Novostavby.sk

Inzeráty predajcu AES GROUP s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
AES GROUP s.r.o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.reality-stupava.sk
Adresa:
M. R. Štefánika 2
Stupava
90031
Popis:
Nájdených 10 novostavieb
PREDAJ, 2 izbový byt s parkovacím státím, ul. Marcheggská, Stupava

PREDAJ, 2 izbový byt s parkovacím státím, ul. Marcheggská, Stupava

Lokalita: Marcheggská, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2 izbový byt s jedným vonkajším parkovacím státím v tehlovom bytovom dome v tichej lokalite v širšom centre mesta Stupavy na Marcheggskej ulici. VÝMERA BYTU: Byt sa nachádza na prvom poschodí a jeho výmera je 55 m2. DISPOZÍCIA: chodba, obývačka spojená s jedálenským kútom a kuchyňou, spálňa. Z chodby je prístupná priestranná kúpeľňa s WC. ŠTANDARD VYHOTOVENIA: Štandard vybavenia bytu nájdete na našej 3D obhliadke: https://my.matterport.com/show/?m=RhM5NxMNfHm Odkladanie riešené formou priestrannej vstavanej skrine umiestenej po celej dĺžke chodby. Okná vybavené interiérovými žalúziami. Optický internet a sat. TV prípojky v byte. PARKOVANIE: K bytu prislúcha jedno vonkajšie parkovacie státie umiestnené pred bytovým domom. VYBAVENIE DOMU: Dom bol postavený z tradičných materiálov, Jedná sa o tehlovú stavbu so sedlovou strechou. Vchod domu je vybavený el. vrátnikom a výťahom. Do bytov je bezbariérový prístup. K domu prislúcha priľahlý pozemok ktorý je oplotený so vstupom cez el. bránu na diaľkové ovládanie. Ako do domu tak aj na pozemok majú prístup len vlastníci príslušných bytov a nebytových priestorov. Na pozemku prislúchajúcemu k domu je umiestnená spoločná garáž slúžiaca na odkladanie bicyklov. VEK DOMU: Dom bol kolaudovaný v roku 2013 a následne daný do užívania jednotlivým vlastníkom bytov a nebytových priestorov. STUPAVA: Mesto Stupava ponúka svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a okolitých miest. Pre milovníkov prírody pripadne cykloturistiky sa otvárajú možnosti výletou do pohoria Malých Karpát, prípadne smerom na západ k lužným lesom rieky Moravy a susedného Rakúska. 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=kRNypjLeMwb VÝHODY: tichá lokalita kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti uzavretý areál parkovacie státie Byt sa predáva kompletne zariadený. Cena 154.990 € AES GROUP - realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí.

154 990 €
2 818 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ, 3i mezonetový byt v novostavbe so záhradou, ul. Liesková, Stupava

