000 €
2 489,58 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderný 4-izbový rodinný dom s panoramatickými oknami a priestranným pozemkom.

Moderný 4-izbový rodinný dom s panoramatickými oknami a priestranným pozemkom.

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84.5 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu ktorá je súčasťou dvojdomu v novovybudovanej lokalite Agátovej aleji, obec Malé Leváre. Moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 84,5 m2 a pozemkom 346 m2, bude dokončený do štádia holodom, po dohode možné dokončenie do prevedenia štandard. Rodinný dom je práve v štádiu výstavby a všetky fotografie použité v inzeráte sú ilustračné a môžu sa líšiť od skutočnosti. Plánované ukončenie stavby 12/2022. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v cene nehnuteľnosti(po dohode možnosť zmeniť), dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery, V exteriéri bude dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, plyn Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

188 000 €
2 224,85 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
ZĽAVA - Moderný 4-izb. rodinný dom s priestranným pozemkom v Marianke.

ZĽAVA - Moderný 4-izb. rodinný dom s priestranným pozemkom v Marianke.

Lokalita: Lipová, Marianka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkam na predaj moderný 12-ročný rodinný drevodom so zastavanou plochou 84 m2, s priestranným pozemkom o výmere 526 m2. Nízkoenergetický kvalitný drevodom disponuje množstvom výhod, preto mesačné náklady na 3-člennú rodinu sú len 80eur. Využívané je ústredné teplovodné kúrenie s radiátormi a plynovým kotlom. Výhody: - klimatizácia, - smart home ovládanie mobilom (bezpečnostný systém, inteligentné čidlá v izbách), - pochôdzna povala, - studňa prepojená s automatickou závlahou, - nerezová elektrická brána, - parkovanie pre 3 autá, - prekrytá terasa 4mx7,5m, - záhradný domček, - výborná lokalita neďaleko zastávky MHD - nízke mesačné náklady, - predáva sa čiastočne zariadený. Dispozícia: Vstupná chodba, 3xizba, kúpeľňa s WC, kuchyňa prepojená s obývačkou. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

358 000 €
4 261,90 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
ZĽAVA - Veľkorysá 4-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 260 m2, Gajary.

ZĽAVA - Veľkorysá 4-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 260 m2, Gajary.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného rodinného domu s úžitkovou plochou 100 m2, ktorý je súčasťou moderného dvojdomu a nachádza sa v tichej novovybudovanej lokalite obce Gajary. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky, pričom pre túto jednotku prislúcha samostatný veľkorysý pozemok o rozlohe 260 m2. Kvalitné vyhotovenie rodinného domu a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta(predpríprava na elektrické žalúzie, vybudované parkovacie státie zo zámkovej dlažby). Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti. Rodinný dom je vyhotovený do štádia holodom, v prípade záujmu dokončenie do štandardu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu tvorí vstupná chodba, kúpeľňa s WC, komora/technická miestnosť, kuchyňa prepojená s priestrannou obývačkou, schodisko. Poschodie pozostáva z troch spální, chodby a kúpeľne s WC. Výhody: - predpríprava na elektrické žalúzie, - maximálne využitie priestranného pozemku, - priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti, - nízke mesačné náklady na chod domácnosti , - vybudované parkovacie státia zo zámkovej dlažby. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

176 999 €
1 769,99 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
AKCIA! - Moderný 4-izbový rodinný dom, neďaleko centra mesta Malacky.

AKCIA! - Moderný 4-izbový rodinný dom, neďaleko centra mesta Malacky.

Lokalita: Nová, Malacky (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj kvalitnú a veľmi praktickú 8 r. novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 100 m2, postavenú na bezúdržbovom pozemku o výmere 150 m2. Rodinný dom sa nachádza neďaleko centra mesta Malacky, v tichej lokalite na ulici Nová. Moderný rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov a splní požiadavky aj náročného klienta, využívané je nízkoenergetické úsporné teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom + teplovodná krbová vložka s akumulačnou nádobou 1500L. V prípade záujmu je v cene zahrnuté aj zariadenie domu. Nízke mesačné náklady. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949 612 650. Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

285 000 €
2 850 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderný 4-izbový rodinný dom s panoramatickými oknami a priestranným pozemkom.

Moderný 4-izbový rodinný dom s panoramatickými oknami a priestranným pozemkom.

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84.5 m²

Ponúkam na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu ktorá je súčasťou dvojdomu v novovybudovanej lokalite Agátovej aleji, obec Malé Leváre. Moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 84,5 m2 a pozemkom 346 m2, bude dokončený do štádia holodom, po dohode možné dokončenie do prevedenia štandard. Rodinný dom je práve v štádiu výstavby a všetky fotografie použité v inzeráte sú ilustračné a môžu sa líšiť od skutočnosti. Plánované ukončenie stavby 12/2022. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v cene nehnuteľnosti(po dohode možnosť zmeniť), dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery, V exteriéri bude dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, plyn Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

188 000 €
2 224,85 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
ZĽAVA - Veľkorysá 4-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 260 m2, Gajary.

