Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 23 753 novostavieb

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1188
Budova na predaj na ul. Galvaniho, BA II - Ružinov

Budova na predaj na ul. Galvaniho, BA II - Ružinov

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 700 m²

Ponúkame na predaj trojpodlažnú prevádzkovú budovu situovanú na ul. Galvaniho v Bratislave II - Ružinove, v k.ú. Trnávka. Budova sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite neďaleko jedného z najnavštevovanejších slovenských obchodných centier Avion, obchodných domoch IKEA, KIKA, SP Korzo, atď., v blízkosti jednej z najväčších administratívnych a polyfunkčných zón Bratislavy GBC na ul. Galvaniho, či polyfunkčných areálov v zóne na ul. Rožňavská, Vajnorská, St. Vajnorská atd., ako aj v blízkosti bratislavského letiska a hlavného diaľničného obchvatu. Kolaudácia: Ubytovanie a administratíva Stav budovy: Novostavba Počet poschodí: 3 Výmera pozemku: 501 m2 Zastavaná plocha: 360 m2 Úžitková plocha: 700 m2 Členenie objektu: prízemie, 2. a 3. NP Na prízemí sa nachádza kaviareň s reštauráciou a zázemím. Je tu situovaný aj samostatný vstup pre zákazníkov a samostatný vstup pre zamestnancov, schodisko, a hygienické zariadenie. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárie so zázemím, prístupné zo schodiska a príslušné hygienické zariadenie. Na treťom nadzemnou podlaží prístupnom zo schodiska sú situované priestory ubytovacie s prislúchajúcim hygienickým vybavením. Jednoduché a finančne nenáročné dispozičné zmeny jednotlivých poschodí. Parkovanie: vlastné parkovisko, cca 8 parkovacích miest pri objekte. Cena: v našej RK Viac informácií a podklady Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel.č.: + 421 940 453 425.

1 €

Landsall s.r.o.
Budova na predaj na ul. Galvaniho, BA II - Ružinov

Budova na predaj na ul. Galvaniho, BA II - Ružinov

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Iný komerčný objekt   Úžítková plocha: 700 m²

Ponúkame na predaj trojpodlažnú prevádzkovú budovu situovanú na ul. Galvaniho v Bratislave II - Ružinove, v k.ú. Trnávka. Budova sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite neďaleko jedného z najnavštevovanejších slovenských obchodných centier Avion, obchodných domoch IKEA, KIKA, SP Korzo, atď., v blízkosti jednej z najväčších administratívnych a polyfunkčných zón Bratislavy GBC na ul. Galvaniho, či polyfunkčných areálov v zóne na ul. Rožňavská, Vajnorská, St. Vajnorská atd., ako aj v blízkosti bratislavského letiska a hlavného diaľničného obchvatu. Kolaudácia: Ubytovanie a administratíva Stav budovy: Novostavba Počet poschodí: 3 Výmera pozemku: 501 m2 Zastavaná plocha: 360 m2 Úžitková plocha: 700 m2 Členenie objektu: prízemie, 2. a 3. NP Na prízemí sa nachádza kaviareň s reštauráciou a zázemím. Je tu situovaný aj samostatný vstup pre zákazníkov a samostatný vstup pre zamestnancov, schodisko, a hygienické zariadenie. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárie so zázemím, prístupné zo schodiska a príslušné hygienické zariadenie. Na treťom nadzemnou podlaží prístupnom zo schodiska sú situované priestory ubytovacie s prislúchajúcim hygienickým vybavením. Jednoduché a finančne nenáročné dispozičné zmeny jednotlivých poschodí. Parkovanie: vlastné parkovisko, cca 8 parkovacích miest pri objekte. Cena: v našej RK Viac informácií a podklady Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel.č.: + 421 940 453 425..

1 €

Landsall s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, Bardoňovo

Predaj, stavebný pozemok, Bardoňovo

Lokalita: Bardoňovo (Nové Zámky)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Ponúkame na predaj voľný stavebný pozemok v obci Bardoňovo o celkovej výmere 1.365 m2. Pozemok je prevažne rovinatý, je oplotený a leží na rohu dvoch ulíc v širšom centre obce. Všetky inžinierske siete sú dostupné. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, alebo výkendovej chalupy, keďže v obci Bardoňovo sú už hotové vrty na termálnu vodu a uvažuje sa o výstavbe termálneho kúpaliska.

