Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Axis real, spol. s r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Axis real, spol. s r.o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.axisreal.sk
Adresa:
Bosákova 5/A
Bratislava V - Petržalka
85104
Popis:
Nájdených 115 novostavieb
1 2 3 4 5 6
360° VP:: Kancelária, 45,61 m2, NOVOSTAVBA, Marianka, Karpatská ul.

360° VP:: Kancelária, 45,61 m2, NOVOSTAVBA, Marianka, Karpatská ul.

Lokalita: Karpatská, Marianka (Malacky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 45 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj kancelárske priestory v NOVOSTAVBE nachádzajúcej sa na ulici Karpatská v obci Marianka. Celková plocha priestorov je 45,61 m2, nachádzajú sa na prízemí v 3 poschodovom bytovom dome s VÝŤAHOM. Pozostávajú z 1 kancelárie s kuchyňou, 2 archívov, kúpeľne s vaňou a WC, chodby a zádveria. Priestory sa nachádzajú v malom bytovom dome s piatimi bytovými jednotkami a 3 nebytovými priestormi. V suteréne bytového domu sú garážové státia a pivnice. V ponuke na predaj sú všetky 3 nebytové priestory: 1. priestor: 53,98 m2, cena 85.500,- eur 2. priestor: 45,61 m2, cena 75.500,- eur 3. priestor: 54,01 m2, cena 83.500,- eur - REZERVOVANÝ STAV BYTU: Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2017. V kancelárskych priestoroch sú plastové okná, laminátové podlahy a dlažba. Samostatné kúrenie a ohrev vody (elektrický kotol so zásobníkom teplej vody). Vykurovanie priestorov zabezpečujú radiátory. Kuchynská linka s elektrickým sporákom a digestorom. V kúpeľni sú 2 umývadlá, vaňa, WC a elektrický kotol so zásobníkom vody. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v obci Marianka, vzdialenosť do Bratislavy je cca 15 km, dobrý prístup na diaľnicu. Blízko je zástavka autobusu, pošta, obchod, lekáreň, zubár, miestny úrad, základná škola, škôlka, reštaurácie. V tesnej blízkosti je les. / PREDAJ / KANCELÁRSKE PRIESTORY / MARIANKA / KARPATSKÁ ULICA / NOVOSTAVBA / VLASTNÉ KÚRENIE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

75 500 €
1 677,78 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Obchodný priestor/kaviareň, BA IV. Dlhé Diely, Majerníkova

360° VP:: Obchodný priestor/kaviareň, BA IV. Dlhé Diely, Majerníkova

Lokalita: Majerníkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 104 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj OBCHODNÝ PRIESTOR/KAVIAREŇ s výkladom v NOVOSTAVBE bytového domu (kolaudácia v roku 2006), nachádzajúceho sa v lokalite Bratislava IV. Dlhé Diely na ulici Majerníkova. Priestor má celkovú podlahovú plochu 104 m2, nachádza sa na prízemí a je skolaudovaný ako KAVIAREŇ. Priestor pozostáva z 3 miestností a 3 x WC. K priestoru je možné dokúpiť GARÁŽ s automatickou bránou na diaľkové ovládanie s priamym vstupom do priestoru v cene 20.000,- EUR a 4 PARKOVACIE STÁTIA hneď vedľa priestoru v cene 12.000,- EUR/státie. Do priestoru s výkladom je PRIAMY VSTUP Z ULICE. STAV PRIESTORU: Priestor ešte nebol využívaný a všetko je v úplne nepoužívanom stave. V priestore je KLIMATIZÁCIA a VZDUCHOTECHNIKA. V miestnostiach je dlažba, nové interiérové dvere. MOŽNÝ ODPOČET DPH. LOKALITA: Obchodný priestor sa nachádza v peknej a tichej lokalite. V blízkosti sa nachádza zástavka MHD a kompletná občianska vybavenosť. / OBCHODNÝ PRIESTOR / KAVIAREŇ / PREDAJ / NOVOSTAVBA / GARÁŽ / PARKOVACIE STÁTIA / BRATISLAVA IV. DLHÉ DIELY / MAJERNÍKOVA ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

139 000 €
1 336,54 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP::Nebytové priestory, 53,98 m2, NOVOSTAVBA, Marianka, Karpatská

360° VP::Nebytové priestory, 53,98 m2, NOVOSTAVBA, Marianka, Karpatská

Lokalita: Karpatská, Marianka (Malacky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj nebytové priestory v NOVOSTAVBE nachádzajúcej sa na ulici Karpatská v obci Marianka. Celková plocha priestorov je 53,98 m2, nachádzajú sa na prízemí v 3 poschodovom bytovom dome s VÝŤAHOM. Pozostávajú z 2 kancelárií, jedna je prepojená s kuchyňou. Kúpeľne s vaňou a WC, samostatného WC, chodby a zádveria. Priestory sa nachádzajú v malom bytovom dome s piatimi bytovými jednotkami a 3 nebytovými priestormi. V suteréne bytového domu sú garážové státia a pivnice. V ponuke na predaj sú všetky 3 nebytové priestory: 1. priestor: 53,98 m2, cena 85.500,- eur 2. priestor: 45,61 m2, cena 75.500,- eur 3. priestor: 54,01 m2, cena 83.500,- eur - REZERVOVANÝ STAV BYTU: Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2017. V kancelárskych priestoroch sú plastové okná, laminátové podlahy a dlažba. Samostatné kúrenie a ohrev vody (elektrický kotol so zásobníkom teplej vody). Vykurovanie priestorov zabezpečujú radiátory. Kuchynská linka s elektrickým sporákom a digestorom. V kúpeľni sú 2 umývadlá, vaňa a WC. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v obci Marianka, vzdialenosť do Bratislavy je cca 15 km, dobrý prístup na diaľnicu. Blízko je zástavka autobusu, pošta, obchod, lekáreň, zubár, miestny úrad, základná škola, škôlka, reštaurácie. V tesnej blízkosti je les. / PREDAJ / KANCELÁRSKE PRIESTORY / MARIANKA / KARPATSKÁ ULICA / NOVOSTAVBA / VLASTNÉ KÚRENIE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

85 500 €
1 613,21 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Obchodný priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova ul.

