Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ALLE, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
ALLE, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
www.alle.sk
Adresa:
Na barine 10
Bratislava IV - Lamač
84103
Popis:
Nájdených 9 novostavieb
ALLE, s.r.o.: 3 IZBOVÝ  RODINNÝ DOM MALÉ LEVÁRE

ALLE, s.r.o.: 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM MALÉ LEVÁRE

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového nízkoenergetického rodinného domu č.5 v novej tichej lokalite Agátová alej obce Malé Leváre, ktorá je vzdialená 10 km od okresného mesta Malacky. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, a prináleží mu pozemok s výmerou 238 m2. Zastavaná plocha domu je 98 m2, úžitková plocha domu je 79,40 m2. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Dispozícia: vstupná predsieň prepojená chodbou, ktorá dom delí na dennú a nočnú časť. Nachádzajú sa tu dve samostatné neprechodné izby. Obývačka je prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou s východom na terasu, ktorá má výhľad do poľa a na dedinu. Z chodby sa vchádza do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. Viď pôdorys. 1 predsieň 3,75 m2 2 spálňa 11,47 m2 3 izba 14,95 m2 4 kúpeľňa 7,50 m2 5 kuchyňa a jedáleň 14,71 m2 6 obývačka 19,46 m2 7 chodba 4,54 m2 8 technická miestnosť 3,02 m2 Rodinný dom sa predáva skolaudovaný v stave holodom. Vykurovanie domu je podlahové. Vstupné dvere do domu sú hliníkové. V celom dome sú dátové, TV rozvody a príprava na alarm. Okenný systém Synego s izolačným 3-sklom. Vonkajšie parapety sú hliníkové, vnútorné plastové. Pozemok je oplotený poplastovaným pletivom, v okolí domu sú základné terénne úpravy. Pred domom je vybudovaná parkovacia plocha. Cena novostavby 3-izbového rodinného domu je 105.000,- eur. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

105 000 €
1 329,11 €/m²

ALLE, s. r. o.
ALLE, s.r.o.: Pekný 3 izbový rodinný dom na dva skoky od Malaciek

ALLE, s.r.o.: Pekný 3 izbový rodinný dom na dva skoky od Malaciek

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového nízkoenergetického rodinného domu v novej tichej lokalite Agátová alej obce Malé Leváre, ktorá je vzdialená 10 km od okresného mesta Malacky. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, a prináleží mu pozemok s výmerou 300 m2. Zastavaná plocha domu je 98 m2, úžitková plocha domu je 79,40 m2. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Dispozícia: vstupná predsieň prepojená chodbou, ktorá dom delí na dennú a nočnú časť. Nachádzajú sa tu dve samostatné neprechodné izby. Obývačka je prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou s východom na terasu, ktorá má výhľad do poľa a na dedinu. Z chodby sa vchádza do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. Viď pôdorys. 1 predsieň 3,75 m2 2 spálňa 11,47 m2 3 izba 14,95 m2 4 kúpeľňa 7,50 m2 5 kuchyňa a jedáleň 14,71 m2 6 obývačka 19,46 m2 7 chodba 4,54 m2 8 technická miestnosť 3,02 m2 Rodinný dom sa predáva skolaudovaný v stave holodom. Vykurovanie domu je podlahové. Vstupné dvere do domu sú hliníkové. V celom dome sú dátové, TV rozvody a príprava na alarm. Okenný systém Synego s izolačným 3-sklom. Vonkajšie parapety sú hliníkové, vnútorné plastové. Pozemok je oplotený poplastovaným pletivom, v okolí domu sú základné terénne úpravy. Pred domom je vybudovaná parkovacia plocha. Cena novostavby 3-izbového rodinného domu je 107.980,- eur. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

