Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ARCHEUS Partners a.s.

Predajca

Názov predajcu:
ARCHEUS Partners a.s.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: cen...
http://www.archeus.sk
Adresa:
Vajnorská 100/B
Bratislava III - Nové Mesto
83104
Popis:
Nájdených 193 novostavieb
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU  - KOŠICE-SEVER

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - KOŠICE-SEVER

Lokalita: Košice I - Sever (Košice)
Druh: Pozemok pre rod. domy   Úžítková plocha: 733 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 733 m2 – v mestskej časti  Košice-Sever – Na stráni - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !   Rozloha pozemku 733 m2 Rozmery pozemku „viď pôdorys“ IS – elektrina , voda, kanalizácia Vstup na pozemok zo spevnenej asfaltovej cesty Projektová dokumentácia k domu   Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti.   Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0907 372 222, 0918 660 606

128 275 €
175 €/m²

ARCHEUS reality Košice
Exkluzívne/pozemky na hrebeni Spišskej Magury

Exkluzívne/pozemky na hrebeni Spišskej Magury

Lokalita: Reľov (Kežmarok)
Druh: Rekreačný pozemok   Úžítková plocha: 2000 m²

Exkluzívne / ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemky uprostred nádhernej prírody v lokalite Spišská Magura. Pozemky sa nachádzajú priamo na hrebeni, v nadmorskej výške 950 m n. m., nad zónou inverzie.  Ponúkajú nádherné výhľady na Vysoké Tatry, Tri Koruny a Haligovské skaly. V súčasnosti sa rieši územné rozhodnutie pre túto lokalitu. Zámerom investora je vytvoriť tu mini osídlenie a preto je počet pozemkov a rodinných domčekov obmedzený na 7 – 10. Taktiež veľkosť pozemkov (nad 2000 m2) je prispôsobená tomuto zámeru, aby bývanie v tomto prostredí poskytovalo dostatočné súkromie a zároveň aj priestor na sebarealizáciu.   Plánovaná výstavba rodinných domov v tejto lokalite je navrhovaná tak, aby boli využité najmodernejšie  ekologické technológie, ktoré čo najmenej zaťažia okolitú prírodu a súčasne znížia náklady na život. Voda bude zabezpečená hĺbkovým 40 – metrovým vrtom pre všetky rodinné domy spoločne. Elektrinu si bude riešiť každý samostatne – fotovoltaika,  termoenergetické články.  V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle 0903 557 728, príp. mailom na jurikova@archeus.sk a dohodnite si čo najskôr termín obhliadky.

80 000 €
40 €/m²

ARCHEUS reality Kežmarok
POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

Lokalita: Košice IV - Barca (Košice)
Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť   Úžítková plocha: 12884 m²

Pozemok v katastrálnom území BARCA (pri Letisku), Košice IV., na predaj. výmera pozemku: 12884 m2 prístupová cesta : spevnená IS: v blízkosti všetky Vhodný na výstavbu komerčných priestorov( haly, sklady, motokárová aréna, ...) ale aj ako investícia do budúcnosti. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0948 056 835, 0918 660 606.  

386 520 €
30 €/m²

ARCHEUS reality Košice
NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR, SENICA - ČÁČOV

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR, SENICA - ČÁČOV

Lokalita: Senica (Senica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 150 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt  v SENICI časť Čáčov, ktorý sa nachádza priamo na frekventovanej ceste smer Kúty – Senica. V minulosti tu bola predajňa, výroba, administratívna budova ale rozlohou a vybavením objekt ponúka naozaj multifunkčné využitie.  K objektu prislúcha samostatné parkovisko. DOBRÁ POLOHA  - VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ !!! popis: - komerčný priestor cca. 12m x 12m - kancelária, garáž, sociálna miestnosť - využiteľný pozemok 474 m2 - parkovacie miesta pri budove - kúrenie plynové, nový kotol zn. PROTHERM, radiátory - nové rozvody elektriny, 220V/380V - čerstvo vymaľované - možnosť osadenia reklamy na budovu a polepy na okná so žalúziami - príručný plechový sklad K dispozícii ihneď Objekt má výbornú dostupnosť priamo z hlavnej cesty vhodnou aj pre nákladnú dopravu.  Veľkosťou a polohou je objekt predurčený na rôzne podnikateľské aktivity,                MAKLÉR ODPORÚČA !!!                      Na Vaša ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnej obhliadke.        Vhodné na obchod, služby, výrobu aj sklad.