360° VP:: Obchodný priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova ul.

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 170 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj OBCHODNÝ PRIESTOR s výkladom v NOVOSTAVBE bytového domu „ALBERO“, nachádzajúceho sa v lokalite Bratislava V. Petržalka na ulici Bosákova. Priestor má celkovú podlahovú plochu 170,41 m2, nachádza sa na prízemí a v súčasnosti je riešený ako kancelársky priestor. K priestoru je možné dokúpiť 5 PARKOVACÍCH STÁTÍ hneď vedľa priestoru v cene 10.000,- EUR+ DPH/státie. K bytovému domu v ktorom sa nachádza priestor patrí PARK S DETSKÝM IHRISKOM, grilom a kontinentálnym ohniskom, ktorý môžu majitelia bytov a priestoru využívať. STAV PRIESTORU: Keďže sa v súčasnosti priestor využíva ako kancelársky, priestor je členený na recepciu, jednotlivé kancelárie, kuchynku a sociálne zariadenie. Vybudované priečky sú zo sadrokartónu a je ich možné podľa potrieb zmeniť, prípadne úplne odstrániť. Okná a vstupné dvere sú HLINÍKOVÉ, na podlahe sú plávajúce podlahy. V priestore je predpríprava na klimatizáciu. LOKALITA: Obchodný priestor sa nachádza v lukratívnej lokalite v tesnej blízkosti predajne nábytku ALBERO. Je viditeľný od cesty. V blízkosti sa nachádza zástavka MHD, električky a kompletná občianska vybavenosť. / OBCHODNÝ PRIESTOR / PREDAJ / NOVOSTAVBA / PARKOVACIE STÁTIA / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / BOSÁKOVA ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

322 150 €
1 895 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Kancelársky priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova

360° VP:: Kancelársky priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 170 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KANCELÁRSKY / OBCHODNÝ priestor s výkladom v NOVOSTAVBE bytového domu „ALBERO“, nachádzajúceho sa v lokalite Bratislava V. Petržalka na ulici Bosákova. Priestor má celkovú podlahovú plochu 170,41 m2, nachádza sa na prízemí a v súčasnosti je riešený ako kancelársky priestor. K priestoru je možné dokúpiť 5 PARKOVACÍCH STÁTÍ hneď vedľa priestoru v cene 10.000,- EUR+ DPH/státie. K bytovému domu v ktorom sa nachádza priestor patrí PARK S DETSKÝM IHRISKOM, grilom a kontinentálnym ohniskom, ktorý môžu majitelia bytov a priestoru využívať. STAV PRIESTORU: Keďže sa v súčasnosti priestor využíva ako kancelársky, priestor je členený na recepciu, jednotlivé kancelárie, kuchynku a sociálne zariadenie. Vybudované priečky sú zo sadrokartónu a je ich možné podľa potrieb zmeniť, prípadne úplne odstrániť. Okná a vstupné dvere sú HLINÍKOVÉ, na podlahe sú plávajúce podlahy. V priestore je predpríprava na klimatizáciu. LOKALITA: Kancelársky priestor sa nachádza v lukratívnej lokalite v tesnej blízkosti predajne nábytku ALBERO. Je viditeľný od cesty. V blízkosti sa nachádza zástavka MHD, električky a kompletná občianska vybavenosť. / KANCELÁRSKY PRIESTOR / PREDAJ / NOVOSTAVBA / PARKOVACIE STÁTIA / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / BOSÁKOVA ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

322 150 €
1 895 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 6-izb. RD, BAZÉN, KRB, GARÁŽ, pozemok 3241 m2, Šamorín

360° VP:: 6-izb. RD, BAZÉN, KRB, GARÁŽ, pozemok 3241 m2, Šamorín

Lokalita: Vodárenská, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj veľkorysý priestranný dvojpodlažný celopodpivničený rodinný dom so zastavanou plochou 521 m2 na priestrannom pozemku o celkovej rozlohe 3241 m2 v lokalite Šamorín, Vodárenská ulica. Pozemok s krásnou parkovou úpravou a absolútnym súkromím je oplotený betónovým múrom a je možné ho do budúcna rozdeliť na dva samostatné pozemky s možnosťou výstavby druhého domu. Dispozične dom pozostáva z GARÁŽE pre 4 vozidlá, prízemia s pracovňou, WC, vstupnou halou, schodiskovou časťou, priestrannou obývacou izbou s BAROM so vstupom na 1. terasu, kuchyňou so vstupom na 2. terasu, práčovňou, komoru, WC s kúpeľnou a BAZÉNA v prístavbe domu. Na 1. poschodí sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné izby so vstupom na balkóny, priestranná kúpeľňa s WC, priestranná spálňa so samostatnou kúpeľňou s WC a vstupom na rozľahlú hornú terasu. V priestoroch pod úrovňou terénu nájdete miestnosti so saunou, fitness, kuchynku, herňu s barom a krbom, vináreň, šatník, technickú miestnosť pre bazén, technickú miestnosť pre vykurovanie domu. Vstup do bazénovej časti je z pozemku alebo prechodom cez technickú miestnosť. STAV BYTU: Dom bol kolaudovaný v roku 2002, postavený z tehly POROTHERM 450, zateplený heraklit-polystyrénom 30 mm, strecha je sedlová so strešnou krytinou BRAMAC. Je pripojený na všetky inžinierske siete a ponúkame ho na predaj aj so zariadením v stave ako na fotografiách. Vykurovanie je podlahové na všetkých podlažiach pričom voda v podlahe je ohrievaná plynovým kotlom. K dispozícií sú aj solárne panely. Pri zariaďovaní boli použité kvalitné materiály. Na podlahách nájdete mramor a žulu ktorá bola použitá aj v kuchyni ako pracovná doska. Kuchynská linka ponúka elektrickú varnú dosku, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, elektrickú rúru a odsávanie. Okná a dvere sú kvalitné drevené, interiérové dvere aj nábytok je z masívneho exotického dreva. Celý objekt je centrálne klimatizovaný, napojený na alarm a políciu monitorovaný kamerovým systémom. Pozemok s parkovou úpravou je zavlažovaný automatickou závlahou pričom voda je čerpaná zo studne z ktorej sa načerpáva aj interiérový BAZÉN ktorý sa nachádza v prístavbe domu s rozlohou 152 m2. Celková využiteľná plocha domu v rátane bazéna a garáže činí spolu 861 m2 + celé podkrovie zastavanej plochy domu. Prevádzkové náklady činia cca 560,- euro / 1 mesiac. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, možnosť cykloturistiky vďaka neďalekej hrádzi, jazdecko športový areál s aquaparkom X-BIONIC.

