Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ARCHEUS Partners a.s.

Predajca

Názov predajcu:
ARCHEUS Partners a.s.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: cen...
http://www.archeus.sk
Adresa:
Konštantínova 12
Prešov
08001
Popis:
Nájdených 60 novostavieb
1 2 3
4izb KVALITNÁ NOVOSTAVBA RD TYPU BUNGALOV, KOŠICE - HANISKA

4izb KVALITNÁ NOVOSTAVBA RD TYPU BUNGALOV, KOŠICE - HANISKA

Lokalita: Haniska, Haniska (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Predám pekný rodinný dom novostavbu s rovinatým pozemkom, Košice - Okolie, Haniska - stavebné povolenie vydané, výstavba prebieha - postavený bude z tvárnic Porfix 300 mm + zateplenie 150 mm polystyrén - nachádza sa na tichom mieste mimo hlavného ťahu na rovine s výhľadom na Slanské vrchy - orientácia na Juho-Západ - plocha pozemku 473 m2 - zastavaná plocha domu cca 155 m2 - úžitková plocha domu cca 120 m2 - 1. podlažný dom pozostáva z : kuchyne s obývacou izbou, špajza, 3 x izba, 2 x WC, kúpeľňa, kotolňa s kumbálom, chodba, výlez na pochôdznu časť povaly a krytá terasa - dom má IS: elektrina, vodovod, žumpa, optický internet Možnosť kúpiť ako hrubú stavbu, alebo komplet dokončený dom HRUBÁ STAVBA: 124 990 € - základové pásy a platňa - múry a priečky Porfix 300 - okná plastové trojsklo - vchodové dvere - strecha Bramac KOMPLETNÉ DOKONČENIE: 174 990€ - elektroinštalácia - strojové sadrové omietky a maľby - sadrokartónový podhľad a bodovky - podlahy plávajúce a dlažba - vnútorné zárubne a dvere - sanita v kúpeľni a wc - kúrenie podlahové elektrickým kotlom - príprava na krb v obývacej hale - zateplenie a fasádna silikónová omietka - žumpa 10 m3 - energetický certifikát A - rezervácia možná už teraz s možnosťou výberu farieb materiálov - rezervačné a kúpne zmluvy, vybavenie úveru a právny servis v cene V okolí dobrá občianska vybavenosť, výborná dostupnosť do centra Košíc Naše služby zahŕňajú ARCHEUS balíček - pomocou ktorého vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Kompletný cenník nájdete na archeus.sk. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach. kontakt.ke@archeus.sk, 0915 578 984, 0918 660 606

124 990 €
1 041,58 €/m²

ARCHEUS reality Košice
4 IZB KOMPLET DOKONČENÝ BUNGALOV, TEHLA, GEČA, KOŠICE

4 IZB KOMPLET DOKONČENÝ BUNGALOV, TEHLA, GEČA, KOŠICE

Lokalita: Geča, Geča (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

KOMPLETNÉ DOKONČENIE V CENE!!! Predám rodinný dom, komplet dokončenú novostavbu s pozemkom v obci Geča. - práve sa dokončuje do holodomu - postavený je z tvárnic Porfix 300 + 150 polystyrén - nachádza sa v nezáplavovej a nezosuvovej oblasti mimo hlavného ťahu - plocha pozemku celkom 514 m2 - zastavaná plocha 138 m2, dom 8 m x 15,2 m + terasa 2,5 m x 8 m - úžitková plocha 112 m2 - 1. podlažný dom pozostáva z : kuchyne s obývacou izbou, 3 x izba, 2 x WC, kúpeľňa, kotolňa , chodba, výlez na pochôdznu časť povaly a terasa Cena 167.000€ zahŕňa kompletné dokončenie: - IS: elektrina, studňa, žumpa 10 m3 - okná plastové trojsklo, vchodové dvere - elektroinštalácia - komín na krb - sadrové strojové omietky - podlahy plávajúce a dlažba - vnútorné zárubne a dvere - sanita v kúpeľni (sprchový kút, vaňa, umývadlo) a wc - podlahové vykurovanie elektro kotlom s ohrevom tuv - zateplenie stropu vata a sadrokartónový podhľad - zateplenie stien 150 mm polystyrén, sieťka, lepidlo, penetrácia - fasádna silikónová omietka - strecha Bramac - k domu bude kompletná dokumentácia ku kolaudácii, energetický certifikát A - rezervácia je možná už teraz, s možnosťou výberu farby materiálov V okolí dobrá občianska vybavenosť zastávka SAD v blízkosti, škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, obecný úrad, kostol, reštaurácia, ihrisko, Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0915 578 984, 0918 660 606.

