Novostavby.sk

Inzeráty predajcu agreal.sk, spol. s r. o.

Predajca

Názov predajcu:
agreal.sk, spol. s r. o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: agr...
http://www.agreal.sk
Adresa:
Pri Habánskom mlyne 38
Bratislava I - Staré Mesto
81106
Popis:
Nájdených 60 novostavieb
1 2 3
Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava

Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava

Lokalita: Stará Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 600 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priestorov rôznych veľkostí a využití, ktorý ako veľkoobchodné centrum funguje už 18 rokov a popri výhodách hlavného mesta má aj vynikajúcu dostupnosť 1km z diaľnice, dobrá dostupnosť do centra Bratislavy a skvelá dostupnosť do obchodných centier - Shopping Palace cca 1 km, Polus City Center 3 km, Avion Shopping Park 3 km. Objekt sa nachádza v zastavanom území obce Bratislava, k. ú. Nové Mesto. Prístup k nehnuteľnosti je po spevnenej komunikácii, v areáli je aj možnosť stravovania v blízkom bistre. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou polohou, občianska vybavenosť je v jej dostupnej blízkosti. Všetky priestory sú majú ústredné kúrenie, sú vykurované kotlom, vo všetkých priestoroch je optický internet. Úžitková plocha celého objektu je 2 350 m2, podlahová 1 250 m2, rozdelenú na skladové, ale aj obchodné priestory vhodné na prevádzku. K dispozícii máme jednotlivé miestnosti, sklady na mieru, kontajnery, malé sklady na prízemí (16 m2) a väčšie miestnosti (600 m2). Súčasťou priestoru je 1x osobný výťah, 2x nákladný výťah (rozmery nákladného výťahu: dĺžka 3,30 m x šírka 2 m, výška 2 m, nosnosť 2800 kg), 2x rampa. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete. 2 samostatné kancelárie, 7x sociálne zariadenie. Najmenšia plocha prenájmu 16 m2. V priestore je samostatné WC - dámske (3 ks) a pánske (4 ks + pisoáre). Pred vchodom je nákladná rampa. Možnosť vykladania kamiónov a kontajnerov. Možnosť dispozičných úprav podľa požiadaviek zákazníka Areál je strážený SBS službou a kamerovým systémom, non-stop prístupný 24hod / 7dní v týždni/ 365 dní v roku. Parkovanie je priamo pri priestoroch a nie je v cene nájmu. Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari@agreal.sk

cena dohodou

agreal.sk, spol. s r. o.
3-izb. s balkónom a možnosťou parkovania v novostavbe

3-izb. s balkónom a možnosťou parkovania v novostavbe

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 101.74 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt menšej modernej bytovke na hradnom kopci. Byt pozostáva z vstupnej chodby, 2 spální, obývačky čiastočne spojenej s kuchyňou a jedálňou, kúpeľne, samostatného WC, balkóna a pivnice. Obývačka je čiastočne spojená s kuchyňou a je možné ju oddeliť ako samostatnú miestnosť. V chodbe a spálni sú šatníkové skrine s posuvnými dverami. V rámci výbavy sú hliníkové okná s elektrickými exteriérovými žalúziami, príprava na klimatizáciu, bezpečnostné dvere, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. Byt je orientovaný na 3 strany. V prípade záujmu možnosť dokúpiť parkovacie miesto (nie je podmienkou) v podzemnej garáži za 30.000,-EUR. Dom bol kolaudovaný v roku 2010, pričom predmetný byt je v užívaní od 2013. Výmera 95,29 m2 (vr. pivnice 1,98m2) + balkón 6,45m2. 3./4.p. s výťahom. Príjemné prostredie, komorná bytovka, dobrí susedia. Vynikajúce napojenie na obchvat-diaľnicu aj do centra. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Cena: 465.000 EUR byt 30.000 EUR parkovacie státie

465 000 €
4 570,47 €/m²

agreal.sk, spol. s r. o.
2-izbový byt v novostavbe pri prezidentskom paláci, klimatizácia, možnosť parkingu

2-izbový byt v novostavbe pri prezidentskom paláci, klimatizácia, možnosť parkingu

