Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 18 099 novostavieb

Novostavby

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 905
creative solution s.r.o. - prenájom kancelárskych priestorov od 15m2 - Petržalka

creative solution s.r.o. - prenájom kancelárskych priestorov od 15m2 - Petržalka

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 15 m²

creative solution s.r.o. ponúka na prenájom kancelárske priestory v novostavbe administratívnej budovy v Petržalke. Aktuálna výmera priestorov od cca 15m2 až po samostatné uzavreté kancelárske celky vo výmerách do cca 670m2. Možné úpravy presne podľa požiadaviek klienta. Výborná dostupnosť z mesta, výborná dostupnosť na obchvat, výborné možnosti parkovania. V prípade, že Vás táto ponuka nezaujala, kontaktujte našu RK za účelom vypracovania aktuálnej ponuky voľných priestorov, ktoré by mohli vyhovovať Vašim požiadavkám.

150 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 3.5 €/mes. energie
creative solution s.r.o.
HORNÁ POTÔŇ - EKONOMICKÝ tehlový dom, hrubá stavba, tichá lokalita

HORNÁ POTÔŇ - EKONOMICKÝ tehlový dom, hrubá stavba, tichá lokalita

Lokalita: Horná Potôň, Horná Potôň (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 116 m²

Na predaj 1-podlažný 4-izbový EKONOMICKÝ tehlový rodinný dom - NOVOSTAVBA, Horná Potôň - okr. Dunajská Streda. Celková rozloha pozemku 710 m2, úžitková plocha 116 m2 a zastavaná plocha 123 m2. Dom sa predáva ako HRUBÁ STAVBA (múry, vnútorné priečky, montovaná strecha - škridla Mediteran, plastové okná, odkvapové rúry, hromozvod + pozemok). Nehnuteľnosť už reálne stojí stačí si ju už len dokončiť podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu je možné dom dokončiť aj na kľúč - podľa dohody s developerom. DOKONČENÝ DOM NA FOTKÁCH JE LEN UKÁŽKOVÝ A PREDANÝ (ilustračné fotky). Kúrenie by bolo riešené cez tepelné čerpadlo Panasonic. Všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, voda a odpad - žumpa). INFRAŠTRUKTÚRA : Bratislava 32 km (30 min.) Trnava 56 km (50 min.) Viedeň 100 km (80 min.) CENA JE UVEDENÁ ZA HRUBÚ STAVBU S POZEMKOM. Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie ELITEREAL ? -neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti -bezplatný právny servis je samozrejmosťou -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečíme vyhotovenie kúpnopredajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra, -hradíme poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -hradíme správne poplatky za výpis z listu vlastníctva -ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO – kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA!

68 000 €
586,21 €/m²

ELITEREAL s. r. o.
BA I, Staré Mesto, Dunajská, centrum prenájom 175 m2 exkluzívne zariadených reprezentačných kancelár

BA I, Staré Mesto, Dunajská, centrum prenájom 175 m2 exkluzívne zariadených reprezentačných kancelár

Lokalita: Dunajská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 173 m²

BA I Staré Mesto Dunajská centrum ponuka na dlhodobý prenájom 175 m2 zariadených reprezentačných kancelárskych priestorov s 30 m2 loggiou. Kancelársky priestor je vybavený štruktúrovanou kabelážou, elektronickým zabezpečovacím zariadením, internetovým pripojením optickým káblom, akvárium, samostatným plynovým kotlom etážového ústredného vlastného kúrenia s dodávkou teplej vody. Výhody priestoru: centrum, luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, reštaurácie, dobrá lokalita. Cena 8,50 €/m2/mesiac + DPH, mesačné zálohové platby (recepcia-24H, OLO, vodné, stočné, upratovanie spoločných priestorov, garáže, zimná služba a atď.) 252 €/mesiac + 100 €/mesiac jedno parkovacie miesto k NP + zálohové platby za spotrebu elektrickej energie 160,00 € a zemného plynu 125,00 €/mesiac podľa odberných meračov. Kancelársky priestor má bezpečnostné dvere, elektronický bezpečnostný systém, je zariadený, telefónne pripojenie, výťah, bezbariérový prístup, kompletne klimatizovaný. V podzemnej garáži pod domom je možnosť prenájmu parkovacích miest. Kancelárske priestory sú k dispozícii a voľné k nasťahovaniu. Viď pôdorys a foto prezentáciu kancelárskych priestorov. Bližšie info na +421 905 616 344 vavercak@reluxx.sk www.reluxx.sk  

