Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ALPIA, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
ALPIA, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: mic...
http://www.realityalpia.sk
Adresa:
A.Kmeťa 24
Martin
03601
Nájdených 104 novostavieb
1 2 3 4 5 6
3-izbový byt na predaj, Turany

3-izbový byt na predaj, Turany

Lokalita: Turany, Turany (Martin)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 58.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Turanoch o výmere 58,59 m2. Byt sa nachádza v novozrekonštruovanej bytovke za bývalým drevárskym učilišťom pri futbalovom štadióne. Bytovka prešla kompletnou rekonštrukciou, vrátane strechy, samostatného plynového kúrenia, zateplenia, rozvodov, rozvodov inžinierskych sietí a interiéru. Byty sú bez balkóna, bytovka je trojpodlažná. Daný byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží. Byt sa predáva v štádiu holobyt. Na nehnuteľnosť je vystavený energetický certifikát triedy B.

1 €
0,02 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Novostavba 4izbového domu v prevedení Štandard so záhradkou v obci Jahodná

Novostavba 4izbového domu v prevedení Štandard so záhradkou v obci Jahodná

Lokalita: Jahodná, Jahodná (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 250 m²

Reality ALPIA Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného dvojdomu. Dom je postavený z kvalitných a moderných materiálov tak, aby spĺňal všetky požiadavky klienta. Predáva sa 1 bytová jednotka s pozemkom o veľkosti 210 m2, úžitková plocha je cca 100 m2. Dispozične pozostáva na prízemí z predizby so schodiskom, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, špajze, priestrannej obývačky s kuchyňou a stolovaním, kde je možnosť vybudovať terasu, keďže sú tu osadené terasové dvere. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby a samostatná toaleta. Dom sa predáva v stave Štandard bez kuchynskej linky a nábytku. Je vybudované podlahové kúrenie na princípe tepelného čerpadla, ktorým sa súbežne pripravuje aj teplá voda. Druh a výkon čerpadla je na výbere nového majiteľa. Exteriér domu je dokončený, zateplený a omietnutý. Pred pozemkom sú vyhotovené parkovacie miesta pre 3 autá. Obec Jahodná sa nachádza 10km od Dunajskej Stredy a 19km od Galanty. Rozprávkové prostredie Malého Dunaja Vám a Vašim deťom zaručí príjemné strávenie voľného času s prechádzkami či cykloturistikou. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 457 557 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

149 900 €
599,60 €/m²

ALPIA, s.r.o.
3-izbový byt na predaj, Turany

3-izbový byt na predaj, Turany

Lokalita: Turany, Turany (Martin)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 66.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Turanoch o výmere 66,57m2. Byt sa nachádza v novozrekonštruovanej bytovke za bývalým drevárskym učilišťom pri futbalovom štadióne. Bytovka prešla kompletnou rekonštrukciou, vrátane strechy, samostatného plynového kúrenia, zateplenia, rozvodov, rozvodov inžinierskych sietí a interiéru. Byty sú bez balkóna, bytovka je trojpodlažná. Daný byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží. Byt sa predáva v štádiu holobyt. Cena: 121.157€ - 3 izbový byt o výmere 78,28 m2, cena: 150.611€ Na nehnuteľnosť je vystavený energetický certifikát triedy B.

1 €
0,02 €/m²

ALPIA, s.r.o.
3-izbový byt na predaj, Turany

3-izbový byt na predaj, Turany

Lokalita: Turany, Turany (Martin)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Turanoch o výmere 78,28 m2. Byt sa nachádza v novozrekonštruovanej bytovke za bývalým drevárskym učilišťom pri futbalovom štadióne. Bytovka prešla kompletnou rekonštrukciou, vrátane strechy, samostatného plynového kúrenia, zateplenia, rozvodov, rozvodov inžinierskych sietí a interiéru. Byty sú bez balkóna, bytovka je trojpodlažná. Daný byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží. Byt sa predáva v štádiu holobyt. Cena: 150.611€ - 3 izbový byt o výmere 66,57 m2, cena: 121.157€ Na nehnuteľnosť je vystavený energetický certifikát triedy B.

