Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 19 612 novostavieb

Novostavby

Devínske Lúky

Devínske Lúky

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
Limea Residence

Limea Residence

Bratislava IV - Záhorská BystricaViac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 981
Dražba súboru nehnuteľností v obci Dolné Dubové

Dražba súboru nehnuteľností v obci Dolné Dubové

Lokalita: Dolné Dubové (Trnava)
Druh: Polyfunkčný objekt

Dražba súboru nehnuteľností v obci Dolné Dubové, k.ú Dolné Dubové: Predmetom dražby je Budova pre obchod a služby bez súp. č. na parcele č. 477/6 slúži ako spoločenská miestnosť, je postavená na rovinatom pozemku. Objekt je obdĺžnikového pôdorysu a má sedlovú strechu. Znalec uvažuje so začiatkom užívania  objektu od roku 2007. Predmetom dražby je ďalej nebytový priestor č. 7-2, 1.p. vchod stravovacie zariadenie a nebytový priestor č. 4-3, 2.p. v rozostavanej budove Penzionu Všeobecne k rozos. budove - Penzión - budova nemá pridelené súp. číslo, je postavený na rovinatom pozemku, nepravidelného pôdorysného tvaru. Objekt nemá podzemné podlažie, má 3 nadzemné podlažia s plochou strechou. Objekt vznikol na základe prestavby a nadstavby bývalej pekárne. V objekte sú priestory kiosku (zázemie čerpacej stanice), reštaurácie so zázemím a ubytovacej časti s wellness, administratívnou časťou a dielňou. Nebytový priestor 7-2 sa nachádza na 1.p. s priamym vstupom z vonkajších priestorov. Dispozične pozostáva zo vstupnej predsiene, kuchyne s varnou a skladovacou časťou, miestnosti s barovým pultom, z kongresovej miestnosti, prístupu do kuchyne, šatne, WC pre personál a hostí. Priestor je dispozične prepojený so zimnou záhradou. Nebytový priestor 4-3 sa nachádza na 1.NP, 2.NP a 3NP s priamym vstupom z vonkajších priestorov a interiérovým schodiskom. Dispozične pozostáva na 1NP zo vstupu, administratívnej časti so zázemím, dielne z časti wellness, kde je nazénová miestnosť, šatne, WC, sprchy, schodiska. Na 2NP je chodba, samostatné ubytovanie izby s vlastným sociálnym zázemím a balkónmi, z časti wellness, kde je saunovacia a oddychová časť so sociálnym zázemím, apartmánový byt prepojený s 3NP, schodiska. Na 3NP je chodba, samostatné ubytovacie izby s vlastným sociálnym zázemím. Pozemky sú rovinaté, nachádzajú sa v katastrálnom území obce Dolné Dubové na okraji obytnej časti obce so zástavbou rodinných domov. V blízkosti je štátna cesta druhej triedy prechádzajúcej obcou. Vzdialenosť do centra krajského mesta Trnava je cca 12 km.

cena dohodou

Dražobná spoločnosť, a.s.
Dražba rodinného domu v Babindole, okres NITRA.

Dražba rodinného domu v Babindole, okres NITRA.

Lokalita: 88, Babindol (Nitra)
Druh: Rodinná vila

Pripravujeme dražbu rodinného domu súp. č. 88, spolu s príslušenstvom a pozemkami v obci Babindol, okres Nitra. Jedná sa o voľne stojaci rodinný dom postavený v časti podzemnej vinnej pivnice. Nachádza sa v bežnej zátavbe IBV,  v danej lokalite je vybudovaný okrem elekt. inštalácie i vodovod, plynovod, kanal. rozvod chýba. Dom je z roku 2008, pozostáva z 1. podzemého podlažia a dvoch nadzemných podlaží, teda jedná sa o celopodpivničenú dvojpodlažnú stavbu, pozostavajúcu zo suterénu, prízemia a podkrovia. Zastavaná plochy 1.PP je 248,23 m2, 1.NP má 296,92 m2 a 2.NP má zastavanú plochu 141,10 m2. Dom sa nachádza v bežnej zástavbe obce, od okresného mesta NITRA je obec vzdialená len 13 km, vynikajúce dopravné spojenie autobusovou dopravou, cca 10 - 15 min. V blízkosti domu je obecný úrad, MŠ, obchod s potravinami, pohostinstvo a pod. Znížená cena: 200.000,- Eur.  Bližšie informácie o priebehu pripravovanej dražby získate na tel. č. 02/59 49 01 31, resp. na mobil. č. 0903 236 164.

