Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: kod...
www.allriskslovakia.sk
Adresa:
Prievozská 4/B
Bratislava II - Ružinov
82109
Nájdených 58 novostavieb
1 2 3
3-izbový byt v tehlovej novostavbe s dvoma pakovacími miestami

3-izbový byt v tehlovej novostavbe s dvoma pakovacími miestami

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 94 m²

RK Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj NOVOSTAVBU bytových domov so 4 samostatnými bytovými jednotkami v novovybudovanej štvrti Richtárske pole v Galante. Predpokladaná kolaudácia február 2021, zarezervujte si svoje vysnívané bývanie už dnes !!! Byt sa predáva v stave holobyt, v prípade záujmu je možné dokončenie bytu na kľúč. *** 3-izbový byt COMFORT na poschodí, 2x terasa, parkovanie pre 2 autá*** - úžitková plocha 94,35 m2 - vlastné parkovanie pre dve autá - vlastná terasa na zadnej časti budovy 14,64 m2 - vlastná terasa na prednej časti budovy 3,43 m2 - LCD videovrátnik - vlastné schodište - zámková dlažba, mazuvzdorná keramická dlažba - predpríprava na alarm - predpríprava na vysokorýchlostný internet - vlastný bojler - elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - štandardná kuchynská linka bez spotrebičov - prípojka na vysokorýchlostný internet - prípojka na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák Cena za dokončenie bytu 5500 eur - plávajúce podlahy podľa vlastného výberu s montážou - kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu, obklady, sanita a dlažba s montážou - interiérové dvere so zárubňou podľa vlastného výberu s montážou - maľovanie na bielo - spotrebný materiál - koordinácia stavebnej činnosti - upratovanie po dokončovacích prácach V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, právny servis a v prípade záujmu aj vypracovanie ponuky výhodného HÚ.

92 500 €
984,04 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
3-izbový byt so záhradkou, terasou a  garážou v Galante

3-izbový byt so záhradkou, terasou a garážou v Galante

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

RK Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj NOVOSTAVBU bytových domov so 4 samostatnými bytovými jednotkami v novovybudovanej štvrti Richtárske pole v Galante. Predpokladaná kolaudácia február 2021, zarezervujte si svoje vysnívané bývanie už dnes !!! Byt sa predáva v stave holobyt, v prípade záujmu je možné dokončenie bytu na kľúč. *** 3-izbový byt DELUXE , vlastná terasa, záhradka, garáž, parkovanie pre 2 autá*** - úžitková plocha 112,38 m2 - vlastný pozemok/záhrada - vlastné parkovanie pre dve autá - vlastná terasa 14,64 m2 - vlastná garáž 17,60 m2 s garážovou bránou - LCD videovrátnik - zámková dlažba, mazuvzdorná keramická dlažba - predpríprava na elektrické brány na pohon - predpríprava na alarm - predpríprava na vysokrýchlostný internet - vlastný bojler - elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - štandardná kuchynská linka bez spotrebičov Cena za dokončenie bytu 5500 eur - plávajúce podlahy podľa vlastného výberu s montážou - kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu, obklady, sanita a dlažba s montážou - interiérové dvere so zárubňou podľa vlastného výberu s montážou - maľovanie na bielo - spotrebný materiál - koordinácia stavebnej činnosti - upratovanie po dokončovacích prácach V cene nehnuteľnosti je zahrnuté vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, právny servis a v prípade záujmu aj vypracovanie ponuky výhodného HÚ.

111 500 €
995,54 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
3-izbový byt v novostavbe na 1.poschodí s dvoma parkovacími miestami

