Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Bc. Juraj Hegyi

Predajca

Názov predajcu:
Bc. Juraj Hegyi
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: geo...
Adresa:
Račianska 29
Bratislava III - Nové Mesto
83102
Nájdených 43 novostavieb
1 2 3
Luxusný 2-izb. byt so záhradkou a 2x parkovacie státie.

Luxusný 2-izb. byt so záhradkou a 2x parkovacie státie.

Lokalita: Sama Tomášika, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkam na predaj trojročnú novostavbu 2-izbového bytu, ktorý je súčasťou rodinného domu s tromi bytovými jednotkami v Stupave, na ulici Sama Tomášika. Byt s úžitkovou plochou 56m2 + 121 m2 pozemku, je dizajnovo zariadený s kvalitným vstavaným nábytkom na mieru, preto splní požiadavky aj náročného klienta. V prípade záujmu sa byt predáva čiastočne zariadený. Na pozemku sa nachádza záhradný domček v cene nehnuteľnosti, terasa a dve parkovacie státia v osobnom vlastníctve. Veľmi nízke náklady pre 3 osoby zabezpečuje teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom a to iba 100 eur mesačne. Benefity nehnuteľnosti: - 3r. novostavba - nízke mesačné náklady - kvalita použitých materiálov - nábytok s kuchynskou linkou na mieru - kvalitná podlaha EGER - 2x súkromné parkovacie státie - predpríprava na elektrické žalúzie - predpríprava na video vrátnika - predpríprava na zabezpečovací systém - pozemok prístupný z ulice - záhradný domček - terasa Dispozícia: Sklad/technická miestnosť pred vstupom, vstupná chodba, spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa s WC, priestranná kuchyňa prepojená s obývačkou a výstupom na terasu, technická miestnosť. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

179 900 €
3 212,50 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom 520 m2.

Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom 520 m2.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 112 m2 (84 m2 interiér + 28 m2 terasa) a priestranný pozemok o výmere 520 m2. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri lese v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba, - 3x spálňa, - Kuchyňa prepojená s obývačkou, - 2x toaleta, - Kúpeľňa, Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 20cm polystyrén, - vysokokvalitné strešné zateplenie fúkanou izoláciou, - vnútorné omietky, - nadštandardné okná Slovaktual, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda s dekoračným obkladom, - predpríprava na elektrické žalúzie, - predpríprava na klimatizáciu, - elektrická predpríprava na fotovoltaický systém, - komín na krbové kachle Schiedel, - dizajnový elektrický bojler na ohrev vody Ariston s inteligentným ovládaním, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - veľký úložný priestor na povale, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - betónová terasa. Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Inžinierske siete: obecná voda, tlaková kanalizácia, elektrina. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 12/2022 Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

199 000 €
1 776,79 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderný 4 izbový rodinný dom v krásnom prostredí obce Kostolište.

Moderný 4 izbový rodinný dom v krásnom prostredí obce Kostolište.

Lokalita: Kostolište, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 97 m²

Ponúkam na predaj kvalitnú a veľmi praktickú novostavbu 4izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 97 m2, postavenú na pozemku o výmere 586 m2, dokončený bude do prevedenia holodom, po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom ponúka výbornú členitú dispozíciu s dostatkom priestoru, preto splní požiadavky aj náročného klienta, pozemok bude oplotený tabuľovým pletivovým systémom. Predpokladaný termín dokončenia 4/2023. Rodinný dom sa nachádza v neďaleko centra obce Kostolište, v lokalite s tichým prostredím a výbornou dostupnosťou. Moderný rodinný dom je postavený s kvalitných materiálov a splní požiadavky aj náročného klienta, využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v CENE nehnuteľnosti, v obývacej miestnosti sa nachádza predpríprava na krbové kachle/krb. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949 612 650. RK kontaktovať len s konkrétnym klientom. Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

269 000 €
2 773,20 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
2x kúpeľňa, 126 m2 úžitková plocha,  540 m2 pozemok pod lesom.