107 980 €
1 366,84 €/m²

ALLE, s. r. o.
ALLE, s.r.o.: Pekný 3i RD na skok z Malaciek

ALLE, s.r.o.: Pekný 3i RD na skok z Malaciek

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 66 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového nízkoenergetického rodinného domu v novej tichej lokalite Agátová alej obce Malé Leváre, ktorá je vzdialená 10 km od okresného mesta Malacky. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, a prináleží mu pozemok s výmerou 300 m2. Zastavaná plocha domu je 71 m2, úžitková plocha domu je 66,73 m2. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Dispozícia: vstupná predsieň so šatníkom smeruje priamo na chodbu, ktorá dom delí na dennú a nočnú časť. Nachádzajú sa tu dve samostatné neprechodné izby. Obývačka je prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou s východom na terasu. Z chodby sa vchádza do kúpeľne a izieb. Viď pôdorys. 01 predsieň 4,15 m2 02 izba 10,55 m2 03 spálňa 11,68 m2 04 kúpeľňa 6,05 m2 05 kuchyňa 14,42 m2 06 obývacia izba 14,67 m2 07 chodba 5,21 m2 Rodinný dom sa predáva skolaudovaný v stave holodom. Vykurovanie domu je podlahové. Vstupné dvere do domu sú hliníkové. V celom dome sú dátové, TV rozvody a príprava na alarm. Okenný systém Synego s izolačným 3-sklom. Vonkajšie parapety sú hliníkové, vnútorné plastové. Pozemok je oplotený poplastovaným pletivom, v okolí domu sú základné terénne úpravy. Pred domom je vybudovaná parkovacia plocha pre dve autá. Cena novostavby 3-izbového rodinného domu je 94.980,- eur. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

94 980 €
1 439,09 €/m²

ALLE, s. r. o.
ALLE, s.r.o.:  Predaj: 4 i byt vo vyhľadávanej časti Petržalky

ALLE, s.r.o.: Predaj: 4 i byt vo vyhľadávanej časti Petržalky

Lokalita: Ľubovnianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Popis: Veľký, útulný 4i byt s dobrým dispozičným riešením Cena: 185 000,- € Lokalita: Ľubovianska Mesto: Bratislava - Petržalka Výmera: 83,48 m2 + pivnica Počet izieb: 4 Balkón/Lodžia: - nie Poschodie: 1p/4 Až 4 i byt so šikovnou dispozíciou je ideálnou voľbou pre mladých ľudí s aktívnym spôsobom života. Byt poskytuje dostatok úložného priestoru a aj keď sa nachádzate v Bratislavskej Petržalke prekvapí Vás príjemná tichá lokalita, ktorá poskytuje príjemné bývanie. • 4 i byt v tichej lokalite Petržalky so zeleňou • ÚP 83,48 m2 + pivnica • bezproblémové parkovanie • priestranná kúpeľňa s vaňou • veľká obývačka až 17 m2 • samostatná veľká kuchyňa 12,38 m2 • vstavaný šatník na chodbe • bezpečnostné dvere • príjemná tichá lokalita • občianska vybavenosť, ZŠ, MŠ, nemocnica, MHD Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

185 000 €
2 228,92 €/m²

ALLE, s. r. o.
Predaj: Pekná nehnuteľnosť v tichej oblasti pri lese v Tajove

Predaj: Pekná nehnuteľnosť v tichej oblasti pri lese v Tajove

Lokalita: Tajov, Tajov (Banská Bystrica)
Druh: Chata a chalupa   Úžítková plocha: 158 m²

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový dom kvalifikovaný ako rekreačná chata v tichej časti obci Tajov v lese. Oblasť je známa turistickými možnosťami, cykloturistikou, hubárčením a v zime blízkosťou bežeckých tratí. Chata je vhodná aj na celoročné bývanie. Nehnuteľnosť pozostáva s troch podlaží. Prízemie tvorí hosťovská klubová miestnosť, technická miestnosť s kúrením, komora a veľká garáž. Na 1. NP sa nachádza obývacia miestnosť s krbom, izba s terasou, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou a sauna. Na 2. NP sa nachádza menšia kúpeľňa s toaletou, veľký vstavaný šatník, detská izba a spálňa. Kúrenie je riešené kombináciou krbom s prieduchmi, pecou na pevné palivo a elektrickou energiou. Čím sú zabezpečené nízke mesačné výdavky. Za chatou sa nachádza dreváreň s drevom. V záhrade je veľmi dobre udržiavaný zelený trávnik, vysadené tuje, kríky, kvetinový záhon, záhradný krb a sedenie. Parkovanie je vyriešené garážou, pred ňou môžu parkovať ďalšie až štyri autá a na pozemku cez cestu je priestor na ďalšie parkovanie. Nehnuteľnosť je napojená na vodovod a kanalizácia je vyriešená žumpou. Prístupová cesta je asfaltová, udržiavaná aj v zime. Veľkosť pozemku 800 m2, z toho zastavaná plocha 76m2. Nehnuteľnosť sa predáva aj so zariadením, kúpou je voľná. Cena nehnuteľnosti je dohodou. V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste tu nenašli, čo hľadáte neváhajte ma kontaktovať: Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 25 00 34, e-mail: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

