Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu 108 Agency s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
108 Agency s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: zuz...
http://www.108agency.sk
Adresa:
Hodžovo námestie 1/a
Bratislava
81106
Popis:
Nájdených 58 novostavieb
1 2 3
Prenájom skladovej haly v Galante / Warehouse for lease in Galanta

Prenájom skladovej haly v Galante / Warehouse for lease in Galanta

Lokalita: Gáň (Galanta)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 7600 m²

Na prenájom skladová hala v Galante - Trnavský kraj k dispozícii ihneď. • LOKALITA: mesto Galanta- Gáň, rýchlostná cesta- R1- 12 km, vzdialenosť od Bratislavy 55 km • ETABLOVANÉ FIRMY V REGIÓNE: SAMSUNG • TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE: 1. Skladová jednotka: 7.600 m2 2. Výška haly: 10 m 3. Nosnosť podlahy: 5T/ m2 4. Prístup: Priamy vjazd- 4 kusy /docky- 30 kusov 5. Kancelárie: podľa potreby klienta 6. Parking: v areáli Spravíme všetko preto, aby sme našli vhodný priestor/skladovú halu ušitú na mieru práve pre Vás. V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Warehouse hall for lease in Galanta- Trnava Region available immediately. • LOCATION: Galanta- Gáň, motorway R1- 12 km, distance from Bratislava 55 km • ESTABLISHED COMPANIES IN REGION: SAMSUNG • TECHNICAL SPECIFICATIONS: 1) Warehouse unit: 7.600 sq m 2) Internal clear height: 10 m 3) Floor loading capacity: 5t/ m2 4) Entrance: Drive-ins- 4x and docks- 30x 5) Office: Available, according to client's needs 6) Parking: Parking spaces available in area We wil try to do everything possible to find a perfect and suitable warehouse/ hall tailored to your specific requirements. In case you are interested in consultation, please do not hesitate to contact us.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Prenájom výrobnej haly v Trnave/ Production hall for rent in Trnava

Prenájom výrobnej haly v Trnave/ Production hall for rent in Trnava

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Výrobné priestory   Úžítková plocha: 7204 m²

Na prenájom výrobná/skladová hala k dispozícii od Q2 /2021. • LOKALITA: mesto Trnava, diaľnica D1, vzdialenosť od Bratislavy 50 km • ETABLOVANÉ FIRMY V REGIÓNE: PSA Slovakia, GEFCO • TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE: 1. Skladová jednotka: 6.312 m2 (celková plocha s officom a sanitou- 7.204 m2) 2. Výška haly: 8 m 3. Nosnosť podlahy: 10T/ m2 4. Výrobná infraštruktúra: rozvody stlač.vzduchu, kompresorovňa, plynové teplovzdušné vykurovanie 5. Prístup: Priamy vjazd, rampy, doky, side loading, vyrovnávací mostík 6. Kancelárie a sanita: 2 x 446 m2 7. Parking: v areáli Spravíme všetko preto, aby sme našli vhodný priestor/skladovú halu ušitú na mieru práve pre Vás. V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať. ------------------------------------------------------------------------------------ We offer for rent a production/ warehouse hall available from Q2/ 2021. • LOCATION: Trnava, highway D1, distance from Bratislava 50 km •ESTABLISHED COMPANIES IN REGION: PSA SLOVAKIA, GEFCO • TECHNICAL SPECIFICATIONS: 1) Warehouse unit: 6.312 sq m (total area with offices and sanitary: 7.204 sq m) 2) Internal clear height: 8 m 3) Floor loading capacity: 10t/ m2 4) Production infrastructure: Compressed air distribution, compressor plant and internal gas heating 5) Entrance: Drive-in, ramps, docks, leveling bridge 6) Offices and sanitary: 2x 446 sqm 7) Parking: Parking spaces available in area We wil try to do everything possible to find a perfect and suitable warehouse/ hall tailored to your specific requirements. In case you are interested in consultation, please do not hesitate to contact us.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Prenájom priestorov pre kaviareň/reštauráciu

Prenájom priestorov pre kaviareň/reštauráciu

Lokalita: Dúbravská cesta 3, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Reštauračné priestory