ZĽAVA - Veľkorysá 4-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 260 m2, Gajary.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného rodinného domu s úžitkovou plochou 100 m2, ktorý je súčasťou moderného dvojdomu a nachádza sa v tichej novovybudovanej lokalite obce Gajary. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky, pričom pre túto jednotku prislúcha samostatný veľkorysý pozemok o rozlohe 260 m2. Kvalitné vyhotovenie rodinného domu a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta(predpríprava na elektrické žalúzie, vybudované parkovacie státie zo zámkovej dlažby). Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti. Rodinný dom je vyhotovený do štádia holodom, v prípade záujmu dokončenie do štandardu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu tvorí vstupná chodba, kúpeľňa s WC, komora/technická miestnosť, kuchyňa prepojená s priestrannou obývačkou, schodisko. Poschodie pozostáva z troch spální, chodby a kúpeľne s WC. Výhody: - predpríprava na elektrické žalúzie, - maximálne využitie priestranného pozemku, - priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti, - nízke mesačné náklady na chod domácnosti , - vybudované parkovacie státia zo zámkovej dlažby. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

176 999 €
1 769,99 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Veľkorysý moderný 4-izbový rodinný dom v obci Malé Leváre.

Veľkorysý moderný 4-izbový rodinný dom v obci Malé Leváre.

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom

Ponúkam na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 144 m2, ktorý bude postavený na pozemku o výmere 500 m2 v obci Malé Leváre. Využívané bude teplovodné podlahové kúrenie, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery. V exteriéri bude dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere, predpríprava na elektrické žalúzie. Rodinný dom bude dokončený do prevedenia holodom, po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Plánované dokončenie 12/2022. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, obývačka prepojená s kuchyňou, komora, samostatná kúpeľňa s WC, technická miestnosť, 2x izba, spálňa s vlastnou kúpeľňou. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, plyn Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj. Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

243 000 €
1 687,50 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
4izb. novostavba s tepelným čerpadlom v obci Jakubov.

4izb. novostavba s tepelným čerpadlom v obci Jakubov.

Lokalita: Jakubov, Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj novostavbu 4izb. rodinného domu, ktorý bude dokončený do prevedenia holodom s úžitkovou plochou 84 m2 a zastavanou plochou 100 m2, praktický pozemok o výmere 262 m2. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom(vápenno cementová omietka s osadenými vypínačmi, potermi, fasáda, predpríprava na elektrické žalúzie), po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom v CENE nehnuteľnosti. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 10/2022. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

184 990 €
1 849,90 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Luxusná novostavba na pozemku 683m2, Nitra - Párovské Háje.

Luxusná novostavba na pozemku 683m2, Nitra - Párovské Háje.

Lokalita: Párovské Háje, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123.2 m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA - 15.000,- eur!!! SKOLAUDOVANÉ!!! Ponúkam na predaj priestrannú 4 izbovú novostavbu nadčasového a vysokokvalitného rodinného domu, vo výbornej lokalite mestskej časti Nitra - Párovské Háje. Dokonalá architektúra a nadštandardné prevedenie 4 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 123,20 m2, zaistí budúcemu majiteľovi naozaj výnimočné a luxusné bývanie s dostatkom priestoru a pohodlia. Vďaka premyslenému osadeniu stavby, je priestranný pozemok o rozlohe 683 m2 maximálne využiteľný, čo dodáva nehnuteľnosti ten správny charakter, ktorý zvýrazňuje že majitelia dbajú na precíznosť, luxus a bezpečie. Moderná stavba ktorá je postavená z kvalitných a poctivých materiálov, predurčuje túto nehnuteľnosť na dlhú životnosť. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v cene. Dispozícia: Vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, kúpeľňa, 2x izba, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, spálňa so šatníkom a samostatnou kúpeľňou s WC. Výhody: - Výborná lokalita s novou infraštruktúrou, - predpríprava na krb, - predpríprava na elektrické žalúzie, - 2x kúpeľňa, - zabudovaná nádrž na dažďovú vodu s objemom 10 m3, - precízne prevedenie interiéru a exteriéru, - moderná a nadčasová architektúra, - kvalita prevedených materiálov, - veľkometrážna prekrytá terasa, - panoramatické kvalitné okná s posuvnými systémami, Dom sa predáva v nadštandardnom prevedení štádia holodom, po dohode možnosť dokončenia do štandardu. IS: elektrina, voda, kanalizácia Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

269 000 €
2 183,44 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Výrazná zľava! Veľkorysá 4 izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 291m2, Kostolište.

Výrazná zľava! Veľkorysá 4 izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 291m2, Kostolište.

