Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Allrisk Slovakia Reality & Financie, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
www.allriskslovakia.sk
Nájdených 80 novostavieb
1 2 3 4
Rodinný dom na predaj v lukratívnej štvrti v Šali

Rodinný dom na predaj v lukratívnej štvrti v Šali

Lokalita: Šaľa (Šaľa)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v lukratívnej časti mesta Šaľa. Na prvom podlaží sa nachádza moderná kuchyňa prepojená s priestrannou obývačkou v ktorej sa nachádza krb a východ na terasu, kuchynská linka na mieru, vrátane spotrebičov a samostatná toaleta. Na druhom podlaží sú 3 obytné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a druhá kúpeľňa s rohovou vaňou a terasa. V izbách sú plávajúce podlahy, v kuchyni dlažba. Kúrenie v dome je riešené radiátormi. Dom je zateplený. Pohodlie v dome zabezpečí kamerový systém, alarm a klimatizácie. Pozemok je slnečný v tichom prostredí mesta Šaľa. Treba vidieť. Bezplatne Vám zabezpečíme ponuky financovania zo všetkých bánk a odporučíme pre Vás najvýhodnejší model financovania Vašich potrieb. Komplexný servis vrátane odovzdania všetkých dokumentov do bánk a katastrov je samozrejmosťou.

369 900 €
2 311,88 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Ponúkame výnimočný domov v obci Diakovce

Ponúkame výnimočný domov v obci Diakovce

Lokalita: Diakovce (Šaľa)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 99.01 m²

Allrisk Slovakia má pre Vás jedinečnú ponuku - pozrite si video Vychutnajte si relax a emóciu moderného jedinečného bývania vo Vašom novom dome v lokalite ,,Diakovce", kde utečiete od mestského stereotypu každý deň po príchode z práce. Dom leží na slnečnom 4 árovom pozemku. Dom je postavený z tvárnicového systému porfix. Bungalov má výborne vyriešenú dispozíciou. Celková plocha bungalovu je 125 m2, obytná plocha domu je 78,1 m2. Pozemok s rozlohou: 385 m2. DISPOZÍCIA: Novostavba bungalovu pozostáva z 2 samostatných izieb, priestrannej obývacej miestnosti s kuchyňou a špajzou, kúpeľňa – vaňa, sprchovací kút a toaleta, samostatná toaleta, technická miestnosť a chodba. Neskutočne krásna veľká terasa na posedenie pri káve, spoločných raňajkách alebo grilovaní s rodinou. TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA: * škridľa Mediterran - corbon * Tvárnica Porfix 300mm * Okná Salamander - trojsklo * Kúrenie podlahové, predpríprava na krb reier * Pripojenie na IS - vonkajšia kanalizácia (tlaková), verejný vodovod * Betónové oplotenie Dom sa predáva v stave viď foto, oplotený z dvoch strán, upravený pozemok. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý právny servis, sprostredkovanie znaleckého posudku, vyhotovenie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad na kataster, uhradenie kolku pri návrhu na vklad na kataster, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade záujmu možnosť bezplatného finančného poradenstva a bezstarostného sprostredkovania najvýhodnejšieho HÚ.

143 000 €
1 444,30 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Moderný rodinný dom v predaji už v štandarde

Moderný rodinný dom v predaji už v štandarde

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Vychutnajte si relax a emóciu moderného jedinečného bývania vo Vašom novom dome v lokalite ,,Podhorany" časť Mechenice, kde utečiete od mestského stereotypu každý deň po príchode z práce. Dom leží na slnečnom 6 árovom pozemku. Dom je postavený z pálenej tehly. Bungalov má výborne vyriešenú dispozíciou. Celková plocha bungalovu je 150 m2, obytná plocha domu je 110 m2. Pozemok s rozlohou: 585 m2. DISPOZÍCIA: Novostavba bungalovu pozostáva z 3 samostatných izieb, priestrannej obývacej miestnosti s kuchyňou a špajzou, kúpeľňa – vaňa, sprchovací kút a toaleta, samostatná toaleta, technická miestnosť a vstupná chodba. Neskutočne krásna krytá terasa na posedenie pri káve, spoločných raňajkách alebo grilovaní s rodinou s dokonalým výhľadom. TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA: * škridľa * Pálená tehla 300mm * Polystyrén 200mm * Zateplenie stropu 400mm * Okná plastové Gealan - trojsklo * Krov väzníkový * Kúrenie podlahové elektrické * Predpríprava na el. žalúzie * Predpríprava na dve klimatizačné jednotky * Predpríprava na alarm * Predpríprava na krb * Pripojenie na všetky IS vrátane kanalizácie Odvod dažďovej vody zo strechy je riešený systémom potrubia smerujúcim vodu do trativodu. Vonku bude dokončené státie pre dve osobné vozidlá vyhotovené zo zámkovej dlažby + chodník popri dome končiaci pri terase. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete vrátene kanalizácie. V danej lokalite sú natiahnuté optické káble. Dom sa predáva v prevedení ŠTANDARD vrátane kuchynskej linky zo spotrebičmi, možnosť okamžitého nasťahovania. Momentálne sa dokončujú vonkajšie práce a úprava terénu. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý právny servis, sprostredkovanie znaleckého posudku, vyhotovenie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad na kataster, uhradenie kolku pri návrhu na vklad na kataster, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade záujmu možnosť bezplatného finančného poradenstva a bezstarostného sprostredkovania najvýhodnejšieho HÚ.

254 000 €
2 309,09 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Exkluzívny holodom, ktorý Vás očarí...

Exkluzívny holodom, ktorý Vás očarí...