Lokalita: Banskobystrická, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 37.6 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe Metropolitan Star, situovanej do Banskobystrickej ulice smerom na prezidentskú záhradu. Byt je orientovaný do tiché vnútrobloku. Byt je novozariadený, vybavený nábytkom a spotrebičmi (umývačka, práčka, chladnička, rúra), bez TV prijímača. Byt pozostáva z otvorenej obývačky, prepojenej s kuchyňou a samostatnej spálne. Po celej šírke bytu je terasa. Byt je tichý a nový. Možnosť prenájmu parkingu v budove za 120,- €/mesiac. Výmera bytu: 37,60m2 plus terasa 15,80 m2. Cena: byt C2-2: 570€ nájomné plus 120€ náklady plus internet extra na meno nájomcu. Kaucia 2 mesačné nájmy. Iba dlhodobobo (min. 1 rok). Majiteľ si neželá v byte domáce zvieratá.

570 €/mes.
15,16 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
Predajný sklad - showroom 530 m2 v montovanej hale s parkingom, Dvojkrížna ulica, možnosť kancelárií

Predajný sklad - showroom 530 m2 v montovanej hale s parkingom, Dvojkrížna ulica, možnosť kancelárií

Lokalita: Dvojkrížna, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 530 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v Bratislave-Vrakuni, na Dvojkrížnej ulici, vhodné na skladovanie tovaru, materiálu, showroom, predajný sklad, výdaj e-shopu a podobne. Jedná sa približne o polovicu skladovej haly s celkovou výmerou 1070 m2, možnosť prenajať cca 1/2 výmery s jemnou korekciou prenajatej plochy smerom hore aj dole. Výška skladu 6,5 m. V budove sa nachádzajú aj kancelárske priestory a priestory pre šatňu, ktoré je možné za príplatok vziať do užívania (cena: NaN,00 €/m2/mesiac + energie a DPH). Možnosť krátkodobého prenájmu rokovacej miestnosti. K dispozícii je toaleta s možnosťou vybudovania kuchynského kúta. Podlaha je liata, okná plastové, na vykurovanie slúžia lokálne výhrevné telesá. Vstupné brány sú elektrické, priestory majú vlastný alarm. V prípade záujmu je možné prenajať si paletové miesta (cca 200-250), prípadne aj službu dopravy vysokozdvižným vozíkom vo vlastníctve prenajímateľa. Možnosť parkovania na pozemku za bránou. Cena za skladový priestor / showroom: 6,90 €/m2/mesiac + energie pomerným výpočtom. Cena za kancelárske priestory: 9 €/m2/mesiac + energie pomerným výpočtom.

3 657 €/mes.
6,90 €/m²/mes.

agreal.sk, spol. s r. o.
3-izbový byt s balkónom pri jazere Draždiak, Antolská ul., možnosť parkovacieho státia

3-izbový byt s balkónom pri jazere Draždiak, Antolská ul., možnosť parkovacieho státia

Lokalita: Antolská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 67.11 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na 5. poschodí bytového domu postaveného v roku 2008, v priamom susedstve jazera Dražiak. Byt pozostáva zo 2 samostatných spální, šatníka (s oknom), obývacej izby prepojenej s kuchyňou, kúpeľne a samostatného WC. Umiestnený je ako posledný byt na konci pavlače, s juhovýchodnou orientáciou. Byt je vybavený kuchynskou linkou a pár kusmi nábytku. Rodinné prostredie, ihrisko, les, jazero, MHD pred domom, v blízkosti nemocnica, potraviny, vybavenie. Možnosť zakúpiť aj parkovacie státie v suteréne domu v cene 20.000,-EUR. Prednosť majú záujemci o byt a garážové státie spolu. Vchody a brány sú na čip. V budúcom roku sa pripravuje kompletná obnova fasády domy. Kúpou voľný. Cena 240.000,-€. V prípade záujmu o obhliadku prosím o písomný kontakt, ozveme sa ihneď ako to situácia bude dovolovať.