PREDAJ, 3i mezonetový byt v novostavbe so záhradou, ul. Liesková, Stupava

Lokalita: Liesková, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 83 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového mezonetového bytu v trojdome (mestská vila) v top štandarde v stabilizovanom území v príjemnom tichom prostredí medzi rodinnými domami na Lieskovej ul. v Stupave. VÝMERA BYTU: Byt má výmeru 83 m2 a je dvojpodlažný. DISPOZÍCIA: 1NP: zádverie, WC s umývadlom, sklad - komora, schodisko, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou. Z obývacej izby je prístup do záhradky s výmerou cca. 131 m2. 2NP: chodba, schodisko, 2 priestranné spálne a kúpeľňa s WC. ŠTANDRAD VYHOTOVENIA: Po ukončení výstavby (08/2016) boli majiteľmi realizované dokončovacie práce do vyhotovenia „štandard“. Pri dokončovaní štandardu boli použité kvalitné materiáli odzrkadľujúce najnovšie trendy moderného bývania viď.3D (https://my.matterport.com/show/?m=Us68rp89CCT). Všetok vstavaný nábytok v byte bol vyhotovovaný na mieru. Pri rozdeľovaní a zariaďovaní bolo myslené na dostatok odkladacieho priestoru v každej miestnosti. O kúrenie (podlahové v celom byte) a ohrev teplej vody sa stará plynový kondenzačný kotol so zásobníkom (120l) umiestený na v komore na 1NP. O bezpečnosť sa stará certifikovaný alarm Jablotron. ZÁHRADA: Záhradka z juho-západnou orientáciou o výmere 131 m2 je prístupná z obývačky. Na záhradke sa nachádza terasa (zámková dlažba) s prestrešením formou hliníkovej pergoly. (strešná krytina lexan). Zelená plocha záhrady riešená formou parkovej úpravy. Na odkladanie vecí slúžiacich nie len na údržbu okolo domu slúži záhradný box umiestnený v rohu záhrady. PARKOVANIE: Parkovanie pre dve autá riešené formou spevnenej plochy (zámková dlažba) pred domom. POZEMOK: Výmera pozemku je 224 m2. Zastavaná plocha bytom je 53 m2. Parkovanie pred bytom tvorí plochu 30 m2 a záhrada má výmeru 131 m2. VEK DOMU: Dom bol kolaudovaný v novembri 08/2016 (šesťročná novostavba). ŠTANDARD VYHOTOVENIA DOMU: Výstavba sa realizovala z tradičných materiálov. Materiály: pálená tehla, zateplenie polystyrénom 15 cm, plastové okná s trojsklom, strecha – izolácia FATRAFOL, sadrové omietky, podlahové kúrenie v celom dome, vlastný plynový kotol so zásobníkom. VÝHODY: stabilizované územie v obklopení rodinných domov vlastné parkovanie novostavba v top štandarde záhradka nadštandardná výmera kompletná občianska vybavenosť 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=Us68rp89CCT CENA 319.900 € V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

319 900 €
3 854,22 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ, 4i bungalov v top štandarde, ul. Fándlyho, Stupava

PREDAJ, 4i bungalov v top štandarde, ul. Fándlyho, Stupava

Lokalita: Fándliho, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom bungalového typu v top štandarde v stabilizovanom území v príjemnom tichom prostredí medzi rodinnými domami na Fándlyho ul. v Stupave. VÝMERA DOMU: Dom má výmeru podlahovej plochy 96,51 m2. DISPOZÍCIA: zádverie, chodba, WC s umývadlom, kúpeľňa s WC, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou, komora, 3x spálňa. Za domom sa nachádza murovaný záhradný domček. ŠTANDRAD VYBAVENIA: Dizajnové moderné zariadenie dodáva domu príjemnú atmosféru rodinného bývania. Všetko zariadenie v dome bolo vyhotovené na mieru. O bezpečnosť sa stará kamerový systém a certifikovaný alarm Jablotron. V letných mesiacoch spríjemňuje bývanie klimatizácia umiestnená v dennej časti domu. V dome množstvo odkladacieho priestoru riešeného formou vstavaných skríň. Ďalšie odkladacie priestory ponúka pochôdzka povala cca 50 m2. V dome je vybudovaný funkčný komín s predprípravou na krb. POZEMOK: Výmera pozemku je 343 m2 z toho zastavaná plocha domom je 124 m2. ZÁHRADA: Záhradka s automatickým zavlažovaním pripojeným na studňu o výmere 219 m2 je riešená parkovou úpravou. Na záhradke sa nachádza terasa prístupná s obývačky o veľkosti 21m2 s prestrašením riešeným formou el. markízy Na odkladanie vecí slúžiacich nie len na údržbu okolo domu slúži murovaný záhradný domček umiestnený za domom. PARKOVANIE: Parkovanie pre dve autá priamo na pozemku riešené formou spevnenej plochy. Jedno parkovanie pred domom pod prestrešenou pergolou. Druhé parkovacie miesto za domom vo vývoze. Prístup na obe parkovacie miesta je vybavený el. bránou na diaľkové ovládanie. VEK DOMU: Dom bol kolaudovaný v druhej polovici roku 2014. VÝHODY: stabilizované územie v obklopení rodinných domov tichá lokalita top štandard moderné bývanie studňa 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=JYNXa2AbgmH CENA 437.900 € V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