3-izbový byt v novostavbe na 1.poschodí s dvoma parkovacími miestami

Lokalita: Diakovce (Šaľa)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

RK Allrisk Slovakia Vám ponúka krásnu novostavbu bytových domov v Diakovciach. Bývanie na dedine, v kľudnom prostredí, pritom kúsok od mesta. Presne toto Vám tieto byty poskytnú ! Bytový dom pozostáva zo 4 samostatných bytových jednotiek. ****3 izbový byt na prvom poschodí s vlastným parkovaním pre 2 autá , s úžitkovou plochou 87,80 m2 **** Dispozícia: - vlastné schodište - vstupná chodba 16,62 m2 - technická miestnosť - kuchyňa so špajzou - obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou 29,77 m2 - WC - kúpeľňa - 2x izba 14,30 m2 a 13,50 m2 - terasa 3,45 m2 INTERIÉR nehnuteľnosti zahŕňa : - LCD videovrátnik - prípojka na vysokorýchlostný internet - predpríprava na alarm - predpríprava na klimatizáciu - prípojka na umývačku riadu, chladničku, digestor, sporák - plávajúce podlahy - elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - sanita, dlažba, kompletné vybavenie kúpeľne - bojler - maľovanie na bielo - farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - interiérové dvere a zárubne EXTERIÉR nehnuteľnosti zahŕňa : - vlastné parkovacie miesta pre 2 autá - zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať ! Teším sa na Vás. Naša realitná kancelária ponúka v prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti bezplatné finančné poradenstvo a pomoc pri riešení HÚ.

86 000 €
988,51 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
3 izbový byt s vlastným pozemkom a parkovaním pre 2 autá  NOVOSTAVBA

3 izbový byt s vlastným pozemkom a parkovaním pre 2 autá NOVOSTAVBA

Lokalita: Diakovce (Šaľa)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

RK Allrisk Slovakia Vám ponúka krásnu novostavbu bytových domov v Diakovciach. Bývanie na dedine, v kľudnom prostredí, pritom kúsok od mesta. Presne toto Vám tieto byty poskytnú ! Bytový dom pozostáva zo 4 samostatných bytových jednotiek. ****3 izbový byt s vlastným parkovaním pre 2 autá , terasou a pozemkom s úžitkovou plochou 93 m2 **** Dispozícia: - vstupná chodba - technická miestnosť - kuchyňa so špajzou - obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou - WC - kúpeľňa - 2x izba - terasa 7,25 m2 INTERIÉR nehnuteľnosti zahŕňa : - LCD videovrátnik - prípojka na vysokorýchlostný internet - predpríprava na alarm - predpríprava na klimatizáciu - prípojka na umývačku riadu, chladničku, digestor, sporák - plávajúce podlahy - elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - sanita, dlažba, kompletné vybavenie kúpeľne - bojler - maľovanie na bielo - farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - interiérové dvere a zárubne EXTERIÉR nehnuteľnosti zahŕňa : - vlastný pozemok/záhrada - vlastné parkovacie miesta pre 2 autá - vlastná terasa - zámková dlažba, mrazuvzdorná keramická dlažba V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať ! Teším sa na Vás. Naša realitná kancelária ponúka v prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti bezplatné finančné poradenstvo a pomoc pri riešení HÚ.

90 500 €
973,12 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Bývajte v kľudnom prostredí v meste Galanta.

Bývajte v kľudnom prostredí v meste Galanta.

Lokalita: Puškinova, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Bývajte v kľudnom prostredí a zároveň 10 minút chôdze od supermarketu Lidl v Galante. Hľadáte bývanie v bytovom dome s výhodami bývania v dome s vlastnou záhradou? Táto ponuka dokáže naplniť vaše sny. Novostavba dokončeného bytu so zariadením na mieru slnečnou terasou a záhradou o výmere 160 m2. Byt má 68.6 m2 vrátane terasy. Pri výstavbe boli použité vysokokvalitné materiály, medené potrubie na kúrenie, vysokokvalitný kotol Viessman (vlastné kúrenie a ohrev vody), plastové okná Salamander, drevené zárubne aj dvere, rozvod TV a internetového pripojenia v každej izbe, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, jedálenská súprava, sedacia súprava, TV stolček s TV osadenou na stene, chodbová zostava a zariadenie jednej izby v cene. Byty ako jedny z mála v lokalite majú dovedený plyn.... V cene je rovnako jedno parkovacie miesto pred pozemkom, druhé je na pozemku. Pozemok je oplotený bariérovým plotom. Cena je konečná s DPH.

125 000 €
2 083,33 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Bývajte v kľudnom prostredí v meste Galanta.

Bývajte v kľudnom prostredí v meste Galanta.

