Novostavby.sk

Inzeráty predajcu 33 Stav, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
33 Stav, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
https://33reality.sk/
Adresa:
Hlavná 0944106208
Dunajská Streda
92901
Nájdených 29 novostavieb
1 2
Najnovší projekt s 3-izbovými bytmi a vlastným parkovaním-2.N.P.

Najnovší projekt s 3-izbovými bytmi a vlastným parkovaním-2.N.P.

Lokalita: Šaľa (Šaľa)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84.72 m²

Najnovší projekt v meste Šaľa vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy. Projekt ponúka komorné a privátne bývanie obklopené vyrastenými stromami v pokojnej a bezpečnej lokalite , čím je vhodným domovom pre tých, ktorí túžia po mestskom bývaní a zároveň po tichu a zeleni. O projekte Jedinečný a uzavretý rezidenčný komplex „Novostavba 10RD“ v areáli Diakovce, tvoria rodinné domy s dvoma bytovými jednotkami na prízemí a dvoma na poschodí. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia, terasa a k prízemným bytom aj vlastná záhrada. Každý byt má rovnaké rozvrhnutie. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na Máj 2023. Byty K dispozícii budú 3 izbové byty ktoré disponujú výmerami 84,72m2 so zastrešenou terasou na zadnej časti budovy 5,64m2. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami, farebná zámková dlažba, oplotenie okolo záhrady, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia. Dispozičné riešenie bytov: vstupná chodba, kúpeľňa, toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu, rodičovská spálňa, detská izba. Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.000,-Eur zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -štandardná kuchynská linka, -maľovanie na bielo. Lokalita Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody, iba necelých 50 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

148 000 €
1 746,93 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Najnovší projekt s 3-izbovými bytmi a vlastným parkovaním a záhradou.

Najnovší projekt s 3-izbovými bytmi a vlastným parkovaním a záhradou.

Lokalita: Šaľa (Šaľa)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 108.34 m²

Najnovší projekt v meste Šaľa vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy. Projekt ponúka komorné a privátne bývanie obklopené vyrastenými stromami v pokojnej a bezpečnej lokalite, čím je vhodným domovom pre tých, ktorí túžia po mestskom bývaní a zároveň po tichu a zeleni. O projekte Jedinečný a uzavretý rezidenčný komplex „Novostavba 10RD“ v areáli Diakovce, tvoria rodinné domy s dvoma bytovými jednotkami na prízemí a dvoma na poschodí. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia, terasa a k prízemným bytom aj vlastná záhrada. Každý byt má rovnaké rozvrhnutie. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na Máj 2023. Byty K dispozícii budú 3 izbové byty ktoré disponujú výmerami 108,34m2 s terasou na zadnej časti budovy cca 17m2. Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami, farebná zámková dlažba, oplotenie okolo záhrady, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia. Dispozičné riešenie bytov: vstupná chodba- kúpeľňa, toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu, rodičovská spálňa, detská izba. Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.000,-Eur zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -štandardná kuchynská linka, -maľovanie na bielo. Lokalita Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody, iba necelých 50 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

163 000 €
1 504,52 €/m²

33 Stav, s.r.o.
DRUHÁ ETAPA-3izbový byt, poschodie Veľké Uľany

DRUHÁ ETAPA-3izbový byt, poschodie Veľké Uľany

Lokalita: Veľké Úľany (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 103.54 m²

Realitná kancelária 33reality, Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešení 3 izbový byt. Byt ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. V cene sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, vlastná záhrada od 71,27m2, vlastný balkón. Úžitková plocha nehnutelnosti je 103,54m2. Dispozičné riešenie: Schody z boku domu Vstupná chodba- výstup na povalu, videovrátnik. Kúpeľňa-predpríprava pre dvojté umývadlo,vaňu a práčku 2x Toaleta -bojler Obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na krytú terasu- prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák(bez kuchynskej linky) Rodičovská spálňa-výstup na prednú terasu Detská izba Sklad-5,3m2 Interiér bytu: -elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, -okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, -príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD videovrátnik, -videovrátnik ,zásuvky a vypínače, bojler, Cenník za vybavenie bytu 7.500,- € Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou Štandardná kuchynská linka bez spotrebičov Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou Maľovanie na bielo Spotrebný materiál Koordinácia stavebnej činnosti Upratovanie Na fotkách je nehnuteľnosť v štádiu nadštandard!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

147 500 €
1 424,57 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, priamo vedľa areálu RED-OAK Golf club-Lužianky-Nitra .

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, priamo vedľa areálu RED-OAK Golf club-Lužianky-Nitra .

