Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ALPIA, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
ALPIA, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: mic...
http://www.realityalpia.sk
Adresa:
A.Kmeťa 24
Martin
03601
Nájdených 104 novostavieb
1 2 3 4 5 6
Nízkoenergetická dvojgarsónka  v novostavbe Nesvadoch

Nízkoenergetická dvojgarsónka v novostavbe Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na predaj luxusnú dvojgarsónku na 1. a 2. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 51 m2, dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, kuchyne so stolovaním a sedačkou, spálne, priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom a samostatného WC. Celý byt je kompletne dokončený a zariadený nábytkom - pripravený na okamžité bývanie. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

83 000 €
1 627,45 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetický nadrozmerný 2 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Nízkoenergetický nadrozmerný 2 izbový byt v novostavbe v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame na predaj luxusný, priestranný 2 izbový byt s veľkou terasou na 1. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 105 m2 vrátane veľkej 20 m2 terasy a je v stave holobytu - nižšie v popise je uvedené čo všetko už obsahuje. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, prepojenej obývačky s kuchyňou s výstupom na terasu, spálne, priestrannej kúpeľne s možnosťou vane aj sprchovacieho kútu a samostatného WC. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

105 000 €
1 000 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Novostavba rodinného domu, /349 m2/, Bytča - Kotešová

Novostavba rodinného domu, /349 m2/, Bytča - Kotešová

Lokalita: Kotešová (Bytča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 349 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, /349 m2/, Bytča - Kotešová. Dom sa nachádza v komplexe piatich dvojpodlažných rodinných domov. Dispozícia - 1. podlažie - obývacia izba, kuchyňa, technická miestnosť a kúpeľňa s WC, 2. podlažie - spálňa, dve detské izby, kúpeľňa a samostatné WC. IS - el.energia, odpad - kanalizácia, voda - vodovod. Dom sa predáva v štádiu holodom s kompletne dokončeným exteriérom, chodníkmi a parkovacím miestom. Výhodami sú dobre dostupná lokalita, občianska vybavenosť obce a prístup po skolaudovanej asfaltovej ceste. Bonusmi sú oplotenie pozemku, optický internet, tichá lokalita a blízkosť prírody. Dom bude mať energetický certifikát. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č.: 0948 353 500 alebo na www.realityalpia.sk.

245 000 €
702,01 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetický nadrozmerný 1 izbový byt  v novostavbe Nesvadoch

Nízkoenergetický nadrozmerný 1 izbový byt v novostavbe Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na predaj luxusný, priestranný 1 izbový byt na 1. a 2. poschodí v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Byt má celkovú výmeru 51 m2, dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, kuchyne so stolovaním a sedačkou, spálne, priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom a samostatného WC. Celý byt je kompletne dokončený a zariadený nábytkom - pripravený na okamžité bývanie. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Lokalita je vynikajúca, bytový dom sa nachádza v centre mesta Nesvady s kompletnou občianskou vybavenosťou na blízku. Zároveň pár minút od bytového domu sú novovybudované termálne kúpele a 10 minút autom je mesto Nové Zámky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

83 000 €
1 627,45 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Nízkoenergetický luxusný podkrovný apartmán v novostavbe v Nesvadoch

Nízkoenergetický luxusný podkrovný apartmán v novostavbe v Nesvadoch

Lokalita: Nesvady, Nesvady (Komárno)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 216 m²

