Novostavby.sk

Inzeráty predajcu APEX reality

Predajca

Názov predajcu:
APEX reality
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: mes...
www.apexreality.sk
Adresa:
Pri cintoríne 1
Hlohovec
92001
Nájdených 5 novostavieb
APEX reality -úplne nový, práve skolaudovaný 2 izbový byt v novostavbe Zelené átrium.

APEX reality -úplne nový, práve skolaudovaný 2 izbový byt v novostavbe Zelené átrium.

Lokalita: Štefana Moyzesa, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Na predaj ponúkame úplne nový, práve skolaudovaný 2 izbový byt, vedený ako apartmán v bytovom dome Zelené átrium v tichej časti mesta s dobrou dostupnosťou do centra mesta a kúsok od oddychovej časti Kamenný mlyn. Ponúkaný 2 izbový byt - apartmán má veľké francúzske okná, byt je na 1. výrazne zvýšenom podlaží. Byt je orientovaný v časti bytového domu, kde je vlastný súkromný vchod a s bytom vlastník nadobúda aj podiel v prislúchajúcej výmere 10m2 na tejto vstupnej chodbe pred bytom. Na ploche 42,04 m2 je obývacia izba s kuchyňou, v kuchyni je kuchynská linka vrátane umývačky riadu a digestora, spálňa, kúpeľňa s WC a chodba so šatníkom. Časť bytu má strop vysoký 3,6 m. Podlahové vykurovanie a chladenie, byt je napojený na centrálny systém rekuperácie. Výhodou je možnosť využívať veľkú strešnú terasu nad bytovým domom, na ktorej nový vlastník s bytom nadobudne aj spoluvlastnícky podiel. Možnosť dokúpiť širokého parkovacie státie v podzemnej garáži. Kontakt: 0948 269 123 Výmera : 42,04 m2 plus 10m2 ako podiel na prístupovej chodbe Cena : 151 000,- €

151 000 €
3 595,24 €/m²

APEX reality
Exkluzívne APEX reality 3i. novostavba RD v Dubovanoch, holodom, pozemok 330 m2

Exkluzívne APEX reality 3i. novostavba RD v Dubovanoch, holodom, pozemok 330 m2

Lokalita: Dubovany, Dubovany (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Dubovany, ktorý je súčasťou dvojdomu. Každý dom má samostatnú povalu a odhlučnené spoločné steny. Dom je postavený na pozemku s výmerou 330 m2, úžitková plocha domu je 90 m2. Dom sa bude predávať ako holodom (zateplenie, fasáda, omietky, sadrokartóny, vymalované, predpríprava na klimatizáciu, komín na krb a el. bojler). Napojený je na obecnú vodu, elektrinu a vlastný septik. Kúrenie v dome je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením. Dispozícia: predsieň, kuchyňa s obývacou izby a východom na terasu, wc, komora, technická miestnosť, kúpeľňa s wc a dve spálne a terasa s výmerou 12 m2. Viac info v RK na tel.č. 0948 269 123 alebo mailom: mesaros@apexreality.sk.

165 000 €
1 833,33 €/m²

APEX reality
APEX reality ponúkam na predaj nadštandardný

APEX reality ponúkam na predaj nadštandardný "LOFT" nebytový priestor v Trnave

Lokalita: Štefana Moyzesa, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 290 m²

APEX reality - na predaj ponúkame unikátny nebytový priestor s celkovou úžitkovou plochou 290 m2 na ulici Štefana Moyzesa v Trnave. Priestor sa nachádza v objekte Zelené Átrium kúsok od centra mesta s možnosťou odkúpenia až 10 parkovacích miest v podzemnej garáži. Samotný open space priestor + 3 kancelárske priestory obsahuje aj kuchynský kút, kúpeľňu s wc. Priestor obsahuje stenové a podlahové vykurovanie a chladenie, vetranie cez rekuperačnú jednotku. Priestor je možné využiť ako sídlo väčšej firmy, call centrum, ateliér, projekčná kancelária a veľa iných... Cena správcovského poplatok za vykurovanie + chladenie + poplatky za spoločné priestory za priestor je cca 500€. Vrámci nájmu je možné využívať slnečnú terasu na streche budovy. Priestor je okamžite voľný. Viac info Vám radi poskytneme v RK na telefónom čísle 0948 269 123 alebo mailom na: mesaros@apexreality.sk.

cena dohodou

APEX reality
Exkluzívne APEX reality 4i novostavba RD v Šulekove na Sereďskej ul., 280 m2 pozemok

Exkluzívne APEX reality 4i novostavba RD v Šulekove na Sereďskej ul., 280 m2 pozemok

Lokalita: Seredská, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj 4i novostavbu poschodového rodinného domu s úžitkovou plochou 100 m2 na ulici Sereďská v Šulekove. Dom je postavený na pozemku s výmerou 280 m2, napojený na mestskú vodu, elektrinu a kanalizáciu. Dispozícia domu: na prízemí sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné wc, kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou. Na poschodí sú tri spálne a kúpeľňa s wc. Dom sa predáva v štandardnom prevedení čo obsahuje: obvodové múry Porfix 30cm so zateplením EPS polystyrénom 150 mm, konečná úprava fasády silikónovou omietkou, vnútorné deliace priečky Porfix 125 mm, okná a dvere plastové Gealan s izolačným trojskôm, sadrokartónové stropy, vnútorné sadrové omietky, penatrácia a 1x maľovka bielou farbou, škridla Terran Danubia, stropná tepelná izolácia 350 mm + parozábrana, elektrické podlahové kúrenie s nezávislým regulovaním tepla v každej miestnosti, elektroinštalácia ukončená vypínačmi a zásuvkami, rozvod pre domáceho vrátnika a alarm, vonkajšia príprava rozvodov pre ovládanie vrátnika a pohon brány.

169 000 €
1 690 €/m²

APEX reality
APEX reality ponúka prenájom unikátneho

APEX reality ponúka prenájom unikátneho "LOFT" nebytového priestoru

Lokalita: Štefana Moyzesa, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 273 m²

Na prenájom ponúkame unikátny nebytový priestor s celkovou úžitkovou plochou 273 m2 na ulici Štefana Moyzesa v Trnave. Priestor sa nachádza v objekte Zelené Átrium kúsok od centra mesta s možnosťou parkovania až 10 automobilov v podzemnej garáži. Samotný open space priestor + 3 kancelárske priestory obsahuje aj kuchynský kút, kúpeľňu s wc. Priestor obsahuje stenové a podlahové vykurovanie a chladenie, vetranie cez rekuperačnú jednotku. Priestor je možné využiť ako sídlo väčšej firmy, call centrum, ateliér, projekčná kancelária a veľa iných... Cena nájmu je 12€/m2 + DPH, cena za prenájom jedného parkovacieho miesta je 50€/miesto + DPH, správcovský poplatok za vykurovanie + chladenie + poplatky za spoločné priestory za priestor je cca 500€. Priestor je okamžite voľný. Viac info Vám radi poskytneme v RK na telefónom čísle 0948 269 123 alebo mailom na: mesaros@apexreality.sk.

3 276 €/mes.
12 €/m²/mes.
vrátane energií
APEX reality