2x kúpeľňa, 126 m2 úžitková plocha, 540 m2 pozemok pod lesom.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 126 m2 (102 m2 interiér + 24 m2 terasa) a priestranný pozemok o výmere 543 m2. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri lese v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba, - 3x priestranná spálňa, - Kuchyňa prepojená s obývačkou, - 2x toaleta, - 2x Kúpeľňa, - Technická miestnosť. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 20cm polystyrén, - vysokokvalitné strešné zateplenie fúkanou izoláciou, - vnútorné omietky, - nadštandardné okná Slovaktual, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda s dekoračným obkladom, - predpríprava na elektrické žalúzie, - predpríprava na klimatizáciu, - elektrická predpríprava na fotovoltaický systém, - komín na krbové kachle Schiedel, - dizajnový elektrický bojler na ohrev vody Ariston s inteligentným ovládaním, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - veľký úložný priestor na povale, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - betónová terasa. Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Inžinierske siete: obecná voda, tlaková kanalizácia, elektrina. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 12/2022 Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

219 000 €
1 738,10 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom so vstupom do lesa.

Moderná novostavba s množstvom benefitov a priestranným pozemkom so vstupom do lesa.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 126 m2 (102 m2 interiér + 24 m2 terasa) a priestranný pozemok o výmere 543 m2. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri lese v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba, - 3x priestranná spálňa, - Kuchyňa prepojená s obývačkou, - 2x toaleta, - 2x Kúpeľňa, - Technická miestnosť. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 20cm polystyrén, - vysokokvalitné strešné zateplenie fúkanou izoláciou, - vnútorné omietky, - nadštandardné okná Slovaktual, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda s dekoračným obkladom, - predpríprava na elektrické žalúzie, - predpríprava na klimatizáciu, - elektrická predpríprava na fotovoltaický systém, - komín na krbové kachle Schiedel, - dizajnový elektrický bojler na ohrev vody Ariston s inteligentným ovládaním, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - veľký úložný priestor na povale, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - betónová terasa. Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Inžinierske siete: obecná voda, tlaková kanalizácia, elektrina. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 12/2022 Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

219 000 €
1 738,10 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
VÝRAZNÁ ZĽAVA - Luxusná novostavba na pozemku 683m2, Nitra - Párovské Háje.

VÝRAZNÁ ZĽAVA - Luxusná novostavba na pozemku 683m2, Nitra - Párovské Háje.

Lokalita: Párovské Háje, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123.2 m²

SKOLAUDOVANÉ!!! V prípade záujmu možnosť zámeny za inú nehnuteľnosť. Ponúkam na predaj priestrannú 4 izbovú novostavbu nadčasového a vysokokvalitného rodinného domu, vo výbornej lokalite mestskej časti Nitra - Párovské Háje. Dokonalá architektúra a nadštandardné prevedenie 4 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 123,20 m2, zaistí budúcemu majiteľovi naozaj výnimočné a luxusné bývanie s dostatkom priestoru a pohodlia. Vďaka premyslenému osadeniu stavby, je priestranný pozemok o rozlohe 683 m2 maximálne využiteľný, čo dodáva nehnuteľnosti ten správny charakter, ktorý zvýrazňuje že majitelia dbajú na precíznosť, luxus a bezpečie. Moderná stavba ktorá je postavená z kvalitných a poctivých materiálov, predurčuje túto nehnuteľnosť na dlhú životnosť. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v cene. Dispozícia: Vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, kúpeľňa, 2x izba, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, spálňa so šatníkom a samostatnou kúpeľňou s WC. Výhody: - Výborná lokalita s novou infraštruktúrou, - predpríprava na krb, - predpríprava na elektrické žalúzie, - 2x kúpeľňa, - zabudovaná nádrž na dažďovú vodu s objemom 10 m3, - precízne prevedenie interiéru a exteriéru, - moderná a nadčasová architektúra, - kvalita prevedených materiálov, - veľkometrážna prekrytá terasa, - panoramatické kvalitné okná s posuvnými systémami, Dom sa predáva v nadštandardnom prevedení štádia holodom, po dohode možnosť dokončenia do štandardu. IS: elektrina, voda, kanalizácia Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

259 000 €
2 102,27 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
TEPELNÉ ČERPADLO a ŠTANDARD v cene! 4-izb. novostavba s pozemkom 447 m2.