Ponúkame na predaj luxusný priestranný podkrovný apartmánový byt v nízkoenergetickej novostavbe v Nesvadoch. Apartmán má celkovú výmeru 216 m2, dispozične sa skladá z veľkého otvoreného priestoru kde nájdeme kompletne zariadenú kuchyňu so stolovaním, obývačku, spoločenský priestor - ktorý by sa jednoduchým vytvorením priečky mohol oddeliť na ďalšiu izbu, spálňu aj so zariadením, šatník, priestrannú kúpeľňu na podlahové vykurovanie s vaňou, sprchovým kútom, wc a 3 miestnou infrasaunou. Apartmán je kompletne dokončený a zariadený nábytkom na mieru. Okná sú kvalitné zn. Velux - trojsklá, z toho 4 najvyššie okná sú na diaľkové ovládanie s dažďovým senzorom. Kúrenie a zároveň chladenie zabezpečuje výkonná klimatizačná jednotka zn. LG, v prípade potreby je možné osadiť elektrické konvektory alebo infrapanely. Celý strop je izolovaný 20 cm vlnou a 15 cm fúkanou izoláciou, čím udržuje dlhodobú teplotu, resp. chlad. 3-podlažný bytový dom s výťahom je postavený z thermo blokov z 20 cm vonkajšou a 5 cm vnútornou izoláciou s energetickým certifikátom typu A. Novostavba je kompletne monitorovaná kamerovým systémom a parkovanie pre 1 auto je v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Každý byt má samostatné elektrické podlahové vykurovanie, ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s keramickým vnútrom, kvalitné plastové okná s trojsklom, znížené stropy so sadrokartónom s bodovými svetlami a bezpečnostné protipožiarne dvere zn. SECURIDO. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

163 000 €
754,63 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Skladovo - výrobna hala /550 m2/ Lietavská Lúčka

Skladovo - výrobna hala /550 m2/ Lietavská Lúčka

Lokalita: Lietavská Lúčka (Žilina)
Druh: Iný komerčný objekt

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom skladovo - výrobnú halu, /550 m2/, Žilina - Lietavská Lúčka. K dispozícii je priestor, ktorý je možné využiť na skladovanie alebo ľahšiu výrobu. K dispozícii je el. energia, voda, odpad - žumpa. Okolo haly je spevnená plocha 1500 m2. Výhodami sú dobre dostupná lokalita. dobrá dostupnosť nákladnej dopravy. Bonusom je administratíva a sociálne zázemie priamo v hale. Možnosť prispôsobenia objektu pre klienta. K nehnuteľnosti nie je vyhotovený energetický certifikát. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č. 0907 518 886 alebo na www.realityalpia.sk.

2 475 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Pekný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe v Komárne

Pekný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe v Komárne

Lokalita: Komárno, Komárno (Komárno)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám predstavujeme novinku v našej ponuke - bytový dom DAVYDOV. Tento nový 4-podlažný bytový dom je situovaný medzi ulicami Vnútorná okružná a Parná. Bude poskytovať všetko nevyhnutné pre komfortné bývanie vrátane dvoch výťahov, či vlastného parkovacieho státia. Nachádza sa v lokalite blízko centra a oddychovej zóny mesta. V ponuke sú jeden, dvoj a trojizbové byty, ale aj garsónky. Byt "204" je pekný 2-izbový byt o celkovej výmere 62,02 m2. Podlahová plocha bytu je 50,68 m2 a rozloha balkónu je 11,34 m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí a je orientovaný na západnú stranu. Dispozične pozostáva z chodby, kúpeľne, samostatnej toalety, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a spálne. Z oboch izieb je výstup na naozaj veľký balkón. Financovanie: Rezervačný poplatok/záloha je vo výške 15% z ceny nehnuteľnosti. Cena ponúkaného bytu je 98.049,- EUR s DPH. Výborná investičná príležitosť, možnosť odpočtu DPH!!! Kolaudácia: Bytový dom je práve vo výstavbe a kolaudácia bytov je naplánovaná do 09/2023. Pre informácie ku kompletnej ponuke bytov a možnostiach ich financovania v tomto projekte volajte na 0905 886406.

98 100 €
1 582,26 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Novostavba na predaj - časť Veškovce, Veľké Kapušany

Novostavba na predaj - časť Veškovce, Veľké Kapušany

Lokalita: Veškovce, Veľké Kapušany (Michalovce)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 2950 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj prízemný rodinný dom (novostavba) vo Veškovciach (časť Veľké Kapušany), okres Michalovce. Je to murovaný prízemný bungalov postavený v roku 2020. Zastavaná plocha domu je 138 m2 spolu s terasou, výmera pozemku 2950 m2. IS: elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Dom sa predáva v stave štandard: podlaha, dlažba, sanita, dvere, kuchynská linka na mieru, zabudované spotrebiče - mikrovlná rúra, umývačka riadu, sporák + digestor. Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývačkou - výstup na terasu, technická miestnosť, detská izba, spálňa, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou. Dom je vybavený alarmom, taktiež má prípravu na kamerový systém a klimatizáciu. Parkovanie pod prístreškom.

