Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu AD-REALITY, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
AD-REALITY, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.ad-reality.sk
Adresa:
Palárikova 27
Čadca
02201
Nájdených 5 novostavieb
Chata priamo pod Súľovským hradom!

Chata priamo pod Súľovským hradom!

Lokalita: Súľov, Súľov - Hradná (Bytča)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 100 m²

AD-REALITY – ponúkame novostavbu príjemnej rekreačnej chaty, nachádzajúcej sa priamo pod Súľovským hradom v známej obci Súľov - Hradná, vzdialenej necelých 8 km od mesta Bytča. Majitelia si tak môžu užívať bývanie obkolesení prírodou s jedinečným výhľadom na skaly a okolitú prírodu. Súľovské skaly a okolie sú vyhľadávanou lokalitou turistami pre krásu zatiaľ nedotknutej prírody. K pohodliu určite prispieva primerane veľký pozemok patriaci k chate v celkovej výmere 650 m2. Chata  je moderne zariadená a svojou obytnou plochou ponúka komfortné bývanie pre 8 až 12 ľudí. Spoločný čas v kruhu najbližších sa dá tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s mohutným krbom, vybavenej serióznym nábytkom a zariadením. K pohodliu prispieva vybavená kuchyňa, ktorá je prepojená so spoločenskou miestnosťou. V chate sú tri 4-lôžkové spálne,  dve toalety - jedna samostatná a jedna v kúpeľni so sprchovacím kútom.  Uschovať lyže prípadne bicykle si môžete v samostatnej miestnosti vo vnútri chaty. Celá chata je zabezpečená WiFi pripojením na internet. Krásy okolitej prírody si vychutnáte z lavičky na veľkej letnej terase. Na prípravu jedla poslúži gril, kotlík na varenie gulášu ako aj ohnisko s možnosťou opekania. Pred slnkom alebo dažďom sa dá ukryť v drevenom altánku s posedením. Súčasťou je veľká záhradná hojdačka a pieskovisko pre deti. Prostredie je výnimočné, polosamota so zaručeným súkromím, dostupnosť autom celoročná. Súľovská kotlina je ideálna najmä pre milovníkov cyklistiky a turistiky. Úžasnú prírodu tu zažijete zo sedla bicykla, ako aj prechádzkami po značených chodníkoch. Vyjsť alebo vyliezť môžete na krásne Súľovské skaly alebo zrúcaninu blízkeho Súľovského hradu. Deti sa potešia návšteve miestneho ranču. Počas leta sa osviežite v bazénoch termálnych kúpalísk v Rajeckých Tepliciach. V zimnom období sa môžete posánkovať na okolitých kopcoch, prípadne si zalyžovať na bežkách.  Odporúčaná cena: 285.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

285 000 €
2 850 €/m²

AD-REALITY, s.r.o.
Novostavba masívneho zrubu v Rakovej

Novostavba masívneho zrubu v Rakovej

Lokalita: Korcháň, Raková (Čadca)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 300 m²

AD- REALITY Kysuce - ponúkame na predaj luxusný masívny zrub v Rakovej, m. č. Korcháň, postavený v roku 2010. Prostredie na okraji lesa s primerane veľkým pozemkom vo výmere viac ako 1200 m2  v riedko zastavenej časti obce poskytuje dokonalé súkromie. Rodinný dom vo svojom vyhotovení a jeho príslušenstvo poskytuje nadštandardné bývanie s možnosťami ďalšieho rozvoja. V susedstve je len jedna rekreačná chalupa a garáž. Rodinný dom je trojpodlažnou zrubovou stavbou, s celkovou úžitkovou plochou takmer 300 m2. V prízemí je miestnosť pre odpočinok (pôvodná garáž) so stolnotenisovým stolom, toalety a  technická miestnosť, V druhom nadzemnom podlaží je priestranná spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, jedna dvojlôžková izba, kúpeľňa s WC a vstupná chodba. Dominantou je mohutný krb v strede obývačky a veľká terasa vybavená dreveným nábytkom. V podkroví sú dve priestranné spálne a kúpeľňa s vaňou a WC. Výmera pozemku -  1210m2. Areál je oplotený s uzamykateľnou prístupovou bránou. Príslušenstvom je samostatne stojaci domček, slúžiaci ako garáž, s obytným podkrovím K atraktivite tejto ponuky určite prispieva tiché a slnečné miesto na okraji lesa, upravený pozemok  a bezproblémový celoročný prístup.  Odporúčaná cena- 330.000 eur ( dohoda); kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.  