Lokalita: Puškinova, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Bývajte v kľudnom prostredí a zároveň 10 minút chôdze od supermarketu Kaufland a Lidl v Galante. Hľadáte bývanie v bytovom dome s výhodami bývania v dome s vlastnou záhradou? Táto ponuka dokáže naplniť vaše sny. Novostavba ôsmich bytov v bytovke, kde každý byt má vlastný vchod. Byty sú v stave holobyt s prepočtom na dokončenie v štandarde do 7.000,- €. Čas dokončenia do mesiaca od dohody. Pri výstavbe boli použité vysokokvalitné materiály, medené potrubie na kúrenie, vysokokvalitný kotol Viessman (vlastné kúrenie a ohrev vody), plastové okná Salamander. Byty ako jedny z mála v lokalite majú dovedený plyn. V cene je rovnako jedno parkovacie miesto pred pozemkom, druhé je na pozemku. Pozemok je oplotený bariérovým plotom. Cena je konečná s DPH. byt s terasou_balkónom / Terasa_balkón / záhrada / park. miest pred bytovkou / Cena s DPH 1NP/prízemie Byt č. 1... / ...68,25 m2... / ...8,25 m2... / ...147 m2... / ...1... / ...102.500,- € Byt č. 2... / ...73,10 m2... / ...8,40 m2... / ...91 m2... / ...2... / ...103.000,- € Byt č. 3... / ...72,03 m2... / ...8,20 m2... / ...115 m2... / ...2... / ...104.000,- € Byt č. 4... / ...68,66 m2... / ...8,25 m2... / ...160 m2... / ....1... / ...125.000,- € 2NP/poschodie Byt č. 5... / ...76,27 m2... / ...8,25 m2... / --------------- / ...2... / ...99.500,- € Byt č. 6... / ...77,38 m2... / ...8,40 m2... / --------------- / ...2... / ...99.990,- € Byt č. 7... / ...77,80 m2... / ...8,20 m2... / --------------- / ...2... / ...99.990,- € Byt č. 8... / ...76,27 m2... / ...8,25 m2... / --------------- / ...2... / ...99.500,- € Byt č. 4 je kompletne dokončený a zariadený, len sa nasťahovať.

99 500 €
1 326,67 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
PEKNÁ, ÚTULNÁ GARSÓNKA V NOVOSTAVBE - BETLIARSKA UL., PETRŽALKA

PEKNÁ, ÚTULNÁ GARSÓNKA V NOVOSTAVBE - BETLIARSKA UL., PETRŽALKA

Lokalita: Betliarska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 24 m²

PONÚKAME NA PREDAJ GARSÓNKU NA BETLIARSKEJ ULICI V PETRŽALKE. BYT SA NACHÁDZA NA 3.P/Z4 S VÝŤAHOM O ROZLOHE 24M2. Byt sa nachádza v staršej Novostavbe. GARSÓNKA JE KVALITNE A ÚČELNE ZARIADENÁ TAK, ABY BOL MAXIMÁLNE VYUŽITÝ JEJ PRIESTOR. Podlaha je pokrytá kvalitnou dlažbou, čím sa výrazne predlžuje jej životnosť. Elektrické rozvody a zástrčky boli prerobené tak, aby nevznikla potreba predlžovačiek a káblov vedených po podlahe. GARSÓNKA JE ZARIADENÁ NÁBYTKOM NA MIERU, čím bol vytvorený veľký úložný priestor. K kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče. Garsónka nevyžaduje žiadne ďalšie investície. Je vhodná ako štartovací byt, pripadne ako investícia. Je možný jej predaj s existujúcim nájomníkom. Cena : 95.000,-€ , v cene je zahrnutá provízia pre rk. K BYTU JE MOŽNÉ KÚPIŤ AJ GARÁŽOVÉ STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI VO VÝŠKE 9.000,-€ V PRÍPADE ZÁUJMU KONTAKTUJTE - JANA OSUSKÁ, 0948111069

95 000 €
3 958,33 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Priestranný 2 izbový byt s veľkou lodžiou na Adámiho ulici, Karlová Ve

Priestranný 2 izbový byt s veľkou lodžiou na Adámiho ulici, Karlová Ve

Lokalita: Adámiho, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

PONÚKAME DO PRENÁJMU PEKNÝ, PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU V KARLOVEJ VSI NA ADÁMIHO ULICI. BYT SA NACHÁDZA NA 1.POSCHODÍ O ROZLOHE 55M2 + 11M2 LODŽIA. Zateplený tehlový bytový dom. Byt má vstupnú chodbu, priestrannú obývačku, samostatnú spálňu, veľkú lodžiu ktorá sa tiahne cez obývačku a samostatnú kuchyňu, wc, kúpelňu. Byt je zrekonštruovaný a je kompletne zariadený. Príjemné tiché prostredie, blízko k zastávke električky, obchody, poliklinika a pošta 5 min pešo. Parkovanie možné v okolí domu. Voľný ihneď. CENA: 530,-€/MES. - CENA JE VRÁTANE ENERGIÍ Pri podpise zmluvy sa hradí 1 mes. nájomné, kaucia v rovnakej výške a provízia pre rk 500,-€ V prípade záujmu kontaktujte - JANA OSUSKÁ, 0948111069

530 €/mes.
9,64 €/m²/mes.

