Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Axis real, spol. s r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Axis real, spol. s r.o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.axisreal.sk
Adresa:
Bosákova 5/A
Bratislava V - Petržalka
85104
Popis:
Nájdených 105 novostavieb
1 2 3 4 5 6
360° VP:: Obchodný priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova ul.

360° VP:: Obchodný priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova ul.

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 170 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj OBCHODNÝ PRIESTOR s výkladom v NOVOSTAVBE bytového domu „ALBERO“, nachádzajúceho sa v lokalite Bratislava V. Petržalka na ulici Bosákova. Priestor má celkovú podlahovú plochu 170,41 m2, nachádza sa na prízemí a v súčasnosti je riešený ako kancelársky priestor. K priestoru je možné dokúpiť 5 PARKOVACÍCH STÁTÍ hneď vedľa priestoru v cene 10.000,- EUR+ DPH/státie. K bytovému domu v ktorom sa nachádza priestor patrí PARK S DETSKÝM IHRISKOM, grilom a kontinentálnym ohniskom, ktorý môžu majitelia bytov a priestoru využívať. STAV PRIESTORU: Keďže sa v súčasnosti priestor využíva ako kancelársky, priestor je členený na recepciu, jednotlivé kancelárie, kuchynku a sociálne zariadenie. Vybudované priečky sú zo sadrokartónu a je ich možné podľa potrieb zmeniť, prípadne úplne odstrániť. Okná a vstupné dvere sú HLINÍKOVÉ, na podlahe sú plávajúce podlahy. V priestore je predpríprava na klimatizáciu. LOKALITA: Obchodný priestor sa nachádza v lukratívnej lokalite v tesnej blízkosti predajne nábytku ALBERO. Je viditeľný od cesty. V blízkosti sa nachádza zástavka MHD, električky a kompletná občianska vybavenosť. / OBCHODNÝ PRIESTOR / PREDAJ / NOVOSTAVBA / PARKOVACIE STÁTIA / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / BOSÁKOVA ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

322 150 €
1 895 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Kancelársky priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova

360° VP:: Kancelársky priestor, NOVOSTAVBA, BA V. Petržalka, Bosákova

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 170 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KANCELÁRSKY / OBCHODNÝ priestor s výkladom v NOVOSTAVBE bytového domu „ALBERO“, nachádzajúceho sa v lokalite Bratislava V. Petržalka na ulici Bosákova. Priestor má celkovú podlahovú plochu 170,41 m2, nachádza sa na prízemí a v súčasnosti je riešený ako kancelársky priestor. K priestoru je možné dokúpiť 5 PARKOVACÍCH STÁTÍ hneď vedľa priestoru v cene 10.000,- EUR+ DPH/státie. K bytovému domu v ktorom sa nachádza priestor patrí PARK S DETSKÝM IHRISKOM, grilom a kontinentálnym ohniskom, ktorý môžu majitelia bytov a priestoru využívať. STAV PRIESTORU: Keďže sa v súčasnosti priestor využíva ako kancelársky, priestor je členený na recepciu, jednotlivé kancelárie, kuchynku a sociálne zariadenie. Vybudované priečky sú zo sadrokartónu a je ich možné podľa potrieb zmeniť, prípadne úplne odstrániť. Okná a vstupné dvere sú HLINÍKOVÉ, na podlahe sú plávajúce podlahy. V priestore je predpríprava na klimatizáciu. LOKALITA: Kancelársky priestor sa nachádza v lukratívnej lokalite v tesnej blízkosti predajne nábytku ALBERO. Je viditeľný od cesty. V blízkosti sa nachádza zástavka MHD, električky a kompletná občianska vybavenosť. / KANCELÁRSKY PRIESTOR / PREDAJ / NOVOSTAVBA / PARKOVACIE STÁTIA / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / BOSÁKOVA ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

322 150 €
1 895 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 4-izb. rodinný dom, NOVOSTAVBA, Rovinka, Košariská

360° VP:: 4-izb. rodinný dom, NOVOSTAVBA, Rovinka, Košariská

Lokalita: Košariská, Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 131 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 160 m2 na pozemku o rozlohe 350 m2 s možnosťou odkúpenia ďalších 210 m2 ( trávnatá plocha za domom, inzerovaná cena je bez tohoto pozemku ). Celková využiteľná plocha domu je 131,34 m2. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných nepriechodných izieb ( jedna má vlastnú kúpeľňu ), priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom a výstupom na priestrannú terasu, technickej miestnosti a druhej kúpeľne. Pozemok je oplotený, z prednej časti je zabezpečené parkovanie pre dve motorové vozidlá na zámkovej dlažbe. Vstup na pozemok je cez veľkú posuvnú bránu na DO a menšiu bránku. Celý pozemok je zatrávnený, voda je riešená formou 12 m hlbokej studne, voda z domu je odvedená do žumpy s objemom 10 m3. V dome nie je zavedený plyn. STAV DOMU: Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2019 z tehly Termo BRICK o hrúbke 300 mm. Deliace priečky sú z toho istého materiálu o hrúbke 115 a 130 mm, obvodový plášť a rovná strecha je zateplená polystyrénom o hrúbke 150 mm. Strecha je pokrytá fóliou FATRAFOL s 25 ročnou zárukou. V dome na podlahách nájdete plávajúcu podlahu alebo dlažbu, okná sú plastové ( trojsklo ), interiérové dvere sú z masívneho dreva. V 3 izbách sú nainštalované vonkajšie elektrické žalúzie. Vykurovanie zabezpečuje elektrický kotol PROTHERM s 250 l zásobníkom vody DRAŽICE ovládaný termostatom. Podlaha je vykurovaná, v oboch kúpeľniach nájdete rebrinové radiátory. Kuchynská linka v tvare L je zariadená sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou BOSCH, digestorom GORENJE, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou ELEKTROLUX. V jednej kúpeľni nájdete sprchovací kút, WC a umývadlo, druhá je zariadená rohovou vaňou, WC a umývadlom. Prevádzkové náklady podľa spotreby el. energie cca 150,- euro + vývoz žumpy cca 45,- euro podľa spôsobu využívania. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a možnosť bývania v prostredí mimo hlavného mesta ktoré je iba 3 km vzdialené. Jazerá s priezračnou vodou sa nachádzajú 200 m od domu a ponúkajú schladenie a relax v horúcich letných mesiacoch. K dispozícií je súkromná pláž pre vlastníka a vlastníkov okolitých domov. Vo vzdialenosti cca 1 km nájdete novovybudované nákupné centrum priamo v obci ROVINKA. / 4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM / NOVOSTAVBA / 2 X PARKOVANIE / TEHLA / ROVINKA / KOŠARISKÁ / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