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj 4.izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, priamo vedľa areálu RED-OAK Golf club-Lužianky-Nitra . V cene domu sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, priestranná terasa a pozemok s rozmermi 457,5m2. Zastavaná plocha rodinného domu je 125m2 bez terasy a k tomu terasa vo výmere 18m2. Úžitková plocha rodinného domu je 101,59m2 a k tomu terasa vo výmere 12m2. Dispozičné riešenie: Závetrie-1,65m2 Zádverie-3,11m2 Chodba-7,89m2 Izba-11,63m2 Izba-11,40m2 Technická miestnosť-2,63m2 Kúpeľňa-8,43m2 WC-1,75m2 Špajza-1,79m2 Obývacia izba+kuchyňa-33,83m2 Spálňa-12,34m2 Šatňa-6,82m2 Terasa-18,32m2 Dom je postavený z kvalitných stavebných materiálov- tehla 25cm +15cm fasada, väzníková strecha, povala. Medzi domami /bytovými jednotkami/ sú tehli 2x25cm+styrodur 5cm Rodinný dom je ponúkaný na predaj ako holodom: -plastové okná s izolačným trojsklom KBE,vo farbe antracit-biele, -zásuvky a vypínače, príprava na alarm, príprava v každej miestnosti na TV a na internet /optické káble/... -tepelné čerpadlo Dokončenie domu do stavu ŠTANDARD: Cena: 15.000,- € Plávajúca podľaha podľa vlastného výberu s montážou Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou Maľovanie na bielo Spotrebný materiál Koordinácia stavebnej činnosti Upratovanie Exteriér: fasádna farba, oplotenie zadnej a bočnej časti pozemku- bariérové+ pletené, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia, kanalizácia, mestská voda chodník okolo domu,& terasa bez zastrešenia Lokalita Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu s novovybudovaným golfovým ihriskom, iba necelých 100 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať ohľadne vašich otázok, rada Vám ich zodpovieme, alebo poskytneme osobnú obhliadku!

245 000 €
1 960 €/m²

33 Stav, s.r.o.
POSLEDNEDNÁ GARÁŽ! Na predaj garáž, v novovybudovanej časti Michal na Ostrove.

POSLEDNEDNÁ GARÁŽ! Na predaj garáž, v novovybudovanej časti Michal na Ostrove.

Lokalita: Michal na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: Garáž   Úžítková plocha: 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáže, v novovybudovanej súkromnej časti dediny Michal na na Ostrove-Kolónia. Skolaudované! Garáže sú postavené v súkromnej štvrti s novou príjazdovou asfaltovou cestou. 8x garáž v radovej výstavbe Celková výmera: 19,8m2 Vstup cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie. Dedina je vzdialená 7km od Dunajskej Stredy. Lokalita: Ak ste už počuli o kráse Žitného ostrova tak tu si ho môžete užiť ešte naplno, nedotknutá príroda ako si ju pamätáme ešte z dávnych čias. Dedinka nachádzajúca sa v okrese Dunajská Streda. Dedina ponúka pokoj a kľud od veľkomestského hluku. Občianská vybavenosť: • Materská škola • Základná škola • Rímskokatolícky kostol • Predajňa potravinárskeho tovaru • Pohostinstvo • Kultúrny dom • Pošta • Rozsiahla oddychová zóna parku v centre obce-detské ihrisko • Cyklotrasa • Autobus • 4km vzdialená diaľnica R7 Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať ohľadne vašich otázok, radi Vám ich zodpovieme, alebo poskytneme osobnú obhliadku bytu! V cene sú zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa právneho servisu zabezpečené právnickou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho hypoterkárneho partnera.

21 000 €
1 105,26 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Posledný prízemný 3izbový prízemný byt Veľké Uľany

Posledný prízemný 3izbový prízemný byt Veľké Uľany

Lokalita: Veľké Úľany (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93.32 m²

Realitná kancelária 33reality, Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešení 3 izbový byt. Byt ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. V cene sú zahrnuté 2 parkovacie miesta, vlastná záhrada od 143,75m2, predzáhradka 93,55m2. Zimná záhrada 17,50m2 ktorá je napojená na terasu 17,50m2. Úžitková plocha nehnutelnosti je 93,32m2. Dispozičné riešenie: Schody z boku domu Vstupná chodba- výstup na povalu, videovrátnik. Kúpeľňa-predpríprava pre dvojté umývadlo,vaňu a práčku 2x Toaleta -bojler Obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na krytú terasu- prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák(bez kuchynskej linky) Rodičovská spálňa-výstup na prednú terasu Detská izba Interiér bytu: -elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, -okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, -príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD videovrátnik, -videovrátnik,zásuvky a vypínače, bojler, Cenník za vybavenie bytu 7.500,- € Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou Štandardná kuchynská linka bez spotrebičov Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou Maľovanie na bielo Spotrebný materiál Koordinácia stavebnej činnosti Upratovanie Na fotkách je nehnuteľnosť v štádiu nadštandard!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

167 500 €
1 794,90 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Jedinečná ponuka! Dokončený byt v stave štandard za výhodnejšiu cenu- Horný byt!

Jedinečná ponuka! Dokončený byt v stave štandard za výhodnejšiu cenu- Horný byt!