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
NOVÝ 2 IZB. BYT S PREDZÁHRADKOU V NOVOSTAVBE - DEVÍNKA 12/2019

NOVÝ 2 IZB. BYT S PREDZÁHRADKOU V NOVOSTAVBE - DEVÍNKA 12/2019

Lokalita: Vukovarská, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

PONÚKAME VÁM DO PRENÁJMU KRÁSNY, NOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU, V DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI, NA VUKOVARSKEJ ULICI V NOVOSTAVBE - DEVÍNKA, KOLAU. 12/2019. Byt je o rozlohe 41M2 + PREDZÁHRADKA 28,5M2. K bytu patrí aj PARKOVACIE STÁTIE pred bytovým domom. Bytový dom je situovaný hneď na začiatku Devínskej Novej Vsi, výborná poloha. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Tesco a Lid, cca 10 minút BORY MALL. Dispozícia bytu: - vstupná chodba, kúpelňa spojená s wc, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, veľká predzáhradka na ktorú je vstup aj s obývačky aj so spálne. BYT JE KOMPLETNE NOVO ZARIADENÝ, v predsieni - šatníkova skriňa, zrkadlo, kuchynská linka so všetkými spotrebičmi, obývačka so sedačkou, stolíkom, obývačkovou zostavou, skriňou, tv, v spálni sa nachádza veľký rolldor, manželská posteľ, nočné stoplíky. V celom byte je úplne nový NÁBYTOK NA MIERU a zariadenie , ktoré ešte nikto nepoužíval. Byt je vhodný pre jednotlivca, alebo pre pár, bez domácich zvierat. Byt je voľný od 01.10.2020. CENA - 590,-€ / V CENE SÚ ZAHRNUTÉ ENERGIE, KTV, INTERNET A PARKOVACIE MIESTO PRE DOMOM. Pri podpise zmluvy sa hradí 1 mes. nájomné, kaucia a provízia pre rk. V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová, 0903279217

590 €/mes.
14,39 €/m²/mes.

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
3-izbový byt, Chemikov, predaj, Chemikov, Prievidza

3-izbový byt, Chemikov, predaj, Chemikov, Prievidza

Lokalita: Chemikov, Nováky (Prievidza)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 76 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA NOVOSTAVA - Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj v novostavbe bytového domu Singel ,,C" - Trojizbové nadštandardné byty v meste Nováky. Byty sú navrhnuté s veľkým dôrazom na architektonické prevedenie a použitie moderných trendov v bývaní, byt sa predáva v základnom vybavení. V ponuke sú 2 druhy bytov väčší s rozlohou 86m2 a menší s rozlohou 76m2 + 3m2 lodžia + 35m2 dvojgaráž ku každému bytu, byty sa nachádzajú v dvojpodlažnom zateplenom bytovom dome. Dispozícia bytu je veľmi vkusná a praktická: do bytu sa dostaneme cez priestrannú pavlač ktorá je spoločná vždy pre 2 byty. Vstup do každeho bytu je bezpečnostnými protipožiarnými dverami, vstupná chodba má prípravu pre zabudovaný botník, priestranná kuchyňa je spojená s obývacou časťou bytu, dominantou dennej časti bytu je celopresklenené okno vybavené vonkajšou hliníkovou žalúziou s motorickým posuvom a diaľkovým ovládaním. Z obývacej izby je vstup na lódžiu. Spálňa je umiestnená v samostatnom trakte spolu s kúpeľňou a technickou miestnosťou, tretia izba má prípravu na vstavané skrine. Súčasťou bytu je špajza a samostatné WC s umývadlom. Energetickú nenáročnosť zaručujú kvalitné materiály použité na výstavbu bytového domu. Priečky medzi bytmi sú s protihlukovou izoláciou. Bytový dom je zateplený. Každý byt má možnosť vlastnej regulácie tepla a teplej vody. Vykurovanie v byte je podlahovým kúrením. Novinkou v tomto bytovom dome ,,C" je tepelné čerpadlo, čo umožňuje efektívne a úsporné vykurovanie a v letných mesiacoch ochladenie interiéru, náhrada za klimatizačnú jednotku. Garáž o ploche 35 m2, je vybavená sekčnou bránou Hormann, oknom a prípojkou vody, pred garážou je parkovacie stojisko s prestrešením, čo umožňuje prechod z auta do bytu suchou nohou. Bytový dom sa nachádza v blízkosti materskej, základnej školy a detského ihriska. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, autobusová a vlaková stanica a ostatná komplexná občianska vybavenosť. Územie medzi zástavbou štyroch bytových domov Singel bude riešený ako odychová zóna so stromovou výsadbou pre všetkých majiteľov bytov. Bytový dom je situovaný v tichej a príjemnej lokalite mesta. Link s pôdorysom bude priložený. Cena bytu v RK Možnosť kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru. V cene je zahrnutý kompletný realitný, hypotékarny a právny servis. Ak Vás naša ponuka zaujala a hľadáte nadštandartné bývanie v Novostavbe, radi Vám byt predstavíme, bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle alebo e-mailom.