Lokalita: Obid (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

Nová súkromná ulica pre váš nový domov Bývať v novej súkromnej ulici má niekoľko výhod. V prvom rade je to investícia do vašej budúcnosti. O 5, 10 či 15 rokov bude stále pôsobiť sviežo a vy budete bývať v zástavbe nových domov s mladými rodinami a pocitom príjemnej komunity, kde ste sa nasťahovali medzi prvými. Tento projekt stelesňuje štýl moderného a nadčasového bývania. Pôdorys projektu rodinného domu spája žitie rodiny v dokonalej harmónii. Aj preto je denná časť domu dokonale prepojená. Kuchyňa a obývacia miestnosť vytvárajú priestor dominanty a spoločne s terasou tvoria dokonalú zónu relaxu. Spálne sú orientované na opačnej strane domu, aby bol zabezpečený dokonalý komfort a potrebný pokoj na oddych. Čerešničkou na torte je manželská spálňa, ktorá disponuje veľkým šatníkom. Priestor oboch ďaľších izieb dokonale spĺňa to, čo od nich budete vyžadovať. Dostatok priestoru na oddych, učenie či prácu a úložný priestor. Samostatná toaleta na chodbe a priestor na práčovňu len podčiarkujú zmýšľanie architekta pri vytváraní dokonalého miesta pre inteligentný život v tomto rodinnom dome. Informácie o dome s pozemkom: ▸ Úžitková plocha domu 115,12 m2 s terasou 145,22 m2 ▸ Zastavaná plocha domu 142,44 m2 s terasou 177,64 m2 ▸ Celková rozloha: 759 m2, ktorá sa delí na pozemok v podiele 1/1 o výmere 602 m2 a prístupová cesta v podiele 1/3 o výmere 157m2 (433 m2) ▸ Rozmer: šírka 36m vpredu a 34m vzadu, dĺžka v pravo 18 m v ľavo 16m ▸Inžinierske siete: elektrická prípojka (230/400V), verejný vodovod, predpríprava kanalizácie pred pozemkom, plynová prípojka ▸Kompletná občianska vybavenosť: Materská škola, obchod, kultúrny dom, knižnica, kostol, park, pohostinstvo Materiál : ▸ Tehla Wienberger 300mm ▸ Strešná krytina - betónová Mediteran ▸ Konštrukcia strechy - valbová- sedlová ▸ Zateplenie 150mm Výhody a výnimočnosti nehnuteľnosti: ▸Dostupnosť: Štúrovo 7km, Ostrihom 12km, Komárno 45km, Nové Zámky 48km, Budapešť 59km ▸Medzinárodné Letisko Budapešť vzdialené len 80km ▸Kam na výlet v okolí 15km: breh Dunaj, Barokový rímskokatolícky kostol sv. Štefana Kráľa, Aquapark Vadaš, krytá plaváreň Vadaš, Mestská galéria Júliusa Bartu, Vyhliadka Skaly, Rozhľadňa v Kravanoch nad Dunajom, Parížske močiare, Pivničné múzeum, Bazilika Ostrihom, Synagóga Ostrihom, Primaciálny palác Ostrihom, Tmavá brána Ostrihom, Výnimočné slovenské víno z regiónu-Vilagi winery v obci Chľaba, turistika v Kováčovských kopcoch. V cene nehnuteľnosti : ▸Advokát vyhotovenie: Zmluva o Budúcej kúpnej zmluve, Kúpna zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrh na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti ▸Úhrada kolkov za návrh na začatie konania o povolení vkladu práva k nehnuteľnosti v lehote 30 dní ▸Úhrada poplatkov za úradné overenie podpisov na kúpnych zmluvách ▸Doručenie podkladov na kataster po úhrade celej kúpnej ceny na účet predávajúceho ▸Asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti, prehlásení energií a služieb ▸Ďaľšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

202 500 €
1 396,55 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Nádherná novostavba na predaj v obci Obid

Nádherná novostavba na predaj v obci Obid

Lokalita: Obid (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 145 m²

Hľadáte nadčasové a komfortné bývanie pre seba a svoju rodinu ? Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka atraktívnu novostavbu rodinného domu v obci Obid, okres Nové Zámky. Novostavba sa nachádza na krásnom veľkom pozemku o rozlohe 759m2 z toho 157m2 prístupová cesta v podiele 1/3 . Rodinný dom disponuje podlahovou plochou 145 m2. V tomto dome si každý člen rodiny nájde svoje miesto, nakoľko má nehnuteľnosť výbornú dispozíciu viď foto a rozmery: predsieň 5,37 m2 chodba 8,70 m2 izba 14,15 m2 izba 12,87 m2 spálňa 10,35 m2 kúpelňa 6,34 m2 technická miestnosť 4,75 m2 toaleta 1,62 m2 špajza 1,75 m2 obývačka s kuchyňou a jedálňou 44,92 m2 šatník 4,30 m2 terasa 30,10 m2 Rodinný dom je momentálne v štádiu výstavby, plánované dokončenie hrubej stavby je koniec roka 2022 Predáva sa v štádiu hrubej stavby. V prípade záujmu je možnosť zo strany staviteľa dokončiť nehnuteľnosť do štádia holodom poprípade štandard. Výhodou nehnuteľnosti je, že vy ako budúci majitelia môžete vstúpiť do samotného procesu výstavy už teraz a dohliadať na výstavbe VÁŠHO VYSNÍVANÉHO BÝVANIA ! Viac informácií Vám rada poskytnem telefonicky 0917 652 676. Informácie o dome s pozemkom: ▸ Úžitková plocha domu 115,12 m2 s terasou 145,22 m2 ▸ Zastavaná plocha domu 142,44 m2 s terasou 177,64 m2 ▸ Celková rozloha: 759 m2, ktorá sa delí na pozemok v podiele 1/1 o výmere 602 m2 a prístupová cesta v podiele 1/3 o výmere 157m2 (433 m2) ▸ Rozmer: šírka 36m vpredu a 34m vzadu, dĺžka v pravo 18 m v ľavo 16m ▸Inžinierske siete: elektrická prípojka (230/400V), verejný vodovod, predpríprava kanalizácie pred pozemkom, plynová prípojka ▸Kompletná občianska vybavenosť: Materská škola, obchod, kultúrny dom, knižnica, kostol, park, pohostinstvo Materiál : ▸ Tehla Wienberger 300mm ▸ Strešná krytina - betónová Mediteran ▸ Konštrukcia strechy - valbová- sedlová ▸ Zateplenie 150mm Výhody a výnimočnosti nehnuteľnosti: ▸Dostupnosť: Štúrovo 7km, Ostrihom 12km, Komárno 45km, Nové Zámky 48km, Budapešť 59km ▸Medzinárodné Letisko Budapešť vzdialené len 80km ▸Kam na výlet v okolí 15km: breh Dunaj, Barokový rímskokatolícky kostol sv. Štefana Kráľa, Aquapark Vadaš, krytá plaváreň Vadaš, Mestská galéria Júliusa Bartu, Vyhliadka Skaly, Rozhľadňa v Kravanoch nad Dunajom, Parížske močiare, Pivničné múzeum, Bazilika Ostrihom, Synagóga Ostrihom, Primaciálny palác Ostrihom, Tmavá brána Ostrihom, Výnimočné slovenské víno z regiónu-Vilagi winery v obci Chľaba, turistika v Kováčovských kopcoch. V cene nehnuteľnosti : ▸Advokát vyhotovenie: Zmluva o Budúcej kúpnej zmluve, Kúpna zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrh na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti ▸Úhrada kolkov za návrh na začatie konania o povolení vkladu práva k nehnuteľnosti v lehote 30 dní ▸Úhrada poplatkov za úradné overenie podpisov na kúpnych zmluvách ▸Doručenie podkladov na kataster po úhrade celej kúpnej ceny na účet predávajúceho ▸Asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti, prehlásení energií a služieb ▸Ďaľšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