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na prízemí novopostaveného objektu BLUMENAU na Patrónke. Priestory sú o výmere 177m2 v stave holopriestor s možnosťou dobudovania podláh, stropov a svietidiel. Priestory majú vlastné zázemie a terasu. https://blumenau.sk

cena dohodou

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie v UNIQ STAROMESTSKÁ

Moderné kancelárie v UNIQ STAROMESTSKÁ

Lokalita: Staromestská 3, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Administratívna budova UNIQ na Staromestskej ulici v Starom meste Bratislavy v sebe spája prvky modernej architektúry od renomovaných dizajnérov z dielne Bogle Architects s historickým okolím budovy, ako napríklad Prezidentský palác, ktorý sa nachádza len cez cestu. Vďaka svojej lokalite má budova veľmi dobré napojenie na diaľnicu ale aj do centra starého mesta. Navyše budova disponuje krásnym výhľadom na Bratislavský hrad a vlastnou terasou na najvyššom poschodí. To všetko nájomcovia nájdu v týchto priestoroch, ktoré boli ocenené certifikátom LEED GOLD. Občiansku vybavenosť tu podporujú neďaleké linky MHD ako aj široká sieť reštaurácií a kaviarní starého mesta vzdialených len na skok. Ideálne podmienky pre vyvážené pracovné prostredie. Budova sa skladá zo 6 nadzemných podlaží s kancelárskymi a obchodnými priestormi, a 3 podzemnými podlažiami slúžiacimi ako súkromná podzemná garáž. Kancelárske priestory v sebe spájajú prvky najvyššieho štandardu ako otvárateľné okná, klimatizácia, recepcia či 24/7 prístup do budovy. Okrem toho je možné kancelárie flexibilne upravovať z hľadiska dispozície podľa požiadaviek klienta.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie v TWIN CITY

Moderné kancelárie v TWIN CITY

Lokalita: Karadžičova 2, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Komplex administratívnych budov TWIN CITY vznikal postupne v rokoch 2015 - 2018 a pozostáva z troch 7 podlažných budov TWIN CITY A (15 618 m²), TWIN CITY B (23 167 m²), TWIN CITY C (23 125 m²) a z jednej výškovej 21 podlažnej budovy TWIN CITY TOWER (33 000 m²). Spolu predstavuje takmer 95 000 m² administratívnej plochy navyše s 450 m² terasy v objekte TWIN CITY TOWER. Vďaka tomu môžeme hovoriť o novej obchodnej štvrti, ktorá vznikla na území predtým dlhodobo nevyužívanej industriálnej časti mesta. Vďaka použitiu inteligentných technológií je celý komplex šetrný k životnému prostrediu a zaručuje tiež efektívnu prevádzku budov. To potvrdzuje aj získaný certifikát BREEAM. Táto novovzniknutá časť mesta je lemovaná ulicami Mlynské Nivy, Košická, Landererova a Karadžičova, z ktorých každá tvorí významnú komunikačnú jednotku naprieč mestom. Všetky tieto skutočnosti prispievajú k vysokej občianskej vybavenosti. Tú dopĺňa aj autobusová stanica v pešej vzdialenosti a čoskoro dokončená nová stanica NIVY, ktorá sa radí k unikátom v strednej Európe. K vzdialenejším bodom v rámci mesta je možné využiť vlastné auto alebo niektorú z početných sietí liniek MHD v okolí. V lokalite tiež nájdeme veľké množstvo reštaurácií, barov a kaviarní, ideálne na stravovanie počas pracovného dňa alebo po práci na večerný relax. K tomu sa pridáva tiež nákupná pasáž Eurovea, vzdialená len niekoľko minút autom alebo pešo. Lokalita TWIN CITY tak predstavuje ideálne miesto pre biznis a relax zároveň. Kancelárske priestory zahŕňajú najmodernejšie prvky v zmysle najvyššieho štandardu. Samozrejmosťou je štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, klimatizácia s otvárateľnými oknami a zníženými podhľadmi, ale aj 24/7 prístup, recepcia a možnosť priameho stravovania v budove. Nechýba tiež možnosť flexibilnej úpravy dispozície priestorov.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
 Moderné kancelárie v SPILKA OFFICES