200 000 €

Dražobná spoločnosť, a.s.
Dražba rodinného domu v obci Stupava,Stromová ulica

Dražba rodinného domu v obci Stupava,Stromová ulica

Lokalita: Stromova 2297, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinná vila

Dražba rodinného domu v obci Stupava, k.ú. Stupava, okres Malacky. Rodinný dom sa nachádza na Stromovej ulici v časti Dielové v zone zásavby rodinných domov, novostavieb a nadštandardných víl v lokalite vyhľadívanej pre bývanie v Stupave mimo zastavaného územia obce. Dom je samostatne stojaci, nep odpivničený objekt s obytným podkrovím. Prístup na pozemok je priamo z novovzniknutej slepej ulice. Dispozičné riešenie - po pravej strane sa nachádza dvojgaráž so vstupom do zádveria. Zo zádveria je prístupná technická miestnosť - práčovňa spojená s kotolňou. V chodbičke sa nachádza kúpelňa a hosťovská izba. Zo zádveria sa vstupuje do obytnej haly - obývacej izby s jedálenským kútom, kuchyňou, izbou  a schodiskom do podkrovia. Kuchyňa je s príručnou komorou. V podkroví sa nachádzajú dve izby, kúpelňa, spálňa so samostatnou kúpelňou s WC a šatníkom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na uvedených telefonnych číslach.

cena dohodou

Dražobná spoločnosť, a.s.
Dražba rodinného domu v obci Gánovce, okres Poprad.

Dražba rodinného domu v obci Gánovce, okres Poprad.

Lokalita: Staré ihrisko 414, Gánovce (Poprad)
Druh: Rodinný dom

Opakovaná dražba krásneho rodinného domu spolu s pozemkami, záhradným domčekom, skladom náradia a s príslušenstvom v obci Gánovce, okres Poprad, evidovaných na LV č. 394, k. ú. Gánovce. Rodinný dom (RD) je situovaný v juhovýchodnej okrajovej časti obce. Jedná sa o samostatne stojací RD, čiastočne podpivničený  s jedným nadzemným podlažím (prízemie) a podkrovím. Prístup k RD je z priľahlej miestnej komunikácie (slepá ulica), na ktorú nehnuteľnosť bezprostredne nadväzuje. RD je jednobytový, v užívaní od roku 2006 a je napojený na všetky inžinierske siete, ktoré sú vedené v priľahlej miestnej komunikácie. Dispozičné riešenie RD: Suterén (1.pp): 1 pivnica (pod garážou), Prízemie (1.np): zádverie, predsieň, kúpeľňa, hosťovská izba, hala + kuchyňa, špajza, obývacia izba, 2* schodisko do podkrovia, kotolňa, WC, terasa, Podkrovie: galéria, pracovňa detí, 2 detské izby, 2* kúpeľňa s WC, pracovňa rodičov, izba rodičov, šatník, loggia.   Obec Gánovce leží priamo pod Tatrami, len 6 km juhovýchodne od Popradu. V obci sa nachádzajú liečebné minerálne pramene, geopark a travertínové kopy a  známe Aqua Spa Gánovce. Krásne tiché prostredie a zároveň dobrá občianska vybavenosť obce, lokalita je vhodná na turistiku a rôzne voľnočasové aktivity. Bližšie informácie získate na tel. č. 02/59490124, resp. mobil 0948 917 600.