203 000 €
1 549,62 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 6-izb. RD, BAZÉN, KRB, GARÁŽ, pozemok 3241 m2, Šamorín

360° VP:: 6-izb. RD, BAZÉN, KRB, GARÁŽ, pozemok 3241 m2, Šamorín

Lokalita: Vodárenská, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj veľkorysý priestranný dvojpodlažný celopodpivničený rodinný dom so zastavanou plochou 521 m2 na priestrannom pozemku o celkovej rozlohe 3241 m2 v lokalite Šamorín, Vodárenská ulica. Pozemok s krásnou parkovou úpravou a absolútnym súkromím je oplotený betónovým múrom a je možné ho do budúcna rozdeliť na dva samostatné pozemky s možnosťou výstavby druhého domu. Dispozične dom pozostáva z GARÁŽE pre 4 vozidlá, prízemia s pracovňou, WC, vstupnou halou, schodiskovou časťou, priestrannou obývacou izbou s BAROM so vstupom na 1. terasu, kuchyňou so vstupom na 2. terasu, práčovňou, komoru, WC s kúpeľnou a BAZÉNA v prístavbe domu. Na 1. poschodí sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné izby so vstupom na balkóny, priestranná kúpeľňa s WC, priestranná spálňa so samostatnou kúpeľňou s WC a vstupom na rozľahlú hornú terasu. V priestoroch pod úrovňou terénu nájdete miestnosti so saunou, fitness, kuchynku, herňu s barom a krbom, vináreň, šatník, technickú miestnosť pre bazén, technickú miestnosť pre vykurovanie domu. Vstup do bazénovej časti je z pozemku alebo prechodom cez technickú miestnosť. STAV BYTU: Dom bol kolaudovaný v roku 2002, postavený z tehly POROTHERM 450, zateplený heraklit-polystyrénom 30 mm, strecha je sedlová so strešnou krytinou BRAMAC. Je pripojený na všetky inžinierske siete a ponúkame ho na predaj aj so zariadením v stave ako na fotografiách. Vykurovanie je podlahové na všetkých podlažiach pričom voda v podlahe je ohrievaná plynovým kotlom. K dispozícií sú aj solárne panely. Pri zariaďovaní boli použité kvalitné materiály. Na podlahách nájdete mramor a žulu ktorá bola použitá aj v kuchyni ako pracovná doska. Kuchynská linka ponúka elektrickú varnú dosku, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, elektrickú rúru a odsávanie. Okná a dvere sú kvalitné drevené, interiérové dvere aj nábytok je z masívneho exotického dreva. Celý objekt je centrálne klimatizovaný, napojený na alarm a políciu monitorovaný kamerovým systémom. Pozemok s parkovou úpravou je zavlažovaný automatickou závlahou pričom voda je čerpaná zo studne z ktorej sa načerpáva aj interiérový BAZÉN ktorý sa nachádza v prístavbe domu s rozlohou 152 m2. Celková využiteľná plocha domu v rátane bazéna a garáže činí spolu 861 m2 + celé podkrovie zastavanej plochy domu. Prevádzkové náklady činia cca 560,- euro / 1 mesiac. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, možnosť cykloturistiky vďaka neďalekej hrádzi, jazdecko športový areál s aquaparkom X-BIONIC. / 6 - IZBOVÝ DOM / GARÁŽ PRE 4 AUTÁ / KRYTÝ BAZÉN / FITNESS / SAUNA /KLIMATIZÁCIA / ALTÁNOK / OKRASNÁ ZELEŇ / ŠAMORÍN / VODÁRENSKÁ ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

775 200 €
1 487,91 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izb. dom NOVOSTAVBA, KRB, TEHLA, Nová Dedinka, Ul. 9. mája

360° VP:: 3-izb. dom NOVOSTAVBA, KRB, TEHLA, Nová Dedinka, Ul. 9. mája

Lokalita: Ulica 9. mája, Nová Dedinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 124 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dvoj podlažný 3-izbový rodinný dom o celkovej rozlohe 124,8 m2 vrátane BALKÓNA s rozlohou 4,8 m2 v lokalite Nová Dedinka katastrálne územie Nová Ves pri Dunaji na ulici 9. mája. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 343 m2, jeho zastavaná plocha je 82 m2. Dispozične dom pozostáva z prízemia so vstupnou halou, samostatnej kuchyne s komorou, kúpeľne s WC, a priestrannej obývacej izby s výstupom na terasu. Na 1. poschodí nájdete galériu, šatník, kúpeľňu s WC a dve samostatné nepriechodné izby pričom z jednej sa vstupuje na balkón orientovaný do dvora. Parkovanie je možné pred domom alebo priamo na oplotenom pozemku domu. Dom bol skolaudovaný v roku 2011, je pripojený na všetky inžinierske siete mimo kanalizácie., Odpad je riešený formou žumpy s objemom 13 kubíkov. K dispozícií je aj vŕtaná studňa. STAV DOMU: Dom bol postavený v roku 2011 z 30 cm TEHLY, zateplený je 5 cm hrubým polystyrénom, strecha je samonosná so škridlou BRAMAC. Na podlahách nájdete plávajúcu podlahu alebo dlažbu, okná sú plastové so žalúziami. O vykurovanie sa starajú radiátory pričom ohrev vody zabezpečuje PLYNOVÝ KOTOL so zásobníkom vody. K dispozícií je samozrejme aj rohový KRB s výduchmi do podkrovných priestorov. Vstup na pozemok je cez dvojkrídlovú bránu pre vozidlá alebo menšiu bránku, obe vyrobené z nehrdzavejúceho antikoru čiže údržba nieje potrebná. Pozemok je zatrávnený, vysadený okrasnými kríkmi a ovocnými stromami. V zadnej časti pozemku sa nachádza záhradný domček na uskladnenie náradia alebo palivového dreva. Po dohode s majiteľom dom ponúkame na predaj aj so zariadením ako je vidno na fotografiách. Prevádzkové náklady pri užívaní dvomi osobami činia cca 100,- euro / 1 mesiac. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, školy, škôlku, poštu, fitness centrum, zdravotnícke zariadenie a samozrejme obchody. Dom sa nachádza v strede zastavanej časti obce s perspektívou napojenia na kanalizáciu. Lokalita ponúka dobrú dostupnosť do hlavného mesta cca 15 min autom. Neďaleko sa nachádza vlaková stanica. / 3 - IZBOVÝ DOM / TEHLA / NOVOSTAVBA / KRB / ZARIADENÝ / OPLOTENÝ / NOVÁ DEDINKA / ULICA 9. MÁJA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