775 200 €
1 487,91 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izb. dom NOVOSTAVBA, KRB, TEHLA, Nová Dedinka, Ul. 9. mája

360° VP:: 3-izb. dom NOVOSTAVBA, KRB, TEHLA, Nová Dedinka, Ul. 9. mája

Lokalita: Ulica 9. mája, Nová Dedinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 124 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dvoj podlažný 3-izbový rodinný dom o celkovej rozlohe 124,8 m2 vrátane BALKÓNA s rozlohou 4,8 m2 v lokalite Nová Dedinka katastrálne územie Nová Ves pri Dunaji na ulici 9. mája. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 343 m2, jeho zastavaná plocha je 82 m2. Dispozične dom pozostáva z prízemia so vstupnou halou, samostatnej kuchyne s komorou, kúpeľne s WC, a priestrannej obývacej izby s výstupom na terasu. Na 1. poschodí nájdete galériu, šatník, kúpeľňu s WC a dve samostatné nepriechodné izby pričom z jednej sa vstupuje na balkón orientovaný do dvora. Parkovanie je možné pred domom alebo priamo na oplotenom pozemku domu. Dom bol skolaudovaný v roku 2011, je pripojený na všetky inžinierske siete mimo kanalizácie., Odpad je riešený formou žumpy s objemom 13 kubíkov. K dispozícií je aj vŕtaná studňa. STAV DOMU: Dom bol postavený v roku 2011 z 30 cm TEHLY, zateplený je 5 cm hrubým polystyrénom, strecha je samonosná so škridlou BRAMAC. Na podlahách nájdete plávajúcu podlahu alebo dlažbu, okná sú plastové so žalúziami. O vykurovanie sa starajú radiátory pričom ohrev vody zabezpečuje PLYNOVÝ KOTOL so zásobníkom vody. K dispozícií je samozrejme aj rohový KRB s výduchmi do podkrovných priestorov. Vstup na pozemok je cez dvojkrídlovú bránu pre vozidlá alebo menšiu bránku, obe vyrobené z nehrdzavejúceho antikoru čiže údržba nieje potrebná. Pozemok je zatrávnený, vysadený okrasnými kríkmi a ovocnými stromami. V zadnej časti pozemku sa nachádza záhradný domček na uskladnenie náradia alebo palivového dreva. Po dohode s majiteľom dom ponúkame na predaj aj so zariadením ako je vidno na fotografiách. Prevádzkové náklady pri užívaní dvomi osobami činia cca 100,- euro / 1 mesiac. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, školy, škôlku, poštu, fitness centrum, zdravotnícke zariadenie a samozrejme obchody. Dom sa nachádza v strede zastavanej časti obce s perspektívou napojenia na kanalizáciu. Lokalita ponúka dobrú dostupnosť do hlavného mesta cca 15 min autom. Neďaleko sa nachádza vlaková stanica. / 3 - IZBOVÝ DOM / TEHLA / NOVOSTAVBA / KRB / ZARIADENÝ / OPLOTENÝ / NOVÁ DEDINKA / ULICA 9. MÁJA /

179 000 €
1 443,55 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: NOVOSTAVBA: 4-izb. RD, pivnica,BA II.,Trnávka, Bulharská ul.

360° VP:: NOVOSTAVBA: 4-izb. RD, pivnica,BA II.,Trnávka, Bulharská ul.

Lokalita: Bulharská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 204 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka slnečný 4-izbový RODINNÝ DOM v Bratislave II. Ružinov, časť Trnávka na ulici Bulharská. Zastavaná plocha je 80 m2 plus 20 m2, obytná plocha 136 m2, úžitková plocha 204 m2. Pozemok má celkovú rozlohu 264 m2. Priestranný dvojpodlažný dom je celý PODPIVNIČENÝ. Tri spálne, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a WC sú na poschodí. Z dvoch spální orientovaných do dvora je východ na spoločný balkón. K dispozícii je aj povala s odkladacím priestorom. Vstupná chodba, obývačka, samostatná kuchyňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC sú na prízemí. Schodisko je drevené. Na pozemku je terasa, ako aj samostatne stojaca jednopodlažná budova (t.č. pekáreň, príp. dielňa alebo pod.) o rozlohe 20m2 so samostatnou prípojkou vody a elektriny. Parkovanie je možné na pozemku za domom. STAV DOMU: Dom je kompletne zariadený, časť zariadenia (najmä vstavané spotrebiče a vstavané skrine) ostávajú po dohode v dome a sú súčasťou ceny. Dom bol skolaudovaný v roku 2005, všetky izby sú nepriechodné. Strecha je sedlová. V dome je plávajúca podlaha, plastové okná, dlažba, vonkajšie žalúzia. Kúrenie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom s radiátormi. Tiež aj v obývateľných pivničných priestoroch. Orientácia domu a uzavretý pozemok zaručujú dostatok priestoru, súkromia a pohodlia. Na pozemku je samostatná studňa. S prevádzkou domu sú spojené nízke mesačné náklady. LOKALITA: Dom sa nachádza na Trnávke, v II. bratislavskom obvode Ružinov. V okolí je plná občianska vybavenosť. Neďaleko sa nachádza Lidl, nákupné centrum AVION a výborné napojenie na diaľničnú sieť. / 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM / BRATISLAVA II. RUŽINOV / TRNÁVKA / ULICA BULHARSKÁ / NOVOSTAVBA / PREDAJ / TEHLOVÝ DOM / VLASTNÝ POZEMOK / ZARIADENÝ / BALKÓN / OBÝVATEĽNÁ PIVNICA /