TEPELNÉ ČERPADLO a ŠTANDARD v cene! 4-izb. novostavba s pozemkom 447 m2.

Lokalita: Gajary, Gajary (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 83 m²

Ponúkam na predaj novostavbu 4izb. rodinného domu, ktorý bude dokončený do prevedenia holodom s úžitkovou plochou 83 m2 a zastavanou plochou 100 m2, praktický pozemok o výmere 447 m2. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení štandard(vápenno cementová omietka s osadenými vypínačmi, potermi, fasáda, predpríprava na elektrické žalúzie, oplotenie pohľadovým betónovým plotom, parkovanie so zámkovej dlažby, obklady, dlažby, sanita, zárubne dvere). Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom v CENE nehnuteľnosti. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

194 900 €
2 348,19 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Bývajte v krásnom prostredí pri jazere 30 min. od BA.

Bývajte v krásnom prostredí pri jazere 30 min. od BA.

Lokalita: Sekule, Sekule (Senica)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 89 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 89 m2 a pozemok o výmere 338 m2 v obci Sekule. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri jazere v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou na diaľnicu a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba cca 4,5 m2, - 3x priestranná spálňa cca 37 m2, - Kuchyňa prepojená s obývačkou cca 30 m2, - 2x toaleta, - Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, umývadlom a priestorom na práčku, - Technická miestnosť. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 15cm polystyrén, - vnútorné omietky vápenno cementové, - okná-šesťkomorový systém trojsklo, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda Baumit, - diaľkovo ovládateľné elektrické rolety, - predpríprava na klimatizáciu, - komín na krbové kachle, - elektrický bojler na ohrev vody, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - možnosť pripojenie na optiku, - úložný priestor na povale cca 6m2, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - vlastná vŕtaná studňa s technológiou na úpravu vody, - septik cca 8m3, - čiastočné oplotenie - nabíjanie pre elektromobil 400V Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

159 000 €
1 786,52 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
ŠTANDARD v CENE - Praktický rodinný dom v krásnom prostredí pri jazere 30 min. od BA.

ŠTANDARD v CENE - Praktický rodinný dom v krásnom prostredí pri jazere 30 min. od BA.

Lokalita: Sekule, Sekule (Senica)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 89 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 89 m2 a pozemok o výmere 338 m2 v obci Sekule. Nachádza sa vo veľmi kľudnej novovybudovanej lokalite pri jazere v krásnom prostredí, ideálne bývanie v pokoji s výbornou dostupnosťou na diaľnicu a vzdialenosťou od Bratislavy iba 35 minút. Dom obsahuje: - Vstupná chodba cca 4,5 m2, - 3x priestranná spálňa cca 37 m2, - Kuchyňa prepojená s obývačkou cca 30 m2, - 2x toaleta, - Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, umývadlom a priestorom na práčku, - Technická miestnosť. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom: - tehlová stavba zateplená 15cm polystyrén, - vnútorné omietky vápenno cementové, - okná-šesťkomorový systém trojsklo, - vymaľované na bielo s osadenými vypínačmi a zásuvkami, - strecha (väzníkový krov + krytina). Ďalej v cene domu bude: - silikónová fasáda Baumit, - diaľkovo ovládateľné elektrické rolety, - predpríprava na klimatizáciu, - komín na krbové kachle, - elektrický bojler na ohrev vody, - nízkoenergetické podlahové infravykurovanie so samostatnými termostatmi v každej izbe, - možnosť pripojenie na optiku, - úložný priestor na povale cca 6m2, - vonkajšie el. zásuvky, - záhradný nemrznúci ventil(nie je nutnosť vypúšťať pred zimou), - vlastná vŕtaná studňa s technológiou na úpravu vody, - septik cca 8m3, - čiastočné oplotenie - nabíjanie pre elektromobil 400V Štandard: - obklady dlažby - sanita - plávajúce podlahy - zárubne dvere Využívané je nízkoenergetické podlahové infravykurovanie. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

169 000 €
1 898,88 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná 5-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 300 m2 - Veľké Orvište.

