Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Areté real, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Areté real, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: are...
http://www.arete.sk
Adresa:
M.R. Štefánika 27 M.R. Štefánika 27
Pezinok
90201
Popis:
Nájdených 25 novostavieb
1 2
Areté real - Predaj novostavby veľmi pekného 4-izbového rodinného domu- bungalovu v obci Hrubá Borša

Areté real - Predaj novostavby veľmi pekného 4-izbového rodinného domu- bungalovu v obci Hrubá Borša

Lokalita: Záhradnícka, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame Vám na predaj  veľmi peknú, výborne  dispozične riešenú novostavbu rodinného domu umiestnenú na slnečnom pozemku, vo výbornej tichej novej lokalite v obci Hrubá Borša.  Rodinný dom bol skolaudovaný v r. 2022. Stavba je jednopodlažná s plochou strechou. RD je osadený v rovinatom teréne v uličnej zástavbe rodinných domov. Prístup na pozemok je z cesty so spoluvlastníckym podielom a tiež z verejnej komunikácie.  Dom je napojený na elektriku a vodu, kanalizácia je vedená do vlastnej žumpy. Obvodové murivo domu je tehla hr. 300 mm, fasáda je  zateplená /150 mm polystyrén/, strop. konštrukcia - sadrokartónová konštrukcia zavesená na drevenej konštrukcii krovu, strecha - plochá, drevená konštrukcia strechy  so zateplením, krytina PVC fólie, okná sú plastové . Nízke prevádzkové náklady.  K domu prislúchajú 2 parkovacie státia. Dispozícia a vybavenie rodinného domu : 1.NP :  -  vstupná chodba  - z chodby sa vstupuje do 2 samostatných izieb s výhľadom na ulicu a do záhrady -  z chodby je prístupná aj technická miestnosť  s WC - priestranná kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom, vaňou a WC  - kuchyňa s novou veľmi peknou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi – el. rúra,  varná doska,  umývačka riadu   prepojená s obývacou izbou s východom na terasu orientovanú do záhrady - z obývacej izby sa vstupuje do izby - spálne, ktorá má vlastný šatník V  izbách a chodbe sú na podlahe laminátové parkety,  v kúpeľni a technickej miestnosti je na podlahe dlažba. Vykurovanie dome je podlahové elektrické. Pozemok celkom má  výmeru 391 m2 Predmetom predaja je aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii.   Rodinný dom má výbornú polohu v tichej novej lokalite v obci Hrubá Borša. Obec Hrubá Borša je vzdialená od okresného mesta Senec cca 7 km. Obec je moderne rozvíjajúcou sa obcou, ktorá poskytuje všetok komfort pre jej obyvateľov, či už je to infraštruktúra alebo kultúrne vyžitie, či golfové ihrisko. V obci sa nachádza obecný úrad, základná sieť obchodov, materská škola, pošta je dostupná v susednej obci. Cena 279 000 €. HÚ možný. Kontakt 0948/247 257 www.arete.sk Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !   Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

279 000 €
3 100 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL - PREDAJ NEBYTOVÉHO PRIESTORU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

ARETÉ REAL - PREDAJ NEBYTOVÉHO PRIESTORU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

Lokalita: Leknová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 81.68 m²

Naša realitná kancelária Areté realVám ponúka na prenájom komerčný a prevádzkkový priestor v Bratislave - Vrakuňa na Leknovej ulici. Podlahová plocha priestoru je 87,68 m2,  nachádza sa v suteréne v 4 pdlažnom bytovom dome, má samostatný vstup z dvora ako aj vstup z vnútra bytového domu. Vykurovanie priestoru je podlahové. Mesačné nájomné je do 150 €. Dispozične pozostáva zo vstupnej časti vo vlastníctve BD: - vstupného schodiska, - manipulačného priestoru,  - skladu, a komerčného priestoru v osobnom vlastníctve: - miestnosti tvaru L, - pánskej kúpeľne s umývadlom, sprchovým kútom, pisoárom a toaletou, - dámskej kúpeľne s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou. Poloha a vybavenie priestoru bytového domu: Bytový dom, v ktorom sa priestor nachádza je nadštandardný, s nádherne parkovo upravenou záhradkou, nachádza sa tu celkovo 16 bytov. Bytový dom je murovaný, zateplený, so suterénom a 4 podlažiami. Dom má sedlovú strechu, schodiská aj chodby v dome sú z prírodnej žuly, zábradlia kované. V bytovom dome v suteréne je umiestnená vlastná kotolňa. Obytný komplex má výbornú polohu, disponuje kompletnou okolitou občianskou vybavenosťou. Cena 169 900 €. HÚ možný. Kontakt 0911/247 257 Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter. www.arete.sk Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                 Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

cena dohodou

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 2-IZB. BYTU S LODŽIOU, KLIMATIZÁCIOU, PIVNICOU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 2-IZB. BYTU S LODŽIOU, KLIMATIZÁCIOU, PIVNICOU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

Lokalita: Leknová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54.53 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj pekný, presvetlený kompletne zariadený 2-izbový byt k nasťahovaniu ihneď v Bratislave na Leknovej ulici. Podlahová plocha bytu vrátane jeho príslušenstva je 54,53 m2, príslušenstvo bytu tvorí pivnica o výmere 3,21 m2 a balkón o výmere 2,29 m2. Pridanou výhodou k bytu je aj výstup do povaleového skladového priestoru o výmere 18,78 m2 priamo s bytu. Nachádza sa 3 poschodí v 3 poschodovom zateplenom tehlovom bytovom dome kolaudovanom v roku 2018. Byt je klimatizovaný, kompletne zariadený viď. fotografie, je voľný ihneď. Mesačné nájomné je 119,88 €/2 osoby. Byt dispozične pozostáva z: - predsiene, - prechodnej kuchyne do obývacej izby s výstupom na balkón, - izby, - kúpeľne s WC. Poloha a vybavenie bytového domu: Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza je nadštandardný, s nádherne parkovo upravenou záhradkou, nachádza sa tu celkovo 16 bytov. Bytový dom je murovaný, zateplený, so suterénom a 3 poschodiami. Dom má sedlovú strechu, schodiská aj chodby v dome sú z prírodnej žuly, zábradlia kované. V bytovom dome v suteréne je umiestnená vlastná kotolňa. Obytný komplex má výbornú polohu, disponuje kompletnou okolitou občianskou vybavenosťou. Cena 169 900 €. HÚ možný. Kontakt 0911/247 257 Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter. www.arete.sk Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                 Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

169 900 €
3 115,72 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real- 4 izbová bytová jednotka s plnohodnotnými výhodami rodinného domu

Areté real- 4 izbová bytová jednotka s plnohodnotnými výhodami rodinného domu

Lokalita: Malý Raj, Slovenský Grob (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117 m²

