Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ALEX Brezno, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
ALEX Brezno, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: mar...
www.CHATYpodTATRAMI.sk
Adresa:
Švermova 40
Brezno
97701
Nájdených 6 novostavieb
Nové chaty pri lyžiarskom stredisku Nízke Tatry

Nové chaty pri lyžiarskom stredisku Nízke Tatry

Lokalita: Bystrá, Bystrá, Brezno (Brezno)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 130 m²

Stavby sa nachádzajú v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereše, Chopok a Ďumbier. Sú situované na slnečnej lúke medzi obcami Bystrá a Mýto pod Ďumbierom, mierne sa zvažujúcej na Juh. Každá chata má svoj pozemok o výmere cca 425m2. Stavba o rozmere 10,5x8m bude na liste vlastníctva vedená ako rekreačný dom, je murovaná a predáva sa dokončená v štandarde. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť s vlastným vchodom, obývacia izba s krbom, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou a terasa o výmere 18m2. Na poschodí sú tri samostatné izby a kúpeľňa s toaletou. Kúrenie je elektrické. Stavba je napojená na elektrickú prípojku, odpad je vyvedený do žumpy a voda bude dodávaná z vŕtanej studne. V roku 2023 bude v oblasti vybudovaný vodovod. Pred chatou je miesto na parkovanie pre autá. Ku domom vedie spevnená cesta. Termín dokončenia jar 2022. Približne 3 min pešo je lyžiarske stredisko a bike park Mýto pod Ďumbierom (kopeczabavy.sk), 5 min pešo je wellness hotel (hotelbystra.sk) so zástavkou skibusu, ktorý Vás odvezie do lyžiarskeho strediska Chopok Juh so 45 km zjazdoviek na južnej a severnej strane (jasna.sk), prípadne na Tále, kde v lete nájdete aj 27 jamkové golfové ihrisko (tale.sk) a v zime udržiavané bežkárske trate. Obľúbeným cieľom turistov v blízkom okolí je aj farma s možnosťou vozenia na koňoch, Bystrianska jaskyňa, či Jaskyňa mŕtvych netopierov, taktiež je v tu množstvo trás pre turistov a cykloturistov. CENA na vyžiadanie. Podrobné informácie a ďalšie ponuky nájdete na: CHATYpodTATRAMI.sk Lajknite nás na sociálnych sieťach a o našich novinkách budete vedieť ako prví.

Info v RK

ALEX Brezno, s.r.o.
REZERVOVANÉ Nový apartmán v rekreačnom komplexe s bazénom Nízke Tatry

REZERVOVANÉ Nový apartmán v rekreačnom komplexe s bazénom Nízke Tatry

Lokalita: Bystrá, Bystrá, Brezno (Brezno)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 48 m²

Apartmán sa nachádza v pokojnej obci Dolná Lehota, v mikroregióne Chopok – Juh, v údolí Vajskovského potoka s nadmorskou výškou 530 m.n.m. Je situovaný v okrajovej časti obce, uprostred čarovnej prírody v uzavretom rekreačnom komplexe. Je situovaný na prízemí v novopostavenom bytovom dome. Má výmeru 33 m2 + 10 m2 terasa + 15 m2 pozemok pred domom vhodný na parkovanie. Byt je jeden otvorený priestor, s možnosťou dobudovania vnútorných deliacich priečok na dve izby. Nachádza sa tu zádverie, obývacia izba s veľkým presklením a výhľadom na Nízke Tatry. Ďalej tu je terasa a kúpeľňa s toaletou. Vykurovanie je riešené elektrickými konvektormi a klimatizačnou jednotkou s tepelným čerpadlom s ovládaním na diaľku. Byt sa predáva zariadený a s pozemkom pod terasou aj parkovacím miestom. Na výstavbu boli použité prémiové talianske materiály. V uzatvorenom komplexe je recepcia, klubová reštaurácia, požičovňa e-bikov a štvorkoliek. Pre rezidentov komplexu je tu k dispozícii vyhrievaný bazén s výhľadom na Chopok, vírivky, sauna aj detské ihrisko. V okolí je viacero lyžiarskych stredísk, v 7 km vzdialenom Krpáčove, tiež v 13 km vzdialených Táľoch (tale.sk), či pre náročných lyžiarov na 16 km vzdialenom Chopku - Juh (jasna.sk). V lete sú tu široké možnosti turistiky, či cykloturistiky po prekrásnej okolitej prírode, rybárčenia v neďalekom rybníku alebo pre milovníkov golfu, 27 - jamkové ihrisko na Táľoch. Ideálne miesto na oddych aj ako investičná nehnuteľnosť. Uvedená cena je s DPH. Podrobné informácie a ďalšie ponuky nájdete na CHATYpodTATRAMI.sk Lajknite nás na sociálnych sieťach a o našich novinkách budete vedieť ako prví.