139 500 €
962,07 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Rodinný dom v krásnom tichom prostredí

Rodinný dom v krásnom tichom prostredí

Lokalita: Trávnica (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 68.6 m²

Hľadáte rodinný domček s menšou rozlohou a peknou terasou ? Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka menší 2izbový domček v krásnej tichej ulici v obci Trávnica. Dispozícia : chodba, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou a spálňa. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je lokalita, ktorá je vhodná pre pokojné trvalé alebo víkendové bývanie. Cena tejto novostavby je 60 000 eur v štandarde. V cene nehnuteľnosti : ▸Advokát vyhotovenie: Zmluva o Budúcej kúpnej zmluve, Kúpna zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrh na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti ▸Úhrada kolkov za návrh na začatie konania o povolení vkladu práva k nehnuteľnosti v lehote 30 dní ▸Úhrada poplatkov za úradné overenie podpisov na kúpnych zmluvách ▸Doručenie podkladov na kataster po úhrade celej kúpnej ceny na účet predávajúceho ▸Asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti, prehlásení energií a služieb ▸Ďaľšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

60 000 €
874,64 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Dokonalé bývanie v radovej výstavbe rodinných domov

Dokonalé bývanie v radovej výstavbe rodinných domov

Lokalita: Šurianky - Perkovce, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Vám na predaj 4 izbové domy v radovej výstavbe v obci Šurianky časť Perkovce. Dizpozícia: * Chodba s priestorom na veľkú vstavanú skriňu a šatníkovú stenu * priestranná obývacia miestnosť s výstupom na terasu a so vstupom do krásnej kuchyni * toaleta s technickou miestnosťou s vývodom na práčku * na 1NP sa nachádzajú 3 spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou. * Plocha: úžitková 115m2, pozemky o rozlohe od 160 m2 do 280m2.Stav objektu: novostavba. Cena 143 000 € Jedná sa o dvojpodlažný objekt, ktorý je bez podpivničenia. Nosný systém objektu tvoria murované obvodové nosné steny a priečky. Strecha je plochá. Stropy sú monolitické oceľobetónové (prípadne montované). Na posudzovanom objekte sa nachádzajú plastové okná s izolačným sklom . Radový dom má priečelie so vstupom do domu otočené ku komunikácií. Tu je aj riešený vstup do skladu. Pred domom je parkovanie pre dve autá na pozemku domu a prístupový chodník ku vstupu. Za vstupnými dverami je vstupná chodba kde je umiestnený domový rozvádzač pre elektriku. V 1.NP je denná časť domu. Napravo (alt.2 naľavo) je vstup do kuchyne s jedálenským sedením. Oproti vstupu je dverný otvor do obytnej haly so schodami s prístupom do 2.NP. Pod schodami je WC s možnosťou umiestnenia práčky, sušičky. Z obytnej haly vedú dvere na terasu a na zahradu. Po schodoch sa dostaneme na 2.NP, kde je nočná časť domu. Tu sú tri izby a kúpeľňa. Okná z jednej izby a kúpelne sú orientované smerom ku komunikácií a z dvoch izieb na záhradu. HLAVNÉ STAVEBNÉ KONŠTRUKCIE • ZÁKLADY betónové základové pásy podľa výpočtov a návrhu statika • OBVODOVÉ KONŠTRUKCIE murivo z tehál HELUZ FAMILY 30 rozmer 247 x 300 x 249mm + 150mm zateplenie • NOSNÉ STENY murivo z tehál HELUZ UNI BRÚSENÁ 25 rozmer 375 x 250 x 249mm • MEDZI JEDNOTLIVÝMI OBJEKTAMI JE POUŽITÁ PROTIHLUKOVÁ TEHLA • PRIEČKY murivo z tehál HELUZ BRÚSENÁ 11,5 rozmer 497 x 250 x 249mm - 45dB murivo z tehál HELUZ 10 rozmer 500 x 100 x 249mm - 45dB • SCHODY monolitické oceľobetónové • STROP NAD 1.NP monolitický oceľobetónový podľa výpočtov a návrhu statika • STROP NAD 2.NP drevenná konštrukcia z I nosnikov. Odspodu sádro kartón a hore OSB dosky • medzitým tepelná izolácia 350mm. • STRECHA plocha strecha min. spád 2stupne, konštrukcia drevené nosníky ,spodná izolácia – minerálna vlna,OSB doska,horná izolácia spádová PS,vrchná hydroizolácia – fatrafol,vymývaný kameň • Dažďová voda je odvedená zo strechy skrytým zvodom vo fasáde a je likvidovaná do miestneho rigolu ÚPRAVY POVRCHOV Vonkajšia omietka akrylatová zrnitosť 20, farebná úprava biela ( jemne šedá) Vnútorná omietka vápennocementová Steny maľovka – základné nátery bielou farbou ( Jupol,Esmal ) Elektroinštalácia: Elektroinštalácia je navrhovaná z zmysle platných noriem a predpisov určených na navrhovanie elektrickej inštalácie. Elektroinštalácia je nástenná vedená pod povrchom pod omietkou . Všetky el. materiály, el. rozvody a el. zariadenia majú certifikáty Slovenskej republiky. Zásuvky,spínače a rozvádzače sú značky Legrand. Objekt má bleskozvod podľa príslušných technických predpisov. Prípojka NN je od elektromerového rozvádzača na hranici objektu vedená do rozvádzača RD domu zemou.Meranie je v elektromerovom rozvádzači.Pre televízny a internetový príjem je urobená príprava nasledovne : satelitný kábel privedený do obývacej miestnosti z fasády domu kde je ukončený v pripravenej krabici, pre zemný prívod káblovej televízie resp internetu je privedená mikorotrubička pre optiku od rozvodnej skrine dodávateľa do technickej miestnosti domu do slaboprúdovej skrinky a odtiaľ je metalický rozvod do dátových zásuviek v dome ( obývačka,izby na poschodí ). Príprava pre žalúzie - nie je Príprava pre klimatizáciu – nie je Vykurovanie: Objekt je vykurovaný prostredníctvom elektrického podlahového vykurovania značky Raychem.Elektrické vykurovacie káble spolu s podlahovými čidlami sú vstavané do poterov cca4 cm od pohľadovej vrstvy. Ovládanie vykurovania je rozdelené na 4 okruhy spínané na základe termostatov a podlahových čidiel. Zdravotechnika Vodovod : Napojenie z novej prípojky z arealového vodovodu, ktorý ide cca 1-3 m od hranice pozemku. Potrubie k jednotlivým domom je z hlavného rozvodu v ceste kde je aj osadený hlavný vodovodný uzáver. Prípojka je vyústená v dome v sklade kde bude osadený vodomer s diaľkovým odpočtom. Teplú vodu bude vyrábať elektrický bojler so zásobníkom TUV osadený v sklade – nie je v dodávke. Potrubné rozvody sú plashliníkové.Pre WC je použitý podomietkový splachovací systém Geberit Kanalizácia : Splašková kanalizácia ústi do novobudovanej kanalizácie, ktorá prechádza popri pozemku domu a je ukončená spoločnou zbernou nádržou umiestnenou pri vstupe do areálu .Odvetranie kanalizačného systému je na strechu, čistiaci revízny otvor je v sklade .

