Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu B Group, a.s.

Predajca

Názov predajcu:
B Group, a.s.
Kontakt:
Tel: 023... Zobraziť
E-mail: jac...
http://www.bgroup.sk
Adresa:
Zochova 5
Bratislava I - Staré Mesto
81103
Nájdených 6 novostavieb
MODERNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR, NA VÝSLNÍ  !VYSOKÝ POTENCIÁL!

MODERNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR, NA VÝSLNÍ !VYSOKÝ POTENCIÁL!

Lokalita: Stredná, Biely Kostol (Trnava)
Druh: Obchodné priestory

Na predaj ponúkame priestory pre občiansku vybavenosť v modernej obytnej štvrti Na výslní, Biely Kostol. V ponuke máme ešte nasledovné. Priestor o rozlohe 51,72 m2 a priestor o rozlohe 81,22 m2. Tieto objekty sú v ponuke ako holopriestor s prípravou pre sociálne zariadenie. Ku každému objektu je v cene zahrnuté aj parkovacie státie. Objekty majú potenciál vysokej návšetvnosti, vďaka svojej dobrej polohe a rozvinutej štvrti s množstvom obyvateľov. Pre dohodnutie obhliadky a pre viac informácií, nás neváhajte kontaktovať. Môžete tak urobiť aj priamo cez náš formulár: navyslni.sk/kontakt/

73 900 €

B Group, a.s.
!POSLEDNÝ V PONUKE! NOVOSTAVBA 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM

!POSLEDNÝ V PONUKE! NOVOSTAVBA 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM

Lokalita: Biely Kostol (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt 71 m2 na poschodí rodinného domu. Byt má vonkajšiu terasu veľkú 21,3 m2 a 2 parkovacie státia v cene aj s prístreškom. Byt je súčasťou výstavby Na výslní v Bielom Kostole, vzdialenej od centra Trnavy len 5km. Toto bývanie je skvelá alternatíva k bývaniu v rodinnom dome. Byt je teraz v ponuke za uvádzaciu cenu v prevedení holobyt 118 900 € a v prevedení štandard 127 900 €. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nás kontaktujte mailom, telefonicky, alebo priamo cez náš formulár: navyslni.sk/kontakt/

118 900 €
1 674,65 €/m²

B Group, a.s.
eReprezentatívny kancelársky priestor v centre Bratislavy

eReprezentatívny kancelársky priestor v centre Bratislavy

Lokalita: Zochova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 371 m²

PRIESTOR Podnikateľské centrum poskytuje v súčasnosti na prenájom kancelársky priestor na druhom nadzemnom podlaží o výmere 371,36 m2. Priestor sa skladá z 11 kancelárií, kuchynky, toaliet a chodby. LOKALITA Podnikateľské centrum sa nachádza v lokalite pod hradom na Zochovej ulici v najlukratívnejšej časti Bratislavy Palisády. Bratislava - Palisády sa vyznačuje najmä prítomnosťou renomovaných právnych kancelárií, zahraničných zastupiteľstiev a diplomatických misií. Je výborne dostupná mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom. BUDOVA Budova je nepretržite strážená a zároveň je monitorovaná elektronickým kamerovým systémom. Je plne klimatizovaná, vybavená unikátnym externým výťahom. Svoje sídlo v administratívnej budove PODNIKATEĽSKÉ CENTRUM našli renomované zahraničné právnické či účtovnícke spoločnosti. SLUŽBY Pre nájomníkov nášho centra i pre širokú verejnosť ponúkame prenájom zasadacích miestností - malá seminárna miestnosť pre 15 osôb, veľká seminárna miestnosť pre 40 osôb, BIC Pub pre 24 osôb - pre akcie rôzneho druhu – rokovania, školenia, prezentácie, recepcie či pre neformálne posedenia, grill party a zábavy. CENA • cena prenájmu kancelárii "dohodou" /11-13 €/ – platí sa kvartálne a závisí od dĺžky prenájmu /1, 3, 5 rokov/ • cena energií a služieb je maximálne 3 €/m2/1 mesiac – platí sa zálohovo mesačne • cena parkovacieho miesta 1440 €/1 rok – platí sa podľa dohody (na každých prenajatých 65 m2 kancelárskej plochy prináleží 1 parkovacie miesto)