Areté real - Ponúkame na predaj 4 izb. poschodový rodinný dom, novostavbu, v rodinnom dvojdome na rovinatom pozemku v Slovenskom Grobe, časť Malý raj ktorá je 15 min. od Bratislavy. Celková plocha pozemku je 330m2, z čoho obytná je 117m2. Pred domom sú 3 plnohodnotné parkovacie miesta + sa dá parkovať vedľa domu za bránou (asi 2 autá). K domu sú pripojené všetky inžinierske siete ako voda, elektrina, plyn a je tiež napojený na verejnú kanalizáciu. Prípojka plynu je na pozemku ale nie je dotiahnutý do domu. Prízemie sa skladá zo vstupnej chodby, vpravo schodiska pod ktorým je úložný priestor, vľavo WC, tech. miestnosť a veľká kuchyňa s obývačkou a jedálenským kútom, krbovými kachľami a vchodom na terasu a do záhrady. Na poschodí sú 3 nepriechodné izby a kúpeľňa. Po dohode je možné odkúpiť aj nábytok. Dom bol skolaudovaný v roku 2017 a boli v ňom použité moderné technologické postupy a kvalitné materiály. Okná sú plastové trojsklá. Na celom prízemí je dlažba a na poschodí parkety. Každá izba má zvlášť podlahové elektrické kúrenie a svoj termostat. V technickej miestnosti je miesto na ohrev vody, práčku, sušičku prípadne veľký mrazák. Strecha je sedlová, pálená škridla. Dom je postavený z tehly. Dom je priestranný a zabývaný v príjemnej, tichej ulici pri jazierku kde je detské ihrisko a stroje na cvičenie. Kúsok od domu je nová základná škola a 2 min. autom Tesco. V starej časti Slovenského Grobu je kompletná občianska vybavenosť. Susedia sú veľmi milí a majú medzi sebou dobré susedské vzťahy. Mesačné náklady cca 85,- Eur. Cena 290 000 € Presvedčte sa na vlastné oči. Mgr. Ľuboš Choluj 0907932982 lubos@arete.sk   Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter ! Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA   

290 000 €
2 478,63 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real- 4 izbová bytová jednotka s plnohodnotnými výhodami rodinného domu

Areté real- 4 izbová bytová jednotka s plnohodnotnými výhodami rodinného domu

Lokalita: Malý Raj, Slovenský Grob (Pezinok)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 117 m²

Areté real - Ponúkame na predaj 4 izbák v rodinnom dvojdome na rovinatom pozemku v Slovenskom Grobe, časť Malý raj ktorá je 15 min. od Bratislavy. Celková plocha pozemku je 330m2, z čoho obytná je 117m2. Pred domom sú 3 plnohodnotné parkovacie miesta + sa dá parkovať vedľa domu za bránou (asi 2 autá). K domu sú pripojené všetky inžinierske siete ako voda, elektrina, plyn a je tiež napojený na verejnú kanalizáciu. Prípojka plynu je na pozemku ale nie je dotiahnutý do domu. Prízemie sa skladá zo vstupnej chodby, vpravo schodiska pod ktorým je úložný priestor, vľavo WC, tech. miestnosť a veľká kuchyňa s obývačkou a jedálenským kútom, krbovými kachľami a vchodom na terasu a do záhrady. Na poschodí sú 3 nepriechodné izby a kúpeľňa. Po dohode je možné odkúpiť aj nábytok. Dom bol skolaudovaný v roku 2017 a boli v ňom použité moderné technologické postupy a kvalitné materiály. Okná sú plastové trojsklá. Na celom prízemí je dlažba a na poschodí parkety. Každá izba má zvlášť podlahové elektrické kúrenie a svoj termostat. V technickej miestnosti je miesto na ohrev vody, práčku, sušičku prípadne veľký mrazák. Strecha je sedlová, pálená škridla. Dom je postavený z tehly. Dom je priestranný a zabývaný v príjemnej, tichej ulici pri jazierku kde je detské ihrisko a stroje na cvičenie. Kúsok od domu je nová základná škola a 2 min. autom Tesco. V starej časti Slovenského Grobu je kompletná občianska vybavenosť. Susedia sú veľmi milí a majú medzi sebou dobré susedské vzťahy. Mesačné náklady cca 85,- Eur. Cena 290 000 € Presvedčte sa na vlastné oči. Mgr. Ľuboš Choluj 0907932982 lubos@arete.sk   Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter ! Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA   

290 000 €
2 478,63 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 2-IZB. BYTU S LODŽIOU, KLIMATIZÁCIOU, PIVNICOU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 2-IZB. BYTU S LODŽIOU, KLIMATIZÁCIOU, PIVNICOU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

Lokalita: Leknová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.73 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj pekný, presvetlený kompletne zariadený 2-izbový byt k nasťahovaniu ihneď v Bratislave na Leknovej ulici. Podlahová plocha bytu vrátane jeho príslušenstva je 52,88 m2, príslušenstvo bytu tvorí pivnica o výmere 2,70 m2 a balkón o výmere 1,80 m2. Pridanou výhodou k bytu je aj výstup do povaleového skladového priestoru o výmere 18,78 m2 priamo s bytu. Nachádza sa 3 poschodí v 3 poschodovom zateplenom tehlovom bytovom dome kolaudovanom v roku 2018. Byt je klimatizovaný, kompletne zariadený viď. fotografie, je voľný ihneď. Mesačné nájomné je 117,55 €/2 osoby. Byt dispozične pozostáva z: - predsiene, - prechodnej kuchyne do obývacej izby s výstupom na balkón, - izby, - kúpeľne s WC. Poloha a vybavenie bytového domu: Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza je nadštandardný, s nádherne parkovo upravenou záhradkou, nachádza sa tu celkovo 16 bytov. Bytový dom je murovaný, zateplený, so suterénom a 3 poschodiami. Dom má sedlovú strechu, schodiská aj chodby v dome sú z prírodnej žuly, zábradlia kované. V bytovom dome v suteréne je umiestnená vlastná kotolňa. Obytný komplex má výbornú polohu, disponuje kompletnou okolitou občianskou vybavenosťou. Cena 169 900 €. HÚ možný. Kontakt 0911/247 257 Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter. www.arete.sk Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                 Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

169 900 €
3 222,07 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL- PRENÁJOM  KRÁSNEHO RODINNÉHO DOMU-MODERNEJ NOVOSTAVBY V MALEBNEJ DEDINKE PRI PEZINKU VO

ARETÉ REAL- PRENÁJOM KRÁSNEHO RODINNÉHO DOMU-MODERNEJ NOVOSTAVBY V MALEBNEJ DEDINKE PRI PEZINKU VO

Lokalita: Modranská, Vinosady (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