Moderné kancelárie v SPILKA OFFICES

Lokalita: Legionárska , Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Projekt STEIN 2 - SPILKA OFFICES sa nachádza blízko križovatiek ulíc Blumentálska a Legionárska, medzi dôležitými dopravnými tepnami v podobe Trnavského a Račianskeho mýta. Rekonštrukcia priestorov pôvodného pivovaru bola zavŕšená ku koncu roka 2019 a tak vznikli reprezentatívne priestory s unikátnou strešnou kupolou a neopakovateľnou atmosférou. To podčiarkuje aj fakt - konštrukčná výška poschodí je na úrovni 5,2 m. Navyše budova je uznanou kultúrnou pamiatkou. Na jej 5 podlažiach nájdeme kancelárske a administratívne priestory o celkovej výmere 2 150 m². Objekt ponúka tiež možnosť parkovania v podobe 59 park. miest s elektronickým park. systémom. V okolí sa nachádzajú hneď 3 parky, ktoré predstavujú ideálne miesto na relax a oddych po náročnom pracovnom dni. Občiansku vybavenosť skvelo zabezpečuje OC Central, vzdialené len 7 minút pešo. Vďaka umiestneniu medzi Račianskym a Trnavským mýtom má budova veľmi dobré napojenie na všetky významné linky MHD, ako aj veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné uzly napájajúce sa na diaľnicu D1. Kancelárske priestory ponúkajú najvyšší štandard. Nechýba recepcia a prvky ako zdvojená podlaha so štruktúrovanou kabelážou, otvárateľné okná, integrovaný systém pre vykurovanie, klimatizáciu a vetranie, ale aj kamerový systém, výťah a flexibilné možnosti dispozície priestorov na jednotlivých poschodiach.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie v STEIN OFFICE PART

Moderné kancelárie v STEIN OFFICE PART

Lokalita: Legionárska 10, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Administratívny projekt STEIN OFFICE PART na Legionárskej ulici v Bratislave postavili na mieste bývalého známeho pivovaru Stein. Projekt bol dokončený v roku 2018 a získal certifikát LEED GOLD. Vo svojom vnútri disponuje viac než 9 500 m² kancelárskych priestorov na 9 nadzemných podlažiach a viac než 250 parkovacími miestami v podzemnej garáži. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza 900 m² určených pre obchodné priestory. V blízkosti je množstvo reštaurácií, kaviarní a barov, ale aj 3 parky, ktoré sa spoločne postarajú o príjemný relax počas pracovného dňa. Občiansku vybavenosť tu ďalej zabezpečuje aj obchodné centrum Central, vzdialené len 5 minút autom alebo pešo. Blízko nechýba tiež Trnavské mýto, ktoré predstavuje dôležitý bod pre všetky druhy MHD. Kancelárske priestory patria k najvyššej kvalite a tak nie je prekvapením, že dosahujú najvyššieho štandardu A. Samozrejmosťou sú tak otvárateľné okná, zdvojené podlahy, či štruktúrovaná kabeláž. Integrovaný systém pre klimatizáciu, vykurovanie a vetranie sa tiež postará o garantovanú vlhkosť 30 % ideálnu pre pracovné prostredie, ktoré je možné flexibilne upravovať z hľadiska dispozície.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Kancelárske priestory v SOLAR