146 000 €
3 041,67 €/m²

ALEX Brezno, s.r.o.
Mezonetový apartmán v rekreačnom komplexe Nízke Tatry

Mezonetový apartmán v rekreačnom komplexe Nízke Tatry

Lokalita: Bystrá, Bystrá, Brezno (Brezno)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 75 m²

Mezonetový apartmán sa nachádza v pokojnej obci Dolná Lehota, v mikroregióne Chopok – Juh, v údolí Vajskovského potoka s nadmorskou výškou 530 m.n.m. Je situovaný v okrajovej časti obce, uprostred čarovnej prírody v uzavretom rekreačnom komplexe. Je situovaný na prízemí v novopostavenom bytovom dome. Má výmeru 55 m2 + 12 m2 terasa + 8,5 m2 predzáhradka + parkovacie miesto. Byt je jeden otvorený priestor, s galériou a možnosťou dobudovania deliacich vnútorných priečok na samostatné izby. Na prízemí sa nachádza obývacia izba, priestranná kúpeľňa sa toaletou a kuchyňa s jedálenským kútom s východom na terasu z ktorej je výhľad na Nízke Tatry. Na poschodí v otvorenej galérii je izba s relaxačnou vaňou. Vykurovanie je riešené elektrickými konvektormi a klimatizačnou jednotkou s tepelným čerpadlom so smart ovládaním. Byt sa predáva zariadený, s pozemkom pod terasou aj s predzáhradkou. Byt bude dokončený v decembri 2021. Na výstavbu boli použité prémiové talianske materiály. V uzatvorenom komplexe je recepcia, klubová reštaurácia, požičovňa e-bikov a štvorkoliek. Pre rezidentov komplexu je tu k dispozícii vyhrievaný bazén s výhľadom na Chopok, vírivky, sauna aj detské ihrisko. V okolí je viacero lyžiarskych stredísk, v 7 km vzdialenom Krpáčove, tiež v 13 km vzdialených Táľoch (tale.sk), či pre náročných lyžiarov na 16 km vzdialenom Chopku - Juh (jasna.sk). V lete sú tu široké možnosti turistiky, či cykloturistiky po prekrásnej okolitej prírode, rybárčenia v neďalekom rybníku alebo pre milovníkov golfu, 27 - jamkové ihrisko na Táľoch. Ideálne miesto na oddych aj ako investičná nehnuteľnosť. Uvedená cena je s DPH. Podrobné informácie a ďalšie ponuky nájdete na CHATYpodTATRAMI.sk Lajknite nás na sociálnych sieťach a o našich novinkách budete vedieť ako prví.

199 000 €
2 653,33 €/m²

ALEX Brezno, s.r.o.
Dvojapartmánový dom - investičná nehnuteľnosť Nízke Tatry

Dvojapartmánový dom - investičná nehnuteľnosť Nízke Tatry

Lokalita: Mýto pod Ďumbierom, Mýto pod Ďumbierom (Brezno)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 240 m²

Dvojapartmánový dom sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyžiarske stredisko. Je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 480 m2 z priamym napojením na obecnú komunikáciu, z ktorej je vylúčená kamiónová preprava. Stavba o zastavanej ploche 146 m2 bola v roku 2009 kompletne rekonštruovaná. Skladá sa z dvoch samostatných bytov. Na prízemí v prednej časti domu sa nachádza 2i byt. Je zložený z: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba s krbom, samostatná izba a priestranná kúpeľňa. Druhý 4i byt má vstup na prízemí, kde je aj samostatné WC, vnútorným schodiskom sa prejde do podkrovia. Nachádza sa tu: kuchyňa, obývacia izba s krbovými kachľami, 3 samostatné izby, terasa orientovaná do záhrady a priestranná kúpeľňa s vírivou vaňou. Na prízemí sa tiež nachádza kotolňa, z ktorej je ústredným kúrením na elektrinu alebo pevné palivo vykurovaná celá stavba. V zadnej časti stavby sú skladové priestory a letná kuchynka. Na pekne upravenom pozemku je prístrešok na parkovanie. Stavba je zabezpečená elektronickým systémom. Je vedená ako rodinný dom a je vhodná na celoročné užívanie. Približne jeden kilometer od domu je spomínané lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním, sedačkovou lanovkou a bike parkom (kopeczabavy.sk). V blízkom okolí je zvieracia farma s jazdou na koňoch a ďalšie lyžiarske strediská na Táľoch a Chopku (tale.sk a jasna.sk), taktiež 27 jamkové golfové ihrisko a wellness hotel s vodným svetom (hotelbystra.sk) Na všetky lyžiarske strediská v zime premáva skibus, ktorý má zástavku len pár minút pešo od chalupy (horehronie.sk) Podrobné informácie a ďalšie ponuky nájdete na CHATYpodTATRAMI.sk Lajknite nás na sociálnych sieťach a o našich novinkách budete vedieť ako prví.