cena dohodou

Dražobná spoločnosť, a.s.
Dražba rekreačnej chaty, Bodíky

Dražba rekreačnej chaty, Bodíky

Lokalita: 826, Bodíky (Dunajská Streda)
Druh: Chata a chalupa

Pripravujeme opakovanú dražbu rekreačnej chaty v Bodíkoch, okr.Dunajská Streda. Rekreačná chata má 2 nadzemné podlažia, je zastrešená sedlovou strechou. 1 nadzemné podlažie dispozične pozostáva z obývacej izby s kuchynským kutom, kupelne, WC, komory - technické miestnosti, chodby, schodisko. 2 nadzemné /podkrovné/ podlažie pozostáva s chodby, troch miestností, kupelne, WC, balkon.Objekt bol skolaudovaný  podľa kolaudačného rozhodnutia v roku 2010.Objekt nie je napojený na verejný rozvod vody, v technickej miestnosti je narážaná studňa. Objekt je napojený podzemnou prípojkou na verejný rozvod elektrickej energie. Predmet dražby sa nachádza v extraviláne Bodíky pri Šulianskom jazere - na území Šulianského urbariátu (z druhej strany jazera je urbariát Rohovce) časť ulička nachádzajúca sa pri vode. Bližšie informácie nájdete v znaleckom posudku alebo Vám ich radi poskytneme na uvedených telefónnych číslach.

45 000 €

Dražobná spoločnosť, a.s.
Dražba rodinného domu v obci Gánovce, okres Poprad.

Dražba rodinného domu v obci Gánovce, okres Poprad.

Lokalita: Staré ihrisko 414, Gánovce (Poprad)
Druh: Rodinný dom

Dražba krásneho rodinného domu spolu s pozemkami, záhradným domčekom, skladom náradia a s príslušenstvom v obci Gánovce, okres Poprad, evidovaných na LV č. 394, k. ú. Gánovce. Rodinný dom (RD) je situovaný v juhovýchodnej okrajovej časti obce. Jedná sa o samostatne stojací RD, čiastočne podpivničený  s jedným nadzemným podlažím (prízemie) a podkrovím. Prístup k RD je z priľahlej miestnej komunikácie (slepá ulica), na ktorú nehnuteľnosť bezprostredne nadväzuje. RD je jednobytový, v užívaní od roku 2006 a je napojený na všetky inžinierske siete, ktoré sú vedené v priľahlej miestnej komunikácie. Dispozičné riešenie RD: Suterén (1.pp): 1 pivnica (pod garážou), Prízemie (1.np): zádverie, predsieň, kúpeľňa, hosťovská izba, hala + kuchyňa, špajza, obývacia izba, 2* schodisko do podkrovia, kotolňa, WC, terasa, Podkrovie: galéria, pracovňa detí, 2 detské izby, 2* kúpeľňa s WC, pracovňa rodičov, izba rodičov, šatník, loggia.   Obec Gánovce leží priamo pod Tatrami, len 6 km juhovýchodne od Popradu. V obci sa nachádzajú liečebné minerálne pramene, geopark a travertínové kopy a  známe Aqua Spa Gánovce. Krásne tiché prostredie a zároveň dobrá občianska vybavenosť obce, lokalita je vhodná na turistiku a rôzne voľnočasové aktivity. Bližšie informácie získate na tel. č. 02/59490124, resp. mobil 0948 917 600.