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

High-endový projekt v meste Nitra vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy. Projekt ponúka komorné a privátne bývanie obklopené vyrastenými stromami v pokojnej a bezpečnej lokalite Lužianky, čím je vhodným domovom pre tých, ktorí túžia po mestskom bývaní a zároveň po tichu a zeleni. O projekte Jedinečný a uzavretý rezidenčný komplex „Novostavba 34RD“ v areáli Lužianky, tvoria rodinné domy s dvoma bytovými jednotkami na prízemí a dvoma na poschodí. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia, terasa a vlastná záhrada na prízemí. Každý byt má rovnaké rozvrhnutie . Elegantné terasovité zasadenie tu prináša neopakovateľné východy a západy slnka i výhľady na mesto. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. Byty K dispozícii budú 3 izbové byty ktoré disponujú výmerami 79,82m2 so zastrešenou terasou cca 10m2. Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, strešná krytina Mediterran-Coppo Modena, Ferrara, farebná zámková dlažba, oplotenie okolo záhrady, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia. Dispozičné riešenie bytov: Schody z boku domu, vstupná chodba- výstup na povalu, kúpeľňa, toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na krytú terasu, rodičovská spálňa, detská izba. Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Výhoda prvej bytovky s dokončením do stavu štandard zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -štandardná kuchynská linka, -maľovanie na bielo, San Marco, tapety -televízor v obývačke a spálne -predpríprava na fotovoltaiku Tieto byty sa pripravujú ako vzorové byty!! Fotky štandardu aj vizualizácie sú len ILUSTRAČNÉ pre predstavu!!!! Lokalita Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu s novovybudovaným golfovým ihriskom, iba necelých 100 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

179 000 €
2 265,82 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Na prenájom krásny zariadený 3.izbový byt Veľký Meder!

Na prenájom krásny zariadený 3.izbový byt Veľký Meder!

Lokalita: Veľký Meder (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Realitná kancelária 33reality Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3.izbový byt s zariadením v tichej, novovybudovanej lokalite mesta Veľký Meder s parkovacím státím. Byt sa nachádza na poschodí, vo veľmi dobrej lokalite, s dobrou dostupnosťou do mesta. Dispozičné riešenie bytu: -schodisko -kuchyňa s obývačkou-kuchynská linka, jedálenský stôl+ stoličky, gauč, konferenčný stolík, televízna stena, poličky, lampy,televízor -špajza -spálňa-skriňa, posteľ, nočný stolík, komoda, -kúpeľňa-vaňa, umývadlo ,zrkadlo, toaleta, -terasa Možnosťou nasťahovania od okamžite. Byt je vhodný pre max 2 dospelé osoby. Cena prenájmu je bez réžie. Pri podpise sa skladá: -2.mesačná kaukcia, -1.mesiac podnájom, -250eur provízia realitnej kancelárie V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o byte, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

500 €/mes.

33 Stav, s.r.o.
Na predaj 4.izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom- Dunajský Klátov!

Na predaj 4.izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom- Dunajský Klátov!

Lokalita: Dunajský Klátov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom v obci Dunajský Klátov vzdialený len 5km od Dunajskej Stredy. Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku 715m2 a jeho úžitková plocha je 150m2 vrátane terasy. Projekt domu bol starostlivo vybratý vzhľadom k tvaru pozemku a má veľmi dobre navrhnuté dispozičné riešenie: • predsieň; • samostatná hosťovská toaleta, • obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a komorou, • 2x detská izba, • spálňa, • kúpeľňa s toaletou, • technická miestnosť, • terasa, • parkovacie státie pre 2 autá. Technické riešenie domu: •obvod- tehla Thermobrick 30cm, zateplenie 15 cm polystyrénom • hromozvod na komplet, • Maľovanie na bielo, • plastové okná s izolačným trojsklom • podlahové kúrenie–tepelné čerpadlo • predpríprava na klimatizáciu, alarm, vonkajšie žalúzie a internet • žumpa, v ceste príprava pre napojenie sa na kanalizáciu, mestská voda, • oplotenie, kovové brány. Dom sa predáva v stave holodom ale je možnosť dokončenia do stavu štandard podľa dohody. Dedina je vzdialená 5km od Dunajskej Stredy. Lokalita: Ak ste už počuli o kráse Žitného ostrova tak tu si ho môžete užiť ešte naplno, nedotknutá príroda ako si ju pamätáme ešte z dávnych čias. Dedinka nachádzajúca sa v okrese Dunajská Streda. Dedina ponúka pokoj a kľud od veľkomestského hluku. Občianska vybavenosť: • Materská škola, • Predajňa potravinárskeho tovaru, • Pohostinstvo, reštaurácia, • Kultúrny dom • Pošta, • Rozsiahla oddychová zóna parku v centre obce-detské ihrisko, • Autobus, Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu!

255 000 €
1 700 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Na prenájom krásny kompletne zariadený 2.izbový byt Dunajská Streda!