330 000 €
1 100 €/m²

AD-REALITY, s.r.o.
Novostavba masívneho zrubu v Rakovej

Novostavba masívneho zrubu v Rakovej

Lokalita: Korcháň, Raková (Čadca)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 300 m²

AD- REALITY Kysuce - ponúkame na predaj luxusný masívny zrub v Rakovej, m. č. Korcháň, postavený v roku 2010. Prostredie na okraji lesa s primerane veľkým pozemkom vo výmere viac ako 1200 m2, v riedko zastavenej časti obce poskytuje dokonalé súkromie. Zrub vo svojom vyhotovení a jeho príslušenstvo poskytuje nadštandardné bývanie s možnosťami ďalšieho rozvoja. Drevený zrub je trojpodlažnou zrubovou stavbou, s celkovou úžitkovou plochou takmer 300 m2. V prízemí je miestnosť pre odpočinok so stolnotenisovým stolom, toalety a  technická miestnosť, V druhom nadzemnom podlaží je priestranná spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, jedna dvojlôžková izba, kúpeľňa s WC a vstupná chodba. Dominantou je mohutný krb v strede obývačky a veľká terasa vybavená dreveným nábytkom. V podkroví sú dve priestranné spálne a kúpeľňa s vaňou a WC. Výmera pozemku -  1210m2. Areál je oplotený s uzamykateľnou prístupovou bránou. Príslušenstvom je samostatne stojaci domček, slúžiaci ako garáž, s obytným podkrovím K atraktivite tejto ponuky určite prispieva tiché a slnečné miesto na okraji lesa, upravený pozemok  a bezproblémový celoročný prístup.  Cena: 330.000 eur (dohoda pri rýchlom jednaní); kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

330 000 €
1 100 €/m²

AD-REALITY, s.r.o.
Novostavby rekreačných chalúp v Javorníkoch (Zákopčie)

Novostavby rekreačných chalúp v Javorníkoch (Zákopčie)

Lokalita: Zákopčie, Zákopčie (Čadca)
Druh: Chata, drevenica, zrub

Miesto je skutočne príjemné a slnečné, z okien domu vidieť Beskydy aj Lysú Horu.  Úžasné výhľady, okolitý les s možnosťami vychádzok a  ničím nerušené bývanie dávajú zabudnúť na povinnosti bežného života. Na tomto mieste by vás nikto nepovolaný nemal  vyrušovať, chalupy  stoja na samote v tichej a slnečnej lokalite nad obcou Zákopčie. Vybavenie poskytuje okamžité užívanie. AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj rezort dvoch rekreačných chalúp, vybavením  splňujúcich požiadavky aj náročných. Stoja na mieste pôvodných chalúp na samote (740m n.m.),  so zameraním na zachovanie vidieckeho charakteru stavieb a samozrejme s vybavením splňujúcim požiadavky dnešnej doby. V obytnej chalupe  je zariadená kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC, obytné miestnosti pre 10 – 12 osôb (tri spálne). Vedľa stojí chalupa „pre oddych a zábavu“ s wellness s  vírivkou a saunou, mohutným krbom, grilom, s udiarňou a posedením, na poschodí je spoločenská miestnosť s gulečníkovým stolom. Nechýba vínna klenbová pivnica, slúžiaca aj na  uskladnenie potravín,  Okolie je upravené s parkoviskom pre 3-4 autá, chodníkmi, opornými múrmi a terasami vonkajším posedením, detským ihriskom a budúcim bazénom.. Na pozemku bol zámer vybudovať ešte jednu chatu. Klasifikácia - rodinný dom výmera pozemku takmer 1800 m2. Lokalita- chalupy na samote v objatí lesa, nad dolinou s krásnym výhľadom, možnosti turistiky, cykloturistiky. Vhodné na vlastné využitie alebo zaujímavý prenájom. Cena nehnuteľností – v RK, kontakt 00421905844054, www.ad-reality.sk Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo s vybavením hypotekárneho úveru na kúpu nehnuteľností. Významným predmetom našej činnosti je aj architektúra a dizajn

1 €

AD-REALITY, s.r.o.
Luxusné bývanie v novostavbe rodinného domu - Oščadnica

Luxusné bývanie v novostavbe rodinného domu - Oščadnica

Lokalita: Oščadnica, Oščadnica (Čadca)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 195 m²

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu v tichej časti obce Oščadnica. Hoci sa jedná sa o radovú zástavbu piatich domov, spoločnou stenou je len stena garáže, na ktorej je priestranná terasa. Ku každému patrí pozemok tvoriaci predzáhradku  a odpočinkový za domom vo výmere ca 465 m2. V prízemí je chodba, obývačka s kuchyňou, pracovňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na poschodí sú tri spálne, kúpeľňa s  vaňou, samostatné WC, priestranná terasa. Priestor na bývanie vo výmere 195 m2 je skutočne komfortný, miestnosti  sú primerane veľké a príjemne presvetlené. Tak isto použité materiály korešpondujú s kategóriou bývania v týchto domoch – počnúc vnútornými rozvodmi sietí a modernou elektroinštaláciou, oknami a materiálmi na zateplenie, podlahovým vykurovaním, nerezovými zábradliami a končiac úpravou chodníkov a vonkajších terás a parkovacej plochy pred domom kvalitnou zámkovou dlažbou. Napojenie na IS – plyn, elektrina, obecný vodovod, kanalizácia. Ďalšie informácie poskytneme v RK, k rezervácii ihneď. Cena 195.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

195 000 €
1 000 €/m²

AD-REALITY, s.r.o.