1 470,50 €/mes.
8,50 €/m²/mes.
+ 285 €/mes. energie
RELUXX GROUP SLOVAKIA k.s.
BA IV Karlova Ves Dlhé diely Majerníková predaj obchodného nebytového priestoru 115,36 m2 na prízemí

BA IV Karlova Ves Dlhé diely Majerníková predaj obchodného nebytového priestoru 115,36 m2 na prízemí

Lokalita: Majerníkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory

BA IV Karlova Ves Dlhé diely Majerníková predaj samostatného obchodného nebytového priestoru o výmere 115,36m2 s výkladmi a dvoma vstupmi priamo z ulice. Nebytový priestor má päť samostatných miestností a vybudované samostatné kompletné vlastné zázemie. Nebytový priestor bol vybudovaný pôvodne pre účely Lekárenskej prevádzky a z toho dôvodu spĺňa všetky potrebné hygienické normy a predpisy na prevádzku Lekárne. V prípade záujmu sú nebytové priestory v súčasnej dobe kompletne vybavené a pripravené na prevádzkovanie lekárne a v prípade záujmu sú ponúkané aj s týmto zariadením. Celková rozloha nebytového priestoru je 115,36 m², ktorá pozostáva z jednej veľkej obchodnej miestnosti o rozlohe 38 m², dennej miestnosti, kúpeľne so sprchovým kútom, šatni, skladu, prípravne, WC a kancelária. Nebytové priestory sa nachádzajú na frekventovanom mieste priamo pri hlavnej ceste, neďaleko od zastávky MHD. Priestory sú vhodné na obchodnú a kancelárske činnosť, ordináciu lekára, veterinárnu ambulanciu, služby. Nebytové priestory sú kompletne klimatizované, majú vlastné plynové etážové ústredné kúrenie s dodávkou a zásobníkom teplej vody a sú kompletne zabezpečené EZS - alarmom. Priestory sú pripravené k predaju okamžite. Viď foto prezentáciu a pôdorys nebytových priestorov. Kúpna cena nebytového priestoru vrátane podielu na pozemku je vo výške 199 000 € . Bližšie info na +421 905 616 344 vavercak@reluxx.sk  www.reluxx.sk

199 000 €
1 730,43 €/m²

RELUXX GROUP SLOVAKIA k.s.
Na predaj výnimočný drevodom so súkromným prístupom v blízkosti areálu SKIARÉNA Fačkovské sedlo.

Na predaj výnimočný drevodom so súkromným prístupom v blízkosti areálu SKIARÉNA Fačkovské sedlo.

Lokalita: Fačkov, Fačkov (Žilina)
Druh: Chata a chalupa   Úžítková plocha: 330 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu exkluzívneho rekreačného drevodomu, ktorý sa nachádza v obci Fačkov, v tesnej blízkosti areálu SKIARÉNA Fačkovské sedlo. Dom stojí na pozemku o celkovej rozlohe 637 m2, zastavaná plocha je 229 m2 a úžitková plocha je 330 m2. Stavba má murované podzemné podlažie a drevené nadzemné podlažia. Dispozične dom pozostáva z 3 podlaží a to 1 PP (suterén) a 2 NP (prízemie a podkrovie). Na prízemí sa nachádza vstup, chodba, šatník, kúpeľňa, schodisko, kuchyňa s nádherným krbom, jedáleň, obývacia izba, terasa, komora. V podkroví sa nachádza spáľňa s loggiou, detská a hosťovská izba, kúpeľňa a dva šatníky. V suteréne domu sa nachádza spoločenská miestnosť, relaxačná miestnosť so saunou, kúpeľňa s WC, garáž a technická miestnosť. V dome sú použité najmodernejšie dostupné materiály a technológie. Spoločný audio systém, podlahové kúrenie, rekuperačná jednotka, alarm a kamerový systém. Všetky izby sú zariadené veľmi vkusne a zohľadňujúc charakter stavby. Dom bol skolaudovaný v roku 2012. Dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Prístup k domu je po spevnenej súkromnej komunikácii, ktorá je celoročne udržiavaná. Dom sa predáva kompletne zariadený. Dom má dych vyrážajúci výhľad, nádherné prostredie, exkluzívne súkromie, ale aj množstvo príležitostí na výlety v blízkosti. Dom je vhodný na súkromné, ale aj firemné účely (manažment firmy atď.) V prípade, že hľadáte výnimočnú nehnuteľnosť a máte radi vysoký štandard, tak tento dom Vám vrelo odporúčame. Raz vidieť je lepšie, ako sto krát počuť. Tak to platí aj v tomto prípade. Dom je jednoducho výnimočný a takáto ponuka sa nebude tak skoro opakovať. Preto neváhajte a kontaktujte nás čim skôr! Cena: DOHODOU.

cena dohodou

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu o rozlohe 141 m2 v Trenčíne.