314 900 €
1 543,63 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izb. BUNGALOV, TEHLA, KRB, Rovinka-Košariská

360° VP:: 3-izb. BUNGALOV, TEHLA, KRB, Rovinka-Košariská

Lokalita: Košariská, Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 3-izbový BUNGALOV s celkovou obytnou plochou 74 m2 v lokalite Rovinka – Košariská. Zastavaná plocha činí 103 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2010, na LV je evidovaný ako rekreačná chata s možnosťou prihlásenia trvalého pobytu. Je postavený na oplotenom pozemku o rozlohe 363 m2. Vstup na pozemok je cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie. K dispozícií je vŕtaná studňa s hĺbkou 10 m. Odpad je riešený formou žumpy s objemom 8 m3. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, kúpeľne s WC, obývacej izby s kuchynskou a jedálenskou časťou so vstupom na prednú terasu a dvoch samostatných nepriechodných izieb so vstupom na zadnú terasu. V okolí domu nájdete zámkovú dlažbu a trávnik, k dispozícií je altánok so záhradným krbom, prístrešok na drevo a záhradný domček na odkladanie náradia. STAV DOMU: Dom je postavený z 35 cm TEHLY, zatepelný 10 cm polystyrénom, strecha je áčková zateplená minerálnou vatou prekrytá škrydloplechom. Vykurovanie je podlahové kombinácia voda/KRB. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým kotlom so zásobníkom vody taktiež s možnosťou ohrevu vody krbom. Na podlahách sa nachádza plávajúca podlaha alebo dlažba, okná sú plastové, vstupné dvere sú bezpečnostné. V kúpeľni nájdete rohovú vaňu, umývadlo s kúpeľňovým nábytkom a WC. Súčasťou predaja sú aj vstavané skrine s posuvnými dverami v dvoch izbách a vstupnej chodbe. Kuchynská časť je zariadená kuchynskou linkou v tvare U s barovým pultom. Táto linka je osadená novou vstavanou umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, digestorom a chladničkou s mrazničkou. Mesačné náklady na prevádzku domu činia 100,- euro náklady za el.energie + 45,- euro odvoz žumpy podľa počtu osôb. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a možnosť bývania v prostredí mimo hlavného mesta ktoré je iba 3 km vzdialené. Jazerá s priezračnou vodou sa nachádzajú 200 m od domu a ponúkajú schladenie a relax v horúcich letných mesiacoch. K dispozícií je súkromná pláž pre vlastníka a vlastníkov okolitých domov. Vo vzdialenosti cca 1 km nájdete novovybudované nákupné centrum priamo v obci ROVINKA. / 3 – IZBOVÝ BUNGALOV / TEHLA / NOVOSTAVBA / KRB / ALTÁNOK S KRBOM / ROVINKA / KOŠARISKÁ / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

167 000 €
1 575,47 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Priestranný 3-izbový byt, NOVOSTAVBA, Marianka, Karpatská ul

360° VP:: Priestranný 3-izbový byt, NOVOSTAVBA, Marianka, Karpatská ul

Lokalita: Karpatská, Marianka (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 97 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom PRIESTRANNÝ 3–izbový byt s BALKÓNOM v NOVOSTAVBE na ulici Karpatská v lokalite Marianka. Byt sa nachádza na prvom poschodí v 3-poschodovom bytovom dome s VÝŤAHOM. Celková podlahová plocha bytu je 97,66 m2 (byt 87,25 m2, balkón 8,41 m2 a pivnica 2 m2). K bytu prislúcha PIVNICA v suteréne domu. Dispozične pozostáva z troch obytných miestností (33,23 m2, 12,83 m2, 12,61 m2), chodby (16,35 m2), šatníka (3,57 m2), komory (1,1 m2), kúpeľne (6,53 m2), WC (1,03 m2), pivnice (2 m2) a balkóna (8,41 m2). Obývacia izba s východom na balkón je prepojená s kuchyňou. Byt sa nachádza v malom bytovom dome s piatimi bytovými jednotkami a 3 nebytovými priestormi, ktorý bol skolaudovaný v roku 2017. V cene nájmu je GARÁŽOVÉ STÁTIE v suteréne bytového domu. STAV BYTU: Byt je SLNEČNÝ priestranný, čiastočne ZARIADENÝ MODERNÝM NÁBYTKOM a kuchynskou linkou. Kuchynská linka v tvare U s barovým pultom je vybavená spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická varná doska, elektrická rúra a digestor). Kúpeľňa s dvojumývadlom a WC má vaňu a MASÁŽNY SPRCHOVACÍ KÚT. Druhé WC je samostatné. Podlahy sú mramorové, v izbách laminátové. Byt má SAMOSTATNÝ ELEKTRICKÝ KOTOL so zásobníkom teplej vody. Vykurovanie bytu zabezpečujú radiátory, v kúpeľni je podlahové kúrenie. K dispozícií je príprava na klimatizáciu a alarm. PLATBY: Nájom 900,- eur + zálohy za energie 130,- eur. Cena je vrátane parkovacieho státia v garáži a internetového pripojenia. Vratný depozit vo výške mesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške mesačného nájmu. Pri krátkodobom nájme sú platby 1100,- eur vrátane energií. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v obci Marianka, vzdialenosť do Bratislavy je cca 15 km, dobrý prístup na diaľnicu. Blízko je zástavka autobusu, pošta, obchod, lekáreň, zubár, miestny úrad, základná škola, škôlka, reštaurácie. V tesnej blízkosti je les. / PRENÁJOM / 3 – IZBOVÝ BYT / MARIANKA / KARPATSKÁ ULICA / NOVOSTAVBA / GARÁŽ / BALKÓN /