167 000 €
1 491,07 €/m²

ARCHEUS reality Košice
NOVOSTAVBY - dvojdomy s výhľadom na les a golf, Hrubá Borša pri Senci

NOVOSTAVBY - dvojdomy s výhľadom na les a golf, Hrubá Borša pri Senci

Lokalita: Hrubá Borša, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Vynikajúce víkendové ale samozrejme aj celoročné bývanie môžete očakávať od zaujímavo a prakticky dispozične riešených dvojdomov osadených v peknom prostredí s výhľadom na les a golf. Ponúkame na predaj 4-izbové rodinné domy osadené v krásnom prostredí golfového areálu v obci Hrubá Borša. Rodinné domy majú úžitkovú plochou od 114 m2 a pozemok od 201 m2. Od nás kúpite rodinný dom skolaudovaný a v stave holodom. Ak Vám nemá s dokončením kto pomôcť, aj ukončenie do štandardu je možné dohodnúť so stavebnou firmou. Už teraz sa môžete inšpirovať našimi vizualizáciami alebo na požiadanie vám môžeme poskytnúť vizualizácie od dizajnéra. Rozloha RD: A1- úžitková plocha : 115,85 m2 pozemok: 297 m2 A2- úžitková plocha: 114,15 m2 pozemok: 272 m2 B1- úžitková plocha: 115,85 m2 pozemok: 280 m2 B2- úžitková plocha: 114,15 m2 pozemok: 274 m2 C1- úžitková plocha: 115,85 m2 pozemok: 201 m2 C2- úžitková plocha: 114,15 m2 - PREDANÉ pozemok: 342 m2 - Skolaudovaný rodinný dom do stavu holodom + - Steny tehla heluz na penu 250 mm + 200 mm zateplenie EPS 70F - Drevený krov - Sadrové omietky stien - Sadrokartónové stropy z protipožiarneho sdk + 400 mm izolácia knauf - Steny a stropy namaľované na bielo - Zástrčky a vypínače biele značky LEGRAND - Podlahové kúrenie odporové drôty - Termostaty k podlahovému kúrenie v každej izbe - Cementový poter - Zásobník na vodu značky dražice SMART 125L - Rozvody na alarm - Plastové okná REHAU SYNEGO 3 – sklo (6 komorové) - Prístupová cesta z dlažby - Obvodové ploty okrem predného Lokalita: Milovníci zdravého životného štýlu a chuti športovať určite ocenia Green Fit – športové centrum Hrubá Borša. Beh či prechádzky. Výbornú reštauráciu v golfovom klube ocenia nielen tí, čo majú radi dobré jedlo a krásne prostredie. Rodinný dom sa nachádza v obci Hrubá Borša v novovybudovanej lokalite rodinných domov k.ú. Hrubá Borša. Do Bratislavy autom – cca 25km, Senec je vzdialený 6km. Ak Vás táto ponuka zaujala, s radosťou Vám dom odprezentujeme osobne. Stojí za návštevu! Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Kontaktujte nás na tel. č. 0910 788 788, mailom na nemcova@archeus.sk.

148 999 €
1 295,64 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE NA PRÍZEMÍ - 49,5 m2 v Bratislave, časť Vrakuňa

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE NA PRÍZEMÍ - 49,5 m2 v Bratislave, časť Vrakuňa

Lokalita: Pod gaštanmi, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame na prenájom priestory na prízemí v administratívnej budove v MČ- Ružinov, časť Vrakuňa. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - výmera kancelárie kancelárie 93,1 m2 (8,5 eur/m2) - klimatizácia - súčasťou priestoru je vlastná kuchynka a sociálne zariadenie - plastové okná so žalúziami - 4 parkovacie miesta - v predsieni a WC je dlažba inak všade laminátová podlaha - objekt je napojený na bezpečnostný systém - priestor je vhodný hlavne na kancelárske účely Cena nájmu za mesiac je : - kancelárie 93,1 m2 cena 791,35 EUR bez DPH - spoločenské priestory 15,3 m2 cena 68,85 EUR bez DPH - parkovné 16,60 EUR bez DPH / 1 auto, k dispozícii 4 miesta - odber elektrickej energiie podľa skutocnej spotreby Súvisiace náklady: - upratovanie spoločných priestorov 49,80 EUR bez DPH - strážna služba 99,60 EUR bez DPH - odvoz a likvidácia odpadu 17,97 EUR bez DPH Cena nájmu spolu 1 093,97 EUR bez DPH Dvor : 235,68 EUR bez DPH Odber elektrickej energie a súvisiace náklady sa účtujú raz za štvrťrok. Ku kancelárskym priestorom Klient platí depozit vo výške 1 mesačného nájomného, provízia pre RK je vo výške 1 mesačného nájmu. Kancelársky priestor je voľný IHNEĎ! TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI, kedykoľvek ma kontaktujte na tel.č. 0910 788 788. Kanceláriu nájdete s na Račianskej 3 v Bratislave, alebo ma kontaktujte na nemcova@archeus.sk.

1 094 €/mes.
11,76 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS reality Bratislava
4-izbový dokončený a slnečný bungalov, novostavba - Hrubá Borša pri Senci

4-izbový dokončený a slnečný bungalov, novostavba - Hrubá Borša pri Senci

Lokalita: Okružná, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov, ktorá je už ukončená a Vy môžete začať realizovať svoju predstavu o vlastnom interiéri. Rodinný dom ktorý je situovaný v rozrastajúcom sa areáli plnom zelene, novostavieb a príjemných susedov Vám prinesie rodinné bývanie v pokojnej oblasti s dostatkom súkromia. Obec Hrubá Borša a časť Green Resort je vyhľadávanou lokalitou s dobrou dostupnosťou do Senca, ale aj Bratislavy. Ak na dokončenie nemáte čas, vieme Vám s dokončením pomôcť aj my. Pozemok ponúka veľmi praktickú výmeru 674 m2 a poskytne dostatok miesta pre záhradu, bazén alebo výbeh pre domáce zvieratá. Jednopodlažný dom disponuje zastavanou plochou 78,7 m2 a dispozične pozostáva z: obývačky prepojenej s kuchyňou, jedálenským kútom a priestorom pre krb 3 spální kúpeľne s WC a druhým ,oddeleným WC zádveria Rodinný dom je už dnes dokončený do stavu holodom, energetický certifikát A1. Technické informácie o dome: - tehla 300 - zateplenie 200 - plastové okná s izolačným trojsklom - osadené zásuvky a vypínače - vymaľovanie stien Nadšencov športu čaká Green Fit, novovybudované športové centrum ale aj 18 jamkové golfové ihrisko, 9 jamkovú akadémiu a driving range. V obci Hrubá Borša nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, reštaurácie, súkromnú aj obecnú materskú škôlku. Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Ak Vás ponuka zaujala, s radosťou Vám ju ukážeme osobne. Kontaktujte nás na 0910 788 788, mailom na nemcova@archeus.sk alebo osobne v kancelárii na Račianskej 3 v Bratislave.

