Novostavby.sk

Inzeráty predajcu A-W REAL

Predajca

Názov predajcu:
A-W REAL
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: awr...
http://www.awreal.sk
Adresa:
Alžbetínske námestie 328
Dunajská Streda
92901
Nájdených 21 novostavieb
1 2
Veľké Blahovo – útulný rodinný dom na predaj s garážou

Veľké Blahovo – útulný rodinný dom na predaj s garážou

Lokalita: Neuvedené, Veľké Blahovo (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný rodinný dom s garážou v obci Veľké Blahovo. Rodinný dom bol postavený pred 10 rokom na 7 árovom pozemku v novej štrvti obce. Kúrenie môžete nastaviť s termostatom a v letných horúčavách pomôže klimatizácia. DOM okr. Dunajská Streda – Veľké Blahovo úžitková plocha: 84 m2 tehla kvalitné materiály plastové okná plávajúca podlaha / dlažba podlahové kúrenie IS – plyn, elektrina, vodovod, studňa, žumpa (kanalizácia v ulici) Popis: predsieň, spálňa, detská izba, kúpeľňa s WC, obývacia izba s kuchyňou, špajza Po vstupe do domu sa ocitneme v predsieni so zabudovanou skriňou a vešiakmi. Z predsiene je vstup do všetkých miestnostiach, ako detská izba so stavanou skriňou, spálňa, kúpeľňa s WC, pratkticky vytvorená špajza a obývacia izba spojená s kuchyňou. Z obývačky a kuchyne je vstup na príjemnú terasu. V kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče. Na podlahe v spálni a v detskej izbe je plávajúca podlaha a v ostatných miestnostiach je dlažba. Na uskladanie vecí je možné využívať aj povalu. Na dvore sa nachádza veľký garáž, kde je dostatok miesta aj pre dve autá a aj pre náradie. POZEMOK výmera: 700 m2 oplotený rovinatý parková úprava OKOLIE Dom sa nachádza v tichej novej časti obci Veľké Blahovo, kde bývajú hlavne mladé páry s malými deťmi. Obec Veľké Blahovo má výbornú polohu, lebo sa nachádza blízko hlavnej cesty 63, na ktorom ľahko sa dá dostať aj do Bratislavy, aj do Komárna a tiež aj do Maďarska. Obec je 3 kilometre od okresného mesta Dunajská Streda a 43 kilometrov od Bratislavy. Obec Veľké Blahovo ponúka dobrú občiansku vybavenosť, je tu obecný úrad, škola, škôlka, pošta, potraviny, atď. V Dunajskej Strede nájdete všetko čo potrebujete, obchody, služby, banky, reštaurácie, fitnes, atď. Tento skvelý rodinný dom môže byť Váš za 210.000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL Ponúkame pre našich klientov v rámci našich služieb - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Poistenie nehnuteľností (aj k úverom), životné poistenie, poistenie majetku, poistenie vozidiel, poistenie zodpovednosti podnikateľa, cestovné poistenie, atď. Zodpovedný prístup našich maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

210 000 €
2 500 €/m²

A-W REAL
Novostavba 3-izbový bytový dom v lukratívnej časti Dunajskej Stredy, 3D obhliadka, video s 3D pôdory

Novostavba 3-izbový bytový dom v lukratívnej časti Dunajskej Stredy, 3D obhliadka, video s 3D pôdory

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový bytový dom z radovej výstavby v Dunajskej Strede. Dom je postavený z moderných, kvalitných materiálov tak, aby spĺňali všetky požiadavky zákazníka. DOM novostavba zastavaná plocha: 98 m2 plastové okná elektrické kúrenie IS – elektrina, vodovod, kanalizácia Popis: vstupná chodba, 2 nepriechodné izby, obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť, odkladacia miestnosť Po vstupe do domu sa ocitneme na vstupnej chodbe, odkiaľ je vstup do väčšiny miestností domu. V prednej časti domu sa nachádza kúpeľňa spolu s WC, nasleduje technická miestnosť, odkladacia miestnosť, dve nepriechodné izby. V zadnej časti domu sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, odkiaľ je vstup na terasu a na zadnú záhradku. POZEMOK výmera: 226m2 z toho predná záhradka 61m2 a zadná záhradka 63m2 rovinatý dookola oplotený miesto pre 2 autá Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Dunajskej Stredy, kde všetko čo potrebujete je na dosah. Tento skvelý rodinný dom môže byť Váš za 135 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL Ponúkame pre našich klientov v rámci našich služieb: - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Spostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Poistenie nehnuteľností (aj k úverom), životné poistenie, poistenie majetku, poistenie vozidiel, poistenie zodpovednosti podnikateľa, cestovné poistenie, atď.