Kancelárske priestory v SOLAR

Lokalita: Budatínska 22, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Polyfunkčný objekt SOLAR sa nachádza na Budatínskej ulici v južnej časti Bratislavskej Petržalky blízko hlavného dopravného ťahu Panónskej ulice. To zabezpečuje veľmi dobré napojenie do ostatných mestských častí mesta ako aj do centra mesta a na diaľnicu D1. Jedná sa o novostavbu, ktorá bola dokončená v roku 2014. Budova pozostáva z 11 podlaží, pričom na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárie o celkovej rozlohe 1 650 m². Na prízemí sa nachádzajú priestory vhodné pre obchodné prevádzky spolu s potravinami. Zvyšné vyššie podlažia sú vyhradené na rezidenčné účely. Podzemné podlažia slúžia ako parkovacia garáž pre cca 80 automobilov. Parkovať je možné aj v areáli objektu na jednom zo 49 parkovacích miest. Občiansku vybavenosť zabezpečujú potraviny priamo na prízemí budovy, TESCO vzdialené 2 minúty autom, prípadne OC Aupark (12 minút autom). Najbližšia pošta je vzdialená 3 minúty autom. O dobrú MHD dostupnosť sa postará množstvo zastávok priamo v okolí budovy, vďaka ktorým je tu tiež dobré napojenie sieťou MHD do centra mesta. Kancelárske priestory sú vybavené na modernej úrovni a zahŕňajú prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, 24/7 prístup, ako aj štruktúrovanú kabeláž a bezpečnostný systém. Flexibilita priestorov je na dobrej úrovni.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie v PANON OFFICE

Moderné kancelárie v PANON OFFICE

Lokalita: Panónska cesta 2, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Administratívna budova PANON OFFICE sa nachádza na začiatku Bratislavskej mestskej časti Petržalka na Panónskej ulici. Svojim nájomcom ponúkne viac než 6 000 m² priestoru na 8 nadzemných podlažiach a 30 parkovacích miest na podzemnom podlaží budovy. Okrem toho je možné zaparkovať aj na jednom z 97 vonkajších parkovacích miest v areáli budovy. Vďaka tomu je parking ratio 1:33 čo patrí k všeobecne nadpriemernej hodnote (1 miesto na 33 m²). Okrem toho objekt ponúka skladové priestory na podzemnom podlaží (400 m²), ako aj obchodné prevádzkové priestory na prízemí (500 m²). V blízkosti budovy sa nachádza ŽST Petržalka, Daňový úrad, budova Plus 7 dní a Central V. Občiansku vybavenosť vhodne dopĺňa obchodné centrum Aupark vzdialené len 5 minút autom, prípadne Obchodné centrum DANUBIA vzdialené 3 minúty autom. Budova je ľahko dostupná z centra mesta ako aj z diaľnice D1. O dobrú dostupnosť sa postará zastávka MHD vzdialená len niekoľko metrov. Kancelárske priestory sú vyhotovené vo vysokom štandarde. Samozrejmosťou sú prvky ako klimatizácia, znížené podhľady, zdvojená podlaha a štruktúrovaná kabeláž, otvárateľné okná, či flexibilné možnosti pôdorysu.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Kancelárske priestory na Panenskej 5

Kancelárske priestory na Panenskej 5

Lokalita: Panenská 5, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Administratívna budova sa nachádza na Panenskej ulici v srdci Starého mesta Bratislavy, neďaleko historického centra. Ide o úplnú novostavbu dokončenú v roku 2017. Na svojich 7 podlažiach poskytuje svojim nájomcom takmer 700 m² plochy. Tie vhodne dopĺňa o parkovacie miesta umiestnené vo vlastnej podzemnej garáži. V okolí nájdeme mnoho ďalších historických budov, ktoré sú využívané predovšetkým ako kancelárie právnikov, architektov, notárov či audítorov. Neďaleko sa tiež nachádza Prezidentský palác so záhradami, EUROPEUM Business Center a Hotel Crowne Plaza. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. Známa obchodná ulica je len 5 minút pešo popri Prezidentskom paláci. Objekt má veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné prúdy cez ulicu Staromestskú vrátane napojenia na diaľničný obchvat D1. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Hodžovo námestie a Zochova. Kancelárske priestory sú veľmi dobre vybavené a nechýbajú prvky ako štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, či 24/7 bezpečnostná služba. Flexibilita priestorov sa pohybuje na strednej úrovni.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie v Konventná 6