154 999 €
1 962,01 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
Novostavba 4-izbový rodinný dom, Hrubá Borša pri Senci, 674 m2

Novostavba 4-izbový rodinný dom, Hrubá Borša pri Senci, 674 m2

Lokalita: Hrubá Borša, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 81 m²

Bývajte v rodinnom dome so všetkým, čo k tomu patrí! Táto novostavba 4 izbového rodinného domu je situovaná v uzavretom areáli plnom zelene, v srdci golfového areálu v Hrubej Borši, len pár kilometrov od Senca. Šikovný dom a krásna veľká záhrada. Ideálne na tvorbu záhradnej architektúry. Pozemok ponúka veľmi praktickú výmeru 674 m2 a poskytne dostatok miesta pre záhradu, bazén alebo výbeh pre domáce zvieratá. Jednopodlažný dom disponuje obytnou plochou 81,3 m2 a dispozične pozostáva z: obývačky prepojenej s kuchyňou 3 spální kúpeľne s oddeleným WC haly zádveria Rodinný dom je dokončený a pripravený na Vašu finalizáciu. Vybavenie je na Vás, no už teraz sa môžete inšpirovať našimi vizualizáciami. Technické informácie o dome: tehla 300 zateplenie 200 plastové okná s izolačným trojsklom osadené zásuvky a vypínače vymaľovanie stien zásobník na vodu Lokalita domu poskytuje príjemné bývanie v pokojnej oblasti s dostatkom súkromia. Areál je uzavretý, prístupný len pre majiteľov domov. Obytná zóna je aj vďaka prítomnosti golfového ihriska celoročne udržiavaná. V obci Hrubá Borša nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, športové vyžitie (golfová akadémia), reštaurácie, súkromnú aj obecnú materskú škôlku. Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Ak Vás ponuka zaujala, s radosťou Vám ju ukážeme osobne. Kontaktujte nás na 0910 788 788, mailom na nemcova@archeus.sk alebo osobne v kancelárii na Račianskej 3 v Bratislave.

159 999 €
1 975,30 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
NÁDHERNÝ 3 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM, 66 M2, ŠIDLOVEC - PUSTÁ DOLINA

NÁDHERNÝ 3 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM, 66 M2, ŠIDLOVEC - PUSTÁ DOLINA

Lokalita: Pustá Dolina, Prešov (Prešov)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

► Pre zobrazenie 3D virtuálnej prehliadky skopírujte tento link ► bit.ly/byt_pustadolina ◄ ARCHEUS Realiity Vám ponúka výnimočný 3 izbový byt v exkluzívnej lokalite ŠIDLOVEC - PUSTÁ DOLINA. Ak túžite po bývaní v krásnom a pokojnom prostredí prírody priamo pod lesom a zároveň ste typ človeka, ktorý preferuje bývanie v byte, táto ponuka je ako šitá práve pre Vás. Tento 3 izbový byt s rozlohou 66 m2 je novostavbou z roku 2009 a nachádza sa na 2. a zároveň najvyššom poschodí, takže nebudete rušení susedmi nad Vami. Byt disponuje samostatným plynovým kotlom a v období horúčav Vám bývanie v byte spríjemní klimatizácia. O bezpečnosť tohto bytu v čase Vašej neprítomnosti sa postará elektronický zabezpečovací systém s priestorovými snímačmi pohybu. Doménou bytu je otvorený priestor s vysokým stropom nad jedálňou, ktorý ozdobuje priznaný drevený krov. Neprehliadnuteľný je takisto balkón s rozlohou 9 m2, ktorý je situovaný pozdĺž celého bytu. Úložný priestor je k dispozícii hneď v 3 variantách. Prvou je murovaná pivnica s rozlohou 4 m2. Druhou je technická miestnosť, v ktorej sa nachádza plynový kotol, práčka a dostatok úložného priestoru. 3. možnosťou je podkrovný priestor s prístupom po vyklápacích schodoch priamo z bytu. Veľmi pozitívnym aspektom je okrem iného aj dostatočná kapacita na parkovanie. Kúpou tohto bytu sa navyše stanete podielovým spoluvlastníkom trávnatých plôch v okolí bytu o rozlohe cca 235 m2. Byt sa predáva s týmto zariadením: - kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (sporák so sklokeramickou platňou a elektrickou rúrou, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou) - práčka v technickej miestnosti - vstavané skrine v predsieni a spálni - lustre, klimatizácia. Po dohode je možné odkúpiť aj ostatné zariadenie bytu. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, neváhajte si čo najskôr dohodnúť obhliadku na tel. čísle 0905 665 586 alebo mailom na mihalov@archeus.sk Poskytneme Vám kompletný právny ako aj hypotekárny servis.