1 €
0,01 €/m²

ALPIA, s.r.o.
NA PREDAJ polyfunkčná budova,Kolárovo

NA PREDAJ polyfunkčná budova,Kolárovo

Lokalita: Kolárovo (Komárno)
Druh: Reštaurácia   Úžítková plocha: 873 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú dvojpodlažnú budovu s vlastným parkoviskom vo frekventovanej lokalite v meste Kolárovo. Budova sa nachádza na hlavnom ťahu, vedľa čerpacej stanice v smere od Nových Zámkov. Priestory boli využité na podnikateľské účely, ako prevádzka cukrárne. Objekt je napojený na všetky IS (plyn, elektrina, voda, kanalizácia).Budova bola postavená z pôrobetónových tvárnic a bola skolaudovaná v roku 2009, pozemok je celý oplotený. Dispozičné je riešená nasledovne. - prízemie 1NP. vstupná hala s barovým pultom, sociálne zariadenia pre zákazníkov(dámská, pánská toaleta zvlášť), miestnosti´na prípravu jedál, sociálné zariadenie pre personál, schodisko výmera prízemia je 128m. Pred budovou sú vyhradené vlastné parkovacie miesta. - poschodie 2NP. izba s veľkou terasou. Budova je zaujímavá aj ako investícia na prevádzkovanie maloobchodu, baru cukrárne atd. vzhladom na veľmi výhodnú polohu.

258 000 €
295,53 €/m²
+ 100 €/mes. energie
ALPIA, s.r.o.
2-izbový byt na predaj, Turany

2-izbový byt na predaj, Turany

Lokalita: Turany, Turany (Martin)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40.4 m²

RealityAlpia Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 - izbový byt v novozrekonštruovanej budove - v lokalite Turany. Rozloha bytu je 40 m2. Nachádza sa 2. poschodí z 3. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej izby, priestrannej kuchyne spojenej s obývačkou, kúpeľne a WC. Predáva sa v stave holobytu. Bytový dom je postavený z tehly a je zateplený, okná sú plastové 3- sklá z vnútra sú biele a zvonka hnedé, strecha je sedlová s plechovou krytinou a zateplená minerálnou vatou, kúrenie a ohrev vody je zabezpečené cez vlastnú kotolňu, dátová prípojka v každom byte. K dispozícií je 17 bytov v skolaudovanom bytovom dome. Jedná sa o 1, 2, 3 - izbové byty. Energetický certifikát B. Nehnuteľnosť je možnosť financovať hypotekárnym úverom. Viac info u makléra: Emília Gajdošová 0908 555 810.

1 €
0,02 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Bytový dom Turany - predaj bytov

Bytový dom Turany - predaj bytov

Lokalita: Turany (Martin)
Druh: Iný byt   Úžítková plocha: 0.1 m²

Realitná kancelária Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj byty v novozrekonštruovanej budove, v centre mesta Turian. Pre záujemcov je pripravených 17 bytov v čerstvo skolaudovanom bytovom dome. Ceny bytov začínajú na 46 673€. Bytový dom je postavený z tehly a je zateplený, okná sú plastové 3 sklá, strecha je sedlová s plechovou krytinou a zateplená minerálnou vatou, kúrenie a ohrev vody je riešené cez vlastnú kotolňu, dátová prípojka v každom byte. Byty sa predávajú ako holobyty. Nehnuteľnosť je možné financovať hypotekárnym úverom a disponuje energetickým certifikátom s hodnotou B. Viac informácií u makléra: Ing. Radovan Dobranský, 0948 601 825

46 673 €
466 730 €/m²

ALPIA, s.r.o.
2-izbový byt na predaj, Turany

2-izbový byt na predaj, Turany

Lokalita: Turany (Martin)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 38.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2- izbový byt v novozrekonštruovanej budeve, v centre mesta Turian. Byt sa nachádza na 2. podlaží z 3, má celkovú výmeru 38,54 m2 a je orientovaný na východ. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, 1 izby a kúpeľne spojenej s WC. Predáva sa ako holobyt. Bytový dom je postavený z tehly a je zateplený, okná sú plastové 3 sklá, strecha je sedlová s plechovou krytinou a zateplená minerálnou vatou, kúrenie a ohrev vody je riešené cez vlastnú kotolňu, dátová prípojka v každom byte. Nehnuteľnosť je možné financovať hypotekárnym úverom a disponuje energetickým certifikátom s hodnotou B. Viac informácií u makléra: Ing. Radovan Dobranský, 0948 601 825 - byt č. 9 -

1 €
0,03 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Podnikateľské priestory na prenájom, Levická, Nitra