Moderné kancelárie v Konventná 6

Lokalita: Konventná 6, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Administratívna budova na Konventnej ulici v Starom meste Bratislavy. Jedná sa o úplnú novostavbu s predpokladanou kolaudáciou v polovici roka 2020. Budova v sebe elegantne kombinuje moderné prvky architektúry s historickým nádychom a líniami v súlade s okolitými historickými budovami. Na svojich 4 nadzemných podlažiach ponúkne viac než 1 300 m² administratívnych priestorov. Súčasťou niektorých z nich sú aj terasy, na ktoré je priamy prístup. Podzemné garáže sa nachádzajú na 4 podzemných podlažiach a disponujú kapacitou 73 parkovacích miest. Vďaka premyslenému systému parkovania nebolo potrebné implementovať parkovací výťah. Na prízemí sa nachádzajú priestory vhodné na obchodné prevádzky (retail). Budova má veľmi dobrú dostupnosť do historického centra mesta, ako aj do iných častí miest vďaka priamemu napojeniu na hlavný dopravný ťah - ulicu Staromestskú. Vďaka tomu je tu aj veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu D1. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí nájdeme množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Zochova. Kancelárske priestory sú vyhotovené na vysokej úrovni, zahrňujúc prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, výťah, ale aj štruktúrovaná kabeláž či flexibilné možnosti dispozície open space priestorov. Celý objekt je strážený bezpečnostnou službou.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie v EINSTEINOVA BUSINESS CENTER

Moderné kancelárie v EINSTEINOVA BUSINESS CENTER

Lokalita: Krasovského 14, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Komplex 2 administratívnych budov EINSTEINOVA BUSINESS CENTER sa nachádza pri hlavnom dopravnom ťahu, rovnomennej ulici Einsteinova, na začiatku mestskej časti Bratislava - Petržalka. To zabezpečuje výborné napojenie do centra mesta ako aj smerom von z mesta na Brno - Viedeň po diaľnici D1. Celkovo komplex ponúka vyše 4 200 m² priestorov na prenájom v 7 podlažnej budove (Tower A) a viac ako 16 700 m² v druhej 16 podlažnej budove (Tower B). Budovy vystupujú z 3. nadzemného podlažia, ktoré predstavuje kryté parkovisko. Unikátom budovy je tiež priestranná terasa nachádzajúca sa na 3. podlaží. Komplex vyniká veľmi dobrým parking ratio 1:33, kde disponuje viac než 700 parkovacími miestami - 504 v nadzemnej garáži a 199 vonkajšími v areáli budovy. O občiansku vybavenosť sa postarajú neďaleko vzdialené obchodné centrá Aupark a Eurovea s množstvom reštaurácií, barov, ale aj služieb v podobe bánk či pošty. V blízkosti je tiež známy Sad Janka Kráľa a rieka Dunaj, ktoré predstavujú možnosť pre ideálny work/life balance. MHD zastávka je vzdialená približne 1 minútu pešo. Vďaka využitiu geotermálnej energie patrí budova medzi vysoko efektívne a ekologické, čo potvrdzuje aj získaný certifikát BREEAM. Vybavenie kancelárskych priestorov je na úrovni "A" štandardu v podobe otvárateľných okien, klimatizácie, zdvojených podláh a štruktúrovanej kabeláže, a mnoho ďalších prvkov, zabezpečujúcich tak vysokú efektívnosť počas pracovného dňa. Samozrejmosťou je tiež flexibilita dispozície priestorov a 24/7 recepcia s bezpečnostnou službou. Priestory sú dostupné už od približne 300 m².