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu o rozlohe 141 m2 v Trenčíne.

Lokalita: Na Kameni, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 141 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu o rozlohe 141 m2 v Trenčíne, časť Kubrá, ktorý sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 400 m2. Celková rozloha podlahovej plochy sa dispozične delí na prízemie - 73 m2 a poschodie - 68 m2. Dispozične je dom z pohľadu miestností riešený: na prízemí - vstupná chodba, predsieň,, obývacia izba s východom na terasu (27 m2), spálňa, kuchyňa, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC; na poschodí - 3 izby s balkónom, hlavná kúpeľňa s vaňou a WC, taktiež s východom na balkón. Kúrenie je v dome riešené prostredníctvom plynového kotla a radiátorového systému doplnené s možnosťou vykurovania aj s krbovými kachľami na tuhé palivo. Ohrev vody je prostredníctvom plynového kotla a zásobníku. Dom je napojený na verejný vodovod, obecnú kanalizáciu a elektrinu (240/400 V). Na pozemku sa nachádza taktiež záhradný domček. Dom bol skolaudovaný v roku 2012.

180 000 €
1 276,60 €/m²

K&B Partners, s.r.o.
Na predaj novostavba 4i bytu o rozlohe 153,01 m2 s vnút. park. státim v Trenčíne za 155.000,- EUR!

Na predaj novostavba 4i bytu o rozlohe 153,01 m2 s vnút. park. státim v Trenčíne za 155.000,- EUR!

Lokalita: 28.októbra , Neporadza, Trenčín (Trenčín)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 153 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu veľkometrážneho 4i bytu, ktorý sa nachádza na 3./4 podlaží v projekte Rubikon na ul. 28. októbra v Trenčíne. Byt o celkovej rozlohe 153,1 m2 pozostáva z kuchyne, ktorá je spojená s obývacou izbou, hlavnej spáľne, 2 detských izieb, kúpeľne, samostatného WC a špajzy. Rozloha bytu je 117,37 m2, terasa má rozlohu 31,02 m2 a pivnica, ktorá sa nachádza na poschodí pri byte je o veľkosti 4,71 m2. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, predáva sa ako holobyt, v byte je podlahové kúrenie. V cene je aj vnútorné garážové státie. Možnosť dokúpenia ďalšíeho (prípadne aj viacerých) za cenu 9.500,- EUR/každé ďalšie. V cene bytu bude aj vonkajšia úprava terasy vrátane pergoly (prípadne možnosť zámeny za 2. vnútorné garážové státie!) Výborná lokalita. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, tržnica (ovocie - zelenina) a detské ihrisko priamo pri dome. Do centra mesta pešo cca. 10min. Cena bytu je 155.000,- EUR. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte - Tomáš Krúpa, 0918 582 940.

155 000 €
1 013,07 €/m²

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt, na Bratislavskej ulici v Trenčíne, s rozlohou 160 m2. Objekt je na 1. poschodí. Tento veľký priestor je možné využiť ako administratívne kancelárie, alebo ako skladové priestory. K objektu patrí kuchynka a sociálne zariadenie . Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: telefónna prípojka, internet. Objekt je napojený na pult centrálnej ochrany. K budove vedie asfaltová prístupová cesta. Objekt je na výbornom strategickom mieste, v blízkosti je zjazd z diaľnice. Za budovou je veľký priestor na parkovanie osobných, aj nákladných áut. K priestorom je možné dobudovať nákladnú rampu.

1 500 €/mes.
9,38 €/m²/mes.

K&B Partners, s.r.o.
Na predaj pekný bezbariérový 1 izbový byt v Trenčíne na Armádnej ulici s úžitkovou plochou 41 m2.

Na predaj pekný bezbariérový 1 izbový byt v Trenčíne na Armádnej ulici s úžitkovou plochou 41 m2.