215 000 €

Dražobná spoločnosť, a.s.
Rodinný dom - novostavba v lukratívnej lokalite

Rodinný dom - novostavba v lukratívnej lokalite

Lokalita: Michalovce (Michalovce)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 180 m²

MODERNÝ Rodinný dom - novostavba v lukratívnej lokalite - ponúkame lukratívnu modernú stavbu rodinného domu priamo v Michalovciach vo vyhľadávanej lokalite blízko centra mesta - tehlová novostavba - plastové okná, elektrická garážová brána - jednopodlažný výborne dispozične riešený dom - 2 x veľká priestranná kúpelňa - 3x spálňa s vlastným šatníkom - moderné interierové riešenie s otvorenou dispozíciou kuchyňa – jedáleň – hala, ktorá je opticky delená priestorovým schodiskom - súčasťou domu je priestranná garáž - obytná plocha 180 M2 - rozloha pozemku 400 m2 Všetky bližšie info radi poskytneme osobne. Kontakt: REALITY HOUSE 0917 230 946

170 000 €
944,44 €/m²

REALITY HOUSE
2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Jaskový Rad, JASDOM

2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Jaskový Rad, JASDOM

Lokalita: Jaskový rad, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Projekt JASDOM - Jasná voľba pri Vašom bývaní Exkluzívny projekt JASDOM, ŠTANDARD v cene bytu, 2 - izbové byty od 119.314,- Eur, PARKOVANIE v cene! Ponúkame na predaj 2-izbový byt v exkluzívnom komornom projekte JASDOM v širšom centre mesta Bratislava s výmerou od 49,97 m2. Projekt sa nachádza medzi miestnou časťou Kramáre a Koliba nad ulicou Jaskový rad. TOP LOKALITA! V ponuke pre našich klientov máme 2-izbové byty s viacerými výmerami, s krásnym výhľadom na mesto a Slavín. Veľkorysé dispozičné riešenie bytov je účelné a presvetlené.Táto príjemná lokalita vsadená do prírody Vám poskytne bývanie s minimom susedov, pokojnú lokalitu, krásny výhľad a to všetko v blízkosti širšieho centra hlavného mesta. VYHRADENÉ PARKOVACIE STÁTIE v cene bytu ! Ku každému bytu je zabezpečené parkovanie priamo pri bytovom dome JASDOM. Našim klientom ponúkame možnosť prikúpiť si extra parkovacie státie podľa potreby. ŠTANDARD v cene bytu! Našim klientom ponúkame štandardné prevedenie bytu v cene, kde má klient možnosť výberu z širokej farebnej škály podláh, obkladov a dlažieb alebo taktiež kúpu bytu bez štandardného vybavenia - HOLOBYT. BÝVANIE : - 8 bytových jednotiek - 2,3,4 - izbové byty - Mezonetové byty - 4 podlažia - Varianty bytov s balkónmi a s výhľadom na SLAVÍN - praktické dispozičné riešenie bytov - možnosť vybavenia bytu štandardom alebo HOLOBYT - Vlastné vyhradené parkovacie státie priamo pod domom LOKALITA : - slnečné bývanie v blízkosti prírody - komfortná, tichá obytná časť s množstvom zelene neďaleko centra mesta - kompletná občianska vybavenosť - výborná dostupnosť do centra mesta pešo, autom, MHD Viac o projekte a cenách telefonicky : 0944 400 403

119 314 €
2 434,98 €/m²

XPERIA s.r.o.
Prenájom 4 izbového luxusného bytu v novostavbe

Prenájom 4 izbového luxusného bytu v novostavbe

Lokalita: Boženy Němcovej, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 185 m²

4 izbový nadštandardný byt v novostavbe, plocha bytu je 185 m + terasa, byt je na 3 poschodí s výťahom, byt je kompletne zariadený vrátane všetkých spotrebičov v kuchynskej linke, dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, samostatná komora s plynovým kotlom, samostatne WC s bidetom, priestranná obývačka prepojená s kuchynskou časťou a jedálenskou časťou a s výstupom na terasu odkiaľ je krásny výhľad na Slavín a mesto, súkromnú časť tvoria 3 priestranné spálne s rolldorom, šatník, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom dvoma umývadlami, WC a bidetom. K bytu patria 2 garážové státia v suteréne bytového domu. Príjemné a pokojné bývanie priamo v centre mesta s výbornou dostupnosťou do úzkeho centra aj na obchvat. Byt je voľný ihneď. Cena je 1400 EUR + energie

1 400 €/mes.
7,57 €/m²/mes.