ARETÉ REAL-Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný rodinný dom - bungalov ,novostavba ,v malebnej dedinke pri Pezinku vo Vinosadoch. Dom je  z každej strany oplotený, s možnosťou parkovania vo veľkom dvore. Dispozične je veľmi dobre riešený na dennú časť a nočnú časť. Dispozícia domu- Vstupná priestranná chodba s nábytkom na mieru. Vstupná hala. Oproti je technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou  a sprchovacím kútom, wc je samostatné. Vľavo je nočná časť s 3 samostatnými miestnosťami. V každej miestnosti sú na mieru vstavené skrine s veľa úložným priestorom. Vpravo krásna priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, jedálenskou časťou. Kuchynská linka na mieru so všetkými spotrebyčmi.  Pri kuchyni je komora. V obývačke je krásny krb ,ktorý dotvára príjemnú atmosféru domu. Z obývačky sa vchádza na terasu a dvor. Dvor je upravený ,položená je zámková dlažba s kombináciou trávnatej plochy. Do dvora sa vchádza cez bránu na diaľkové ovládanie. Interiér  domu   je moderne zariadený, v príjemných farbách  a kvalitných materiáloch. Možnosť  prenájmu je od 1.2.2023 Cena prenájmu je 1500 € +cca 250 € sú energie na mesiac. 5 minút od domu je zastávka autobusu smer do Pezinka aj do Modry. Tieto mestá poskytujú všetko čo potrebujete, ale aj športové využitie, turistiku a pod. V obci Vinosady  je základná občianska vybavenosť, škola /1-4r./, škôlka, potraviny.  Okresné mesto Pezinok je vzdialené cca 3km a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.  Obec leží na úpätí Malých Karpát medzi mestom Pezinok a Modrou. Mesto Pezinok poskytuje množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V Pezinku sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, obchody, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park vhodný na prechádzky a relax, pýchou sú novootvorené priestory zámku pred vstupom do parku. Cena prenájmu nehnuteľnosti: 1750 €/mesiac vrátane energií. Nájomca uhrádza aj depozit. Provízia pre RK je jednomesačné nájomné. Kontakt 0903 467 665 Čechová viera@arete.sk Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !

1 500 €/mes.
12,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 1-IZB. BYTU, KLIMATIZÁCIA, PIVNICA, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 1-IZB. BYTU, KLIMATIZÁCIA, PIVNICA, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

Lokalita: Leknová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37.04 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj pekný, presvetlený kompletne zariadený 1-izbový byt k nasťahovaniu ihneď v Bratislave na Leknovej ulici. Podlahová plocha bytu vrátane jeho príslušenstva je 37,04 m2, príslušenstvo bytu tvorí pivnica o výmere 3,12 m2. Nachádza sa 2 poschodí v 3 poschodovom zateplenom tehlovom bytovom dome kolaudovanom v roku 2018. Byt je klimatizovaný, kompletne zariadený viď. fotografie, je voľný ihneď. Mesačné nájomné je do 100 €/2 osoby. Byt dispozične pozostáva z: - otvorenej predsiene, - prechodnej kuchyne, - otvorenej izby, - kúpeľne s WC. Poloha a vybavenie bytového domu: Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza je nadštandardný, s nádherne parkovo upravenou záhradkou, nachádza sa tu celkovo 16 bytov. Bytový dom je murovaný, zateplený, so suterénom a 3 poschodiami. Dom má sedlovú strechu, schodiská aj chodby v dome sú z prírodnej žuly, zábradlia kované. V bytovom dome v suteréne je umiestnená vlastná kotolňa. Obytný komplex má výbornú polohu, disponuje kompletnou okolitou občianskou vybavenosťou. Cena 149 900 €. HÚ možný. Kontakt 0911/247 257 Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter. www.arete.sk Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                 Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

149 900 €
4 046,98 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, BERNOLÁKOVÁ

ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, BERNOLÁKOVÁ

Lokalita: Bernolákova, Pezinok (Pezinok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 55.6 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj pekný zariadený 3-izbový byt v 9. ročnej novostavbe na skok od centra mesta v Pezinku, pri sídlisku Za hrabami na Bernolákovej ulici. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 55,60 m2, navyše je podlahová plocha podkrovia zdielaná so susedným bytom. Nachádza sa na 1 poschodí v 1 poschodovej zateplenej budove, samozrejmosťou je spoluvlastnícky podiel na pozemku pod budovou. Orientácia bytu je na severovýchod, má pekný výhľad na mesto a Malé Karpaty. Mesačné nájomné na byt nie je, platí sa iba spotreba energií a veľkou výhodou je vlastné samostatné vykurovanie bytu čo zabezpečuje bytu nízke mesačné náklady max do 100 € !!! Pre spríjemnenie horúcich letných dní je výhodou vlastná klimatizácia.  Dispozícia a zariadenie bytu: - vstupná chodba, v chodce komoda, - kuchyňa s jedálňou, v kuchyni s jedálňou je kuchynská linka, chladnička, vstavaná plynová varná doska a elektrická rúra, jedálenský stôl so stoličkami, - obývacia izba, v obývacej izbe konferenčný stolík, sedačka, kreslo, skriňa,   - kúpeľňa, v kúpeľni zrkadlo, umývadlo so skrinkou, vaňa a práčka so sušičkou,  - izba, v izbę komoda, skriňa a manželská posteľ, - izba, bez zariadenia, - povala, na povale je umiestnený plynový kotol. Materiálové vybavenie bytu: Okná bytu sú plastové s hliníkovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Dvere bytu sú drevené s obložkovými zárubňami, vstupné dvere sú bezpečnostné. Na stenách bytu je omietka s maľovkou, v kuchyni, kúpeľni a WC keramický obklad. Podlaha v byte je pokrytá keramickou dlažbou a laminátovou podlahou. Rozvody vody s odpadom, elektriny a dátových káblov sú nové. Opis a poloha bytového domu: Budova prešla v roku 2013 rekonštrukciou strechy vrátane vstavby 2 bytov do podkrovia, rekonštrukciou vonkajšieho plášťa zateplením, výmenou vstupných okien a dverí, rozvodov vody, elektriny, plynu a dátových káblov. Nachádza sa pri sídlisku Za hradbami mesta Pezinok, ktoré je jeho polohou na skok od kompletnej občianskej vybavenosti. Výhodou je mestské parkovisko oproti budovy, čo zabezpečuje bytu nelimitované bezplatné parkovacie možnosti! Mesto Pezinok disponuje výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí. Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V meste sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený zámok Šimák a Zámocký park.  Cena 149 900 €. HÚ možný. Byt je kúpou voľný ihneď.  Kontakt: 0911/247 257 www.arete.sk Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: - zmluvy autorizované advokátom - zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie - úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra - úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách - úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                 Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

149 900 €
2 696,04 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
PREDAJ NÁDHERNÉHO 5-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, PRÍSTREŠKOM PRE AUTÁ, FOTOVOLTAIKOU, MODRA, HARMÓ

PREDAJ NÁDHERNÉHO 5-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, PRÍSTREŠKOM PRE AUTÁ, FOTOVOLTAIKOU, MODRA, HARMÓ

