Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ARCHEUS Partners a.s.

Predajca

Názov predajcu:
ARCHEUS Partners a.s.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: cen...
http://www.archeus.sk
Adresa:
Vajnorská 100/B
Bratislava III - Nové Mesto
83104
Popis:
Nájdených 44 novostavieb
1 2 3
PRENÁJOM: POLYFUNKĆNÉ PRIESTORY V CENTRE ZVOLENA 42m2

PRENÁJOM: POLYFUNKĆNÉ PRIESTORY V CENTRE ZVOLENA 42m2

Lokalita: M. Rázusa, Zvolen (Zvolen)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 42 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v novostavbe s energetickým certifikátom v centre Zvolena na ul. Š. Moyzesa. Priestory sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy. Sú kompletne zariadené s možnosťou prispôsobenia na podnikateľské využitie s doplnením kancelárskym nábytkom podľa dohody a požiadavky záujemcu. Objekt pozostáva: zo vstupnej chodby, kuchyne, 2 izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. - rozloha priestorov je 42 m2 - novostavba - kompletne zariadený (chladnička, el. sporák, mikrovlnka, digestor, televízor) - kúpelňa s WC a sprchovacím kútom - internet a TV Objekt sa nachádza na súkromnom pozemku, prístupnom priamo z ulice. Je určený pre fyzické osoby-podnikateľov alebo firmy ako pracovný priestor, prípadne kancelária. K dispozícií môžete mať vlastnú schránku, zvonček (s diaľkovým ovládaním vstupu do priestorov) a miesto pre logo a označenie prevádzky. Verejné parkovacie miesto v blízkosti. Mesačné nájomné je vrátane energií 350 €/mesiac + vratný depozit. Polyfunkčný objekt sa nachádza v kompletnej občianskej vybavenosti, v blízkosti centrálnej mestskej zóny s výbornou dostupnosťou na autobusovú a železničnú stanicu. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre Archeus na Ul. Dukelských hrdinov 16 pri obchodnom centre Európa vo Zvolene, alebo na t.č.: 0948 629 043 a na sklenar@archeus.sk.

350 €/mes.
8,33 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS reality Zvolen
PRENÁJOM, ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY V CENTRE, 42M2, ZVOLEN

PRENÁJOM, ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY V CENTRE, 42M2, ZVOLEN

Lokalita: M. Rázusa, Zvolen (Zvolen)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 42 m²

ARCHEUS REALITY ponúka na prenájom administratívne priestory v novostavbe s energetickým certifikátom v centre Zvolena na ul. Š. Moyzesa. Priestory sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy. Sú kompletne zariadené s možnosťou prispôsobenia na podnikateľské využitie s doplnením kancelárskym nábytkom podľa dohody a požiadavky záujemcu. Objekt pozostáva: zo vstupnej chodby, kuchyne, 2 izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. - rozloha priestorov je 42 m2 - novostavba - kompletne zariadený (chladnička, el. sporák, mikrovlnka, digestor, televízor) - kúpelňa s WC a sprchovacím kútom - internet a TV Objekt sa nachádza na súkromnom pozemku, prístupnom priamo z ulice. Je určený pre fyzické osoby-podnikateľov alebo firmy ako pracovný priestor, prípadne kancelária. K dispozícií môžete mať vlastnú schránku, zvonček (s diaľkovým ovládaním vstupu do priestorov) a miesto pre logo a označenie prevádzky. Verejné parkovacie miesto v blízkosti. Mesačné nájomné je vrátane energií 350 €/mesiac + vratný depozit. Polyfunkčný objekt sa nachádza v kompletnej občianskej vybavenosti, v blízkosti centrálnej mestskej zóny s výbornou dostupnosťou na autobusovú a železničnú stanicu. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre Archeus na Ul. Dukelských hrdinov 16 pri obchodnom centre Európa vo Zvolene, alebo na t.č.: 0948 629 043 a na sklenar@archeus.sk.

350 €/mes.
8,33 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS reality Zvolen
NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN

NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN

Lokalita: Prachatická, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

ARCHEUS reality Zvolen Vám ponúka na predaj moderný 2 izb. byt v novostavbe bytového domu, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku Zlatý Potok vo Zvolene. Byt má bezbariérový vstup sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Byt pozostáva: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, kuchyňa prepojená s obývacou izbou so vstupom na priestranný balkón, detská izba. Pozrite si aj video-prezentáciu, 3D obhliadku a podrobné informácie o kvalite bývania.v lokalite nehnuteľnosti: https://lnk.sk/uvm8 Kvalita bývania: https://lnk.sk/ikyc Popis bytu: - rozloha bytu 43 m2 + 8 m2 balkón - byt sa predáva čiastočne zariadený - orientácia: JZ obývačka, izba východ - mesačné náklady 103 eur + el. na 3 osoby - plastové okná - plávajúca podlaha - balkón o rozlohe 8 m2 - murovaná pivnica s oknom o rozlohe 1,95 m2 - vlastné parkovacie miesta pre dve autá - energetický certifikát triedy A - kolaudácia prebehla v roku 2018 Zelené sídlisko Zlatý Potok ponúka výbornú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Lipa, supermarket Lidl, Billa, zdravotnícke stredisko, pohostinstvo, čerpacia stanica, zastávka MHD, materská a základná škola. Naše služby zahŕňajú ARCHEUS balíček – pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné k úspešnej kúpe vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepisu energií. Ak máte záujem o kúpu, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás v realitnom centre ARCHEUS na Ul. Dukelských hrdinov 16 vedľa Európy vo Zvolene alebo na t.č. 0903 433 377 a na oleksak@archeus.sk.