143 000 €
1 243,48 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Moderný 4 izbový bungalov v obci Belince

Moderný 4 izbový bungalov v obci Belince

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný rodinný dom v obci Belince. Rodinný dom je postavený z: - tehla hrúbky 300 mm - zateplenie 150 mm polystyrén - vysokokvalitná fasádna omietka silikon silikat na prírodnej báze - väzniková konštrukcia krovu - betonová strešná kritina - plastové 6 komorové okná s izolačným trojsklom - zateplenie stropu 36 cm minerálnou vatou - sadrokartónový strop - vápennocementová omietka s bielou malovkou - kúrenie elektrické podlahové Rodinný dom sa predáva v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu.

169 000 €
1 724,49 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
ÚPLNE NOVÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI CÍFER

ÚPLNE NOVÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI CÍFER

Lokalita: Lúčna, Cífer (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105.5 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom novostavbu samostatne stojacého 4 izbového prízemného RD (bungalov) v novo vybudobvanej lokalite obce Cífer – ul. Lúčna. Dom je napojený na elektriku, vodu kanalizáciu. Pozemok o rozlohe cca 460m2, podlahová plocha domu 105,5m2. Dom sa prenajíma ako kompletne zariadený, vhodný pre mladé rodiny( 4 osoby). V dome je na mieru robená kuchynská linka vrátane všetkých spotrebičov, jedálenský kút, sedačka s obývačkovou stenou a TV. V izbách sú vstavané skrine a postele. V celom dome je elektrické podlahové kúrenie. Zariadenie a prevedenie v dome je vyšší štandard. RD pozostavá z dvoch detských izieb, jednej spálne so šatníkom, obývacej izby prepojenej s jedálňou a kuchynským kútom. Dom má kúpelňu s wc, vaňou aj sprchovým kútom + jedno samostatné wc. Zo zádveria je prístupný malý šatník (sklad). Z obývacej izby je výstup na krytú terasu a dvor. Pri dome je možnosť parkovania 3 (2) os. automobilov Obec Cífer má vynikajúcu polohu v rámci dostupnosti do okolitých miest Trnava, Senec, Bratislava, Modra, Pezinok. Rýchle napojenie na diaľnicu. Obcou prechádza železnica. Kompletnú infraštruktúru, kultúrne vyžitie, relax - jazero vhodné na rybolov, a okolie vhodné na prechádzky. Autobusová zastávka, železničná stanica, základná škola so ZUŠ, materská škôlka, markety, lokálne obchodíky, stavebniny, reštaurácie, kaviareň, vynikajúca zmrzlina........ Bez domácich zvierat. Voľný ihneď. Cena: 1200€ / mesiac + energie . Pri podpise zmluvy sa hradí 1 mes. nájomné + 2x depozit vo výške nájmu , provízia pre RK V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová, 0903279217

1 200 €/mes.
11,37 €/m²/mes.