Lokalita: Okružná, Modra (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 287 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení predávajúceho ponúka na predaj nádherný nízkoenergetický rodinný dom v krásnej, pokojnej horskej časti Malých Karpát a mesta Modry v časti Harmónia na Okružnej ulici. Moderne riešený rodinný dom je vybavený nadštandardnými materiálmi a technológiami ako fotovoltaika, akumulačná pec, veľa javorového dreva. Dom je dvojpodlažný s čiastočným podpivničením, kolaudovaný v roku 2018. Postavený je na rozľahlom, krásne parkovo upravenom pozemku o výmere 1083 m2, ktorý je zároveň členený na 4 elementy života voda, oheň, vzduch a zem. Jeho umiestnenie umožňuje, aby bolo zachované súkromie a zároveň preslnenie celodenným slnkom. Podlahová plocha domu vrátane jeho príslušenstva je 287,47 m2 z čoho terasa a balkón tvoria 27 m2. Navyše je vonkajšia terasa. Dispozícia domu: Prevádzka domu je rozdelená na 3 funkčné časti, dennú, nočnú a skladovo-technickú. Pri hlavnom vstupe je priamo prístupná denná časť a centrálnou schodiskovou komunikáciou domu sa dostanete do nočnej časti situovanej na 2. nadzemnom podlaží a technickej časti domu situovanej v suteréne domu. V priestrannej dennej časti domu sa nachádza kuchyňa, ďalej jedáleň s obývacou izbou s výstupmi na spoločnú terasu a príslušné sociálne zázemie. Dominantou obývacej izby je elegantná piecka. Na 2 nadzemnom podlaží prístupnom cez centrálne schodisko je situovaná nočná časť s 3 spálňami, šatníkom a príslušným sociálnym zázemím. Spoločenská  denná časť sú orientované do prekrytej terasy s južnou orientáciou. Popis častí domu a miestností: 1.PP. rodinného domu (podlahová plocha 53,17 m2): - spevnená prestrešená plocha, - sklad (pinpongáreň), - technická miestnosť, - chodba so schodiskom, - špajza, - sklad.  1.NP. rodinného domu (podlahová plocha 73,61 + plocha prekrytej terasy 13,50 m2): - vstupná chodba, - schodisko, - kuchyňa, - jedáelň s obývacou izbou, - pracovňa, - kúpelňa, - WC, - prekrytá terasa, - vonkajšia terasa. 2.NP. rodinného domu (podlahová plocha 78,69 m2 + plocha balkóna 13,50 m2): - schodisko, - chodba, - izba, - 2 izby s výstupom na spoločný balkón, - šatník, - kúpelňa, - WC. Parkovanie pre autá (podlahová plocha garáže 16 m2 + plocha prístrešku 39 m2): - samostatná garáž, - prístrešok pre dve autá. Materiály a technické vybavenie domu: - stavba je postavená z tehly zn. HELUZ, - zateplenie obvodového plášťa je polystyrénom zo SZ hrúbky 20 cm a strany JV 12 cm, - izolácia strechy je pokrytá vodotesnou izoláciou zn. Fatrafol a zateplená minerálnou vlnou, - vnútorné priečky sú tehlové zn. HELUZ, - okná plastové s trojsklom, - vstupné dvere hliníkové, - na stenách sú vápeno-cementové omietky a keramický obklad, - podlaha je betónová pokrytá keramickou dlažbou a drevenou javorovou podlahou, - schdisko je obložené javorovým drevom, - príprava na alarm a kamery, - vykurovanie podlahové, alebo radiátormi zabezpečené elektródovým kotlom zn. Galan s 1500 l zásobníkom, - dokurovanie možné akumulačnou pecou, - výhodou fotovoltaika s úsporou uskladnenia elektrickej energie do batérií,  - kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi okrem chladničky, - inžinierske siete - voda, elektrina, žumpa, (prípojka plynu pred pozemkom).   Pozemok rodinného domu: Rodinný dom je postavený na rozľahlom, krásne parkovo upravenom terasovitom pozemku pre každé ročné obdobie  o výmere 1083 m2. Na pozemku sa nachádza množstvo zelene a okrasného kameňa, pri dome sa týči vysoká 120 ročná jedľa, ktorá vytvára okrem príjemného prostredia aj mikroklímu, svieži vzduch a počas horúcich letných mesiacov vítaný tieň. V záhrade dominujú kamene, pred domom je vytvorený suchý potok s papradím, aromatické bylinkové záhony. Doplnkom pozemku je aj rozvod vody na zalievanie,  oddychová a parkovacia časť pre autá. Poloha rodinného domu: Rodinný dom sa nachádza v pokojnej, príjemnej horskej rekreačnej časti Harmónia mesta Modra. Prístupová cesta k domu je slepá, asfaltová, osvetlená, v zimnom období udržiavaná. Mesto Modra leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava. Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. V meste je základná škola, materská škola, gymnázium, miestna knižnica, pošta a športoviská. V okolí mesta Modra je možnosť výberu rôznych výletov po vyznačených  turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí. V meste sa nachádzajú ďalej potraviny Billa a Lidl, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia a pohostinstvá, banky, atď. Čast Harmónia je predurčená na rekreáciu a šport. V Harmónii sa nachádza taktiež materská škôlka a reštaurácia s príjemným vnútorným či vonkajším posedením.    Cena 548 000 €. HÚ možný. Kontakt 0911/247 257 www.arete.sk Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o. Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: - zmluvy autorizované advokátom - zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie - úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra - úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách - úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

548 000 €
1 909,41 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
PREDAJ NÁDHERNÉHO 5-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, PRÍSTREŠKOM PRE AUTÁ, FOTOVOLTAIKOU, MODRA, HARMÓ

PREDAJ NÁDHERNÉHO 5-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, PRÍSTREŠKOM PRE AUTÁ, FOTOVOLTAIKOU, MODRA, HARMÓ