240 000 €
3 576,22 €/m²

agreal.sk, spol. s r. o.
2,5 izbový byt v novostavbe pri prezidentskom paláci, klimatizácia, možnosť parkingu

2,5 izbový byt v novostavbe pri prezidentskom paláci, klimatizácia, možnosť parkingu

Lokalita: Banskobystrická, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62.81 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v novostavbe Metropolitan Star, situovanej do Banskobystrickej ulice smerom na prezidentskú záhradu. Byt je novozariadený, vybavený nábytkom a spotrebičmi (umývačka, práčka, chladnička, rúra), bez TV prijímača. Byt pozostáva z otvorenej obývačky, prepojenej s kuchyňou, smostatnej spálne a menšej izby bez okna, len so svetlíkom, v ktorej sa nachádza 1 posteľ. Po celej šírke bytu je loggia. Byt je tichý a nový. Možnosť prenájmu parkingu v budove za 120,-EUR/mesiac. Cena: byt A2-1: 660€ nájomné plus 130€ náklady plus internet extra na meno nájomcu. Kaucia 2 mesačné nájmy. Iba dlhodobobo (min. 1 rok). Majiteľ si neželá v byte domáce zvieratá.

660 €/mes.
10,51 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
PRAKTICKÝ  BYT - 2 IZBOVÝ - ZARIADENÝ..... PARKING..... OD DECEMBRA

PRAKTICKÝ BYT - 2 IZBOVÝ - ZARIADENÝ..... PARKING..... OD DECEMBRA

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

2 izbovy byt 53 m2 + balkon. Obyvaci priestor s kuchynskym zazemim, samostatna izba, kupelna, satnik. TV, pracka, chladnicka. Byt je k dispozicii. 5.poschodie. Byt je orientovany na jednu svetovu stranu SV so sluzbou, vratnicou a parkovacim statim v garazi. Suchou nohou prejdete do bytu. Vytah. Poloha bytoveho domu je idealne umiestnena v dosahu vsetky sluzby a servis. 498+150 energie +100 garaz. garaz neni podmienkou.

498 €/mes.
9,40 €/m²/mes.
vrátane energií
agreal.sk, spol. s r. o.
Reštauračné priestory 448 m² v novostavbe na Nám. 1 mája, parking, vzduchotechnika, klimatizácia.

Reštauračné priestory 448 m² v novostavbe na Nám. 1 mája, parking, vzduchotechnika, klimatizácia.

Lokalita: Námestie 1. mája, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Reštauračné priestory   Úžítková plocha: 448 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vhodné na gastro, v novovybudovanej polyfunkčnej budove v centra Bratislavy, pri Prezidentskom paláci. K dispozícii je časť prízemia o výmere 275 m² + vyvýšené podlažie 173 m² (možnosť prenájmu kancelárskych priestorov v budove, 411, 184, 109 alebo 85 m²). Štandard priestorov: holopriestor. Okná: hliníkové, oddelené WC, kuchynský kút, prípojka optického internetu, kúrenie a chladenie: centrálne, stropné fancoily. Možnosť prenájmu garážových státí v podzemnej garáži, vjazd z Banskobystrickej ulice. Výhody: v moderná budova v centre mesta s parkovaním, vysoký štandard, možnosť prispôsobenia layoutu podľa požiadaviek nájomcu, dlhodobý nájom, v blízkosti študenti vysokých škôl, MHD, obchody, hotely.

4 134 €/mes.
9,23 €/m²/mes.
+ 1568 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
2,5 izbový byt v novostavbe pri prezidentskom paláci, klimatizácia, možnosť parkingu

2,5 izbový byt v novostavbe pri prezidentskom paláci, klimatizácia, možnosť parkingu

Lokalita: Banskobystrická, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40.3 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v novostavbe Metropolitan Star, situovanej do Banskobystrickej ulice smerom na prezidentskú záhradu. Byt je novozariadený, vybavený nábytkom a spotrebičmi (umývačka, práčka, chladnička, rúra), bez TV prijímača. Byt pozostáva z otvorenej obývačky, prepojenej s kuchyňou, smostatnej spálne a menšej izby bez okna, len so svetlíkom, v ktorej sa nachádza 1 posteľ. Po celej šírke bytu je loggia. Byt je tichý a nový. Možnosť prenájmu parkingu v budove za 570 €/mesiac. Výmera bytu: 40,31m2 plus loggia 4,24m2. Cena: byt C2-1: 570€ nájomné plus 120€ náklady plus internet extra na meno nájomcu. Kaucia 2 mesačné nájmy. Iba dlhodobobo (min. 1 rok). Majiteľ si neželá v byte domáce zvieratá.