135 000 €
1 377,55 €/m²

A-W REAL
ZNÍŽENÁ CENA! Úžasný čiastočne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou a s nízkymi nákladmi na bývan

ZNÍŽENÁ CENA! Úžasný čiastočne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou a s nízkymi nákladmi na bývan

Lokalita: Neuvedené, Veľké Dvorníky (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

Ponúkame Vám na predaj úžasný čiastočne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou a s nízkymi mesačnými nákladmi na bývanie v obci Veľké Dvorníky. Úžitková plocha bytu je 91 m2. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto priamo pred bytovkou pre 2 autá. Byt sa nachádza v štvorbytovke na poschodí. Dispozičné riešenie bytu: pri vstupe do bytu sa dostaneme na chodbu z ktorej vedú schody na poschodie. Z predsiene sa otvárajú všetky miestnosti: detská izba, spálňa, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou z ktorej je výstup na priestrannú terasu, kúpeľňa a samostatná toaleta. Z predsienie sa dá dostať na povalu. Cena 127 000 € je vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W Real. Ak Vás moja ponuka zaujala, neváhajte a skontaktujte sa so mnou. Ochotne Vám dohodnem osobnú obhliadku bytu. Ponúkame pre našich klientov v rámci našich služieb - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Sprostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Poistenie nehnuteľností (aj k úverom), životné poistenie, poistenie majetku, poistenie vozidiel, poistenie zodpovednosti podnikateľa, cestovné poistenie, atď. Zodpovedný prístup našich maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

127 000 €
1 395,60 €/m²

A-W REAL
Novostavba 4 - izbový dvojdom 3D obhliadka, Video s 3D pôdorysom

Novostavba 4 - izbový dvojdom 3D obhliadka, Video s 3D pôdorysom

Lokalita: Záhradná, Jahodná (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Ponúkame Vám na predaj novopostavený 4-izbový dvojdom v Jahodnej, neďaleko Dunajskej Stredy. Dom je postavený z moderných, kvalitných materiálov tak, aby spĺňali všetky požiadavky zákazníka. DOM novostavba, holodom zastavaná plocha: 101 m2 plastové okná termostat vo všetkých izbách elektrické podlahové kúrenie predpríprava na klimatizáciu a na rolety IS – elektrina, vodovod, kanalizácia Popis: vstupná chodba, 3 nepriechodné izby, obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou a hosťovský záchod Po vstupe do domu sa ocitneme na vstupnej chodbe, odkiaľ je vstup do väčšiny miestností domu. V prednej časti domu sa nachádzajú dve nepriechodné izby, kúpeľňa spolu s WC a hosťovský záchod. V zadnej časti domu sa nachádza obývacia izba spojené s kuchyňou, odkiaľ je vstup na terasu. POZEMOK výmera: 511 m2 rovinatý dookola oplotený miesto pre 2 autá Okolie obec Jahodná sa nachádza 10km od Dunajskej Stredy a 19km od Galanty. Rozprávkové prostredie Malého Dunaja Vám a Vašim deťom zaručí príjemné strávenie voľného času s prechádzkami či cykloturistikou. NÁŠ NÁZOR Rodinný dom je ideálny pre rodinu, kde deti majú vlastnú izbu. Dvor je vhodný na grilovanie, kúpanie v bazéne a je dostatočne veľký na hranie detí. Tento skvelý rodinný dom môže byť Váš za 145 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL Ponúkame pre našich klientov v rámci našich služieb: - Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností - Spostredkovanie poskytnutia úverov - Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov - Poistenie nehnuteľností (aj k úverom), životné poistenie, poistenie majetku, poistenie vozidiel, poistenie zodpovednosti podnikateľa, cestovné poistenie, atď.

145 000 €
1 435,64 €/m²

A-W REAL
Znížená cena!!!!  Úžastný 6 izbový rodinný dom s bazénom.

Znížená cena!!!! Úžastný 6 izbový rodinný dom s bazénom.