900 €/mes.
9,28 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 1,5-izb. byt, LODŽIA, NOVOSTAVBA, BA II. Biskupice, Hviezdna

360° VP:: 1,5-izb. byt, LODŽIA, NOVOSTAVBA, BA II. Biskupice, Hviezdna

Lokalita: Hviezdna, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 1,5 – izbový byt o celkovej rozlohe 48 m2 z toho 8 m2 dve lodžie v lokalite Bratislava II. Podunajské Biskupice, Hviezdna ulica. Byt sa nachádza na 2. poschodí 4-poschodového tehlového domu s výťahom skolaudovaného v roku 2015. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, menšej spálne, obývacej izby s kuchynskou časťou a dvoch lodžií. Parkovanie je priamo pred bytovým domom. STAV BYTU: V byte sa na podlahách nachádza plávajúca podlaha alebo dlažba, okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere sú protipožiarne. V spálni nájdete dvojlôžko a vstavanú skriňu s posuvnými dverami. Obývacia izba je zariadená rozťahovacou pohovkou, nábytkovou zostavou s TV a konferenčným stolíkom. Kuchynská linka obsahuje sklokeramickú dvojplatničku, chladničku, mrazák a elektrickú rúru. Samozrejmosťou bude stolovanie pre dve osoby v rámci kuchynskej časti. Vo vstupnej chodbe nájdete vstavanú skriňu so zabudovanou páčkou. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, WC a umývadlo. Byt je k dispozícií od 1.2.2020 pre max. dve osoby, domáce zviera po dohode s majiteľom bytu (depozit vo výške dvoch nájmov v prípade zvieraťa). PLATBY: Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačné nájomné s energiami KTV a internetom vo výške 510,- euro / 1 osoba resp. 530,- euro / 2 osoby + vratný depozit 510,- euro + provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 450,- euro. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie. / 1,5 – IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / TEHLA / LODŽIA / ZARIADENÝ / PARKOVANIE / BRATISLAVA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / HVIEZDNA ULICA /

410 €/mes.
8,54 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izb. byt s GARÁŽOU v NOVOSTAVBE, BA II.Ružinov,Záhradnícka

360° VP:: 3-izb. byt s GARÁŽOU v NOVOSTAVBE, BA II.Ružinov,Záhradnícka

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom PRIESTRANNÝ 3-izbový byt s GARÁŽOU v NOVOSTAVBE, nachádzajúci sa v lokalite Bratislava II. Ružinov na ulici Záhradnícka. Byt má celkovú podlahovú plochu 86 m2 a nachádza sa na 6. poschodí v 9-poschodovom tehlovom dome s výťahom. Byt pozostáva z haly, obývačky spojenej s kuchyňou, komory, dvoch samostatných spální, dvoch VEĽKÝCH LODŽII (jedna celopresklenná o výmere 15 m2 a druhá otvorená o výmere 8 m2), kúpeľne a samostatného WC. V suteréne domu sa nachádza GARÁŽ. STAV BYTU: Byt má parkety, dlažbu, bezpečnostné dvere, je KOMPLETNE NADŠTANDARDNE ZARIADENÝ nábytkom a všetkými spotrebičmi, práčka, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnka, TV... V cene je INTERNET a KÁBLOVÁ TELEVÍZIA. Byt je na prenájom LEN PRE JEDNU OSOBU. Byt je voľný IHNEĎ. PLATBY: Mesačné nájomné je vo výške 610,- EUR + Energie vo výške 190,- EUR. V uvedenom nájomnom je zahrnutá aj platba za GARÁŽ, internet a káblovú televíziu. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvé dva mesiace nájmu + kaucia vo výške jednomesačného nájmu (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu). PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE. LOKALITA: Byt sa nachádza v blízkosti Miletičovej ulice s výbornou dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, zastávka električky a autobusov, trhovisko „Miletičova“. / 3-IZBOVÝ BYT / PRENÁJOM / NOVOSTAVBA / VEĽKÁ LODŽIA / GARÁŽ / BRATISLAVA II. RUŽINOV / ZÁHRADNÍCKA ULICA / KOMPLETNE ZARIADENÝ /

610 €/mes.
7,09 €/m²/mes.
+ 190 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izbový byt, 2x lodžia, BA III. Rača, ul. Pri vinohradoch

360° VP:: 3-izbový byt, 2x lodžia, BA III. Rača, ul. Pri vinohradoch

Lokalita: Pri vinohradoch, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 107 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 3-izbový veľkometrážny byt o celkovej rozlohe 107,7 m2 z toho 9,2 m2 + 8,4 m2 lodžie v lokalite Bratislava III. Rača, ulica Pri vinohradoch. Byt sa nachádza v tehlovej novostavbe skolaudovanej v roku 2009 na 2.poschodí 5-poschodového zatepleného bytového domu s výťahom. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby samostatného šatníka, priestrannej haly z ktorej sa vchádza do dvoch samostatných nepriechodných izieb, samostatnej kúpelne, samostatného WC, kuchyne a obývacej časti spojenej s jedálenskou časťou. K dispozícií sú aj dve priestranné lodžie ktoré sa tiahnu pozdĺž celého bytu pričom jedna je orientovaná na severo-západ a druhá na juho-východ. K dispozícií je aj pivničná kobka na poschodí o veľkosti cca 2 m2 a 2 parkovacie miesta priamo pred bytovým domom. STAV BYTU: Byt ponúkame ako čiastočne zariadený. Na podlahách nájdete plávajúcu podlahu alebo dlažbu, okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere sú bezpečnostné. V samostatnej kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, umývadlo a práčka. Kuchyňa je zariadená rohovou kuchynskou linkou so zabudovanou sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu, digestorom, mikrovlnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. V obývacej časti nájdete rohovú rozťahovaciu sedaciu súpravu s úložným priestorom a nábytkovú zostavu s TV. Zvyšné dve izby sú čiastočne zariadené tak ako vidno na fotografiách s možnosťou dozariadenia po dohode s majiteľom bytu. Vstupná chodba je zariadená samostatným šatníkom. Byt je k dispozícií od 15.10.2019 pre maximálne 6 osôb prípadne rodinu s ratolesťami. Domáce zviera po dohode s majiteľom bytu. V cene nájmu 1000,- euro sú zahrnuté aj energie v sume 200,- euro. PLATBY: Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačné nájomné 770,- euro + záloha za energie 200,- euro + vratný depozit 770,- euro + provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 700,- euro. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a vzhľadom k polohe bytu aj dostatok súkromia v pokojnom prostredí hlavného mesta s možnosťou vychádzok do prírody. Z bytu je nádherný výhľad priamo na vinohrad. / 3-IZBOVÝ VEĽKOMETRÁŽNY BYT / 107,7 M2 / DVE LODŽIE / BRATISLAVA III. RAČA / ULICA PRI VINOHRADOCH / NOVOSTAVBA / 2 x PARKOVACIE MIESTO / ZARIADENÝ / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