Podnikateľské priestory na prenájom, Levická, Nitra

Lokalita: Levická, Nitra (Nitra)
Druh: Iný komerčný objekt   Úžítková plocha: 600 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľské priestory v dvojpodlažnej novostavbe na Levickej ulici v Nitre. Dispozične: 2x 300 m2 - openspace. Každé podlažie má samostatný vchod a je možné ich aj prenajať samostatne. Interiér (priečky, steny) je možné prispôsobiť požiadavkám klienta. Pre objekt je vyhradených cca 15 parkovacích miest. Cena: 75 EUR/m2/rok + DPH + energie

3 750 €/mes.
6,25 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Kompletne zariadený 3 izb. byt / apartmán, pod Starým Smokovcom

Kompletne zariadený 3 izb. byt / apartmán, pod Starým Smokovcom

Lokalita: Starý Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt / apartmán pod Starým Smokovcom. Apatmán má rozlohu 62 m2. Z apartmánu je priamy východ na čiastočne zastrešenú terasu s rozlohou 34 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom, dvoch spální (jedna zo spálni má malý šatník), kúpeľne, samostatného WC, technickej miestnosti. Kúrenie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom. Byt je možné využiť na trvalé bývanie, rekreačné bývanie alebo ako investičnú nehnuteľnosť s možnosťou celoročného prenajímania pre turistov navštevujúcich Vysoké Tatry. Nehnuteľnosť sa nachádza 3,6 km od centra Starého Smokovca a 10 km od Popradu. Umiestnenie nehnuteľnosti ponúka budúcemu majiteľovi výnimočné, kľudné a krásne prostredie pre dokonalý oddych. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0917 114 587 alebo e-mail dominika.svagerkova@realityalpia.sk. Poznámka: V ponuke máme dva rovnaké byty / apartmány.

175 000 €
2 822,58 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Rodinný dom s terasou a udržiavaným pozemkom, prenájom, Poruba, okres Prievidza

Rodinný dom s terasou a udržiavaným pozemkom, prenájom, Poruba, okres Prievidza

Lokalita: Poruba, Poruba (Prievidza)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Reality Alpia ponúka na prenájom 4 izbové rodinné domy v obci Poruba neďaleko kúpeľného mesta Bojnice. Jedná sa o novopostavené rodinné domy s terasou a udržiavaným pozemkom, s vlastným parkovacím miestom. Prenajímajú sa komplet zariadené a vybavené. Možnosť využiť dlhodobý, ale aj krátkodobý prenájom. Cena nájmu je 850,- eur + energie. Klientom spríjemňujeme kvalitu ubytovania s wi-fi pripojením, Tv so satelitom, súkromné parkovisko, detské ihrisko. V bezprostrednej blízkosti poskytovaného ubytovania sa nachádza miestne pohostinstvo a menšie potraviny COOP Jednota Vybavenie kuchyne pozostáva z indukčný sporák, elektrická rúra, chladnička, mraznička, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu Súkromná Terasa K vybaveniu domov patrí aj terasa, ktorá poskytuje dokonalý priestor na odpočinok a posedenie s priateľmi. Ubytovanie,ktoré ponúkame „KrásnaPoruba“ nájdete v krásnom a pokojnom prostredí Hornej Nitry, situované do srdca prírody s množstvom turistických a cyklistických trás. Dominantou našej dediny je gotický Kostol sv. Mikuláša zo 14 storočia, v ktorom sa zachovali výnimočné stredoveké fresky s jedinečným dreveným maľovaným stropom. Naším klientom ponúkame jedinečné ubytovanie, v novo-postavených a zariadených domčekoch, vzdialené 5,8 km od známeho historického mesta Bojnice, ktoré ponúka množstvo turistických atrakcií. Medzi najnavštevovanejšie atrakcie patrí Bojnický zámok, ako najstaršia a najvýznamnejšia pamiatka na Slovensku. Okrem zámku, Bojnice ponúkajú aj množstvo iných atrakcií, medzi ktoré patrí, ZOO, Vyhliadková veža, múzeá, Sokoliari Aquila,Mystérium, Kúpele i termálne kúpalisko Čajka. Dedinka Poruba má výbornú polohu a pre milovníkov auto - turistiky, ponúka návštevy prekrásnych miest ako sú, Čičmany, Kľak, Vyšehrad, Priehrada - Nitrianske Rudno, Strážov a mnoho ďalších turisticky obľúbených miest. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na tel.č.0915288136

800 €/mes.
5,33 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Lokalita: Nám.M.R.Štefánika, Komárno (Komárno)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 340.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v centre mesta Komárna. Priestor má 340,57 m2 a nachádza sa v budove s 2 výťahmi - 1 nákladný, sú k dispozícii parkovacie miesta. Budova je bezbariérová a je zabezpečená neustálou strážnou službou. Objekt je kompletne klimatizovaný, priestory je možné prispôsobiť. Cena nájmu je 4,50 €/m2, réžia a prevádzkové náklady sú 5,00 €/m2. Priestor je k dispozícii ihneď Viac informácií Vám rád poskytnem na tel. č. 0948457557.

