Novostavby.sk

Inzeráty predajcu 33 Stav, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
33 Stav, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
https://33reality.sk/
Nájdených 26 novostavieb
1 2
Novovzniknutý komplex prémiových 3izbových bytov-Nitra

Novovzniknutý komplex prémiových 3izbových bytov-Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

High-endový projekt v meste Nitra vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy. Projekt ponúka komorné a privátne bývanie obklopené vyrastenými stromami v pokojnej a bezpečnej lokalite Lužianky, čím je vhodným domovom pre tých, ktorí túžia po mestskom bývaní a zároveň po tichu a zeleni. O projekte Jedinečný a uzavretý rezidenčný komplex „Novostavba 34RD“ v areáli Lužianky, tvoria rodinné domy s dvoma bytovými jednotkami na prízemí a dvoma na poschodí. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia, terasa a vlastná záhrada na prízemí. Každý byt má rovnaké rozvrhnutie . Elegantné terasovité zasadenie tu prináša neopakovateľné východy a západy slnka i výhľady na mesto. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. Byty K dispozícii budú 3 izbové byty ktoré disponujú výmerami 79,82m2 so zastrešenou terasou cca 10m2. Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, strešná krytina Mediterran-Coppo Modena, Ferrara, farebná zámková dlažba, oplotenie okolo záhrady, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia. Dispozičné riešenie bytov: Schody z boku domu, vstupná chodba- výstup na povalu, kúpeľňa, toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na krytú terasu, rodičovská spálňa, detská izba. Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 9.000,-Eur zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -štandardná kuchynská linka, -maľovanie na bielo. Lokalita Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu s novovybudovaným golfovým ihriskom, iba necelých 100 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

179 000 €
2 265,82 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Posledná voľná strana mezonetového rodinného domu v Dunajskej Strede!

Posledná voľná strana mezonetového rodinného domu v Dunajskej Strede!

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130.88 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4.izbový mezonetový rodinný dom v Dunajskej Strede-časť Malé Blahovo s pozemkom v rozlohe 324,5m2. Dvojpodlažný rodinný dom s vlastnou garážou s priamym vstupom do domu. Dispozičné riešenie: 1.N.P.-Úžitková plocha-86,81m2 zádverie 4,16 m2 tech. miestnosť 3,75 m2 garáž 17,70 m2 kuchyňa 16,18 m2 obývacia izba 22,90 m2 izba 12,80 m2 kúpeľňa 3,93 m2 schodište 5,39 m2 terasa 16,08 m2 2.N.P.-Úžitková plocha-44m2 chodba 6,58 m2 izba 12,80 m2 izba 15,51 m2 kúpeľňa 6,37 m2 toaleta-2,81m2 Technické údaje: - nosné steny – Porotherm 30, Porotherm 25 , nteriér Porotherm 11,5 cm, zateplenie 15 cm polystyrénom -dom je vybavený plastovými oknami s izolačným trojsklom s možnosťou mikroventilácie-antracit - sekcionálna garážová brána s pohonom – antracit -štandardná príprava pre prívod teplej a studenej vody, príprava pre umývačku riadu, silová zásuvka pre elektrický sporák a vývod pre digestor. - v priestoroch domu sú kompletne zrealizované zásuvky a vypínače - každá izba má samostatné pripojenie na internet, SAT -rodinný dom je vybavený digitálnim termostatmi pre reguláciu teploty -súčasťou bytu je predpríprava na pripojenie práčky - prívod studenej vody s uzatváracím ventilom, uzatvorenie odpadu je riešené práčovým zápchovým uzáverom. -mestská voda, pripojenie na kanalizáciu, vlastná studňa -Predpríprava na alarm -elektrický bojler 120l Exteriér: -farba+ obklady STEGU, -barierrové oplotenie -povrchová úprava terasy – zámková dlažba, exterierová zásuvka, predpríprava na svetlo -terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia, -zámková dlažba okolo celého domu, -2x parkovacie státie, Cena rodinného domu v prevedení ŠTANDARD: 249 000 EUR vrátane kompletného servisu a hypotekárneho poradenstva štandard zahŕňa: -Plávajúca podlaha -Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné -Maľovanie na bielo -Spotrebný materiál -Koordinácia stavebnej činnosti -Upratovanie Kolaudácia cca 10/2022. Cena rodinného domu v prevedení HOLODOM: 239 000 EUR vrátane kompletného servisu a hypotekárneho poradenstva Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

239 000 €
1 826,10 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, priamo vedľa areálu RED-OAK Golf club-Lužianky-Nitra.

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, priamo vedľa areálu RED-OAK Golf club-Lužianky-Nitra.

