Novostavby.sk

Inzeráty predajcu AMOS reality s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
AMOS reality s. r. o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: ann...
www.amosreality.sk
Adresa:
Záhradná 4
Malacky
90101
Nájdených 7 novostavieb
Projekt moderného a dostupného bývania na vami zvolenom mieste

Projekt moderného a dostupného bývania na vami zvolenom mieste

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 55 m²

AMOS reality ponúka obhliadky celoročne obývateľného modelového drevo-domu a jeho sprostredkovanie s nasledovnou technickou špecifikáciou: - modelový dom vo foto-dokumentácii: 7x5 m -35 m2 podlahová plocha z toho prízemie: kúpeľňa 3 m2 - výška 2,5 m, spálňa 9 m2 - výška 2,5 m, obývačka s kuchynským kútom 20 m2 - výška 3,75 m, hrebeň 4,90 m medziposchodie, kolenová stena 1,15 m alebo celý strop v hornej časti 2,20 m. Na poschodí sa nachádzajú dve obytné miestnosti, spolu vo výmere 20 m2. - použité materiály: SIP panel s tepelným jadrom EPS 150 mm, vonkajšie steny 174 mm zaťeplené polistyrénom, vnútorne steny, plastové 2 sklo okná, strecha -plech, vonkajšia fasáda - plech v kombinácii s drevom V cene aj vchodové dvere, inštalácie elektrické aj vodné, v prípade možností v danej lokalite kanalizácia a odkvapové žľaby. K sieťovaniu stavby je potrebná príprava zo strany stavebníka. K dispozícii aj iné možnosti výmery domu: - prízemie 25 m2 + poschodie 10 - 13 m2 - prízemie 35 m2 +poschodie 20 m2 - prízemie 50 m2 +poschodie 30 m2 Cena stavby "Stodola dom" 850,- eur/m2. Upozorňujeme, že cena nezahŕňa náklady na pozemok ani zariadenie domu, stavba sa dodáva v štádiu holodom.

46 750 €
850 €/m²

AMOS reality s.r.o.
NA PREDAJ ZRUB s pozemkom vo výmere 780 m2, Plavecké Podhradie

NA PREDAJ ZRUB s pozemkom vo výmere 780 m2, Plavecké Podhradie

Lokalita: Lipky, Plavecké Podhradie (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

AMOS reality ponúka exkluzívne na predaj rekreačný drevo-dom v obci Plavecké Podhradie. Stavba pozostáva z prízemia a podkrovia v úžitkovej výmere cca 72 m2. Dispozične prízemie tvorí: zádverie (2,8 m2),chodba (2,15 m2), kuchyňa (4,37 m2), jedáleň (4,03 m2), obývacia izba ( 11,95 m2), kúpeľňa s WC ( 5,64 m2), špajza (1,62 m2) a technická miestnosť (2,36 m2). Nočnú časť v podkroví tvorí: chodba ( 2,25 m2), kúpeľňa s WC (2,76 m2) a dve izby ( 15,25 + 13,38 m2). Technické parametre: drevené smrekové hranoly, vnútorné priečky sendvičová konštrukcia s obkladom, okná a dvere drevené s trojsklom, schodisko drevené, strecha sedlová s Bramac krytinou. Stavba napojená na inžinierske siete a to: elektrina, obecná voda, kanalizácia a plyn. Vykurovanie teplovodné na plynový kotol s ohrevom teplej vody v zásobníku. Obec Plavecké Podhradie z 13. stor. je obklopená krásnou prírodou, históriou, disponuje dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do okolitých obcí. V blízkosti obce sú možnosti na turistiku, šport, hubárčenie či iný relax. V prípade spolupráce s AMOS reality s.r.o.: - oslobodení ste od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti, - financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke, - zabezpečíme výber súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu, - preveríme stav nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta, - vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti.

159 000 €
1 870,59 €/m²

AMOS reality s.r.o.
PREDAJ 4 i  novostavba v rezidenčno-rekreačnej štvrti Vampíl, 480 m²