Lokalita: Okružná, Modra (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 287 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení predávajúceho ponúka na predaj nádherný nízkoenergetický rodinný dom v krásnej, pokojnej horskej časti Malých Karpát a mesta Modry v časti Harmónia na Okružnej ulici. Moderne riešený rodinný dom je vybavený nadštandardnými materiálmi a technológiami ako fotovoltaika, akumulačná pec, veľa javorového dreva. Dom je dvojpodlažný s čiastočným podpivničením, kolaudovaný v roku 2018. Postavený je na rozľahlom, krásne parkovo upravenom pozemku o výmere 1083 m2, ktorý je zároveň členený na 4 elementy života voda, oheň, vzduch a zem. Jeho umiestnenie umožňuje, aby bolo zachované súkromie a zároveň preslnenie celodenným slnkom. Podlahová plocha domu vrátane jeho príslušenstva je 287,47 m2 z čoho terasa a balkón tvoria 27 m2. Navyše je vonkajšia terasa. Dispozícia domu: Prevádzka domu je rozdelená na 3 funkčné časti, dennú, nočnú a skladovo-technickú. Pri hlavnom vstupe je priamo prístupná denná časť a centrálnou schodiskovou komunikáciou domu sa dostanete do nočnej časti situovanej na 2. nadzemnom podlaží a technickej časti domu situovanej v suteréne domu. V priestrannej dennej časti domu sa nachádza kuchyňa, ďalej jedáleň s obývacou izbou s výstupmi na spoločnú terasu a príslušné sociálne zázemie. Dominantou obývacej izby je elegantná piecka. Na 2 nadzemnom podlaží prístupnom cez centrálne schodisko je situovaná nočná časť s 3 spálňami, šatníkom a príslušným sociálnym zázemím. Spoločenská  denná časť sú orientované do prekrytej terasy s južnou orientáciou. Popis častí domu a miestností: 1.PP. rodinného domu (podlahová plocha 53,17 m2): - spevnená prestrešená plocha, - sklad (pinpongáreň), - technická miestnosť, - chodba so schodiskom, - špajza, - sklad.  1.NP. rodinného domu (podlahová plocha 73,61 + plocha prekrytej terasy 13,50 m2): - vstupná chodba, - schodisko, - kuchyňa, - jedáelň s obývacou izbou, - pracovňa, - kúpelňa, - WC, - prekrytá terasa, - vonkajšia terasa. 2.NP. rodinného domu (podlahová plocha 78,69 m2 + plocha balkóna 13,50 m2): - schodisko, - chodba, - izba, - 2 izby s výstupom na spoločný balkón, - šatník, - kúpelňa, - WC. Parkovanie pre autá (podlahová plocha garáže 16 m2 + plocha prístrešku 39 m2): - samostatná garáž, - prístrešok pre dve autá. Materiály a technické vybavenie domu: - stavba je postavená z tehly zn. HELUZ, - zateplenie obvodového plášťa je polystyrénom zo SZ hrúbky 20 cm a strany JV 12 cm, - izolácia strechy je pokrytá vodotesnou izoláciou zn. Fatrafol a zateplená minerálnou vlnou, - vnútorné priečky sú tehlové zn. HELUZ, - okná plastové s trojsklom, - vstupné dvere hliníkové, - na stenách sú vápeno-cementové omietky a keramický obklad, - podlaha je betónová pokrytá keramickou dlažbou a drevenou javorovou podlahou, - schdisko je obložené javorovým drevom, - príprava na alarm a kamery, - vykurovanie podlahové, alebo radiátormi zabezpečené elektródovým kotlom zn. Galan s 1500 l zásobníkom, - dokurovanie možné akumulačnou pecou, - výhodou fotovoltaika s úsporou uskladnenia elektrickej energie do batérií,  - kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi okrem chladničky, - inžinierske siete - voda, elektrina, žumpa, (prípojka plynu pred pozemkom).   Pozemok rodinného domu: Rodinný dom je postavený na rozľahlom, krásne parkovo upravenom terasovitom pozemku pre každé ročné obdobie  o výmere 1083 m2. Na pozemku sa nachádza množstvo zelene a okrasného kameňa, pri dome sa týči vysoká 120 ročná jedľa, ktorá vytvára okrem príjemného prostredia aj mikroklímu, svieži vzduch a počas horúcich letných mesiacov vítaný tieň. V záhrade dominujú kamene, pred domom je vytvorený suchý potok s papradím, aromatické bylinkové záhony. Doplnkom pozemku je aj rozvod vody na zalievanie,  oddychová a parkovacia časť pre autá. Poloha rodinného domu: Rodinný dom sa nachádza v pokojnej, príjemnej horskej rekreačnej časti Harmónia mesta Modra. Prístupová cesta k domu je slepá, asfaltová, osvetlená, v zimnom období udržiavaná. Mesto Modra leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava. Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. V meste je základná škola, materská škola, gymnázium, miestna knižnica, pošta a športoviská. V okolí mesta Modra je možnosť výberu rôznych výletov po vyznačených  turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí. V meste sa nachádzajú ďalej potraviny Billa a Lidl, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia a pohostinstvá, banky, atď. Čast Harmónia je predurčená na rekreáciu a šport. V Harmónii sa nachádza taktiež materská škôlka a reštaurácia s príjemným vnútorným či vonkajším posedením.    Cena 548 000 €. HÚ možný. Kontakt 0911/247 257 www.arete.sk Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o. Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: - zmluvy autorizované advokátom - zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie - úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra - úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách - úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

548 000 €
1 909,41 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
PREDAJ NÁDHERNÉHO 5-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, PRÍSTREŠKOM PRE AUTÁ, FOTOVOLTAIKOU, MODRA, HARMÓ

PREDAJ NÁDHERNÉHO 5-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, PRÍSTREŠKOM PRE AUTÁ, FOTOVOLTAIKOU, MODRA, HARMÓ