158 000 €
53,56 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Rodinný dom na predaj, Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Rodinný dom na predaj, Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Lokalita: Palúdzka, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 995 m²

Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom vzdialený 2 km od centra, vo vyhľadávanej mestskej časti Palúdzka. Nachádza sa na rovinatom, oplotenom pozemku o výmere 995 m2. Pocit ucelenej obytnej zóny stvorenej na pokojné bývanie dotvára slepá ulica, ktorá prispieva k bezpečnosti. Vaše deti sa tak môžu bez obáv hrať na ulici. Čiastočne podpivničený rodinný dom ponúka veľkorysé dispozičné riešenia. Pozostáva z dvoch podlaží a podkrovnej časti. 1 NP: chodba, kuchyňa s priamym vstupom na južnú terasu s vonkajším kozubom, komora, obývacia izba s priamym vstupom na východnú terasu, izba rovnako so vstupom na východnú terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. 2 NP: spáleň s balkónom a samostatným šatníkom, 2x detská izba, kúpeľňa s hydromasážnou rohovou vaňou a WC. Podkrovie slúžiace ako úložný priestor. Súčasťou rodinného domu je garáž so zvisle posuvnou bránou s motorickým pohodom. Zdroj tepla kondenzačný plynový kotol Geminox slúžiaci aj na ohrev TÚV, podlahové kúrenie. Pokojnú atmosféru rodinného bývania vytvára funkčné a priestorové prepojenie domu s veľkou záhradou. Z východnej terasy môžete vnímať zvuk tečúcej vody z kaskády umiestnenej na dohľad. Cirkuláciu vody zabezpečuje záhradné čerpadlo na fotovoltaický pohon. Rodinný dom je zabezpečený alarmom. Dom sa nachádza v novovznikajúcej lokalite v blízkosti Liptovskej Mary s výhľadom na Západné Tatry. Je vzdialený 7 km od najväčšieho termálneho Aquaparku Tatralandia, 20 km od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Dostupnosť Gino Paradise Bešeňová ako aj AquaCity Poprad zabezpečuje rýchle napojenie na diaľnicu D1, vzdialená len 2 km.

430 000 €
432,16 €/m²

ALPIA, s.r.o.
2-izbový byt na predaj, Tomčany

2-izbový byt na predaj, Tomčany

Lokalita: Tomčany, Martin (Martin)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt o výmere 45 m2. Byt sa nachádza na prízemí a disponuje bezbariérovým prístupom. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s WC. V obývacej izbe a v spálni je položená plávajúca podlaha, v kuchyni a kúpeľni je dlažba. Vykurovanie je centrálne na pelety. Parkovanie je verejné. Ihneď k dispozícii. Nehnuteľnosť zatiaľ nie je skolaudovaná a teda nie je možné financovanie hypotekárnym úverom. Ihneď k dispozícii. Viac info u makléra: Bc. Romana Holotová, t.č. 0907 651 922

1 €
0,02 €/m²

ALPIA, s.r.o.
3-izbový byt / 108 m2/ na predaj, Centrum, Prievidza

3-izbový byt / 108 m2/ na predaj, Centrum, Prievidza

Lokalita: Prievidza (Prievidza)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka na predaj krásny, slnečný, 3 - izbový byt s balkónom o rozlohe 108 m2 v centre Prievidze. Byt sa nachádza na treťom poschodí v objekte zateplenej polyfunkčnej budovy bez výťahu a do užívania bol daný pred piatimi rokmi. Predáva sa zariadený a prislúcha k nemu komora na chodbe pred bytom. Byt má bezpečnostné vchodové dvere, kuchynskú linku vyrobenú na mieru so spotrebičmi, kúpeľňu s vaňou aj so sprchovým kútom, v spálni vstavané skrine so zabudovaným trezorom, drevené podlahy v celom byte. Internet a TV je riešené cez DIGI. Byt sa momentálne využíva ako hyperbarické centrum a v prípade záujmu je možné pokračovať v prevádzkovaní tohto centra. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Možnosť financovania formou HÚ, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme. V priloženom linku si môžete pozrieť virtuálnu prehliadku bytu: LINK Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na tel.čísle 0915 751350, mailom: martina.steinhublova@realityalpia.sk