570 €/mes.
14,14 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
Moderná priestranná vila - Bratislava III. - Koliba

Moderná priestranná vila - Bratislava III. - Koliba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 570 m²

Ponúkame na prenájom modernú vilu v mestskej časti Bratislava- Nové mesto – Koliba v absolútne tichej čast s výhľadom na mesto vrátane Slavína a Bratislavského hradu. Rezidenčná vila je umiestnená na pozemku 8,5 ára vysadeného drevinatou zeleňou a trávou. Parkovanie je možné pred garážou pre cca. 3-4 autá a v garáži pre 3-4 autá. Na I.NP sa nachádza obývacia a spoločenská časť, ktorú je možno spojiť otvorením posuvných dvier do jednej veľkej miestnosti. Každá časť má svoje sociálne zariadenie. Taktiež sa tam nachádza kuchyňa, izba-pracovňa s terasou a miestnosť pre práčovňu a upratovačku. Na II.NP je 5 izieb / každá so sociálnym zariadením a parným boxom/ Na III.NP. je pracovňa (príp. hosťovská izba) s terasou a fantastickým výhľadom na mesto. V suteréne sa nachádza SPA / fínska sauna , parná sauna, jacuzzi , vykurované ležadlo / vykurovaný sklad, nevykurovaný sklad a technické miestnosti. Vila je postavená z nadštandardných materiálov. Súčasťou výbavy domu je klimatizácia, krb, káblová televízia, telefón, internet a zabezpečovací systém prepojený na pult centrálnej ochrany. Podlahová plocha domu je 570 m2. Vila je situovaná v blízkosti lesa – Malé Karpaty s dobrým a rýchlym prístupom do centra mesta cca 5-10 minút. Cena: 3 700 EUR/mesiac. + energie a služby

3 700 €/mes.
6,49 €/m²/mes.
vrátane energií
agreal.sk, spol. s r. o.
Prenájom, kompletne zariadený 3-izb. byt (73,85 m2 + loggia 3,18 m2 + 2 x parking) v exkluzívnej nov

Prenájom, kompletne zariadený 3-izb. byt (73,85 m2 + loggia 3,18 m2 + 2 x parking) v exkluzívnej nov