1 000 €/mes.
6,67 €/m²/mes.

ARCHEUS reality Záhorie
POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, KE - OKOLIE, ZLATÁ IDKA

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, KE - OKOLIE, ZLATÁ IDKA

Lokalita: Zlatá Idka (Košice - okolie)
Druh: Pozemok pre rod. domy   Úžítková plocha: 487 m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, KOŠICE - OKOLIE, ZLATÁ IDKA - vhodný na výstavbu RD - rozmery 16 x 30 - rozloha 487 m2 - IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia pri pozemku   Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0948 056 835, 0918 660 606.

76 000 €
156,06 €/m²

ARCHEUS reality Košice
EXKLUZÍVNE / POZEMOK KEŽMAROK, 1476 m2

EXKLUZÍVNE / POZEMOK KEŽMAROK, 1476 m2

Lokalita: Kežmarok (Kežmarok)
Druh: Rekreačný pozemok   Úžítková plocha: 1476 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v blízkosti Kežmarskej vodnej nádrže, pri Turbíne.    Popis: celková rozloha pozemku 1476 m2  šírka 19m, dĺžka 80m rovinatý pozemok elektrika v blízkosti možnosť využitia pozemku pre Vaše podnikanie, záhradu, prípadne chov zvierat. V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle 0918 490 983, príp. mailom na mochnacova@archeus.sk a dohodnite si termín obhliadky čo najskôr . Radi Vám pomôžeme aj pri financovaní tohto pozemku. Naše služby zahŕňajú profesionálne právne a finančné poradenstvo. Zabezpečíme všetko potrebné pri kúpe nehnuteľnosti, až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. Tešíme sa na obhliadku s Vami.

22 000 €
14,91 €/m²

ARCHEUS reality Kežmarok
Podnikateľský objekt Dolné Zelenice - Hlohovec

Podnikateľský objekt Dolné Zelenice - Hlohovec

Lokalita: Dolné Zelenice (Hlohovec)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 190 m²

EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v obci Dolné Zelenice - Hlohovec nachádzajúci sa v centre obce na hlavnom ťahu Hlohovec - Sereď - Trnava, na pozemku o výmere 1458 m2 so zastavanou plochou 190 m2. Objekt momentálne slúži ako pohostinstvo a potraviny, ale ponúka rôzne využitie podnikania, alebo možnosť na základe ÚP a v spolupráci s obecným úradom využiť lokalitu na rodinné bývanie formou výstavby rodinných domov. Objekt je napojený na elektrinu, obecnú vodu a plyn. Kanalizácia v obci zatiaľ nie je vybudovaná. V cene je kompletné právne poradenstvo a vybavenie HÚ s poistením nehnuteľnosti na jeden rok zdarma.

130 000 €
684,21 €/m²

ARCHEUS reality Nitra
POZEMOK S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, 9277M2, KOŠARISKÁ

POZEMOK S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, 9277M2, KOŠARISKÁ

Lokalita: Košariská (Myjava)
Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť   Úžítková plocha: 9277 m²

V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj  pozemok s veľkým investičným potenciálom nachádzajúci sa v obci Košariská, okres Myjava. Pozemok má výbornú polohu a je prístupný z oboch strán z hlavnej aj vedľajšej cesty. Výhody kúpy pozemku - výborná lokalita, možnosť využitia na rôzne podnikateľské aktivity /napr. čerpacia stanica/, dobrá dostupnosť inžinierskych sieti, poloha pozemku pri historických miestach spojených s osobou Milana Rastislava Štefánika... veľkosť pozemku: 9277 m2 rozmery pozemku: 63m x 220m x 200m x 10m intravilán obce Košariská, ktorá nemá schválený územný plán obce dve parcely registra ,,E" o výmere 5319m2 a 3958m2 druh pozemku: orná pôda z oboch strán pozemku prístup z cestnej komunikácie inžinierske siete pri pozemku: voda, elektrika v blízkosti pozemku: Múzeum M. R. Štefánika, evanjelický kostol, cintorín... kompletné informácie vrátane možností využitia pozemku sú k dispozícii v našej kancelárii Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypotekárny špecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Ako jediný na slovenskom realitnom trhu ponúkame našim klientom Exkluzívny Archeus účet!