Allrisk Slovakia - Bratislava
Pekný, priestranný 3 izbový byt s terasou , Bajkalská ulica, Ružinov

Pekný, priestranný 3 izbový byt s terasou , Bajkalská ulica, Ružinov

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83.5 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v Ružinove na Bajkalskej ulici v cca 15r. NOVOSTAVBE - AXTON RESIDENCE. Byt sa nachádza na 1.poschodí bytového domu o rozlohe 77,5m2 + 6 m2 terasa + francúzky balkón. Byt sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, v okolí sa nachádza veľa zelene, kompletná občianska vybavenosť, výborné napojenie na mosty. Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku. Bezproblémové parkovanie priamo pred domom. Dispozícia bytu: - vstupná chodba s úložným priestorom na odkladanie šiat, vstavaná skriňa, priestranná denná časť bytu - obývačka prepojená s kuchyňou a s francúzkym balkónom. 2 samostatné spálne, jedna s východom na terasu s príjemným posedením a markízou, ktorú oceníte hlavne v letných mesiacoch , v každej izbe je samostatná klimatizačná jednotka. Priestranná kúpeľňa s vaňou, práčkou a wc, v byte je aj šatník, ktorý môžete využiť podľa svojho uváženia. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: v byte boli použité kvalitné materiály. - bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúca podlaha, ozdobné tapety na stenách, klimatizácia v izbách, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi ..... . BYT JE BEZ TIARCH, KÚPOU VOĽNÝ. Cena: 298 000 € cena je vrátane provízie pre RK. V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová, 0903279217

298 000 €
3 568,86 €/m²

Allrisk Slovakia - Bratislava
Galvaniho Dvory - 2 izbový byt na predaj - CENA DOHODOU !

Galvaniho Dvory - 2 izbový byt na predaj - CENA DOHODOU !

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Hľadáte útulný 2 izbový byt vo vynikajúcej časti mesta Bratislava? Máme pre vás jedinečnú ponuku 2 izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Galvaniho Dvory v Bratislave časť Ružinov. . Byt sa predáva bez zariadenia ako vidíte na fotkách , avšak ak by ste mali záujem o dokončenie podľa vašich predstáv - vieme vám to splniť :-) Byt pozostáva zo vstupnej chodby kde máte priestor na vstavanú skriňu , priestranná obývačka s predprípravou na kuchynskú linku podľa vašich predstáv a s balkónom kde je umiestnená predpríprava na elektrické žalúzie, spálňa je orientovaná na východ kde vám doobeda prebudia slnečné lúče a po zvyšok dňa je tam príjemný chládok. Celková podlahová plocha bytu je 49m2 aj s balkónom , k bytu prislúcha pivnica viď foto. Dispozične sa táto nehnuteľnosť nachádza 7 minút od nákupného centra Avion , 5 minút od supermarketu LIDL, 10 minút od diaľnice a 15 minút od Letiska BTS AERO. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať a prevediem vás touto nehnuteľnosťou kde vám dokážem spraviť bezplatne aj vizualizáciu podľa vašich predstáv. V cene je zahrnuté finančné poradenstvo, právny servis a všetky poplatky spojené s prepisom nehnuteľnosti.

240 000 €
5 000 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
Rezervovaný! 4 izbový rodinný dom so zastrešenou terasou s parkovaním a s inteligenciou na pr

Rezervovaný! 4 izbový rodinný dom so zastrešenou terasou s parkovaním a s inteligenciou na pr

Lokalita: Čierna Voda (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105.99 m²

Ovládajte svoj nový domov ľahko a jednoducho cez smartfón! Preferujete pohodlné bývanie s modernou technikou, ktorá Vám uľahčí každodenné "námahy" spojené s bývaním pre Vás a pre Vašu rodinu? Táto ponuka je tu presne pre Vás! Spoločnsť Allrisk Slovakia Vám ponúka moderný 4 izbový RD s inteligenciou a so zastrešenou terasou a s dvorom v obci Čierna Voda ( okr.Galanta).Tento šikovný murovaný RD s rovnou strechou sa nachádza na rovinatom slnečnom pozemku v tichej uličke s nefrektovanou prístupovou cestou, čo určite ocení každý kto má rád kľud a súkromie. Technické vymoženosti inteligentného domu ( kúrenie, osvetlenie, žalúzie, zavlažovanie, otváranie brány, videovrátnik, centrálna hudba atď.) jednoducho a rýchlo ovládate cez svoj smartfón cez aplikáciu Loxone. RD je oplotený s bariérovým plotom z 3 strán, z prednej strany sú dokončené základy pre plot a pre elektrickú bránu. Vašu rannú kávičku si vychutnáte na zastrešenej terase, bezpečné parkovanie až pre 3 vozidlá umožňujú parkovacie miesta vo vlastnom dvore zo zatrávnovačov z plastovo kompozitného materiálu. RD sa predáva s použitím najkvalitnejších a nadštandardných materiálov, s možnosťou dokončiť sanitu podľa vlastného vkusu a výberu, pre Vaše dlhodobé bezstarostné bývanie. Je ideálny pre mladú, modernú 4 člennú rodinu. Dom je hotový na kľúč pre okamžité bývanie, stačí si zariadiť. Pôdorys pošlem na vyžiadanie. Pozemok: 425 m2 Úžitková plocha: 105, 99 m2 Zastavaná plocha: 154, 28 m2 Terasa: 18,5 m2 Cena: 224 500 € Potrebujete väčší pozemok? Žiadny problém! Možnosť odkúpenia susedného pozemku ( 481m2)! Dispozícia: - zádverie ( predsieň) - technická miestnosť ( s boilerom na TUV, s rekuperáciou s predprípravou na práčku, sušičku) - chodba s miestom pre vstavanú skriňu - 1 veľká samostatná izba ( fitness) s možnosťou vytvorenia 2 samostatných izieb( derská izba alebo pracovňa) podľa dohody so zákazníkom - hosťovská kúpeľňa ( alebo šatník podľa potreby nakoľko je aj prívod aj odtok vody) - hlavná kúpeľňa so sprch. kútom a s umývadlom - samostaté wc s umývadlom - spálňa s výstupom na terasu - kuchyňa s jedálňou a so špajzou prepojená s obývačkou ( s výstupom na terasu). Technické vybavenie: ( detailný pošlem na požiadavku) - murivo: tehla 30 cm - zateplenie 15 cm ( polystyrén) - omietka Baumit Ratioglatt - biely hygienický náter - biele el.zásuvky - biele 8 bodové zapínače - KVARC Ultraflex podlahové kúrenie elektrické s termostatom riadený cez mobil - plastové okná Hesta Harmony + ( 3 sklo, 6 komorové) z vonka vo farbe Antracit - bezpečnostné vchodové dvere HÖRMANN najvyššej kvality hliník + oceľ - interiérové dvere a zárubne biele (objednané a v cene) - podlaha: lesklá gresová dlažba ( okrem izieb) - gresové obklady až po strop v kúpeľniach - wc Geberit - v izbách laminátová podlaha - osvetlenie: v strope riadené (čidlá aj tlačítka) Loxone, osvetlenie aj v exteriéri 4ks, + LED osvietenie - predpríprava na riadenie/otváranie brány a videovrátnika, - strope je predpríprava pre zapustený záves pre záclony - v strope je zabudovaná centrálna hudba riadená inteligenciou Loxone - predpríprava na vonk. žaluzie - optický internet - všetky Is ( voda,elektrika, kanalizácia, plyn) - chodník z metličkového betónu - obrubník a riečny štrk na odvádzanie vody - dažďový odtok zavedený do vlastného podzemného trativodu - 3 × park. miesto vo dvore + 2× pred domom - bariérove oplotenie - závlaha - okrasná zeleň - makadam Výhody domu: - okamžité bývanie - loxone smart inteligentný systém - rekuperácia - top použité materiály - technické vybavenie - slnečný, rovinatý pozemok - lokalita - rozumná cena - komplet dokončený exteriér - RD je v osobnom vlastníctve, jeho kúpu je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky. V cene RD je zahrnutý kompletný právny servis - vyhotovenie kúpnych zmlúv - sprostredkovanie znaleckého posudku - návrhov na vklad - odovzdávací a preberací protokol - prehlásenie energií na nového vlastníka - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve. Príďte sa presvedčiť ! 0908810912