Lokalita: Závodu Matadoru, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73.85 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v exkluzívnej novostavbe Matadorka v Top lokalite na začiatku Petržalky, ul. závodu Matador, BA V, ktorý ešte nebol obývaný a momentálne sa kompletne zariaďuje nábytkom. Nachádza sa v strategicky zaujímavej lokalite v výbornou dostupnosťou do centra ako aj na diaľničný obchvat Bratislavy. Byt o výmere 73,85 m2 + loggia 3,18 m2 sa nachádza na 11.poschodí z 22- poschodového zatepleného domu so štyrmi výťahmi a recepciou a prislúcha k nemu aj murovaná pivničná kobka o výmere 2,51 m2 a dve parkovacie miesta v podzemnej garáži. Byt je orientovaný na východ. Dispozícia: - priestranná vstupná hala, kde sa aktuálne rieši úložný priestor - samostatná toaleta s umývadlom, kúpeľňa s vaňou - dennú časť tvorí spojená kuchyňa s barovým pultom, s jedálenskou časťou a obývačkou s východom na loggiu - nočnú časť tvoria dve spálne Vybavenie bytu: - kompletne vybavená kuchyňa so spotrebičmi - plastové dýhované 5 komorové okná s pasívnym vetraním a s tepelno- izolačným trojsklom - podlahové kúrenie a chladenie v celom byte - plávajúca podlaha a dlažba - bezpečnostné a interiérové dvere a zárubne - 3 x roll- door Lokalita: - skvelá časť Petržalky s kompletnou občianskou vybavenosťou: materské škôlky, základné aj stredné školy, zdravotné stredisko, športová hala, posilňovne, Bratislavská boxerňa, plaváreň, pošta, banky, úrady, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne - výborné napojenie na všetky hlavné ťahy, MHD a blízkosť centra - bezprostredná blízkosť Vienna Gate a železničnej stanice Petržalka Budova: Matadorka je kvalitná novostavba (r. 2020) s vlastnou recepciou a 24/7 strážnou službou. Priamo v budove bude v blízkej dobe škôlka ako aj množstvo iných prevádzok. Zaujímavosťou je vykurovanie a chladenie bytov podlahovým kúrením a centrálne kúrenie tepelným čerpadlom. Na 4. posch. sa nachádza park so športoviskom, zeleňou, lavičkami a detským ihriskom iba pre potreby obyvateľov. Byt je voľný od 31.01.2022. Je vhodný pre rodinu alebo 2 samostatné osoby. Cena: 660 €/mesiac + 190,- EUR zálohy za energie Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari@agreal.sk We offer for rent a 3-room flat in a classy new building Matadorka in a top location at the beginning of Petržalka, ul. závodu Matador, BA V. the flat has not been lived in yet and it is being completely furnished at the moment. It is situated in a strategically interesting location with a very good access to the city centre as well as to the by-pass highway of Bratislava. The flat is 73,85 m2 big + loggia 3,18 m2 and is situated on 11th floor of a 22-floor building with four elevators and a reception. A brick cellar (2,51 m2) and two parking places in the undergroung garage also belong to the flat. The flat is East oriented. Disposition: - spacious entrance hall with a future storage space - separate toilet room with a hand basin, bathroom with a bathtub - the daily part of the flat consists of a kitchen with a bar, dining place and living room with the access to the loggia - the night part of the flat consists of two bedrooms Facilities: - fully equipped kitchen with appliances - plastic veneer windows (5 chamber) with passive ventilation and heat-proof 3 layer glass - floor heating and cooling in the whole flat - security and interior doors and doorframes - 3 x roll- door Location: - excellent part of Petržalka with very good amenities: kindergardens, schools, health care centre, sportshall, gyms, boxing centre Bratislavská boxerňa, swimming pool, post office, banks, offices, groceries, shops, restaurants, caffees - great connection to all main roads of Bratislava, public transport, proximity to city centre - right next to Vienna Gate and the railway station Petržalka Building: Matadorka is a very good new building (r. 2020) with reception and 24/7 watch. There will be a kindergarden in the building in the near future as well as many small shops. Very attractive is also the floor heating and cooling of the flats in the combination with the central heating by means of a heat pump. On the 4th floor, there is a park with a sports ground, greenery, sitting area and a playground for inhabitants only. The flat is available from 31.01.2022. It is suitable for a family or two people. Price: 660,- EUR/month + 190,- EUR utilities Contact: 0903/ 240 848, alzafari@agreal.sk

660 €/mes.
8,94 €/m²/mes.
+ 190 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
2 izbový byt s terasou v centre Bratislavy / Brand new 1 bedroom apartment with terrace in the cente

2 izbový byt s terasou v centre Bratislavy / Brand new 1 bedroom apartment with terrace in the cente

Lokalita: Jozefská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69.94 m²

Prenajmeme nový 2 izbový byt v centre Bratislavy na Jozefskej ulici. Byt pozostáva z vstupnej chodby so šatníkovou skriňou, priestrannej obývačky s jed.kútom a kuchyňou, spálne s vlastným šatníkom a kúpeľnou, hosťovského WC a terasy. Terasa je prístupná z obývačky aj zo spálne. Byt sa prenajíma zariadený. 2 posch. s výťahom. Pekný výhľad do zelene. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť /obchody, banky, trh a pod./ Výmera 61,94m2 + terasa ca. 8m2. 1 bedroom apartment with balcony and nice view for rent. The apartment consist of spacious living room with kitchen dining room, entrance hall with sliding door wardrobes, guest WC, bedroom with en-suite bathroom, walk-in wardrobe. The terrace is accessible from both the living room and bedroom. The apartment is furnished. 2nd floor with lift. Nice view to a green garden. Good infrastructure in the direct neighborhood /shops, banks, market etc./. Area 61,94 m2 + terrace approx. 8m2. Cena/Price: 800 EUR + utilities