1 532,70 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Lokalita: Nám.M.R.Štefánika, Komárno (Komárno)
Druh: Reštauračné priestory   Úžítková plocha: 31.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v centre mesta Komárna. Priestor má 31,31 m2 a nachádza sa v budove s 2 výťahmi - 1 nákladný, sú k dispozícii parkovacie miesta. Budova je bezbariérová a je zabezpečená neustálou strážnou službou. Objekt je kompletne klimatizovaný, priestory je možné prispôsobiť. Priestory sú vhodné na prevádzku kaviarne - pozostávajú z prevádzkového priestoru. Je tu možnosť prenajatia priestranného skladu a posedenia s výhľadom na centrum mesta. Cena nájmu je 6,32 €/m2, réžia a prevádzkové náklady sú 5 €/m2. Priestor je k dispozícii ihneď. Viac informácií Vám rád poskytnem na tel. č. 0948457557

197,82 €/mes.
6,32 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Administratívne priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Administratívne priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Lokalita: Nám.M.R.Štefánika, Komárno (Komárno)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 72.7 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v centre mesta Komárna. Priestor má 72 m2 a nachádza sa v budove s 2 výťahmi - 1 nákladný, sú k dispozícii parkovacie miesta. Budova je bezbariérová a je zabezpečená neustálou strážnou službou. Objekt je kompletne klimatizovaný, priestory je možné prispôsobiť. Cena nájmu je 5,50 €/m2, réžia a prevádzkové náklady sú 3,00 €/m2. Priestor je k dispozícii od 1.9.2020 Viac informácií Vám rád poskytnem na tel. č. 0948457557.

399,85 €/mes.
5,50 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Lokalita: Nám.M.R.Štefánika, Komárno (Komárno)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 340.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v centre mesta Komárna. Priestor má 340,57 m2 a nachádza sa v budove s 2 výťahmi - 1 nákladný, sú k dispozícii parkovacie miesta. Budova je bezbariérová a je zabezpečená neustálou strážnou službou. Objekt je kompletne klimatizovaný, priestory je možné prispôsobiť. Cena nájmu je 4,50 €/m2, réžia a prevádzkové náklady sú 5,00 €/m2. Priestor je k dispozícii ihneď Viac informácií Vám rád poskytnem na tel. č. 0948457557.

1 532,70 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Podnikateľský objekt na prenájom, priemyselný park Sučany

Podnikateľský objekt na prenájom, priemyselný park Sučany

Lokalita: Sučany (Martin)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 600 m²

Ponúkame podnikateľský objekt - kancelárske priestory (2x24 m2, 2x35 m2, atd.) na prenájom v priemyselnom parku obce Sučany (medzi firmami MAR, ZWL GGB, TFM a Krauss Maffei). Nehnuteľnosť je novostavba, využívaná ako administratívna budova. K dispozícii sú kancelárske priestory, recepcia, kuchynka, šatňa a sociálne zariadenie. V RK máme k dispozícii pôdorysy priestoru. V objekte je aj jedáleň s výdajňou stravy. Pri budove je 10 parkovacích miest zdarma. Viac informácií a materiálu Vám poskytneme v RK.

1 €

ALPIA, s.r.o.
Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Obchodné priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Lokalita: Nám.M.R.Štefánika, Komárno (Komárno)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 67.7 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v centre mesta Komárna. Priestor má 67,69 m2 a nachádza sa v budove s 2 výťahmi - 1 nákladný, sú k dispozícii parkovacie miesta. Budova je bezbariérová a je zabezpečená neustálou strážnou službou. Objekt je kompletne klimatizovaný, priestory je možné prispôsobiť. Cena nájmu je 6,50 €/m2, réžia a prevádzkové náklady sú 5,00 €/m2. Priestor je k dispozícii ihneď Viac informácií Vám rád poskytnem na tel. č. 0948457557.

