Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 24 074 novostavieb

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1204
Pozemok v Trenčíne- Zámostie 500 m2

Pozemok v Trenčíne- Zámostie 500 m2

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Ponúkame na predaj pozemok v lukratívnej lokalite mesta Trenčín- Zámostie, s výbornou dostupnosťou aj z diaľničného príjazdu. Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu ako aj na podnikateľské účely. IS sú na hranici pozemku. Celková výmera pozemku je 500 m2. Rozmery pozemku sú cca 15x34. Cena za 1m2 je 89€. Ku pozemku je nutné dokúpiť 98m2 pozemku pred týmto pozemkom cena za 58EUR/m2 Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

44 500 €
89 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
Na predaj pozemok 744 m2- Trenčín -Zámostie

Na predaj pozemok 744 m2- Trenčín -Zámostie

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Ponúkame na predaj pozemok v lukratívnej lokalite mesta Trenčín- Zámostie, s výbornou dostupnosťou aj z diaľničného príjazdu. Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu ako aj na podnikateľské účely. IS sú na hranici pozemku. Celková výmera pozemku je 744 m2. Rozmery pozemku sú 18x42 Cena za 1m2 je 89 €. Ku pozemku je nutné dokúpiť 98m2 pozemku pred týmto pozemkom cena za 58EUR/m2 Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

66 216 €
89 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
Pozemok  veľký 1244 m2- Trenčín Zámostie

Pozemok veľký 1244 m2- Trenčín Zámostie

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Ponúkame na predaj pozemok v lukratívnej lokalite mesta Trenčín- Zámostie, s výbornou dostupnosťou aj z diaľničného príjazdu. Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu ako aj na podnikateľské účely. IS sú na hranici pozemku. Pozemok tvoria 2 parcely s celkovou výmerou 1244 m2.Jedna parcela je o rozmeroch 15x34 a druhá susediaca 18x44 m. Cena za 1 m2 je 89 Eur. Ku pozemku je nutné dokúpiť 196m2 pozemku pred týmto pozemkom cena za 58EUR/m2 Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

110 716 €
89 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
Na predaj novostavba RD v Adamovských Kochanovciach

Na predaj novostavba RD v Adamovských Kochanovciach

Lokalita: Adamovské Kochanovce (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 162 m²

Virtuálne prehliadky nehnuteľností na www.BartanusReality.sk Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu typ Bungalov  v obci Adamovské Kochanovce. Plocha: úžitková 162m2, podlahová 92m2, zastavaná 300m2, pozemku 1000m2. Podlaha:  dlažba, podlahové kúrenie Steny: stierky. Vybavenie kúpeľne:  vaňa, sprchovací kút., 2x umývadlo Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne, podlahové. Sedlová strecha. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka v dosahu 20 m s povolením Ponúkame Vám na predaj krásnu 5- izbovú novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza neďaleko Trenčína v obci Adamovské Kochanovce v príjemnom prostredí. Dom pozostáva z predsiene z ktorej sa vchádza do priestrannej obývacej izby / predpríprava na krb/ a zároveň je prepojená s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi( drtička odpadu, umývačka riadu, el.rúra, varná  doska) Z predsiene sa vchádza do 3 samostatných izieb so zabudovanými vstavanými skriňami, samostatného WC s bidetom a samostatnej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, technickej miestnosti s práčovňou a do 4 izby je prístup aj z vonku a dá sa využiť aj ako kancelársky priestor .  Masívne dvere  a ovložkované zárubne sú v cene, steny sú vystierkované, stropy betónové, povala je zateplená a časť je pôchodzna. Konštrukcia domu Poroterm profi44. Súčasťou domu je aj garáž so sekčnou bránou na ovládanie. V celom dome je podlahové kúrenie/elektrokotol, bojler/. Pozemok domu je celý oplotený štiepaným kameňom a v prípade záujmu sa dá dokúpiť ešte ďalší pozemok k domu.  Pevné časti sú súčasťou, zariadenie v dome podľa dohody. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť MŠ, ZŠ, potraviny, pošta, reštaurácia.. atď. Náklady na nehnuteľnosť sú 150 € kompletne. Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU. + ZADARMO K DISPOZÍCII VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN V RÁMCI MESTA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY.