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie v EINPARK OFFICES

Moderné kancelárie v EINPARK OFFICES

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Administratívna budova EINPARK na Einsteinovej ulici sa nachádza na začiatku mestskej časti Bratislava Petržalka. Ako prvá budova na Slovensku sa môže pýšiť titulom LEED PLATINUM v oblasti udržateľnosti, vďaka čomu získala tiež prezývku "najzelenšia" budova na Slovensku. Radí sa tak medzi popredné 1% najzelenších budov na svete. Na svojich 7 nadzemných podlažiach ponúkne svojim nájomcom kancelárske priestory o celkovej výmere 16 000 m² a približne 1 800 m² obchodných priestorov na prízemí. Samozrejmosťou je aj vlastná parkovacia garáž pre 377 áut, 12 elektromobilov a 75 bicyklov priamo pod budovou. Navyše, vrchné podlažie je tvorené prírodnou terasou s pekným výhľadom na most SNP a Bratislavský hrad, ktorá tak ponúkne príjemné spestrenie pracovného dňa. Občiansku vybavenosť zabezpečujú reštaurácie priamo v budove, ako aj Obchodné centrum Aupark vzdialené 5 minút pešo. V pešej blízkosti je tiež Sad Janka Kráľa, ktorý tak dopĺňa ďalšie športové či oddychové možnosti. Budova má vďaka tesnej blízkosti s Einsteinovou ulicou veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch tzn. do mesta a na medzinárodné trasy Brno - Viedeň. O výbornú MHD dostupnosť sa stará MHD zastávka prepojená priamo s vonkajšou sklenenou fasádou budovy. Kancelárske priestory sa radia k najvyšším štandardom. V ich výbave nechýbajú prvky ako otvárateľné okná, zdvojená podlaha a štruktúrovaná kabeláž. Samozrejmosťou je tiež klimatizácia, kamerový systém, recepcia, ako aj vysoká flexibilita dispozície priestorov a mnoho ďalšieho.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Kancelárske priestory v BC TUHOVSKÁ

Kancelárske priestory v BC TUHOVSKÁ

Lokalita: Tuhovská 29, Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Administratívna budova Tuhovská sa nachádza v priemyselnej časti Bratislava - Nové Mesto sa radí k popredným ekologickým budovám s moderným dizajnom fasády. Svojim nájomcom poskytuje kancelárie s energetickou náročnosťou triedy A, a to najmä vďaka využitiu alternatívnych zdrojov energie, čím prospieva nielen životnému prostrediu, ale aj k znižovaniu prevádzkových nákladov po ekonomickej stránke. Kancelárie sú vybavené zdvojenými podlahami, klimatizáciou a vynikajú použitím prírodných materiálov ako kameň, sklo, či drevo. Vnútorné priestory sú doplnené o átrium s preskleným stropom a samozrejmosťou je aj samoobslužná reštaurácia. Budova tiež disponuje výbornou prístupnosťou na diaľnicu D1 (smer Brno, Viedeň, Trnava) a vlastným parkovaním. MHD zastávka sa nachádza približne 100m od budovy. Kancelárie sú dostupné ihneď s minimálnou výmerou už od 150 m².

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Administratívna budova na predaj / Office building for sale - Dubnica nad Váhom

Administratívna budova na predaj / Office building for sale - Dubnica nad Váhom

Lokalita: Štúrova, Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 875 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojposchodovú administratívnu budovu v Dubnici nad Váhom - Trenčiansky kraj. Budova je vhodná ako sídlo firmy, pripravená na Plug & Play. Rok výstavby je 2016. Má platné stavebné povolenie na výstavbu tretieho poschodia. • LOKALITA: Dubnica nad Váhom, vzdialenosť od diaľnice D1- 4 km, blízko centra mesta • TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE: 1. Plocha pozemku: 1.907 m2 2. Výmera kancelárskej budovy: Dve poschodia - 875 m2 3. Prístup: priame napojenie na cestu 4. Parkovanie: vlastné parkovanie v areáli Spravíme všetko preto, aby sme našli vhodný priestor/skladovú halu ušitú na mieru práve pre Vás. V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- We offer for sale 2-floor office building in Dubnica nad Váhom- Trenčín Region. Building is suitable as a company headquarters and is ready for Plug & Play. Year of construction- 2016 Building has a valid construction permit for the third floor. • LOCATION: Dubnica nad Váhom, 4 km from D1 highway, close to city centre • TECHNICAL SPECIFICATIONS: 1) Total area: 1.907 sq m 2) Office building area: 2 floors- 875 sq m 3) Entrance: Direct access to motorway 4) Parking: Parking spaces available in area We wil try to do everything possible to find a perfect and suitable warehouse/ hall tailored to your specific requirements. In case you are interested in consultation, please do not hesitate to contact us.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Prenájom moderných kancelárií v Ružinove