129 900 €
3 020,93 €/m²

ARCHEUS reality Zvolen
PRENÁJOM NEBYT. PRIESTOROV, PANÓNSKA CESTA, BA – PETRŽALKA

PRENÁJOM NEBYT. PRIESTOROV, PANÓNSKA CESTA, BA – PETRŽALKA

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný kancelársky priestor s výmerou 130 m2, v obchodno- prevádzkovej budove Renault Bratislava AUTOŠTÝL na Panónskej ceste, mestská časť Petržalka. Budova je objekt novostavby so štandardným technickým vybavením. POPIS: Ide o členitý priestor na 1. poschodí objektu vhodný najmä kancelárske účely, obchodné priestory a akékoľvek administratívne účely. Priechodné kancelárie dopĺňa samostatný priestor kuchyne, kúpeľne a toalety. Kancelárie sú bez zariadenia, zariadený je len priestor kuchyne a kúpeľne s toaletou. Ponúkané nebytové priestory sú prístupné zo schodiska. Vybavenie: klimatizácia v kanceláriách orientovaných na slnečnú stranu, kúpeľňa s toaletou ZÁKLADNÁ CHARAKTEISTIKA: - celková úžitková plocha 130 m2 - 2 kancelárie + spoločné priestory (chodba, kuchyňa, hygienické zariadenie) - 1.poschodie - vstup na prízemí - bezproblémové parkovanie v areáli - k dispozícii okamžite LOKALITA: Budova sa nachádza v ľahko dostupnej lokalite na Panónskej ceste č.5 s dobrou občiansku vybavenosťou a jednoduchým napojením na sieť diaľnic. V blízkosti sú reštaurácie, kaviarne,  nákupné stredisko TESCO expres, polyfunkčný komplex Vienna Gate. Táto dynamická časť mesta je situovaná len niekoľko kilometrov od historického centra. Jednoducho dostupná je Rusovská cesta. CENA: Cena nájmu: 10,- EUR/m2/mesiac, zahŕňa energie (elektrina, voda, plyn).  Poskytované služby v cene nájmu: vodne-stočné, OLO, upratovanie spoločných priestorov, .... Pri uzavretí zmluvy sa platí vratný depozit + provízia pre RK v hodnote 1 mesačného nájmu. KONTAKT: Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0910 788 788, e-mail: nemcova@archeus.sk,  alebo osobne v Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, Bratislava.

1 300 €/mes.
10 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS Bratislava One
PRENÁJOM: 2-IZBOVÝ BYT, BALKÓN, 58 m2, BRATISLAVA - RUŽINOV

PRENÁJOM: 2-IZBOVÝ BYT, BALKÓN, 58 m2, BRATISLAVA - RUŽINOV

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný dvojizbový byt na Bajkalskej ulici v Ružinove. Byt o výmere 58 m2 sa nachádza na 3. poschodí a ponúka kompletné zariadenie a dispozične je riešený takto: • kuchyňa spojená s obývačkou a vstupom na balkón (kuchyňa kompletne vybavená spotrebičmi) • spálňa • kúpeľňa • samostatné wc • chodba Orientácia bytu je na SV a na poschodí má iba 2 susedov. Bytový dom disponuje 2 výťahmi, bezproblémovým parkovaním, vstupom na čip aj kamerovým systémom. V cene nájmu sú započítané aj energie a internet. Okolie bytového domu ponúka plnú občiansku vybavenosť. Tiché prostredie, OC Retro, areál netradičných športov, reštaurácie, výborné dopravné spojenie. Byt je k dispozícii od 15.01.2022. Cena nájmu je 410 eur a k nemu budú pripočítané energie vo výške 210 eur. Záujemca platí pri podpise zmluvy aj depozit a províziu vo výške 1 mesačného nájmu (620 eur). Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0910 788 788, e.mail: nemcova@archeus.sk, alebo osobne v Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, Bratislava.

410 €/mes.
7,07 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS Bratislava One
Moderný rodinný dom, Malženice, Trnava

Moderný rodinný dom, Malženice, Trnava

Lokalita: Malženice, Malženice (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 278 m²

ARCHEUS reality Trnava exkluzívne ponúka na predaj moderný troj etážový rodinný dom, v obci Malženice, 8km od Trnavy. Nehnuteľnosť vyniká svojou veľkosťou, architektonickým riešením, ale aj polohou. Nachádza sa na 7 árovom pozemku, na konci tichej, slepej uličky. Prislúcha k nemu aj záhrada, o výmere 11 árov. Rodinný dom, v štádiu holodom+, je trojposchodvý (prízemie a dve nadzemné podlažia). Jeho plocha je necelých 280m2. Na prízemí sa nachádza priestranná dvojgaráž, v ktorej aj po zaparkovaní áut ostáva dostatok pracovného priestoru. Hneď vedľa je kúpeľňa a malý skladový priestor. Schodiskom prejdeme na prvé nadzemné podlažie, kde nás očarí presvetlená obývacia časť, s východom na terasu, spojená s jedálňou a kuchyňou. Jednu z možností ako tomuto interiéru vdýchnuť život, ponúkame vo vizualizácií. Pri kuchynskej časti sa nachádza špajza, ktorú ocenia všetky gazdinky. Na tomto podlaží je vstupná hala, ktorej z exteriéru predchádza krytá terasa. Nachádza sa tu aj spálňa, z ktorej máme východ na ďalšiu z terás. Prislúcha k nej naozaj štedrý šatník. Nesmieme opomenúť kúpeľňu, ktorej výhodou je vstup aj z rodičovskej spálne. Schodiskom sa presunieme do galérie na druhom nadzemnom podlaží. Tu nájdeme izbu so šatníkom, kúpeľňu a izbu s východom na rozľahlú slnečnú etážovú terasu. V celom dome je podlahové kúrenie napojené na plynový kondenzačný kotol. Okná sú kombinované, hliníkové a plastové. Neoceniteľným bonusom je centrálny vysávač. Pozemok je oplotený zo všetkých strán. Pred domom sú tri parkovacie miesta. Radi Vás privítame na obhliadke, prípadne ak potrebujete viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na bodova@archeus.sk alebo telefonicky 0917 537 214 Zabezpečíme všetko potrebné, vrátane profesionálneho právneho poradenstva, hypošpecialistu až po odovzdanie nehnuteľnosti. ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 17 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

365 000 €
1 312,95 €/m²

ARCHEUS reality Trnava
KANCELÁRSKE PRIESTORY, 57 - 87 m2, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