4 081 €/mes.
11 €/m²/mes.
+ 3 €/mes. energie
B Group, a.s.
eKancelarsky priestor v centre mesta s parkingom

eKancelarsky priestor v centre mesta s parkingom

Lokalita: Zochova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 156 m²

PRIESTOR Podnikateľské centrum poskytuje v súčasnosti na prenájom kancelársky priestor na štvrtom nadzemnom podlaží o výmere 156,45 m2. Priestor sa skladá z 5 kancelárií a chodby vo výmere 126,77 m2 a zo spoločných priestorov: recepcia, serverovňa, kuchynka a toalety vo výmere 29,68 m2. LOKALITA Podnikateľské centrum sa nachádza v lokalite pod hradom na Zochovej ulici v najlukratívnejšej časti Bratislavy Palisády. Bratislava - Palisády sa vyznačuje najmä prítomnosťou renomovaných právnych kancelárií, zahraničných zastupiteľstiev a diplomatických misií. Je výborne dostupná mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom. BUDOVA Budova je nepretržite strážená a zároveň je monitorovaná elektronickým kamerovým systémom. Je plne klimatizovaná, vybavená unikátnym externým výťahom. Svoje sídlo v administratívnej budove PODNIKATEĽSKÉ CENTRUM našli renomované zahraničné právnické či účtovnícke spoločnosti. SLUŽBY Pre nájomníkov nášho centra i pre širokú verejnosť ponúkame prenájom zasadacích miestností - malá seminárna miestnosť pre 15 osôb, veľká seminárna miestnosť pre 40 osôb, BIC Pub pre 24 osôb - pre akcie rôzneho druhu – rokovania, školenia, prezentácie, recepcie či pre neformálne posedenia, grill party a zábavy. CENA • cena prenájmu kancelárii "dohodou" /11-13 €/ – platí sa kvartálne a závisí od dĺžky prenájmu /1, 3, 5 rokov/ • cena energií a služieb je maximálne 3 €/m2/1 mesiac – platí sa zálohovo mesačne • cena parkovacieho miesta 1440 €/1 rok – platí sa podľa dohody (na každých prenajatých 65 m2 kancelárskej plochy prináleží 1 parkovacie miesto)

1 716 €/mes.
11 €/m²/mes.
+ 3 €/mes. energie
B Group, a.s.
Novostavba 3 izb. bytu 76 m2 s terasou 39 m2 a garážou - Biely Kostol

Novostavba 3 izb. bytu 76 m2 s terasou 39 m2 a garážou - Biely Kostol

Lokalita: Okružná, Biely Kostol (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 76 m²

Predaj novostavby veľkého 3 izbového bytu 76 m2 s terasou na 2 nadzemnom podlaží a garážou. Byt dispozične pozostáva: vstupná chodba, 2x samostatná izba, kúpeľňa, WC, šatník, špajza, kuchyňa spojená s obývacou izbou, z ktorej je vstup na terasu. Byt ponúkame: v prevedení holobyt, možnosť vyhotovenia v štandarde. Štandard zahŕňa: sanita, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, interiérové dvere s možnosťou výberu. Byt sa nachádza vo Viladome s piatimi bytmi. Biely Kostol je vzdialený od Trnavy iba 3 km. Dobrá infraštruktúra, MHD, veľa možností pre rekreáciu, cyklotrasa až do Trnavy. V prípade, že túto nehnuteľnosť nájdete za nižšiu cenu, my Vám cenu znížime tak, aby sme boli najlacnejší. Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami. Ohľadom ďalších informácii a obhliadky volajte na nižšie uvedené telefónne číslo. KONTAKT NA MAKLÉRA: Mgr.Štefánia Stillerová - 0905 279 475, mail: stillerova@gmail.com Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Napíšte nám telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

102 600 €
1 350 €/m²

B Group, a.s.
Skolaudovaný 2 izb. byt s garážou a pozemkom - Biely Kostol

Skolaudovaný 2 izb. byt s garážou a pozemkom - Biely Kostol

Lokalita: Okružná, Biely Kostol (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Predaj novostavby 2 izbového bytu 48 m2 s garážou a pozemkom o výmere 200 m2. Byt sa nachádza na prízemí. Byt dispozične pozostáva: vstupná chodba, samostatná izba, kúpeľňa s WC, kuchyňa spojená s obývacou izbou, z ktorej je vstup na pozemok. Garáž je s bránou na diaľkové otváranie a so vstupom na pozemok. Byt ponúkame: v prevedení štandard. Štandard zahŕňa: sanita, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, interiérové dvere, kuchynská linka . Byt sa nachádza vo Viladome s dvomi bytmi. Biely Kostol je vzdialený od Trnavy iba 3 km. Dobrá infraštruktúra, MHD, veľa možností pre rekreáciu, cyklotrasa až do Trnavy. V prípade, že túto nehnuteľnosť nájdete za nižšiu cenu, my Vám cenu znížime tak, aby sme boli najlacnejší. Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami. Ohľadom ďalších informácii a obhliadky volajte na nižšie uvedené telefónne číslo. KONTAKT NA MAKLÉRA: Mgr.Štefánia Stillerová - 0905 279 475, mail: stillerova@gmail.com Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Napíšte nám telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

108 800 €
2 266,67 €/m²

B Group, a.s.