138 000 €
2 090,91 €/m²

ARCHEUS reality Prešov
Zariadený 4i rodinný dom s krásnou záhradou, Rudina (Kysucké Nové Mesto)

Zariadený 4i rodinný dom s krásnou záhradou, Rudina (Kysucké Nové Mesto)

Lokalita: Rudina, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 138 m²

Ponúkame Vám na predaj čarovný rodinný dom v obci Rudina pár kilometrov od Kysuckého Nového Mesta. Ide o desaťročný drevodom s rozlohou 138 m2, ktorý ponúka 4 obytné izby, 2 podlažia a krásnu, upravenú záhradu v okolí rozprávkového prostredia severného Slovenska. Dom ponúkne harmonické bývanie pre rodiny, ktoré hľadajú oddych na dedine, ale s dostatočnou blízkosťou kompletnej občianskej vybavensoti. Potešia nízke náklady na elektrinu (cca 50€) aj plyn (cca 55€). odpad je riešený čističkou, voda studňou na pozemku. Dom sa predáva kompletne zariadený, ako ho vidíte na fotkách. Majitelia ho zariadili s vkusom, v modernom štýle s dávkou vidieckeho šarmu. Veríme, že sa zariadenie zapáči aj vám! Relaxovať môžete vo veľkej obývacej miestnosti s krbom. Kompletne vbavenú kuchyňu s oddelenou jedálňou ocení zase každá gazdinka. Na prízemí ešte prakticky nájdete aj kúpeľňu. Nočnú časť domu tvorí celé druhé poschodie, kde nájdete veľkú kúpeľňu, 3 spálne a 2 balkóny orientované do 2 svetových strán, ktoré poskytujú nádherný výhľad na okolitú prírodu. V dome sa nešetrilo kvalitnými materiálmi - plastové okná, kúpeľna obložená talianskym obkladom, plávajúca podlaha, kamerový systém. Vonku Vás poteší upravená záhrada a aj prístrešok na 4 autá. Pozemok ponúka rozlohu 760 m2. Z domu máte blízko obľúbené turistické lokality ako sú Oščadnica, Martinské Hole, Žilina je vzdialená 7 km. Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Pozývame Vás na obhliadku, kde si môžete pozrieť každý kút domu aj pozemku a presvedčiť sa, že toto je to prostredie, ktoré pre spokojné bývanie hľadáte. Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI, kedykoľvek ma kontaktujte na tel.č. 0910 788 788. alebo mailom na nemcova@archeus.sk. Kanceláriu nájdete v nových priestoroch na Račianskej 3 v Bratislave.

198 999 €
1 442,02 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
PRENÁJOM: Luxusný 3-izbový byt na Kolibe, Bratislava

PRENÁJOM: Luxusný 3-izbový byt na Kolibe, Bratislava

Lokalita: Pod Vachmajstrom, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 118 m²

Ponúkame na prenájom krásny byt plný výhľadov, výborne dispozične riešený 3 izbový byt na Kolibe – ulica Pod Vachmajstrom. Byt má úžitkovú plochu 118 m2 + loggiu 5 m2 a balkón. Nachádza sa na 2/4 poschodí s výťahom. Byt je luxusne a prakticky zariadený. Dispozícia: Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby spojenej s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou, dvoch samostatných spální, každá s manželskou posteľou, 1 kúpeľne a samostatnej toalety. Loggia s posedením je prístupná z obývacej izby. Výhody: • byt je kompletne zariadený • vlastné kúrenie • v izbách sú vstavané skrine • obe spálne zariadené luxusnou manželskou posteľou • kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou vrátane všetkých zabudovaných spotrebičov • interiér je klimatizovaný, interiérové žalúzie • kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom, • samostatná toaleta s umývadlom • pohodlné a bezpečné parkovanie Vám zabezpečí jedno parkovacie miesto v garáži. Poloha: Ideálna pre aktívnych ľudí a život v meste, ktorí ocenia blízkosť lesa a zároveň infraštruktúru mesta na dosah. Krásne miesto na prechádzky Vám ponúka aj Kamzík, príjemný na prechádzky, bike, turistiku, beh ... Byt určite môžeme len odporúčať. Nájomná zmluva sa uzatvára na 1 rok. Skladá sa 2000 eur depozit + provízia pre RK vo výške 750eur. Cena nájmu je vrátane komplet energií. Zaujal Vás tento byt? Radi Vás vezmeme na obhliadku a poskytneme viac informácií. Nájdete nás na Račianskej 3 v Bratislave alebo na nemcova@archeus.sk, tel.č.: 0910 788 788

1 500 €/mes.
12,71 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS reality Bratislava
4 IZB KOMPLET DOKONČENÝ BUNGALOV, TEHLA, GARÁŽ, KOŠICE - DOHODA ISTÁ