KANCELÁRSKE PRIESTORY, 57 - 87 m2, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

Lokalita: Širšie centrum, Prešov (Prešov)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 57 m²

Podnikajte v novom a priamo v Prešove! Na adrese, kde sa stretnete s príjemnými susedmi, poteší Vás upravené a pokojné prostredie a odkiaľ to máte do centra mesta pár minút peši. Vyberte si tu presne ten typ priestoru, ktorý Vám vyhovuje. Nebytové priestory sa nachádzajú na prízemí bytového domu. V ponuke sú 4 priestory s výmerou už od 57 m2 až po 87 m2. Priestory sa ponúkajú vo vybavení štandard (hotová elektroinštalácia a vzduchotechnika, okná s izolačným 3-sklom, podlahové kúrenie + príprava na položenie dlažby, sadrové omietky, protopožiarne bezpečnostné dvere, pripojenie na optiku, centrálna kotolňa v bytovom dome). Okolie komplexu poskytuje kompletné občianske zázemie, a to nielen vďaka blízkosti centra mesta. V blízkosti nájdete potraviny, reštaurácie, kaviarne, polikliniku, škôlku, základnú aj strednú školu. Ďaleko to nie je ani v univerzite, kde sa zveziete pohodlne autom, autobusom alebo sadnete na bicykel a vybrať sa môžete cyklochodníkom pozdĺž Torysy až do Veľkého Šariša. POSLEDNÉ 3 VOĽNÉ PRIESTORY Predpokladaná kolaudácia: apríl - máj 2022. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 099 333, emailom na prusak@archeus.sk alebo osobne na pobočke ARCHEUSu Konštantínovej 12 v Prešove.

102 000 €
1 789,47 €/m²

ARCHEUS reality Prešov
Na prenájom, 3 iz. byt Valová - Piešťany

Na prenájom, 3 iz. byt Valová - Piešťany

Lokalita: Valová, Piešťany (Piešťany)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Video: https://youtu.be/yiYpsJHWZeg Ponúkame na prenájom 3 iz. byt s dvoma balkónmi na ulici Valová - Piešťany o výmere 82 m2 na 2p/3. Bytový dom je postavený v roku 2011. Byt je kompletne zrekonštruovaný - plastové okná, stierky na stenách, laminátové podlahy, dlažby a obklady, nová elektroinštalácia. Byt sa prenajíma zariadený. K dispozícii je káblová TV, internet. Dispozícia - vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, detská izba, dva balkóny z obývačky. K bytu prislúcha aj pivničný priestor 2 m2. Bytový dom je v tichej, krásnej lokalite mesta Piešťany, s možnosťou prechádzky po vale, popri rieke Váh, kde je novo vybudovaná cyklotrasa. V areáli bytového domu sa nachádza detské ihrisko, priestor na spríjemnenie voľného času. Parkovanie je pred bytovým domom. Byt je vhodný pre rodinu s deťmi, bez veľkých domácich zvierat, je okamžite voľný. Mesačný nájom vrátane energií: 650€ + kaucia vo výške 2 mesačných nájmov. V cene je kompletné právne poradenstvo. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. čísle 0905 859060, alebo mailom na skultetyova@archeus.sk a dohodnite si termín obhliadky. ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 17 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

650 €/mes.
7,93 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS reality Nitra
Na predaj 4i. mezonet, 140m2, terasa, parking, TRI VEŽE, Bratislava, Bajkalská ul.

Na predaj 4i. mezonet, 140m2, terasa, parking, TRI VEŽE, Bratislava, Bajkalská ul.