Urban & Partner spol. s r. o.
Len u nás:Predaj nadštandardného 4 izbového bytu

Len u nás:Predaj nadštandardného 4 izbového bytu

Lokalita: Boženy Němcovej, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 185 m²

Nadštandardný 4 izbový byt v tehlovej novostavbe (kolaudácia v roku 2006), celková plocha bytu je 184,85 m2 + terasa 15,77 m 2 + balkón 2,59 m2, byt sa nachádza na 3 poschodí zo 4 s výťahom, dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, samostatná komora s plynovým kotlom a zásobníkom vody, priestranná obývacia izba prepojená s kuchynskou časťou (kuchynská linka je vybavená všetkými zabudovanými spotrebičmi - chladnička, mraznička, umývačka riadu, pračka, mikrovlnka, kávovar, elektrický šporák) a priestrannou jedálenskou časťou, z ktorej sa ide na príjemnú terasu s krásnym výhľadom na Slavín a mesto, samostatné hosťovské WC s bidetom a umývadlom, súkromnú časť bytu tvoria priestranné 3 izby, z toho jedna izba s balkónom, samostatný šatník, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, dvoma umývadlami, WC a bidetom. V byte je podlahové kúrenie, bezpečnostné dvere, nové žalúzie v celom byte, rolldory v každej izbe, v byte sú kompletne vymenené nové rozvody vody, elektriky a plynu. Byt sa predáva kompletne zariadený. K bytu patrí priestranná pivnica v suteréne bytového domu /spoločná s vedľajším bytom/ a rovnako k bytu patria dve garážové státia v suteréne bytového domu, do ktorých sa vchádza bránou na diaľkové ovládanie. Správcovské poplatky za byt a státia sú vo výške 400,- EUR. Bytový dom je výnimočná architektonická stavba, ktorá sa nachádza v príjemnom tichom prostredí v tesnom dosahu Horského parku, Slavína a úzkeho centra. Cena bytu vrátane zariadenia a dvoch garážových státí je 580.000 EUR.

580 000 €
3 135,14 €/m²

Urban & Partner spol. s r. o.
Kancelárie, Bratislava – Ružinov, predaj klimatizovaných kancelárií

Kancelárie, Bratislava – Ružinov, predaj klimatizovaných kancelárií

Lokalita: Nezadaná, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Na predaj: kancelárie, Bratislava - Ružinov – Bajzova ulica, celková plocha kancelárií 196 m2, 1. poschodie z 5. poschodí. DISPOZÍCIA KANCELÁRIÍ: vstupná chodba, 7 samostatných kancelárií, kuchyňa, 1x samostatné pánske WC s umývadlom a pisoárom, 1x samostatné dámske WC s umývadlom a sprchovým kútom. POPIS PRIESTORU: kancelárie sa nachádzajú v tehlovej novostavbe postavenej v roku 2003 - majú na stenách omietky, plastové okná s interiérovými žalúziami, podlaha v kanceláriách je betónová s kobercom, na chodbe a v kuchyni je dlážkovina, zbytok je dlažba, ústredné kúrenie, PC sieť, klimatizácia. Kancelárie majú samostatný vstup s bezpečnostným zariadením - bezpečnostné dvere a alarm. LOKALITA: kancelárie sa nachádza sa v tichej lokalite Ružinova, s dobrou občianskou vybavenosťou - v blízkosti je hotel Nivy a Zimný štadión, obchody, MHD. Cena: 243 000 €.

243 000 €

Mr. Real, s.r.o.
Kancelárie, Bratislava – Ružinov -Nivy, prenájom klimatizovaných kancelárií.

Kancelárie, Bratislava – Ružinov -Nivy, prenájom klimatizovaných kancelárií.