440,05 €/mes.
6,50 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Administratívne priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Administratívne priestory v centre mesta Komárna na prenájom

Lokalita: Nám.M.R.Štefánika, Komárno (Komárno)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 29.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v centre mesta Komárna. Priestor má 29,54 m2 a nachádza sa v budove s 2 výťahmi - 1 nákladný, sú k dispozícii parkovacie miesta. Budova je bezbariérová a je zabezpečená neustálou strážnou službou. Objekt je kompletne klimatizovaný, priestory je možné prispôsobiť. Cena nájmu je 5,50 €/m2, réžia a prevádzkové náklady sú 3,00 €/m2. Priestor je k dispozícii ihneď Viac informácií Vám rád poskytnem na tel. č. 0948457557.

162,80 €/mes.
5,50 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
Na predaj štýlový rodinný dom v Komárne

Na predaj štýlový rodinný dom v Komárne

Lokalita: Alžbetínsky ostrov, Komárno (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 1370 m²

Ponúkame na predaj štýlový, nadštandardne priestranný rodinný dom s krásnym veľkým pozemkom v tichej časti mesta Komárno s priamym výhľadom na vodu. Rodinný dom je prízemný, má zabudované podkrovie. Postavený je na pozemku s rozlohou 1370 m 2 . Zastavaná plocha domu je 271,72 m 2 , úžitková plocha 420m 2 . Dispozične dom pozostáva z prízemia, ktoré tvorí vstupná predsieň, priestranná obývacia izba s krbom, prepojená s jedálňou a veľkou štýlovou kuchyňou, komora, hosťovská izba, spálňa, šatníková miestnosť, priestranná kúpeľňa s toaletou, sprchou a vaňou, 2x samostatné WC, práčovňa a 3x terasy. Podkrovie tvorí priestranná hala, 2 samostatné spálne, kúpeľňa a loggia s výhľadom na vodu. Dom je postavený z kvalitných materiálov : murivo hr..50cm tehla Porotherm, zateplenie 6cm polystyrén, strecha Bramac. Okná a dvere sú drevené z europrofilov s izotermickými sklami. Podlahy obytných priestorov sú z veľkoplošných drevených parkiet, ostatné podlahy sú keramické. Vykurovanie je teplovodné podlahové. Teplá voda je zabezpečovaná turbokotlom na plyn osadeným v práčovni. Celý dom je zateplený, čo v kombinácii s turbokotlom umožňuje nízke prevádzkové náklady. Kanalizácia je odvedená do verejnej tlakovej kanalizácie. Dom je vybavený klimatizáciou a napojený na bezpečnostný systém. Pozemok je zväčša pokrytý zámkovou dlažbou, avšak spestrený zelenými ostrovčekmi a terasami. K domu patrí samostatná murovaná garáž pre dve osobné vozidlá, ďalej drevený hosťovský domček s terasou, drevená filagória na posedenie a grilovanie, jacuzzi, bazénik. Dvor je uspôsobený na parkovanie pre viacero áut. Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej exkluzívnej lokalite priamo na Malodunajskom nábreží. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0905 886 406 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

399 000 €
291,24 €/m²

ALPIA, s.r.o.
Obchodné a kancelárske priestory na prenájom, od 64 m2 - 91 m2

Obchodné a kancelárske priestory na prenájom, od 64 m2 - 91 m2

Lokalita: A.Hlinku, Prievidza (Prievidza)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 76 m²

Realitná kancelária Alpia ponúka exkluzívne na prenájom lukratívne klimatizované priestory v novostavbe v centre mesta vedľa kruhového objazdu smerom na stanicu. Parkovanie vyhradené pre zákazníkov. Na prízemí sa nachádzajú priestory s rozlohou 74 m2 a 76 m2 blízko obľúbenej kaviarne. Na 1. poschodí sú priestory s rozlohou 64 m2, 66 m2, 91 m2, kde sú dva vstupy - jeden z balkóna, druhý z chodby zvnútra podľa potreby. Každé podlažie má spoločnú kuchynku, dámske a pánske WC. O spoločné prestory aj okolie budovy sa stará upratovacia služba. Budova je novostavba, plastové okná, laminátové podlahy, kúrenie tepelným čerpadlom + klíma. Priestory sú vhodné na predajne, kancelárie.. Cena priestorov na prízemí je 15 €/ m2 a na poschodí 12 € /m2 bez DPH + energie a klíma do 50 €/ mesačne. ODPORÚČAME VIDIEŤ!!! Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0915751350.

912 €/mes.
12 €/m²/mes.

ALPIA, s.r.o.
1 2 3 4 5 6