Lokalita: Neuvedene, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 209 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný rodinný dom. Novostavba 3 roky 6 izieb- 4 na prízemí 2 na poschodí 2 kúpeľne technická miestnosť Dvojgaráž bazén parková úprava pozemku zavlažovací systém Pre viac informácii ma prosím kontaktujte -Gálusová Patrícia 0918 846 340

380 000 €
1 818,18 €/m²

A-W REAL
Ponúkáme ubytovanie.

Ponúkáme ubytovanie.

Lokalita: Kostolne Kračany, Kostolné Kračany (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom ubytovanie pre ľudí ktorý sú kvôli práci v okrese Dunajská Streda. Ubytovanie je rodinného typu s krásnou spoločnou kuchyňou.Cena sa upravuje podľa dľžky pobytu poprípade je možné si celý dom prenajať firme. Ubytovanie je pre cca 10 ľudí.

10 €
vrátane energií
A-W REAL
NOVOSTAVBA: Úžasný, komfortný, priestranný, luxusný 4-izbový rodinný dom-vila vo vyhľadávanej novej

NOVOSTAVBA: Úžasný, komfortný, priestranný, luxusný 4-izbový rodinný dom-vila vo vyhľadávanej novej

Lokalita: Vydrany, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 151 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj samostatne stojací úžasný, komfortný, priestranný, luxusný 4-izbový rodinný dom - vilu vo vyhľadávanej a tichej novej štvrti obce Vydrany, iba 1 km od Dunajskej Stredy. Plocha pozemku: 643 m2, podlahová plocha: 151 m2, úžitková plocha 137 m2, zastavaná plocha: 180 m2, terasa 16 m2. Rodinný dom bude ulkončený na kľúč /bez kuchynskej linky/, t.j. parkety, interiérové dvere, kompletne kúpeľňa, geberitové WC, všetko v štandarde, ale z kvalitných materiálov. Kúrenie: podlahové, predpríprava na krb. Ostatné vybavenie: TV, internet. Predpríprava na: alarm, vonkajšie žalúzie, klímu. Zabezpečenie: bezpečnostnými dverami, OPLOTENIE zo štyroch strán!!! Predpokladaný čas dokončenia: november-december 2021!!! Zo skúseností a každodennej práce s klientmi viem, že pri výbere rodinného domu sú najdôležitejšími parametrami lokalita, premyslená a funkčná dispozícia s dostatkom priestoru, kvalita stavby a skúsenosti staviteľa, mesačné náklady na prevádzku domu a dostatočne veľký pozemok. Navrhnuté sídlo má nadštandardnú výšku stropov a veľkorysé rozmery obytných priestorov. Dispozičné riešenie: Zádverie, detská izba, kúpeľňa /rohová vaňa, sprchový kút, WC geberit, umývadlá/, oddelené WC, technická miestnosť, spáľňa, obývacia izba spojená s kuchyňou, chodba, izba, terasa. Sú zrealizované kompletné rozvody vody, odkanalizovanie domu, kompletná elektroinštalácia, vrátane pripojenia do verejných sietí a bleskozvodu. V okolí nehnuteľnosti budú zrealizované hrubé terénne úpravy pozemku a bude položená zámková dlažba na tri parkovacie miesta vedľa rodinného domu. Tento rodinný dom - vila je podľa môjho názoru určená pre klienta, ktorý je pri výbere svojho bývania náročný. Náročný na priestor, na pozemok, na samotné umiestnenie domu, ale tiež použité materiály a technológie. Zároveň sa nebojí zadovážiť si dom, ktorý bude medzi ostatnými na prvý pohľad vyčnievať. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať výhradne na telefónnom čísle 0917656551. Budeme sa snažiť na všetky Vaše otázky súvisiace s nehnuteľnosťou odpovedať a podľa možností zariadime osobnú obhliadku nehnuteľnosti. Cena 256 000 €

256 000 €
1 695,36 €/m²

A-W REAL
MODERNÉ KANCELÁRSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

MODERNÉ KANCELÁRSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

Lokalita: Mliečany, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM kancelársky priestor v Dunajskej Strede, časť Mliečany. Úžitková plocha: 20 m2 Tento objekt vám ponúka všetko, čo potrebujete k pohodlnému a modernému podnikaniu. Všetky kancelárie sú plne klimatizované, napojené na internet. V miestnosti sa nachádza plávajúca podlaha, plastové okná a sklenené dvere s magnetickým zámkom. Na chodbe sa nachádza aj spoločný kuchynský kút a toalety. Je možnosť si prenajať aj viac kancelárii, aj kancelársky nábytok. Cena prenájmu zahrňa aj režijné náklady

cena dohodou
vrátane energií
A-W REAL
MODERNÉ KANCELÁRSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