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102 m²

Ponúkame Vám na predaj 4.izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, priamo vedľa areálu RED-OAK Golf club-Lužianky-Nitra . V cene domu sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, priestranná terasa a pozemok s rozmermi 457,5m2. Zastavaná plocha rodinného domu je 125m2 bez terasy a k tomu terasa vo výmere 18m2. Úžitková plocha rodinného domu je 101,59m2 a k tomu terasa vo výmere 12m2. Dispozičné riešenie: Závetrie-1,65m2 Zádverie-3,11m2 Chodba-7,89m2 Izba-11,63m2 Izba-11,40m2 Technická miestnosť-2,63m2 Kúpeľňa-8,43m2 WC-1,75m2 Špajza-1,79m2 Obývacia izba+kuchyňa-33,83m2 Spálňa-12,34m2 Šatňa-6,82m2 Terasa-18,32m2 Dom je postavený z kvalitných stavebných materiálov- tehla 25cm +15cm fasada, väzníková strecha, povala. Medzi domami /bytovými jednotkami/ sú tehli 2x25cm+styrodur 5cm. Rodinný dom je ponúkaný na predaj ako holodom: -plastové okná s izolačným trojsklom KBE,vo farbe antracit-biele, -zásuvky a vypínače, -príprava na alarm, -príprava v každej miestnosti na TV a na internet /optické káble/... -tepelné čerpadlo -podkrovný úložný priestor (bez OSBD), -okapové zvody, -hromozvod na komplet + revízia, Dokončenie domu do stavu ŠTANDARD: Cena: 15.000,- € Plávajúca podľaha podľa vlastného výberu s montážou Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou Zastrešenie terasy Krb Maľovanie na bielo Spotrebný materiál Koordinácia stavebnej činnosti Upratovanie Exteriér: fasádna farba, oplotenie zadnej a bočnej časti pozemku- bariérové+ pletené, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia, kanalizácia, mestská voda chodník okolo domu, predpríprava na elektrickú bránu terasa bez zastrešenia Ako bonus, prvý kupujúci má možnosť pri výbere exteriérnych farieb rodinného domu: strecha, tehla,...všetko podľa dohody s majiteľom. Lokalita: Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu s novovybudovaným golfovým ihriskom, iba necelých 100 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať ohľadne vašich otázok, rada Vám ich zodpovieme, alebo poskytneme osobnú obhliadku!

250 000 €
2 450,98 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Nová etapa 4.izbových mezonetových domov na Mládežníckej štvrti!

Nová etapa 4.izbových mezonetových domov na Mládežníckej štvrti!

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkáme Vám na predaj výborne dispozične riešený 4.izbový mezonetový rodinný dom v Galante, na Mládežníckej štvrti s pozemkom v rozlohe 324,5m2. Úžitková plocha je 100,37m2 +terasa 20m2. Dispozičné riešenie: 1.N.P.-Úžitková plocha-47,97m2 zádverie-5,53m2. technická miestnosť-2,47m2 WC-1,82m2 kuchyňa-8,02m2 obývacia izba-30,13m2 2.N.P.-Úžitková plocha-52,40m2 schodisko-3,43m2 chodba5,18m2 kúpelňa-4,14m2 šatník-3,71m2 spálňa-11,84m2 detská izba-9,83m2 detská izba-11,55m2 terasa-2,72m2 Technické údaje: -dom je vybavený plastovými oknami s izolačným trojsklom s možnosťou mikroventilácie -povrchová úprava terasy – zámková dlažba, exterierová zásuvka, predpríprava na svetlo -štandardná príprava pre prívod teplej a studenej vody, príprava pre umývačku riadu, silová zásuvka pre elektrický sporák a vývod pre digestor. - v priestoroch bytov sú kompletne zrealizované zásuvky a vypínače - každá izba má samostatné pripojenie na internet, SAT -rodinný dom je vybavený digitálnim termostatmi pre reguláciu teploty -súčasťou bytu je predpríprava na pripojenie práčky - prívod studenej vody s uzatváracím ventilom, uzatvorenie odpadu je riešené práčovým zápchovým uzáverom. -mestská voda, pripojenie na kanalizáciu -Predpríprava na alarm -Tepelné čerpadlo Exteriér: -farba+ tehlové obklady Rustique, -barierrové oplotenie zadnej a pletivové oplotenie bočnej časti pozemku, -terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia, -zámková dlažba okolo celého domu, -3x parkovacie státie, Dokončenie domu do štádia štandard v cene 11.000,-EUR: -Kompletné vybavenie kúpeľne a toalety (obklady, vaňa, 2x toaleta, dvojté umývadlo, zrkadlo) -Plávajúca podľaha -Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné -Maľovanie na bielo -Spotrebný materiál -Koordinácia stavebnej činnosti -Upratovanie Vizualizácia+ fotky s dokončením v šandarde.(kuchynská linka nie je zahrnutá v cene!). Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

189 000 €
1 890 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Na prenájom krásny kompletne zariadený 2.izbový byt Dunajská Streda!

Na prenájom krásny kompletne zariadený 2.izbový byt Dunajská Streda!