1 €
0,01 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Rodinný dom s podnikaním na predaj Sielnica,Zvolen

Rodinný dom s podnikaním na predaj Sielnica,Zvolen

Lokalita: Sielnica, Sielnica (Zvolen)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 1510 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v blízkosti Zvolena, v obci Sielnica. Ponuka zahŕňa trojizbový, murovaný rodinný dom o veľkosti 130 m2, dvojgaráž vybavená elektrinou, vodou a kúrením o veľkosti 80 m2, kancelárske, skladové a výrobné priestory-500m2 a dvor 800 m2. Dom je tehlový, má tri samostatné izby, kúpeľňu, oddelené WC, pivnicu a disponuje terasou. Kúrenie je riešené peletovacou pecou-teplovodné. Skladové a výrobné priestory momentálne fungujú ako výrobňa peliet. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj technológiu za cenu 26 000 eur a vo výrobe pokračovať, alebo priestory zrekonštruovať na niekoĺko bytov a prenajímať. Viac informácií a obhliadky na telefónnom čísle 0915297713.

275 000 €
182,12 €/m²
+ 1 €/mes. energie
ALPIA, s.r.o.
Dom na kľúč bez starostí

Dom na kľúč bez starostí

Lokalita: Považská Bystrica (Považská Bystrica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 650 m²

Reality Alpia Túžite po rodinnej pohode vo vlastnom domčeku snov? Povedzte nám Váš sen a my Vám ho splníme za najlepšie ceny na trhu. Rodinný dom AJ s pozemkom od 105 000 ,- € bez starostí. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0948 885 800, www.realityalpia.sk

105 000 €
161,54 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Rekreačný areál na Oravskej priehrade na predaj, Slanická osada, Námestovo

Rekreačný areál na Oravskej priehrade na predaj, Slanická osada, Námestovo

Lokalita: Slanická osada, Námestovo (Námestovo)
Druh: Hotel, penzión   Úžítková plocha: 1955 m²

Ponúkame na predaj novovybudovaný, zabehnutý rekreačný areál priamo na Oravskej priehrade - Slanický dvor. Areál sa nachádza vlastnom pozemku cca 2000 m2 a z časti na vodohospodárskom pozemku s dohodou využívania. Areál bol postavený v roku 2004 (v roku 2007 dokončená reštaurácia) a bol postupne zveľaďovaný. Nachádza sa tu hlavná budova - hotel s reštauráciou, terasou, kuchyňou a ubytovaním, 8 rekreačných dvojpodlažných chát, garáže, skladové miestnosti, 2x plavecký bazén, letné záhradné posedenia. Kúrenie je vo všetkých objektoch nové, podlahové (na poschodí kúrenie v stenách) s novými najmodernejšími tepelnými čerpadlami. Okná všade drevené Euro. Kapacitne má areál 64 lôžok a 11 prísteliek. Reštaurácia je kompletne vybavená s kapacitou 100 miest + terasa 48 miest. Kompletne novo vybavená kuchyňa s klimatizáciou. Súčasžou je aj menší wellnes sso saunou, vírivkou a oddychovou miestnosťou. K objektu prináleži dostatočný počet parkovacích miest. Pre bližšie info prosím kontaktujte +421 905 321193

1 €

ALPIA, s.r.o.
Podnikateľský objekt na predaj, Prievidza

Podnikateľský objekt na predaj, Prievidza

Lokalita: Prievidza, Prievidza (Prievidza)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 11858 m²

Realitná spoločnosť Alpia Vám ponúka na predaj špičkové - moderné podnikateľské priestory v Novákoch, pri hlavom ťahu na Trenčín a Bratislavu. Objekt bol využívaný ako sídlo firiem a stanovište automobilovej a kamiónovej dopravy. Areál je strážený bezpečnostnou službou. Garážové brány majú elektronické diaľkové ovládanie. Objekt má vlastnú autoumyváreň. Administratívna budova je na špičkovej úrovni. Samozrejmosťou je klimatizácia, moderne zariadené kancelárske priestory, kompletne zariadené kuchynky a krásne priestranné kancelárie. Má pivnice, ktoré slúžili ako archív, celý priemyslený areál je momentálne nevyužívaný a je pripravený k predaju aj s pozemkom. Celková výmera pozemku je 11 858 metrov štvorcových. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na čísle 0915288136, prípadne mailom na michal.fabis@realityalpia.sk.