4 IZB KOMPLET DOKONČENÝ BUNGALOV, TEHLA, GARÁŽ, KOŠICE - DOHODA ISTÁ

Lokalita: Krásna, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom

Predám modernú novostavbu rodinného domu z kvalitných materiálov s pozemkom v mestskej časti Krásna - DOHODA ISTÁ - postavený je z tehál Porotherm 30 Profil - fasádna silikónová omietka, zateplenie 150 mm - francúzske okná s východom na terasu v obývacej hale, orientované na Juh –Východ - obývacia hala s kuchyňou, 3 x izba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, garážové státie - pozemok 450 m2, úplná rovina - zastavaná plocha domu s terasou a garážovým státím cca 170 m2 - úžitková plocha cca 105 m2 + garážové státie 25 m2 - terasa 25 m2 zámková dlažba grafit - prípojky: elektrina, mestská voda, kanalizácia, optika - plochá strecha, strešná fólia Fatrafol - plastové okná trojsklo Aluplast 9000, HST posuv - vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie - podlahové kúrenie elektro kotlom - príprava na tepelné čerpadlo, rekuperáciu a plyn - vnútorné strojové sadrové omietky - napínacie stropy - interiérové dvere Porta bezfalcové - obklady, dlažba 80 x 80 a plávajúce podlahy - sanita v kúpeľni - zateplenie stropu vata - vonkajší obklad Fundermax - Gabion plot zadná strana - 5 x parkovacie miesto na pozemku - má nízke prevádzkové náklady, energetický certifikát A - asfaltová prístupová cesta - MHD v blízkosti - všetky podklady, revízne správy a súčinnosť pri kolaudácii - cena podľa štádia dokončenia od 208.000€ do 219.000€ V okolí dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, obecný úrad, kostol, reštaurácia, pizzeria, zastávky MHD Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0915 578 984, 0918 660 606

208 000 €
462,22 €/m²

ARCHEUS reality Košice
NOVOSTAVBA DOMU, TROČANY, 15 KM OD BARDEJOVA

NOVOSTAVBA DOMU, TROČANY, 15 KM OD BARDEJOVA

Lokalita: Tročany, Tročany (Bardejov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu 2 izbového domu typ bungalov, ktorý sa nachádza v obci Tročany, vzdialenej len 15 km od mesta Bardejov a 28 km od mesta Prešov. Tento kvalitne postavený rodinný domček vás určite očarí svojimi výhľadmi a praktickou dispozíciou s možnosťou dostavby ďalšej izby. - podlahová plocha 51 m2 + terasa 19 m2 + veranda 14 m2 - pozostáva z: obývacia izba spojená s kuchyňou, izba, kúpeľňa s WC, komora, chodba, terasa, veranda - slnečný, juhozápadne orientovaný pozemok: 903 m2 - výstup na terasu z obývacej izby a kuchyne - záhradný domček na pozemku - kuchynská linka - kúpeľňa so sprchovým kútom Technické parametre a použité materiály: - začiatok užívania: 2019 - porobetónové tvárnice 30cm - plastové okná - podlaha: plávajúca (izby, chodba), keramická dlažba (kúpeľňa s WC) - sadrokartónové stropy - strecha: plechová pozinkovaná - vnútorné omietky - elektrické konvektorové vykurovanie - IS: elektrina, voda - vlastná studňa, žumpa LOKALITA PONÚKA: - 15 km od Bardejova - bývanie mimo hlavnej cesty, v pokojnej lokalite - materská škôlka, základná škola 1-4 - turistika, cyklistika, bežky Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás v ARCHEUS reality, s.r.o., na Radničnom námestí č.2 v Bardejove alebo na bujda@archeus.sk, tel. 0917 500 250.

64 990 €
1 274,31 €/m²

ARCHEUS reality Bardejov
NOVOSTAVBA RODINNÉHO DVOJDOMU, BARDEJOV, ŠTEFÁNIKOVA

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DVOJDOMU, BARDEJOV, ŠTEFÁNIKOVA

Lokalita: Štefánikova, Bardejov (Bardejov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 107 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu 4,5 izbového rodinného dvojpodlažného domu, ktorý sa nachádza v Bardejove, ul. Štefánikova. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu. Rodinný dom sa predáva v stave holodom. PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ ZĽAVA - podlahová plocha 107 m2 - pozostáva z: - prízemie: obývacia izba spojená s kuchyňou, pracovňa, technická miestnosť, WC, komora, zádverie - poschodie: 3x izba, kúpeľňa s WC - výstup na terasu z obývacej izby - slnečný rovinatý pozemok: 430 m2 + podiel na prístupovej ceste Technické parametre a použité materiály: - porobetónové tvárnice YTONG 300mm - deliaca priečka - akustická Silka 2x - zateplenie 200mm polystyrén + sieťka + 2x lepidlo - fasádna omietka Baumit - plastové okná s izolačným trojsklom - farba okien: antracit - sadrokartónové stropy - strecha: plechová krytina - 30 cm stropné zateplenie - vnútorné štukové omietky - vonkajšie a vnútorné parapety - podlahové vykurovanie - kondenzačný plynový kotol - rozvody elektriny s osadenými vypínačmi a zásuvkami - IS: elektrina, plyn, voda, kanalizácia LOKALITA PONÚKA: - bývanie mimo hlavnej cesty, v pokojnej lokalite - športové vyžitie Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás v ARCHEUS reality, s.r.o., na Radničnom námestí č.2 v Bardejove alebo na bujda@archeus.sk, tel. 0917 500 250.