42 400 €
31,06 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Prenájom, kancelária, Nové Zámky

Prenájom, kancelária, Nové Zámky

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 23 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom kanceláriu na 1. poschodí v polyfunkčnom dome v Nových Zámkoch s podlahovou plochou 23 m2. Jedná sa o priestor v novostavbe blízko autobusovej stanice a neďaleko centra mesta. Plastové okná, dlažba na podlahe, centrálne vykurovanie, sociálne zariadenie na spoločnej chodbe. Cena nájmu 150,- Eur a energie 60,- Eur mesačne

150 €/mes.
6,52 €/m²/mes.

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, vinica, viničný dom, Strekov

Predaj, vinica, viničný dom, Strekov

Lokalita: Strekov (Nové Zámky)
Druh: Chmelnica, vinica   Úžítková plocha: 2760 m²

NOVÁ CENA !! Ponúkame na predaj vinicu s viničným domčekom, kopanou vínnou pivnicou a ovocným sadom v známej vinárskej oblasti nad obcou Strekov na pozemku o rozlohe 2759 m2. Dom má rozmery 5x9,5 m. Pred domom je terasa, na prízemí je vstupná hala so vstupom do pivnice, sklad a kuchyňa. V podkroví sú dve izby na spanie. Pivnica je kopaná do červeného ílu. V pivnici sa nachádza vŕtaná studňa až do hľbky 60 metrov s el. čerpadlom, z ktorej vyteká veľmi čistá pramenitá voda. Vedľa domu je hospodárska budova s náradím, murovaný krb a vonkajšie WC. Dom je napojený na elektrinu s meracími hodinami. Vinica má výmeru cca 1400 m2, sad cca 800 m2, pozemok je široký 18,5 m a dlhý 192 m. Vo vinici je zasadených 11 radov každý po 100 kusov hláv viniča rôznych odrôd. V cene je kompletné náradie na spracovanie hrozna, škopky, postrekovač, rotovátor, kosačka a iné.

32 000 €
11,59 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, komerčný, Hurbanovo

Predaj, stavebný pozemok, komerčný, Hurbanovo

Lokalita: Hurbanovo (Komárno)
Druh: Priemyselná zóna   Úžítková plocha: 42500 m²

ZĽAVA !! Ponúkame na predaj stavebný rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 42.500 m2 v priemyselnej zóne mesta Hurbanovo. V rozvíjajúcej sa priemyselnej časti mesta sú už v prevádzke výrobné haly dvoch zahraničných spoločností. K pozemku je prístup priamo zo štátnej cesty č. 1/64 a je vhodný na výstavbu výrobných hál, skladov, logistiku a pod. Pozemok je vyňatý z pôdneho fondu, je hotová projektová dokumentácia na výrobné haly a prístupovú cestu. K pozemku a prístupovej ceste je vydané aj právoplatné Rozhodnutie o umiestnení stavby.

278 800 €
6,56 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, apartmán, 2 izbový byt, Donovaly

Predaj, apartmán, 2 izbový byt, Donovaly

Lokalita: Donovaly, Donovaly (Banská Bystrica)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 43 m²

PRI SERIÓZNOM A RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ SLUŠNÁ DOHODA NA CENE !! Ponúkame na predaj 2 izbový LUX apartmán v novostavbe apartmánového domu v tichej lokalite lyžiarskeho strediska Donovaly s podlahovou plochou 43 m2. Je vhodný na ubytovanie pre 4 až 5 členné rodiny. Kompletne zariadený apartmán má predsieň, obývaciu miestnosť s krbovými kachľami a rohovou rozťahovacou pohovkou, kuchynskú časť, spálňu s manželským dvojlôžkom, šatník, kúpeľňu s WC a balkón s krásnym výhľadom. Výbava: plastové okná, plávajúce podlahy, TV so satelitným príjmom, DVD prehrávač, free wifi, kompletne vybavená kuchyňa so spotrebičmi - chladnička, sporák, varná kanvica, mikrovlnná rúra, kávovar, hriankovač a kompletný riad. Apartmán sa predáva spolu so zabehnutým servisom súvisiacim s prenajímaním rôznej klientele počas celého roka. Dá sa preto považovať ako dobrá investícia do budúcna.

