Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ALPIA, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
ALPIA, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: mic...
http://www.realityalpia.sk
Adresa:
A.Kmeťa 24
Martin
03601
Nájdených 104 novostavieb
1 2 3 4 5 6
Rekreačný areál na Oravskej priehrade na predaj, Slanická osada, Námestovo

Rekreačný areál na Oravskej priehrade na predaj, Slanická osada, Námestovo

Lokalita: Slanická osada, Námestovo (Námestovo)
Druh: Hotel, penzión   Úžítková plocha: 1955 m²

Ponúkame na predaj novovybudovaný, zabehnutý rekreačný areál priamo na Oravskej priehrade - Slanický dvor. Areál sa nachádza vlastnom pozemku cca 2000 m2 a z časti na vodohospodárskom pozemku s dohodou využívania. Areál bol postavený v roku 2004 (v roku 2007 dokončená reštaurácia) a bol postupne zveľaďovaný. Nachádza sa tu hlavná budova - hotel s reštauráciou, terasou, kuchyňou a ubytovaním, 8 rekreačných dvojpodlažných chát, garáže, skladové miestnosti, 2x plavecký bazén, letné záhradné posedenia. Kúrenie je vo všetkých objektoch nové, podlahové (na poschodí kúrenie v stenách) s novými najmodernejšími tepelnými čerpadlami. Okná všade drevené Euro. Kapacitne má areál 64 lôžok a 11 prísteliek. Reštaurácia je kompletne vybavená s kapacitou 100 miest + terasa 48 miest. Kompletne novo vybavená kuchyňa s klimatizáciou. Súčasžou je aj menší wellnes sso saunou, vírivkou a oddychovou miestnosťou. K objektu prináleži dostatočný počet parkovacích miest. Pre bližšie info prosím kontaktujte +421 905 321193

1 €

ALPIA, s.r.o.
Luxusný apartmánový dom na predaj, Sklené Teplice

Luxusný apartmánový dom na predaj, Sklené Teplice

Lokalita: Sklené Teplice, Sklené Teplice (Žiar nad Hronom)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 228 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný rekreačný objekt neďaleko Štiavnických jazier, vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu, alebo podnikanie. Moderne zariadená novostavba pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej kuchyne s jedálenským kútom a obývačkou, spálne a kúpelne s WC. Kuchyňa je vybavená modernými vstavanými spotrebičmi, umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou a chladničkou s mrazničkou. V obývacej časti sa nachádza rozkladacia kožená sedačka, TV so satelitom a vysokorýchlostný internet. Nehnutelnosť sa predáva komplet zariadená. Súčasťou domu je aj garáž s plnoautomatickou bránou. Ako maklér odporúčam obhliadku. Viac informácií na tel.čísle 091527713. Virtuálnu obhliadku apartmánu nájdete TU.

188 000 €
824,56 €/m²
+ 40 €/mes. energie
ALPIA, s.r.o.
NA PREDAJ nová budova v centre mesta Šurany

NA PREDAJ nová budova v centre mesta Šurany

Lokalita: Šurany, Šurany (Nové Zámky)
Druh: Iný komerčný objekt   Úžítková plocha: 340 m²

Ponúkame na predaj novú budovu v centre mesta Šurany. Budova je postavená pri hlavnom ťahu v meste a hlavný vchod je z ulice. Cez dvojkrídlovú kovanú bránu z ulici vieme vojsť na pozemok kde je možné parkovať a následne cez betónovú zastrešenú plochu sa dostaneme k bočnému vchodu. Budova pozostáva z prízemia o rozlohe 170m2 , kde je predpríprava na kuch. kútik, sprchový kút, umyvadlo WC. Na poschodie vedie betónové schodisko a tu je taktiež predpríprava na kuch. kútik, umyvadlo WC, a plocha je 170m2 . Na poschodí bude predajný priestor oddelený od administratívnej časti akváriom, ktoré je už zakúpené a dodané. Budova je nová postavená v modernom luxusnom štýle. K dipozícii sú všetku IS, budova je postavená z tehál a je zateplená. Strecha je pultová, zateplená.

252 000 €
741,18 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Kancelárie na prenájom v centre Nových Zámkov

Kancelárie na prenájom v centre Nových Zámkov

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na prenájom dve kancelárie v centre Nových Zámkov v celkovej rozlohe 91,90 m2 na I. poschodí. Sú predelené sadrokartónovou priečkou, v prípade potreby sa dá odstrániť, alebo naopak dorobiť, ankoľko do jednej kancelárie je možné zriadiť aj ďalší zvláštny vstup. K nim prislúchajú spoločné priestory - chodba a WC dámske, pánske teda spolu 100 m2. Nájomné na mesiac je 8 €/m2 bez energii. Tie sú napojené na samostatné merače.

800 €/mes.
8 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
1 2 3 4 5 6