Novostavby.sk
Nájdených 187 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Banská Bystrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PREDAJ! 2i byt v novostavbe v širšom centre BB

PREDAJ! 2i byt v novostavbe v širšom centre BB

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Máme pre Vás nádherný 2i byt v novostavbe v širšom centre BB v krásnej slnečnej lokalite. Výmera bytu je 48m2. Byt je navrhnutý tak, aby sa obyvatelia cítili príjemne a ich súkromný priestor bol prepojený s exteriérom. Preto k bytu prináleží aj priestranný balkón. Komornosť, súkromie a pocit bezpečia je zaručený kvalitným výberom materiálov v celej novostavbe. Pre voľné chvíle strávené oddychom alebo s rodinou a priateľmi Vám poslúži okolie vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou od MŠ, ZŠ, ihrísk a športovísk až po MHD, obchody a okolie ponúkajúce akékoľvek športy v krásnej prírode. Kolaudácia je plánovaná na tento rok. Byt sa predáva v stave holobyt. Stačí zavolať a dohodnúť si obhliadku. Cena je 3 290Eur/m2. Bytík už na Vás čaká :)

157 920 €
3 290 €/m²

Bývanie Snov BB s.r.o.
PREDAJ! 2i loft v novostavbe v širšom centre BB

PREDAJ! 2i loft v novostavbe v širšom centre BB

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Máme pre Vás nádherný 2i byt v novostavbe v širšom centre BB v krásnej slnečnej lokalite. Výmera bytu je 41 m2 a viete z neho urobiť prekrásny loft. Má veľký potenciál nakoľko viete krásne pracovať nielen s priestorom ale aj s výškou v tomto byte. Byt je navrhnutý tak, aby sa obyvatelia cítili príjemne a ich súkromný priestor bol prepojený s exteriérom. Komornosť, súkromie a pocit bezpečia je zaručený kvalitným výberom materiálov v celej novostavbe. Pre voľné chvíle strávené oddychom alebo s rodinou a priateľmi Vám poslúži okolie vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou od MŠ, ZŠ, ihrísk a športovísk až po MHD, obchody a okolie ponúkajúce akékoľvek športy v krásnej prírode. Kolaudácia je plánovaná na tento rok. Byt sa predáva v stave holobyt. Stačí zavolať a dohodnúť si obhliadku. Cena je 3 340 Eur/m2. Bytík už na Vás čaká :)

136 940 €
3 340 €/m²

Bývanie Snov BB s.r.o.
PREDAJ! 1i byt v novostavbe v širšom centre BB

PREDAJ! 1i byt v novostavbe v širšom centre BB

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 34 m²

Máme pre Vás nádherný 1i byt v novostavbe v širšom centre BB v krásnej slnečnej lokalite. Výmera bytu je 35m2. Byt je navrhnutý tak, aby sa obyvatelia cítili príjemne a ich súkromný priestor bol prepojený s exteriérom. Preto k bytu prináleží aj priestranný balkón. Komornosť, súkromie a pocit bezpečia je zaručený kvalitným výberom materiálov v celej novostavbe. Pre voľné chvíle strávené oddychom alebo s rodinou a priateľmi Vám poslúži okolie vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou od MŠ, ZŠ, ihrísk a športovísk až po MHD, obchody a okolie ponúkajúce akékoľvek športy v krásnej prírode. Kolaudácia je plánovaná na tento rok. Byt sa predáva v stave holobyt. Stačí zavolať a dohodnúť si obhliadku. Cena je 3 200Eur/m2. Bytík už na Vás čaká :)

108 800 €
3 200 €/m²

Bývanie Snov BB s.r.o.
PREDAJ! Garsónka v novostavbe v širšom centre BB

PREDAJ! Garsónka v novostavbe v širšom centre BB

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 29 m²

Máme pre Vás na predaj garsónku v novostavbe v širšom centre BB v krásnej slnečnej lokalite. Výmera je 29 m2. Byt je navrhnutý tak, aby sa obyvatelia cítili príjemne a ich súkromný priestor bol prepojený s exteriérom. Komornosť, súkromie a pocit bezpečia je zaručený kvalitným výberom materiálov v celej novostavbe. Pre voľné chvíle strávené oddychom alebo s rodinou a priateľmi Vám poslúži okolie vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou od MŠ, ZŠ, ihrísk a športovísk až po MHD, obchody a okolie ponúkajúce akékoľvek športy v krásnej prírode. Kolaudácia je plánovaná na tento rok. Byt sa predáva v stave holobyt. Stačí zavolať a dohodnúť si obhliadku. Cena je 2 935Eur/m2. Bytík už na Vás čaká :)

85 115 €
2 935 €/m²

Bývanie Snov BB s.r.o.
Nová príležitosť – podnikateľský objekt na spracovanie mäsa a mäsových výrobkov!