Lokalita: Armádna, Trenčín (Trenčín)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný bezbariérový 1 izbový byt v Trenčíne na Armádnej ulici s úžitkovou plochou 41 m2. Byt sa nachádza na prízemí novostavby zatepleného tehlového bytového domu. Ku bytu s plochou 39 m2 prináleží pivnica s plochou 2 m2. Na chodbe je dlažba, v kuchyni a spálni je plávajúca podlaha. V byte sú plastové okná. V kuchyni je kuchynská linka, špajza a plynový sporák s elektrickou rúrou. Bytový dom má vlastnú kotolňu, kúrenie je zabezpečené radiátormi. V dome je optický internet. Byt je priestranný, slnečný v peknom a tichom prostredí. Kontakt: 0950 536 878

49 900 €
1 217,07 €/m²

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Kočovce

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Kočovce

Lokalita: Kočovce (Nové Mesto nad Váhom)
Druh: Polyfunkčný objekt

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt, RD (čiastočne novostavba), v obci Kočovce na pozemku o rozlohe 1606 m2. Polyfunkčný objekt je dispozične delený na päťizbový rodinný dom, pohostinstvo a dvojizbový byt. Objekt tvoria dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie. Časť pohostinstva je po rozsiahlej rekonštrukcii, vrátane dvojizbového bytu na druhom nadzemnom podlaží, a časť objektu, ktorú tvorí dvojpodlažný 5i rodinný dom ako novostavba. Rodinný dom je dispozične riešený na dvoch podlažiach, na prízemí sa nachádza hlavný vstup, zádverie, chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a východom na terasu, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, a terasa. Na poschodí sa nachádzajú tri izby a kúpeľňa s WC. Druhá časť budovy je situovaná na dvoch nadzemných podlažiach, a to na prízemí sa nachádza pohostinstvo a na poschodí plnohodnotný dvojizbový byt. K pohostinstvu prináleží letná terasa s altánkom a vyhradené parkovacie miesta. Kúrenie objektu je riešené s plynovým kotlom a radiátorovým systémom (v obývacej izbe rodinného domu sú krbové kachle). Vodovod je obecný, odpad je t. č. riešený na pozemku žumpou, avšak s možnosťou okamžitého pripojenia na obecnú kanalizáciu.

195 000 €
497,45 €/m²

K&B Partners, s.r.o.
Na predaj dvojpodlažná budova vhodná na podnikanie v Trenčianskej Turnej s úžitkovou plochou 258 m2.

Na predaj dvojpodlažná budova vhodná na podnikanie v Trenčianskej Turnej s úžitkovou plochou 258 m2.

Lokalita: Trenčianská Turná, Trenčianska Turná (Trenčín)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 258 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú budovu z roku 2008 vhodnú na podnikateľské účely v Trenčianskej Turnej. Budova s úžitkovou plochou leží na pozemku o rozlohe 381 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, jedna miestnosť o rozlohe 66 m2, ktorú možno využiť na predajňu, samostatné WC a schodisko na 1. poschodie, kde sa nachádzajú tri kancelárie, kuchynka, 2x samostatné WC a veľká terasa. Budova je napojená na všetky siete. Pred budovou je vyhradených 6 parkovacích miest. Cena je 205 000,- EUR bez DPH.

205 000 €
794,57 €/m²

K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 5i RD v Trenčín - časť Kubrá.

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 5i RD v Trenčín - časť Kubrá.

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 5i RD v Trenčín - časť Kubrá. Na prízemí domu sa nachádza bytová jednotka o celkovej výmere 110,84 m2, ktorá pozostáva z kuchyne, obývacej izby, spálne, dvoch detských izieb, haly, dvoch kúpeľní, špajze, zádveria so schodišťom a garáže o výmere 26,5 m2. Bytová jednotka je kompletne zariadená nasledovne: V kuchyni sa nachádza kompletne vybavená kuchynská linka , ktorá má v spodnej časti šuflíky vedené vo výsuvoch Hettich s tlmením. V hornej časti sú zdvíhacie dvierka z AL profilu a lakobelu. Pozadie pracovnej dosky je obložené sklom Lakobel. Kuchynská linka je vybavená úplne novými elektrospotrebičmi BEKO, t.j. chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra a mikrovlnná rúra. V obývacej izbe sa nachádza jedálenský stôl so štyrmi stoličkami, konferenčný stolík, závesná barová skrinka, závesné skrinky na knihy a šuflíková komoda pod TV. Spálňa je kompletne vybavená posteľou vrátane nových matracov, šuflíkovej komody a šatníkovou dvojskriňou s posuvnými dverami s tlmením. V jednej detskej izbe sa nachádza trojdverová šatníková skriňa s posuvnými dverami. Obe kúpeľne sú obložené cresovým obkladom. Jedna kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom a závesným WC. Druhá kúpeľňa je vybavená masážnym sprchovacím kútom, závesným WC, závesným bidetom, umývadlom a elektrickým bojlerom na ohrev vody. Špajza je vybavená melaminovým regálom v tvare L. Zádverie je vybavené vešaním, zrkadlom a pod schodišťom sa nachádza skriňa na vešanie a šuflíková skriňa na obuv a drobnosti. Schodište je obložené masívnymi dubovými nástupnicami ako aj masívnym dubovým zábradlím. Výplň zábradlia je prevedená priehľadným bezpečnostným sklom KONEX 8mm. Poschodie domu má výmeru 56,5 m2, pozostáva z dvoch obytných miestností, predsiene na schodisku, WC, kúpeľne – kompletne zariadené, t.j. WC, bidet, umývadlo, sprchovací masážný kút. Z obývacej miestnosti je vstup na vonkajšiu terasu, pochôznu len v častiach, kde je opatrená zábradlím. Zábradlie je vyplnené bezpečnostným sklom Konex. V garáži sa nachádza zásobník vody -vodáreň na vodu zo studne.Garáž je vybavená automatickou zhrňovacou bránou na diaľkové ovládanie pagerom, ktorý slúži aj na otváranie vstupnej automatickej brány na dvor. Na dome sú osadené masívné drevené okna osadené izolačným trojsklom, vrátane vstupných dverí opatrené bezpečnostným zámkom. Všetky interiérové dvere sú lakované, dyhované a bezfalcové, osadené neprehľadným sklom v Al ráme a magnetickým zámkom. Na oknách celého domu sú namontované Al horizontálne naklápacie žalúzie. Vo všetkých miestnostiach sú namontované svietidlá, vrátane chodby a garáže. Po celom obvode domu je nainštalované vonkajšie osvetlenie, pred garážou so senzorom. Dom je zabezpečený alarmom. Voľný okamžite. Cena: 1.200,- EUR/mesačne bez energií.