Na prenájom krásny kompletne zariadený 2.izbový byt Dunajská Streda!

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Realitná kancelária 33reality Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 2.izbový byt s kompletným zariadením v tichej lokalite mesta Dunajská Streda s parkovacím státím. Byt sa nachádza na 4.poschodí, vo veľmi dobrej lokalite, s dobrou dostupnosťou do mesta. Dispozičné riešenie bytu: -chodba-, vstavaná skriňa, vešiak -kuchyňa s obývačkou-kuchynská linka, jedálenský stôl+ stoličky, gauč, konferenčný stolík, televízna stena, poličky, lampy, -spálňa-skriňa, posteľ, zrkadlo, -kúpeľňa-vaňa, umývadlo ,zrkadlo, toaleta, -terasa Možnosťou nasťahovania od 5.10.2022. Byt je vhodný pre max 2 dospelé osoby. Cena nehnuteľnosti je vrátane réžie (voda, elektrina, internet-Tcom, televízia-DIGI,) Pri podpise sa skladá: -2.mesačná kaukcia, -1.mesiac podnájom, -400eur provízia realitnej kancelárie V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o byte, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

750 €/mes.
8,43 €/m²/mes.

33 Stav, s.r.o.
Novovzniknutý komplex prémiových 3izbových bytov-Nitra

Novovzniknutý komplex prémiových 3izbových bytov-Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

High-endový projekt v meste Nitra vzdialený len hodinu cesty autom z Bratislavy. Projekt ponúka komorné a privátne bývanie obklopené vyrastenými stromami v pokojnej a bezpečnej lokalite Lužianky, čím je vhodným domovom pre tých, ktorí túžia po mestskom bývaní a zároveň po tichu a zeleni. O projekte Jedinečný a uzavretý rezidenčný komplex „Novostavba 34RD“ v areáli Lužianky, tvoria rodinné domy s dvoma bytovými jednotkami na prízemí a dvoma na poschodí. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia, terasa a vlastná záhrada na prízemí. Každý byt má rovnaké rozvrhnutie . Elegantné terasovité zasadenie tu prináša neopakovateľné východy a západy slnka i výhľady na mesto. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. Byty K dispozícii budú 3 izbové byty ktoré disponujú výmerami 79,82m2 so zastrešenou terasou cca 10m2. Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, strešná krytina Mediterran-Coppo Modena, Ferrara, farebná zámková dlažba, oplotenie okolo záhrady, terénne úpravy pozemku bez zatrávnenia. Dispozičné riešenie bytov: Schody z boku domu, vstupná chodba- výstup na povalu, kúpeľňa, toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na krytú terasu, rodičovská spálňa, detská izba. Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 9.000,-Eur zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -štandardná kuchynská linka, -maľovanie na bielo. Lokalita Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu s novovybudovaným golfovým ihriskom, iba necelých 100 km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

179 000 €
2 265,82 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Kompletne dokončený Rodinný dvojdom s kuchynskou linkou -  4izbový na predaj v obci Dunajská Streda

Kompletne dokončený Rodinný dvojdom s kuchynskou linkou - 4izbový na predaj v obci Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Bývanie na pokojnom kraji mesta v slepej ulici. Lokalita: Poloha Rodinného domu Vám dá možnosť pohodlného cestovania. Je v blízkosti cesty 1. triedy smerom na Komárno a Bratislavu. Rýchla dostupnosť do Bratislavy aj cez novú diaľnicu R7 a to autom alebo z Modernej Autobusovej stanice pár minút chôdze od domu. VÝHODY Bratislava 35MIN Slepá ulica - pokojné bývanie Okraj časti obce Rekreačná oblasť v blízkosti Centrum mesta 15 minúť chôdze Dokončenie na kľúč podľa fotiek Rohová vaňa, Sprchový kút, dvojumývadlo WC v kúpeľni aj samostatne Garáž, brána na diaľkové ovládanie Predpríprava na el. žalúzie a klimatizáciu Počet izieb: 4 Zastavaná plocha: 151,48 m2 Celková úžitková plocha m2: 113,68 m2 Výmera pozemku m2: 434 m2 Kúrenie: Tepelné čerpadlo CENA RODINNÉHO DOMU NA KĽÚČ: 245.000 EUR Parkovanie: Na vlastnom pozemku + garážové státie Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Tehla Príjazdová cesta: Betón Podpivničený: Nie Kolaudácia do: 4Q/2022 Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia, Studňa Počet nadzemných podlaží: 1 Forma vlastníctva: Fyzická osoba Energetický certifikát budovy: Trieda A Energetický certifikát - (VYKUROVANIE): Trieda A Energetický certifikát - (Príprava TUV): Trieda A Mesačná réžia: 100 eur na 3 osoby Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať ohľadne vašich otázok, radi Vám ich zodpovieme, alebo poskytneme osobnú obhliadku bytu! V cene sú zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa právneho servisu zabezpečené právnickou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho hypoterkárneho partnera.