MODERNÉ KANCELÁRSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

Lokalita: Mliečany, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM kancelársky priestor v Dunajskej Strede, časť Mliečany. Úžitková plocha: 80 m2 Tento objekt vám ponúka všetko, čo potrebujete k pohodlnému a modernému podnikaniu. Všetky kancelárie sú plne klimatizované, napojené na internet. V miestnosti sa nachádza plávajúca podlaha, plastové okná a sklenené dvere s magnetickým zámkom. Na chodbe sa nachádza aj spoločný kuchynský kút a toalety. Je možnosť si prenajať aj viac kancelárii, aj kancelársky nábytok. Cena prenájmu zahrňa aj režijné náklady

cena dohodou
vrátane energií
A-W REAL
Priestraný 3 izbový byt v centre mesta s obrovskou terasou.

Priestraný 3 izbový byt v centre mesta s obrovskou terasou.

Lokalita: Hlavná, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký priestraný byt ktorý je obklopený terasou,s rozlohou 200 m2 je vhodný aj na bývanie aj na podnikanie.Pre viac informácii ma prosím kontaktujte.

900 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

A-W REAL
Luxusný kompletne zariadený byt pripravený na okamžité sťahovanie.

Luxusný kompletne zariadený byt pripravený na okamžité sťahovanie.

Lokalita: Športová, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný byt kompletné zariadenie v cene. Byt má obývačku spojenú s kuchyňou a samostatnú izbu. Je veľmi pekný vkusne zariadený,nádherne presvetlený s veľkým balkónom. Pre viac informácii ma prosím kontaktujte.

97 000 €
2 108,70 €/m²

A-W REAL
3-izbový nízkoenergetický bungalov vysokej kvality - moderná novostavba

3-izbový nízkoenergetický bungalov vysokej kvality - moderná novostavba

Lokalita: Neuvedené, Dolný Bar (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový nízkoenergetický bungalov vo výstavbe na 4 á pozemku v obci Dolný Bar - nová ulica s inžinierskymi sieťami a kanalizáciou. Celková úžitková plocha bez terás 77 m2. Rodinný dom je navrhnutý v nízkoenergetickom štandarde / t.z do 50 KWh/m2 za rok/. Ide o moderný prízemný rodinný dom na kľúč, väčšej veľkostnej kategórie, už pripravený na bývanie, kompletne dokončený, vrátane úprav pozemku a oplotenia!!! Spĺňa predstavy aj náročnejších klientov. Veľkosť pozemku možno zdvojnásobiť za príplatok. Vnútorné členenie: 2 svetlé spálne, veľká svetlá obývacia časť prepojená s veľkou kuchyňou, kúpeľňa, WC, komora (viď nákres členenia medzi fotografiami). Dom na kľúč zahŕňa: -kvalitné drevené okná -izolačné trojsklá -obývačka posuvné presklenie šírky 3 m -murivo brúsená pálená červená tehla -zateplenie stien 15 cm izolant -pravý tehlový obklad RUSTIQUE -kompletné vnútorné povrchy -izby drevená podlaha -interiérový krb -obklady, dlažby, sanita -drevené interiérové dvere -alarm -oplotenie celého pozemku -spevnené plochy vstupom a terasa -zatrávnený pozemok -kryté autostátie -závlahový systém -vlastná studňa Veľmi dobrá dostupnosť - Dunajská Streda 6 km, Bratislava 50 km /trasa Komárno - Bratislava možnosť vlakovej dopravy REGIOJET/.

144 000 €
1 870,13 €/m²

A-W REAL
MODERNÉ KANCELÁRSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

MODERNÉ KANCELÁRSKÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM

Lokalita: Mliečany, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM kancelársky priestor v Dunajskej Strede, časť Mliečany. Úžitková plocha je 100 m2 Tento objekt vám ponúka všetko, čo potrebujete k pohodlnému a modernému podnikaniu. Všetky kancelárie sú plne klimatizované, napojené na internet. V miestnosti sa nachádza plávajúca podlaha, plastové okná a sklenené dvere s magnetickým zámkom. Na chodbe sa nachádza aj spoločný kuchynský kút a toalety. Je možnosť si prenajať aj viac kancelárii, aj kancelársky nábytok. Cena prenájmu zahrňa aj režijné náklady

cena dohodou
vrátane energií
A-W REAL
LUXUSNÉ BYTY S POZEMKOM V DUNAJSKEJ STREDE.