Lokalita: Okružná, Modra (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 287 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení predávajúceho ponúka na predaj nádherný nízkoenergetický rodinný dom v krásnej, pokojnej horskej časti Malých Karpát a mesta Modry v časti Harmónia na Okružnej ulici. Moderne riešený rodinný dom je vybavený nadštandardnými materiálmi a technológiami ako fotovoltaika, akumulačná pec, veľa javorového dreva. Dom je dvojpodlažný s čiastočným podpivničením, kolaudovaný v roku 2018. Postavený je na rozľahlom, krásne parkovo upravenom pozemku o výmere 1083 m2, ktorý je zároveň členený na 4 elementy života voda, oheň, vzduch a zem. Jeho umiestnenie umožňuje, aby bolo zachované súkromie a zároveň preslnenie celodenným slnkom. Podlahová plocha domu vrátane jeho príslušenstva je 287,47 m2 z čoho terasa a balkón tvoria 27 m2. Navyše je vonkajšia terasa. Dispozícia domu: Prevádzka domu je rozdelená na 3 funkčné časti, dennú, nočnú a skladovo-technickú. Pri hlavnom vstupe je priamo prístupná denná časť a centrálnou schodiskovou komunikáciou domu sa dostanete do nočnej časti situovanej na 2. nadzemnom podlaží a technickej časti domu situovanej v suteréne domu. V priestrannej dennej časti domu sa nachádza kuchyňa, ďalej jedáleň s obývacou izbou s výstupmi na spoločnú terasu a príslušné sociálne zázemie. Dominantou obývacej izby je elegantná piecka. Na 2 nadzemnom podlaží prístupnom cez centrálne schodisko je situovaná nočná časť s 3 spálňami, šatníkom a príslušným sociálnym zázemím. Spoločenská  denná časť sú orientované do prekrytej terasy s južnou orientáciou. Popis častí domu a miestností: 1.PP. rodinného domu (podlahová plocha 53,17 m2): - spevnená prestrešená plocha, - sklad (pinpongáreň), - technická miestnosť, - chodba so schodiskom, - špajza, - sklad.  1.NP. rodinného domu (podlahová plocha 73,61 + plocha prekrytej terasy 13,50 m2): - vstupná chodba, - schodisko, - kuchyňa, - jedáelň s obývacou izbou, - pracovňa, - kúpelňa, - WC, - prekrytá terasa, - vonkajšia terasa. 2.NP. rodinného domu (podlahová plocha 78,69 m2 + plocha balkóna 13,50 m2): - schodisko, - chodba, - izba, - 2 izby s výstupom na spoločný balkón, - šatník, - kúpelňa, - WC. Parkovanie pre autá (podlahová plocha garáže 16 m2 + plocha prístrešku 39 m2): - samostatná garáž, - prístrešok pre dve autá. Materiály a technické vybavenie domu: - stavba je postavená z tehly zn. HELUZ, - zateplenie obvodového plášťa je polystyrénom zo SZ hrúbky 20 cm a strany JV 12 cm, - izolácia strechy je pokrytá vodotesnou izoláciou zn. Fatrafol a zateplená minerálnou vlnou, - vnútorné priečky sú tehlové zn. HELUZ, - okná plastové s trojsklom, - vstupné dvere hliníkové, - na stenách sú vápeno-cementové omietky a keramický obklad, - podlaha je betónová pokrytá keramickou dlažbou a drevenou javorovou podlahou, - schdisko je obložené javorovým drevom, - príprava na alarm a kamery, - vykurovanie podlahové, alebo radiátormi zabezpečené elektródovým kotlom zn. Galan s 1500 l zásobníkom, - dokurovanie možné akumulačnou pecou, - výhodou fotovoltaika s úsporou uskladnenia elektrickej energie do batérií,  - kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi okrem chladničky, - inžinierske siete - voda, elektrina, žumpa, (prípojka plynu pred pozemkom).   Pozemok rodinného domu: Rodinný dom je postavený na rozľahlom, krásne parkovo upravenom terasovitom pozemku pre každé ročné obdobie  o výmere 1083 m2. Na pozemku sa nachádza množstvo zelene a okrasného kameňa, pri dome sa týči vysoká 120 ročná jedľa, ktorá vytvára okrem príjemného prostredia aj mikroklímu, svieži vzduch a počas horúcich letných mesiacov vítaný tieň. V záhrade dominujú kamene, pred domom je vytvorený suchý potok s papradím, aromatické bylinkové záhony. Doplnkom pozemku je aj rozvod vody na zalievanie,  oddychová a parkovacia časť pre autá. Poloha rodinného domu: Rodinný dom sa nachádza v pokojnej, príjemnej horskej rekreačnej časti Harmónia mesta Modra. Prístupová cesta k domu je slepá, asfaltová, osvetlená, v zimnom období udržiavaná. Mesto Modra leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava. Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. V meste je základná škola, materská škola, gymnázium, miestna knižnica, pošta a športoviská. V okolí mesta Modra je možnosť výberu rôznych výletov po vyznačených  turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí. V meste sa nachádzajú ďalej potraviny Billa a Lidl, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia a pohostinstvá, banky, atď. Čast Harmónia je predurčená na rekreáciu a šport. V Harmónii sa nachádza taktiež materská škôlka a reštaurácia s príjemným vnútorným či vonkajším posedením.    Cena 548 000 €. HÚ možný. Kontakt 0911/247 257 www.arete.sk Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o. Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: - zmluvy autorizované advokátom - zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie - úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra - úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách - úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

548 000 €
1 909,41 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real - Predaj novostavby veľmi pekného, nadštandardného  3-izbového bytu v dvojdome s 2 parkov

Areté real - Predaj novostavby veľmi pekného, nadštandardného 3-izbového bytu v dvojdome s 2 parkov

Lokalita: Javorová, Veľký Biel (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu nadštandardného, veľmi pekného, slnečného  3-izbového  bytu s  priestrannou loggiou v tehlovom rodinnom dvojdome v novej tichej lokalite v obci Veľký Biel. Byt je priestranný,  veľmi dobre dispozične riešený  a nachádza sa na 1p/1poschodí. Podlahová plocha bytu vrátane jeho príslušenstva je 82,30 m2. Do podlahovej plochy bytu nie je zahrnutá plocha loggie. K bytu prislúchajú aj 2 parkovacie miesta. Pred vstupom do bytu sa nachádza menšia predzáhradka - umiestnená na vlastnom pozemku - výmera pozemku 39 m2 /predzáhradka + parkovanie/. Dispozícia bytu - prízemie: vstup so schodiskom, ktoré vedie do bytu na 1.p.  - sklad, technická miestnosť - nachádza sa tu kvalitný bojler na ohrev teplej vody, možnosť umiestniť práčku so sušičkou a tiež je tu odkladací priestor -  obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou tvorí nádherný presvetlený priestor, z obývacej izby je východ na loggiu, v obývacej izbe sa nachádza aj krb - v kuchyni je nadštandardná moderná kuchynská linka s kvalitnými zabudovanými spotrebičmi vyššej kategórie - varná doska, el.rúra aj s funkciou mikrovlnnej rúry, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou - 2 samostatné  izby  - veľmi pekná kúpeľňa s preskleným sprchovým kútom, umývadlom a WC, z kúpeľne je možnosť vstúpiť na povalový - odkladací priestor -  samostatné WC s umývadlom  Vybavenie  bytu: - elektrické vykurovanie /regulácia v každej izbe/, možnosť ovládania na diaľku - kvalitný bojler na ohrev teplej vody - moderný krb v obývacej izbe - klimatizačná jednotka, - nadštandardná moderná kuchynská linka s kvalitnými zabudovanými spotrebičmi vyššej kategórie - varná doska, el.rúra aj s funkciou mikrovlnnej rúry, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou - interiérové dvere posuvné vysokej kvality, - kvalitná sanita kúpelňe a WC, - plastové okná  - kvalitné obklady a dlažba v kúpeľni a WC, v izbách sú na podlahe laminátové parkety   Lokalita: Obec Veľký Biel má výhodnú polohu neďaleko Bratislavy a tiež sa nachádza v blízkosti okresného mesta Senec. Má výborný prístup na diaľnicu. Pre pohodlný život sú tu k dispozícii okrem základnej a materskej školy aj potraviny, obchody, reštaurácie, kultúrny dom, zdravotné stredisko. V obci sa nachádza aj jazero, ktoré v lete ponúka možnosti kúpania a relaxu. Cena: 265 000 €. HÚ možný. Kontakt: 0948/247 257 Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZADARMO !!! Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

265 000 €
3 231,71 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL - PRENÁJOM OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNEHO PRIESTORU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

ARETÉ REAL - PRENÁJOM OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNEHO PRIESTORU, BRATISLAVA, LEKNOVÁ

Lokalita: Leknová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 81.68 m²

Naša realitná kancelária Areté realVám ponúka na prenájom komerčný a prevádzkkový priestor v Bratislave - Vrakuňa na Leknovej uliciLeknová. Podlahová plocha priestoru je 81,68 m2,  nachádza sa v suteréne v 4 poschodovom bytovom dome, má samostatný vstup ako aj vstup z vnútra bytového domu. Vykurovanie priestoru je podlahové. Dispozične pozostáva zo vstupného schodiska, chodby, miestnosti a dvoch kúpeľní. Cena 7 €/m2/mesiac + elektrina. Depozitje vo výške jednomesačného nájmu. Provízia RK je vo výške jednomesačného nájmu. Kontakt: 0911/247 257

571,76 €/mes.
7 €/m²/mes.