154 900 €
1 447,66 €/m²

ARCHEUS reality Bardejov
3D virtuálna prehliadka: ideálny 4-izbový byt pre rodinu - III VEŽE s panoramatickým výhľadom

3D virtuálna prehliadka: ideálny 4-izbový byt pre rodinu - III VEŽE s panoramatickým výhľadom

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 130 m²

Ideálne mestské bývanie pre Vašu rodinu: priestranný moderný 4-izbový byt. Všetky služby nablízku, stačí sa odviezť výťahom. TOP! 3D virtuálna komentovaná online prehliadka z pohodlia Vášho domova, stačí kliknúť na odkaz: https://bit.ly/3veze_3D BYT: > 130 m2 (z toho 16m2 terasa) > 16-te poschodie z 24 > JZ orientácia s nádherným panoramatickým výhľadom na Bratislavu > 4-izbový so skvelou dispozíciou (obývacia izba s kuchyňou + 3 samostatné spálne, 2 kúpeľne s WC) > kompletne zariadený vrátane všetkých spotrebičov a s nábytkom vyrobeným na mieru > veľa odkladacích priestorov (Rolldory vo vstupnej chodbe + samostatný šatník v manželskej spálni) > veľké okná so zníženým parapetom presvetlia celý byt > terasa je presklená > recepcia pre Vaše pohodlie a bezpečnosť > k bytu je možné dokúpiť (nie je podmienka kúpy bytu) 3-garáž, ktorá sa dá využiť aj ako pivnica – úložný priestor, keďže ide o obostavaný garážový priestor s vlastnou bránou na diaľkové ovládanie (garáž v garáži) > optický internet a televízia > príprava na klimatizáciu LOKALITA: > Bratislava III - Nové Mesto - Bajkalská ulica - Tri veže –ponúka všetko, čo moderná mestská rodina potrebuje > všetky služby buď priamo v komerčnej pasáži Troch veží alebo v pešej dostupnosti (obchody, reštaurácie, lekáreň, atď.) > mestské oddychové zóny v blízkosti (Kuchajda, Štrkovec) > terasa s detským ihriskom na 4-tom podlaží (možnosť usporadúvať detské oslavy) > MHD priamo pri dome, > športoviská priamo v dome (fitness centrum) a tiež pri dome (Národný futbalový štadión, Športová hala Pasienky, tenisové kurty, plaváreň, fitness centrum, nákupné centrum VIVO (Polus) VÝHODY: > Všetky služby priamo vo veži alebo v blízkosti > Panoramatický výhľad > Presklená terasa > Výborní susedia CENA: 399 900 EUR zahŕňa komplet všetky služby spojené s predajom a prevodom práv k nehnuteľnosti (právne služby,hypotekárny špecialista, výmaz tiarch, zápis do katastra, prevzatie nehnuteľnosti)

398 900 €
3 068,46 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
5 izbový rodinný dom, novostavba v Hrubej Borši, výhľad na golf

5 izbový rodinný dom, novostavba v Hrubej Borši, výhľad na golf

Lokalita: Green Residence, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný rodinný dom, ktorý bude základom pre vašu rodinu a spokojný život. Vitajte v Hrubej Borši, vzdialenej len pár kilometrov od Senca. Pozrite si 3D prehliadku domu skopírovaním a otvorením tohto linku: https://bit.ly/dom-hruba-borsa Výhľady z terasy a izieb Vás určite očaria, sú fantastické a prenesú Vás do „iného sveta“. Veľkosť pozemku je ideálna pre údržbu a starostlivosť, no zároveň postačujúca pre rodinné vyžitie na rôzne aktivity. Nájde sa miesto pre bazén či mini ihrisko pre deti. Rodinný dom má vynikajúcu dispozícii, tvorenú z dennej a nočnej časti. Ide o rodinný dom typu bungalov, takže je praktický a bezbariérový. Dennú časť tvorí vstupná chodba, samostatná toaleta s umývadlom, priestranná obývačka a samostatná kuchyňa, ktorá je vybavená kompletnými spotrebičmi a poskytuje dostatok pracovného a úložného priestoru. Praktickú špajzu ocení každá gazdinka. Nočná časť pozostáva z 3 spální, a menšej izby vhodnej na pracovňu, malé domáce fitness, prípadne herňu. Rodičovská spálňa má k dispozícii vlastnú kúpeľňu a šatník. Ďalšia kúpeľňa je v nočnej časti pre ostatné izby. Celková užitková plocha domu je 137 m2 Pozemok je rovinatý a je o výmere 487 m2. Príjemnú atmosféru dodáva priamy kontakt s golfovým ihriskom, výhľady z pozemku priamo na 15stu jamku sú očarujúce. Nehnuteľnosť sa nachádza v atraktívnom prostredí a v uzavretej zóne, kde sa nedostane nikto cudzí bez prístupu. Lokalita: Green Residence je lokalita s pokojným rodinným charakterom. Lokalita je atraktívna pre milovníkov aktívneho životného štýlu. Pri vstupe do areálu sa nachádza multifunkčné ihrisko, detské ihrisko a gril zóna so zázemím. Pozývame vás na obhliadku. Ukážeme vám váš budúci domov :) Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Račianskej 3 v Bratislave alebo na nemcova@archeus.sk, tel.č.: 0910 788 788

247 000 €
1 802,92 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
KRÁSNE VÝHĽADY NA GOLF A LES. Moderná 5-izbová novostavba , Hrubá Borša (Senec)

KRÁSNE VÝHĽADY NA GOLF A LES. Moderná 5-izbová novostavba , Hrubá Borša (Senec)