800 €/mes.
11,44 €/m²/mes.
vrátane energií
agreal.sk, spol. s r. o.
Novostavba - štýlový rodinný dom v Rusovciach

Novostavba - štýlový rodinný dom v Rusovciach

Lokalita: Bratislava V - Rusovce (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 330 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Bratislave-m.č. Rusovce. Dom sa nachádza v tichej ulici, je dvojpodlažný a má 6 izieb, kuchyňu, zimnú záhradu, 3 kúpeľne, hosťovské WC, galériu, technickú miestnosť, špajzu, terasu, šatníky, samostatnú garáž a ďalšie parkovacie miesta na pozemku. Je kompletne dokončený so zabudovaným nábytkom, ako aj mobiliárom, ktorý možno v prípade záujmu taktiež čiastočne odkúpiť. V prízemí sa nachádza vstupná chodba s halou , ktorá rozdeľuje prízemie na 2 časti na dennú a nočnú. V chodbe sú zabudované skrine ako aj samostatný šatník. V dennej časti prízemia je priestranná obývačka s galériou (cez dve podlažia) spojená s jedálňou a kuchyňou a zimnou záhradou. Terasa je prístupná cez posuvné dvere z obývačky, kuchyne aj zimnej záhrady, pričom terasa je prestrešená a poskytuje v letných mesiacoch chládok a ochranu pred slnkom aj dažďom. V druhej časti prízemia sa nachádza oddelená rodičovská časť, t.j. spálňa s vlastnou kúpeľňou a pracovňou, ako aj s veľkým šatníkom. Okrem toho je na prízemí veľká samostatná špajza s malou kuchynskou linkou, technická miestnosť a dalšie uzavreté úložné priestory . Na poschodí je galéria, 2 spálne so šatníkmi, 1 pracovňa/hosťovská izba so šatníkom, 2 kúpeľne a veľká skladová miestnosť s oknom. Pozemok je rovný a má okrem brány pre peších 2 vstupy. S drobnými úpravami je možné vytvoriť ďalšie 1-2 izby. Dom bol skolaudovaný v roku 2016 a je vybavený zabudovanými nábytkami, svietidlami, kuchyňou a spotrebičmi a je možné sa okamžite nasťahovať. V rámci výbavy je krb v obývačke, podlahové kúrenie, alarm a kamerový systém, štruktúrovaná kabeláž, chladené stropy, automatické zavlažovanie záhrady, robotická kosačka, centrálny vysávač, pripojenie na optický kábel, inteligentné ovládanie niektorých funkcií domu cez telefón (alarm, kamery, závlaha, kosenie, svetlá, rolety). Dom je zateplený, je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú studňu. Výmera domu je cca 330m2+ terasy ca. 75m2, výmera pozemku 970m2. Kolaudácia 2016. Dom nebol nikdy obývaný a je kúpou voľný. Cena: v RK

cena dohodou

agreal.sk, spol. s r. o.
5-izb. samostatná čast dvojdomu v Bratislave III v blízkosti lesa

5-izb. samostatná čast dvojdomu v Bratislave III v blízkosti lesa

Lokalita: Kĺzavá, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 211 m²

Ponúkame na prenájom 5izb. samostatnú čast dvojdomu v Bratislave III v blízkosti lesa. Dom pozostáva z dvoch podlaží a patria k nemu 2 parkovacie miesta v garáži. Nachádza v tichej uličke nad mestom v tesnej blízkosti lesa. Z vrchného podlažia je nádherný výhľad na Bratislavu. Dispozícia domu pozostáva na spodnom podlaží z vstupnej chodby, kúpeľne s WC, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, pracovne a terasy, ktorá je prístupná z obývačky a na poschodí z troch spální, 2 kúpeľní (z toho jedna prístupná z hlavnej spálne). Blízkosť lesa ponúka možnosť relaxu, pričom dom sa nachádza v blízkosti centra a je dobre dostupný na diaľničný obchvat na všetky smery. Cena: dohodou

cena dohodou
vrátane energií
agreal.sk, spol. s r. o.
Kancelárske priestory 411 m² v novostavbe na Nám. 1 mája, parking, klimatizácia, optika