245 000 €
2 168,14 €/m²

33 Stav, s.r.o.
33Reality | Krásny samostatný 7-izbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky!

33Reality | Krásny samostatný 7-izbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky!

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 245.5 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj samostatný 7-izbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky vzdialený len 2km od Dunajskej Stredy Ak hľadáte pokojné bývanie, kde si budete môcť po práci vyvetrať hlavu a načerpať energiu, potom je toto miesto práve pre vás. V obci Veľké Dvorníky, 2 km od Dunajskej Stredy v tichej a bezpečnej ulici (slepá ulica). S veľkým priestranným pozemok (1090 m2) ponúka priestor na realizáciu Vašich plánov na záhrade a možnosť umiestnenia bazénu a altánku na grilovanie. Súčasťou domu sú solárne panely na ohrev teplej vody a 295l zásobnik na vodu / čiže máte teplú vodu počas 8 mesiacov úplne zadarmo , možnosť využitia na teplú vodu pre bazén. / a kvalita použitých materiálov ako aj taktiež príprava na fotofoltické panely, predpríprava na nabíjanie elektromobilu, alarm, vonkajšie kamery, videovrátnik.... radí tento dom do vyššej kategórie nehnuteľností. Vynikajúce dispozičné riešenie rozdelilo úžitkovú plochu 245,5m2 do komfortných izieb s možnosťou dostatočných úložných priestorov. Čerešničkou na torte sú terasy, ktoré sa nachádzajú – 1. na spodnom poschodí 25m2 kde je priamy východ z obývacieho priestoru spojeného s kuchyňou, 2. na poschodí - 76m2 zo vstupom z obývacieho priestoru pre deti, 3. - 82m2 zo vstupom z detských izieb na poschodí. K dispozícii sú až 3 parkovacie miesta pred domom, a 42m2 garáž. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: 1. Poschodie - vstupná chodba - šatník - technická miestnosť - prechod do garáže - garáž na 2 autá - hosťovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a WC, šatníkom a východom na terasu - pracovňa - práčovňa - miesto na pranie a sušenie bielizne - obývacia izba s ostrovčekom spojená s kuchyňou a východom na tesasu - komora - rodičovská spálňa s východom do záhrady - rodičovský šatník - rodičovská kúpelňa 2. Poschodie - detská izba s východom na terasu - detská izba s východom na terasu - kúpeľňa - detská obývačka s východom na terasu Dom sa predáva v stave HOLODOM, čomu zodpovedá nasledovné vyhotovenie: - hrubá stavba: betónové základy, obvodové steny pálená brúsená tehla hr. 30 cm, priečky pálená brúsená tehla hr. 15 cm, vence železobetón - sedlová strecha - krytina: betónová krytina Terran Zenit (odtieň Carbon) - vnútorné inštalácie: voda - vnútorné rozvody ukončené ventilmy - vonkajšia inštalácia vody na 2x na vrchných terasách, 1x na spodnej terase - voda dovedená zo studne - studňa - rozvod studňovej vody komplet na polievanie, predpríprava na závlahu, na bazén, záhradnu sprchu - predpríprava na samostatnú rozvodnú skriňu pre bazén, záhradne osvetlenie a záhradny domček - vnútorná kanalizácia- vnútorná elektroinštalácia ukončená vypínačmi a zásuvkami (vrátane bleskozvodu, osadený a zapojený elektrorozvádzač), - podlahové vykurovanie eletrické a infračervené, každá miestnosť samostatne ovládateľná - omietky vnútorné (cementové) - potery (cementové) - stropy: sadrokartón (zateplený 20 cm polysterénon na terasách a 20 cm minerálnou vatou ISOVER s parozábranou priamo pod sadrokartonom. - zateplenie starchy - striekaná PUR pena - 20 cm - 7-komorové plastové okná slovenského výrobcu trieda Aktiv 72/80 mm s 3-sklom (farba exteriéru – antracit, interiér – biele) - interiérová farba biela - zateplenie obvodového plášťa (polystyrén 20 cm) - vonkajšie omietky silikátové (farba: biela - antracit) - vsakovacia šachta na dažďové zvody 2x (vrátane kompletného pripojenia zvodov zo strechy) - železobetónová terasa - chodníky, parkovcacie státie zo zámkovej dlažby - predpríprava na a vybetónovaná na bránu - plot ABW antracit Dom má v cene tiež ako doplnkovú výbavu: - vlastnú studňu (vrátane osadenej certifikovanej šachty a domáceho čerpadla) - všetky spevnené plochy (zámková dlažba na vstupe pre parkovanie, zámková dlažba - prístupový chodník do domu, odkvapové chodníky okolo domu - zaštrkované, pod stánim pre autá betónová platňa) - plot okolo domu - betonový okrasný - zabudované vnútorné rozvody pre káblovú televíziu a internet vo všetkých obytných izbách - zabudované vnútorné rozvody pre alarm (bez ukončovacích prvkov) - zabudované vnútorné rozvody pre PC sieť vo všetkých obytných izbách - zabudované vnútorné rozvody pre videovrátnik (bez ukončovacích prvkov) - predpríprava na fotovoltaiku - príprava na nabíjaciu stanicu na elektromobil Kolaudácia začiatkom roka 2023! Dokončenie: Dom si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením pomôžeme po vzájomnej konzultácii. /dvere, parkety, dlažby, kúpeľne, wc, krb, komín, dlažba terasa, dlažba garáž / Lokalita: Dedina je vzdialená 2km od Dunajskej Stredy. Ak ste už počuli o kráse Žitného ostrova tak tu si ho môžete užiť ešte naplno, nedotknutá príroda ako si ju pamätáme ešte z dávnych čias. Malebná pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody iba necelých 40km od Bratislavy. V rozľahlom areáli sa dá oddychovať taktiež aktívne: je tu možnosť cykloturistiky, peších prechádzok, športového rybolovu, tenisu či mnoho iných aktivít. Občianska vybavenosť: • Materská škola • Základná škola • Rímskokatolícky kostol • Predajňa potravinárskeho tovaru • Pohostinstvo • Kultúrny dom • Pošta • Rozsiahla oddychová zóna parku v centre obce-detské ihrisko • Autobusová zastávka • 13km vzdialená diaľnica R7 Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