Lokalita: Hrubá Borša, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 179 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný 5-izbový tehlový bungalov s dvojgarážou dokončený do stavu holodom, ktorý vám ponúkne luxusné bývanie v pokojnom prostredí. Dom sa nachádza v obci Hrubá Borša (lokalita Green Residence), ktorá je známa top golfovým ihriskom, uzavretou obytnou zónou, novostavbami, jazierkami a v neposlednom rade vynikajúcou dostupnosťou do Bratislavy aj Senca. Táto lokalita ponúka všetko, čo ste si od luxusného bývania kedy predstavovali. Dom, ktorý vám ponúkame vyniká architektonickým riešením, ktoré spája praktický a jednoduchý dizajn spolu spolu s kvalitnými materiálmi a praktickou dispozíciou. Interiér nasleduje aktuálne dizajnové trendy - ponúka otvorenú dispozíciu, veľké okná orientované do dvora a samozrejme, dostatok súkromia. Obytná plocha domu číní priestranných 170 m2, k tomu je navyše 38 m2 veľká dvojgaráž. Dom stojí na vyše 10 árovom pozemku (1159 m2), ktorý vám poskytne množstvo priestoru pre vybudovanie altánku, grilovacieho kútika, bazénu alebo čohokoľvek, čo si zmyslíte. Dom bude dokončený do stavu holodom a skolaudovaný v októbri 2020. Stavba bude dokonale pripravená základnými prvkami a vám tak zostáva tá najpríjemnejšia časť a tou je slobodné zariaďovanie interiéru presne podľa vášho vkusu. Holodom ponúka: 200 mm zateplenie EPS 70F sadrokartónové stropy z protipožiarneho sdk + 400 mm izolácia sadrové omietky + biely náter el. podlahové kúrenie a termostaty zástrčky a vypínače zn. Legrand 6-komorové plastové okná zn. REHAU SINEGO (3-sklo) príprava na kamerový systém, alarm, klimatizáciu aj rekuperáciu 125l zásobník na vodu komín zn. Schiedel (nerez) možnosť namontovať elektrické žalúzie vybudovaná prístupová cesta dlažba na terase oplotenie (predná brána v réžii budúceho majiteľa) dvojgaráž s parkovaním aj pred domom možnosť dokončenia do štandardu Video: bit.ly/hruba-borsa-novostavba Ak Vás táto ponuka zaujala, s radosťou Vám byt ukážem osobne. Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Kontaktujte nás na tel. č. 0910 788 788, mailom na nemcova@archeus.sk.

349 000 €
1 949,72 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
Luxusný 4-izbový byt na Kolibe, Bratislava Nové Mesto - veľká terasa, letná kuchyňa, nadčasový dizaj

Luxusný 4-izbový byt na Kolibe, Bratislava Nové Mesto - veľká terasa, letná kuchyňa, nadčasový dizaj

Lokalita: Na Roličkách, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 136 m²

Splňte si Váš sen o bývaní! Ponúkame Vám na predaj luxusný 4i byt s veľkou terasou v exkluzívnom projekte Roličky, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy, na Kolibe. Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorému záleží na prvotriednom modernom dizajne a veľkorysom priestore. Veľkolepý dojem vytvárajú vyššie stropy, vysoké dvere, presklené plochy, veľké terasy a v neposlednom rade, že do bytu vstupujete rovno z výťahu. Projekt bol vytváraný renomovaným architektonickým ateliérom Cakov &Partners. Exteriér pozostáva z nadčasového obkladu, ktorý dotvára celkovú atraktivitu a nadčasovosť bývania. Všetko je pre Vás pripravené a skolaudované. Parkovanie je zabezpečené parkovacím miestom v garáži, pre každý byt 2x. Vaše nové bývanie sa nachádza na úpätí Malých Karpát priamo pod Kamzíkom, v prostredí bývalých viníc, v tesnej blízkosti oddychovej zóny bratislavského lesoparku. Objavte s nami tento prémiový projekt. - výmera bytu je 136 m2 - loggie 14,39 - plocha terás 65,35 m2 - vysoké stropy - podlahové kúrenie - vonkajšie exteriérové žalúzie - presklenné plochy značky Reynaers - vlastné kúrenie - veľkometrážne pivnice - 2 parkovacie miesta - jeden byt, jedno podlažie - iba dvaja susedia - uzavretý areál, prístup len pre rezidentov - detské ihrisko + športové zázemie (hokej, basketbal, exterierové fitness) - čisté línie Nájdite výnimočné bývanie pre Vašu rodinu. Súkromie: Vo veľkometrážnom byte v rezidencii Roličky si užijete dokonalé súkromie. V každom dome sú iba tri byty. Na jednom podlaží sa nachádza len jeden byt, do ktorého sa dostanete výťahom priamo z garáže. Užijete si tak komfort rodinného domu i pohodlie bytu. Bezpečnosť bývania: Do areálu rezidencie sa nedostane žiaden nepozvaný hosť. Elektronicky kontrolovaný vstup zabezpečí maximálnu ochranu vašej rodiny. Deti môžete pokojne pustiť na súkromné ihrisko a nebáť sa o ich bezpečnosť. V projekte sú Vám k dispozícii 3 holobyty a jeden ukončený byt do nadštandardu. Ak Vás táto ponuka zaujala, s radosťou Vám projekt odprezentujeme osobne. Stojí za návštevu! Cenu Vám na vyžiadanie radi poskytneme. Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Kontaktujte nás na tel. č. 0910 788 788, mailom na nemcova@archeus.sk alebo osobne na pobočke v Bratislave, na Račianskej 3.