Kancelárske priestory 411 m² v novostavbe na Nám. 1 mája, parking, klimatizácia, optika

Lokalita: Námestie 1. mája, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 411.55 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v novovybudovanej administratívnej budove v centra Bratislavy, pri Prezidentskom paláci. K dispozícii je celé podlažie o výmere 411 m² (možnosť aj väčšej výmery spájaním podlaží, prípadne možnosť delenia podlažia na 184, 109 a 85 m²). Štandard kancelárií v priloženom pdf dokumente. Podlaha: možnosť výberu plávajúca podlaha / koberec, okná: hliníkové, oddelené WC, kuchynský kút, štruktúrovaná kabeláž, optický internet, kúrenie a chladenie: centrálne, stropné fancoily. Možnosť prenájmu garážových státí v podzemnej garáži, vjazd z Banskobystrickej ulice. Výhody: v moderná budova v centre mesta s parkovaním, vysoký štandard, možnosť prispôsobenia výmery a layoutu podľa požiadaviek nájomcu, dlhodobý nájom, v blízkosti gastro, MHD, obchody.

10,50 €/mes.
0,03 €/m²/mes.
+ 1665 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
Obchodné priestory 448 m² v novostavbe na Nám. 1 mája, parking, klimatizácia, optika

Obchodné priestory 448 m² v novostavbe na Nám. 1 mája, parking, klimatizácia, optika

Lokalita: Námestie 1. mája, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 448 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v novovybudovanej polyfunkčnej budove v centra Bratislavy, pri Prezidentskom paláci. K dispozícii je časť prízemia o výmere 275 m² + vyvýšené podlažie 173 m² (možnosť prenájmu kancelárskych priestorov v budove, 411, 184, 109 alebo 85 m²). Štandard priestorov: holopriestor. Okná: hliníkové, oddelené WC, kuchynský kút, prípojka optického internetu, kúrenie a chladenie: centrálne, stropné fancoily. Možnosť prenájmu garážových státí v podzemnej garáži, vjazd z Banskobystrickej ulice. Výhody: v moderná budova v centre mesta s parkovaním, vysoký štandard, možnosť prispôsobenia layoutu podľa požiadaviek nájomcu, dlhodobý nájom, v blízkosti gastro, MHD, obchody.

4 134 €/mes.
9,23 €/m²/mes.
+ 1568 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
5-izbový byt 168,68 m2 v novostavbe - lokalita Palisády - Bratislava, možnosť 2 parkingov v suteréne

5-izbový byt 168,68 m2 v novostavbe - lokalita Palisády - Bratislava, možnosť 2 parkingov v suteréne

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 183.6 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový byt v nadstavbe historického domu v jednosmernej ulici pri Palisádoch. Polyfunkčný dom vznikol rekonštrukciou a nadstavbou pamiatkovo chráneného objektu. Predmetný byt sa nachádza na 5.NP a 6.NP, v dome je nový hydraulický výťah až do garáže, úžitková plocha bytu je 168,68 m2 vrátane pivnice je o výmere 2,80 m2. K výmere sa pripočítava príslušenstvo bytu: balkón o výmere 5,81 m2, na ktorý sa vstupuje z obývacej izby a terasa o výmere 24,08 m2. Byt je dokončený vo vysokom štandarde, okná drevené-repliky historických okien, vstupné dvere bezpečnostné protipožiarne - replika, strešné okná Velux, parkety drevené, veľkoplošná dlažba gres, drevené dvere, sanita Villeroy Boch, Ideagroup, Zuchetti, Zehnder, podlahové kúrenie, kuchyňa - BALLERINA, dvere - Garofoli. V suteréne bytového domu sa nachádza vlastná kotolňa s dvoma kotlami Viessmann. Výhľad z balkóna a terasy je na Slubekovu záhradu, západná orientácia. Možnosť zakúpiť 2 parkovacie miesta v suteréne bytového domu v cene 20.400,-EUR / miesto (jedná sa o miesta v zakladači nad sebou). Možnosť zakúpenia mobiliáru. Cena bytu bez nábytku: 934.200 € Cena bytu vrátane 2 parkovací státí: 975.000 €