179 000 €
1 443,55 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izb. BUNGALOV, TEHLA, KRB, Rovinka-Košariská

360° VP:: 3-izb. BUNGALOV, TEHLA, KRB, Rovinka-Košariská

Lokalita: Košariská, Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 3-izbový BUNGALOV s celkovou obytnou plochou 74 m2 v lokalite Rovinka – Košariská. Zastavaná plocha činí 103 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2010, na LV je evidovaný ako rekreačná chata s možnosťou prihlásenia trvalého pobytu. Je postavený na oplotenom pozemku o rozlohe 363 m2 s možnosťou odkúpenia 200 m2 .Vstup na pozemok je cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie. K dispozícií je vŕtaná studňa s hĺbkou 10 m. Odpad je riešený formou žumpy s objemom 8 m3. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, kúpeľne s WC, obývacej izby s kuchynskou a jedálenskou časťou so vstupom na prednú terasu a dvoch samostatných nepriechodných izieb so vstupom na zadnú terasu. V okolí domu nájdete zámkovú dlažbu a trávnik, k dispozícií je altánok so záhradným krbom, prístrešok na drevo a záhradný domček na odkladanie náradia. STAV DOMU: Dom je postavený z 35 cm TEHLY, zatepelný 10 cm polystyrénom, strecha je áčková zateplená minerálnou vatou prekrytá škrydloplechom. Vykurovanie je podlahové kombinácia voda/KRB. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým kotlom so zásobníkom vody taktiež s možnosťou ohrevu vody krbom. Na podlahách sa nachádza plávajúca podlaha alebo dlažba, okná sú plastové, vstupné dvere sú bezpečnostné. V kúpeľni nájdete rohovú vaňu, umývadlo s kúpeľňovým nábytkom a WC. Súčasťou predaja sú aj vstavané skrine s posuvnými dverami v dvoch izbách a vstupnej chodbe. Kuchynská časť je zariadená kuchynskou linkou v tvare U s barovým pultom. Táto linka je osadená novou vstavanou umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, digestorom a chladničkou s mrazničkou. Mesačné náklady na prevádzku domu činia 100,- euro náklady za el.energie + 45,- euro odvoz žumpy podľa počtu osôb. LOKALITA: Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie a možnosť bývania v prostredí mimo hlavného mesta ktoré je iba 3 km vzdialené. Jazerá s priezračnou vodou sa nachádzajú 200 m od domu a ponúkajú schladenie a relax v horúcich letných mesiacoch. K dispozícií je súkromná pláž pre vlastníka a vlastníkov okolitých domov. Vo vzdialenosti cca 1 km nájdete novovybudované nákupné centrum priamo v obci ROVINKA. / 3 – IZBOVÝ BUNGALOV / TEHLA / NOVOSTAVBA / KRB / ALTÁNOK S KRBOM / ROVINKA / KOŠARISKÁ / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

167 000 €
1 575,47 €/m²

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 2-izbový byt, CENTRUM, HLAVNÁ STANICA, BA I. Staré Mesto

360° VP:: 2-izbový byt, CENTRUM, HLAVNÁ STANICA, BA I. Staré Mesto

Lokalita: Dobšinského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt vo výbornej lokalite BLÍZKO CENTRA Starého Mesta – Bratislava I. Dobšinská ulica pri HLAVNEJ STANICI. Byt má celkovú podlahovú plochu 30 m2 a nachádza sa na 3. poschodí v 3-poschodovom dome bez výťahu. Dobre orientovaný na juhozápad. Byt pozostáva z chodby s malou kuchynkou, obývacej izby so sedačkou a jedálenskou časťou, samostatnej nepriechodnej spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Byt je k dispozícii IHNEĎ a odporúča sa pre 1-2 osoby bez detí. DOMÁCE ZVIERATÁ SÚ POVOLENÉ! STAV BYTU: Byt je kompletne zariadený. V byte sú všetky potrebné spotrebiče, TV, chladnička s mrazničkou, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka a práčka. Byt má vlastný plynový kotol na kúrenie. PLATBY: Cena je 350 EUR + 100 EUR vrátane energií, správy budovy, WiFi internetu a káblovej televízie (UPC). Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 450,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií 350 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite BLÍZKO absolútneho CENTRA MESTA na Dobšinského ulici v Starom meste PRI HLAVNEJ STANICI s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj do prírody. V okolí bytu je KOMPLETNÁ PERFEKTNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ v blízkosti Šancovej, Račianskej a Žilinskej ulice do 5 min. pešo. V blízkom okolí sa nachádza Koliba a kompletné služby vrátane najobľúbenejších obchodov v nákupných centrách CENTRÁL, POLUS a AUPARK a najlepšie kultúrne, spoločenské, zábavné a športové podujatia. Veľmi blízko aj na KAMZÍK a do HISTORICKEJ ČASTI mesta. Táto atraktívna lokalita je dokonale dostupná pešo, bicyklom, MHD aj autom. Parkovať sa dá voľne pred domom na chodníku. Netreba žiadne parkovacie karty! Vynikajúce dopravné napojenie na všetky smery a rýchly prístup na obchvat, železničnú stanicu a do zahraničia (Rakúsko, Čechy, Maďarsko). / 2-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / DOBŠINSKÉHO ULICA / CENTRUM MESTA / HLAVNÁ STANICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

350 €/mes.
11,67 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, BALKÓN, BA III. Rača, Kadnárova