Lokalita: Nezadaná, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

Na prenájom: kancelárie, Bratislava - Ružinov – Bajzova ulica, celková plocha kancelárií 196 m2, 1. poschodie z 5. poschodí. DISPOZÍCIA KANCELÁRIÍ: vstupná chodba, 7 samostatných kancelárií, kuchyňa, 1x samostatné pánske WC s umývadlom a pisoárom, 1x samostatné dámske WC s umývadlom a sprchovým kútom. POPIS PRIESTORU: kancelárie sa nachádzajú v tehlovej novostavbe postavenej v roku 2003 - majú na stenách omietky, plastové okná s interiérovými žalúziami, podlaha v kanceláriách je betónová s kobercom, na chodbe a v kuchyni je dlážkovina, zbytok je dlažba, ústredné kúrenie, PC sieť, klimatizácia. Kancelárie majú samostatný vstup s bezpečnostným zariadením - bezpečnostné dvere a alarm. LOKALITA: kancelárie sa nachádza sa v tichej lokalite Ružinova, s dobrou občianskou vybavenosťou - v blízkosti je hotel Nivy a Zimný štadión, obchody, MHD. Cena: 1200 €/mes. + energie cca 130 €/mes.

1 200 €/mes.

Mr. Real, s.r.o.
5 izbový rodinný dom, Čataj, predaj novostavby

5 izbový rodinný dom, Čataj, predaj novostavby

Lokalita: Nezadaná, Čataj (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 157 m²

Na predaj: 5 izbový rodinný dom v obci Čataj (35 km od BA, 7 km od SC), 2-podlažný s podlahovou plochou 157 m2. Dom má nasledovnú dispozíciu - PRÍZEMIE: izba, veľká obývačka prepojená s kuchyňou, komora, kúpelňa (sprchový kút, WC a umývadlo), chodba a zádverie, PODKROVIE: 3 izby, chodba, kúpeľňa (vaňa, WC a umývadlo), balkón. V hrote strechy je vytvorený úložný priestor. Dom je obdĺžnik so sedlovou strechou Bramac, postavený z presných tvárnic a zateplený, na stenách sú omietky, podlaha - betónový poter, 5-komorové plastové okná, rozvody na ústredné kúrenie, kompletné rozvody elektriny, telefónu, satelitu, alarmu, vody, odpadu a plynu v dome. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, elektrinu, plyn a žumpu. Pozemok s celkovou výmerou 605 m2 a šírkou 20 m umožňuje postaviť nielen garáž alebo garážové státie, ale poskytuje dostatok miesta na iné aktivity. Dom je pred dokončením, nachádza sa v tichej lokalite obce s dobrou vybavenosťou – materská a základná škola, obchod, multifunkčné ihrisko. Okresné mesto Senec je vzdialené 7 km - poskytuje nielen všetku občiansku vybavenosť, ale Senecké jazerá umožňujú rybolov, vodné športy a poskytujú relax. Cena: 165.000 EUR. ZAVOLAJTE MI čo najskôr na číslo 0905 472 808 a dohodnite si nezáväznú obhliadku. Ak táto nehnuteľnosť nie je celkom podľa vašich predstáv, POZRITE SI NA NAŠEJ WEB-STRÁNKE ďalšie ponuky, medzi ktorými sa môže ukrývať vami vysnívaná nehnuteľnosť. Alebo VYPLŇTE A ODOŠLITE E-MAIL so svojimi predstavami o bývaní. Pokúsime sa ich čo najskôr naplniť.