115 000 €
1 513,16 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Rodinný dom pri jazere

Rodinný dom pri jazere

Lokalita: Boldog (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - novostavbu v Boldogu, 3 km od Senca. Rodinný dom má úžitkovú plochu 98 m2 a je postavený pri jazere ku ktorému má súkromný vstup. Dispozícia domu je delená na dennú časť - spodná časť kde je vstupná hala, WC, veľká obývacia izba s kuchyňou a východ na terasu s výhľadom na jazero. Nočná časť - vrchná časť má dve izby, WC s kúpeľňou, šatník, chodbu. Parkovanie pre dve autá pred domom na súkromnom pozemku. Dom je vyhotovený v štádiu holodomu. Cena 169.900 eur Pre viac info a obhliadku: Kochanová 0908116181 kochanova.silvia@allriskslovakia.sk

169 900 €
1 733,67 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Prenajaté! Prenájom luxusného dvojizbového bytu v Prievidzi.

Prenajaté! Prenájom luxusného dvojizbového bytu v Prievidzi.

Lokalita: Prievidza (Prievidza)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

Allrisk Slovakia Reality Prievidza Vám výhradne ponúka prenájom 2 izbového bytu v novostavbe bytového domu Lux v Prievidzi. Byt o rozlohe 68m2 sa nachádza na 1 poschodí bytového domu s výťahom. Byt je veľmi pekný s kompletným zariadením a vybavením ( všetky potrebné spotrebiče zabudované v praktickej kuchynskej linke, jedálenská zostava, TV s wifi a internetom, pračka, žehliace potreby.....) Dispozícia bytu pozostáva z kuchyne prepojenou s obývačkou, jedálenský kút, spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, šatník a sklad. K bytu prislúcha balkón, pivnica a garážové státie v suteréne bytového domu s garážovou bránou. Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti Starého sídliska s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt je voľný od 15.04.2020, prípadne aj skôr. Cena nájmu 550€/ mesačne je vrátane energii, internetu, wifi a parkovacieho miesta

550 €
8,09 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Predaj 4 i rodinného domu Malé Leváre!

Predaj 4 i rodinného domu Malé Leváre!

Lokalita: Agátová Alej, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 4 i rodinný dom v časti Agátová Alej - Malé Leváre. Nadčasový dizajn-veľkorysý priestor-skúsený staviteľ. Dom sa nachádza v príjemnom prostredí tichej ulice, obklopený prírodou. Lokalita je vhodná na športovanie, rybárčenie a turistiku. Samotný dom spĺňa požiadavky náročného klienta. Okrem štyroch väčších izieb ponúka dve samostatné kúpelne, hosťovskú toaletu, šatník, pivnicu a technickú miestnosť. Samozrejmosťou sú vysoko kvalitné plastové okná, podlahové kúrenie v celom dome, príprava na alarm, príprava na ozvučenie v každej izbe, atď... Po dohode si môžete vybrať interiér podľa seba. Developer postavil v tejto lokalite veľa kvalitných domov, ktoré sú prístupné k nahliadnutiu.Treba vidieť! V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 923 923. Úver vybavíme za Vás. Cena zahŕňa províziu RK, kompletný právny servis, katastrálne konanie aj kolky. Uvádzacia cena je 165.000 eur a platí do 31.5. 2020!!