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária 33reality Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 2.izbový byt s kompletným zariadením v tichej lokalite mesta Dunajská Streda s parkovacím státím a vlastnou garážou. Byt sa nachádza na 4.poschodí, vo veľmi dobrej lokalite, s dobrou dostupnosťou do mesta. Dispozičné riešenie bytu: -chodba-, vstavaná skriňa, vešiak -kuchyňa s obývačkou-kuchynská linka, jedálenský stôl+ stoličky, gauč, konferenčný stolík, televízna stena, poličky, lampy, -spálňa-skriňa, posteľ, zrkadlo, -kúpeľňa-vaňa, umývadlo ,zrkadlo, toaleta, -terasa Možnosťou nasťahovania od 5.10.2022. Byt je vhodný pre max 2 dospelé osoby. Cena nehnuteľnosti je vrátane réžie (voda, elektrina, internet-Tcom, televízia-DIGI,) Pri podpise sa skladá: -2.mesačná kaukcia, -1.mesiac podnájom, -400eur provízia realitnej kancelárie V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o byte, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

850 €/mes.
9,55 €/m²/mes.

33 Stav, s.r.o.
Novovzniknutý komplex prémiových 3izbových bytov-Nitra

Novovzniknutý komplex prémiových 3izbových bytov-Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

High-endový projekt v meste Nitra vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy. Projekt ponúka komorné a privátne bývanie obklopené vyrastenými stromami v pokojnej a bezpečnej lokalite Lužianky, čím je vhodným domovom pre tých, ktorí túžia po mestskom bývaní a zároveň po tichu a zeleni. O projekte Jedinečný a uzavretý rezidenčný komplex „Novostavba 34RD“ v areáli Lužianky, tvoria rodinné domy s dvoma bytovými jednotkami na prízemí a dvoma na poschodí. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia, terasa a vlastná záhrada na prízemí. Každý byt má rovnaké rozvrhnutie . Elegantné terasovité zasadenie tu prináša neopakovateľné východy a západy slnka i výhľady na mesto. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. Byty K dispozícii budú 3 izbové byty ktoré disponujú výmerami 79,82m2 so zastrešenou terasou cca 10m2. Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, strešná krytina Mediterran-Coppo Modena, Ferrara, farebná zámková dlažba, oplotenie okolo záhrady, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia. Dispozičné riešenie bytov: Schody z boku domu, vstupná chodba- výstup na povalu, kúpeľňa, toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na krytú terasu, rodičovská spálňa, detská izba. Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 9.000,-Eur zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -štandardná kuchynská linka, -maľovanie na bielo. Lokalita Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu s novovybudovaným golfovým ihriskom, iba necelých 100 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

179 000 €
2 265,82 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Rodinný dvojdom 4izbový na predaj v obci Dunajská Streda časť Florida Villapark

Rodinný dvojdom 4izbový na predaj v obci Dunajská Streda časť Florida Villapark

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Bývanie na pokojnom kraji mesta v slepej ulici s nádychom prírody. Lokalita: Poloha Rodinného domu Vám dá možnosť pohodlného cestovania. Je v blízkosti cesty 1. triedy smerom na Komárno a Bratislavu. Rýchla dostupnosť do Bratislavy aj cez novú diaľnicu R7 a to autom alebo z Modernej Autobusovej stanice pár minút chôdze od domu. VÝHODY Bratislava 35MIN Slepá ulica - pokojné bývanie Okraj časti obce Rekreačná oblasť v blízkosti Centrum mesta 15 minúť chôdze Dokončenie na kľúč (bez kuchynskej linky) Rohová vaňa, Sprchový kút, dvojumývadlo WC v kúpeľni aj samostatne Garáž, brána na diaľkové ovládanie Predpríprava na el. žalúzie a klimatizáciu Počet izieb: 4 Zastavaná plocha: 151,48 m2 Celková úžitková plocha m2: 113,68 m2 Výmera pozemku m2: 434 m2 Kúrenie: Tepelné čerpadlo CENA RODINNÉHO DOMU NA KĽÚČ: 239.500 EUR Parkovanie: Na vlastnom pozemku + garážové státie Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Tehla Príjazdová cesta: Betón Podpivničený: Nie Kolaudácia do: 4Q/2022 Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia, Studňa Počet nadzemných podlaží: 1 Forma vlastníctva: Fyzická osoba Energetický certifikát budovy: Trieda A Energetický certifikát - (VYKUROVANIE): Trieda A Energetický certifikát - (Príprava TUV): Trieda A Mesačná réžia: 180 eur na 3 osoby Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať ohľadne vašich otázok, radi Vám ich zodpovieme, alebo poskytneme osobnú obhliadku bytu! V cene sú zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa právneho servisu zabezpečené právnickou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho hypoterkárneho partnera.

