Novostavby.sk

Inzeráty predajcu AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: srn...
www.asreality.sk
Adresa:
Ku kyselke 34/513
Trenčín
91106
Nájdených 5 novostavieb
Prenájom luxusného 2i bytu M.R.Štefánika, Trenčín

Prenájom luxusného 2i bytu M.R.Štefánika, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na prenájom 2izbový luxusný byt, ktorý sa nachádza v novostavbe, na ul. M.R. Štefánika. Je v blízkosti OZC MAX. - byt je situovaný na 2 poschodí - rozloha bytu je 57 m2 - pozostáva z obývačky spojenej s kuchynskou časťou, spálne, väčšej chodby so vstavanou skriňou, kúpeľne s WC - v byte je vlastné kúrenie, podlahové kúrenie, klimatizácia - má balkón - byt je kompletne luxusne zariadený nábytkom /vstavané skrine, postele, komody, kuch. linka s riadom, stolovaním, vybavená elektrospotrebičmi /chladnička, mikrovlnná rúra, v kúpeľni práčka so sušičkou/ - k dispozícii je Skylink digit. TV, wi-fi internet - bezpečnostné dvere - kamerový systém - video- vrátnik - ovládanie automatickej brány - osvetlené súkromné parkovisko - byt je k dispozícii ihneď Cena za prenájom je 620/ mesiac vrátane energií a služieb spojených s užívaním bytu. Obhliadku bytu si môžte dohodnúť na tel. č. 0903 265 722 alebo mailom srnkova.andrea@gmail.com Doporučenie: pre náročných klientov, ktorí hľadajú komfortné bývanie v novostavbe neďaleko centra mesta.

620 €/mes.
10,88 €/m²/mes.
vrátane energií
AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.
Prenájom  nového 2i  bytu s parkovaním Hanzlíkovská Trenčín

Prenájom nového 2i bytu s parkovaním Hanzlíkovská Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, čiastočne zariadený, veľký 2-izbový byt +KK v novostavbe, Hanzlíkovská, ul. Na Pažiti, Trenčín-Záblatie - byt má 52 m2 - veľkú loggiu 6 m2 - nachádza sa na 1. poschodí s výťahom - orientácia bytu juhovýchodná Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou s východom na loggiu, spálňa, kúpelňa s vaňou a oknom, samostatné WC - kuchyňa vybavená novou kuchynskou linkou so spotrebičmi (indukčná varná doska, digestor, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu) - kúpeľňa s vaňou, pračka sa po dohode môže doplniť odvetrávanie okno - plávajúce podlahy v celom byte - pivnica v suteréne bytového domu 6 m2 - elektronický vrátnik, nainštalovaný TV rozvod, optika od T-comu - byt má vlastné parkovacie miesto pred domom - bezpečnostné dvere - byt sa prenajíma čiastočne zariadený, viď foto prípadne po dohode je možné do bytu doplniť zariadenie cena 630EUR - vhodný na dlhodobý prenájom - upratovanie v bytovom dome zabezpečuje správca - kompletná cena za prenájom 580 EUR vrátane energií bez internetu - byt je voľný ihneď Obhliadku si môžte dohodnúť na tel. č. 0903 265 722

580 €/mes.
11,15 €/m²/mes.
vrátane energií
AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.
Prenájom ambulancie lekára špecialistu Trenčín, Rezidencia Vinohrady