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 140 m²

Archeus reality Senica ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny mezonetový byt na najvyššom, prémiovom poschodí 23 a 24/24 v rezidenčnom komplexe Tri veže na Bajkalskej ulici č.9. Lokalita, vzdušná dispozícia, nádherné výhľady a terasa orientovaná na východnú stranu v kombinácii s vlastným parkovaním robia z tejto nehnuteľnosti naozaj jedinečnú ponuku. Tento byt je zárukou maximálneho súkromia, vstup na najvyššie podlažie je možné iba čipovou kartou, ktorú majú k dispozícii len majitelia bytov na tomto podlaží. Komfortný prístup tromi rýchlovýťahmi. Do bytu sa dostanete „suchou nohou“ – k bytu prislúchajú dve garážové státia na -1p.p. 3D prehliadka bytu: https://bit.ly/3r0zk4J Byt - • podlahová plocha 140m2 + 13m2 terasa + pivničná kobka na 4.podlaží • podrobnú dispozíciu nájdete v priloženom pôdoryse: 1.podlažie - vstupná chodba, tech. miestnosť, toaleta s umývadlom, kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou, 1x izba, terasa, schodisko, 2. podlažie 24p. - galéria, kúpeľňa s WC, šatník, 2x spálňa • orientácia okien na východnú stranu • náklady na bývanie 340€ pre štvorčlennú rodinu Byt má praktickú dispozíciu moderného 4-izbového bytu. Po vstupe do bytu po pravej strane sa nachádza technická miestnosť a odkladací priestor na kabáty a topánky, hneď vedľa samostatné WC s umývadlom. Z predsiene vchádzame do krásneho otvoreného priestoru kuchyne prepojenej s jedálňou a obývačkou, z ktorej je východ na terasu. Na prvom podlaží sa nachádza ďalšia izba, ktorá slúži v súčasnosti ako pracovňa. Štýlovým schodiskom sa dostávame na druhé podlažie bytu, ktoré začína galériou. Z nej je vstup do dvoch spální, kráľovsky veľkej kúpeľne a šatníka, kde sa vmestí skutočne všetko. Všetky horné priestory sú opäť krásne presvetlené, chodba, kúpeľňa a šatník svetlovodmi. Byt na poslednom, prémiovom poschodí je nadštandardne riešený, krásne presvetlený, vo všetkých izbách sú vysoké veľkoformátové hliníkové okná, ktoré ponúkajú panoramatický výhľad na veľkú časť hlavného mesta a pohorie Karpaty. Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi a praktickým barovým pultom, veľkoformátové obklady, svetlovody na vrchnom podlaží, klimatizačná jednotka v každej izbe, šatníkové skrine. Ďalšie benefity prečo povedať áno tejto ponuke - • vlastná recepcia s 24-hodinovým strážnym servisom a kamerovým systémom, nonstop servisná služba • pre rezidentov komplexu je k dispozícii na 4.podlaží oddychová zóna , parčík so zeleňou, lavičkami a detským ihriskom • fitnes centrum - zdarma • family room - priestranné miesto pre usporadúvanie rodinných či firemných akcií • priamo v bytovom dome a bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť, bez naštartovania auta si v okolí viete nakúpiť a vybaviť čokoľvek, v objekte sa nachádza supermarket, reštaurácie, kaviarne, banky a ďalšie prevádzky, v blízkosti VIVO City Center, Billa, Kaufland • v okolí sú základné školy, v blízkosti sa nachádza Národné tenisové centrum, hokejový štadión, futbalové štadióny, basketbalová hala, detské ihriská, jazero KUCHAJDA... • zastávka MHD vzdialená cca 2min chôdze, v centra mesta ste autobusom, električkou, trolejbusom do 10 minút • kúpa bytu je vhodná aj z investičného hľadiska na prenajímanie, o byty v tejto lokalite je veľký záujem Bývanie v atraktívnom, bezpečnom komplexe III. VEŽE je určený pre klienta, ktorý hľadá niečo výnimočné, kvalitné mestské bývanie so všetkými vymoženosťami, rýchlu dostupnosť a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky. Tento byt je predstaviteľom mestského bývania, kde novému majiteľovi nebude nič chýbať. LOKALITA - Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti Nového Mesta- Bajkalská ulica. Výhodou tejto lokality je najmä dostupnosť do všetkých častí Bratislavy a na diaľničný obchvat, kamkoľvek sa viete dostať doslova za pár minút. Strategická poloha, príjemné prostredie vhodné na aktívny oddych, kultúrne a športové vyžitie. V bezprostrednej blízkosti futbalový štadión, tenisový komplex NTC, hokejová aréna Ondreja Nepelu, obchodné centrum VIVO, škola, škôlka. Spolu so širokou ponukou služieb spojených s bývaním naplnia všetky vaše očakávania o komfortnom bývaní v meste. Cena bytu 680.000€ vrátane dvoch garážových státí je konečná a zahŕňa servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pri kúpe je možný odpočet DPH. Túto ponuku predávame v exkluzívnom zastúpení klienta. © ARCHEUS reality Senica, s.r.o, - 3D obhliadka, text, fotografie a pôdorys sú dielom a majetkom realitnej kancelárie Archeus reality Senica, s.r.o.. Monika Krčová – licencovaný realitný maklér, člen Národnej asociácie realitných kancelárií. Ak máte záujem o dohodnutie obhliadky, prípadne viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na tel. č.0908/561 713, informácie non- stop mailom: krcova@archeus.sk, Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie , katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií, celý proces je plynulý, bezpečný a bez starostí.

680 000 €
4 857,14 €/m²

ARCHEUS reality Senica
NOVOSTAVBA 5 IZB. RD PRIAMO PRI LESE, BORSKÝ MIKULÁŠ

NOVOSTAVBA 5 IZB. RD PRIAMO PRI LESE, BORSKÝ MIKULÁŠ

Lokalita: Borský Mikuláš, Borský Mikuláš (Senica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

NADŠTANDARDNÁ novostavba 5 IZB DVOJPODLAŽNÉHO rodinného domu s TERASOU a vlastným pozemkom. Atraktívne prostredie, dom citlivo osadený priamo v zdravom borovicovom lese a premyslená dispozícia za použitia najkvalitnejších materiálov je základ spokojného celoročného bývania. pre zobrazenie virtuálnej prehliadky skopírujte do prehliadača nasledovný link: https://archeus.vr-360-tour.com/e/UC0Bcm_0gGM/e video obhliadka : youtube.com/watch?v=pVBuqSdWtaM ARCHEUS RK SENICA, ako sprostredkovateľ predaja Vám predstavuje PROJEKT POD LESÍKOM – energeticky úsporného a moderného bývania v tichej časti obce Borský Mikuláš. ...vy máte svoj sen, my máme pre Vás riešenie.... Skolaudované novostavby - bezproblémové financovanie hypotekárnym úverom V novej štvrti sú k dispozícii posledné dva domy DVOJDOM: Každý má úžitkovú plochu 122m2, dve kúpeľne, terasu a dve parkovacie miesta. V tomto dome na Vás čaká dokonalé súkromie, nakoľko už zo zadnej strany pozemku nebudete mať žiadneho suseda. Zo záhrady vstup priamo do lesa... • RD č.03 na pozemku o výmere 380 m2 za 159 900 € • RD č.04 na pozemku o výmere 380 m2 za 159 900 € Základné parametre v štandarde HOLODOM: • zateplený murovaný dom s lokálnou rekuperačnou jednotkou osadenou v každej miestnosti • orientácia JZ/SV Dispozícia- 1NP- zádverie, chodba, schodisko, komora, technická miestnosť, kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou s výstupom na terasu, 2NP-chodba, 3x samostatná spálňa, 2x balkón, kúpeľňa • plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné plastové vchodové dvere s bezpečnostným sklom • v exteriéri aj na vnútornom schodisku nerezové zábradlie • plynový kondenzačný kotol zn. Vailanteco TEC exklusiv so zásobníkom na ohrev teplej vody • strecha sedlová, strešná krytina BRAMAC Platinum, úložný priestor na povale • inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, septik • nová cesta, chodník s osvetlením • energetický certifikát A Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou, vzdialenosť od BA 45 minút, napojenie na diaľnicu D2 Kúty 10 min., hranica s Rakúskom a ČR 20 km. © ARCHEUS reality Senica, s.r.o, - 3D obhliadka, video, text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Archeus reality Senica. Ak máte záujem o dohodnutie obhliadky, prípadne viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na tel. č.0908/561 713, mail: krcova@archeus.sk, alebo osobne na v kancelárii na Hurbanovej ul. 485/1 v Senici. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie , katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