239 500 €
2 119,47 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Rodinné dvojdomy v novo vytvorenej časti na kraji obce Orechová Potôň

Rodinné dvojdomy v novo vytvorenej časti na kraji obce Orechová Potôň

Lokalita: Orechová Potôň (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Bývajte v blízkosti krásnej prírody s dobrou dostupnosťou do Bratislavy/Šamorína/Dunajskej Stredy Rodinné domy sa predávajú v stave holodomu, v prípade záujmu je možné za príplatok 11.000€ dokončenie do stavu štandard na kľúč podľa Vášho výberu (bez kuchynskej linky). Úžitková plocha: 100m2 ( z toho terasa 15m2 ) Výmera pozemku: od 152m2 do 252m2 Počet izieb: 3 Parkovanie: Na vlastnom pozemku pre dve autá Kúrenie: Elektrické podlahové, v každej izbe vlastným termostat Inžinierske siete: Verejná Kanalizácia, Studňa Strecha: Väzníková strecha s Meditteran škrýdlami Občianska Vybavenosť: V obci sa nachádza Materská škôlka, Základná škola, Potraviny, Ihriská, Pošta / Lekáreň len vo vedľajšej dedine / Lokalita: 8 KM od mesta Dunajská Streda 20 KM od mesta Šamorín 35 KM od Bratislavy V obci je vlaková zastávka 5 KM od diaľnice R7 smer BA/KN Zaujímavé miesta v okolí: Malkia Park - útulné útočisko zachránených prevažne mačkovitých šeliem Slovakia Ring - patrí medzi najdlhšie pretekárske okruhy na svete X - bionicsphere - multifunkčný rezort pre šport a relax, Olympijské vybavenie na svetovej úrovni a široké možnosti relaxu s rodinou, priateľmi či kolegami Možnosť splavu, v blízkosti sa nachádza Malý Dunaj Dokončenie do stavu holodom: 12/2022 - v prípade záujmu je v tomto čase možné vyberať parkety, dvere, zárubne dverí, dlažbu a sanitu podľa predstáv z výberu štandard. Dokončenie na kľúč + kolaudácia: 03/2023 Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu.

178 500 €
2 100 €/m²

33 Stav, s.r.o.
EMERALD RESIDENCE-3.izbový byt Dunajská Streda

EMERALD RESIDENCE-3.izbový byt Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73.47 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj najnovší projekt v meste Dunajská Streda vzdialený len 30minút cesty autom z Bratislavy. O projekte Jedinečná polyfunkčná budova s názvom „EMERALD RESIDENCE“ na Námestí priateľstva, tvoria 3.poschodia a dokopy 16 bytov. Na výber sú 1.izbové bez balkóna a 2. a 3. izbové byty s balkónom. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. K dispozícii budú 3.izbové byty ktoré disponujú výmerami: 2.N.P Byt č. 3- 69,43+3,62m2 balkón-159.500€ Byt č. 5- 69,90+3,57m2 balkón-157.000€ 3.N.P. Byt č. 3- 69,43+3,62m2 balkón-159.500€ Byt č. 5- 69,90+3,57m2 balkón-157.000€ Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, farebná zámková dlažba. Dispozičné riešenie bytov: predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.500€ zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -maľovanie na bielo. Možnosť dokúpenia vlastného parkovacieho státia za 5.000€. Lokalita Dunajská Streda je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v trnavskom kraji. Dunajská Streda leží 29 km južne od Galanty, 53 km severozápadne od Komárna, 45 km juhovýchodne od Bratislavy a 39 km severne od maďarského Gyoru. Mestom prechádza aj železničná trať Bratislava-Komárno. Obľúbeným turistickým cieľom regiónu sú Thermalpark Dunajská Streda, Malkia park, Slovakia ring, Vodné mlyny- Tomašikovo, Dunajský Klátov, Czajlik rancz, a mnoho ďalších. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

169 000 €
2 300,26 €/m²

33 Stav, s.r.o.
EMERALD RESIDENCE-2.izbový byt Dunajská Streda

EMERALD RESIDENCE-2.izbový byt Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.16 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj najnovší projekt v meste Dunajská Streda vzdialený len 30minút cesty autom z Bratislavy. O projekte Jedinečný polyfunkčnú budovu s názvom „EMERALD RESIDENCE“ na Námestí priateľstva, tvoria 3.poschodia a dokopy 16 bytov. Na výber sú 1.izbové bez balkóna a 2. a 3. izbové byty s balkónom. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. K dispozícii budú 2.izbové byty ktoré disponujú výmerami: 2.N.P Byt č. 1- 64,34+2,87m2 balkón-143.500€ Byt č. 2- 69,42+6,04m2 balkón-149.500€ Byt č. 6- 67,71+5,40m2 balkón-154.500€ Byt č. 7- 56,45+5,12m2 balkón-REZERVOVANÉ Byt č. 8- 47,03+2,87m2 balkón-123.500€ 3.N.P. Byt č. 1- 64,34+2,87m2 balkón-143.500€ Byt č. 2- 69,42+6,04m2 balkón-149.500€ Byt č. 6- 67,71+5,40m2 balkón-154.500€ Byt č. 7- 56,45+5,12m2 balkón-139.500€ Byt č. 8- 47,03+2,87m2 balkón-123.500€ Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, farebná zámková dlažba. Dispozičné riešenie bytov: predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.500€ zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -maľovanie na bielo. Možnosť dokúpenia vlastného parkovacieho státia za 5.000€. Lokalita Dunajská Streda je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v trnavskom kraji. Dunajská Streda leží 29 km južne od Galanty, 53 km severozápadne od Komárna, 45 km juhovýchodne od Bratislavy a 39 km severne od maďarského Gyoru. Mestom prechádza aj železničná trať Bratislava-Komárno. Obľúbeným turistickým cieľom regiónu sú Thermalpark Dunajská Streda, Malkia park, Slovakia ring, Vodné mlyny- Tomašikovo, Dunajský Klátov, Czajlik rancz, a mnoho ďalších. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