194 817 €
21 €/m²

ARCHEUS reality Záhorie
PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV-BUDOVA EURODOM, FLORIÁNSKA

PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV-BUDOVA EURODOM, FLORIÁNSKA

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ponúkame na prenájom voľné kancelárske  priestory – na Floriánskej ulici  -  EURODOM Košice   - blízko centra mesta - tichá lokalita - rozloha 47,5 m2 / 2 poschodie - kancelársky priestor + kuchynka - možnosť využívať aj zasadaciu miestnosť - cena nájmu 8,00 eur/m2 / mesiac  - cena služieb 3,00 eur/m2/ mesiac  - v cene je zahrnuté aj 2x 34,00 eur/mesiac - parkovacie miesta Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0905 252 636, 0918 660 606 

600 €/mes.

ARCHEUS reality Košice
POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

Lokalita: Košice IV - Barca (Košice)
Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť   Úžítková plocha: 910 m²

Pozemok v katastrálnom území BARCA (pri Letisku), Košice IV., na predaj. výmera pozemku: 910 m2 rozmery cca: šírka 30 m x dĺžka 30,5 m prístupová cesta : spevnená IS: v blízkosti všetky Vhodný na výstavbu komerčných priestorov( kancelárie, kantína, ...) ale aj ako investícia do budúcnosti.   Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0948 056 835, 0918 660 606.

182 000 €
200 €/m²

ARCHEUS reality Košice
PREVÁDZKOVÉ/SKLADOVÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM (PREDAJ), SENICA

PREVÁDZKOVÉ/SKLADOVÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM (PREDAJ), SENICA

Lokalita: Senica (Senica)
Druh: Skladové priestory

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom priestory v zabezpečenom areáli v Senici vhodné na prevádzkovanie napr. autoservisu, car-detailingovej prevádzky, skladu, požičovne a pod. DOBRÁ POLOHA  - VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ !!! - priestory o výmere cca 240m2 - vstup cez 4 veľké garážové brány + 2x malá gáráž na pozemku, - sociálne priestory v rámci objektu - šatňa, WC, sprcha, - priestor oplotený betónovým plotom - bezproblémový prístup z hlavnej cesty - kompletné inžinierske siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia, - nové rozvody elektriny, 230V/400V - samostatné meranie spotreby energií   V prípade záujmu možnosť kúpy objektu.   K dispozícii ihneď Objekt má výbornú dostupnosť priamo z hlavnej cesty.  Veľkosťou a polohou je objekt predurčený nie len skladovanie ale aj iné podnikateľské aktivity. MAKLÉR ODPORÚČA !!! Text a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Senica. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

650 €/mes.

ARCHEUS reality Záhorie
POZEMOK PRE INVESTIČNÉ VYUŽITIE 5024M2

POZEMOK PRE INVESTIČNÉ VYUŽITIE 5024M2

Lokalita: Skalica (Skalica)
Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť   Úžítková plocha: 5024 m²