152 000 €
938,27 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
Predaj 3-izbového bytu v Oščadnici

Predaj 3-izbového bytu v Oščadnici

Lokalita: Oščadnica (Čadca)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 662 m²

Predám 3 izbový byt v Oščadnici, vhodný aj ako rekreačný apartmán aj na trvalé bývanie, ktorý sa nachádza na 1. poschodí vpravo, súkromného bytového domu so 6 bytmi. Tvoria ho 2 samostatné spálne, obývacia izba spolu s kuchyňou kde je namontovaná nová kuchynská linka, samostatné WC a kúpelňa. Výmera bytu je 66 m2 aj s balkónom /4,5 m2/, na pozemku 862 m2. K bytu patria spoločné priestory - centrálne schodisko, lyžiareň a pred domom na vydláždenej ploche parkovacie miesto. Prístup do oploteného areálu je cez posuvnú bránu na diaľkové ovládanie, po vyasfaltovanej prístupovej ceste popri potoku. Objekt sa nachádza v strede dediny, v bezprostrednom kontakte s lyžiarskym strediskom Veľká Rača.

58 000 €
87,61 €/m²

Predaj: *MAXEN* , Pozemok 3685 m2, HALA 1540 m2, V CENE POZEMKU, Južná tr., Košice - mestská časť Ju

Predaj: *MAXEN* , Pozemok 3685 m2, HALA 1540 m2, V CENE POZEMKU, Južná tr., Košice - mestská časť Ju

Lokalita: Južná trieda (ostatné čísla), Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Priemyselná zóna   Úžítková plocha: 5000 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne V CENE POZEMKU HALA  o výmere 1547 m2,  na Južnej tr. Košice, s napojením na novú R cestnú komunikáciu smer Miškolc. Letisko cca 7 km. Pozemok o celkovej výmere 3685 m2, z toho: Zastavaná plocha haly 1540 m2 Pozemok okolo haly 2278 m2 K dispozícii ďalší vedľajší pozemok o výmere až do 12 900 m2.  Podľa renomovaných analytikov má táto oblasť prudko rásť aj vďaka zahraničným a domácim investíciám a príchodu nových investorov. Prístupová cesta asfaltová, bezproblémový prístup kamiónovou dopravou. Objekt napojený na koľajovú vlečku. Hala na jednoduchú výrobu a skladovanie s 1 mostovým žeriavom . Hala je po celom obvode spodnej časti murovaná.  Je rozdelená na 4 časti so samostatnými vchodmi, po cca 325 m2.  Predné 2 časti sú zateplené sklenou vatou medzi vlnitými plechmi.  IS: voda, kanalizácia, elektrika Výborná dostupnosť všetkými pozemnými dopravnými prostriedkami / cestné, železničné spojenie , električkové spojenie, autobusová zastávka /.  K dispozícii koľajová vlečka. Cena pozemku vrátane haly  110,- EUR/m2  Cena je vrátane kompletného právneho servisu  - vypracovanie zmlúv, návrh vkladu do katastra , prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk .Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak   nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky. Druh vlastníctva: Iné

550 000 €
110 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Predaj: *MAXEN*, 3 - izbový byt s garážou v NOVOSTAVBE, 100 m2, Košice II - Západ, sídl. TERASA ul.

Predaj: *MAXEN*, 3 - izbový byt s garážou v NOVOSTAVBE, 100 m2, Košice II - Západ, sídl. TERASA ul.

Lokalita: Aničkin park, Košice II - Západ (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 3 - izbový byt v NOVOSTAVBE v uzavretom komplexe Residencie na ul. Obrody, Košice II - Západ, sídl. TERASA ( Aničkin park )  s garážovým státím v suteréne domu.  Podlahová plocha byty podľa zmluvy 99,89 m2 ( byt 89,03 +  2 x balkón -  terasy 10,86 m2 ), orientácia V/Z, garážové státie. V cene bytu je aj podiel na pozemku parku pri dome.  3.p./6, výťah Popis bytu: zádverie, vstupná časť  so vstavanými skriňami  obývacia hala s kuchyňou so spotrebičmi,  balkón ( terasa )  kúpelňa so sprchovacím kútom a vaňou samostatná toaleta 1 x spálňa s balkónom ( terasou ) 1 x spálňa, , vstavané skrine V suteréne domu garážové státie v cene bytu.  Výhody:  vzhľadom na polohu v blízkosti Lekárskej Univerzity vhodný ako investícia na prenajímanie, možný zisk z prenájmu 500,- - 600,- EUR  bytový dom je z TEHÁL, nie liaty betón kompletná občianska vybavenosť, blízko zastávka MHD - električka, trhovisko, OC Lunik II so supermarketom FRESH, škola. škôlka, banka SLSP len jedna zastávka električkou OC GALÉRIA, Pošta zeleň v parku pri dome v uzavretom komplexe  merače tepla, vody, elektriky sú na chodbe v uzamykatelnej časti  Mesačné náklady 145,- EUR. Cena je vrátane profesionálneho kompletného právneho servisu  - vypracovanie zmlúv, návrhu vkladu do katastra , prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk. Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky.         Druh vlastníctva: Osobné Počet podlaží objektu: 6 Číslo podlažia v budove: 3 Počet garaží: 1 Počet kúpeľní: 1 Počet balkónov: 1 Výťah: Áno Káblová TV: Áno Internet: Áno