360° VP:: 2-izb. byt, NOVOSTAVBA, BALKÓN, BA III. Rača, Kadnárova

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový PRIESTRANNÝ BYT s VEĽKÝM BALKÓNOM v NOVOSTAVBE v lokalite Bratislava III. Rača na ulici Kadnárova. Tento atraktívny byt má celkovú podlahovú plochu 77 m2 (byt 68 m2, balkón 9 m2) a nachádza sa na 4. poschodí v 7-poschodovom dome s výťahom. Dobre orientovaný na východ aj juhozápad s pekným výhľadom na úpätie Malých Karpát plného zelene. Byt pozostáva z chodby, veľmi priestrannej obývacej izby so sedačkou s modernou a kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, priestrannej spálne, veľkého šatníka, kúpeľne s vaňou, samostatnou toaletou, veľkého BALKÓNA (9 m2) s krásnym výhľadom, VEĽMI VEĽKEJ PODZEMNEJ GARÁŽE (22 m2) v ktorej je okrem miesta pre veľké auto aj množstvo úložného priestoru aj na bicykle a iné sezónne veci. K bytu patrí aj vyhradené vonkajšie PARKOVACIE STÁTIE priamo pred domom. Veľkou výhodou je aj praktický kumbal priamo pri byte na poschodí (1 m2). Byt je k dispozícii od 15. FEBRUÁRA 2020 a je vhodný pre max. 1-2 osoby alebo rodinu s dieťaťom, nefajčiarov, bez domácich zvierat. STAV BYTU: Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a MODERNE vybavený. V byte sú všetky moderné spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra s integrovanou mikrovlnkou, digestor, práčka s integrovanou sušičkou atď. PLATBY: Cena je 590 EUR + 130 EUR vrátane energií + 70 Eur vrátane dvoch parkovacích miest: jedno v podzemnej garáži a druhé vonkajšie vyhradené. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 790,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 660 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe vo vyhľadávanej zelenej tichej lokalite Bratislava III. - Rača na ulici Kadnárova s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj do prírody. K dispozícii je KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ – supermarkety, zdravotné stredisko, letné kúpalisko a tiež príjemné reštaurácie či kaviarne. Okolo obytného domu sa nachádza pekne upravená parková zeleň. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho autom, električkou aj na bicykli. Autom sa takisto pohodlne a rýchlo dostanete aj na diaľničný obchvat. Úžasným bonusom je aj CYKLOCHODNÍK. Ideálna poloha tohto bytu zabezpečuje bezprostredný KONTAKT S PRÍRODOU, mnohé možnosti športového a rekreačného vyžitia a zároveň všetky VÝHODY ŽIVOTA V MESTE. / 2-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA III. RAČA / KADNÁROVA / BALKÓN / KOMPLETNE ZARIADENÝ / PODZENÁ GARÁŽ / VYHRADENÉ PARKOVACIE MIESTO / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

590 €/mes.
7,66 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 2-izb. byt, garážové státie, BA III. Nové Mesto, Junácka ul.

360° VP:: 2-izb. byt, garážové státie, BA III. Nové Mesto, Junácka ul.

Lokalita: Junácka, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou ihneď na prenájom nadštandardný 2-izbový zariadený byt, v časti BA III, Nové Mesto, Junácka ulica. Nachádza sa priamo oproti plavárni, v novšej polyfunkčnej budove, na 3. poschodí z 5. Výmera bytu je 65 m2 + 3 m2 lodžia + 2 m2 pivnica. K bytu prislúcha miesto v podzemnej garáži. Byt pozostáva zo vstupnej haly, samostatného WC, kúpeľne, šatníka, špajze, obývačky a spálne. Obyvatelia domu majú prístup do uzavretého zeleného dvora s malým detským ihriskom. STAV BYTU: Byt je čerstvo vymaľovaný, zariadený nábytkom a spotrebičmi na fotografiách. V cene je aj UPC internet a káblová TV so základnou ponukou televíznych programov. PLATBY: V cene prenájmu 760 eur sú zahrnuté internet a parkovacie miesto v podzemnej garáži. Pri podpise zmluvy sa platí jednomesačné nájomné, kaucia v rovnakej výške a provízia realitnej kancelárie vo výške 500 eur. LOKALITA: Výborná lokalita v blízkosti jazera Kuchajda, s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Dom sa nachádza priamo oproti plavárni Pasienky s fitnescentrom. Do OC Polus a na Pasienky prídete z bytu pešo do 5 minút. Základná škola s materskou školou len 200 m od domu. / 2-IZBOVÝ BYT / PRENÁJOM / NOVÉ MESTO / POLUS CITY CENTER / GARÁŽ / KOMPLETNE ZARIADENÝ / ŠATNÍK / ŠPAJZA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

760 €/mes.
10,86 €/m²/mes.

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Novostavba: 3-izbový byt BA III. Nové Mesto, ulica Klenová

360° VP:: Novostavba: 3-izbový byt BA III. Nové Mesto, ulica Klenová

Lokalita: Klenová, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 3-izbový byt NOVOSTAVBA v lokalite Bratislava III. Nové Mesto – Kramáre na ulici Klenová. Celková plocha je 100 m2 / byt má 95 m2 a lodžia 5 m2 / a nachádza sa na 2.poschodí v 6-poschodovom tehlovom bytovom dome s pekným výhľadom a parkovacím miestom v garáži. Byt má obývačku prepojenú s kuchyňou, dve samostatné izby, kúpeľňu, toaletu, chodbu. Byt sa ponúka kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi, chladnička, práčka. Voľný ihneď v cene je internet a televízia. STAV BYTU: Byt je vybavený modernými materiálmi, plastové okná, plávajúca podlaha, obklady, dlažba. Bytový dom je zateplený. PLATBY: Mesačný nájom je vo výške 800,-eur plus energie 150,-eur. Pri podpise zmluvy záujemca hradí v hotovosti: mesačný nájom vrátane energií, internetu a televízie vo výške 950,-eur, depozit vo výške 950,-eur /vratný po ukončení nájmu/, provízia pre realitnú kanceláriu 400,-eur. LOKALITA: Lokalita s výbornou dostupnosťou do centra, v blízkosti MHD, kompletná občianska vybavenosť. / PRENÁJOM / 3-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / ULICA KLENOVÁ / 100 m2 / ZARIADENÝ / LODŽIA / PARKOVANIE V GARÁŽI / NOVOSTAVBA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

800 €/mes.
8 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izb. byt, NOVOSTAVBA, PARKOVANIE, TERASA, Stupava, Bočná