299 000 €
1 245,83 €/m²

ALEX Brezno, s.r.o.
Rozostavaná stavba na okraji obce Čierny Balog

Rozostavaná stavba na okraji obce Čierny Balog

Lokalita: Čierny Balog (Brezno)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 120 m²

Stavba sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, ktorému sa vraví aj “Brána Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria”. Je situovaná 10 min pešo od lyžiarskeho strediska, v okrajovej časti obce, na peknom slnečnom pozemku o výmere 775m2, ktorý lemuje potok. Stavba bude dvojpodlažná o úžitkovej ploche 120m2. Na prízemí je plánovaná vstupná chodba, obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou, terasa, toaleta a technická miestnosť. Na poschodí je možnosť výberu z dvoch alebo troch samostatných izieb. Ďalej tu bude kúpeľňa s toaletou a sklad prípadne šatník. Stavba sa predáva v štádiu výstavby holodom, alebo v štandarde a bude vedená ako rodinný dom. Je priamo napojená na verejnú príjazdovú cestu vo vlastníctve obce. Bude napojená na kanalizáciu, vodovod aj elektrinu. Dom je vhodný na trvalé bývanie, na rekreáciu, prípadne na krátkodobí prenájom. V blízkom okolí sa nachádza spomínané lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním a osvetlením, Urbanov vrch (skiciernybalog.sk), reštaurácia, Čiernohronská železnička (chz.sk), lesnícky skanzen vo Vydrove (vydrovskadolina.sk), Dobročský prales, vyhliadková veža a veľké množstvo turistických a cykloturistických trás, teda výborné miesto pre oddych v prírode. CENA a aktuálne foto na vyžiadanie. Podrobné informácie a ďalšie ponuky nájdete na CHATYpodTATRAMI.sk Lajknite nás na sociálnych sieťach a o našich novinkách budete vedieť ako prví.

Info v RK

ALEX Brezno, s.r.o.
Nová chata v lesnom prostredí Nízke Tatry

Nová chata v lesnom prostredí Nízke Tatry

Lokalita: Mýto pod Ďumbierom (Brezno)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 108 m²

Stavba sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereše, Chopok a Ďumbier. Je situovaná v lesnom prostredí chatovej osady za obcou Mýto pod Ďumbierom. Stavba o rozmere 9x6m bude na liste vlastníctva vedená ako rekreačný dom a predáva sa v štádiu holodom na svojom pozemku o výmere 430m2. Predpokladaný termín dokončenia stavby do tohto štádia je leto 2022. Po dohode je možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv. Na prízemí je naplánovaná vstupná chodba, technická miestnosť, obývacia izba spojená s kuchyňou a krbom, kúpeľňa s WC. Na poschodí naplánované dve priestranné izby a WC s umývadlom. Chaty budú napojené na elektrinu, na vodu z vlastnej studne a odpad bude vyvedený do žumpy. Ku chatám vedie spevnená udržiavaná príjazdová cesta. Približne päť minút pešo je zástavka pre skibus, ktorý pravidelne premáva na okolité lyžiarske strediská. V blízkosti je obľúbený Mýto ski&bike park (kopeczabavy.sk) aj 27 jamkové majstrovské golfové ihrisko Gray Bear a Little Bear s lyžiarskym strediskom (tale.sk), pre náročných lyžiarov je rýchlo dostupné obľúbené stredisko Chopok - Juh (jasna.sk). Ideálne miesto pre aktívny odpočinok v krásnom prostredí Nízkych Tatier. CENA na vyžiadanie. Podrobné informácie a ďalšie ponuky nájdete na: CHATYpodTATRAMI.sk Lajknite nás na sociálnych sieťach a o našich novinkách budete vedieť ako prví.

Info v RK

ALEX Brezno, s.r.o.