PREDAJ 4 i novostavba v rezidenčno-rekreačnej štvrti Vampíl, 480 m²

Lokalita: Vampíl, Plavecký Štvrtok (Malacky)
Druh: Rodinný dom

AMOS reality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Plavecký Štvrtok, okres Malacky - časť Vampíl. Dispozične rodinný dom tvorí: vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývacou izbou a jedálňou s výstupom na terasu, kúpeľňa s WC, 3x obytná izba a technická miestnosť. Do domu sú zavedené inžinierske siete: elektrina, kanalizácia, voda obecná. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením + doplnené kachľami na tuhé palivo,. K rodinnému domu prislúchajú dve terasy a záhrada s možnosťou dotvorenia exteriéru podľa vlastných predstáv. Pozemok je oplotený. Parkovanie je priamo pred domom s možnosťou aj v areály záhrady. Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je z časti asfaltová, z časti betónová. Rezidenčno- rekreačná štvrť ponúka príjemnú rodinnú atmosféru malého počtu rodinných domov. Celá oblasť je obklopená borovicovými lesmi, v blízkosti sa nachádza wellness hotel a záhrada pre oddych s deťmi. Uvedená lokalita je charakteristická možnosťou hubárčenia, cyklistiky či iných relaxačných aktivít v prírode. Vzdialenosť od okresného mesta Malacky cca 5 minút autom a od hlavného mesta cca 30 minút s napojením na diaľnicu D2. V PRÍPADE SPOLUPRÁCE S AMOS REALITY S.R.O.: - oslobodení ste od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti, - financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke, - zabezpečíme výber súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu, - preveríme stav nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta, - vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti.

251 000 €
2 024,19 €/m²

AMOS reality s.r.o.
Na predaj 11 ročná novostavba, dvor, rozľahlý pozemok 2343 m2, MALACKY

Na predaj 11 ročná novostavba, dvor, rozľahlý pozemok 2343 m2, MALACKY

Lokalita: Oslobodenia, Malacky (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

AMOS reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 11 ročnú novostavbu 4 izbového rodinného domu postaveného na pozemku vo výmere 2343 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v Malackách, smer Studienka. Dispozične rodinný dom tvorí: predsieň (2x2,5), kuchyňa (7x2,5), obývacia izba (9x7), kúpeľňa- sprchový kút s WC (3x2), samostatné wc (2x1), druhá kúpeľna - vaňa (3x3), tri obytné izby (4x4), špajza (4x4) a technická miestnosť 3x3). Spolu cca 200 m2 úžitkovej plochy. Do domu sú zavedené inžinierske siete: elektrina, kanalizácia,voda čerpaná zo studne. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje všestranný systém na plyn, pelety či drevo. K dispozícii na vykurovanie je tiež Jotul s výkonom 13,5 kw. K rodinnému domu prislúcha pivnica vo výmere 6 m2, dielňa vo výmere 24 m2, okrasná záhrada a úžitková záhrada s vyvýšenými záhonmi , fóliovníkom a ovocnými stromami. Pozemok je celý oplotený. Parkovanie je priamo pred domom s možnosťou aj v areály dvora. Cez mesto Malacky prechádza diaľnica D2 aj medzinárodná železničná trať (110 Praha – Bratislava) disponuje výbornou dostupnosťou aj do okolitých obcí autobusovou/ osobnou dopravou. Nachádza sa tu kompletná občianska vybavenosť. V prípade spolupráce s AMOS reality s.r.o.: - oslobodení ste od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti, - financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke, - zabezpečíme výber súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu, - preveríme stav nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta, - vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti.

499 000 €
2 495 €/m²

AMOS reality s.r.o.
NOVINKA rekreačný dom pri jazere

NOVINKA rekreačný dom pri jazere

Lokalita: Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

AMOS reality ponúka na predaj HOLODOM s výhľadom na jazero v okrese Malacky obec Jakubov, len 35 km od Bratislavy. Nehnuteľnosť odporúčame pre ľudí uprednostňujúcich pokojné bývanie v prírode, dobrou dostupnosťou do okresného mesta a hlavného mesta . Dom sa nachádza na slnečnom pozemku s rozlohou 303 m2, úžitkovou plochou 109,61 m2. Výmera: zastavaná plocha 74,50 m2, obytná plocha 72,50 m2 a terasa 31,14 m2. HOLODOM je skolaudovaná STAVBA ako rodinný dom, ktorý oproti hrubej stavbe obsahuje tieto prvky: povrchová úprava vonkajších aj vnútorných stien, strop, podlaha, zateplenie, kompletná elektroinštalácia, bleskozvod, rozvod vody, kúrenia, komín. Dom je s nedokončeným interiérom. Výhodou je, že si ho prispôsobíte podľa vlastnej predstavy. Teplá voda je v budúcnosti možná ohrievať elektrickým ohrievačom so zásobníkom. Dom je napojený na elektrickú energiu, voda je zo studne s ponorným čerpadlom a odpadová voda je vedená do 7 m3 žumpy. Pri dome sú 2 parkovacie miesta. Dispozícia: I.NP - vstupná chodba - pracovňa - kúpeľňa - komora - technická miestnosť - priestranná obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou vrátane krbovej vložky II.NP - schodisko - chodba - toaleta - kúpeľňa s vaňou i sprchovým kútom, umývadlo - izba č.1 - izba č.2 - izba č.3 so vstavaným šatníkom Dom je postavený z 30 cm pórobetónových tvárnic Porfix, zateplený 15 cm polystyrénom, s valbovou strechou, pálenou škridlou a plastovými oknami. V zadnej časti pozemku je betónový plot, bočné strany budú oplotené drôteným poplastovaným plotom. Kúrenie je podlahové s infračervenými rohožami uloženými v 50 mm anhydritovej vrstve, regulované regulačnými termostatmi, v obývacej časti je príprava na krb. Benefitom domu je jej poloha, nakoľko sa nachádza v bezprostrednej blízkosti štrkoviska, a tým je predurčená na výborný relax, rybárčenie, oddych a prechádzky v prírode ako aj na cykloturistiku po krásnom okolí. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM, po dohode je možnosť dokončenia do prevedenia štandard podľa predstáv budúceho majiteľa. Vo fotogalérii pridávame reálne vizualizácie exteriéru aj interiéru, pôdorys a presné výmery miestností tejto novostavby. Priemerné mesačné náklady sa pohybujú cca 150 EUR. Obec Jakubov je vzdialená od Bratislavy 35 km, okresného mesta Malacky 8km a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, potraviny. V okolí je krásna príroda a láka stále viac turistov - cykloturistika, rekreačná oblasť Rudava – kúpanie, rybolov, hubárčenie.