159 900 €
1 310,66 €/m²

ARCHEUS reality Senica
2 IZB. BYT S TERASOU A ZÁHRADOU, 53M2 + 33M2, DUNAJSKÁ LUŽNÁ

2 IZB. BYT S TERASOU A ZÁHRADOU, 53M2 + 33M2, DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Lokalita: Dunajská Lužná, Dunajská Lužná (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s terasou a záhradou v novostavbe bytového domu, ktorý sa vďaka novovybudovanej komunikácii iba 10 min od Bratislavy! Nachádza sa v tehlovom bytovom dome s udržiavanými spoločnými priestormi a všetkými službami na dosah. Novostavba z roku 2017 poskytuje možnosť relaxu, grilovania a užívania si chvíľ v bazéne či vírivke priamo na vlastnej terase a záhradke, ktorej súčasťou je aj záhradný domček. Pre zobrazenia ponuky s 3D obhliadkou použite na nasledovný link: https://lnk.sk/xhz7 podlahová plocha: 53,38m2 s terasou + 33m2 záhrada podrobnú dispozíciu bytu nájdete v priloženom pôdoryse: vstupná chodba, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, obývacia izba s kuchyňou, izba podlažie: prízemie stav: novostavba orientácia na svetové strany: J/Z mesačné zálohové platby: 100€ byt voľný: dohodou Doplňujúce informácie o byte: - novostavba r. 2017 - stavebný materiál - tehla - bezpečnostné vchodové dvere - priestranná vstupná chodba s roldor skriňou - moderná kuchynská linka (na skrinkách zabudované spomaľovače) so vstavanými spotrebičmi - indukčná varná doska a vstavaná elektrická rúra, digestor, granitový drez, nová moderná chladnička - ELEKTRICKÉ PODLAHOVÉ VYKUROVANIE s reguláciou v každej miestnosti - bojler na ohrev teplej vody - WC - geberit - pri vstupe do obývacej miestnosti úložný priestor na mieru - plastové okná - v celom byte vonkajšie žalúzie a sieťky proti hmyzu na každom otváracom okne - KLIMATIZÁCIA v spálni  - v spálni sa nachádza priestranná roldor skriňa s množstvom úložného priestoru + druhá samostatná skriňa  - v byte je REKUPERÁCIA! - moderné obložky a interiérové dvere - kvalitné kolajničky na oknách vyrábané na mieru BYT SA PREDÁVA KOMPLETNE ZARIADENÝ! Terasa a záhrada: - záhradka s vlastným vstupom ponúka možnosť pestovania vlastnej zeleniny a ovocia - záhradný domček o rozmeroch 2 x 3 m - bazén, vírivka, či zasklenie krytej časti terasy sú ďalšie možnosti, ktoré táto nehnuteľnosť poskytuje - dlažba na terase, ktorá je prestrešená ​​​​​​​ Doplňujúce informácie o bytovom dome a lokalite: - Dunajská Lužná sa stala vďaka novovybudovanej diaľnici miestom len na skok od Bratislavy! - cesta do tejto nehnuteľnosti trvá z Ružinova 15 minút! - bezproblémoví susedia - bytový dom mimo hlavnej cesty - bytový dom je zateplený, s udržiavanými priestormi a krásnym novým výťahom - kompletné služby v okolí! K BYTU PATRÍ VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO! MAKLÉR ODPORÚČA !!! Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

174 900 €
3 300 €/m²

ARCHEUS reality Záhorie
VEĽKÝ MEZONETOVÝ BYT, 182 M2, MALACKY, UL. ZÁHORÁCKA

VEĽKÝ MEZONETOVÝ BYT, 182 M2, MALACKY, UL. ZÁHORÁCKA

Lokalita: Záhorácka, Malacky (Malacky)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 182 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľky Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 4 izbový mezonetový byt v meste Malacky. Nachádza sa v tehlovom bytovom dome s udržiavanými spoločnými priestormi a všetkými službami na dosah. Byt s neobvyklými rozmermi ponúka množstvo riešení najmä vo svojej podkrovnej časti. Pre zobrazenia ponuky s 3D obhliadkou použite na nasledovný link: https://lnk.sk/kgkv podlahová plocha: 182m2 + loggia Podrobnú dispozíciu bytu nájdete v priloženom pôdoryse: vstupná chodba, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a jedálňou, 3x izba (z toho jedna veľkometrážna s rôznymi možnosťami využitia) - podlažie: 4/4 - stav: novostavba - orientácia na svetové strany: J/S - mesačné zálohové platby: 160€ - byt voľný: dohodou Doplňujúce informácie o byte: - v jednej z izieb sa nachádza roldor skriňa s veľkým úložným priestorom - v kúpeľni rohová vaňa - plávajúca podlaha + dlažba - súčasťou kuchyne je barový pult a úložný priestor (špajza), kde sa nachádza aj chladnička - v podkrovnej časti sú strešné okná - plastové okná v celom byte Doplňujúce informácie o bytovom dome: - ulica Záhorácka – vyhľadávaná časť mesta, všetky služby v okolí - bezproblémoví susedia - bytový dom je zateplený, s udržiavanými spoločnými priestormi MAKLÉR ODPORÚČA !!! Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