360° VP:: 3-izb. byt, NOVOSTAVBA, PARKOVANIE, TERASA, Stupava, Bočná

Lokalita: Bočná, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom krásny slnečný KOMPLETNE ZARIADENÝ 3-izbový byt v NOVOSTAVBE na ulici Bočná v lokalite Stupava. Celková rozloha bytu je 93,6 m2 + BALKÓN 2 m2 a TERASA 12 m2, nachádza sa na 3. poschodí v 3 poschodovom tehlovom bytovom dome bez výťahu. V cene nájmu je vonkajšie vyhradené PARKOVACIE STÁTIE a k dispozícii je murovaná PIVNICA. Dispozícia bytu: priestranná kuchyňa prepojená s obývacou izbou, v obývacej izbe je východ na slnečnú terasu, spálňa a detská izba, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, samostatná toaleta s umývadlom a chodba. STAV BYTU: NOVOSTAVBA skolaudovaná v roku 2008. V byte boli použité kvalitné materiály, v celom byte sú plastové okná s vonkajšími roletami, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere. Kuchynská linka je vybavená elektrickými spotrebičmi (aj umývačka riadu), byt je kompletne ZARIADENÝ (v spálni je vstavaná skriňa a manželská posteľ, v detskej izbe posteľ a skriňa, v obývacej izbe sedačka). Optický internet a televízia. PLATBY: Nájom vrátane energií, internetu a parkovacieho státia je 680,- eur. Vratný depozit vo výške jednomesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu. LOKALITA: Tichá lokalita s dobrou dostupnosťou. Príjazdová komunikácia k bytovému domu nie je prejazdná. Stupava je obec s kompletnou občianskou vybavenosťou (Billa, obchody, banky, pošta, zdravotné stredisko, reštaurácie…) a výbornou dostupnosťou do Bratislavy aj na Záhorie. / PRENÁJOM / 3 - IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BALKÓN / TERASA / PARKOVACIE STÁTIE / STUPAVA / BOČNÁ ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

680 €/mes.
7,31 €/m²/mes.

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Moderný 1-izb. byt, NUPPU, PARKING, BA II. Mlynské nivy

360° VP:: Moderný 1-izb. byt, NUPPU, PARKING, BA II. Mlynské nivy

Lokalita: Mlynské nivy, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom moderný 1-izbový BYT s BALKÓNOM a bezproblémovým parkovaním v PODZEMNEJ GARÁŽI v novostavbe NUPPU na ulici Mlynské nivy v lokalite Bratislava II. - Ružinov. Tento krásny moderný byt má celkovú podlahovú plochu 48 m2 (byt 40 m2, balkón 6 m2, pivnica 2 m2) a nachádza sa na 5. poschodí v 6-poschodovom dome s výťahom. Výborne orientovaný na juhozápad S PEKNÝM VÝHĽADOM. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s rozkladacou sedačkou a modernou plne vybavenou kuchyňou a jedálenským stolom, kúpeľne s vaňou a toaletou, balkónom (S PEKNÝM VÝHĽADOM), dobre riešeným úložným priestorom v byte aj v pivničnej kobke a bezproblémového parkovania V PODZEMNEJ GARÁŽI. Byt je k dispozícii od 1. marca 2019 (po dohode aj od 15.2.) a odporúča sa pre jednu osobu alebo pár, nefajčiarov, bez domácich zvierat. STAV BYTU: Byt je KOMPLETNE a MODERNE ZARIADENÝ s plne vybavenou kuchyňou. V byte sú všetky moderné spotrebiče, TV, chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnka, vysávač, práčka a základné vybavenie. PLATBY: Cena je 450 EUR + 120 EUR vrátane energií, internetu a TV + 50 Eur za parkovacie miesto v podzemnej garáži. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 620,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného 620 EUR (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájomného bez energií 500 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe NUPPU vo vyhľadávanej lokalite Bratislava Ružinov, BLÍZKO CENTRA s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Obytný dom ponúka nadštandardnú vybavenosť pre obyvateľov domu ako napr. spoločenskú miestnosť, fitness, posedenie pre obyvateľov na rôzne oslavy a spoločné podujatia, grilovacie miesto, športoviská, ihrisko pre deti a krásne upravené zelené a oddychové plochy. Vďaka tejto vynikajúcej lokalite budete mať na dosah všetku potrebnú občiansku vybavenosť potraviny Terno pri dome a neďalekého OC Retro a na Bajkalskej ulici ako i nákupné centrá Eurovea a Centrál. Veľkou výhodou je perfektná dostupnosť aj MHD do centra mesta a autom cez obchvat na všetky smery okolo Bratislavy vrátane Rakúska, Maďarska a Českej republiky. / 1-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / NUPPU / KOMPLETNE ZARIADENÝ / BRATISLAVA II. RUŽINOV / MLYNSKÉ NIVY / BALKÓN / PARKING / PIVNICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

450 €/mes.
9,78 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: NOVOSTAVBA: 3-izbový byt, BA IV. Dúbravka, Saratovská ul.

360° VP:: NOVOSTAVBA: 3-izbový byt, BA IV. Dúbravka, Saratovská ul.

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 98 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom pekný, priestranný 3-izbový byt s parkovaním, NOVOSTAVBA v lokalite Bratislava IV. Dúbravka na ulici Saratovská. Celková plocha je 108 m2 / byt má 98 m2 a dva BALKÓNY spolu 10 m2 / a nachádza sa na 2.poschodí v 12-poschodovom bytovom dome " Rustika". PARKOVANIE pre jedno auto je v suteréne bytového domu. Byt má dve samostatné nepriechodné izby, obývačku prepojenú s kuchyňou, samostatnú kúpeľňu s vaňou, samostatné WC, chodbu a je orientovaný na východ a západ. Byt je voľný ihneď a vhodný pre 3 osoby bez domácich zvierat. STAV BYTU: NOVOSTAVBA – plastové okná so žalúziami, v izbách plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi, umývačka riadu, chladnička, kúpelňa s vaňou a práčkou, samostatná toaleta, interiérové dvere so zárubňami, bezpečnostné vchodové dvere, vstavaná skriňa. Byt je zariadený nábytkom a spotrebičmi, jedna izba je čiastočne zariadená. PLATBY: Mesačný nájom s parkovaním je vo výške 650,-eur plus energie vo výške 250,-eur. Pri podpise zmluvy záujemca hradí v hotovosti: mesačný nájom vrátane energií vo výške 900,-eur, depozit vo výške 900,-eur /vratný po ukončení nájmu / provízia pre realitnú kanceláriu 600,-eur LOKALITA: Byt sa nachádza v mestskej časti Dúbravka s dobrou dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti mestská doprava, obchody, služby, Britská škola, BILLA, LIDL, pošta, OC SARATOV. / PRENÁJOM / 3-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / ULICA SARATOVSKÁ / 108 m2 / ZARIADENÝ / BALKÓN / NOVOSTAVBA / PARKOVACIE STÁTIE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