770 €/mes.
7,20 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Krásny 3-izb. byt, GARÁŽ, BA III. Nové Mesto, Frankovská

360° VP:: Krásny 3-izb. byt, GARÁŽ, BA III. Nové Mesto, Frankovská

Lokalita: Frankovská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový NADŠTANDARDNÝ BYT s VEĽKÝM BALKÓNOM v NOVOSTAVBE VINOHRADIS v lokalite Bratislava III. Nové Mesto na ulici Frankovská. Tento atraktívny byt má celkovú podlahovú plochu 85 m2 (byt 75 m2, balkón 10 m2) a nachádza sa na 2. poschodí v 3-poschodovom dome s výťahom. Dobre orientovaný na juhozápad aj severovýchod. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby so sedačkou s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálne, pracovne (druhej spálne), kúpeľne s vaňou a toaletou, veľkého BALKÓNA s príjemným posedením (10 m2) a vyhradeného parkovacieho státia v PODZEMNEJ GARÁŽI. Veľkou výhodou je aj obrovská pivnica (až 12 m2) s regálmi na uloženie bicyklov alebo sezónnych vecí. Byt je k dispozícii od 1. DECEMBRA 2019 a je vhodný pre 1-2 osoby alebo rodinu s deťmi AJ S DOMÁCIM ZVIERATKOM! STAV BYTU: Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a MODERNE vybavený. V byte sú všetky moderné spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor s odvodom vzduchu do stupačky nie do bytu, poháre, taniere, hrnce a základné vybavenie kuchyne, práčka aj sušička na prádlo, vysávač, záhradný nábytok na posedenie na balkóne, teaková podlaha a mnoho ďalších príjemností pre maximálny komfort. PLATBY: Cena je 800 EUR + 250 EUR vrátane energií, optického internetu + TV od Telekomu. Možnosť prenajať parkovacie státie V PODZEMNEJ GARÁŽI + 50 EUR mesačne. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 1050,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 850 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe VINOHRADIS vo vyhľadávanej zelenej a pokojnej lokalite Bratislava III. – Nové Mesto na ulici Frankovská s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj do prírody. K dispozícii je KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ v blízkosti na Račianskej ulici do 2 min. V okolí do 10 min. sa nachádza Koliba, jazerá Kuchajda, Štrkovec a kompletné služby a najobľúbenejšie obchody v nákupných centrách POLUS a CENTRÁL. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho autom, električkou aj na bicykli. Ideálna poloha tohto bytu zabezpečuje bezprostredný KONTAKT S PRÍRODOU a zároveň všetky VÝHODY ŽIVOTA v tesnej blízkosti CENTRA MESTA. / 3-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / VINOHRADIS / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / FRANKOVSKÁ / BALKÓN / KOMPLETNE ZARIADENÝ / PODZEMNÁ GARÁŽ / PIVNICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

800 €/mes.
9,41 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, PARKING, BA III. Rača, Kadnárova ul.

360° VP:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, PARKING, BA III. Rača, Kadnárova ul.

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový BYT s veľkým BALKÓNOM v NOVOSTAVBE v lokalite Bratislava III. Rača na ulici Kadnárova. Tento atraktívny byt má celkovú podlahovú plochu 61 m2 (byt 56 m2, balkón 5 m2) a nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží v 6-podlažnom dome s výťahom. Dobre orientovaný na juhovýchod a juhozápad s pekným výhľadom na úpätie Malých Karpát plného zelene. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby so sedačkou s kuchyňou a jedálenskou časťou, priestrannej spálne, kúpeľne s vaňou a toaletou, veľkého BALKÓNA s príjemným posedením (5 m2) a súkromného PARKOVACIEHO STÁTIA priamo pred domom. Veľkou výhodou je aj spoločná uzamykateľná MIESTNOSŤ NA BICYKLE na prízemí obytného domu. Byt je k dispozícii IHNEĎ a je vhodný pre 1-2 osoby nefajčiarov, bez detí a bez domácich zvierat. STAV BYTU: Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a MODERNE vybavený. V byte sú všetky moderné spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, poháre, taniere, hrnce a základné vybavenie kuchyne, práčka, video-vrátnik, vysávač, záhradný nábytok na balkóne atď. PLATBY: Cena je 520 EUR + 140 EUR vrátane energií, optického internetu Fibernet a Orange TV + 40 EUR vrátane súkromného parkovacieho státia priamo pred domom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 700,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 560 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe vo vyhľadávanej zelenej tichej lokalite Bratislava III. - Rača na ulici Kadnárova s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj do prírody. K dispozícii je KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ – supermarkety, zdravotné stredisko, letné kúpalisko a tiež príjemné reštaurácie či kaviarne. Okolo obytného domu sa nachádza pekne upravená zeleň. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho autom, električkou aj na bicykli. Autom sa takisto pohodlne a rýchlo dostanete aj na diaľničný obchvat. Úžasným bonusom je aj CYKLOCHODNÍK. Ideálna poloha tohto bytu zabezpečuje bezprostredný KONTAKT S PRÍRODOU, mnohé možnosti športového a rekreačného vyžitia a zároveň všetky VÝHODY ŽIVOTA V MESTE. / 2-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA III. RAČA / KADNÁROVA / BALKÓN / KOMPLETNE ZARIADENÝ / SÚKROMNÉ PARKOVACIE MIESTO / UZAMYKATEĽNÁ SPOLOČNÁ MIESTNOSŤ NA BICYKLE © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