189 900 €
1 043,41 €/m²

ARCHEUS reality Záhorie
2 IZB. BYT S BALKÓNOM, 64M2, CEROVÁ, okr. SENICA

2 IZB. BYT S BALKÓNOM, 64M2, CEROVÁ, okr. SENICA

Lokalita: Cerová, Cerová (Senica)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľky Vám ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome v obci Cerová.  - podlahová plocha: 64m2 + balkón - podrobnú dispozíciu bytu nájdete v priloženom pôdoryse: vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchyňa, obývacia izba a spálňa - podlažie: 2/3 - stav: novostavba - kolaudácia r. 2011 - orientácia na svetové strany: J / V - obývacia izba a kuchyňa       S / Z - detská izba a šatník - mesačné zálohové platby: 100€ / 4 osoby - správa bytového domu: OSBD SENICA - byt voľný: dohodou DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE O BYTE: - nové vchodové dvere - vstavaná rúra, varná doska a digestor - samostatne stojaca chladnička - drevené obložky a interiérové dvere - elektrický kotol Protherm - vykurovanie - radiátory - bojler na ohrev TÚV - kotol aj bojler sa nachádzajú v technickej miestnosti  - murované bytové jadro - rebríkové radiátor v kúpeľni - vystierkované steny - plávajúce podlahy podlahy DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE O BYTOVOM DOME: - elektronický vrátnik - tehlový bytový dom - parkovacie miesto priamo pred bytovým domom - zateplený bytový dom s fasádou - bezproblémoví susedia INFORMÁCIE O LOKALITE: - pokojná a bezpečná lokalita - kompletná občianska vybavenosť na blízkom dosahu - škôlka, škola ( 1 - 9. ročník ), ihrisko, telocvičňa... MAKLÉR ODPORÚČA !!! Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

72 500 €
1 132,81 €/m²

ARCHEUS reality Záhorie
EXKLUZÍVNE/3-IZBOVÝ BYT/NOVOSTAVBA/KEŽMAROK/68m2

EXKLUZÍVNE/3-IZBOVÝ BYT/NOVOSTAVBA/KEŽMAROK/68m2

Lokalita: Tvarožnianska, Kežmarok (Kežmarok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

PRE ZOBRAZENIE 3D PREHLIADKY PROSÍM SKOPÍRUJTE DO PREHLIADAČA TENTO LINK: https://bit.ly/EXKLUZÍVNE_3-IZBOVÝBYT_NOVOSTAVBA_KEŽMAROK_68m2 EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s terasou a krásnym výhľadom v novopostavenom bytovom dome na ulici Tvarožnianska v Kežmarku, výmera bytu 68m2 a terasa 20m2. Byt sa nachádza na 7. poschodí v sedemposchodovom bytovom dome s dvomi výťahmi . Bytový dom bol kolaudovaný vo Februári tohto roka. K bytu je k dispozícii súkromné vonkajšie parkovné státie, ktoré je zahrnuté v cene nehnuteľnosti /možné kúpiť bez parkovacieho miesta/. Tento byt pozostáva z obývacej časti a kuchyne, ktorá je zariadená na mieru vyrobenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, kúpeľne so sprchovacím kútom aj vaňou, samostatným WC, spálne, detskej izby a terasy s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry.  Popis bytu: celková podlahová plocha bytu  je cca 68 m2 byt je v osobnom vlastníctve novostavba laminátové podlahy najvyššej kvality, podlahové kúrenie bezpečnostné vchodové dvere, nové interiérové dvere a zárubne keramická dlažba hliníkové exteriérové žalúzie  elektronický vrátnik s kamerou mesačné náklady cca 130€ byt sa nachádza 7. poschodí vhodný k okamžitému bývaniu novému majiteľovi k dispozícii ihneď  v cene nehnuteľnosti je zahrnuté parkovacie miesto /možné kúpiť bez parkovacieho miesta Sídlisko má kompletne vybudovanú infraštruktúru. V okolí bytového domu sú detské ihriská, jedno sa nachádza aj vnútri objektu. V blízkosti je základná škola, materská škola. Ak si budete chcieť vychutnať dobrú kávu alebo dostanete chuť na sladké, kaviareň je hneď pod nosom. Neskôr určite využijete aj cyklochodník, ktorý je vzdialený cca 500m.  Ak Vás moja ponuka zaujala najjednoduchšie je mi zavolať na t.č. 0918 485 489 alebo ma kontaktovať mailom na jankurova@archeus.sk a dohodnúť si so mnou obhliadku tohto krásneho bytu. Radi Vám pomôžeme aj pri financovaní tohto bytu. Naše služby zahŕňajú profesionálne právne a finančné poradenstvo. Zabezpečíme všetko potrebné pri kúpe nehnuteľnosti, až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. Teším sa na obhliadku s Vami.

175 000 €
2 573,53 €/m²

ARCHEUS reality Kežmarok
NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, POZEMOK 920 M2, DOJČ, okr. SENICA

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, POZEMOK 920 M2, DOJČ, okr. SENICA

Lokalita: Dojč, Dojč (Senica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 163 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Dojč - na skok od okresného mesta Senica. Dom poskytuje svojou vynikajúcou ergonómiou rozloženia priestoru pohodlné bývanie so zárukou nízkych mesačných nákladov. Dom má moderné dispozičné riešenie s veľkou kuchyňou spojenou s hlavným obývacím priestorom, rodičovskú spálňu s vlastnou kúpeľňou, 2 detské izby, sklad potravín, samostatnú kúpeľňu, samostatné WC, vstupnú chodbu - zádverie, centrálnu chodbu a garáž. pre zobrazenie 3D obhliadky vložte do Vášho prehliadača link: https://lnk.sk/duv3 - zastavaná plocha: 228m2 - obytná plocha: 163m2 - výmera pozemku: 920m2 Podrobnú dispozíciu domu nájdete v priloženom pôdoryse (vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou a obývačkou, špajza + technická miestnosť, spálňa s vlastnou kúpeľňou, 2x detská izba, kúpeľňa s WC a samostatné WC) - začiatok stavby: r. 2020, kolaudácia: r. 2021  Konštrukcia: - obvodové murivo - YTONG YQ LAMBDA 375 - zateplenie: polystyrén 20cm - okná - plastové - trojsklá, 7 komorové - strecha: väzníkový krov, zateplenie 40 cm - striekaná pena, betónová strešná krytina TERRAN - inž. siete: elektrina, voda, kanalizácia, optický kábel - vykurovanie: infrapanely - každá obytná miestnosť má samostatnú reguláciu - kúpeľne a WC rebríkový radiátor - vetranie s rekuperáciou tepla - rekuperácia - rozvody + rekuperačná jednotka - v dome je príprava na: klimatizáciu, alarm, vonkajšie žalúzie / boxy a elektrické ovládanie v každej miestnosti, kamerový systém - štrukturovaná kabeláž - internet + TV v každej obytnej miestnosti - podlahy - betónový poter + 15 cm podlahový polystyrén - garáž pre 2 osobné automobily s výlezom na povalu - pred domov vytvorené 3 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby - vybetónovaná terasa o veľkosti 16 m2 - pozemok je oplotený - orientácia na svetové strany: V/Z - mesačné náklady: 80€ / 4 osoby - dom voľný: ihneď Obec Dojč sa nachádza na trase Senica - Bratislava. Od okresného mesta Senica je vzdialená 9 km, od hlavného mesta Bratislava 81 km. Svojim obyvateľom poskytuje výbornú občiansku vybavenosť - škôlka, základná škola, pošta, potraviny, zdravotnícke zariadenie, stomatologická ambulancia, futbalové ihrisko... MAKLÉR ODPORÚČA !!! Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