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, BERNOLÁKOVÁ

ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, BERNOLÁKOVÁ

Lokalita: Bernolákova, Pezinok (Pezinok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 55.2 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj pekný zariadený 3-izbový byt v 9. ročnej novostavbe na skok od centra mesta v Pezinku, pri sídlisku Za hrabami na Bernolákovej ulici. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 55,20 m2, navyše je podlahová plocha podkrovia zdielaná so susedným bytom. Nachádza sa na 1 poschodí v 1 poschodovej zateplenej budove, samozrejmosťou je spoluvlastnícky podiel na pozemku pod budovou. Orientácia bytu je na J,S,Z, má pekný výhľad na mesto a Malé Karpaty. Mesačné nájomné na byt nie je, platí sa iba spotreba energií a veľkou výhodou je vlastné samostatné vykurovanie bytu čo zabezpečuje bytu nízke mesačné náklady max do 100 € !!! Pre spríjemnenie horúcich letných dní je výhodou vlastná klimatizácia.  Dispozícia a zariadenie bytu: - vstupná chodba, v chodce komoda, - kuchyňa s jedálňou, v kuchyni s jedálňou je kuchynská linka s digestorom, chladničkou, vstavanou plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou a umývačkou riadu, jedálenský stôl so stoličkami, - obývacia izba, v obývacej izbe konferenčný stolík a sedačka,  - kúpeľňa, v kúpeľni zrkadlo, umývadlo so skrinkou, vaňa a práčka so sušičkou,  - izba, v izbę dve vstavané skrine a manželská posteľ, - detská izba, bez zariadenia, - povala Materiálové vybavenie bytu: Okná bytu sú plastové s hliníkovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Dvere bytu sú drevené s obložkovými zárubňami, vstupné dvere sú bezpečnostné. Na stenách bytu je omietka s maľovkou, v kuchyni, kúpeľni a WC keramický obklad. Podlaha v byte je pokrytá keramickou dlažbou a laminátovou podlahou. Rozvody vody s odpadom, elektriny a dátových káblov sú nové. Opis a poloha bytového domu: Budova prešla v roku 2013 rekonštrukciou strechy vrátane vstavby 2 bytov do podkrovia, rekonštrukciou vonkajšieho plášťa zateplením, výmenou vstupných okien a dverí, rozvodov vody, elektriny, plynu a dátových káblov. Nachádza sa pri sídlisku Za hradbami mesta Pezinok, ktoré je jeho polohou na skok od kompletnej občianskej vybavenosti. Výhodou je mestské parkovisko oproti budovy, čo zabezpečuje bytu nelimitované bezplatné parkovacie možnosti! Mesto Pezinok disponuje výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí. Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V meste sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený zámok Šimák a Zámocký park.  Cena 159 900 €. HÚ možný. Byt je kúpou voľný ihneď.  Kontakt: 0911/247 257 www.arete.sk Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: - zmluvy autorizované advokátom - zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie - úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra - úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách - úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                 Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

159 900 €
2 896,74 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real- predaj novostavby- 2izbový byt + parkovacie miesto

Areté real- predaj novostavby- 2izbový byt + parkovacie miesto

Lokalita: Veterná, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41.25 m²

Arete real - Na predaj 2-izbový byt Arboria Veterná 48 Trnava na 2./7. poschodí, s rozlohou 46,1 m2 (byt 41,25 m2, loggia 4,85 m2) za 154 000 €. Byt pozostáva zo vstupnej časti, obývačky s loggiou a otvorenou dispozíciou kuchyne, spálne, priestrannej kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a WC. V byte je laminátová podlaha, v kúpelni dlažba, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami vo farbe vchodových dverí a plastové okná s izolačným 3-sklom. Mesačné náklady na byt sú okolo 100 €. V cene bytu je kobka - skladový priestor, ktorý je umiestnený na rovnakom podlaží ako byt. V lokalite je rozsiahly zelený park, kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, športoviská, nákupné a biznis centrá, Arkadia, Mobelix, Tesco, MHD zástavka, rýchle napojenie na obchvat a dialnicu. K bytu sa predáva podzemné garážové parkovacie státie blízko pri výťahu za 14.000 €. Cena: 154.000 € + 14.000 Parking Presvedčte sa na vlastné oči. Mgr. Ľuboš Choluj 0907932982 lubos@arete.sk Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter ! Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA 

154 000 €
3 733,33 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real - Prenájom prevádzkového priestoru v blízkosti centra Pezinka

Areté real - Prenájom prevádzkového priestoru v blízkosti centra Pezinka

Lokalita: Nezadané, Pezinok (Pezinok)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom  prevádzkový priestor v novostavbe s výbornou dostupnosťou, v blízkosti centra mesta Pezinok. Prevádzkový priestor má úžitkovú plochu 34 m2 , pričom dispozične pozostáva z 1 miestnosti a sociálneho zariadenia. Vhodný ako obchodný priestor, priestor pre služby, kancelársky priestor. Priestor má vlastné elektrické vykurovanie,  klimatizáciu.  Možnosť prenájmu parkovacieho státia za cenu 20 EUR+DPH/mesiac Cena: 11 €/m2/mesiac + DPH + energie + správa /1,- EUR/m2 + DPH/ Kontakt: 0948/247 257 Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter. www.arete.sk

374 €/mes.
11 €/m²/mes.
vrátane energií
Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real - Bývajte v priestrannom 3 - izbovom byte v pokojnej časti obce preslávenej husacími špec

Areté real - Bývajte v priestrannom 3 - izbovom byte v pokojnej časti obce preslávenej husacími špec

Lokalita: Školská, Slovenský Grob (Pezinok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 76 m²