149 000 €
1 490 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Predaj: 3 izbový byt, Bocatiova ul, Staré Mesto, Košice

Predaj: 3 izbový byt, Bocatiova ul, Staré Mesto, Košice

Lokalita: Bocatiova, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, nadstavba na tehlovom dome, Bocatiova ul., Košice - Staré Mesto. Byt sa predáva sa aj so zariadením. V byte sú drevené okná, drevené plávajúce podlahy, obklady, dlažby, klimatizácia, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, bezpečnostné dvere, vlastné plynové vykurovanie, vstavané skrine, 4/4 poschodie, 71m2. Výborná lokalita v tesnej blízkosti centra mesta. Druh vlastníctva: Osobné Počet podlaží objektu: 4 Číslo podlažia v budove: 4 Počet kúpeľní: 1

104 500 €
1 471,83 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Predaj: 4 izbový byt, NOVOSTAVBA, tehla, Košice

Predaj: 4 izbový byt, NOVOSTAVBA, tehla, Košice

Lokalita: Košice I - Sever (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 317 m²

Ponúkame na predaj 4 izbové byty v tehlovej novostavbe, Košice - Sever. Byty sa predávajú v stave holobyt, podlahové vykurovanie, samonivelizačný anhydridový poter, na balkónoch keramická dlažba a na terasách betónová dlažba, sádrove omietky, okná sú plastové s izolačným dvojsklom, príprava pre TV, internet, telefón, domový video vrátnik, výťah, zateplené minerálnou vlnou, možnosť dokúpenia krytého alebo vonkajšieho parkovacieho miesta a pivnice. Rozloha bytov od 109m2 do 317m2 vrátenie balkóna a terasy. Cena už od 141.000,-EUR. Vynikajúca lokalita v blízkosti centra mesta. Druh vlastníctva: Osobné Počet podlaží objektu: 5 Číslo podlažia v budove: 2 Počet parkovacích miest: 1 Počet garaží: 1 Počet kúpeľní: 2 Počet balkónov: 1 Počet terás: 1 Výťah: Áno Káblová TV: Áno Internet: Áno

141 000 €
444,79 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Predaj: *EXKLUZÍVNE v MAXEN*, Vidiecky hospodársky statok, 2 domy, hospodárske budovy, záhrada 12 41

Predaj: *EXKLUZÍVNE v MAXEN*, Vidiecky hospodársky statok, 2 domy, hospodárske budovy, záhrada 12 41

Lokalita: Slavošovce (Rožňava)
Druh: Vidiecky dom   Úžítková plocha: 180 m²

MAXEN Reality Centrum *EXKLUZÍVNE *ponúka na predaj vidiecky hospodársky statok - bývalá zemianska kúria, s dvoma domami, hospodárskymi budovami a pozemkom o výmere 12 417 m2, vhodný na bývanie, agroturistiku, biofarmu v obci Slavošovce, okr. Roňava , v juhovýchodnej časti Slovenského rudohoria v severovýchodnom výbežku Štítnickej doliny, pod končiarmi Kohúta. Úžitková plocha domov 180 m2 Úžitková plocha hospodárskej časti 120 m2  Pozemok: 12 417 m2 - trvale trávne porasty                  1176 m2 - zastavané plochy a nádvoria  Statok je obkolesený ovocným sadom, ohraničený dvoma potokmi, domy majú veľké podkrovné priestory na odkladanie sena. Popri domoch sú záhradky na pestovanie zeleniny, pred domami sú záhradky na pestovanie kvetov.  1. stavba - dom : veľká chodba 3 x izba kuchyňa kúpeľňa samostatná toaleta 3 komory Dom je podpivničený, napojený na obecný vodovod + vlastná studňa, elektrika, kúrenie plynom gamatky v kombinácii s kachľami na tuhé palivo v každej izbe , odpad žumpa   Za domom je hospodárska časť :  1 x maštaľ pre ošípané 1 x maštaľ pre kravy, kone, ovce dreváreň stodola samostatne stojaca garáž nad hospodárskou časťou je veľké úložisko na sená  2. dom - historická budova - bývalá zemianska kúria s nádhernými ozdobnými klembami  : 3 x izba kuchyňa komora vyžaduje opravu strechy iba elektrika Energetická tr. D, podľa údajov majiteľa.  Cena je vrátane kompletného právneho servisu  - vypracovanie zmlúv, návrhu vkladu do katastra , prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk. Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky.     Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 10 Počet podlaží objektu: 1 Počet kúpeľní: 1 Rok výstavby: 1950 Záhrada: Áno