239 000 €
1 466,26 €/m²

ARCHEUS reality Záhorie
NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, POZEMOK 953 M2, DOJČ, okr. SENICA

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, POZEMOK 953 M2, DOJČ, okr. SENICA

Lokalita: Dojč, Dojč (Senica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Dojč s výbornou dostupnosťou do mesta Senica a v hlavnom smere na Bratislavu. Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite Dojča s kompletnými inžinierskymi sieťami. Na rovinatom pozemku so zabudovaným závlahovým systémom sa nachádza aj základová doska na záhradný domček, príp. altánok a v zemi osadený moderný bazén! pre zobrazenie 3D obhliadky vložte do Vášho prehliadača link: https://lnk.sk/xg06 - zastavaná plocha: 159m2 - obytná plocha: 120m2 + terasa 37 m2 - výmera pozemku: 953 m2 - pozemok je oplotený betónovým plotom Podrobnú dispozíciu domu nájdete v priloženom pôdoryse: vstupná chodba, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou, priestranná špajza, spálňa, 2x detská izba, kúpeľňa s vaňou a 2 umývadlami, samostatné WC Rodinný dom je dispozične výborne rozčlenený na dennú a nočnú časť! - začiatok výstavby: r. 2018, kolaudácia: r. 2021  Konštrukcia: - obvodové murivo - tehla 30 cm - zateplenie: polystyrén 20cm - okná - plastové trojsklá ( 6 komorové ) - strecha: pálená škridla - čierna glazúra - inžinierske siete: elektrina, voda, kanalizácia - vykurovanie: elektrické podlahové + krbová vložka v obývacej miestnosti - kuchynská linka na mieru - vstavané spotrebiče zn. WHIRLPOOL - elektrická varná doska, elektrická vstavaná rúra, vstavaná mikrovlnná rúra, umývačka riadu, digestor, LED podsvietenie, granitový kuchynský drez - vonkajšie elekrické žalúzie - 2 klimatizačné jednotky - interiérové osvetlenie - regulované - dáva možnosť osvietenia "teplo-chlad" - vinylová podlaha + dlažba - anhydritové podlahy - alarm - predpríprava na kamerový systém a elektrický vrátnik - závlahový systém Súčasťou kuchyne je aj priestranná špajza, ktorá slúži ako výborný úložný priestor - jej súčasťou je veľký mrazák Roldor skrine vo vstupnej chodbe a spálni Sadrokartónom znížený strop v celom dome je doplnený bodovým osvetlením a LED svetlami Moderný bazén osadený v zemi a obložený dlažbou o veľkosti 6 x 3,5 m je ďalšou pridanou hodnotou tejto nehnuteľnosti V zadnej časti pozemku sa nachádza základová doska o rozmeroch 4,5 x 5 m ktorá je pripravená na výstavbu záhradného domčeka VŔTANÁ STUDŇA NA POZEMKU! - orientácia na svetové strany: V/Z - mesačné náklady: 200€ / 4 osoby - optika - dom voľný: dohodou MAKLÉR ODPORÚČA !!! Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.

290 000 €
2 416,67 €/m²

ARCHEUS reality Záhorie
5 IZB. NOVOSTAVBA PRIAMO PRI LESE, BORSKÝ MIKULÁŠ

5 IZB. NOVOSTAVBA PRIAMO PRI LESE, BORSKÝ MIKULÁŠ

Lokalita: Pod humnisku, Borský Mikuláš (Senica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

NADŠTANDARTNÁ novostavba 5 IZB DVOJPODLAŽNÉHO rodinného domu s TERASOU a dvomi balkónmi.  Atraktívne prostredie, dom citlivo osadený priamo v zdravom borovicovom lese a premyslená dispozícia za použitia najkvalitnejších materiálov je základ spokojného celoročného bývania. Vybrať si môžete zo 4 domov, z ktorých každý má úžitkovú  plochu 122 m2, dve kúpeľne, terasu a dve parkovacie miesta. DVOJDOMY. Základné parametre v štandarde HOLODOM: - zateplený murovaný dom s lokálnou rekuperačnou jednotkou osadenou v každej miestnosti - orientácia JZ/SV - dispozícia- 1NP-zádverie, chodba, schodisko, komora, technická miestnosť, kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou s výstupom na terasu, 2NP-chodba, , 3x samostatná spálňa, 2x balkón, kúpeľňa - plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné plastové vchodové dvere s bezpečnostným sklom - v exteriéri aj na vnútornom schodisku nerezové zábradlie - plynový kondenzačný kotol zn. Vailanteco TEC exklusiv so zásobníkom na ohrev teplej vody - strecha sedlová, strešná krytina BRAMAC Platinum, úložný priestor na povale - inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, septik - OPLOTENIE, nová cesta, chodník s osvetlením - energetický certifikát A - obec s kompletnou občianskou vybavenosťou, vzdialenosť od BA 45 minút, napojenie na diaľnicu D2 Kúty 10 min., hranica s Rakúskom a ČR 20 km. Ponuka RD, ceny, štádium holodom:  RD č.01 s pozemkom o výmere 400 m2 za 144 900 €  RD č.02 s pozemkom o výmere 400 m2 za 144 900 €  RD č.03 s pozemkom o výmere 380 m2 za 144 900 €  RD č.04 s pozemkom o výmere 380 m2 za 144 900 € Bližšiu špecifikáciu použitých materiálov a kompletné informácie poskytneme na osobnom stretnutí v našej kancelárii. Možnosť financovania pomocou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi sprostredkujeme. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