1 200 €/mes.

K&B Partners, s.r.o.
Na predaj exkluzívny byt v centre Trenčína!

Na predaj exkluzívny byt v centre Trenčína!

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 141 m²

Pre náročných klientov ponúkame na predaj nadštandardné byty od rozlohy 140,91m2 v novostavbe polyfunkčného domu PASSAGE v Trenčíne. Jedná sa o polyfunkčný dom s parkovaním vozidiel v suteréne, v suteréne je umiestnený i spoločný sklad (bicykle) pre byty, na prízemí je 5 obchodných prevádzok, príp. nebytové priestory pre iné využitie – každá so samostatným zázemím, druhé, tretie, štvrté a piate podlažia sú rovnaké (okrem stredného pilastra z Jesenského ulice) – na každom sú štyri 4-izbové byty + pracovňa.Šieste nadzemné podlažie je ustúpené – je tu jeden veľký 5-izbový byt – penthouse. Byty sú v ponuke ako holobyty (bez interiérových dverí a obložiek, bez sanity, dlažieb a obkladov, bez kuchynskej linky), avšak po dohode s klientom je tieto možné zhotoviť aj kompletne na kľúč. Garážové státie za príplatok. Foto sú zo vzorového bytu! V prípade záujmu o bližie info, obhliadku bytov - volajte maklérovi.

cena dohodou

K&B Partners, s.r.o.
núkame Vám na predaj nadštandardný 3i byt o rozlohe 93 m2 v centre Trenčína!

núkame Vám na predaj nadštandardný 3i byt o rozlohe 93 m2 v centre Trenčína!

Lokalita: Hviezdoslavova , Trenčín (Trenčín)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu nadštandardného 3i byt o rozlohe 93 m2 v lukratívnej lokalite centra mesta na Hviezdoslavovej ulici v Trenčíne. Byt sa nachádza v nadstavbe bytového domu na Hviezdoslavovej ulici na 5. poschodí/celkovo 6. Byt pozostáva z veľkej krásnej kuchyne a jedáľne, ktorá je prepojená s priestrannou obývacou izbou, 2 spáľní, kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, samostatného WC a chodby. Byt sa predáva kompletne zariadený. Parkovanie je zabezpečené prostredníctvom 2 vyhradených parkovacích vonkajších miest. Byt je veľmi priestranný, slnečný, výborne dispozične riešený. Celkové mesačné náklady 120,- EUR vrátane elektriny. Byt je voľný okamžite. V prípade záujmu o obhliadku bytu kontaktujte - Tomáš Krúpa 0918 582 940. Cena: 137.000,- EUR.

137 000 €
1 473,12 €/m²
+ 120 €/mes. energie
K&B Partners, s.r.o.
Kvalitný 3izb. byt, súkromná ulica, tichá lokalita na Drotárskej ceste.

Kvalitný 3izb. byt, súkromná ulica, tichá lokalita na Drotárskej ceste.