455 000 €
1 853,36 €/m²

33 Stav, s.r.o.
EMERALD RESIDENCE-3.izbový byt Dunajská Streda

EMERALD RESIDENCE-3.izbový byt Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73.47 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj najnovší projekt v meste Dunajská Streda vzdialený len 30minút cesty autom z Bratislavy. O projekte Jedinečná polyfunkčná budova s názvom „EMERALD RESIDENCE“ na Námestí priateľstva, tvoria 3.poschodia a dokopy 16 bytov. Na výber sú 1.izbové bez balkóna a 2. a 3. izbové byty s balkónom. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. K dispozícii budú 3.izbové byty ktoré disponujú výmerami: 2.N.P Byt č. 3- 69,43+3,62m2 balkón-159.500€ Byt č. 5- 69,90+3,57m2 balkón-157.000€ 3.N.P. Byt č. 3- 69,43+3,62m2 balkón-159.500€ Byt č. 5- 69,90+3,57m2 balkón-157.000€ Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, farebná zámková dlažba. Dispozičné riešenie bytov: predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.500€ zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -maľovanie na bielo. Možnosť dokúpenia vlastného parkovacieho státia za 5.000€. Lokalita Dunajská Streda je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v trnavskom kraji. Dunajská Streda leží 29 km južne od Galanty, 53 km severozápadne od Komárna, 45 km juhovýchodne od Bratislavy a 39 km severne od maďarského Gyoru. Mestom prechádza aj železničná trať Bratislava-Komárno. Obľúbeným turistickým cieľom regiónu sú Thermalpark Dunajská Streda, Malkia park, Slovakia ring, Vodné mlyny- Tomašikovo, Dunajský Klátov, Czajlik rancz, a mnoho ďalších. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

169 000 €
2 300,26 €/m²

33 Stav, s.r.o.
EMERALD RESIDENCE-2.izbový byt Dunajská Streda

EMERALD RESIDENCE-2.izbový byt Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.16 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj najnovší projekt v meste Dunajská Streda vzdialený len 30minút cesty autom z Bratislavy. O projekte Jedinečný polyfunkčnú budovu s názvom „EMERALD RESIDENCE“ na Námestí priateľstva, tvoria 3.poschodia a dokopy 16 bytov. Na výber sú 1.izbové bez balkóna a 2. a 3. izbové byty s balkónom. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. K dispozícii budú 2.izbové byty ktoré disponujú výmerami: 2.N.P Byt č. 1- 64,34+2,87m2 balkón-143.500€ Byt č. 2- 69,42+6,04m2 balkón-149.500€ Byt č. 6- 67,71+5,40m2 balkón-154.500€ Byt č. 7- 56,45+5,12m2 balkón-REZERVOVANÉ Byt č. 8- 47,03+2,87m2 balkón-123.500€ 3.N.P. Byt č. 1- 64,34+2,87m2 balkón-143.500€ Byt č. 2- 69,42+6,04m2 balkón-149.500€ Byt č. 6- 67,71+5,40m2 balkón-154.500€ Byt č. 7- 56,45+5,12m2 balkón-139.500€ Byt č. 8- 47,03+2,87m2 balkón-123.500€ Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, farebná zámková dlažba. Dispozičné riešenie bytov: predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.500€ zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -maľovanie na bielo. Možnosť dokúpenia vlastného parkovacieho státia za 5.000€. Lokalita Dunajská Streda je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v trnavskom kraji. Dunajská Streda leží 29 km južne od Galanty, 53 km severozápadne od Komárna, 45 km juhovýchodne od Bratislavy a 39 km severne od maďarského Gyoru. Mestom prechádza aj železničná trať Bratislava-Komárno. Obľúbeným turistickým cieľom regiónu sú Thermalpark Dunajská Streda, Malkia park, Slovakia ring, Vodné mlyny- Tomašikovo, Dunajský Klátov, Czajlik rancz, a mnoho ďalších. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