49 000 €
272,22 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Prenájom: *MAXEN*,  mezonetový luxusný 3 - izbový byt v centre mesta, Kováčska ul., Košice I- Staré

Prenájom: *MAXEN*, mezonetový luxusný 3 - izbový byt v centre mesta, Kováčska ul., Košice I- Staré

Lokalita: Kováčska, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 111 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom nový  kompletne zariadený luxusný mezonetový 3 - izbový tehlový byt v priamom srdci mesta Košice na ul. Kováčska, Košice I - Staré mesto, v tehlovom zrekonštruovanom historickom dome.   111 m2, podkrovie, 2 - podlažný ( mezonet ), 2.p./2, bez výťahu, orientácia J/Z  1. podlažie bytu: veľká obývacia hala prepojená s kuchyňou so zabudovanými elektrospotrebičmi 1. kúpeľňa toaleta šatník  oddelená schodisková časť na 2. podlažie bytu  2. podlažie bytu :  2 x spálňa 2. kúpeľňa s toaletou  Materiály: nové rozvody vody a elektriky plávajúce podlahy Eurookná dlažba, keramické obklady, v kúpeľniach -  sprchovací masážny kút, vaňa v kuchyni kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi samostatné plynové vykurovanie, vlastný kotol   Možnosť prenajatia parkovacieho miesta v uzavretom,  kamerou monitorovanom,  dvore.  Cena nájmu:  600,- EUR/mesiac  + zálohy na energie 100,- EUR/mesiac  Voľný od 1.4.2015 Byt je aj na predaj vrátane 2 parkovacích miest, cena 135 000,- EUR.   Druh vlastníctva: Osobné Počet podlaží objektu: 2 Číslo podlažia v budove: 2 Počet parkovacích miest: 2 Počet kúpeľní: 2

700 €/mes.
6,31 €/m²/mes.

MAXEN Reality Centrum
Na predaj : Novostavba rodinného domu nad Jazerom Košice

Na predaj : Novostavba rodinného domu nad Jazerom Košice

Lokalita: Baltická, Košice IV - Nad jazerom (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Maxen reality  centrum ponúka na predaj 4 izbový tehlový rodinný dom skolaudovaný 12/2014. Rodinný dom je pred dokončením, 2 x kúpelňa je už hotová. Ostáva dokončiť podlahy, namontovať kuchynskú linku, dvere v interieri  a môžte bývať. Obytná plocha 140m2, úžitkova plocha 145m2. V  dome sa nachádza garáž, k domu prináleží  terasa,záhrada a parkovacie státie pred domom. Moderné mestské bývanie v príjemnej a tichej lokalite mestskej časti Jazero nájdete na začiatku rekreačnej zóny v severnej časti sídliska v blízkosti vodnej plochy,výborná dopravná dostupnosť do centra, kompletná občianská vybavenosť, možnosť športového vyžitia. Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 4 Počet podlaží objektu: 3 Počet kúpeľní: 2 Počet balkónov: 1 Rok výstavby: 2014 Záhrada: Áno

189 000 €
1 350 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Na predaj : Novostavba rodinného domu nad Jazerom Košice

Na predaj : Novostavba rodinného domu nad Jazerom Košice

Lokalita: Baltická, Košice IV - Nad jazerom (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Maxen reality  centrum ponúka na predaj 4 izbový tehlový rodinný dom skolaudovaný a dokončený 12/2014.  Obytná plocha 140m2, úžitkova plocha 300m2. V  dome sa nachádza garáž, k domu prináleží  terasa,záhrada a parkovacie státie pred domom. Moderné mestské bývanie v príjemnej a tichej lokalite mestskej časti Jazero nájdete na začiatku rekreačnej zóny v severnej časti sídliska v blízkosti vodnej plochy,výborná dopravná dostupnosť do centra, kompletná občianská vybavenosť, možnosť športového vyžitia. Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 4 Počet podlaží objektu: 3 Počet kúpeľní: 2 Počet balkónov: 1 Rok výstavby: 2014 Záhrada: Áno