Lokalita: Drotárska cesta , Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

Z poverenia majiteľa, predávame tento kvalitný EXKLUZÍVNY 3 izbový byt v rezidenčnej vile, rezort Machnáč. Plocha: 117m2 z toho Úžitková: 107m2 Zasklenná lodžia : 12m2 Pivnica: 2 m2 Orientácia: J/Z Poschodie: 1/4 Súkromný areál, so spoluvlastníckym podielom aj na ceste – pohodlné a bezplatné parkovanie, priamo pri dome. LUKRATÍVNA LOKALITA Využite všetky výhody lokality. Okolitá príroda sa pre vás stane znamenitým zdrojom životnej energie a miestom, kde načerpáte silu, zbavíte sa únavy a stresu všedných dní. Rezidencie MACHNÁČ sa nachádzajú na Drotárskej ulici, v jednej z najpokojnejších a najtichších častí Bratislavy. V tejto prestížnej časti Bratislavy sa nachádzajú sídla zahraničných zastupiteľstiev, osobností z oblasti zahraničných služieb, politiky, vedy a kultúry. Preto je tu nepretržite kladený dôraz na vysokú bezpečnosť a nadštandardnú starostlivosť o prístupové cesty. Bývanie na Machnáči kladie dôraz na jedinečnosť bývania v prestížnej lokalite centra s prepojením komplexu na prírodu chráneného parku Horský park a okolitých areálov Borovicový lesík, Zeleň pri vodárni a Bôrik. DOSTUPNOSŤ Lokalita sa vyznačuje výbornou pešou i dopravnou dostupnosťou. Do historického centra mesta sa autom dostanete za 5 minút. Obrovskou výhodou pre automobilovú dopravu je aj priame napojenie na diaľničný obchvat. Dopravné napojenie z ôsmich rôznych smerov umožňuje bezproblémový prístup aj za kolíznych situácií (rekonštrukcie, havárie, dopravné zápchy, kalamity a pod.). - Rok kolaudácie stavby : 2006 - Tehlová konštrukcia - Kúrenie a TUV : plynový kotol Vaillant so 150 l zásobníkom - Podlahy : Mramor Botticino semi classico a parkety - Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, žulové obklady - Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, na stene opálová žula - Parkovanie: vonkajšie státie na súkromnej ulici + Možnosť dokúpenia gar.státia - Byt je zabezpečený alarmom, v predsieni je video vrátnik - Spoluvlastnícky podiel na 1,25 ha pozemku - Mesačné náklady 186 €. - Kúpou voľný + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.

cena dohodou
+ 186 €/mes. energie
DOM-REALÍT, s.r.o.
Predaj luxusného  penthouse / 4 + 1 / s dvomi veľkými terasami + 2 garážové miesta - Zippava/Stupava

Predaj luxusného penthouse / 4 + 1 / s dvomi veľkými terasami + 2 garážové miesta - Zippava/Stupava

Lokalita: Okružná, Stupava (Malacky)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 131 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj luxusný /4 + 1 izbový/ atraktívny, priestranný penthouse v novostavbe ZIPPAVA v pokojnom prostredí Stupavy s dvomi veľkými terasami a samozrejme s dvomi parkovacími státiami v 1. podzemnom podlaží. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti Stupavy, ktorá je vzdialená od centra chôdzou do 5 minút. Dispozícia bytu je riešená dennou časťou penthousu v ktorej je umiestnená kompletne zariadená kuchyňa vrátane vstavaných spotrebičov od luxusnej zn. NEFF s jedálenským stolom a stoličkami, ktorá je vkusne oddelená v priestore priečkou za ktorou je obývacia časť penthousu. S obývacej miestnosti je vstup na terasu, ktorá je orientovaná na západ. S kuchyne a obývacej izby je vstup cez priestrannú chodbu do ďalších izieb. Dve izby sú orientované na západ a to pracovňa a detská izba. Tretia izba /spálňa / je orientovaná na východ . Zo spálne je vchod na druhú terasu, ktorá je orientovaná na východ. Pred vstupom do spálne je kúpeľňa s toaletou a samostatný šatník o rozlohe cca 7,5 m². Penthouse má dve kúpeľne. Jedna kúpeľna so sprchovacím kútom je pri spálni, druhá na konci chodby v ktorej je vaňa. Každá kúpeľna má samostatne ovládateľné sálavé sklenené infrapanely, taktiež vstavané skrinky v stene, ktoré majú ako dvierka zrkadlá. Rozloha: Úžitková plocha bytu ...................................................... 131,52 m² Plocha terasy orientovanej na západ..............................29,64 m² Plocha terasy orientovanej na východ..............................47,56 m² Garážové státie č. 1.........................................................21,4 m² Garážové státie č. 2.........................................................21,4 m² Vybavenie penthausu: sadrové omietky, stierky, drevená podlaha, bezpečtnostné protipožiarne dvere, plastové okná, vonkajšie žalúzie na ďiaľkové ovládanie, drevené dvere a zárubne, posuvné pieskované dvere,ústredné kúrenie. Výhody: Výborná lokalita s bezproblémovou dostupnosťou, nadštandardný priestranný byt s dvomi veľkými terasami, možnosti turistiky a cykloturistiky, pokoj od ruchu mesta, kompletná občianska vybavenosť v dostupnosti do 10 min. Cena penthousu vrátane 2 garážových státi.........................310.000,-€ Kontakt: 0911 933 556