224 500 €
2 118,12 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
NA PREDAJ -  ÚPLNE NOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU, SLNEČNICE - FIALOVÁ ULICA

NA PREDAJ - ÚPLNE NOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU, SLNEČNICE - FIALOVÁ ULICA

Lokalita: Fialová, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62.5 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny , úplne nový 2 izbový byt v NOVOSTAVBE - SLNEČNICE 01/2022. Byt sa nachádza na ideálnom 3.p/z5 o rozlohe - úžitková plocha bytu - 47,80m2 a balkón - 9,68m2. K bytu patrí aj veľká murovaná pivnica 5m2 na prízemí bytového domu a parkovacie miesto priamo pred domom. Byt sa nachádza v úplne novej zástavbe bytových domov v Petržalke, na Fialovej ulici. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, novo vybudované obchodné centrum s množstvom obchodov a reštaurácií. Z bytu je krásny výhľad priamo na Petržalsku hrádzu - tiché prostredie. Byt je ÚPLNE NOVÝ - EŠTE V ŇOM NIKTO NEBÝVAL!!!!!! - vstupná chodba s veľkým vstavaným rolldorom, samostatné wc, samostatná kúpeľňa s vaňou, zrkadlom, svietidlom a prípravou na práčku a sušičku, samostatná spálňa so vstavanou skriňou, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou - veľká kuchynská linka vo vysokom lesku so vstavanými spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, el. trúba, umývačka riadu, mikrovlnka. Po celej dĺžke bytu je balkón , prístupný z oboch izieb. Nábytok v byte bol robený na mieru a z kvalitných materiálov. BYT JE BEZ TIARCH, KÚPOU VOĽNÝ. Cena: 255 000 € cena je vrátane provízie pre RK K bytu je možné dokúpiť pivnicu - 10.000,-€ a vonkajšie parkovacie miesto ,priamo pred domom - 15.000,-€ Nie je podmienkou. V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová, 0909279217

255 000 €
4 080 €/m²

Allrisk Slovakia - Bratislava
Hľadáte svoj vysnívaný domov? Moderný 4-izbový bungalov v Topoľnici.

Hľadáte svoj vysnívaný domov? Moderný 4-izbový bungalov v Topoľnici.

Lokalita: Topoľnica (Galanta)
Druh: Rodinný dom

Ak túžite po pohodovom bývaní, ktoré si môžete zariadiť podľa vlastných predstáv, tak tento priestranný domček čaká na Vás! Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v novovybudovanej tichej lokalite v obci Topoľnica. Predáva sa v štádiu holodom, s tromi parkovacími miestami a možnosťou dokončenia interiéru aj exteriéru podľa Vašich predstáv. Dispozícia domu: Interiér: - vstupná terasa (1,53 m2) - predsieň (4,50 m2) - chodba (14,22 m2) - kuchyňa spojená (4,50 m2) s obývacou časťou (26,84) - 2x izba (11,34 m2) - spálňa (15,63 m2) so samostatným šatníkom (4,70 m2) - kúpeľňa s toaletou (7,71 m2) - samostatná toaleta (2.28 m2) - technická miestnosť (5,20 m2) Exteriér: - priestor pre vybudovanie terasy Popis použitých materiálov: Interiér: - omietky - sadrokartónové stropy - plastové okná s izolačným 3-sklom - podlahové kúrenie - teplovodné - komplet elektrické rozvody (predpríprava na alarm, videovrátnik, internet, TV.) - predpríprava na krb - predpríprava na elektrické žalúzie Exteriér: - obvodové steny tehla TermoBrik 300mm - izolácia deky smerom k základovým pásom hrúbka 8- 10cm - styrodur - zateplenie polystyrénom - 200 mm - fasáda šúchaná silikónová farba- za príplatok. - strecha je plochá. Dom je prízemný, nie je podpivničený. Výstavba: rok 2021/2022 Kolaudácia: začiatok roka 2023 Úžitková plocha: 108m2 Plocha pozemku: 561m2 Cena: 177 000€ V cene je zahrnutý komplexný právny aj finančný servis, katastrálne poplatky aj poplatky za overovanie podpisov.