150 000 €
949,37 €/m²

ALLE, s. r. o.
ALLE, s.r.o. Prenájom:  5 izbový dom v Stupave

ALLE, s.r.o. Prenájom: 5 izbový dom v Stupave

Lokalita: Karpatská, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 152 m²

Základné údaje Rodinný dom sa nachádza v Stupave vo vyhľadávanej lokalite na Kremenici v tichej Karpatská ulice. Pozemok je rovinatý a ohraničený : zo severnej strany Karpatskou ulicou, z južnej strany Orechovou ulicou. Prístupová cesta k objektu slúži Orechová ulica. Rodinný dom je dvojpodlažný, bez podpivničenia. Hmota objektu a susedných objektov je členitá a ich natočenie zabezpečuje vizuálne odčlenenie od klasickej formy radovej zástavby. Zároveň vytvára väčšie výhľadové súkromie pre obyvateľov, väčšie rozostupy objektov a tiež väčšiu plochu zelene pred obytnou časťou. Pôdorysne je objekt obdĺžnikového charakteru, s posunom na úrovni medzibytovej steny, vnútorného traktu. Rodinný dom má exteriérové státia pre 3 automobily. Dispozičné riešenie Na prízemí sa nachádza závetrie a zádverie, chodba, technická miestnosť, wc, pracovňa a kúpeľňa, obývacia izba s kuchyňou a schodisko na druhé podlažie. Na poschodí RD sa nachádza kúpeľňa, chodba, dve detské izby, spálňa so šatníkom, loggia a terasa. Dispozičné riešenie je navrhnuté pre maximálny komfort a súkromie obyvateľov domu. Štandard domu: • vstup na pozemok, cez elektronickú bránu • bezpečnosť elektronický vrátnik s kamerou • alarm • technická miestnosť s práčkou a so sušičkou • 1x samostatná kúpeľňa, 1x samostatná toaleta, 1x kúpeľňa spojená s toaletou • veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedáľnou • hosťovská izba (alebo pracovňa), veľká spláňa so samostatným šatníkom, dve samostatné izby • podlahové vykurovanie • samostatné ovládanie podlahového kúrenia v každej miestnosti • centrálny vysávač - agregát s príslušenstvom, potrubné rozvody • klimatizáciu • ohrev TÚV prostredníctvom solárnych kolektorov, zásobník s elektrickým dohrievaním • elektroinštalácia - rozvody podľa PD, vypínače a zásuvky bielej farby, TV rozvody, dátové rozvody, príprava na alarm • rozvody na práčku a umývačku riadu s koncovým napojením (odtok/prívod), rozvody v kúpeľni • vstupné dvere do domu - hliníkové • okenný systém GENEO s izolačným 3-sklom • na oknách hliníkové vonkajšie rolety s elektrickým ovládaním • vonkajšie parapety hliníkové, vnútorné parapety plastové • murovaný sklad na pozemku • terasa s dlažbou Cena rodinného domu: 1 500,- EUR / mesiac s DPH + energie. Možnosť odpočtu DPH. Províziu pre RK neplatíte!!! Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

1 500 €/mes.
9,87 €/m²/mes.

ALLE, s. r. o.
ALLE, s.r.o.: III. ETAPA SPUSTENÝ PREDAJ!!!

ALLE, s.r.o.: III. ETAPA SPUSTENÝ PREDAJ!!!

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 66 m²

Pre veľký záujem, sme spustili tretiu etapu výstavbu rodinných domov!!! Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového nízkoenergetického rodinného domu v novej tichej lokalite Agátová alej obce Malé Leváre, ktorá je vzdialená 10 km od okresného mesta Malacky. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, a prináleží mu pozemok s výmerou 300 m2. Zastavaná plocha domu je 71 m2, úžitková plocha domu je 66,73 m2. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Dispozícia: vstupná predsieň so šatníkom smeruje priamo na chodbu, ktorá dom delí na dennú a nočnú časť. Nachádzajú sa tu dve samostatné neprechodné izby. Obývačka je prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou s východom na terasu. Z chodby sa vchádza do kúpeľne a izieb. Viď pôdorys. 01 predsieň 4,15 m2 02 izba 10,55 m2 03 spálňa 11,68 m2 04 kúpeľňa 6,05 m2 05 kuchyňa 14,42 m2 06 obývacia izba 14,67 m2 07 chodba 5,21 m2 Rodinný dom sa predáva skolaudovaný v stave holodom. Vykurovanie domu je podlahové. Vstupné dvere do domu sú hliníkové. V celom dome sú dátové, TV rozvody a príprava na alarm. Okenný systém Synego s izolačným 3-sklom. Vonkajšie parapety sú hliníkové, vnútorné plastové. Pozemok je oplotený poplastovaným pletivom, v okolí domu sú základné terénne úpravy. Pred domom je vybudovaná parkovacia plocha pre dve autá. Cena novostavby 3-izbového rodinného domu je 94.980,- eur. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