437 900 €
4 537,82 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ, 3i mezonetový byt v novostavbe so záhradou, ul. Liesková, Stupava

PREDAJ, 3i mezonetový byt v novostavbe so záhradou, ul. Liesková, Stupava

Lokalita: Liesková, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového mezonetového bytu v trojdome (mestská vila) v top štandarde v stabilizovanom území v príjemnom tichom prostredí medzi rodinnými domami na Lieskovej ul. v Stupave. VÝMERA BYTU: Byt má výmeru 83 m2 a je dvojpodlažný. DISPOZÍCIA: 1NP: zádverie, WC s umývadlom, sklad - komora, schodisko, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou. Z obývacej izby je prístup do záhradky s výmerou cca. 131 m2. 2NP: chodba, schodisko, 2 priestranné spálne a kúpeľňa s WC. ŠTANDRAD VYHOTOVENIA: Po ukončení výstavby (08/2016) boli majiteľmi realizované dokončovacie práce do vyhotovenia „štandard“. Pri dokončovaní štandardu boli použité kvalitné materiáli odzrkadľujúce najnovšie trendy moderného bývania viď.3D (https://my.matterport.com/show/?m=Us68rp89CCT). Všetok vstavaný nábytok v byte bol vyhotovovaný na mieru. Pri rozdeľovaní a zariaďovaní bolo myslené na dostatok odkladacieho priestoru v každej miestnosti. O kúrenie (podlahové v celom byte) a ohrev teplej vody sa stará plynový kondenzačný kotol so zásobníkom (120l) umiestený na v komore na 1NP. O bezpečnosť sa stará certifikovaný alarm Jablotron. ZÁHRADA: Záhradka z juho-západnou orientáciou o výmere 131 m2 je prístupná z obývačky. Na záhradke sa nachádza terasa (zámková dlažba) s prestrešením formou hliníkovej pergoly. (strešná krytina lexan). Zelená plocha záhrady riešená formou parkovej úpravy. Na odkladanie vecí slúžiacich nie len na údržbu okolo domu slúži záhradný box umiestnený v rohu záhrady. PARKOVANIE: Parkovanie pre dve autá riešené formou spevnenej plochy (zámková dlažba) pred domom. POZEMOK: Výmera pozemku je 224 m2. Zastavaná plocha bytom je 53 m2. Parkovanie pred bytom tvorí plochu 30 m2 a záhrada má výmeru 131 m2. VEK DOMU: Dom bol kolaudovaný v novembri 08/2016 (šesťročná novostavba). ŠTANDARD VYHOTOVENIA DOMU: Výstavba sa realizovala z tradičných materiálov. Materiály: pálená tehla, zateplenie polystyrénom 15 cm, plastové okná s trojsklom, strecha – izolácia FATRAFOL, sadrové omietky, podlahové kúrenie v celom dome, vlastný plynový kotol so zásobníkom. VÝHODY: stabilizované územie v obklopení rodinných domov vlastné parkovanie novostavba v top štandarde záhradka nadštandardná výmera kompletná občianska vybavenosť 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=Us68rp89CCT CENA 319.900 € V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

319 900 €
3 854,22 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ,  novostavba 4 izbového bungalovu s garážou, Jablonové