165 000 €
1 375 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Exkluzívny predaj 2i  bytu v Dúbravke REZERVOVANÉ!

Exkluzívny predaj 2i bytu v Dúbravke REZERVOVANÉ!

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2 i byt v novostavbe na Saratovskej ulici v Dúbravke! Byt je umiestnený v modernej bytovke v centre Dúbravky, v tichšej zóne s výhľadom na park. V tesnej blízkosti je úplna občianska vybavenosť. Samotný byt je výborne dispozične riešený, je presvetlený a má veľký balkón. Byt je čerstvo vymaľovaný a predáva sa zariadený. Je vyčistený a pripravený na okamžité bývanie. Nízke mesačné náklady sú samozrejmosťou! V cene bytu je pivnica! Možnosť kúpiť aj s garážovym státim! Vhodné na investičný zámer! V cene RK je kompletný právny servis, katastrálne konanie, úhrada notára aj kolkov. V prípade záujme nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 923 923. Úver vybavíme za Vás. Cena je 123 900 eur ! ( parking dohodou)

123 900 €
2 950 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Poschodový rodinný dom s baźenom altánkom a zakrytou terasou

Poschodový rodinný dom s baźenom altánkom a zakrytou terasou

Lokalita: Piešťany (Piešťany)
Druh: Rodinný dom

Rodinný dom sa nachádza obci pri Piešťanoch blízkosti rybníka a futbalového ihriska s veľkým krytým bazénom a dostatočnou trávnatou plochou pre deti či relaxovanie. Za domom je útulný altánok na príjemne večere a grilovačky . Z druheho boku dou je prístrešok pre auto a vchod do podpivničeného priestoru kde sa nachádza aj garáž z prednej časti domu . Podpivničený priestor je pod celým domom. Dom je príjemne presvetlený a otvorený . Kuchyňa je prepojená s jedálenskou časťou a obývacou priestorom na konci ktorého sa nachádza priechod na vyvýšenú zakrytú presklennú terasu z možnosťou otvorenia . Ponúkame kompletnú starostlivosť o klienta s najvýhodnejšími ponukami financovania V prípade, že vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať, na osobnom stretnutí vás osobne prevediem novostavbou

cena dohodou

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Exkluzívny predaj 4i domu Beckovská Vieska!

Exkluzívny predaj 4i domu Beckovská Vieska!

Lokalita: Beckov (Nové Mesto nad Váhom)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 167 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj novostavbu 4i rodinného domu v projekte Majer- Beckovská Vieska, len 5 km od Nového Mesta nad Váhom! Dom sa nachádza v príjemnej, tichej lokalite, obklopený prírodou. Okolie je vhodné na športovanie, rybárčenie a turistiku. Okamžité napojenie na dialnicu D1 Bratislava - Žilina. Samotný projekt je výnimočný svojím kvalitným prevedením: - betónova strecha - kompletné zateplenie - podlahové kúrenie v celom dome zaliate anhydridovým poterom - špeciálne plasto-hliníkove okná a dvere systém INTERNORM ( izolačné trojsklo ) - tepelné čerpadlo TREBA VIDIEŤ! UŽ SKOLAUDOVANÉ! Samotný dom je veľmi dobre dispozične riešený, rozdelený na dennú a nočnú časť. Izby sú priestranné a presvetlené vďaka veľkým oknám. Dom má vstupnú halu, technickú miestnosť, samostatný šatník, dve kúpelne, dve toalety, tri spálne a veľkú obývačku s kuchyňou. Na poschodí je terasa, z ktorej je výhľad na záhradu. Dom má samostatnú elektricky ovládanú garáž. Nehnutelnosť sa predáva v štádiu holodom, podľa dohody možné dokončiť do štandardu! Cena zahŕňa províziu RK, kompletný právny servis, katastrálne konanie, úhradu notára aj kolkov. Úver vybavíme za Vás! V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 923 923. Cena je 154 900eur!

154 900 €
927,54 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
4.Izbový poschodový,klimatizovaný Dom s terasou

4.Izbový poschodový,klimatizovaný Dom s terasou

Lokalita: Banka (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 4 izbový Dom v Obci banka . S vlastným parkovaním na pozemku a veľkou príjemnou terasou s krásnym výhľadom a predprípravou na krb . Podlahové vykurovanie vlastným plynovým kotlom . možnosť drobenia krbu s pred chystaným vyvložkovaným komínom. Dom je celý klimatizovaný presvetlený priestranne riešeným priestorom . Dom má na prízemí kúpelňu s kuchyňou a obývačku prepojenú s jedálňou a špajzou . Z obývačky je priamy prístup na priestrannú terasu . na druhom poschodí sa nachádza chodba prepájaúca 3 priestranné izby a kúpeľňu. V cene je : - Kompletné vybavenie domu Ponúkame kompletnú starostlivosť o klienta s najvýhodnejšími ponukami financovania.