LUXUSNÉ BYTY S POZEMKOM V DUNAJSKEJ STREDE.

Lokalita: Galantská Cesta, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79.4 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj nádherný veľkometrážny 3-izbový byt o výmere 79,40 m2 s terasou,k bytu patrí predzáhradka vo výmere 140,00m2 v dvojpodlažnej bytovke v tichej lokalite na Galantskej ceste v Dunajskej Strede. Byty majú výbornú dispozíciu: priestrannú vstupnú chodbu, dve samostatné veľké izby, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, priestrannú kúpeľňu, samostatný WC, šatník. V byte sú plávajúce podlahy, nová sanita, dlažby, obklady, interiérové dvere. Bytysa predávajú bez kuchynskej linky. V bytovom dome sú len 4 byty. Bytový dom je v uzavretom areáli. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia vo dvore. Byty s najmodernejším vykurovacím systémom - TEPELNÉ ČERPADLO a s PODLAHOVÝM VYKUROVANÍM ! A1, B1 (zrkadlené):predsieň 4,90 m2, chodba 3,10 m2 ,kúpeľňa 5,40 m2, wc 1,30 m2, obývačka + jedáleň + kuchyňa 29,50 m2, špajza 1,70 m2, izba 1 12,20 m2 ,šatník 4,30 m2, izba 2 12,00 m2, terasa 5,00 m2, Úžitková plocha bytu s terasou:79,40 m2 .K bytu patrí aj Záhrada: 140,00 m2.CENA nehnuteľností na klúč: 115.000 eur /výbava de luxe/. A2, B2 (zrkadlené): predsieň + chodba 9,30 m2, kúpeľňa + wc 7,00 m2, obývačka + jedáleň + kuchyňa 30,40 m2, špajza 2,00 m2, izba 1 10,60 m2, šatník 4,20 m2, izba 2 11,50 m2, loggia 5,00 m2. Úžitková plocha bytu s terasou: 79,00 m2. K bytu patrí aj Záhrada: 67,00 m2. CENA nehnuteľností na klúč: 115 000 € C1,D1(zrkadlené):predsieň 4,90 m2, chodba 3,10 m2 ,kúpeľňa 5,40 m2, wc 1,30 m2, obývačka + jedáleň + kuchyňa 29,50 m2, špajza 1,70 m2, izba 1 12,20 m2 ,šatník 4,30 m2, izba 2 12,00 m2, terasa 5,00 m2, Úžitková plocha bytu s terasou:79,40 m2 .K bytu patrí aj Záhrada: 140,00 m2. C2,D2(zrkadlené): predsieň + chodba 9,30 m2, kúpeľňa + wc 7,00 m2, obývačka + jedáleň + kuchyňa 30,40 m2, špajza 2,00 m2, izba 1 10,60 m2, šatník 4,20 m2, izba 2 11,50 m2, loggia 5,00 m2. Úžitková plocha bytu s terasou: 79,00 m2. K bytu patrí aj Záhrada: 67,00 m2.

115 000 €
1 448,36 €/m²

A-W REAL
Najlacnejšie kancelárie v centre mesta.

Najlacnejšie kancelárie v centre mesta.

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívna budova Dunajská Streda, Hlavná. Plocha: úžitková 20m2. Cena 10 €/m2/mesiac.

200 €/mes.
10 €/m²/mes.

A-W REAL
Voľný od 1 decembra 2021. Luxusný byt na prenájom.

Voľný od 1 decembra 2021. Luxusný byt na prenájom.

Lokalita: Nemešsegská, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom luxusný zariadený byt. Jedná sa o novostavbu hľadá sa prvý nájomca . Vlastné kúrenie Klimatizácia

600 €/mes.
10,91 €/m²/mes.
vrátane energií
A-W REAL
2 v 1 - ZABEHNUTÁ PIZZÉRIA S VEĽKÝM BYTOM NA PREDAJ