650 €/mes.
6,63 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: LUXUSNÝ 5-izb. byt POD BÔRIKOM, BA I., Kráľovské údolie

360° VP:: LUXUSNÝ 5-izb. byt POD BÔRIKOM, BA I., Kráľovské údolie

Lokalita: Kráľovské údolie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 170 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom EXKLUZÍVNY a LUXUSNÝ 5-izbový BYT s TERASOU A DYCHBERÚCIM VÝHĽADOM na Dunaj a Rakúsko, v NOVOSTAVBE v pokojnej a BEZPEČNEJ lokalite Bratislava I. Kráľovské údolie. Byt má celkovú podlahovú plochu 170 m2 (byt 158 m2, terasa 12 m2) a nachádza sa na 1. poschodí v 2-poschodovom rodinnom dome s výťahom. Výborne orientovaný na juh. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s krbom a s veľkou kuchyňou a jedálenskou časťou, spálne pre rodičov, 2x detskej izby, pracovne, 2x kúpelne so sprchovým kútom aj vaňou a WC, samostatného WC s umývadlom, veľkej presklennej terasy (S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM NA DUNAJ A RAKÚSKO). Podlaha na terase je z tropického dreva. K bytu prislúcha jedno parkovacie státie v podzemnej garáži a jedno vyhradené parkovacie státie pred domom za plotom. Bezproblémové parkovanie pre návštevy na ulici. Byt je chránený alarmom a celý dom je zabezpečený kamerovým systémom. Jednoducho VÝNIMOČNÉ BÝVANIE pre VÝNIMOČNÝCH ĽUDÍ. STAV BYTU: Byt je veľmi LUXUSNÝ a všetky použité materiály a vybavenie bytu sú NADŠTANDARDNÉ. Byt sa nachádza v NOVOSTAVBE MODERNÉHO a priestranného rodinného domu. Byt sa prenajíma NEZARIADENÝ. Zariadenie je možné po dohode s majiteľom. Kuchynská linka je so žulovou doskou, vybavená vstavanými spotrebičmi špičkových značiek: indukčná varná doska, odsávač pár, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, veľká samostatne stojaca americká chladnička, chladnička na víno. Súčasťou výbavy bytu sú kozub, klimatizácia vo všetkých miestnostiach, vonkajšie elektrické žaluzie, veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojsklom, sieťky proti hmyzu, drevené dubové podlahy, štýlové svietidlá, vysokorýchlostný internet a tv, alarm, kamerový systém, vstavané skrine, práčka, sušička bielizne, centrálny vysávač a mnoho ďalších príjemností pre Váš MAXIMÁLNY KOMFORT. PLATBY: Cena je 2500 EUR + 200 EUR vrátane energií, internetu, TV, GARÁŽOVÉHO státia v podzemne garáži a vyhradeného PARKOVACIEHO státia pred domom za plotom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 2 700,- EUR a kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu). PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE! LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe rodinného domu v NAJLEPŠEJ lokalite v Bratislave vo vilovej časti POD BÔRIKOM v Kráľovskom údolí blízko promenády a cyklotrasy pri Dunaji v priamom kontakte so Starým mestom. V blízkom okolí sa nachádzajú reštaurácie, obchody, banka, spa, fitness, hotel ... kompletná občianska vybavenosť na dosah. Nákupné centrá Eurovea a Aupark vzdialené len pár minút. Táto najlepšia lokalita v Bratislave je dokonale dostupná pešo, MHD aj autom. Vzdialenosť k Dunaju 500 m. Vzdialenosť do absolútneho historického centra len 2 km, len 2 zástavky k mostu SNP, len 1 zástavka na Kapucínsku ulicu, len 30 minút pokojnej prechádzky. Vynikajúce dopravné napojenie na všetky smery a rýchly prístup na obchvat aj do zahraničia (Rakúsko, Čechy, Maďarsko). BÝVAJTE AKO KRÁĽ V KRÁĽOVSKOM ÚDOLÍ! / 5-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / KRÁĽOVSKÉ ÚDOLIE / GARÁŽOVÉ STÁTIE / TERASA / LUXUSNÝ BYT / © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Axis real.

2 500 €/mes.
14,71 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Luxusný 2-izb. byt, 5 STAR RESIDENCE, BA I., Nám. Slobody

360° VP:: Luxusný 2-izb. byt, 5 STAR RESIDENCE, BA I., Nám. Slobody

Lokalita: Námestie Slobody, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom LUXUSNÝ 2-izbový byt v NOVOSTAVBE FIVE STAR RESIDENCE v lokalite Bratislava I. Staré Mesto, Námestie Slobody. Plocha bytu je 70 m2, nemá balkón, nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží. K bytu je jedno PARKOVACIE STÁTIE V GARÁŽI. Byt je orientovaný na juh. STAV BYTU: LUXUSNÁ NOVOSTAVBA skolaudovaná v roku 2009. Byt je kompletne NADŠTANDARDNE ZARIADENÝ vrátane spotrebičov (umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, práčka, kávovar) a riadov. Kuchyňa je prepojená s obývačkou, v byte sú veľké okná s vonkajšími elektricky ovládanými žalúziami, podlahové kúrenie, KLIMATIZÁCIA, veľa úložného priestoru vo vstavaných skriniach. V byte je veľký LCD TV, TV, domáce kino a internet. PLATBY: Nájom 700,- € + zálohy za energie 150,- €, vratný depozit vo výške mesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške polovice mesačného nájmu. LOKALITA: Projekt Five Star Residence sa nachádza neďaleko pešej zóny, blízko Slovenského rozhlasu. Kompletná občianska vybavenosť v okolí (obchody, inštitúcie, reštaurácie, kaviarne, nákupné centrá Aupark a Eurovea a kultúrne stánky (divadlá, kiná, múzeá....) / PRENÁJOM / 2 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / GARÁŽ / KLIMATIZÁCIA / NOVOSTAVBA / FIVE STAR RESIDENCE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