59 900 €

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, Jatov

Predaj, stavebný pozemok, Jatov

Lokalita: Jatov (Nové Zámky)
Druh: Pozemok pre rod. domy

Ponúkame na predaj pozemok v novovznikajúcej ulici v obci Jatov. Výmera pozemku je 3213m2. Po dohode s majiteľom je možné rozdeliť pozemok na menšie časti. Voda, plyn a elektrika sú v dosahu pozemku. V uzemnom pláne obce sa v tejto lokalite počíta s výstavbou rodinných domov. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis(vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - zabezpečenie aktuálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru: - zabezpečenie na žiadosť kupujúceho vypracovanie znaleckého posudku - pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk

56 227 €
17,50 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, komerčný, Hurbanovo

Predaj, stavebný pozemok, komerčný, Hurbanovo

Lokalita: Hurbanovo, Hurbanovo (Komárno)
Druh: Priemyselná zóna   Úžítková plocha: 19500 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s priemyselným zameraním v Hurbanove časť Zelený Háj o celkovej rozlohe 19500 m2. V rámci územného plánu mesta sú tieto pozemky zahrnuté ako plochy pre výrobu a priemysel. Pozemky bezprostredne susedia so štátnou cestou 1/64 smer Komárno - Nové Zámky. Napojenie na inžinierske siete je bezproblémové - všetky sú v tesnej blízkosti pozemkov.

401 700 €
20,60 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, Nové Zámky

Predaj, stavebný pozemok, Nové Zámky

Lokalita: Slovenská, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Pozemok pre rod. domy   Úžítková plocha: 1783 m²

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky za bezkonkurenčnú cenu v jednej z najlepších lokalít mesta Nové Zámky na Slovenskej ulici s výmerami 1783 m2 a 1786 m2. Pozemky majú už vybavené aj stavebné povolenie. Jeden pozemok je v tvare obdĺžnika s rozmermi cca 30 x 60 metrov, druhý má nepravidelný tvar. Výhodou týchto pozemkov je ich poloha - nachádzajú sa pri asfaltovej ceste a teda je na nich možná výstavba ihneď. Cena za 1 m2 je 44,80 Eur.

82 018 €
46 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, Hurbanovo, Nová Trstená

Predaj, stavebný pozemok, Hurbanovo, Nová Trstená

Lokalita: Nová Trstená, Hurbanovo (Komárno)
Druh: Pozemok pre rod. domy   Úžítková plocha: 800 m²

Ponúkame na predaj pozemky pre stavbu rodinných domov v obci Hurbanovo časť Nová Trstená o celkovej výmere 3.235 m2. Pozemky je možné kúpiť v celku, alebo po častiach rozdelené na 4 nezávislé pozemky s rozlohou cca 800 m2. Sú prevažne rovinaté. Inžinierske siete sú v tesnej blízkosti.

10 800 €
13,50 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Prenájom, kancelárie, Nové Zámky

Prenájom, kancelárie, Nové Zámky

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 27 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom dve kancelárie na 1. poschodí v polyfunkčnom dome v Nových Zámkoch s podlahovou plochou 23 a 27 m2. Jedná sa o priestory v novostavbe blízko autobusovej stanice a neďaleko centra mesta. Plastové okná, dlažba na podlahe, centrálne vykurovanie, sociálne zariadenie na spoločnej chodbe. Možnosť prenajať kancelárie spolu, ale aj zvlášť. Kancelária s výmerou 23 m2: Cena nájmu 150,- Eur a energie 60,- Eur mesačne Kancelária s výmerou 27 m2: Cena nájmu 175,- Eur a energie 60,- Eur mesačne

175 €/mes.
6,48 €/m²/mes.

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, Podhájska

Predaj, stavebný pozemok, Podhájska

Lokalita: Podhájska, Podhájska (Nové Zámky)
Druh: Rekreačný pozemok   Úžítková plocha: 495 m²

Ponúkame na predaj 6 stavebných pozemkov v obci Podhájska - každý o výmere cca 430 m2 s vlastnou prístupovou cestou, kde na každý pozemok pripadá výmera ďaľších cca 65 m2. Pozemky sú umiestnené v lokalite nad kúpaliskom s krásnym výhľadom na obec aj kúpele. Pozemky sú vyčistené a sú na ne privedené aj inžinierske siete. Pozemky je možné kupovať po jednom alebo aj viac naraz.