123 500 €
2 367,71 €/m²

33 Stav, s.r.o.
EMERALD RESIDENCE-1.izbový byt Dunajská Streda

EMERALD RESIDENCE-1.izbový byt Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 29.37 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj najnovší projekt v meste Dunajská Streda vzdialený len 30minút cesty autom z Bratislavy. O projekte Jedinečný polyfunkčnú budovu s názvom „EMERALD RESIDENCE“ na Námestí priateľstva, tvoria 3.poschodia a dokopy 16 bytov. Na výber sú 1.izbové bez balkóna a 2. a 3. izbové byty s balkónom. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. K dispozícii budú 1.izbové byty ktoré disponujú výmerami 29,07m2. Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, farebná zámková dlažba. Dispozičné riešenie bytov: predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.500,-Eur zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -maľovanie na bielo. Lokalita Dunajská Streda je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v trnavskom kraji. Dunajská Streda leží 29 km južne od Galanty, 53 km severozápadne od Komárna, 45 km juhovýchodne od Bratislavy a 39 km severne od maďarského Gyoru. Mestom prechádza aj železničná trať Bratislava-Komárno. Obľúbeným turistickým cieľom regiónu sú Thermalpark Dunajská Streda, Malkia park, Slovakia ring, Vodné mlyny- Tomašikovo, Dunajský Klátov, Czajlik rancz, a mnoho ďalších. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

85 000 €
2 894,11 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Kompletne zariadený nadštandardný 4-izbový rodinný dom v obci Orechová Potôň!

Kompletne zariadený nadštandardný 4-izbový rodinný dom v obci Orechová Potôň!

Lokalita: Orechová Potôň (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 157 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj kompletne zariadený nadštandardný 4-izbový rodinný dom v obci Orechová Potôň vzdialený len 7km od Dunajskej Stredy. Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku 751m2 a jeho úžitková plocha je 157 m2 vrátane terasy. Projekt domu bol starostlivo vybratý vzhľadom k tvaru pozemku a má veľmi dobre navrhnuté dispozičné riešenie: • predsieň;-vstavaná skriňa so sedením, zrkadlo; • samostatná hosťovská toaleta- wc, umývadlo, zrkadlo; • špajza-vstavané poličky; • obývacia izba s kuchyňou a jedálňou-kuchynská linka (vstavané spotrebiče- elektrický sporák s rúrou, chladnička, mraznička, umývačka riadu, digestor a mikrovlnná rúra,) ostrovček, sedačka v tvare U, konferenčný stolík, jedálenský stôl + stoličky, veľké ozdobné zrkadlo, klimatizácia; • chodba-vstavaná skriňa po celej stene, machový obraz; • detská izba-vstavaná skriňa, posteľ; • spálňa- manželská posteľ s podsvietením, nočné stolíky; • šatník-vstavaná skriňa, gauč (vhodná tiež ako detská izba); • kúpeľňa s toaletou-dvojité umývadlo, podsvietené zrkadlo, poličky-ukladací priestor, samostatná vaňa, wc, sprchovací kút; • technická miestnosť- bojler 120l, práčka • terasa a • parkovacie státie pre 2 autá- zámková dlažba. Technické riešenie domu: •obvod- tehla Thermobrick 30cm, zateplenie 15 cm polystyrénom • podkrovný úložný priestor (bez OSBD), • betónová strešná krytina Terran, • hromozvod na komplet, • sadrokartónový strop, led osvetlenie po celej chodbe, ozdobné kryštálové lampy v celom dome. • Maľovanie na bielo, dekoratívne maľovanie San Marco • plastové okná s izolačným trojsklom-vnútorné žalúzie, skryté garniže, záclony bielej farby, ozdobná drapéria, • podlahové kúrenie– elektrické, termostat v každej miestnosti • dvere hladké plné -bielej farby • v celom dome sa nachádzajú kachličky, v izbách parkety, lišty bielej farby • mestská voda, kanalizácia • skolaudovaný v roku 2019 Nábytok bol v celom dome vyrábaný na mieru jedným stolárom z masívneho materiálu. Dedina je vzdialená 7km od Dunajskej Stredy. Lokalita: Ak ste už počuli o kráse Žitného ostrova tak tu si ho môžete užiť ešte naplno, nedotknutá príroda ako si ju pamätáme ešte z dávnych čias. Dedinka nachádzajúca sa v okrese Dunajská Streda. Dedina ponúka pokoj a kľud od veľkomestského hluku. Občianska vybavenosť: • Materská škola • Základná škola • Rímskokatolícky kostol • Predajňa potravinárskeho tovaru • Pohostinstvo, reštaurácia • Kultúrny dom • Pošta • Rozsiahla oddychová zóna parku v centre obce-detské ihrisko • Fitness • Autobus, vlaková zastáva • 4km vzdialená diaľnica R7 Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu!