Moderná 5-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 300 m2 - Veľké Orvište.

Lokalita: Veľké Orvište, Veľké Orvište (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj 5-izbovú novostavbu moderného rodinného domu ktorý je súčasťou dvojdomu v novovybudovanej lokalite obce Veľké Orvište. Moderný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 100 m2 a pozemkom 300 m2, bude dokončený do štádia holodom, po dohode možné dokončenie do prevedenia štandard. Kvalitné vyhotovenie a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta. V tomto krásnom projekte ponúkame na výber z ôsmich rodinných domov. Plánované ukončenie stavby 3/2023. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v CENE nehnuteľnosti, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery, predpríprava na krbové kachle. V exteriéri bude dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere, oplotenie, parkovanie zo zámkovej dlažby. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

189 000 €
1 890 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Štýlová 5-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 300 m2 - Veľké Orvište.

Štýlová 5-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 300 m2 - Veľké Orvište.

Lokalita: Veľké Orvište, Veľké Orvište (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj 5-izbovú novostavbu moderného rodinného domu ktorý je súčasťou dvojdomu v novovybudovanej lokalite obce Veľké Orvište. Moderný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 100 m2 a pozemkom 300 m2, bude dokončený do štádia holodom, po dohode možné dokončenie do prevedenia štandard. Kvalitné vyhotovenie a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta. V tomto krásnom projekte ponúkame na výber z ôsmich rodinných domov. Plánované ukončenie stavby 3/2023. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v CENE nehnuteľnosti, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery, predpríprava na krbové kachle. V exteriéri bude dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere, oplotenie, parkovanie zo zámkovej dlažby. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

179 000 €
1 790 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Výrazná zľava! Veľkorysá 4 izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 291m2, Kostolište.

Výrazná zľava! Veľkorysá 4 izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 291m2, Kostolište.

Lokalita: Nová Alej Martina Benku, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného rodinného domu s úžitkovou plochou 100 m2, ktorý je súčasťou moderného dvojdomu a nachádza v obľúbenej lokalite Nová Alej Martina Benku - Kostolište. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky, pričom pre túto jednotku prislúcha samostatný veľkorysý pozemok o rozlohe 291 m2. Kvalitné vyhotovenie rodinného domu a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta(predpríprava na elektrické žalúzie, predpríprava na klimatizáciu na oboch poschodiach, vybudovaná terasa). Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti s elektrickou predprípravou na tepelné čerpadlo alebo fotovoltaický systém, nakoľko rodinný dom má rovnú strechu ktorá je ideálna na jeho realizáciu. Rodinný dom je vyhotovený do štádia holodom, v prípade záujmu dokončenie do štandardu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu tvorí vstupná chodba, samostatné WC/kúpeľňa, komora/technická miestnosť, kuchyňa prepojená s priestrannou obývačkou, schodisko. Poschodie pozostáva z troch spální, chodby a kúpeľne s WC. Výhody: - predpríprava na elektrické žalúzie - maximálne využitie priestranného pozemku - priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti - nízke mesačné náklady na chod domácnosti - predpríprava na klimatizáciu na oboch podlažiach - vybudované parkovacie státia a terasa - predpríprava pre práčku a sušičku na oboch podlažiach - predpríprava pre optiku, satelitnú tv - voda vyvedená na záhradu - elektrina vyvedená na záhradu - dátový rozvod v izbách aj ku chladničke Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

219 000 €
2 190 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Veľkorysý rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Jakubov.

Veľkorysý rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Jakubov.