Lokalita: Nová Alej Martina Benku, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného rodinného domu s úžitkovou plochou 100 m2, ktorý je súčasťou moderného dvojdomu a nachádza v obľúbenej lokalite Nová Alej Martina Benku - Kostolište. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky, pričom pre túto jednotku prislúcha samostatný veľkorysý pozemok o rozlohe 291 m2. Kvalitné vyhotovenie rodinného domu a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta(predpríprava na elektrické žalúzie, predpríprava na klimatizáciu na oboch poschodiach, vybudovaná terasa). Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti s elektrickou predprípravou na tepelné čerpadlo alebo fotovoltaický systém, nakoľko rodinný dom má rovnú strechu ktorá je ideálna na jeho realizáciu. Rodinný dom je vyhotovený do štádia holodom, v prípade záujmu dokončenie do štandardu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu tvorí vstupná chodba, samostatné WC/kúpeľňa, komora/technická miestnosť, kuchyňa prepojená s priestrannou obývačkou, schodisko. Poschodie pozostáva z troch spální, chodby a kúpeľne s WC. Výhody: - predpríprava na elektrické žalúzie - maximálne využitie priestranného pozemku - priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti - nízke mesačné náklady na chod domácnosti - predpríprava na klimatizáciu na oboch podlažiach - vybudované parkovacie státia a terasa - predpríprava pre práčku a sušičku na oboch podlažiach - predpríprava pre optiku, satelitnú tv - voda vyvedená na záhradu - elektrina vyvedená na záhradu - dátový rozvod v izbách aj ku chladničke Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

229 000 €
2 290 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná 4izb. novostavba s tepelným čerpadlom a pozemkom 692 m2.

Moderná 4izb. novostavba s tepelným čerpadlom a pozemkom 692 m2.

Lokalita: Kostolište, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 128.28 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4izb. rodinného domu, ktorý bude dokončený do prevedenia holodom s úžitkovou plochou 128,28 m2 a pozemkom o výmere 692m2. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom, po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom v CENE nehnuteľnosti. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 02/2023. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

279 990 €
2 182,65 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Výrazná zľava! - Veľkorysá 4 izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 356m2, Kostolište.

Výrazná zľava! - Veľkorysá 4 izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 356m2, Kostolište.

Lokalita: Nová Alej Martina Benku, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného rodinného domu s úžitkovou plochou 100 m2, ktorý je súčasťou moderného dvojdomu a nachádza v obľúbenej lokalite Nová Alej Martina Benku - Kostolište. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky, pričom pre túto jednotku prislúcha samostatný veľkorysý pozemok o rozlohe 356 m2. Kvalitné vyhotovenie rodinného domu a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta(predpríprava na elektrické žalúzie, predpríprava na klimatizáciu na oboch poschodiach, vybudovaná terasa). Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti s elektrickou predprípravou na tepelné čerpadlo alebo fotovoltaický systém, nakoľko rodinný dom má rovnú strechu ktorá je ideálna na jeho realizáciu. Rodinný dom je vyhotovený do štádia holodom, v prípade záujmu dokončenie do štandardu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu tvorí vstupná chodba, samostatné WC/kúpeľňa, komora/technická miestnosť, čiastočne oddelená kuchyňa od priestrannej obývačky, schodisko. Poschodie pozostáva z troch spální, chodby a kúpeľne s WC. Výhody: - predpríprava na elektrické žalúzie - maximálne využitie priestranného pozemku - priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti - nízke mesačné náklady na chod domácnosti - predpríprava na klimatizáciu na oboch podlažiach - vybudované parkovacie státia a terasa - predpríprava pre práčku a sušičku na oboch podlažiach - predpríprava pre optiku, satelitnú tv - voda vyvedená na záhradu - elektrina vyvedená na záhradu - dátový rozvod v izbách aj ku chladničke Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

239 000 €
2 390 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
AKCIA!!! - Dokončený veľkorysý rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Gajary.

AKCIA!!! - Dokončený veľkorysý rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Gajary.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA Ponúkam na predaj veľkorysú novostavbu 4 izbového rodinného domu s priestranným pozemkom. Nízkoenergetický rodinný dom s úžitkovou plochou 123 m2(111m2 podlahová plocha + 12m2 terasa) s pozemkom o výmere 553m2 splní požiadavky aj náročného klienta. Priestranný rodinný dom ponúka dostatočne veľké izby, pochôdzne podkrovie, krb v obývacej časti, dve samostatné kúpeľne. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery. V exteriéri je dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere. Výhody: - priestranný pozemok s možnosťou vjazdu autom(stavby garáže) - nízke mesačné náklady - slnečný a priestranný interiér - krb v obývacej miestnosti - dve samostatné kúpeľne Dispozícia: vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, obývačka s kuchyňou a výstupom na terasu, spálňa s vlastnou kúpeľňou a WC, 2x detská izba, kúpeľňa. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, plyn Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

219 900 €
1 787,80 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
1 2