310 000 €
2 366,41 €/m²

BONO REAL spol. s. r. o.
Predaj pekného 2-izb bytu na Zadunajskej ceste blízko Incheby a Auparku

Predaj pekného 2-izb bytu na Zadunajskej ceste blízko Incheby a Auparku

Lokalita: Zadunajská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný 2-izb byt. na začiatku m.č. Bratislava-Petržalka na Zadunajskej ceste v blízkosti výstaviska Incheba, OC - Aupark. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 11-tich. Vchod do domu je bezbariérový. Dispozične je byt riešený samostatnou spálňou a obývacou izbou spojenou s kuchyňou.Úžitková plocha bytu je 46m2 + pivnica 2,8m2. Pivnica prislúchajúca k bytu je priamo na poschodí. Parkovanie je vyhradené pred domom pre vlastníkov bytov. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skriňa v spálni. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: výborná poloha - rýchla dostupnosť do centra mesta,slnečný, tiché prostredie, obchody / Billa, Aupark/, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 117 000 € + provízia pre RK Kontakt: 0911 933 556

117 000 €
+ 100 €/mes. energie
BONO REAL spol. s. r. o.
Kvalitná 4 izbová novostavba, na dobrom  mieste, za výbornú cenu v Topoľníkoch

Kvalitná 4 izbová novostavba, na dobrom mieste, za výbornú cenu v Topoľníkoch

Lokalita: Krivá, Topoľníky (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Kvalitná 4 izbová novostavba, na dobrom mieste, za výbornú cenu v Topoľníkoch Túžite po kvalitnom bývaní, na pokojnom mieste, blízko krásnej prírody, predsa blízko k všetkému dôležitému v strede obce, v dostupnej vzdialenosti od Bratislavy? Ak áno, tento dom je pre Vás! Duna Reality – Ing. Peter Krascsenics ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu na kraji obce Topoľníky, blízko k termálnemu kúpalisku ako aj stredu obce, 56 km od Bratislavy, 15 km od Dunajskej Stredy. Dom je postavený z kvalitných materiálov, mysliac na detaily, napr: samostatné, hosťovské WC pri vchode, príprava pre sporák a odsávač pary je na oboch stranách v kuchyni, špajza pri kuchyni, v technickej miestnosti príprava pre práčku, sušičku, alarm ako aj sklápacie schody na pochôdznu povalu pre jej využitie, komín pre prípadný krb v obývačke, z obývačky dvere na krytú terasu pre príjemné posedávanie.... Dom je v stave holodomu a v prípade dohody je z možné dokončenie na kľúč. Rozoženie miestností je riešené veľmi prakticky. Všetky miestnosti sú prístupné z chodby. Predsieň je dostatočne priestranná, aj s miestom pre prípadnú zabudovanú skriňu. Priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, všestranne využitá technická miestnosť, jedna menšia a 2 priestranné izby, kúpeľňa s 2 umývadlami, vaňou, sprchou a WC. Dom leží na dostatočne veľkom pozemku, kde je miesto na státie pre 2 autá, hranie sa detí, prípadne pre pár stromov. Pozemok je pekne upravený,z 3 strán oplotený bariérovým plotom. Zastavaná plocha domu: 150m2 Úžitková plocha: 125m2 Plocha pozemku: 453m2 Cena: 105.000,-EUR s možnou DOHODOU! Neváhajte, príďte sa presvedčiť o kvalite tohto domu! Volajte hneď!