520 €/mes.
8,52 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 2-izb. byt, LODŽIA, PARKING, SLNEČNICE, BA V. Petržalka

360° VP:: 2-izb. byt, LODŽIA, PARKING, SLNEČNICE, BA V. Petržalka

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom moderný 2-izbový BYT s veľkou LODŽIOU a vyhradeným PARKOVACÍM MIESTOM hneď pred domom v novostavbe SLNEČNICE VILADOMY v lokalite Bratislava V. - Petržalka na ulici Žltá. Tento veľmi pekný a priestranný byt má celkovú podlahovú plochu 63 m2 (byt 54 m2, lodžia 9 m2) a nachádza sa na 3. poschodí v 4-poschodovom vila-dome s výťahom. Výborne orientovaný na juhovýchod. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, samostatnej nepriechodnej izby (spálne), kúpeľne s vaňou a toaletou, VEĽKEJ LODŽIE s ratanovým terasovým nábytkom na príjemné posedenie a VYHRADENÉHO PARKOVACIEHO STÁTIA pred domom. Byt je k dispozícii IHNEĎ a je vhodný pre 1-2 osoby bez detí a bez domácich zvierat. STAV BYTU: Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a MODERNE vybavený. V byte sú všetky spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, elektrická rúra a práčka. PLATBY: Cena je 550 EUR + 120 EUR vrátane energií a poplatkov za správu + 40 EUR vrátane vyhradeného vonkajšieho PARKOVACIEHO STÁTIA pred domom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 710,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 590 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe SLNEČNICE VILADOMY vo veľmi obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava - Petržalka na ulici Žltá s výbornou dostupnosťou do mesta autom, bicyklom aj MHD. Blízke okolie poskytuje KOMPLETNÚ OBČIANSKU VYBAVENOSŤ ako napr. kaviareň, reštaurácia, potraviny, fitness a nákupné centrum Trch, Veľkou výhodou sú aj neďaleké najlepšie a najmodernejšie nákupné centrá AUPARK a EUROVEA. Zástavka MHD v tesnej blízkosti na autobusy č. 90, 91, 191, 801 a N91. Bratislava centrum je vzdialené len 10 minút autobusom spoj. č. 91 (7 zastávok). Menej ako 10 min. do centra mesta autom. Priame napojenie na diaľnice D2 a D4 vzdialené len 3km. REKREÁCIU a ŠPORTOVÉ AKTIVITY zabezpečuje dostupnosť Lužných lesov, jazier, dunajskej hrádze, cyklochodníkov a blízkych športovísk. Zažite naozaj moderné bývanie blízko mesta aj prírody. / 2-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / ŽLTÁ ULICA / SLNEČNICE / LODŽIA / ZARIADENÝ / PARKOVACIE MIESTO © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

550 €/mes.
8,73 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Nový moderný 2-izb. byt, VEĽKÁ LODŽIA, PARKOVANIE, BORY

360° VP:: Nový moderný 2-izb. byt, VEĽKÁ LODŽIA, PARKOVANIE, BORY

Lokalita: Hany Ponickej, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom úplne NOVÝ MODERNÝ 2-izbový BYT s VEĽKOU LODŽIOU a vyhradeným PARKOVACÍM MIESTOM hneď pred domom v novostavbe BORY BÝVANIE v lokalite Bratislava IV. Lamač na ulici Hany Ponickej. Tento elegantný KOMPLETNE ZARIADENÝ byt má celkovú podlahovú plochu 51 m2 (byt 40 m2, lodžia 11 m2) a nachádza sa na 2. poschodí v 5-poschodovom dome s výťahom. Výborne orientovaný na juhozápad. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, samostatnej nepriechodnej izby (spálne), kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety, VEĽKEJ LODŽIE vybavenej tieniacimi panelmi priamo v ráme, praktickej PIVNICE a VYHRADENÉHO PARKOVACIEHO STÁTIA priamo pred domom. V bytovom dome sa nachádza aj špeciálna spoločná miestnosť na odkladanie a uzamykanie bicyklov. Byt je k dispozícii IHNEĎ a je vhodný pre 1 osobu alebo pár, nefajčiarov, bez detí a domácich zvierat. STAV BYTU: Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a MODERNE vybavený. Je ÚPLNE NOVÝ a ešte nebol prenajatý. V byte sú všetky spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, práčka, úplne nové taniere, poháre a vybavenie bytu. Súčasťou obývacej miestnosti je aj kvalitné domáce kino s audio sústavou. PLATBY: Cena je 450 EUR + 150 EUR vrátane energií, vysokorýchlostného optického internetu + TV a vyhradeného vonkajšieho PARKOVACIEHO STÁTIA pred domom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 600,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájmu (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 450 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe BORY BÝVANIE v novej zelenej lokalite Bratislava - Lamač na ulici Hany Ponickej s výbornou dostupnosťou do mesta autom aj MHD. Blízke okolie poskytuje KOMPLETNÚ OBČIANSKU VYBAVENOSŤ ako napr. viac ako 190 obchodov, reštaurácii, kaviarní, kino a fitness s bazénom len 5 min. od domu v najmodernejšom nákupnom centre BORY MALL a veľkou výhodou je výborná dostupnosť MHD do mesta. REKREÁCIU a ŠPORTOVÉ AKTIVITY zabezpečuje dostupnosť rozsiahlych lesov, cyklochodníkov a blízke športoviská. Okolie domu má veľmi peknú exteriérovú parkovú úpravu s outdoorovým workout vybavením. Zažite naozaj moderné bývanie blízko mesta aj prírody. / 2-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA IV. LAMAČ / HANY PONICKEJ / BORY BÝVANIE / LODŽIA / ZARIADENÝ / PIVNICA / PARKOVACIE MIESTO © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