700 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP::  Krásny moderný 2-izb., Nová Mýtna, BA I. Staré Mesto, Mýtna

360° VP:: Krásny moderný 2-izb., Nová Mýtna, BA I. Staré Mesto, Mýtna

Lokalita: Mýtna, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom krásny MODERNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-izbový byt vo výnimočnom projekte NOVÁ MÝTNA na ulici Mýtna, Bratislava I. Staré Mesto. Byt s rozlohou 52 m2 sa nachádza na 4. poschodí, má veľký BALKÓN (5 m2) prístupný z obývacej izby aj zo spálne. K bytu prislúcha vyhradené PARKOVACIE STÁTIE v podzemnej GARÁŽI na -2. poschodí. V 6 poschodovom bytovom dome sú 2 VÝŤAHY, 24-hodinová STRÁŽNA SLUŽBA a kamerový systém. 3 bloky v projekte Nová Mýtna vytvárajú tichý vnútroblok s parkovou úpravou, kde sú orientované aj okná bytu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, obývačky prepojenej s kuchyňou, spálne so šatníkom, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. STAV BYTU: NOVOSTAVBA. Projekt bol postavený vo vysokom štandarde. V byte sú bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere Sherlock, kvalitné 7 komorové okná Rehau s 3-sklom a s odhlučnením, na oknách vonkajšie elektricky ovládané hliníkové rolety, drevené interiérové dvere, španielske gresové dlažby v kúpeľni, drevená podlaha v izbách. Byt je pripojený na ústredné vykurovanie. Vykurovanie je riešené samostatnými meračmi pre každý byt a termoreguláciou priamo v byte. Prenajíma sa kompletne kvalitne zariadený, kuchynská linka je vybavená vstavanými elektrospotrebičmi (umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická a mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou) a kvalitnými riadmi. V spálni je manželská posteľ, v obývacej izbe sedačka, televízor... PLATBY: Nájom 690,- eur plus zálohy za energie 100,- eur, v cene je internetové pripojenie (Swan) a káblová televízia. Parkovacie miesto v garáži 100,- eur. Vratný depozit vo výške mesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške mesačného nájmu 690,- eur. LOKALITA: Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Hneď pri vstupe do objektu je Billa, blízko sú obchody, banky, poliklinika, MHD. Mýtna ulica je v blízkosti historického centra mesta. / PRENÁJOM / 2 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / NOVÁ MÝTNA / NOVOSTAVBA / GARÁŽ / BALKÓN / ZARIADENÝ / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

690 €/mes.
13,27 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: 3-izbový byt NOVOSTAVBA, BA IV. Dúbravka, Nejedlého ulica

360° VP:: 3-izbový byt NOVOSTAVBA, BA IV. Dúbravka, Nejedlého ulica

Lokalita: Nejedlého, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 3-izbový byt s BALKÓNOM, LODŽIOU a ŠATNÍKOM v 12 ročnej NOVOSTAVBE v lokalite Bratislava IV. Dúbravka na Nejedlého ulici. Byt má celkovú výmeru 87 m2 (byt 77 m2, balkón 6 m2, lodžia 4 m2) a nachádza sa na 2. poschodí v 7-poschodovom bytovom dome s výťahom. Pozostáva z haly, chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, šatníka, kúpeľne s vaňou a WC a samostatného WC. V prípade záujmu je možné si prenajať GARÁŽOVÉ STÁTIE v suteréne domu. STAV BYTU: V byte je KLIMATIZÁCIA, parkety, dlažba a plastové okná so žalúziami. Kuchyňa je zariadená spotrebičmi, elektrický sporák, chladnička s mrazničkou a umývačka riadu. Byt je ČIASTOČNE ZARIADENÝ. Byt je možné dozariadiť podľa potrieb budúceho nájomcu, prípadne prenajať ako nezariadený. PLATBY: Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí jednomesačné nájomné vrátane energií, spolu vo výške 700,- EUR a kaucia vo výške 700,- EUR (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu bytu). PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE. Byt je VOĽNÝ IHNEĎ. LOKALITA: Výborná lokalita s krásnym výhľadom. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Pred domom je moderné detské ihrisko. / 3-IZBOVÝ BYT / PRENÁJOM / NOVOSTAVBA / LODŽIA / BALKÓN / GARÁŽOVÉ STÁTIE / ČIASTOČNE ZARIADENÝ / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / NEJEDLÉHO ULICA /

560 €/mes.
6,44 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Svetlý 2,5-izb. byt, veľká LODŽIA, BA II. Vrakuňa, Píniová

360° VP:: Svetlý 2,5-izb. byt, veľká LODŽIA, BA II. Vrakuňa, Píniová

Lokalita: Píniová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom KOMPLETNE ZARIADENÝ 2,5-izbový byt na Píniovej ulici v lokalite Bratislava II. Vrakuňa. Celková plocha bytu je 61,5 m2 /byt 49,5 m2, LODŽIA 10 m2, PIVNICA 2 m2/. Byt sa nachádza na 4. poschodí v novšom TEHLOVOM 4-poschodovom bytovom dome bez výťahu. Pozostáva z 2 izieb, menšej pracovne, kuchyne, predsiene a kúpeľne s toaletou. Byt má výbornú presvetlenú orientáciu na juhozápad. Byt bude voľný od 1.4.2020. STAV BYTU: V byte sú plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere, dlažba a laminátové parkety. Byt je kompletne zariadený - viď. fotodokumentácia (v spálni je manželská posteľ, vstavaná skriňa, v obývacej izbe je rohová sedačka, v kuchyni je kuchynská linka so spotrebičmi – plynový sporák s rúrou Mora, chladnička s mrazničkou LG, v kúpelni je vaňa a práčka). Úspora energií je zabezpečená vlastnou kotolňou. PLATBY: Nájom vrátane energií, internetu a káblovej televízie je 550,- eur, vratný depozit vo výške mesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 180 €. LOKALITA: Tichšia lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou (Tesco Expres, Lídl, Kaufland, základná škola, reštaurácia, miestny úrad, lekáreň, čerpacia stanica, pizzéria). Parkovanie je bezproblémovo dostupné priamo pred domom. / PRENÁJOM / 2,5 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA II. VRAKUŇA / PÍNIOVÁ ULICA / LOGIA / ZARIADENÝ / PIVNICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

550 €/mes.
9,02 €/m²/mes.

Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: Nezariadený 2-izb. byt, LODŽIA, PARKING, BORY, BA IV. Lamač

360° VP:: Nezariadený 2-izb. byt, LODŽIA, PARKING, BORY, BA IV. Lamač

Lokalita: Hany Ponickej, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom ÚPLNE NOVÝ nezariadený 2-izbový BYT s VEĽKOU LODŽIOU a vyhradeným PARKOVACÍM MIESTOM hneď pred domom v novostavbe BORY BÝVANIE v lokalite Bratislava IV. Lamač na ulici Hany Ponickej. Tento moderný byt má celkovú podlahovú plochu 56 m2 (byt 46 m2, lodžia 10 m2) a nachádza sa na 1. poschodí v 5-poschodovom dome s výťahom. Výborne orientovaný na juhozápad. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, samostatnej nepriechodnej izby (spálne), kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety, VEĽKEJ LODŽIE vybavenej tieniacimi panelmi priamo v ráme a VYHRADENÉHO PARKOVACIEHO STÁTIA priamo pred domom. V bytovom dome sa nachádza aj špeciálna spoločná miestnosť na odkladanie kočíkov a uzamykanie bicyklov. Byt je vhodný pre 1-3 osoby, nefajčiarov, bez domácich zvierat. STAV BYTU: Byt je NEZARIADENÝ a MODERNE vybavený. Je ÚPLNE NOVÝ a ešte nebol prenajímaný. V byte sú všetky spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, práčka a televízor. PLATBY: Cena je 590 EUR + 100 EUR vrátane energií, internetu, TV a vyhradeného vonkajšieho PARKOVACIEHO STÁTIA pred domom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 690,- EUR, kaucia vo výške dvojmesačného nájomného 1 380 EUR (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 640 EUR. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe BORY BÝVANIE v novej zelenej lokalite Bratislava - Lamač na ulici Hany Ponickej s výbornou dostupnosťou do mesta autom aj MHD. Blízke okolie poskytuje KOMPLETNÚ OBČIANSKU VYBAVENOSŤ ako napr. viac ako 190 obchodov, reštaurácii, kaviarní, kino a fitness s bazénom len 5 min. od domu v najmodernejšom nákupnom centre BORY MALL a veľkou výhodou je výborná dostupnosť MHD do mesta. REKREÁCIU a ŠPORTOVÉ AKTIVITY zabezpečuje dostupnosť rozsiahlych lesov, cyklochodníkov a blízke športoviská. Okolie domu má veľmi peknú exteriérovú parkovú úpravu s vonkajšími zariadeniami na cvičenie. Zažite naozaj moderné bývanie blízko mesta aj prírody. / 2-IZBOVÝ BYT / NEZARIADENÝ / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA IV. LAMAČ / HANY PONICKEJ / BORY BÝVANIE / LODŽIA / PARKOVACIE MIESTO / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

590 €/mes.
12,83 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
360° VP:: NOVÝ 2-izb. byt, LODŽIA, GARÁŽ, TAMMI, BA IV. Dúbravka

360° VP:: NOVÝ 2-izb. byt, LODŽIA, GARÁŽ, TAMMI, BA IV. Dúbravka

Lokalita: Pri Hrubej lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom ÚPLNE NOVÝ zariadený moderný 2-izbový BYT s veľkou LODŽIOU a vyhradeným parkovacím miestom v PODZEMNEJ GARÁŽI v novostavbe TAMMI v lokalite Bratislava IV. Dúbravka na ulici Pri Hrubej lúke. Tento veľmi pekný moderný byt má celkovú podlahovú plochu 58 m2 (byt 49 m2, lodžia 9 m2) a nachádza sa na 1. poschodí v 7-poschodovom dome s výťahom. Výborne orientovaný na juh. Byt pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, 1 samostatnej nepriechodnej izby (spálne), kúpeľne s vaňou a toaletou, priestrannou LODŽIOU (9 m2) na ktorú je vstup z obývacej miestnosti aj zo spálne, praktickej PIVNICE (2 m2) a vyhradeného parkovacieho státia v PODZEMNEJ GARÁŽI. V bytovom dome sa nachádza komunitná časť so zelenou terasou a spoločným vonkajším priestorom (lavičky na posedenie) s detským ihriskom a vonkajším cvičením. Byt je k dispozícii IHNEĎ a vhodný je pre 1-2 osoby, nefajčiarov a bez domácich zvierat. STAV BYTU: Byt sa prenajíma ZARIADENÝ. Je ÚPLNE NOVÝ a ešte nikto v ňom nebýval. V byte sú všetky spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka a práčka. PLATBY: Cena je 490 Eur + 160 Eur vrátane správy budovy, energií, vysokorýchlostného optického internetu a TV pripojenia + 50 Eur vrátane vyhradeného parkovacieho státia v PODZEMNEJ GARÁŽI. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 700,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 540 Eur. LOKALITA: Byt sa nachádza v novostavbe TAMMI od renomovanej fínskej developerskej spoločnosti YIT vo vyhľadávanej zelenej lokalite Bratislava - Dúbravka na ulici Pri Hrubej lúke s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat autom. Okolie poskytuje KOMPLETNÚ OBČIANSKU VYBAVENOSŤ priamo pred domom potraviny Tesco, lekáreň, nákupné centrum DUBRAWA, pošta, lekáreň, banky, reštaurácie, škôlky, školy (aj zahraničné súkromné), v blízkosti aj nákupné centrum SARATOV a neďaleko BORY MALL jedno z najlepších nákupných centier v Bratislave s najlepšími obchodmi a službami na skok. Veľkou výhodou je aj perfektná dostupnosť MHD do mesta. REKREÁCIU a ŠPORTOVÉ AKTIVITY zabezpečuje dostupnosť rozsiahlych lesov a blízke športoviská. / 2-IZBOVÝ BYT / ZARIADENÝ / NOVOSTAVBA / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / PRI HRUBEJ LÚKE / TAMMI / YIT / LODŽIA / PIVNICA / GARÁŽ © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

490 €/mes.
8,45 €/m²/mes.
+ 160 €/mes. energie
Axis real, spol. s r.o.
1 2 3 4 5 6