177 000 €

Allrisk Slovakia - Šaľa
Pekný 3 (4) izbový byt s terasou v Novostavbe - Bratislava, Ružinov

Pekný 3 (4) izbový byt s terasou v Novostavbe - Bratislava, Ružinov

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83.5 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v Ružinove na Bajkalskej ulici v cca 15r. NOVOSTAVBE - AXTON RESIDENCE. Byt sa nachádza na 1.poschodí bytového domu o rozlohe 77,5m2 + 6 m2 terasa + francúzky balkón. Byt sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, v okolí sa nachádza veľa zelene, kompletná občianska vybavenosť, výborné napojenie na mosty. Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku. Bezproblémové parkovanie priamo pred domom. Dispozícia bytu: - vstupná chodba s úložným priestorom na odkladanie šiat, vstavaná skriňa, priestranná denná časť bytu - obývačka prepojená s kuchyňou a s francúzkym balkónom. 2 samostatné spálne, jedna s východom na terasu s príjemným posedením a markízou, ktorú oceníte hlavne v letných mesiacoch , v každej izbe je samostatná klimatizačná jednotka. Priestranná kúpeľňa s vaňou, práčkou a wc, v byte je aj šatník, ktorý môžete využiť podľa svojho uváženia. BYT SA DÁ JEDNODUCHOU DISPOZIČNOU ZMENOU PREROBIŤ NA 4 IZBOVÝ Byt je po kompletnej rekonštrukcii: v byte boli použité kvalitné materiály. - bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúca podlaha, ozdobné tapety na stenách, klimatizácia v izbách, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi ..... . BYT JE BEZ TIARCH, KÚPOU VOĽNÝ. Cena: 310 000 € cena je vrátane provízie pre RK. V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová, 0903279217

310 000 €
3 712,57 €/m²

Allrisk Slovakia - Bratislava
NOVOSTAVBA - Úplne nový 4 izb. rodinný dom - Bungalov a garážou

NOVOSTAVBA - Úplne nový 4 izb. rodinný dom - Bungalov a garážou

Lokalita: Lúčna, Cífer (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 128 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom novostavbu samostatne stojacého 4 izbového prízemného RD (bungalov) v novovybudobvanej lokalite obce Cífer – ul. Lúčna. Dom je napojený na elektriku, vodu kanalizáciu. Pozemok - cca 460m2, podlahová plocha domu - 105,5m2 + garáž - 22,46m2 Dom sa prenajíma ako kompletne zariadený, vhodný pre mladé rodiny( 4 osoby). V dome je na mieru robená kuchynská linka vrátane všetkých spotrebičov, jedálenský kút, sedačka s obývačkovou stenou a TV. V izbách sú vstavané skrine a postele. V celom dome je elektrické podlahové kúrenie. Zariadenie a prevedenie v dome je vyšší štandard. RD pozostavá z dvoch detských izieb, jednej spálne so šatníkom, obývacej izby prepojenej s jedálňou a kuchynským kútom. Dom má kúpelňu s wc, vaňou aj sprchovým kútom + jedno samostatné wc. Zo zádveria je prístupný malý šatník (sklad). Z obývacej izby je výstup na krytú terasu a dvor. Pri dome je možnosť parkovania 3 (2) os. automobilov (+ jedno miesto je v garáži.) Obec Cífer má vynikajúcu polohu v rámci dostupnosti do okolitých miest Trnava, Senec, Bratislava, Modra, Pezinok. Rýchle napojenie na diaľnicu. Obcou prechádza železnica. Kompletnú infraštruktúru, kultúrne vyžitie, relax - jazero vhodné na rybolov, a okolie vhodné na prechádzky. Autobusová zastávka, železničná stanica, základná škola so ZUŠ, materská škôlka, markety, lokálne obchodíky, stavebniny, reštaurácie, kaviareň, vynikajúca zmrzlina........ Bez domácich zvierat. Voľný ihneď. Cena: 1400€ / mesiac + energie. Pri podpise sa hradí 2x depozit vo výške nájmu , 1. mesačný nájom a provízia pre RK. V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová, 0903279217

1 400 €/mes.
10,94 €/m²/mes.

Allrisk Slovakia - Bratislava
SLNEČNICE - 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU, PARKOVACÍM MIESTOM A PIVNICOU 01/2022

SLNEČNICE - 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU, PARKOVACÍM MIESTOM A PIVNICOU 01/2022

Lokalita: Fialová, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62.5 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny , úplne nový 2 izbový byt v NOVOSTAVBE - SLNEČNICE 01/2022. Byt sa nachádza na ideálnom 3.p/z5 o rozlohe - úžitková plocha bytu - 47,80m2 a balkón - 9,68m2. K bytu patrí aj veľká murovaná pivnica 5m2 na prízemí bytového domu a parkovacie miesto priamo pred domom. Byt sa nachádza v úplne novej zástavbe bytových domov v Petržalke, na Fialovej ulici. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, novo vybudované obchodné centrum s množstvom obchodov a reštaurácií. Z bytu je krásny výhľad priamo na Petržalsku hrádzu - tiché prostredie. Byt je ÚPLNE NOVÝ - EŠTE V ŇOM NIKTO NEBÝVAL!!!!!! - vstupná chodba s veľkým vstavaným rolldorom, samostatné wc, samostatná kúpeľňa s vaňou, zrkadlom, svietidlom a prípravou na práčku a sušičku, samostatná spálňa so vstavanou skriňou, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou - veľká kuchynská linka vo vysokom lesku so vstavanými spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, el. trúba, umývačka riadu, mikrovlnka. Po celej dĺžke bytu je balkón , prístupný z oboch izieb. Nábytok v byte bol robený na mieru a z kvalitných materiálov. BYT JE BEZ TIARCH, KÚPOU VOĽNÝ. Cena: 270 000 € cena je vrátane provízie pre RK V cene je zahrnutá aj pivnica a parkovacie miesto pred domom V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová, 0909279217

270 000 €
4 320 €/m²

Allrisk Slovakia - Bratislava
VÝNIMOČNÁ PONUKA - 5 izbový Rodinný dom v lukratívnej lokalite - BA - Devín