V ZASTÚPENÍ MAJITEĽA EXLUZÍVNE U NÁS - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ -  na predaj pozemok vo vyhľadávanej vinohradníckej oblasti mesta Skalica, ktorý je situovaný vo výbornej lokalite. Má ideálne umiestnenie a je prístupný priamo z hlavnej cesty smerom na Mokrý Háj. Lokalita s tendenciou ďalšieho rozširovania tejto zóny o ďalšie objekty. VÝBORNÁ POLOHA – BEZKONKURENČNÁ CENA - rozloha pozemku: 5024 m2  - rozmery pozemku: cca 121m x 46m x 100m x 50m - druh pozemku: orná pôda - elektrina dostupná na hranici pozemku - orientácia: J/Z svah Veľkou výhodou je výborný prístup priamo z hlavnej cesty pri smere Skalica - Senica, priamo v blízkosti pozemku sa nachádza autobusová zastávka, pozemok vhodný na projekt vinohradníckych domčekov, ktoré sú v tomto regióne a lokalite veľmi navštevované a obľúbené Tzv. "búdy" sú využiteľné ako miesto pre víkendový odpočinok, sezónne návštevy, ale aj celoročné bývanie Kompletné informácie vrátane konkrétnych informácií ÚP sú k dispozícii v našej kancelárii VÝHODY KÚPY POZEMKU:  1. vysoký investičný potenciál pozemku: bezkonkurenčná cena vzhľadom na jeho umiestnenie 2. samotná lokalita pozemku ho predurčuje pre bývanie i komerčné účely 3. umiestnenie inžinierskych sietí priamo na hranici pozemku 4. ideálna poloha v kľudnom a tichom prostredí s krásnym výhľadom na okolitú krajinu              MAKLÉR ODPORÚČA !!! Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 760 949, emailom na adrese fisan@archeus.sk alebo osobne priamo u nás na pobočke ARCHEUS reality ZÁHORIE na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

cena dohodou

ARCHEUS reality Záhorie
POZEMOK - KOŠICE-SEVER – oblasť BANKOV

POZEMOK - KOŠICE-SEVER – oblasť BANKOV

Lokalita: Košice I - Sever (Košice)
Druh: Rekreačný pozemok

Na predaj pozemok bez prístupovej cesty s rozlohou 4 461 m2 – Košice-Sever – oblasť Bankov - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !   Rozloha pozemku 4461 m2 Nepravidelný tvar Bez prístupovej cesty a inžinierskych sietí Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti.   Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0907 372 222, 0918 660 606.  

25 €/m²

ARCHEUS reality Košice
PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV-BUDOVA EURODOM, FLORIÁNSKA

PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV-BUDOVA EURODOM, FLORIÁNSKA

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ponúkame na prenájom voľné kancelárske  priestory – na Floriánskej ulici  -  EURODOM Košice   - blízko centra mesta - tichá lokalita - rozloha 85 m2 / 2 poschodie - 2 kancelárske miestnosti + kuchynka, sklad, WC - možnosť využívať aj zasadaciu miestnosť - cena nájmu 8,00 eur/m2 / mesiac  - cena služieb 3,00 eur/m2/ mesiac - v cene 2 x 34,- eur /mesiac - parkovacie miesta   Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0905 252 636, 0918 660 606 

1 000 €/mes.

ARCHEUS reality Košice
KOMERČNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, SENICA, ŠTEFÁNIKOVA UL.

KOMERČNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, SENICA, ŠTEFÁNIKOVA UL.

Lokalita: Senica (Senica)
Druh: Reštaurácia

V zastúpení majiteľa Vám na prenájom ponúkame KOMERČNÝ PRIESTOR v Senici. Nachádza sa priamo vo frekventovanom centre okresného mesta Senica a poskytuje výborné investičné využitie. Možnosti využitia priestoru: - kaviareň, vináreň, či piváreň pre širokú klientelu - oslavy a spoločenské akcie - dvojpec na tuhé palivo a kuchynka ponúkajú možnosť prípravy jedál - vlastná kuchynka hneď za barom - interiér obložený drevom a obkladovým kameňom - veľké úžitkové aj skladové priestory - samostatné WC (pánske aj dámske) - v zadnej časti priestor s vyvýšeným pódiom (menšie koncerty, živá hudba...) - v letných mesiacoch možnosť využitia terasy - možnosť vytvorenia 2 terás (priamo pri vstupe, ako aj na rohu celého komplexu) - vlastné merače energií - vybavenie priestoru k dispozícii MAKLÉR ODPORÚČA !!! Text a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Senica. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.  