PREDAJ, novostavba 4 izbového bungalovu s garážou, Jablonové

Lokalita: Jablonové, Jablonové, Malacky (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 147.14 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovanú novostavbu moderného 4 izbového bungalovu v tichej lokalite, v obci Jablonové. Dom je postavený na pozemku o výmere 664 m2, z čoho zastavaná plocha tvorí 181,32 m2. Výmera úžitkovej plochy domu je 147,14 m2. Dispozícia : zádverie, hosťovské WC, obývačka spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, špajza, chodba, technická miestnosť, spálňa so šatníkom, 2x izba, 2x kúpeľňa, samostatné WC a garáž. Kúpeľne disponujú predprípravou ako na vaňu tak aj na sprchovací kút. Dom je postavený z tradičných materiálov (tehla 30 cm so zateplením 15 cm polystyrén), strecha (škridla),sadrové omietky, betónový poter, rozvody TV a internetu v celom dome (káblové rozvody), podlahové kúrenie v celom dome, príprava na krb. Plastové okná 3 sklo, predpríprava na vonkajšie žalúzie, alarm, kamery, prestrešená terasa, garážová brána. Dom splna všetky predstavy a všetky štandardy moderného bývania. Denná časť funkčne oddelená od súkromnej zóny bývania. Na sezónne odkladanie slúži čiastočne pochôdzna povala. Prémiová lokalita, tichá uzavretá ulica v rodinnej zástavbe v blízkosti Malých Karpát. Dom sa predáva vo vyhotovení HOLODOM. Energetický certifikát A. Cena: 372.900,- EUR 3D obhliadka tu: https://my.matterport.com/show/?m=aTRyQPV5h2p V prípade záujmu o bližšie informácie, alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0907 784 562 alebo mailom tibor.varga@aesgroup.sk AES GROUP- realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. aesgroup.sk

372 900 €
2 534,32 €/m²

AES GROUP s.r.o
PREDAJ, 2 izbový byt s pivnicou, projekt STUPAVIA

PREDAJ, 2 izbový byt s pivnicou, projekt STUPAVIA

Lokalita: Železničná, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56.77 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou v centre Stupavy v projekte STUPAVIA. Byt pozostáva z predsiene s priestorom na vstavanú skriňu, v ktorom sa nachádza kotol a vývody na práčku, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Byt má výmeru 56,77 m2 + 1,48 m2 pivnica. Byt sa nachádza v polyfunkčnom projekte STUPAVIA na Železničnej ulici. Predáva sa ako holobyt: sadrové omietky, cementové potery, zásuvky, vypínače, podlahové kúrenie, samostatný kotol. Cena za byt s pivnicou: 165.000,- EUR 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=QD1rBMfAJx8 LOKALITA Centrum Stupavy Dostupnosť všetkých služieb – centrum Stupavy je na skok Obchody a služby priamo v objekte STUPAVIA - na prízemí STUPAVIE je obchod KRAJ Zástavka autobusu za rohom Cyklotrasa k rieke Morava pri dome BENEFITY Moderná polyfunkčná budova Obchody, služby a kancelárie priamo v objekte 1NP a 2NP objektu Perfektná poloha Budova s výťahom AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí - www.reality-stupava.sk.

165 000 €
2 906,46 €/m²

AES GROUP s.r.o.
KOLAUDUJEME, NOVOSTAVBA, 4i mezonetový byt v top štandarde s predzáhradkou, ul. Fialková, Zohor

KOLAUDUJEME, NOVOSTAVBA, 4i mezonetový byt v top štandarde s predzáhradkou, ul. Fialková, Zohor

Lokalita: Fialková, Zohor (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 99 m²