205 000 €
1 464,29 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Na predaj :  Novostavba Pereš

Na predaj : Novostavba Pereš

Lokalita: Bystrická, Košice II - Pereš (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Rodinný dom  v cene bytu s 280m2 pozemkom!MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v ukončenej realizácii výstavby štyroch rodinných domov v reprezentatívnej lokalite Košice - Pereš, na Bystrickej ulici.Rodinný dom "RD 1-A"Dvojpodlažný, nepodpivničený rodinný dom. Dom má obývačku, kuchyňu, kúpelňu a technickú miestnosť na prízemí a spálňu, dve detské izby a kúpelňu na poschodí. Výmera domu: 121,8 m²Výmera pozemku 280 m²Zastavaná plocha: 75 m²Cena celkom: 125.000,- € s DPH Stavba je navrhnutá ako nízkoenergetické tehlové objekty, za účelom zníženia mesačných nákladov za energie. Obvodové murivá POROTHERM PROFI , zateplená fasáda, kvalitné okná a elektrické podlahové vykurovanie Vám zabezpečia tepelnú pohodu počas celého roka. Ponúkame taktiež možnosť inštalácie tepelného čerpadla a strešného fotovoltaického systému, pre dosiahnutie efektu tzv. nulového domu. Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 4 Počet podlaží objektu: 2 Počet kúpeľní: 2 Počet balkónov: 1 Rok výstavby: 2015 Záhrada: Áno

125 000 €
892,86 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Prenájom: NOVÝ administratívny priestor , Moyzesova ul., Košice, 47 m2, centrum

Prenájom: NOVÝ administratívny priestor , Moyzesova ul., Košice, 47 m2, centrum

Lokalita: Moyzesova, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Priestory   Úžítková plocha: 47 m²

MAXEN reality Centrum ponúka na prenájom NOVÉ reprezentatívne podkrovné nebytové administratívne priestory  po novej rekonštrukci v centre mesta na Moyzesovej ul., Košice.  4 za sebou prepojené miestnosti - spolu 46,89 m2 so samostatným vchodom, sociálne zariadenie.  (Viď pôdorys medzi obrázkami). - 1 x 10,89 m2 - 1 x 15,35 m2 - 1 x 11,88 m2 - 1 x   8,77 m2  Vlastné meranie el. energie.   Voľné ihneď.  Bezplatný Wifi internet.  Nájom : 279,-  EUR/mesiac/ + 69,-  EUR (vodné,stočné, teplo) + vlastná spotreba el.energie - samostatný elektromer, ceny sú vrátane DPH.         Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 4 Počet podlaží objektu: 2

348 €/mes.
7,40 €/m²/mes.

MAXEN Reality Centrum
Na predaj : Budova v obci  Rákoš Košice okolie

Na predaj : Budova v obci Rákoš Košice okolie

Lokalita: Rákoš (Košice - okolie)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 1585 m²

Predám bývalú budovu Jednoty,dom služieb o a obchodu. Budova sa nachádza v obci Rákoš,50m od hlavného ťahu. Je vzdialená 18km od Košíc. Budova je vhodná ako sklad, malovýroba atď. Rozhloha prislúchajúceho pozemku je 1585m². Možnosť dohody na cene.  

43 000 €
27,13 €/m²

MAXEN Reality Centrum
Prenájom: *MAXEN*, Kancelária + sklad, 60 m2, Štúrova ul., Košice I - Staré mesto

Prenájom: *MAXEN*, Kancelária + sklad, 60 m2, Štúrova ul., Košice I - Staré mesto

Lokalita: Štúrova, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Priestory   Úžítková plocha: 60 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kanceláriu na poschodí o výmere 36,75 m2 + príručný sklad, toaleta, v centre mesta na Štúrovej ul., Košice I - Staré mesto. Cena: 35,- EUR/m2/rok + DPH + energie Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 2

175 €/mes.
2,92 €/m²/mes.