24 300 €
49,09 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, polyfunkčná budova, Hurbanovo

Predaj, polyfunkčná budova, Hurbanovo

Lokalita: Hurbanovo, Hurbanovo (Komárno)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 276 m²

Ponúkame na predaj novostavbu polyfunkčnej jednoposchodovej budovy s energetickým certifikátom B v centre mesta Hurbanovo na pozemku o výmere 880 m2 s vlastným parkoviskom pre zákazníkov. Na prízemí budovy sa nachádzajú dva obchodné priestory so samostatnými vchodmi a sociálnymi zariadeniami, každý o výmere cca 60 m2. Momentálne je jeden priestor rozdelený na dva menšie /kancelária a predajňa/ a druhý je v celku. Obidva priestory sa však dajú do budúcna upraviť podľa potreby budúceho majiteľa. Na poschodí budovy sa nachádza veľkopriestorový 4 izbový luxusný byt s výmerou cca 135 m2. Byt má predsieň, veľkú kuchyňu s jedálňou, komoru, veľkú kúpeľňu /vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC/, dve detské izby, spálňu, samostatnú miestnosť ako šatník, veľkú obývačku s kvalitnými krbovými kachľami a dva balkóny. Budova je postavená z tvárnic Porfix, zateplená je polystyrénom, strecha má drevenú väzníkovú konštrukciu, tepelnú 25 cm izoláciu Nobasil a krytinu Mediterran. Okná a vchodové dvere sú plastové GEALAN, vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné GERDA, interiérové dvere sú v drevenom dizajne. Kúrenie je teplovodné, kotol na plyn závesný Wiessmann so zabudovaným zásobníkom vody, objekt má dva elektromery /byt, obchodné priestory/, elektro aj 380V, napojenie na mestskú vodovodnú a kanalizačnú prípojku, na pozemku je aj vlastná studňa. Za budovou sa nachádza samostatne stojaca garáž s dieľňou, skladom a prístreškom na vonkajšie sedenie, krb, bazén, trávnik, plotom oddelená záhrada a pred budovou sa nachádza už spomínané parkovisko pre zákazníkov.

159 000 €
576,09 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Prenájom, 2 izbový byt, Nové Zámky

Prenájom, 2 izbový byt, Nové Zámky

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt na 2. poschodí v polyfunkčnom dome v Nových Zámkoch s podlahovou plochou 66 m2. Byt má predsieň, kúpeľňu s vaňou, umývadlom a elektrickým boilerom, samostatné WC, veľkú obývaciu miestnosť spojenú s kuchynským kútom a spálňu. Byt má plastové okná, plávajúce podlahy v izbách a na chodbe, v kúpeľni je keramická dlažba. Pri polyfunkčnom dome je bezproblémové parkovanie.

270 €/mes.
4,09 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
ZĽAVA !! Predaj, 2 izbový byt, Hurbanovo

ZĽAVA !! Predaj, 2 izbový byt, Hurbanovo

Lokalita: Hurbanovo, Hurbanovo (Komárno)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 39 m²

ZĽAVA Z CENY !! Ponúkame na predaj 2 izbový byt s vlastným kúrením na 2. poschodí v bytovom dome v Hurbanove s podlahovou plochou 39 m2. Byt má predsieň, kúpeľňu s WC, obývačku s kuchyňou a spálňu. Má plastové okná, plávajúce podlahy v izbách, na chodbe je dlažba. Kúrenie a ohrev vody sa zabezpečuje plynovým kotlom Weissman. K bytu prislúcha aj veľká murovaná pivnica v suteréne bytového domu. K bytu je možné prikúpiť aj garáž.