PREDAJ, NOVOSTAVBA, 4i mezonetový byt v top štandarde s predzáhradkou, ul. Fialková, Zohor Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového bytu v dvojdome v top štandarde v stabilizovanom území v blízkosti centra v príjemnom tichom prostredí medzi rodinnými domami na Fialková ul. v obci Zohor. VÝMERA BYTU: Byt má výmeru 99 m2 a je dvojpodlažný. Orientácia bytu na dve svetové strany východ a západ. DISPOZÍCIA: 1NP: zádverie, WC s umývadlom, komora pod schodiskom, schodisko, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou. Z obývacej izby je prístup do záhradky s výmerou cca. m2. 2NP: chodba, schodisko, 3 priestranné spálne a kúpeľňa s WC. ŠTANDRAD VYHOTOVENIA: Pri dokončovaní štandardu sú použité nadštandardné materiáli v moderných decentných dekoroch zemitej farby. TECHNICKÉ ZÁZEMIE: O kúrenie a ohrev teplej vody sa stará el. kotol so zásobníkom. Podlahové kúrenie v celom byte. Dom pripojený na všetky inžinierske siete okrem plynu. POZEMOK: Výmera pozemku je 247 m2. Zastavaná plocha bytom je 64 m2. Parkovanie pred bytom tvorí plochu cca 40 m2 a záhrada má výmeru cca 143 m2. ZÁHRADA: Záhradka z východo-južnou orientáciou o výmere143 m2 je prístupná z obývačky. PARKOVANIE: Parkovanie pre dve autá riešené formou spevnenej plochy (zámková dlažba) pred bytom. VEK DOMU: Dom je v procese kolaudácie jedná sa o novostavbu. ŠTANDARD VYHOTOVENIA DOMU: Výstavba sa realizovala z tradičných materiálov. Materiály: pálená tehla, zateplenie polystyrénom 15 cm, plastové okná s trojsklom, strecha pultová – škridla, vápeno-cementové omietky, podlahové kúrenie v celom dome, vlastný el. kotol so zásobníkom. VÝHODY: stabilizované územie v obklopení rodinných domov blízko centra slepá ulica vlastné parkovanie novostavba v top štandarde záhradka CENA 259.900 € V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

259 900 €
2 625,25 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ, 4 izbový mezonetový dom v dvojdome, lokalita Nová Alej Martina Benku, Kostolište.

PREDAJ, 4 izbový mezonetový dom v dvojdome, lokalita Nová Alej Martina Benku, Kostolište.

Lokalita: Martina Benku, Kostolište (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný výborne dispozične riešený 4 izbový dom v dvojdome v novovybudovanej lokalite Nová Alej ul. Martina Benku, vzdialeného len tri kilometre od okresného mesta Malacky. VÝMERA BYTU: Dom má výmeru 90 m2 a je dvojpodlažný. DISPOZÍCIA: 1NP - výmera 48,90 m2 rozdelená na: - zádverie - hosťovské WC s umývadlom - priestranná obývačka izba spojená s jedálenským kútom a kuchyňou - podschodiskový odkladací priestor 2NP o výmere 41,29 m2 rozdelená na: - chodba - tri samostatné spálne - kúpeľňa s WC ŠTANDARD VYHOTOVENIA DOMU: Dom sa momentálne nachádza v štádiu hrubej stavby. Stavebne bude dokončený do vyhotovenia holodomu. Pri výstavbe sú požité tradičné materiáli. (tehla 30 cm so zateplením (polystyrén), strecha (škridla), Vyhotovenie holodomu bude zahŕňať sadrové omietky, betónový poter, rozvody TV, príprava na alarm (káblové rozvody), podlahové kúrenie v celom dome. Plastové okná 3 sklo (interiér biela, exteriér antracit), vstupné dvere plastové - antracit. O kúrenie a ohrev vody sa bude starať tepelné čerpadlo Vailant, v dome bude príprava na klimatizáciu, fotovoltaiku a vonkajšie žalúzie. Dom umiestnený na konci slepej ulice čo zaručuje maximálny komfort bývania. Domy sú riešené tak aby od seba boli výborne zvukovo izolované – 2x tehla 24,50 + izolácia z minerálnej vlny 5 cm. POZEMOK: Výmera pozemku je cca 198 m2. Zastavaná plocha bytom je 57 m2. Parkovanie pred bytom tvorí plochu cca 44 m2 a záhrada má výmeru cca 97 m2. Oplotenie pozemku z bočných strán bude realizované formou skladaného panelového plotu a zadná strana bude riešená s poplastovaných pletivových panelov na stĺpikoch. PARKOVANIE: Parkovanie pre dve autá bude riešené formou spevnenej plochy (zámková dlažba) pred domom. Pri parkovacích státiach bude predpripravené kabeláž na nabíjaciu stanicu pre elektromobily. LOKALITA: Dom je umiestnený na konci slepej ulice čo zabezpečuje maximálny kľud a komfort bývania. Predpoklad ukončenia stavebných prác máj 2023. CENA 199.990€ 3D OBHLIADKA: 3d obhliadka z projektu realizovaného v inej lokalite vo vyhotovení holodom pre predstavu rozloženia dispozície bytu: https://my.matterport.com/show/?m=wgGa3j3su3j AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností vo vašom okolí. aesgroup.sk V prípade záujmu Vám radi poskytneme bližšie informácie na tel. čísle 0911 112 011.