MAXEN Reality Centrum
Prenájom: *MAXEN*, 4 - izbový apartmán s parkovacím miestom v centre mesta, Mäsiarska ul., Košice I

Prenájom: *MAXEN*, 4 - izbový apartmán s parkovacím miestom v centre mesta, Mäsiarska ul., Košice I

Lokalita: Mäsiarska, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom priestranný 4  - izbový mezonetový tehlový apartmán v priamom srdci centra mesta Košice I - Staré mesto, Mäsiarska ul. s parkovaním vo dvore. Byt sa nachádza v historickej budove po rekonštrukcii na 2. NP + podkrovie, bez výťahu  K bytu je k dispozícii v cene 1 parkovacie miesto vo dvore.  1.podlažie bytu : veľká obývacia hala s krbom na tuhé palivo kuchyňa prepojená s jedálňou  2 x spálňa kúpeľňa s rohovou vaňou, umývadlo, toaleta samostatná toaleta drevené schodisko na 2.podlažie bytu  2. podlažie bytu : 1 x menšia izba kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou  Cena: 600,- EUR s energiami / pre 2 dospelé osoby, každá osoba navyše po 50,- EUR/mesiac  Internet wifi.  K bytu je k dispozícii v cene 1 parkovacie miesto vo dvore.       Druh vlastníctva: Osobné Počet podlaží objektu: 2 Číslo podlažia v budove: 2 Počet parkovacích miest: 1 Počet kúpeľní: 2 Internet: Áno

600 €/mes.
6 €/m²/mes.

MAXEN Reality Centrum
 TOVARNÍKY – viacgeneračný dom / penzión / na predaj  / VÝBORNÁ CENA  / pozemok 708 m2

TOVARNÍKY – viacgeneračný dom / penzión / na predaj / VÝBORNÁ CENA / pozemok 708 m2

Lokalita: Tovarníky (Topoľčany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 500 m²

Ponúkame ma predaj v obci Tovarníky, len 2 km od Topoľčian, zaujímavú nehnuteľnosť vhodnú pre spojenie bývania a podnikania. Je situovaná na rovinatom pozemku s výmerou 708 m2. Dom je krátko pred dokončením, 3 podlažný. Na prízemí je kuchyňa s obývačkou, dve izby, špajza, kúpeľňa, WC. Na prvom podlaží je hala, zimná záhrada, kuchyňa, 4 izby, kúpeľňa, WC, práčovňa, balkón. Druhé podlažie tvorí chodba, hala, kuchyňa, WC, kúpeľňa, 4 izby, balkón, V dome sú kompletné všetky rozvody , spravené stierky, obklady. Je pripojený na všetky inžinierske siete. K domu patrí garáž s hospodárskou budovou. Obhliadku Vám rada zabezpečí  Nikola Feketová na tel. čísle 0903 549 278  Mgr. Klaudia Pastvová na tel. čísle 0903 222 267. V cene je zahrnutý - kompletný právny servis -  vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv - právne poradenstvo - popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/  Druh stavby: Tehlová Poloha objektu: Samostatný Počet poschodí: 3

152 990 €
305,98 €/m²

UNIREALITY, s.r.o.
NOVÁ DUBNICA -  4 izbové byty na predaj /  NOVOSTAVBA /  výborná lokalita /  BALKÓN, PIVNICA

NOVÁ DUBNICA - 4 izbové byty na predaj / NOVOSTAVBA / výborná lokalita / BALKÓN, PIVNICA

Lokalita: Nová Dubnica (Ilava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

V novej obytnej zóne v tichej časti na okraji mesta a pritom s jednoduchou pešou dostupnosťou k centru mesta ponúkame na predaj 4 izbové byty s výmerou od 92,5 m2 v cene už od 108.700 Eur . Súčasťou bytov sú balkóny s veľkorysou plochou od 16 m2 až po 27 m2. Všetky byty sú v ponuke  NADŠTANDARD . Toto vybavenie zahŕňa vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami a laminátové podlahy. V kúpeľni sú položené obklady a dlažby, zabudované zariaďovacie predmety (sanita, batérie, ...). Po dohode je možné byty zrealizovať aj v ponuke  HOLOBYT  pre individuálne zariadenie klientom. Ku každému bytu je priradená pivnica v prízemí bytového domu. Na pozemkoch vedľa bytových domov sú vybudované parkovacie státia. Obhliadku dohodne:   Ing. Marcela MASIARČINOVÁ - 0918 502 647  V cene je zahrnutý - kompletný právny servis -  vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv - právne poradenstvo - popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/ Druh stavby: Tehlová Vlastníctvo: Osobné Výťah: Áno Plocha balkónu: 1 m² Plocha pivnice: 1 m²

108 700 €
1 181,52 €/m²

UNIREALITY, s.r.o.
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1204