165 000 €
1 050,96 €/m²

Mr. Real, s.r.o.
Radový dom, Bratislava - Čuňovo, predaj domu

Radový dom, Bratislava - Čuňovo, predaj domu

Lokalita: Bratislava V - Čunovo (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Na predaj: 4 - 5 izbový rodinný dom, Bratislava - Čuňovo, 2-podlažný dom s podlahovou plochou 130 - 140 m2, postavený na pozemku s výmerou 300 – 400 m2. Dom je postavený v radovej zástavbe ako montovaná nízkoenergetická stavba s rovnou strechou, je osadený 7-komorovými plastovými oknami s izolačným trojsklom, podlaha v izbách je plávajúca, zbytok je keramická dlažba, interiérové dvere sú osadené do obložkových zárubní. Vykurovanie zabezpečuje podlahové alebo ústredné kúrenie a krb v obývačke, teplú úžitkovú vodu zabezpečuje elektrický bojler. V celom dome sú kompletné rozvody telefónu, internetu a PC. V kuchyni je namontovaná kuchynská linka so spotrebičmi. Garáž je na diaľkové ovládanie. Dom je napojený na inžinierske siete. Rodinný dom sa predáva kompletne dokončený za cenu: 220.000 – 240.000 €... S takými a podobnými parametrami a s podobnou cenou sa predávajú radové domy v Čuňove, a to bez ohľadu na materiál, z ktorého sú postavené. Ale práve materiál najviac vplýva na kvalitatívne parametre domu a na kvalitu vašeho bývania. AKO JE MOŽNÉ, ŽE MONTOVANÝ DOM SA PREDÁVA ZA ROVNAKÚ CENU AKO MUROVANÝ DOM, AJ KEĎ MÁ VOČI NEMU VIACERO ZJAVNÝCH NEVÝHOD? Veď posúďte sami a zoberte do úvahy: 1. kostra montovaného domu je drevená - ak je drevo vlhké a nie je vysušené na 14-16 %, tak pri jeho ďalšom prirodzenom sušení praská a tieto zvuky rušia majiteľa domu zo spánku aj niekoľko rokov. Vhodné je preto vyžadovať certifikát o kvalite dreva, použitého na konštrukciu domu. 2. pevnosť montovaného domu a jeho odolnosť voči živlom je podstatne nižšia - dom sa montuje prostredníctvom skrutiek, vrutov a klincov, čo sa nedá porovnať s pevnosťou murovaného domu. 3. použité sú vo veľkom rozsahu chemické výrobky - minerálna vata na vnútorné izolácie, minerálna vata alebo polystyrén na vonkajšie izolácie, OSB dosky na obklad stien, ktoré majú rôzny stupeň horľavosti. 4. izolácia stien montovaného domu od základovej platne býva náročnejšia, takže môže dochádzať k navlhnutiu stien. Vhodné je preto vyžadovať certifikát technologických postupov výstavby. 5. životnosť montovaného domu dosahuje maximálne 80% životnosti murovaného domu - na tom sa zhodujú súdny znalci z oblasti stavebníctva, a tak k tomu pristupujú aj banky.. 6. poistenie montovaného domu vzhľadom na riziko požiaru, živelné riziko, riziko zlej izolácie a pod. vyžaduje individuálny prístup poisťovne (prejednáva rizikový manažment) a môže byť finančne náročnejšie alebo vôbec neschválené. 7. technologické zariadenia väčšieho rozsahu (kúrenie, vetranie, klimatizácia a pod.) by mali byť od etablovaných výrobcov, aby ste mali zabezpečený bezproblémový servis a náhradné diely aj v budúcnosti. 8. požadujte od staviteľa referencie, koľko a akých stavieb postavil a priamo v nich nech vám ich majitelia potvrdia kvalitu postavených domov. Zároveň sa zaujímajte, či je to jeho jediná stavba v lokalite. Po nej môže zmiznúť z trhu a vy nebudete mať u koho reklamovať prípadné závady montovaného domu. Ak zoberiete všetko predtým do úvahy a necháte si urobiť ZNALECKÝ POSUDOK SÚDNYM ZNALCOM V OBLASTI STAVEBNÍCTVA, TAK HODNOTA RADOVÉHO MONTOVANÉHO DOMU SA BUDE POHYBOVAŤ OKOLO 190.000 €.