19 990 €
512,56 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, 4 izbový byt, Lučenec

Predaj, 4 izbový byt, Lučenec

Lokalita: Lučenec, Lučenec (Lučenec)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame na predaj veľký nadštandartný 4 izbový byt s vlastným kúrením na 3. poschodí v tehlovom bytovom dome v Lučenci s podlahovou plochou 93 m2. Budova je tehlová novostavba z roku 2002, vo vchode sa nachádza 9 bytov - je to kľudný a tichý vchod s príjemními susedmi. Byt je nadštandardne zariadený nábytkom vyrobeným na mieru z masívu (komplet kuchyňa s barovým pultom, jedáleň, spálňa a predsieň so vstavanou skriňou, atď.). V byte je predsieň, kuchyňa spojená s menšou obývacou izbou s TV, ďalej 3 samostatné izby. Kúpelňa je s rohovou hydromasážnou vaňou a sprchovým kútom, kúpelňový nábytok je aj tu robený na mieru. WC je samostatne. Podlahy v kuchyni, predsieni, kúpelni a WC sú z kvalitnej dlažby. V ostatných izbách je všade plávajúca podlaha. Byt sa predáva aj so zariadením kuchyne vrátane vstavaných spotrebičov (umývačka riadu, rúra, sklokeramický panel, chladnička s mrazničkou), vrátane nábytku v predsieni a v spálni. Okrem vymenovaného zariadenia v byte zostávajú 2 sedacie súpravy, 2 konferenčné stolíky a 1 jedálenský stôl. Na byte sú drevené eurookná s vonkajšími žalúziami, vchodové dvere na byte sú bezpečnostné z masívu vyrobené na mieru, interiérové dvere sú tiež z masívu. V byte sú dva balkóny, jeden na kuchyni do ulice, druhý na spálni do tichého dvora. Kúrenie je samostatné aj s ohrevom TUV prostredníctvom kvalitného plynového kotla. K bytu prislúcha v suteréne domu jedna pivnica o rozmeroch š 2,2 m, dĺžka 2,5m, výška cca 2,8 m. V okolí domu je bezproblémové parkovanie, množstvo zelene a príjemné prostredie.

69 900 €
751,61 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Prenájom, kancelária, obchodný priestor, Nové Zámk

Prenájom, kancelária, obchodný priestor, Nové Zámk

Lokalita: Nové Zámky, Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestory v novopostavenej budove v meste Nové Zámky. Na prízemí budovy sa nachádza veľká klimatizovaná miestnosť o výmere 120 m2 s dvoma vchodmi s možnosťou rozdelenia na dva menšie priestory, ďalej cez chodbu je prístup do menšej kancelárie a do sociálneho zariadenia /dve WC a sprcha/. Energie sú zvlášť merateľné, je možnosť aj parkovania v uzavretom dvore. Priestory sú strážené a monitorované alarmom. Na poschodí sú ešte k dispozícii dve kancelárie o výmere 15 a 32 m2.

450 €/mes.
3,75 €/m²/mes.
+ 80 €/mes. energie
ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, komerčný, Svätý Peter

Predaj, stavebný pozemok, komerčný, Svätý Peter

Lokalita: Svätý Peter (Komárno)
Druh: Pozemok pre bytovú výstavbu

VÝRAZNÁ ZĽAVA !!! Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v centre obce Svätý Peter s celkovou výmerou 2662 m2. Pozemok je celý oplotený a je vhodný na výstavbu rodinných domov, alebo bytového domu s parkoviskom a detským ihriskom. Vzhľadom na jeho dostupnosť /nachádza sa hneď vedľa hlavnej cesty/ je možné pozemok využiť aj na komerčné účely na stavbu výrobnej haly, skladov, obchodného centra a podobne. Elektrika na pozemku, ostatné siete v tesnej blízkosti.

25 900 €
9,73 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Predaj, stavebný pozemok, rekreačný, Podhájska

Predaj, stavebný pozemok, rekreačný, Podhájska

Lokalita: Podhájska (Nové Zámky)
Druh: Rekreačný pozemok   Úžítková plocha: 1406 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Podhájska okres Nové Zámky. Vedľa hlavnej cesty na smer Šurany - Levice, pri odbočke do centra obce. Výmera pozemku je 670 vinice a 738 záhrada. Blízko pozemku sú všetky inžinierske siete. Prístup k pozemku je z hlavnej cesty.

75 000 €
53,34 €/m²

ZÁMOCKÉ REALITY, s.r.o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1188