123 500 €
2 367,71 €/m²

33 Stav, s.r.o.
EMERALD RESIDENCE-1.izbový byt Dunajská Streda

EMERALD RESIDENCE-1.izbový byt Dunajská Streda

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 29.37 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj najnovší projekt v meste Dunajská Streda vzdialený len 30minút cesty autom z Bratislavy. O projekte Jedinečný polyfunkčnú budovu s názvom „EMERALD RESIDENCE“ na Námestí priateľstva, tvoria 3.poschodia a dokopy 16 bytov. Na výber sú 1.izbové bez balkóna a 2. a 3. izbové byty s balkónom. Ku každému bytu patria dva vyhradené parkovacie státia. Byty si viete zakúpiť v stave holo a dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo Vám veľmi radi s dokončením do štádia štandard pomôžeme. Kolaudácia je plánovaná na začiatok Q2/2023. K dispozícii budú 1.izbové byty ktoré disponujú výmerami 29,07m2. Exteriér v podobe záhradky na prízemí a parkovacím státím. Maľovanie bielej farby s lícovými tehlami RUSTIQUE, farebná zámková dlažba. Dispozičné riešenie bytov: predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa Základnými vybaveniami bytov sú elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi v miestnostiach, okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení, príprava na alarm, internet /optický kábel/, v každej miestnosti na TV -LCD, videovrátnik, zásuvky a vypínače, bojler. Štandardné vybavenie v hodnote 8.500,-Eur zahŕňa: -plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -interiérové dvere so zárubňou, hladké plné, podľa vlastného výberu s montážou, -kompletné vybavenie kúpeľne-kvalitné obklady podľa vlastného výberu, dlažieb a sanity s montážou, -maľovanie na bielo. Lokalita Dunajská Streda je okresné mesto okresu Dunajská Streda na južnom Slovensku ležiace v trnavskom kraji. Dunajská Streda leží 29 km južne od Galanty, 53 km severozápadne od Komárna, 45 km juhovýchodne od Bratislavy a 39 km severne od maďarského Gyoru. Mestom prechádza aj železničná trať Bratislava-Komárno. Obľúbeným turistickým cieľom regiónu sú Thermalpark Dunajská Streda, Malkia park, Slovakia ring, Vodné mlyny- Tomašikovo, Dunajský Klátov, Czajlik rancz, a mnoho ďalších. Vizualizácia je len ILUSTRAČNÁ!!!! Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku!

85 000 €
2 894,11 €/m²

33 Stav, s.r.o.
4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA KĽÚČ V NADŠTANDARDE V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA KĽÚČ V NADŠTANDARDE V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 102.2 m²

Ponúkame vám na predaj výborne dispozične riešený byt v novostavbe s vlastným parkovaním v centre mesta Šamorín Vďaka D4/R7 výborná a rýchla dostupnosť do Bratislavy - Podunajské Biskupice 15 min - Ružinov 15 min - Petržalka 15 min PENTHOUSE – 4 izbový byt -Úžitková plocha v rozlohe 102,20 m² -Vlastná terasa na zadnej časti budovy 120 m² -Tepelné čerpadlo -Predpríprava na fotovoltaiku -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom -Prípojka na vysokorýchlostný internet -Predpríprava kuchyne - prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák -Predpríprava na alarm -Predpríprava na klimatizáciu -Gletovaná omietka stropov a stien -Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou -Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou VÝHODY BYTU: JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ -nízke mesačné náklady -bývanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite -presvetlený byt počas celého dňa -v blízkosti športový areál X-BIONIC Nehnuteľnosť sa nachádza v zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú obchody a služby, materské, základné a stredné školy, zdravotné stredisko, reštaurácie a kaviarne, fitnescentrum, park, atď. Dokončený nadštandardný Byt na 3NP. bytového domu s úžitkovou plochou 102,20m2 + 120m2 terasa. Konečná cena 367 980€ vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. Dokočenie bytov do 1Q/2023. Vizualizácie sú orientačné V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku !

367 980 €
3 600,59 €/m²

33 Stav, s.r.o.
REZERVOVANÝ - 1 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

REZERVOVANÝ - 1 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 31.34 m²

Ponúkame vám na predaj výborne dispozične riešený byt v novostavbe s vlastným parkovaním v centre mesta Šamorín Vďaka D4/R7 výborná a rýchla dostupnosť do Bratislavy - Podunajské Biskupice 15 min - Ružinov 15 min - Petržalka 15 min COMFORT – 1 izbový byt -Úžitková plocha v rozlohe 31,34 m² -Vlastná terasa 9,15 m² -Elektrické podlahové kúrenie -Vlastný bojler -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom -Prípojka na vysokorýchlostný internet -Predpríprava kuchyne - prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák -Predpríprava na alarm -Predpríprava na klimatizáciu -Gletovaná omietka stropov a stien -Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou -Kompletné vybavenie kúpeľne podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou -Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné – fólia podľa vlastného výberu s montážou -Maľovanie na bielo -Spotrebný materiál -Koordinácia stavebnej činnosti VÝHODY BYTU: -nízke mesačné náklady -bývanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite -veľké francúzske okná -v blízkosti športový areál X-BIONIC a hrádza Nehnuteľnosť sa nachádza v zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú obchody a služby, materské, základné a stredné školy, zdravotné stredisko, reštaurácie a kaviarne, fitnescentrum, park ODPORÚČANIE MAKLÉRKY: Bývanie v skvelej lokalite, ktorá v sebe spája všetky výhody centra mesta vrátane výbornej pešej dostupnosti kamkoľvek. Byt je presvetlený a pôsobí príjemne. Novému majiteľovi dáva možnosť vybrať si dokončenie bytu podľa vlastných predstáv a to v rámci nadštandardu podľa určenia predávajúceho. Šamorín je mesto, ktoré vďaka svojej bohatej občianskej vybavenosti ponúka skvelé bývanie a určite osloví aj milovníkov rôznych športových aktivít. Okrem športových a voľnočasových aktivít ponúka aj kvalitnú gastronómiu. Dokončený nadštandardný Byt na 2NP. bytového domu s úžitkovou plochou 31,34m2 + 9,15m2 balkón. Konečná cena bytu 113 912€ vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. Dokočenie bytov do 1Q/2023. Vizualizácie sú orientačné V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, a zabezpečím osobnú obhliadku!

113 912 €
3 634,72 €/m²

33 Stav, s.r.o.
3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA ŠAMORÍN NA PREDAJ

Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 74.6 m²

Ponúkame vám na predaj výborne dispozične riešený byt v novostavbe s vlastným parkovaním v centre mesta Šamorín Vďaka D4/R7 výborná a rýchla dostupnosť do Bratislavy - Podunajské Biskupice 15 min - Ružinov 15 min - Petržalka 15 min BYT DE LUXE – 3 izbový byt -Úžitková plocha v rozlohe 74,60 m² -Vlastná terasa na zadnej časti budovy 23,32 m² -Predpríprava na fotovoltaiku -Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi -Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom -Prípojka na vysokorýchlostný internet -Predpríprava kuchyne - prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák -Predpríprava na alarm -Predpríprava na klimatizáciu -Gletovaná omietka stropov a stien -Maľovanie na bielo VÝHODY BYTU: -nízke mesačné náklady -bývanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite -presvetlený byt počas celého dňa -v blízkosti športový areál X-BIONIC a hrádza ODPORÚČANIE MAKLÉRKY: Bývanie v skvelej lokalite, ktorá v sebe spája všetky výhody centra mesta vrátane výbornej pešej dostupnosti kamkoľvek. Byt je presvetlený a pôsobí príjemne. Novému majiteľovi dáva možnosť dokončiť si byt podľa vlastných predstáv za príplatok. Byt sa predáva v stave holobytu. Holobyt 2. NP. bytového domu s úžitkovou plochou 74,60m2 + 23,32 m2 balkón. Konečná cena holobytu je 222 800€ (dokončenie do štandardu dohodou) vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. Dokočenie bytov do 1Q/2023. Vizualizácie sú orientačné V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku.

222 800 €
2 986,60 €/m²

33 Stav, s.r.o.
Na predaj rodinný dom s garážou v obci Kútniky.

Na predaj rodinný dom s garážou v obci Kútniky.

Lokalita: Kútniky (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Realitná kancelária 33reality, Vám ponúka na predaj rozostavaný 4.izbový rodinný dom v obci Kútniky. Zastavaná plocha nehnutelnosti je 303m2 +terasa 37m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba kúpeľňa samostatná toaleta kuchyňa+ špajza Spálňa detská izba garáž Interiér bytu: Tehla 38cm Heluz, 7cm izolácia plastové okná s izolačným trojsklom-vo farebnom prevedení -vykurovanie cez plynový kotol, kanalizácia, mestská voda Záhrada: Rozmer-741m2- terénne úpravy -parkovanie pre 2 osobné autá pred domom. Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej časti dediny s chodníkom, detským ihriskom. Priame napojenie na rýchlostnú cestu 63 a odtiaľ 15min. napojenie na diaľnicu R7. Cena uvedená na internetovej stránke je konečna cena vrátane právneho a realitného servisu. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem bližšie informácie o nehnuteľnosti, alebo zabezpečím osobnú obhliadku domu! Obhliadky nehnutelností sú možné pri zachovaní prísnych hygienických opatrení (rúško, rukavice, dezinfekcia).

330 000 €
970,59 €/m²

33 Stav, s.r.o.
1 2