Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Apollo House s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
Apollo House s. r. o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
www.apollo.house
Adresa:
Záhradnícka 72
Bratislava II - Ružinov
82109
Popis:
Nájdených 84 novostavieb
1 2 3 4 5
Obchodný priestor 122 m2, Račianska ul., BA

Obchodný priestor 122 m2, Račianska ul., BA

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 122 m²

Apollo House Vám ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 122 m2 na Račianskej ulici v Bratislave- Nové Mesto. Priestor sa nachádza na prízemí. Budova bola skolaudovaná v roku 2011.  V prípade záujmu sa priestory dajú prenajať spolu so zariadením. Možnosť prenájmu bilbordov či megabordov.  Parkovacie miesta k dispozícií: 75 EUR/1 box. Priestory sú plne klimatizované, možnosť pripojenia na optický internet. Cena prenájmu je 12,50 za m2/mesiac + prevádzkové náklady/energie. Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 520 065 alebo bajusova@apollo.house V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti) - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac nehnuteľností nájdete na apollo.house © Text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Apollo House s.r.o.

12,50 €/mes.
0,10 €/m²/mes.

Apollo House s. r. o.
Kancelárske priestory 32 m2, Račianska ul., BA

Kancelárske priestory 32 m2, Račianska ul., BA

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 32 m²

Apollo House Vám ponúka na prenájom rôzne kancelárske priestory na Račianskej ulici v Bratislave- Nové Mesto. Budova bola skolaudovaná v roku 2011.  Samostatná kancelária o výmere 32 m2 a 39 m2 (budova B). V prípade záujmu sa priestory dajú prenajať spolu so zariadením. Možnosť prenájmu bilbordov či megabordov.  Parkovacie miesta k dispozícií- počet 14 státí cena 75 EUR/miesto. Cena prenájmu je 8,50 za m2/mesiac + prevádzkové náklady/energie. K dispozícií sú aj priestory iných rozmerov.  Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 520 065 alebo bajusova@apollo.house V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti) - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac nehnuteľností nájdete na apollo.house © Text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Apollo House s.r.o.

8,50 €/mes.
0,27 €/m²/mes.

Apollo House s. r. o.
Kancelársky priestor 39 m2, Račianska ul.

Kancelársky priestor 39 m2, Račianska ul.

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 39 m²

Apollo House Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na Račianskej ulici v Bratislave- Nové Mesto. Budova bola skolaudovaná v roku 2011.  Prenájom priestoru o výmere 39 m2 (budova B). V prípade záujmu sa priestor dá prenajať spolu so zariadením. Možnosť prenájmu bilbordov či megabordov.  Priestory sú plne klimatizované, možnosť pripojenia na optický internet. Parkovacie miesta k dispozícií- cena 75 EUR/miesto. Vo vzdialenosti 80 m od objektu sa nachádzajú tri reštaurácie. Cena prenájmu je 8,50 za m2/mesiac + prevádzkové náklady/energie. K dispozícií sú aj priestory iných rozmerov.  Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 520 065 alebo bajusova@apollo.house V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti) - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac nehnuteľností nájdete na apollo.house © Text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Apollo House s.r.o.

8,50 €/mes.
0,22 €/m²/mes.

Apollo House s. r. o.
Kancelárske priestory 260 m2, Račianska ulica- BA

Kancelárske priestory 260 m2, Račianska ulica- BA

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 260 m²

Apollo House Vám ponúka na prenájom obchodné priestory na Račianskej ulici v Bratislave- Nové Mesto. Budova bola skolaudovaná v roku 2011.  Priestor o výmere 161,4 m2 + 98,26 m2  spolu = 259,66 m2. V prípade záujmu sa priestor dá prenajať spolu so zariadením. Možnosť prenájmu bilbordov či megabordov.  Priestory sú plne klimatizované, možnosť pripojenia na optický internet.   Parkovacie miesta k dispozícií: 75 EUR/1 box. Vo vzdialenosti 80 m od objektu sa nachádzajú tri reštaurácie. Cena prenájmu je 10,50 EUR za m2/mesiac + prevádzkové náklady/energie. K dispozícií aj priestory iných rozmerov.  Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 520 065 alebo bajusova@apollo.house V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti) - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac nehnuteľností nájdete na apollo.house © Text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Apollo House s.r.o.

2 730 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

Apollo House s. r. o.
1 2 3 4 5