1 €

ALPIA, s.r.o.
Zdravotnícke priestory,/54m2/, Čadca - Centrum

Zdravotnícke priestory,/54m2/, Čadca - Centrum

Lokalita: Čadca (Čadca)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 54 m²

Reality Alpia: Vám ponúkajú na prenájom nové zdravotnícke priestory,/54m2/, Čadca - Centrum. Priestory sa nachádzajú v novej budove blízko centra mesta. K dispozícii je možnosť namodelovania priestoru podľa vlastných potrieb. Bonusom je využívanie kuchynky, WC a spoločných priestorov - čakární v rámci ceny za prenájom. Výhodou sú už fungujúce ordinácie lekárov, lekáreň na prízemí a parkovanie pri budove. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č.: 0948 353 500 alebo na www.realityalpia.sk.

400 €/mes.
7,41 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Polyfunkčná budova, /250 m2/, Žilina - Hájik

Polyfunkčná budova, /250 m2/, Žilina - Hájik

Lokalita: Žilina (Žilina)
Druh: Reštaurácia   Úžítková plocha: 250 m²

Reality Alpia: Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, /250 m2/, Žilina - Hájik. Nehnuteľnosť má tri podlažia so schodiskom a prípravou pre výťah. Výmera jedného podlažia je 230 m2. Na vrchnom podlaží sa nachádza terasa. Vzhľadom k tomu, že je objekt rozostavaný, bonusom pre novým majiteľov sú široké možnosti jeho vyzužitia. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0902 371 501 alebo www.realityalpia.sk

500 000 €
2 000 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Zdravotnícke priestory,/54m2/, Čadca - Centrum

Zdravotnícke priestory,/54m2/, Čadca - Centrum

Lokalita: Čadca (Čadca)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 54 m²

Reality Alpia: Vám ponúkajú na prenájom nové zdravotnícke priestory,/54m2/, Čadca - Centrum. Priestory sa nachádzajú v novej budove blízko centra mesta. K dispozícii je možnosť namodelovania priestoru podľa vlastných potrieb. Bonusom je využívanie kuchynky, WC a spoločných priestorov - čakární v rámci ceny za prenájom. Výhodou sú už fungujúce ordinácie lekárov, lekáreň na prízemí a parkovanie pri budove. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č.: 0948 353 500 alebo na www.realityalpia.sk.

400 €/mes.
7,41 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Zdravotnícke priestory,/55,5m2/, Čadca - Centrum

Zdravotnícke priestory,/55,5m2/, Čadca - Centrum

Lokalita: Čadca (Čadca)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 55.5 m²

Reality Alpia: Vám ponúkajú na prenájom nové zdravotnícke priestory,/55,5m2/, Čadca - Centrum. Priestory sa nachádzajú v novej budove blízko centra mesta. K dispozícii je možnosť namodelovania priestoru podľa vlastných potrieb. Bonusom je využívanie kuchynky, WC a spoločných priestorov - čakární v rámci ceny za prenájom. Výhodou sú už fungujúce ordinácie lekárov, lekáreň na prízemí a parkovanie pri budove. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č.: 0948 353 500 alebo na www.realityalpia.sk.

500 €/mes.
9,01 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Kancelárske priestory v centre mesta, na prenájom

Kancelárske priestory v centre mesta, na prenájom

Lokalita: Komárno (Komárno)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkam na prenájom kancelárske priestory v priamom centre mesta, rozloha priestorov je cca 60m2. Priestor sa nachádza na 1.poschodí 2-poschodového domu. Z predsiene, na ktorej je 2x toaleta a priestor pre vytvorenie čakárne, alebo recepcie, odtiaľ sa prechádza do 2 miestností. Plus miesto pre vytvorenie menšej kuchynky. Priestory sú vhodné na klientské centrum, sídlo firmy, kancelárie. Cena 450 eur/mesačne zahŕňa réžiu a internet. Pri rezervácii sa skladajú 2 kaucie. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0903 957179

450 €/mes.
7,50 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
1 2 3 4 5 6