VÝNIMOČNÁ PONUKA - 5 izbový Rodinný dom v lukratívnej lokalite - BA - Devín

Lokalita: Zlaté schody, Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame Vám na predaj NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - DEVÍNSKA CESTA, na ulici ZLATÉ SCHODY. Jedná sa o 5 izbový rodinný dom - NOVOSTAVBA kolaudovaná v r. 2016. Úžitková plocha domu - 200m2 Zastavaná plocha - 100m2 Kaskádovitý pozemok - 668m2 Od príjazdovej cesty sa nachádza dvojgaráž prepojená s úložnými priestormi a malou vinárničkou- cca 100m2 Rodinný dom je postavený z tehly, zateplený 20cm polystyrénom, v dome boli použité kvalitné materiály : 3 - komorové hliníkové okná, kamenná podlaha, drevené parkety, plochá strecha s 60cm zateplením + solárne panely. Na pozemku sa nachádzajú dve veľké trávnaté plochy, vydláždená veľká terasa o rozlohe 40m2, čistička odpadových vôd, septik. Dispozícia: -Spodné podlažie: vstupná chodba s veľkým šatníkom, samostatné wc, priestranná obývačka s krbom prepojená s kuchyňou s ktorej je východ na terasu, vedľa kuchyne sa nachádza pracovňa. -Medziposchodie: šatníková stena na mieru -Vrchné poschodie: 4 samostatné spálne, s toho 2 sú z balkónom , jedná spálňa má súkromnú kúpelňu so sprchovacím kútom a wc + plus je na poschodí ďalšia kúpelňa s vaňou a wc, technická miestnosť. V spodnej časti rodinného domu je podlahové kúrenie, na poschodí sú radiátory. Výhodou sú aj nízke mesačné prevádzkové náklady, len 120,- € Rodinný dom nachádza v krásnom prostredí obklopený zeleňou s výhľadom na Dunaj a Devín. Tiché prostredie. Nehnuteľnosť je mimo záplavovej zóny. Cena nehnuteľnosti: 699.000,-€ , cena je uvedená vrátane provízie pre rk, ktorá zahŕňa - kompletný kvalitný právny servis, vklady do katastra, notárske poplatky. V prípade financovania nehnuteľnosti cez HÚ, poskytujeme nadštandardné služby - znalecký posudok, sprostredkovanie úveru, poistenie nehnuteľnosti - VŠETKO PRE NAŠÉHO KLIENTA ZDARMA! V prípade záujmu kontaktujte - Denisa Kodajová - 0903279217

699 000 €
3 495 €/m²

Allrisk Slovakia - Bratislava
Na predaj 2 izbový byt v Nitre.

Na predaj 2 izbový byt v Nitre.

Lokalita: Štúrova, Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Hľadáte bývanie priamo v centre mesta Nitra alebo byt na investíciu ? Ponúkame Vám moderný 2 izbový byt v rezidencii Tabáň v meste Nitra. Byt sa nachádza na 1 poschodí. Byt má 53 m² Dispozícia bytu: Vstupná chodba, wc, kúpeľňa, kuchyňa s obývačkou, spálňa. Z obývačky a spálne je východ na lodžiu - 12,5 m² Byt je zariadený nábytkom vyrobeným na mieru a predáva sa zariadený spolu so spotrebičmi. K bytu prislúcha pivnica. V cene bytu je aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. Cena: 200.000,-€, cena je vrátane provízie pre RK. - cena zahŕňa aj parkovacie miesto, pivnicu, vstavaný nábytok v byte aj so spotrebičmi. Cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. Viem Vám sprostredkovať najvýhodnejší úver na trhu.

200 000 €
3 773,58 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
***Na predaj novostavby dvojdomov v súkromnej ulici v obci Mostová*** BEZKONKURENČNÁ CENA

***Na predaj novostavby dvojdomov v súkromnej ulici v obci Mostová*** BEZKONKURENČNÁ CENA

Lokalita: Mostová, Mostová (Galanta)
Druh: Rodinný dom

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám sú súhlasom majiteľa ponúka jedinečnú ponuku ! ***NOVOSTAVBA*** bývanie za BEZKONKURENČNÚ CENU***SÚKROMNÁ ULICA***POZEMOK*** 3x parkovacie miesto*** POPIS NEHNUTEĽNOSTI/DISPOZÍCIA: - vstupná chodba - WC, umývadlo, technická miestnosť, kotol - izba - spálňa (veľké francúzke okná) - kúpeľňa, dvoj-umývadlo, vaňa - kuchyňa so špajzou - obývacia izba s výstupom na terasu TECHNICKÉ INORMÁCIE: - postavené z tehly - zateplenie 15mm polystyrén - fasádna omietka a nadčasový a moderný obklad - plastové okná s izolačným 3sklom antracitovo šedé - pred domom aj na terase vodovodná prípojka s vodovodným kohútikom - pripojenie na elektrinu - pripojenie na kanalizáciu - pripojenie na obecnú vodu - elektrické podlahové kúrenie - termostat v každej izbe - bojler značky ELIZ - predpríprava na alarm KOLAUDÁCIA: december 2022 CENA 149 000,- EUR Okenné a dverné otvory sú orientované všetky svetové strany. Hlavný vstup je orientovaný na severovýchodnej a juhozápadnej strane. Okolitá zástavba nemá nepriaznivý vplyv na osvetlenie domu. Nehnuteľnosť sa predáva v stave štandard bez kuchynskej linky. Kupujúci má možnosť vybrať z rôznych druhov obkladov a dlažieb. LOKALITA: - obec Mostová okres Galanta -. kompletná občianska vybavenosť - vzdialenosť do Galanty 7,6 km = 9 minút - vzdialenosť do Bratislavy 55 km - vzdialenosť Dunajská Streda 21,5 km Neváhajte a dohodnite si termín obhliadky už dnes na tel. č. 0917 87 37 79. Teším sa na osobné stretnutie !

149 000 €
570,88 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
1 2 3 4