Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Aktiv Real

Predajca

Názov predajcu:
Aktiv Real
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: jud...
www.aktivrealds.dk
Adresa:
Jánosa Aranya 5878/9
Dunajská Streda
92901
Nájdených 4 novostavieb
Na predaj rekreačná chata, murovaná, vhodná na celoročné bývanie

Na predaj rekreačná chata, murovaná, vhodná na celoročné bývanie

Lokalita: Bodíky (Dunajská Streda)
Druh: Chata, drevenica, zrub

Aktiv Reality, Bc. Judit Pócs ponúka na predaj rekreačnú chatu , v použiteľnosti rodinný dom na celoročné bývanie v obci Bodíky, priamym vstupom k vode , pri starom ramene Dunaja, ktorá leží na 4 árovom pozemku. Dom sa nachádza v stave holodomu , čo sa týka vnútorného vybavenia, zvonka je zateplený s fasádnou farbou. Bol postavený z tehál s vysokými základmi, je 3 podlažný, s maximálnym využitím priestoru. Pod domom sa nachádza garáž a veľká miestnosť na zábavu, pingpong, biliard. Na prvom podlaží obytnej časti sa nachádza kuchyňa, kde sú špeciálne aj elektrické vývody aj vodovodné, kanalizačné vývody stvorené logicky a prakticky, obývačka s veľkou terasou, s predprípravou na krb, kúpeľňa, kde sa zmestí vaňa, na druhom podlaží sa nachádzajú 2 izby s prípadnou možnosťou rozdelenia na 3, kúpeľňa projektovaná so sprchovacím kútom , predprípravou pre pračku. Na pozemku sa nachádza 12 m3 nová žumpa. Zásobovanie domu vodou s uskutočňuje s vŕtanou studňou, vykurovanie domu je elektrikou, zvlášť prípojkami a časovačom na každú izbu. Dom sa nachádza pár metrov od vody, Dunaja, s priamym prístupom k vode. Cena: 74.990,- Euro. Kontakt: 0948 505 915, juditpocs@gmail.com

74 990 €

Aktiv Real
Na predaj  moderný , kvalitne postavený 4 izbový dvojdom typu bungalov v meste Dunajská Streda

Na predaj moderný , kvalitne postavený 4 izbový dvojdom typu bungalov v meste Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102 m²

Na predaj moderný , kvalitne postavený 4 izbový rodinný dom, dvojdom typu bungalov v meste Dunajská Streda. Dom sa nachádza v stave výstavby. Bude mať plochú strechu ( viď. na obrázku). Rodinný dvojdom má podlahovú plochu 110 m2 a úžitkovú 102 m2. Kúrenie je podlahové na vodovej báze s plynom. Steny sú z pálených tehál, v dome sa nachádzajú 4 izby, technická miestnosť, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, WC a kúpeľňa. Cena zahrňa kompletné vybavenie a dokončenie v štandarde na základe vybraných materiálov, bez kuchynskej linky. Dom má nezakrytú terasu. Je napojený na všetky IS. Nachádza sa na kľudnej časti mesta.

155 000 €
1 519,61 €/m²

Aktiv Real
Na predaj 3 izbový rodinný dom – dvojdom v obci Dunajský Klátov

Na predaj 3 izbový rodinný dom – dvojdom v obci Dunajský Klátov

Lokalita: Dunajský Klátov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Na predaj 3 izbový rodinný dom – dvojdom v obci Dunajský Klátov. Úžitková plocha je 93 m2 k tomu sa priráta terasa. Rodinný dvojdom, jedna sekcia sa nachádza na 250 m2 pozemku. Ku každej časti sa prislúchajú dve parkovacie miesta. Dispozičné riešenie: predsieň, samostatná toaleta, technická miestnosť, spálňa, kúpeľňa, detská izba, chodba a obývacia izba spojená s kuchyňou odkiaľ je vstup na terasu. Kúrenie podlahové, elektrické, v každej miestnosti je zvlášť termostat. Voda je zo studne a odpad je riešený žumpou. Cena v úplne dokončenom stave je 132.990, bez kuchynskej linky.

132 990 €

Aktiv Real
Na predaj novostavba (7 ročná), 3 izbový byt s loggiou, na ideálnom 1. poschodí, 1 km od Dunajskej S

Na predaj novostavba (7 ročná), 3 izbový byt s loggiou, na ideálnom 1. poschodí, 1 km od Dunajskej S

Lokalita: Veľké Dvorníky (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Na predaj novostavba (7 ročná), 3 izbový byt s loggiou, na ideálnom 1. poschodí, 1 km od Dunajskej Stredy, vo Veľkých Dvorníkoch. Byt má cca 72 m2 úžitkovú plochu, predáva sa zariadene. Zabudovaná skriňa na chodbe, a v detskej izbe, zo spálne je vstup do garderóbu - s perfektnými úložnými riešeniami, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, celá výbava obývačky, ako aj spálne.

109 990 €

Aktiv Real