450 €/mes.
8,82 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Novostavba: 3-izbový byt BA III. Nové Mesto, ulica Klenová

360° VP:: Novostavba: 3-izbový byt BA III. Nové Mesto, ulica Klenová

Lokalita: Klenová, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 3-izbový byt NOVOSTAVBA v lokalite Bratislava III. Nové Mesto – Kramáre na ulici Klenová. Celková plocha je 100 m2 / byt má 95 m2 a lodžia 5 m2 / a nachádza sa na 2.poschodí v 6-poschodovom tehlovom bytovom dome s pekným výhľadom a parkovacím miestom v garáži. Byt má obývačku prepojenú s kuchyňou, dve samostatné izby, kúpeľňu, toaletu, chodbu. Byt sa ponúka kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi, chladnička, práčka. Voľný ihneď v cene je internet a televízia. STAV BYTU: Byt je vybavený modernými materiálmi, plastové okná, plávajúca podlaha, obklady, dlažba. Bytový dom je zateplený. PLATBY: Mesačný nájom je vo výške 800,-eur plus energie 150,-eur. Pri podpise zmluvy záujemca hradí v hotovosti: mesačný nájom vrátane energií, internetu a televízie vo výške 950,-eur, depozit vo výške 950,-eur /vratný po ukončení nájmu/, provízia pre realitnú kanceláriu 400,-eur. LOKALITA: Lokalita s výbornou dostupnosťou do centra, v blízkosti MHD, kompletná občianska vybavenosť. / PRENÁJOM / 3-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / ULICA KLENOVÁ / 100 m2 / ZARIADENÝ / LODŽIA / PARKOVANIE V GARÁŽI / NOVOSTAVBA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

800 €/mes.
8 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Krásny 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, GARÁŽ, BA I. SM, Landererova

360° VP:: Krásny 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, GARÁŽ, BA I. SM, Landererova

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom LUXUSNÝ kompletne zariadený 2-izbový byt v projekte Panorama City na nábreží Dunaja na ulici Landererova, Bratislava I. Staré Mesto. Byt sa nachádza na 15. poschodí. Budova má 35 poschodí, 3 veľkokapacitné a 1 štandardný výťah a recepciu s 24-hodinovou prevádzkou. Celková plocha bytu je 60,67 m2 + LODŽIA. K bytu prislúcha PIVNIČNÁ KOBKA 3,6 m2 a 1 PARKOVACIE MIESTO v garáži. Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývačky prepojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne s vaňou a toaletou. Má výhľad na hrad a panorámu Bratislavy. Byt je vhodný pre 2 osoby, bez domácich zvierat. STAV BYTU: NOVOSTAVBA. Hliníkové veľkoplošné okná s vetracími štrbinami, KLIMATIZÁCIA s diaľkovým ovládaním, protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere do bytu s panoramatickým priezorom, videovrátnik. Byt je KOMPLETNE LUXUSNE ZARIADENÝ. Nová kuchynská linka je vybavená vstavanými s elektrospotrebičmi. PLATBY: Nájom 990,- eur + zálohy za energie 180,- eur (v cene je jedno parkovacie státie). Vratný depozit vo výške mesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške polovice mesačného nájmu. LOKALITA: Vyhľadávaná lokalita neďaleko nábrežia Dunaja a historického centra. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum Eurovea s veľkým počtom obchodov, reštaurácií a bánk, SND, výborné dopravné napojenie na obchvat. / PRENÁJOM / 2 – IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / PANORAMA CITY / NOVOSTAVBA / LODŽIA / KLIMATIZÁCIA / LANDEREROVA ULICA / GARÁŽOVÉ STÁTIE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

990 €/mes.
16,50 €/m²/mes.
+ 180 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izb. byt, NOVOSTAVBA, PARKOVANIE, TERASA, Stupava, Bočná

360° VP:: 3-izb. byt, NOVOSTAVBA, PARKOVANIE, TERASA, Stupava, Bočná

Lokalita: Bočná, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom krásny slnečný KOMPLETNE ZARIADENÝ 3-izbový byt v NOVOSTAVBE na ulici Bočná v lokalite Stupava. Celková rozloha bytu je 93,6 m2 m2 + BALKÓN 2 m2 a TERASA 12 m2, nachádza sa na 3. poschodí v 3 poschodovom tehlovom bytovom dome bez výťahu. V cene nájmu je vonkajšie vyhradené PARKOVACIE STÁTIE a k dispozícii je murovaná PIVNICA. Dispozícia bytu: priestranná kuchyňa prepojená s obývacou izbou, v obývacej izbe je východ na slnečnú terasu, spálňa a detská izba, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, samostatná toaleta s umývadlom a chodba. STAV BYTU: NOVOSTAVBA skolaudovaná v roku 2008. V byte boli použité kvalitné materiály, v celom byte sú plastové okná s vonkajšími roletami, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere. Kuchynská linka je vybavená elektrickými spotrebičmi (aj umývačka riadu), byt je kompletne ZARIADENÝ (v spálni je vstavaná skriňa a manželská posteľ, v detskej izbe posteľ a skriňa, v obývacej izbe sedačka). Optický internet a televízia. PLATBY: Nájom vrátane energií, internetu a parkovacieho státia je 680,- eur. Vratný depozit vo výške jednomesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu. LOKALITA: Tichá lokalita s dobrou dostupnosťou. Príjazdová komunikácia k bytovému domu nie je prejazdná. Stupava je obec s kompletnou občianskou vybavenosťou (Billa, obchody, banky, pošta, zdravotné stredisko, reštaurácie…) a výbornou dostupnosťou do Bratislavy aj na Záhorie. / PRENÁJOM / 3 - IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BALKÓN / TERASA / PARKOVACIE STÁTIE / STUPAVA / BOČNÁ ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

680 €/mes.
7,31 €/m²/mes.

Axis real, spol. s r.o.
1 2 3 4 5 6