2 v 1 - ZABEHNUTÁ PIZZÉRIA S VEĽKÝM BYTOM NA PREDAJ

Lokalita: Neuvedené, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 250 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ polyfunkčného domu, v ktorom je vytvorená veľkometražný byt (cca. 130 m2) a zabehnutá pizzéria centre Šamorína. V budove na prízemý sa nachádza zabehnutá pizzéria a na poschodí sa nachádza veľkometražný 3-izbový byt. BYT Po vstupe do bytu sa dostaneme do veľkej obývačky, ktorá je spolu s kuchyňou. Z obývačky je vchod do ostatných miestnostiach, ako dve nepriechodné spálne, kúpeľňa a WC. V celom byte na podlahe je dlažba a podlahové plynové kúrenie. Byt je zariadený, len treba baliť kufre a nasťahovať sa. Byt je vhodný aj na ubytovanie hostí. PIZZERIA Na prízemý sa nachádza výrobňa - obchod, kuchyňa s jedálňou, šatňami, chladiace priestory, priestormi na ukladanie rôznych materiálov, sklad, a WC. V suteréne sú ešte ďalšie miestnosti na uskladnenie tovaru. Pizzéria je už zabehnutá s viacročnou hystóriou a má veľmi dobrá povesť, treba už len pokračovať podnikanie. BUDOVA Budova je vo veľmi dobrom stave, vhodná na okamžité používanie, nachádza sa na pozemku s rozlohou 144 m2. Polyfunkčná budova je napojená na všetky inžinierské siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia) a pri tom samozrejmosťou je aj televízia a internerová prípojka. OKOLIE Šamorín leží medzi hlavným mestom Bratislava a okresným mestom Dunajská Streda. Polyfunkčný dom sa nachádza priamo centre Šamorína, kde sa nájdeme rôzne obchody, lekári, zubári, kancelárie, banky a samozrejme aj byty. Mesto ponúka mnohé zaujímavé aktivity, ako napríklad tenisové kurty, jazdecký areál, kino, cykloturistyka a rybolov. V meste je výborná občianská vybavenosť, supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Jednota), pešia zóna s rôznými obchodmi a reštauráciami, banky, služby a zmáma je aj Šamorínska zmrzlina. Táto skvelá nehnuteľnosť môže byť Váš za 419 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL

419 000 €
1 676 €/m²

A-W REAL
2 v 1 - VEĽKOMETRÁŽNY BYT SO ZABEHNUTOU PIZZÉRIOU NA PREDAJ

2 v 1 - VEĽKOMETRÁŽNY BYT SO ZABEHNUTOU PIZZÉRIOU NA PREDAJ

Lokalita: Neuvedené, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 250 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ polyfunkčného domu, v ktorom je vytvorená veľkometražný byt (cca. 130 m2) a zabehnutá pizzéria centre Šamorína. V budove na prízemý sa nachádza zabehnutá pizzéria a na poschodí sa nachádza veľkometražný 3-izbový byt. BYT Po vstupe do bytu sa dostaneme do veľkej obývačky, ktorá je spolu s kuchyňou. Z obývačky je vchod do ostatných miestnostiach, ako dve nepriechodné spálne, kúpeľňa a WC. V celom byte na podlahe je dlažba a podlahové plynové kúrenie. Byt je zariadený, len treba baliť kufre a nasťahovať sa. Byt je vhodný aj na ubytovanie hostí. PIZZERIA Na prízemý sa nachádza výrobňa - obchod, kuchyňa s jedálňou, šatňami, chladiace priestory, priestormi na ukladanie rôznych materiálov, sklad, a WC. V suteréne sú ešte ďalšie miestnosti na uskladnenie tovaru. Pizzéria je už zabehnutá s viacročnou hystóriou a má veľmi dobrá povesť, treba už len pokračovať podnikanie. BUDOVA Budova je vo veľmi dobrom stave, vhodná na okamžité používanie, nachádza sa na pozemku s rozlohou 144 m2. Polyfunkčná budova je napojená na všetky inžinierské siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia) a pri tom samozrejmosťou je aj televízia a internerová prípojka. OKOLIE Šamorín leží medzi hlavným mestom Bratislava a okresným mestom Dunajská Streda. Polyfunkčný dom sa nachádza priamo centre Šamorína, kde sa nájdeme rôzne obchody, lekári, zubári, kancelárie, banky a samozrejme aj byty. Mesto ponúka mnohé zaujímavé aktivity, ako napríklad tenisové kurty, jazdecký areál, kino, cykloturistyka a rybolov. V meste je výborná občianská vybavenosť, supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Jednota), pešia zóna s rôznými obchodmi a reštauráciami, banky, služby a zmáma je aj Šamorínska zmrzlina. Táto skvelá nehnuteľnosť môže byť Váš za 419 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL

419 000 €
1 676 €/m²

A-W REAL
1 2