174 999 €
1 521,73 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
REZERVOVANÉ- SKOLAUDOVANÝ RODINNÝ DOM V OBCI - CÍFER

REZERVOVANÉ- SKOLAUDOVANÝ RODINNÝ DOM V OBCI - CÍFER

Lokalita: Lúčna, Cífer (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 457 m²

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ SKOLAUDOVANÝ RD V OBCI CÍFER, LÚČNA ULICA. Rodinný dom stojí na POZEMKU 457M2, ÚŽITKOVÁ PLOCHA 105M2 RD má 4 obytné miestosti, priestrannú obývačku prepojenú s kuchyňou, kúpelňu, wc. RD sa predáva v stave HOLODOM. TECHNICKÉ PARAMETRE: - zateplenie obvodového plášťa 16cm, zateplenie v podlahe 10cm, stropné zateplenie 2x20cm - vstupné dvere REHAU GENEO, trojsklo, okná a balkónové dvere REHAU GENEO, trojsklo - el. podlahové kúrenie FENIX, EBERLE digitálny regulátor teploty ( v každej miestosti ) - strecha BRAMAC - všetky IS - pochôdzna povala so svetlom a el. zásuvkou - optický internet Nízke mesačné náklady. V blízkosti cca 5 min. sa nachádza vlaková a autobusová stanica. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Cena: 188.000,-€ PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO OBHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI KONTAKTUJTE - DENISA KODAJOVÁ, 0903279217

188 000 €
411,38 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Nadštandardný 5-izbový byt v Novostavbe

Nadštandardný 5-izbový byt v Novostavbe

Lokalita: Trstice (Galanta)
Druh: 5 a viac izbový byt

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 5 izbového bytu v obci Trstice v bytovom parku NOVUM. Jedná sa o trojpodlažný bytový dom s vlastnými prípojkami na inžinierske siete. Úžitková plocha bytu je 130m², 2 krát balkón s rozlohou 4m², 2 krát sklad 3,95m². Byt sa nachádza na 2 poschodí z 2. Dispozičné riešenie bytu: predsieň, chodba, spálňa, obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa, samostatné WC 2x, 3x izba, 2x balkón K bytu prislúchajú 4 parkovacie miesta - ktoré sú v cene bytu. Byt sa predáva ako hobyt za 97.000€, prípadne dokončenie na kľúč 107.000€. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť- obchod, banka, pumpa, základná škola, materská škola, lekár, lekáreň...

97 000 €

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Novinka! Dvojizbový veľkometrážny byt v kúpeľnom meste Bojnice.

Novinka! Dvojizbový veľkometrážny byt v kúpeľnom meste Bojnice.

Lokalita: Bojnice (Prievidza)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Allrisk Slovakia Reality Prievidza Vám ponúka Exkluzívnu ponuku - prenájom luxusného dvojizbového bytu v blízkosti centra kúpeľného mesta Bojnice. Byt s veľkorysou obytnou plochou 60m2 má k dispozícii vonkajšiu terasu, vlastné prestrešené parkovanie, skladový priestor a pivnicu. Ponúkaný byt je vkusne zariadený a plne vybavený, pripravený na prenájom pre nového nájomcu. Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou časťou, priestranná spálňa a kúpeľňa s WC. Kuchyňa je vybavená vstavanou chladničkou, umývačkou ridu, elektrickou rúrou, indukčnou varnou platňou a digestorom, taktiež je k dispozícii žehlička, žehliaca doska a v kúpeľni pračka. V obývačke je TV s káblovým rozvodom. Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti mesta Bojnice, celý objekt v ktorom sa byt nachádza je uzavretý vstupnou bránou na diaľkové ovládanie. Byt je voľný od 01.10.2020 Cena nájmu je vrátane energii a TV kablového rozvodu. V prípade, že hľadáte prenájom, určite budete spokojný ak si vyberiete ponúkanú nehnuteľnosť.

550 €
9,17 €/m²

Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
1 2 3