320 000 €
2 038,22 €/m²

33 Stav, s.r.o.
4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA KĽÚČ V NADŠTANDARDE V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA KĽÚČ V NADŠTANDARDE V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 102.2 m²

Ponúkame vám na predaj výborne dispozične riešený byt v novostavbe s vlastným parkovaním v centre mesta Šamorín Vďaka D4/R7 výborná a rýchla dostupnosť do Bratislavy - Podunajské Biskupice 15 min - Ružinov 15 min - Petržalka 15 min PENTHOUSE – 4 izbový byt -Úžitková plocha v rozlohe 102,20 m² -Vlastná terasa na zadnej časti budovy 120 m² -Tepelné čerpadlo -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom -Prípojka na vysokorýchlostný internet -Predpríprava kuchyne - prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák -Predpríprava na alarm -Predpríprava na klimatizáciu -Gletovaná omietka stropov a stien -Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou -Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou VÝHODY BYTU: JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ -nízke mesačné náklady -bývanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite -presvetlený byt počas celého dňa -v blízkosti športový areál X-BIONIC Nehnuteľnosť sa nachádza v zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú obchody a služby, materské, základné a stredné školy, zdravotné stredisko, reštaurácie a kaviarne, fitnescentrum, park, atď. Dokončený nadštandardný Byt na 3NP. bytového domu s úžitkovou plochou 102,20m2 + 120m2 terasa. Konečná cena 367 980€ vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. Dokočenie bytov do 1Q/2023. Vizualizácie sú orientačné V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku !

367 980 €
3 600,59 €/m²

33 Stav, s.r.o.
REZERVOVANÝ - 1 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

REZERVOVANÝ - 1 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 31.34 m²

Ponúkame vám na predaj výborne dispozične riešený byt v novostavbe s vlastným parkovaním v centre mesta Šamorín Vďaka D4/R7 výborná a rýchla dostupnosť do Bratislavy - Podunajské Biskupice 15 min - Ružinov 15 min - Petržalka 15 min COMFORT – 1 izbový byt -Úžitková plocha v rozlohe 31,34 m² -Vlastná terasa 9,15 m² -Elektrické podlahové kúrenie -Vlastný bojler -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom -Prípojka na vysokorýchlostný internet -Predpríprava kuchyne - prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák -Predpríprava na alarm -Predpríprava na klimatizáciu -Gletovaná omietka stropov a stien -Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou -Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou -Maľovanie na bielo -Spotrebný materiál -Koordinácia stavebnej činnosti VÝHODY BYTU: -nízke mesačné náklady -bývanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite -veľké francúzske okná -v blízkosti športový areál X-BIONIC a hrádza Nehnuteľnosť sa nachádza v zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú obchody a služby, materské, základné a stredné školy, zdravotné stredisko, reštaurácie a kaviarne, fitnescentrum, park ODPORÚČANIE MAKLÉRKY: Bývanie v skvelej lokalite, ktorá v sebe spája všetky výhody centra mesta vrátane výbornej pešej dostupnosti kamkoľvek. Byt je presvetlený a pôsobí príjemne. Novému majiteľovi dáva možnosť vybrať si dokončenie bytu podľa vlastných predstáv a to v rámci nadštandardu podľa určenia predávajúceho. Šamorín je mesto, ktoré vďaka svojej bohatej občianskej vybavenosti ponúka skvelé bývanie a určite osloví aj milovníkov rôznych športových aktivít. Okrem športových a voľnočasových aktivít ponúka aj kvalitnú gastronómiu. Dokončený nadštandardný Byt na 2NP. bytového domu s úžitkovou plochou 31,34m2 + 9,15m2 balkón. Konečná cena bytu 113 912€ vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. Dokočenie bytov do 1Q/2023. Vizualizácie sú orientačné V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, a zabezpečím osobnú obhliadku!

113 912 €
3 634,72 €/m²

33 Stav, s.r.o.
3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 74.6 m²

Ponúkame vám na predaj výborne dispozične riešený byt v novostavbe s vlastným parkovaním v centre mesta Šamorín Vďaka D4/R7 výborná a rýchla dostupnosť do Bratislavy - Podunajské Biskupice 15 min - Ružinov 15 min - Petržalka 15 min BYT DE LUXE – 3 izbový byt -Úžitková plocha v rozlohe 74,60 m² -Vlastná terasa na zadnej časti budovy 23,32 m² -Tepelné čerpadlo -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom -Prípojka na vysokorýchlostný internet -Predpríprava kuchyne - prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák -Predpríprava na alarm -Predpríprava na klimatizáciu -Gletovaná omietka stropov a stien -Maľovanie na bielo VÝHODY BYTU: -nízke mesačné náklady -bývanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite -presvetlený byt počas celého dňa -v blízkosti športový areál X-BIONIC a hrádza ODPORÚČANIE MAKLÉRKY: Bývanie v skvelej lokalite, ktorá v sebe spája všetky výhody centra mesta vrátane výbornej pešej dostupnosti kamkoľvek. Byt je presvetlený a pôsobí príjemne. Novému majiteľovi dáva možnosť dokončiť si byt podľa vlastných predstáv za príplatok. Byt sa predáva v stave holobytu. Holobyt 2. NP. bytového domu s úžitkovou plochou 74,60m2 + 23,32 m2 balkón. Konečná cena holobytu je 222 800€ (dokončenie do štandardu dohodou) vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. Dokočenie bytov do 1Q/2023. Vizualizácie sú orientačné V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku.