Areté real - Vám ponúka na predaj veľmi pekný a hlavne priestranný byt v obci Slovenský Grob na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 2.poschodí z troch. K dispozícii máte aj priestranný balkón o výmere 3,6 m. Súčasťou bytu je jedna klimatizačná jednotka. SMARTHOME elektroinštalácia. V byte sú dve vstavané skrine. Jedna sa nachádza v chodbe, druhá v spálni. Toaleta a kúpeľňa sú oddelené. V kuchyni nájdete všetky vstavané elektrospotrebiče /elekt.rúra, digestor, kombinovaná chladnička s mrazničkou, umývačka riadu/ a množstvo úložného priestoru. Varí sa na plyne. Na chodbe, v kúpeľni a wc sa nachádza dlažba. V ostatných izbách je plávajúca podlaha. V byte sú plastové okná, sieťky proti hmyzu a žalúzie. Príjem TV signálu je cez satelit, k dispozícii je samozrejme internet a wifi. V 20 ročnom obytnom zateplenom dome sa nachádza aj spoločná pivnica- resp. väčšia "kočikáreň". K bytu patrí jedno bezpečné parkovacie státie, diaľkovo otváraná brána do dvora zabezpečuje potrebné súkromie a pocit bezpečia. Mesačné náklady vrátane elektriny sú 220,-Eur. Od okresného mesta Pezinok je Slovenský grob vzdialený približne 4 km. Do Bratislavy - Nového Mesta trvá cesta autom približne 20-25 minút. Diaľnica D1 cca 10 minút, diaľnica Vajnory cca 10 min. Byt sa nachádza v tichej lokalite, s dobrou dostupnosťou, len pár metrov od centra obce. Pošta, autobusová zastávka a miestne potraviny sú len pár minút pešou chôdzou. Za osobitnú zmienku stojí malá vzdialenosť bytu od Materskej a Základnej školy, čo ocenia predovšetkým rodiny s deťmi. V obci sa nachádza kultúrny dom, futbalové ihrisko, pumptracková dráha, oddychová zóna, dve cyklotrasy smer Viničné a Malý Raj, ktoré poskytnú dostatočný priestor pre športové vyžitie.  Cena 195 000 € Presvedčte sa na vlastné oči. Mgr. Ľuboš Choluj 0907932982 lubos@arete.sk   Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter ! Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA 

195 000 €
2 565,79 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real - Predaj novostavby priestranného bungalovu vo veľmi peknej novej lokalite vo Vinosadoch

Areté real - Predaj novostavby priestranného bungalovu vo veľmi peknej novej lokalite vo Vinosadoch

Lokalita: Nezadané, Vinosady (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 128 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu výborne dispozične riešeného  rodinného domu /holodom/ - bungalov /l118/ vo veľmi peknej novej lokalite vo Vinosadoch. Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov - ide o železobetónovú stavbu, zateplenie - 20 cm polystyrén uhlíkový, strecha - 45 cm polystyrén + Fatrafol fólia, plastové okná /Slovaktual/ , 3-sklo, hliníkové vchodové dvere, vonkajšie žalúzie hliníkové. Vykurovanie tepelným čerpadlom Buderus /vzduch - voda/, rekuperácia Buderus. Dispozícia a vybavenie rodinného domu : 1.NP :  - zádverie - zo zádveria sa vstupuje do WC a technickej miestnosti  Rodinný dom pozostáva z dennej časti: - priestranná kuchyňa s dodatočným odkladacím priestorom vo forme špajzy - obývacia časť, medzi obývacou časťou a kuchyňou sa nachádza jedálenská časť, z obývacej izby sa vychádza na terasu Z obývacej izby sa vstupuje do nočnej časti: - v nočnej časti sa nachádza spálňa rodičov s vlastným šatníkov a kúpeľňou - 2 detské izby so spoločnou kúpeľňou, v kúpeľni sú navrhované 2 umývadlá, WC, vaňa aj sprchový kút V dome sa myslelo aj na odkladacie priestory, v každej izbe a zádverí  je priestor na vstavanú skriňu. Rodinný dom sa predáva vybavený laminatovou podlahou, interiérovými dverami, vonkajšími el.žaluziami a rekuperáciou. Kúpeľne budú v stave holopriestoru. Pozemok o  výmere 620 m2   bude upravený a je oplotený z 3 strán. Na pozemku budú vybudované 2 parkovacie státia. Rodinný dom  je situovaný v obci Vinosady, v ktorej je základná občianska vybavenosť - materská škola, základná škola, potraviny. Vo vzdialenosti cca 3 km sa nachádza okresné mesto Pezinok, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V  centre mesta je železničná stanica, z Pezinka je tiež výborné autobusové spojenie do Bratislavy. Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V Pezinku je aj zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, obchody, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park vhodný na prechádzky a relax, pýchou sú novootvorené priestory zámku pred vstupom do parku. Cena 399 900 €. HÚ možný. Kontakt 0948/247 257 www.arete.sk Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !   Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti: -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra -úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

399 900 €
3 124,22 €/m²

Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
Areté real - Prenájom veľmi pekného, nadštandardného, presvetleného rodinného domu s dvojgarážou vo

Areté real - Prenájom veľmi pekného, nadštandardného, presvetleného rodinného domu s dvojgarážou vo

Lokalita: Nezadané, Vinosady (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom  veľmi pekný,  slnečný,  dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou vo výbornej lokalite vo Vinosadoch. Rodinný dom je výborne dispozične riešený a  pozostáva z: 1.NP: - vstupná chodba - schodisko na 2. NP - kúpeľňa so sprchovým kútom a WC - kuchyňa s vkusnou kuchynskou linkou so spotrebičmi: varná doska, el. rúra, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnná rúra - pri kuchyni sa nachádza špajza - samostatná izba - nádherne presvetlený otvorený priestor obývacej izby s jedálňou s východom na slnečnú terasu. V obývacej izbe sa nachádza krb. - sklad + priestranná garáž na 2 autá, v garáži je umiestnená aj vstavaná skriňa / odkladací priestor/ 2.NP: - 3 samostatné izby, z toho 2 izby majú výstup na balkón - priestranná kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom - samostatné WC s umývadlom Na 1.NP je na podlahe vo všetkých miestnostiach položená dlažba. Vykurovanie je podlahové. Na 2. NP v izbách a v chodbe sú na podlahe laminátové parkety, v kúpeľni a WC je dlažba. Rodinný dom sa prenajíma kompletne zariadený. Voľný od 1.1.2022. Pozemok o nádhernej výmere 819 m2   je pekne upravený a je oplotený zo všetkých strán.  Na pozemku sa nachádza  terasa, ktorá poskytuje majiteľom maximálny relax a pohodlie. Nehnuteľnosť je situovaná v novej lokalite s nádherným výhľadom na Malé Karpaty. Na pozemku pred domom je tiež možnosť parkovania pre viac automobilov. V obci Vinosady  je základná občianska vybavenosť, škola /1-4r./, škôlka, potraviny.  Okresné mesto Pezinok je vzdialené cca 3km a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.  Obec leží na úpätí Malých Karpát medzi mestom Pezinok a Modrou. Mesto Pezinok poskytuje množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V Pezinku sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, obchody, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park vhodný na prechádzky a relax, pýchou sú novootvorené priestory zámku pred vstupom do parku. Cena prenájmu nehnuteľnosti: 3.000 €/mesiac vrátane energií. Nájomca uhrádza aj depozit. Provízia pre RK je jednomesačné nájomné. Kontakt 0948/247 257 www.arete.sk Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !

3 000 €/mes.
15 €/m²/mes.
vrátane energií
Areté real, s. r. o. - M. R. Štefánika
1 2