275 000 €
2 500 €/m²

AMOS reality s.r.o.
REZERVOVANÉ 3 izbový byt s balkónom

REZERVOVANÉ 3 izbový byt s balkónom "Rezidencia Záhorská" 83 m2

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

AMOS reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny 3 izbový byt s balkónom. Nehnuteľnosť sa nachádza v Záhorskej Bystrici, BRATISLAVA IV na prvom poschodí bytového komplexu "Rezidencia Záhorská" z r. 2010. Moderný pôdorys bytu s orientáciou na juhovýchod dispozične pozostáva z: obývacia izba spojenej s kuchyňou a jedálnou, 2 obytné izby, kúpeľňa, samostatné WC, komora/ šatník a balkón prístupný zo všetkých izieb vo výmere 8+1 m2. K bytu prislúcha pivnica vo výmere 4 m2 + možnosť dokúpiť súkromné parkovacie miesto v cene 15 000,-eur. Budúcemu majiteľovi poskytuje daná lokalita výbornú infraštruktúru a kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí sa nachádza: základná škola s materskou školou, športové ihrisko, miestny úrad, supermarket, lekáreň a zdravotné stredisko. V bezprostrednej blízkosti pri bytovom dome je k dispozícii zastávka MHD do centra hl. mesta ( 25 min na most SNP), kaviarne či detské ihriská. TREBA VIDIEŤ !!! K výslednej cene je potrebné pripočítať sprostredkovateľský poplatok vo výške 3% z kúpnej ceny, ktorý hradí v polovici majiteľ nehnuteľnosti s budúcim vlastníkom. Sprostredkovateľský poplatok zahŕňa služby realitnej kancelárie a to: - oslobodenie od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti, - financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke, - zabezpečenie výberu súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu, - preverenie stavu nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta, - vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti.

265 000 €
3 192,77 €/m²

AMOS reality s.r.o.
PREDAJ 2 izbový byt s loggiou, 53 m2, Cementárska ul. Stupava

PREDAJ 2 izbový byt s loggiou, 53 m2, Cementárska ul. Stupava "AGÁTKY

Lokalita: Cementárska cesta, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48.78 m²

AMOS reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny 2 izbový byt s priestrannou loggiou. Nehnuteľnosť sa nachádza na Cementárskej ulici v Stupave na prvom poschodí bytového komplexu "AGÁTKY" kolaudované r. 2014. Moderný pôdorys bytu s orientáciou na juhozápad dispozične tvorí: chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC a loggia (4,74 m2). K bytu prislúcha pivnica ( 4,93 m2) na rovnakom poschodí ako byt. Okná disponujú vnútornými žalúziami a sieťami proti hmyzu, nainštalovaná je klimatizácia ( 3 roky) + zavedený optický internet. Budúcemu majiteľovi poskytuje daná lokalita výbornú infraštruktúru a kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí sa nachádza: škôlka, futbalové ihrisko, rôzne služby, potraviny či fitnes. Bratislava vzdialená iba 25 min. jazdy. K VÝSLEDNEJ CENE JE POTREBNÉ PRIPOČÍTAŤ SPROSTREDKOVATEĽSKÝ POPLATOK VO VÝŠKE 3.000,- EUR. SPROSTREDKOVATEĽSKÝ POPLATOK ZAHŔŇA SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE A TO: - oslobodenie od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti, - financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke, - zabezpečenie výberu súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu, - preverenie stavu nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, - v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo, - zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta, - vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti.

157 000 €
3 218,53 €/m²

AMOS reality s.r.o.