Lokalita: Jakubov, Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 119 m²

Ponúkam na predaj veľkorysú novostavbu 4 -izbového rodinného domu s priestranným pozemkom na ktorom je možné realizovať stavbu ďalšieho rodinného domu. Nízkoenergetický rodinný dom s úžitkovou plochou 119 m2 + 12m2 terasa a pozemkom o výmere 420 m2 splní požiadavky aj náročného klienta. Priestranný rodinný dom ponúka dostatočne veľké izby, predprípravu na krb v obývacej časti, dve samostatné kúpeľne, malú pivnicu. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery. V exteriéri je dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere. Výhody: - výborná lokalita v centre obce - rekuperácia - predpríprava na krb v obývacej miestnosti - predpríprava na tepelné čerpadlo - možnosť výstavby ďalšieho rodinného domu( v prípade záujmu možnosť realizácie) - nízke mesačné náklady - slnečný a priestranný interiér - dve samostatné kúpeľne IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, plyn Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

245 000 €
2 058,82 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderný 4 izbový rodinný dom v krásnom prostredí obce Kostolište.

Moderný 4 izbový rodinný dom v krásnom prostredí obce Kostolište.

Lokalita: Kostolište, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Ponúkam na predaj kvalitnú a veľmi praktickú novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 101 m2, postavenú na pozemku o výmere 591 m2, dokončený bude do prevedenia holodom, po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Rodinný dom ponúka výbornú členitú dispozíciu s dostatkom priestoru, preto splní požiadavky aj náročného klienta, pozemok bude oplotený tabuľovým pletivovým systémom. Predpokladaný termín dokončenia 4/2023. Rodinný dom sa nachádza v neďaleko centra obce Kostolište, v lokalite s tichým prostredím a výbornou dostupnosťou. Moderný rodinný dom je postavený s kvalitných materiálov a splní požiadavky aj náročného klienta, využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v CENE nehnuteľnosti, v obývacej miestnosti sa nachádza predpríprava na krbové kachle/krb. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: 0949 612 650. RK kontaktovať len s konkrétnym klientom. Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

279 000 €
2 762,38 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná 4izb. novostavba s tepelným čerpadlom a pozemkom 692 m2.

Moderná 4izb. novostavba s tepelným čerpadlom a pozemkom 692 m2.

Lokalita: Kostolište, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 128.28 m²

Ponúkam na predaj modernú novostavbu 4izb. rodinného domu, ktorý bude dokončený do prevedenia holodom s úžitkovou plochou 128,28 m2 a pozemkom o výmere 692m2. Dom bude budúcemu majiteľovi odovzdaný v kvalitnom prevedení holodom, po dohode možnosť dokončenia do prevedenia štandard. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom v CENE nehnuteľnosti. Rodinný dom je postavený z klasických a kvalitných materiálov, preto spĺňa normy nízkoenergetického bývania. Plánované dokončenie 02/2023. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

279 990 €
2 182,65 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Moderná 5-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 300 m2 - Veľké Orvište.

Moderná 5-izbová novostavba, 100 m2 úžitkovej plochy, pozemok 300 m2 - Veľké Orvište.

Lokalita: Piešťany, Piešťany (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkam na predaj 5-izbovú novostavbu moderného rodinného domu ktorý je súčasťou dvojdomu v novovybudovanej lokalite obce Veľké Orvište. Moderný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 100 m2 a pozemkom 300 m2, bude dokončený do štádia holodom, po dohode možné dokončenie do prevedenia štandard. Kvalitné vyhotovenie a použité materiály, zaručujú moderné a nízkoenergetické bývanie, preto splní požiadavky aj náročného klienta. V tomto krásnom projekte ponúkame na výber z ôsmich rodinných domov. Plánované ukončenie stavby 3/2023. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom v CENE nehnuteľnosti, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery, predpríprava na krbové kachle. V exteriéri bude dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere, oplotenie, parkovanie zo zámkovej dlažby. IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

189 000 €
1 890 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Veľkorysý rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Jakubov.

Veľkorysý rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Jakubov.