105 000 €
840 €/m²

Duna Reality s.r.o.
Predaj luxusného bungalovu /4 + 1/  s bazénom  na veľkom pozemku + garáž

Predaj luxusného bungalovu /4 + 1/ s bazénom na veľkom pozemku + garáž

Lokalita: Na priekope, Číčov (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 250 m²

Ponúkame Vám na predaj BUNGALOV v obci Číčov, v okrese Komárno. Nehnuteľnosť v obci Číčov sa nachádza 10 km od termálneho kúpaliska Veľký Meďer, 30 km od termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede a v Komárne, cca. 20 km od od termálneho kúpaliska a veľkomesta Györ (HU) a 80 km od Bratislavy. Na pozemku o rozlohe 1354 m2 sa nachádza BUNGALOV /4 + 1/ - zastavaná plocha cca 250 m2 z toho zastrešená terasa o výmere cca 40 m2, samostatne stojaca garáž o výmere cca 44 m2 do ktorej sa zmestia dve autá za sebou stojace, bazén o rozlohe cca 15m x 7m, hĺbka cca 1,7 m s morskou vodou / salinátor/, ďalej je možnosť parkovania vo dvore domu pre ďaľších 4 až 5 áut. Popis domu: Rodinný dom je veľmi zaujímavo riešený dispozične. Vchodovými dverami a vstupnou halou sa dostaneme do veľkej cca 40m2 obytnej kuchyne z ktorej je vstup do troch nepriechodných izieb každá cca o výmere min. 17 m2, ktoré sú ako samostatné spálne. Kuchyňa má zároveň prechod do otvorenej obývacej miestnosti v ktorej sú fran. okná smerom na terasu na ktorú je vstup z kuchyne aj z obývacej miestnosti. Kúpeľna je pri izbách nachádza sa v nej rohová vaňa, sprchový kút, WC a bidet. V dome je ešte jedna toaleta a technická miestnosť, ktorá slúži taktiež ako práčovňa. Dom je postavený z tehly, má valbovú strechu z pálenej škridly, fasáda z okrasným obkladom z lícových tehál, kombinované vykurovanie - krb a podlahové kúrenie v celom dome. Plynový kotol Junkers. V celom dome dlažba s podlahovým vykurovaním, podhľady so stropným osvetlením, drevené okná, drevené interiérové dvere so zárubňami, krb. Možnosť zobytnenia podkrovia. Celý pozemok je oplotený murovaným plotom z tehál, ozdobná kovaná brána na elektrické ovládanie, kovaná vstupná bránička. Pozemok je vykladaný zámkovou dlažbou Bazén (cca 25x7m) je zapustený do zeme, morská voda (salinátor), okolo bazénu dlažba, vonkajšia sprcha, záhradný domček, altánok. Rovinatý pozemok. Cena 159 900 € vrátane provízie pre RK Kontakt: 0911 933 556

159 900 €
639,60 €/m²

BONO REAL spol. s. r. o.
Predaj 4-izbového moderného domu v Dobrohošti / 30km od BA/- holostavba

Predaj 4-izbového moderného domu v Dobrohošti / 30km od BA/- holostavba

Lokalita: Dobrohošť, Dobrohošť (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102 m²

Ponúkame Vám na predaj pred dokončením novostavbu moderného, jednopodlažného rodinného domu v obci Dobrohošť, ktorá je vzdialená od centra Bratislavy 30 km. Dom sa nachádza v novej lokalite obce. Úžitková plocha domu je 104 m2, zastavaná 124 m2. Plocha pozemku na ktorom sa dom nachádza je 640m2. Dispozícia domu: - vstupná hala so šatníkom, - chodba - technická miestnosť Denná časť: - obývacia izba spojená s kuchyňou s prechodom na terasu - v priestore kuchyne je komora Nočná časť: - detská izba - spálňa - izba Všetky izby sú nepriechodné. Technické informácie/ stav objektu: - tehla 30 cm - zateplenie polystyrénom 18 cm - plochá strecha: thermobetón + modifikované INDEX pásy - 6 komorové plastové okná s izolačným troj sklom - betónové potery, sádrove omietky - nerezový komín + predpríprava na krb - podlahové kúrenie elektrické + predpríprava na fotovoltaiku - predpríprava na solár - predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie - oplotenie z troch strán pozemku. - na pozemku sú všetky inžinierske siete okrem plynu - rovná strecha. - rovinatý pozemok. - asfaltová prístupová cesta. - žiadne podpivničenie. Súčasťou domu je spevnená príjazdová plocha, parkovacie miesta pre 2 autá a terénne úpravy. Výhody: Novostavba. Možnosť dokončenia domu podľa vlastných predstáv. Dobrá dostupnosť do Bratislavy.Tiché prostredie, Obchody, škola / 1 - 4 roč./, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika. Predpokladaný termín dokončenia 10,11/2017. Pôdorys domu je pri fotografiách. Cena 138 900 € vrátane provízie pre RK. Kontakt: 0911 933 556

138 900 €
1 361,76 €/m²

BONO REAL spol. s. r. o.
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 905