222 800 €
2 986,60 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Na predaj rodinný dom s garážou v obci Kútniky.

Na predaj rodinný dom s garážou v obci Kútniky.

Lokalita: Kútniky (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Realitná kancelária 33reality, Vám ponúka na predaj rozostavaný 4.izbový rodinný dom v obci Kútniky. Zastavaná plocha nehnutelnosti je 303m2 +terasa 37m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba kúpeľňa samostatná toaleta kuchyňa+ špajza Spálňa detská izba garáž Interiér bytu: Tehla 38cm Heluz, 7cm izolácia plastové okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení -vykurovanie cez plynový kotol, kanalizácia, mestská voda Záhrada: Rozmer-741m2- terénne úpravy -parkovanie pre 2 osobné autá pred domom. Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej časti dediny s chodníkom, detským ihriskom. Priame napojenie na rýchlostnú cestu 63 a odtiaľ 15min. napojenie na diaľnicu R7. Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

330 000 €
970,59 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Moderný Rodinný Dom v obci Holice na Predaj

Moderný Rodinný Dom v obci Holice na Predaj

Lokalita: Holice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 205 m²

Moderný rodinný dom 15 MIN od BA v obci Holice – Stará Gala VÝHODY - Jednoduchá dostupnosť na diaľnicu R7 - Slepá ulica - pokojné bývanie - Okraj časti obce - bez výstavby bytových domov v okolí - Rodičovská kúpeľňa so šatníkom - Skrytá komora Počet izieb: 4 Zastavaná plocha: 235 m2 Celková úžitková plocha m2: 205 m2 ( s garážou ) Plocha obytnej časti m2: 75 m2 Výmera pozemku m2: 750 m2 Dispozičné riešenie: Zádverie 6,40 m2, Garáž 37,5 m2, Tech. miestnosť 5,27 m2, Zádverie 5,36 m2, Chodba 8,17 m2, Izba 13,55 m2, Izba 13,55 m2, Kúpeľňa 8,50 m2, WC 2,10 m2, Komora 3,70 m2, Kuchyňa 14,40 m2, Obývacia izba 33,90 m2, Spálňa 13,25 m2, Šatník 6,65 m2, Kúpeľňa 7,85m2, Terasa 25,00 m2 Nehnuteľnosť je napojená na elektriku 220 V, Kúrenie je elektrické podlahové-teplota v každej miestnosti je zvlášť regulovateľná. Prípravu teplej vody zabezpečuje elektrický bojler 200 l. Energetický certifikát rodinného domu je "A". CENA RODINNÉHO DOMU: 390 000 EUR Dom • Tehly Porotherm • Obvodové murivo hrúbka 300 mm • Zateplenie polystyren EPS hr. 150 mm • Fasádna farba BAUMIT 1,5 mm + RUSTIQUE obklad • Väzníková strešná konštrukcia MiTech + FATRAFOL Okná • Profil ALUPLAST IDEAL 4000 • ROTO NT kovanie • CE GLASS trojsklo Interiér • Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi zvlášť ku každej miestnosti • Obklad + dlažba, parkety hr. 8 mm • Interiérové dvere • Vypínače LEGRAND • Predpríprava na alarm, klimatizáciu, centr.vysávač Parkovanie • Na vlastnom pozemku 2x + garaž 2x Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Tehla Príjazdová cesta: Betón Podpivničený: Nie Skolaudovaný v roku: 2018 Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia, Kúrenie: Elektrické, Podlahové Počet nadzemných podlaží: 1 Forma vlastníctva: Fyzická osoba Energetický certifikát budovy: Trieda A Energetický certifikát - (VYKUROVANIE): Trieda A Energetický certifikát - (Príprava TUV): Trieda A Mesačná réžia: 180 eur na 3 osoby

390 000 €
1 902,44 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Nová etapa 3.izbových rodinných dvojdomov v obci Horné Mýto