cena dohodou

ARCHEUS reality Záhorie
PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV-BUDOVA EURODOM, FLORIÁNSKA

PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV-BUDOVA EURODOM, FLORIÁNSKA

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ponúkame na prenájom voľné kancelárske  priestory – na Floriánskej ulici  -  EURODOM Košice - blízko centra mesta - tichá lokalita 1.poschodie 1, č.m. 121-38,55 m2 2. poschodie 1, č.m. 223- 38,80 m2 3. poschodie 1, č.m. 324- 38,86 m2 2, č.m. 371- t.č. Školiaca miestnosť, ale vieme ju zreorganizovať na kancelárie. Je to samostatná bunka: kuchynka,WC- spolu 7,73 m2 a  kancelársky priestor - 85,29 m2 4.poschodie 1, č.m. 404- 34,73 m2 - cena za nájom kancelárskeho priestoru je 8,00 eur/ m2/mesiac, cena za nájom ostatného priestoru/ WC, kuchynka, sklad.../ je 4,00 eur/ m2/mesiac a cena za služby 3,90 eur/m2/mesiac. K cene je nutné pripočítať 20% DPH. Všetky kancelárie majú klimatizáciu. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0905 252 636, 0918 660 606 

8 €/m²/mes.

ARCHEUS reality Košice
PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT

Lokalita: Košice II - Západ (Košice)
Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5 822 m2 – v mestskej časti  Košice -Západ – GROT  - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ! - celková rozloha pozemku 5 822 m2 - šírka pozemku cca 18m a dĺžka cca 324 m - cena dohodou   Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti.   Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Mäsiarskej 53 v Košiciach, kontakt.ke@archeus.sk, 0907 372 222, 0918 660 606

cena dohodou

ARCHEUS reality Košice
Stavebný pozemok Malé Chyndice - Nitra

Stavebný pozemok Malé Chyndice - Nitra

Lokalita: Malé Chyndice (Nitra)
Druh: Pozemok pre rod. domy   Úžítková plocha: 1664 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v radovej zástavbe rodinných domov v obci Malé Chyndice - Nitra o výmere 1664 m2 so šírkou 12m.  Na pozemku je starý dom určený na zbúranie.  Inžinierske siete sú pred pozemkom, okrem kanalizácie, ktorá v obci nie je vybudovaná. V cene je kompletné právne poradenstvo a vybavenie HÚ s poistením nehnuteľnosti na jeden rok zdarma. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. čísle 0905 222 095, alebo mailom na sedlacek@archeus.sk a dohodnite si termín obhliadky.

35 000 €
21,03 €/m²

ARCHEUS reality Nitra
Investičný pozemok ŠURANY - PREDAJ

Investičný pozemok ŠURANY - PREDAJ

Lokalita: Šurany (Nové Zámky)
Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť   Úžítková plocha: 1299 m²

Ponúkame Vám napredaj investičný pozemok vhodný na komerčné účely v Šuranoch s výborným napojením na hlavný ťah Nitra - Nové Zámky. Rozloha pozemku je 1299m2 Nachádza sa priamo pri vlakovej zastávke.  V prípade záujmu o nehnutľnosť ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo formou SMS na telefónnom čísle 0902034461 alebo mailom na deakova@archeus.sk

155 000 €
119,32 €/m²

ARCHEUS reality Nitra
Investičný pozemok v centre mesta ŠURANY - PREDAJ

Investičný pozemok v centre mesta ŠURANY - PREDAJ

Lokalita: Šurany (Nové Zámky)
Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť   Úžítková plocha: 301 m²

Ponúkame Vám napredaj investičný pozemok vhodný na komerčné účely v centre mesta Šurany s výborným napojením na hlavný ťah Nitra - Nové Zámky. Pozemok je situovaný v centre mesta priamo v obchodno-komerčnej časti  s výbornou dostupnosťou služieb.  Rozloha pozemku je 301m2 V prípade záujmu o nehnutľnosť ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo formou SMS na telefónnom čísle 0902034461 alebo mailom na deakova@archeus.sk

205 000 €
681,06 €/m²

ARCHEUS reality Nitra
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10