199 990 €
2 222,11 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ, 4 izbový bungalov so záhradou, Malé Leváre

PREDAJ, 4 izbový bungalov so záhradou, Malé Leváre

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 124 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového bungalovu v top štandarde v novovybudovanej lokalite a príjemnom tichom prostredí v slepej ulici v Malých Levároch. VÝMERA DOMU: Dom má výmeru 124 m2 úžitkovej plochy a 70,24 m2 podlahovej plochy. DISPOZÍCIA: zádverie, WC s umývadlom, obývacia izba s prístupom do záhrady, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom a WC, funkčne oddelená kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou, chodba, technická miestnosť, sklad a 3x izba. ŠTANDRAD VYHOTOVENIA: Po ukončení výstavby boli realizované dokončovacie práce do vyhotovenia „štandard“. Pri dokončovaní štandardu boli použité kvalitné materiáli odzrkadľujúce najnovšie trendy moderného bývania. Moderná architektúra vytvára luxusné a príjemné prepojenie priestoru s plnohodnotným využitia obytnej plochy. (https://my.matterport.com/show/?m=yCNCfFHgJo5) TECHNICKÉ ZÁZEMIE: Kúrenie ( elektrické podlahové v celom byte) a ohrev teplej vody riešené prostredníctvom bojleru. Dom je napojený na studňu ( 30m) a odpad je riešený formou septiku (8m3). Dom má nízke mesačné náklady (cca 170,- €) aj vďaka ročnému paušálnemu poplatku ( 40 €) obci za neobmedzené vyprázdňovanie septiku. ZÁHRADA: Záhrada o výmere 407 m2 je prístupná z obývačky. Na záhradke sa nachádza veľká terasa s kamenným kobercom čo zaručuje príjemné a ničím nerušené posedenie pri grilovačkách. Zelená plocha záhrady riešená formou parkovej úpravy. PARKOVANIE: Parkovanie pre dve autá riešené formou spevnenej plochy (zámková dlažba) pred domom. POZEMOK: Celková výmera pozemku je 597 m2 z toho zastavaná plocha domom je 136 m2, plocha záhrady o výmere 407 m2 a plocha pred domom (parkovacie státia) o výmere 54 m2. VEK DOMU: Dom bol kolaudovaný v novembri 2017 (päťročná novostavba). VÝHODY: stabilizované územie slepá ulica vlastné parkovanie novostavba v top štandarde záhradka 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=yCNCfFHgJo5 CENA 259.000 € V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0907 784 562. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

259 000 €
2 088,71 €/m²

AES GROUP s.r.o
PREDAJ, 1 izbový byt s parkovaním na Pastierskej ul. Stupava

PREDAJ, 1 izbový byt s parkovaním na Pastierskej ul. Stupava

Lokalita: Pastierska 14, Stupava (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 27.62 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s parkovaním v projekte StupavaDúbravy na Pastierskej ul. v Stupave. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kúpeľne s WC a izby s kuchynským kútom. Výmera bytu je 27,62 m2. K bytu patrí parkovacie státie pred bytovým domom. Štandard: plynový kondenzačný kotol, podlahové kúrenie, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (varná doska, el. rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. Bytový dom s výťahom. Výhody: Novostavba Doteraz neobývaný byt Vlastný kotol, podlahové kúrenie Bytový dom s výťahom Parkovacie státie Zastávka pár minút od domu Výborná cena - 119.900,- EUR AES GROUP - realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí: reality-stupava.sk

119 900 €
4 341,06 €/m²

AES GROUP s.r.o.