Prenájom moderných kancelárií v Ružinove

Lokalita: Bajkalská 22, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Aston Business Hotel ponúka svojim nájomcom možnosť prenájmu servisovaných zasadačiek a konferenčnej miestnosti s kapacitou max.45 ľudí. Je dobre dostupný MHD a autom aj vďaka veľkokapacitnému vonkajšiemu parkovisku. Hotelová časť ponúka prenájom izieb, nepretržitú recepciu a reštauráciu, kde sú dostupné aj raňajky.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Prenájom kancelárií v biznis zóne Mlynské Nivy

Prenájom kancelárií v biznis zóne Mlynské Nivy

Lokalita: Čuleňova 1, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Sky Park kancelárska budova od Vietzke & Borstelmann Architekten, Jurkovičova tepláreň a verejné priestory navrhnuté v spolupráci s Marko and Placemakers boli dizajnované tak, aby prepájali ľudí medzi sebou a ľudí s Bratislavou. Súčasťou osemnásťposchodovej kancelárskej budovy bude 31 000 m2 kancelárskych a obchodných priestorov na prenájom, 600 parkovacích miest, pričom budova bude spĺňať podmienky udržateľnosti garantované LEED certifikáciou. Vyše 7 000 m2 obchodných priestorov v Sky Parku bude slúžiť na zabezpečenie všetkých potrieb zamestnancov a miestnych obyvateľov. Svoj deň tu môžete začať kávou v jednej z mnohých kaviarní, odprevadiť deti do súkromnej škôlky, naobedovať sa v jednej z reštaurácií, nakúpiť v potravinách, oddýchnuť si z práce na joge, či v salóne krásy… Banka, notárska kancelária a lekáreň budú tiež k dispozícii.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Kancelárske priestory na prenájom s industriálnym charakterom

Kancelárske priestory na prenájom s industriálnym charakterom

Lokalita: Sliačska 1/D, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

OPTIMUM SLIAČSKA je názov novej administratívno – skladovej budovy, ktorá vznikla v priestoroch bývalého areálu Výskumného ústavu zváračského na Sliačskej ulici. Administratívno - skladový areál OPTIMUM SLIAČSKA sa nachádza na Sliačskej ulici, v blízkosti Račianskej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Priame napojenie Sliačskej ulice na Račiansku zabezpečuje jednoduché a bezproblémové pripojenie na všetky dôležité dopravné tepny oboma smermi – do centra mesta aj smerom von z mesta. Areál sa nachádza uprostred rezidenčnej štvrte s názvom Ahoj – Briežky, do ktorej citlivo a bez narušenia vzhľadu najbližšieho okolia zapadol. Súčasťou areálu bude onedlho aj rezidenčné bývanie, čím sa z tejto oblasti vytvorí kompaktný celok na prácu, bývanie aj oddych, ktorý zároveň vytvorí prirodzené spojenie s centrom mesta. Príjemným bonusom tejto lokality je blízkosť račianskych vinohradov a Malých Karpát.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Moderné kancelárie na prenájom

Moderné kancelárie na prenájom

Lokalita: Svätoplukova 2, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Pradiareň 1900 vďaka svojej polohe v blízkosti centra mesta zaručuje vynikajúce dopravné spojenie s najdôležitejšími bodmi Bratislavy. Blízkosť autobusovej stanice a rozšírená sieť zastávok MHD podporuje bezproblémové dochádzanie prostredníctvom verejnej dopravy. Cyklisti budú s radosťou využívať šatne, sprchy a špeciálne parkovanie pre bicykle. Podzemné parkovisko s celkovo 224 stojiskami bude okrem komfortného parkovania poskytovať aj možnosť dobíjania elektromobilov.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
Prenájom moderných kancelárií na Račianskej ulici

Prenájom moderných kancelárií na Račianskej ulici

Lokalita: Račianska 77, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Kancelárska budova Račianska 77 je situovaná na Račianskej ulici v mestskej časti Nové mesto. Objekt je dobre dostupný autom a električkou. Nachádza sa 10 minút autom od centra a 1minútu od nákupného centra Polus VIVO. Objekt zároveň ponúka dobré možnosti parkovania.

Info v RK

108 Agency s.r.o.
1 2 3