Nová etapa 3.izbových rodinných dvojdomov v obci Horné Mýto

Lokalita: Horné Mýto (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové rodinné domy s dvoma bytovými jednotami, v tichej dedinke v srdci Žitného ostrova-HORNÉ MÝTO Dedina je vzidalá 10km od Dunajskej Stredy Dokončenie výstavby domov sa ráta na November 2022 Dvojdom ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi V cene domu sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, terasa a záhrada s rozmermi 240m2. Zastavaná plocha rodinného domu je 95m2 Úžitková plocha rodinného domu je 75m Rodinný dom je ponúkaný na predaj ako holodom: -elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, -plastové trojsklo okná antracit-biele, -zásuvky a vypínače, bojler, príprava na alarm, príprava v každej miestnosti na TV a na internet /optické káble/ V prípade záujmu možnosť dokončenia do stavu štandard za príplatok 10.000€ bez kuchynskej linky Exteriér: fasádna farba, oplotenie zadnej a bočnej časti pozemku- bariérové+ betónové, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia, voda je z mestského vodovodu, kanalizácia, chodník okolo domu. Lokalita: Ak ste už počuli o kráse Žitného ostrova tak tu si ho môžete užiť ešte naplno, nedotknutá príroda ako si ju pamätáme ešte z dávnych čias. Dedinka nachádzajúca sa v okrese Dunajská Streda, obklopená riekami Malý Dunaj a Klátovské rameno v srdci Žitného ostrova. Dedina ponúka pokoj a kľud od veľkomestského hluku Občianská vybavenosť: • Materská škola • Základná škola • Rímskokatolícky kostol • Predajňa potravinárskeho tovaru • Pohostinstvo • Kultúrny dom • Pošta • Rozsiahla oddychová zóna parku v centre obce-detské ihrisko • Cyklotrasy • Autobus Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať ohľadne vašich otázok, radi Vám ich zodpovieme, alebo poskytneme osobnú obhliadku bytu! V cene sú zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa právneho servisu zabezpečené právnickou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho hypoterkárneho partnera.

134 000 €
1 786,67 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Štál!

Nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Štál!

Lokalita: Dolný Štál (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Štál vzdialený len 7km od Dunajskej Stredy. Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku 431 m2 a jeho úžitková plocha je 119,14 m2 vrátane terasy, z toho krásna zastrešená terasa má výmeru 17,06 m2 a podlahová plocha samotného domu je 101,54 m2. Projekt domu bol starostlivo vybratý vzhľadom k tvaru pozemku a má veľmi dobre navrhnuté dispozičné riešenie: -vchod -zboku domu zádverie, predsieň - chodba s priestorom na vstavané skrine -samostatná hosťovská toaleta s umývadlom, technická miestnosť, kúpeľňa s -vaňou, sprchovým kútom, umývadlom a toaletou, ktorá disponuje oknom, 2 -samostatné spálne. Dominantou celého domu je veľkorysý denný priestor -kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou časťou 34,65 m2, s výstupom na -krytú terasu. Z obývacej izby sa prechádza do tretej spálne s francúzskym oknom vedúcim na terasu a záhradu. Dom je naozaj vzdušný a prekvapí Vás priestorom, ktorý svojim novým majiteľom poskytne. Technické riešenie domu: Obvod- tehla Thermobrick 30 cm, zateplenie 15 cm polystyrénom, stropná izolácia 30 cm minerálnou vlnou, podlahová izolácia 10 cm polystyrén, vonkajšia fasádna silikónová omietka, podkrovný úložný priestor (bez OSBD), betónová strešná krytina Terran, okapové zvody, hromozvod na komplet + revízia, vnútorné priečky tehla, sadrokartónový strop, omietky vápenno-cementové, plastové 6 komorové okná s izolačným trojsklom, vchodové bezpečnostné dvere vo farbe, alarm – predpríprava, predpríprava na elektrickú bránu, odpad – septik, podlahové kúrenie – elektrické DEVI, kotol 120 l, mestská voda, okapové chodníky, terasy a parkovacie miesta v zámkovej dlažbe, oplotenie zo všetkých strán. Optika - Telekom. Cena rodinného domu v štádiu holodom je 195.000 Eur. Cena rodinného domu s možnosťou dokončenia do štádia štandard podľa vlastného výberu je205.000Eur: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou -maľovanie na bielo -upratovanie Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu!

195 000 €
1 625 €/m²

33 Stav, s.r.o.
DRUHÁ ETAPA-3izbový byt, poschodie Veľké Uľany

DRUHÁ ETAPA-3izbový byt, poschodie Veľké Uľany

Lokalita: Veľké Úľany (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 103.54 m²

Realitná kancelária 33reality, Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešení 3 izbový byt. Byt ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. V cene sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, vlastná záhrada od 71,27m2, vlastný balkón. Úžitková plocha nehnutelnosti je 103,54m2. Dispozičné riešenie: Schody z boku domu Vstupná chodba- výstup na povalu, videovrátnik. Kúpeľňa-predpríprava pre dvojté umývadlo,vaňu a práčku 2x Toaleta -bojler Obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na krytú terasu- prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák(bez kuchynskej linky) Rodičovská spálňa-výstup na prednú terasu Detská izba Sklad-5,3m2 Interiér bytu: -elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, -okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, -príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD videovrátnik, -videovrátnik ,zásuvky a vypínače, bojler, Cenník za vybavenie bytu 7.500,- € Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou Štandardná kuchynská linka bez spotrebičov Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou Maľovanie na bielo Spotrebný materiál Koordinácia stavebnej činnosti Upratovanie Na fotkách je nehnuteľnosť v štádiu nadštandard!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

147 500 €
1 424,57 €/m²

33 Stav, s.r.o.
1 2