934 200 €
5 088,24 €/m²

agreal.sk, spol. s r. o.
Zariadený 1-izb. apartmán v novostavbe Metropolitan Star - Nám. 1. mája, možnosť parkingu

Zariadený 1-izb. apartmán v novostavbe Metropolitan Star - Nám. 1. mája, možnosť parkingu

Lokalita: Námestie 1. mája, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom apartmány v novovybudovanej administratívnej budove v centra Bratislavy, pri Prezidentskom paláci. K dispozícii je celkom 12 apartmánov, kompletne zariadených, so spotrebičmi. Štandard: plávajúca podlaha, okná: hliníkové, kúpeľňa s WC, kuchynský kút, štruktúrovaná kabeláž, optický internet, kúrenie a chladenie: centrálne, stropné fancoily. Možnosť prenájmu garážových státí v podzemnej garáži, vjazd z Banskobystrickej ulice (cena 130,- €/mesiac + DPH). Výhody: v moderná budova v centre mesta s parkovaním, vysoký štandard, možnosť prenájmu kancelárskych priestorov, v blízkosti gastro, MHD, obchody. Nájom min. 1 rok. Dátum kompletného dokončenia: 01.02.2022. Apartmán č. 302 má výmeru 37 m², dispozícia studio s manželskou posteľou, 2+1 lôžko.

550 €/mes.
14,86 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
agreal.sk, spol. s r. o.
REZERVACIA ..... BYT S ATMOSFÉROU A VÝHĽADOM Z ÚŽASNEJ TERASY....... IDEÁL PRE TEBA,  PARKOVANIE VO

REZERVACIA ..... BYT S ATMOSFÉROU A VÝHĽADOM Z ÚŽASNEJ TERASY....... IDEÁL PRE TEBA, PARKOVANIE VO

Lokalita: Zvolenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 74 m²

2-izb strešný byt s velkorysou kuchynou s jedalnou pri vstupe a dve rovnocenne izby na poschodí z toho jedna s terasou , mezonet, 74m2, z čoho využiteľných je cca 64m2 kvoli šikminám, 3 posch bez výťahu, s úžasnou terasou 9m2 orientovanou do dvora. K Bytu prislúcha parkovacie státie vo dvore Orientácia Východ (prvé poschodie) a Východ a Západ (horné poschodie) dispozícia: vstupná chodba so šatníkovou skriňou a botníkom na mieru, kúpeľna s vaňou spolu s WC, kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, chladnička, rúra, plynový sporák, digestor . Kuchyňa je zaroven aj spolocnym priestorom na spolocne straveny cas. Obyvacku v tomto byte nenajdete, ale mozete si ju vytvorit. schody na poschodie, kde je kumbál, spáľna so šatníkovými skriňami na mieru, druhá izba má východ na terasu s krásnym výhľadom na bratislavský downtown. Podlaha je drevená, interiérové dvere sú na mieru z masívu, na terase je na údržbu nenáročné termowood drevo. Na hornom poschodí je klimatizácia s výduchmi do oboch izieb a aj na schodisko, čím sa studený vzduch dostane aj do spodnej časti bytu, tj kuchyne. Na oknách sú sieťky a rolety, na poschodí majú dvojkrídľové dvere na terasu špeciálnu termosieťovinu proti teplu a hmyzu, pričom prepustí svetlo, tzv. Zipscreen. kurenie plynové aj sporak je plynový. Bytový dom je v súkromnom vlastníctve, celkovo je tu 9 bytov, z toho 6 vlastní jeden majiteľ, 3 byty sú odpredané . Ide o povodny dom z 30tych rokov, ktorý bol zrekonštruovaný a zdvihnutím strechy vznikli spomínané tri byty. Bytový dom má pár nedostatkov, prerábanie elektriny v dome , nedokončená vstupná brána do dvora a chýbajúce zvončeky. Tie to veci sa pomaly hybu. Zároveň ma byť výhľadovo pekne urobený dvor. Ukončenie prac predpokladajú 2022. Správa s fondom opráv tvori sumu 80 Eur.

229 800 €
3 105,41 €/m²

agreal.sk, spol. s r. o.
1 2 3