190 000 €
1 357,14 €/m²

Mr. Real, s.r.o.
PREDANÉ ZA 3 DNI: Pozemok 939 m2, Stupava, predaj pozemku s krásnym výhľadom

PREDANÉ ZA 3 DNI: Pozemok 939 m2, Stupava, predaj pozemku s krásnym výhľadom

Lokalita: Nezadaná, Stupava (Malacky)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Na predaj: pozemok v obci Stupava (8 km od BA, 17 km od MA) s celkovou výmerou 939 m2. Samotný pozemok má výmeru 939 m2 a šírku 20 m. Inžinierske siete: vodovod, elektrina – na pozemku, kanalizácia a plyn sú v dosahu. Pozemok je oplotený a je mierne svahovitý so spevnenou prístupovou cestou a s osvetlením. Stojí na ňom murovaná záhradná chatka cca 25 m2. Na pozemku je možno postaviť rodinný dom s 2 nadzemnými podlažiami a zastavanosťou do 140 m2. Pozemok je vďaka svojej šírke ideálny aj na výstavbu bungalovu. Slnečný pozemok s krásnym výhľadom na Pajštún sa nachádza v tichej lokalite na kraji obce, ktorá má kompletnú občiansku vybavenosť - materská a základná škola, obchody, zdravotné stredisko, banky, kostol, pošta, MHD, domov sociálnych služieb a dôchodcov. Neďaleké lesy Malých Karpát umožňujú turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a poskytujú relax. Z obce je výborný prístup do Bratislavy a Malaciek nielen po starej ceste, ale aj diaľnicou Bratislava - Malacky, najmä vďaka novovybudovanému privádzaču na diaľnicu medzi Stupavou a Záhorskou Bystricou. Cena pozemku: 105 €/m2.

105 €

Mr. Real, s.r.o.
2 izbový byt, Bratislava - Podunajské Biskupice, kúpa bytu

2 izbový byt, Bratislava - Podunajské Biskupice, kúpa bytu

Lokalita: Nezadaná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Na kúpu: 2 izbový byt v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, maximálne 8 - poschodový bytový dom, nie prízemie, ani posledné poschodie, s balkónom alebo loggiou. Byt by mal byť zrekonštruovaný alebo novostavba. Byt hľadáme pre konkrétneho klienta. Cena - primeraná lokalite, stavu a veľkosti bytu: do 90 000 €.

90 000 €

Mr. Real, s.r.o.
3 izbový byt, Bratislava - Podunajské Biskupice, kúpa bytu

3 izbový byt, Bratislava - Podunajské Biskupice, kúpa bytu

Lokalita: Nezadaná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

Na kúpu: 3 izbový byt v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, maximálne 8 - poschodový bytový dom, nie prízemie, ani posledné poschodie, s balkónom alebo loggiou. Byt by mal byť zrekonštruovaný alebo novostavba. Byt hľadáme pre konkrétneho klienta. Cena - primeraná lokalite, stavu a veľkosti bytu: 100 000 €.

100 000 €

Mr. Real, s.r.o.
Pozemok 500 - 800 m2, Stupava, Lozorno, Zohor, Láb, kúpa pozemku

Pozemok 500 - 800 m2, Stupava, Lozorno, Zohor, Láb, kúpa pozemku

Lokalita: Nezadaná, Stupava (Malacky)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Na kúpu: pozemok v obci STUPAVA, LOZORNO, ZOHOR, LÁB a v ich blízkom okolí s výmerou 500 - 800 m2 na výstavbu rodinného domu, inžinierske siete: vodovod, elektrina, plyn a kanalizácia na/pri pozemku, asfaltová alebo betónová prístupová cesta. Pozemok hľadáme pre konkrétneho klienta. Cena: do 100 000 € (hotovosť).

100 000 €

Mr. Real, s.r.o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Na Dobrom Mieste Čierna Voda
Na Dobrom Mieste Čierna Voda
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 981