Lokalita: Jakubov, Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 119 m²

Ponúkam na predaj veľkorysú novostavbu 4 -izbového rodinného domu s priestranným pozemkom na ktorom je možné realizovať stavbu ďalšieho rodinného domu. Nízkoenergetický rodinný dom s úžitkovou plochou 119 m2 + 12m2 terasa a pozemkom o výmere 851 m2 splní požiadavky aj náročného klienta. Priestranný rodinný dom ponúka dostatočne veľké izby, predprípravu na krb v obývacej časti, dve samostatné kúpeľne, malú pivnicu. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom v CENE nehnuteľnosti, dokončené všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, osadené vypínače a zásuvky, omietky a potery. V exteriéri je dokončená fasáda, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná- 3sklo , vchodové dvere. Výhody: - výborná lokalita v centre obce - rekuperácia - predpríprava na krb v obývacej miestnosti - predpríprava na tepelné čerpadlo - priestranný pozemok s možnosťou vjazdu autom( stavba garáže) - možnosť výstavby ďalšieho rodinného domu( v prípade záujmu možnosť realizácie) - nízke mesačné náklady - slnečný a priestranný interiér - dve samostatné kúpeľne IS: obecná voda, kanalizácia, elektrina, plyn Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

cena dohodou

Bc. Juraj Hegyi
2-izbový byt v centre Záhorskej Bystrice.

2-izbový byt v centre Záhorskej Bystrice.

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44.44 m²

Ponúkam na predaj 2-izbový byt v kvalitnom prevedení štandard, v centre Záhorskej Bystrice. Byt o výmere 44,44 m2 ponúka dve nepriechodné izby, jedáleň s kuchyňou a kúpeľňu, nachádza sa v suteréne s vlastným vchodom, v kompletne prestavanom bytovom dome a je vedený ako nebytový priestor s možnosťou využitia na podnikanie alebo na bývanie. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

149 900 €
3 373,09 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Ranč pri Malackách o výmere 11279 m2.

Ranč pri Malackách o výmere 11279 m2.

Lokalita: Malacky, Malacky (Malacky)
Druh: Poľnohosp. objekt

Ponúkam na predaj rozsiahly ranč medzi Malackami a Veľkými Levármi o výmere 11279 m2. Ranč je veľmi dobre dostupný od hlavnej cesty a je kompletne oplotený, rozdeľuje sa na obytnú časť s vyňatou pôdou vhodnou na výstavbu, hospodársku časť so sekciami oplôtkou na oddelenie zvierat, rozsiahle pasienky a v zadnej časti sa nachádza jazierko a potok. Na pozemku sa nachádzajú studne a septik s objemom 10 m3. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

394 765 €
35 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
Výrazná ZĽAVA 20.000,- Veľkorysá 3-izbová novostavba v obci Láb.

Výrazná ZĽAVA 20.000,- Veľkorysá 3-izbová novostavba v obci Láb.

Lokalita: Lipová, Láb (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92.14 m²

Ponúkam na predaj 3-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu. Trojizbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 92,14 m2 sa nachádza v obci Láb, na ulici Lipová a je postavený na pozemku o výmere 188 m2. Rodinný dom bol postavený v roku 2018 z klasických a kvalitných materiálov a je predurčený na dlhú životnosť s nízkymi mesačnými nákladmi. Využívané je teplovodné podlahové kúrenie s plynovým kotlom. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, plyn, elektrina. Dispozícia: Prízemie domu(denná časť) tvorí vstupná chodba, samostatné WC, technická miestnosť, priestranná kuchyňa s jedálňou, obývačka s výstupom na prekrytú terasu. Poschodie pozostáva z dvoch spální, chodby, kúpeľne s WC, technická miestnosť s plynovým kotlom. Výhody: -stavba z kvalitných materiálov + betónová škridla, - prekrytá terasa. -priestrannosť a presvetlenie celej nehnuteľnosti, -nízke mesačné náklady, -dostupnosť z BA 25min. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo tel.: +421949612650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika,plyn, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

179 990 €
1 953,44 €/m²

Bc. Juraj Hegyi
1 2 3