cena dohodou

ARCHEUS reality Bratislava
2 iz. byt Jelenecká, Nitra Zobor

2 iz. byt Jelenecká, Nitra Zobor

Lokalita: Jelenecká, Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Ponúkame na predaj 2 iz. byt v tehlovej desať ročnej novostavbe bytového domu na Jeleneckej ul., Nitra - Zobor o výmere 42 m2 na 4p/4 s výťahom. Dispozícia: - vstupná chodbička, kuchyňa s obývacím priestorom, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC. Byt má vlastné kúrenie zabezpečené plynovým kotlom s radiátormi. Náklady na bývanie sú cca 70,- Eur. V podzemnom podlaží bytového domu sa nachádzajú parkovacie státia, ktoré si môže budúci majiteľ prenajať, alebo odkúpiť. Video: https://youtu.be/4cpJlcTYWlc V cene je kompletné právne poradenstvo a vybavenie HÚ s poistením bytu na jeden rok zdarma. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. čísle 0905 222 095, alebo mailom na sedlacek@archeus.sk a dohodnite si termín obhliadky. ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 15 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

95 000 €
2 261,90 €/m²

ARCHEUS reality Nitra
PRENÁJOM: APARTMÁN, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

PRENÁJOM: APARTMÁN, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

Lokalita: Slovenská, Prešov (Prešov)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

ARCHEUS reality Prešov ponúka exkluzívne na prenájom apartmán v novostavbe priamo v centre Prešova, na Slovenskej ulici. Ponúka rozlohu 69,3 m2, nachádza sa v podkroví s prístupom na vlastnú terasu o rozlohe 12,8 m2. Byt sa prenajíma v zariadenom stave. • cena: 450€ vrátane energií, k dispozícií od 1.7.2020 • 2 mesačný depozit • podlahové vykurovanie + radiátory • vlastný kotol v bytovom dome - možnosť regulovať mesačné náklady na energie • kúpelňa • kuchynská linka • prípojka na internet Skolaudovaný bol v septembri 2019. Záujemca má možnosť prenajať si parkovacie miesto (190€/rok). Výhodou ponuky je fakt, že ide o novostavbu a má vynikajúcu polohu, priamo v centre mesta. Na dosah sú tak všetky služby a plná občianska vybavenosť. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 099 333, emailom na prusak@archeus.sk alebo osobne na pobočke ARCHEUSu Konštantínovej 12 v Prešove.

450 €/mes.
6,52 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS reality Prešov
NOVOSTAVBA: 2-izbový byt v Ružinove, Bratislava - bytový dom Trnky

NOVOSTAVBA: 2-izbový byt v Ružinove, Bratislava - bytový dom Trnky

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

ARCHEUS reality Vám ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v novostavbe Trnky, v žiadanej lokalite Bratislava - Ružinov, na Trnavskej ceste. Byt je doteraz ešte nikým neobývaný, je vybavený kuchynskou linkou a spotrebičmi. Na chodbe je skriňa na mieru. Zariadenie bytu je v príjemných prírodných farbách, čo budúcemu majiteľovi umožňuje jednoduchšie dokončenie, v modernom štýle. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 6 (k dispozícii je výťah) a ponúka priestranných 53,9 m2 v dobrom dispozičnom riešení. Súčasťou bytu je aj balkón (5 m2). Nehnuteľnosť je vhodná pre jednotlivca alebo pár. Budúci majitelia ocenia dobrú dostupnosť do centra, obchvat a diaľnicu. Blízko je park, čo tiež spríjemní bývanie hlavne v teplejších mesiacoch. Ružinov je samozrejme vyhľadávanou lokalitou v rámci hlavného mesta a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Cena bytu 184.999 eur, je možné zaistiť si parkovanie v garáži, v suteréne bytového domu, za 14.999 eur. Byt je okamžite k dispozícii. ARCHEUS reality Vám zabezpečí kompletné sprocesovanie kúpy a plynulý proces až po odovzdanie nehnuteľnosti. Zaujal Vás tento byt? Radi Vás vezmeme na obhliadku a poskytneme viac informácií. Nájdete nás na Račianskej 3 v Bratislave alebo na nemcova@archeus.sk, tel.č.: 0910 788 788

184 999 €
3 425,91 €/m²

ARCHEUS reality Bratislava
2 iz. byt Golianovo - Nitra

2 iz. byt Golianovo - Nitra

Lokalita: Golianovo, Golianovo (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na predaj 2 iz. byt s loggiou v novostavbe tehlového bytového domu v obci Golianovo - Nitra o výmere 59 m2 na 2 podlaží/3. V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby a obklady, na stenáchstierky, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, samostatné plynové kúrenie plynovým kotlom s radiátormi. Bytový dom je tehlový, zateplený. Náklady na bývanie sú cca 80,- Eur. K bytu patrí parkovacie miesto pred bytovkou. Golianovo je obec s dobrou občianskou vybavenosťou a s dobrou dostupnosťou do mesta Nitra. Video: https://youtu.be/nwck0fBMcak V cene je kompletné právne poradenstvo a vybavenie HÚ s poistením bytu na jeden rok zdarma. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. čísle 0905 222 095, alebo mailom na sedlacek@archeus.sk a dohodnite si termín obhliadky. ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 15 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

84 000 €
1 423,73 €/m²

ARCHEUS reality Nitra
1 2 3