Nová príležitosť – podnikateľský objekt na spracovanie mäsa a mäsových výrobkov!

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 2658 m²

EXKLUZÍVNE! DM Notrereality s. r. o. Vám ponúka na predaj zabehnutý výrobno – prevádzkový areál, mäsokombinát a bitúnok, nachádzajúci sa v Banskobystrickom kraji. Jedná sa o podnik na porážku zvierat, spracovanie mäsa a mäsových výrobkov. Mäsokombinát je v úplnej prevádzke a má všetky potrebné povolenia a certifikáty na výrobu mäsa a mäsových výrobkov a porážku zvierat. Celková plocha pozemkov, na ktorých sa nachádza areál, je vo výmere 2658 m2. Na pozemku sa nachádza administratívna budova skolaudovaná v roku 1988, dve haly, z ktorých jedna bola skolaudovaná v roku 2010, druhá budova – mäsová výroba bola skolaudovaná v roku 2016. V prvej budove sa nachádza kompletné zariadenie na váženie zvierat, porážka zvierat, rozrábka, chladiarenské zariadenie a v druhej budove sa nachádza kompletné zariadenie na spracovanie mäsových výrobkov, mraziarenské zariadenie, udiarenské zariadenie a zariadenie na váženie mäsa, ako aj mäsových výrobkov. Súčasťou ponuky sú aj 2 kamenné obchody v prenajatých priestoroch s vlastným zariadením. Výhody tejto nehnuteľnosti: podnikateľská príležitosť, kamerový systém, uzavreté zmluvy s odberateľmi na dodávku mäsa, mäsových výrobkov na dobu 7 rokov, vypracovaný a schválený projekt na vybavenie zariadenia v objekte v hodnote 1.9 mil. Energetický certifikát nebol vystavený. Poskytujeme kompletný SERVIS: bezplatné finančné poradenstvo právny servis /kúpne zmluvy, kataster/ zabezpečíme znalca V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

3 600 000 €
1 354,40 €/m²

DM Notrereality, s. r. o.
NA PREDAJ nebytový/ obchodný priestor

NA PREDAJ nebytový/ obchodný priestor

Lokalita: Centrum, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor/ obchodný priestor v Banskej Bystrici, v blízkosti centra. K dispozícii je viacero priestorov 85 m2 - 120 m2. Priestory sa nachádzajú v novostavbe. Všetky sú v prevedení štandard. Pre viac informácií nás prosím kedykoľvek kontaktujte. Cena: od 120 000 €

120 000 €
1 411,76 €/m²

DÍON reality s.r.o.
Predaj, novostavba trojizbového bytu Banská Bystrica - Exkluzívne TARGETreal

Predaj, novostavba trojizbového bytu Banská Bystrica - Exkluzívne TARGETreal

Lokalita: Nad plážou, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj nadštandardnú novostavbu trojizbového bytu v Banskej Bystrici, ulica Nad plážou. Byt sa nachádza na 6/7 poschodí, s orientáciou na tri svetové strany: juh, východ, západ a s veľkorysou podlahovou plochou 80 m² + terasa o výmere 10 m² + pivnica o výmere cca 5 m². Dispozične sa nehnuteľnosť skladá zo vstupnej chodby s priestorom šatník, samostatnej kúpeľne a WC, moderne prepojenej kuchyne s obývačkou a jedálňou odkiaľ je východ na terasu, detskej izby a spálne. Byt ponúka bývanie pre náročných klientov, nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite, s výbornou dostupnosťou do centra mesta. K bytu je možné prikúpiť garážové parkovacie miesto za sumu 21 000 €. V blízkosti bytového domu je veľa zelene a kompletná občianska vybavenosť. ODPORÚČAM K bytu je vytvorená virtuálna prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=6ucnn1H2Ais

299 000 €
3 147,37 €/m²

TARGETreal s. r. o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10