94 980 €
1 439,09 €/m²

ALLE, s. r. o.
ALLE, s.r.o.: Predaj: Luxusný 4 izbový byt s veľkou terasou

ALLE, s.r.o.: Predaj: Luxusný 4 izbový byt s veľkou terasou

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 107 m²

Popis: Nadštandardný 4i byt v Záhorskej Bystrici projekt WESTPARK Cena: 309 000,- € Lokalita: Záhorská Bystrica Mesto: Bratislava Výmera: 106,13 m2 plochy bytu + 7,45 m2 murovaná pivnica + dve garážové státia Počet izieb: 4 Balkón/Lodžia: - nie Poschodie: 5.p/5. Tento nadštandardný byt sa nachádza na 5.NP. s celkovou podlahovou plochou bytu 106,13 m2 a terasou s plochou 225, 34 m2. Byt ma vynikajúce dispozičné riešenie a je systematicky rozdelený na dennú a nočnú časť. Pozostáva z predsiene, samostatnej toalety, kuchyne spojenej s obývacou izbou, chodby s ktorej sa prechádza do izby, kúpeľne spojenej s toaletou, spálne a detskej izby. S každej obytnej miestnosti bytu sa vychádza na veľkú terasu, ktorá sa tiahne po okolí celého bytu, kde je príprava na vírivku. • 4 i byt v na začiatku Záhorskej Bystrice • 2x garážové státie • veľká murovaná pivnica až 7,45 m2 • priestranná kúpeľňa s prípravou na vaňou a s toaletou • ďalšia samostatná toaleta • veľká obývačka spojená s kuchyňou až 43,43 m2 • ďalšie 3 nepriechodné izby • veľkorysá terasa s prípravou na vírivku a súkromím • bezpečnostné dvere • príjemná tichá lokalita • výborná občianska vybavenosť • možnosť dokončenia do štandardu • podlahové kúrenie Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

309 000 €
2 887,85 €/m²

ALLE, s. r. o.
ALLE, s.r.o.: Útulné bývanie v Agátovej aleji 3i RD

ALLE, s.r.o.: Útulné bývanie v Agátovej aleji 3i RD

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového nízkoenergetického rodinného domu č.5 v novej tichej lokalite Agátová alej obce Malé Leváre, ktorá je vzdialená 10 km od okresného mesta Malacky. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, a prináleží mu pozemok s výmerou 238 m2. Zastavaná plocha domu je 98 m2, úžitková plocha domu je 79,40 m2. Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Dispozícia: vstupná predsieň prepojená chodbou, ktorá dom delí na dennú a nočnú časť. Nachádzajú sa tu dve samostatné neprechodné izby. Obývačka je prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou s východom na terasu, ktorá má výhľad do poľa a na dedinu. Z chodby sa vchádza do kúpeľne, samostatnej toalety a technickej miestnosti. Viď pôdorys. 1 predsieň 3,75 m2 2 spálňa 11,47 m2 3 izba 14,95 m2 4 kúpeľňa 7,50 m2 5 kuchyňa a jedáleň 14,71 m2 6 obývačka 19,46 m2 7 chodba 4,54 m2 8 technická miestnosť 3,02 m2 Rodinný dom sa predáva skolaudovaný v stave holodom. Vykurovanie domu je podlahové. Vstupné dvere do domu sú hliníkové. V celom dome sú dátové, TV rozvody a príprava na alarm. Okenný systém Synego s izolačným 3-sklom. Vonkajšie parapety sú hliníkové, vnútorné plastové. Pozemok je oplotený poplastovaným pletivom, v okolí domu sú základné terénne úpravy. Pred domom je vybudovaná parkovacia plocha. Cena novostavby 3-izbového rodinného domu je 105.000,- eur. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: alle@alle.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

105 000 €
1 329,11 €/m²

ALLE, s. r. o.