Prenájom ambulancie lekára špecialistu Trenčín, Rezidencia Vinohrady

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Priestory   Úžítková plocha: 32 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom ambulanciu lekára špecialistu Trenčín, Zlatovce - Medicentrum Vinohrady - ambulancia má výmeru 32 m2 - nachádza sa v novostavbe Medicentrum Vinohrady - pozostáva z dvoch miestností prepojených dverami lekár + sesterňa - nachádza sa na 1. poschodí - vstup bezbariérový v budove je výťah - parkovanie v tesnej blízkosti - bezplatná Wifi v celom objekte, automat na studené, teplé nápoje vo vstupnej hale - maľba stien na bielo vrátane umývateľnej farby, PVC podlaha – všetko podľa požadovaných smerníc RÚVZ - vykurovanie radiátormi a kompletná elektroinštalácia - samostatné meranie energií - príprava na nástennú klimatizáciu a vonkajšie elektrické žalúzie - alarm so samostatným okruhom pre každú ambulanciu - príprava na káblové internetové pripojenie v každej ambulancii - 1 vyhradené parkovacie miesto v cene nájmu - spoločná denná miestnosť pre personál vrátane základného vybavenia: kuchynský kút, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica - zabezpečenie upratovania spoločných priestorov – schodisko, vstupná hala, čakáreň, toalety pre personál, pacientov – vrátane imobilných. Po dohode možnosť poskytnúť upratovacie služby aj pre sesterňu a ordináciu lekára - cena prenájmu a viac info v RK a na obhliadke Obhliadku si môžte telefonicky dohodnúť na čísle 0903 265 722.

1 €/mes.
0,03 €/m²/mes.
vrátane energií
AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.
Prenájom kancelárskeho, administratívneho priestoru Rezidencia Vinohrady

Prenájom kancelárskeho, administratívneho priestoru Rezidencia Vinohrady

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom nový kancelársky, administratívny priestor vedľa reštaurácie Bosco nad Billou, ul. Predmerského - priestor sa nachádza v polyfunkčnom objekte, je presne nad Billou, Rezidencia Vinohrady, blízko centra Trenčína - 56 m2 plocha - možnosť prispôsobiť priestor potrebám nájomníka - centrálne kúrenie, samostatné merače spotreby energií - plávajúca podlaha - okná sivé plastové, všetky sa dajú otvárať - klimatizácia - umývadlo 1 ks - internet T-com optika - sociálne priestory na chodbe, zvlášť 2x pánske, 2x dámske - v budove sa nachádza výťah - cena 750/ mesiac + DPH v cene 1 parkovacie miesto - parkovacie miesto je hneď pri budove na parkovisku s rampou - v blízkosti Billa, zastávka MHD, reštaurácia Bosco, dobrý prístup k D1, autom 5 min do centra viac informácií pri osobnom jednaní, obhliadku si môžte dohodnúť na tel. č. 0903265722.

750 €/mes.
13,39 €/m²/mes.
vrátane energií
AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.
Prenájom ambulancie všeobecného lekára Trenčín, Medicentrum Vinohrady

Prenájom ambulancie všeobecného lekára Trenčín, Medicentrum Vinohrady

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Priestory   Úžítková plocha: 39 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom ambulanciu všeobecného lekára Trenčín, Zlatovce - Medicentrum Vinohrady - ambulancia má výmeru 38,8 m2 - nachádza sa v novostavbe Medicentrum Vinohrady - pozostáva z dvoch miestností prepojených dverami lekár + sesterňa - nachádza sa na 1. poschodí - vstup bezbariérový v budove je výťah - parkovanie v tesnej blízkosti - bezplatná Wifi v celom objekte, automat na studené, teplé nápoje vo vstupnej hale - maľba stien na bielo vrátane umývateľnej farby, PVC podlaha – všetko podľa požadovaných smerníc RÚVZ - vykurovanie radiátormi a kompletná elektroinštalácia - samostatné meranie energií - príprava na nástennú klimatizáciu a vonkajšie elektrické žalúzie - alarm so samostatným okruhom pre každú ambulanciu - príprava na káblové internetové pripojenie v každej ambulancii - 1 vyhradené parkovacie miesto v cene nájmu - spoločná denná miestnosť pre personál vrátane základného vybavenia: kuchynský kút, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica - zabezpečenie upratovania spoločných priestorov – schodisko, vstupná hala, čakáreň, toalety pre personál, pacientov – vrátane imobilných. Po dohode možnosť poskytnúť upratovacie služby aj pre sesterňu a ordináciu lekára - cena prenájmu a viac info v RK a na obhliadke Obhliadku si môžte telefonicky dohodnúť na čísle 0903 265 722.

1 €/mes.
0,03 €/m²/mes.
vrátane energií
AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.