144 900 €
1 187,70 €/m²

ARCHEUS reality Záhorie
MODERNÝ LOFT NA PRENÁJOM - CITYPARK RUŽINOV

MODERNÝ LOFT NA PRENÁJOM - CITYPARK RUŽINOV

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

Na prenájom jedinečný otvorený priestor v novostavbe CityPark Ružinov na Plynárenskej ulici. Krásny minimalistický 2 izbový loft. Bývajte ako v New Yorku ! ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA - byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží s obytnou plochou 108 m2 a má dve poschodia - vysoké až 5 metrové okná s výhľadom na záhradu vo vnútrobloku, vnútorné žalúzie  -klimatizácia  - dve parkovacie miesta v podzemí sú zahrnuté v cene.  - 3 výťahy v komplexe - byt sa renajíma sa plne vybavený  - k dispozícii ihneď  DISPOZÍCIA - spodné poschodie – vstupná hala, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, kuchyňa s obývacou časťou - horné poschodie – otvorená spálňa, šatník LOKALITA Vo vnútrobloku sa nachádzajú dve detské ihriská, fitnes pre dospelých, lezecká stena a priestor pre venčenie psov. Komplex je pod 24 hodinovým dohľadom bezpečnostnej služby. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť. Veľmi dobrá dostupnosť - 7 minút cesty autom do historického centra, 2 minúty na diaľnicu. MHD 2 minúty chôdze. Výška nájmu, vrátane energií, s dvomi parkovacími miestami a internetom je 990€ . Nájom sa platí mesiac vopred. Provízia pre RK vo výške mesačného nájmu. Máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácií? Neváhajte ma kontaktovať na tel.č. 0904 661 735, mailom na rajtarova@archeus.sk alebo osobne na Vajnorskej 100/B (Polus Tower 2) v Bratislave. ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 17 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

990 €/mes.
9,17 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS Bratislava One
PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR 44 m2, VIETNAMSKÁ UL, BA- RUŽINOV

PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR 44 m2, VIETNAMSKÁ UL, BA- RUŽINOV

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 44 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí  budovy CASCA na prízemí o celkovej výmere 44,33 m2. Obchodný priestor má samostatný vstup a pozostáva z 3 miestností ( predajňa, sklad, sprchový kút s WC ) VYBAVENIE Súčasťou obchodného priestoru je klimatizácia značky Daikin, objekt je zabezpečený alarmom. Priestor sa prenajíma nezariadený, v prípade záujmu je možnosť zariadenie odkúpiť. V rámci prenájmu je k dispozícii je aj 1 parkovacie miesto za poplatok. CENA ZA NÁJOM - Obchodný priestor ...     690 €/mes. bez DPH - Parkovacie miesto ...       35 €/mes. bez DPH Cena je vrátene energií. Pri uzavretí zmluvy sa platí vratný depozit vo výške mesačného nájmu + provízia pre RK v hodnote 50% mesačného nájmu. Voľné od 1.11.2021. LOKALITA Obchodno-administratívny objekt sa nachádza vo výbornej lokalite, ktorá je ľahko dostupná z diaľnice i z bratislavského obchvatu, letisko M.R. Štefánika vzdialené do 5 min cesty autom. Ide o lokalitu s dobrou dopravnou dostupnosťou, MHD a kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí sa nachádzajú NC AVION a IKEA, potraviny LIDL, fitness centrá, viaceré reštaurácie, lekáreň a iné. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0910 788 788, e-mail: nemcova@archeus.sk,  alebo osobne v Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, Bratislava.

690 €/mes.
15,68 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS Bratislava One
PRIESTOR PRE OBCHOD A SLUŽBY, OC SLÁVIA, TREBIŠOV, 60+115 m2

PRIESTOR PRE OBCHOD A SLUŽBY, OC SLÁVIA, TREBIŠOV, 60+115 m2

Lokalita: M. R. Štefánika, Trebišov (Trebišov)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 175 m²

Ponúkame na prenájom obchodnú/kancelársku prevádzku v centre mesta Trebišov. - priestor je súčasťou moderného novopostaveného obchodného domu - umiestnený je na 1.poschodí s výťahom, s výkladom orientovaným do hlavnej ulice - plocha dvoch susediacich prevádzok je 115 plus 60 m2, možno prenajať spolu alebo jednotlivo - najlepšiu predstavu o ponúkanej nehnuteľnosti Vám poskytne naša 3D prehliadka, ktorú si viete pozrieť na tomto odkaze: https://eyespy360.vr-360-tour.com/e/TjYBfU0U3co/e - možnosť prispôsobiť rozčlenenie priestoru podľa účelu využitia - tri presklené steny (hliníkové profily, tieniace fólie), viaceré vstupy - soc.zariadenie spoločné (na chodbe); samostatné meranie elektriny - ponuková cena: od 5 Eur/m2/mesiac plus DPH plus energie Výhodou ponuky je umiestnenie priestoru v samotnom centre mesta s priamym prístupom do objektu z pešej zóny. V okolí budovy sa nachádzajú verejné parkoviská s dostatočnou kapacitou, celý objekt je moderne a vkusne zariadený. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na ul. M.R.Štefánika 68/11 (oproti Lidlu, vedľa Brutusu) v Trebišove alebo na zavadiakova@archeus.sk, tel.c: 0944 309 102

875 €/mes.
5 €/m²/mes.

ARCHEUS reality Trebišov
1 2 3