Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 118 novostavieb

Novostavby Stupava

1 2 3 4 5 6
Moderné a zdravé víkendové bývanie v drevodome v srdci prírody

Moderné a zdravé víkendové bývanie v drevodome v srdci prírody

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 46 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový montovaný dom (možnosť výberu 2,3,4,5 izb.) v štádiu holodom a slnečný pozemok-záhradu o výmere 1176 m2. Dom môže slúžiť ako víkendový, alebo aj ako celoročne obývateľný. Môže sa nachádzať v záhradkárskej oblasti v Stupave časť Vrchná hora. Hneď vedľa je záhradkárska osada Stupava - Lintávy. Cena rodinného domu s pozemkom bude upravená v závislosti od výberu domu: 2 izb. dom : UP 46 m2, ZP 51 m2 (7,16m x 7,16m) - cena 38 500 EUR 3izb. dom: UP 74,2 m2, ZP 82,8 m2 (8,28m x 10m) - cena 60 500EUR 4izb. dom: UP 89 m2, ZP 105,40 m2 (8,5m x 12,4m) - cena 72 500 EUR 5izb. dom: UP 118,30 m2, ZP 136,70 m2 (8,96m x 15,26m) - cena 97 500 EUR Cena pozemku-záhrady: Cena 33€/m2 a rozmery: 1176 m2.- 38.808 EUR - š 10,5m x 112m 2352 m2 - 77.616 EUR – š 10,5m x 224m Katalóg Vám bude na požiadanie zaslaný. Vďaka použitým izolačným materiálom, dom izoluje perfektne voči chladu ale aj teplu, čo extrémne šetrí náklady na vykurovanie, ako aj chladenie domu. Rýchla a efektívna výstavba, šetrí náklady a nervy všetkých zúčastnených. 3-izbový dom trvá od prvého výkopu po odovzdanie v štádiu holodom 60 dní. Záruka na konštrukciu stavby je 30 rokov. Dom v stavebnom pasívnom štandarde. Difúzne otvorená stavba = dom dýcha ako tehlová stavba = ZDRAVÝ DOM, je jediná rozumná alternatíva pre drevostavby, resp. pre budúcich obyvateľov. Zdravotná nezávadnosť. Dlhá životnosť stavby = nad 100 rokov. Pozemok je situovaný v krásnom, tichom prostredí, naokolo les, chaty a záhrady. Niektoré aj celoročne obývané. K pozemku vedie asfaltová príjazdová cesta v horšom stave. Treba dobudovať IS. Momentálne je iba elektrina, možnosť navŕtať studňu. Pozemok sa nachádza nad novou štvrťou rodinných domov, ktorá sa stále zväčšuje a rozširuje, teda je to výborná investícia. V Stupave je kompletná občianska vybavenosť. Výborná dostupnosť po diaľnici. Vzdialenosť do MA a BA cca 20 km. V cene sú zahrnuté všetky služby vrátane kompletného právneho servisu a katastrálnych poplatkov.

77 308 €
1 680,61 €/m²

Briliant Reality
BOND REALITY - PONÚKAME NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR/AMBULANCIU, STUPAVA, Námestie SNP.

BOND REALITY - PONÚKAME NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR/AMBULANCIU, STUPAVA, Námestie SNP.

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 78 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor/ambulanciu o celkovej rozlohe 78,00 m2, ktorý sa nachádza na prízemí 10 ročnej Novostavby s priamym vstupom z ulice na námestí SNP v Stupave. Obchodný priestor je výborne dispozične riešený, presvetlený disponuje dvomi samostatnými vchodmi. Priestor bol využívaný ako súkromná ambulancia. Pozostáva z recepcie – showroomu, dvoch samostatných miestností/ambulancii, sociálneho zázemia, kuchynky. Priestor je vhodný a ma všetky povolenia na prevádzkovanie ambulancie ale aj obchodné účely, predajňu, služby, resp. aj na obchodno – administratívne účely. Vynikajúca občianska vybavenosť. CENA NÁJMU: 600,- EUR/ mesiac + energie. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme osobne. Doplňujúce údaje: Bezpečnostné dvere, bezpečnostný systém, telefónne pripojenie, bezbariérový prístup, klimatizácia Počet obytných miestností: 3 Poschodie: 1 z 3 Celkový počet miestností: 4 Rok kolaudácie: 2007 Stavebný materiál: tehlová Počet wc: 2 Podlaha: dlažba Okná: plastové Kúrenie: lokálne vykurovanie Typ internetového pripojenia: analógové / isdn

600 €/mes.
7,69 €/m²/mes.

BOND Reality, s.r.o.
3 IZB. BYT, STUPAVA = NOVOSTAVBA, MODERNE RIEŠENÝ BYTY

3 IZB. BYT, STUPAVA = NOVOSTAVBA, MODERNE RIEŠENÝ BYTY

Lokalita: Ferdiša Kostku, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt B / 2.G rozlohe 65,35m2 + balkón o výmere 2,5 m2 a pivničná kobka o veľkosti 1,60 m2 na 2. nadzemnom podlaží v rezidenčnom projekte „Polyfunkčný komplex STUPAVA. Cieľom projektu je ponúknuť dostupné moderné byty s dôrazom na vysoké kritériá, ktoré reagujú na vývoj a situáciu na trhu, ako aj predstavy, požiadavky a možnosti kupujúcich a vychádzajú z poznatkov a skúseností realitného trhu. Moderným architektonickým riešením je projekt zameraný na vysoký štandard a kvalitu bývania, zohľadňuje funkčnosť, dostupnosť a v neposlednom rade profesionálne spracovanie. V projekte je celkovo 77 jedno až štvor izbovych bytov situovaných v dvoch 4-podlažných budovách s výťahmi, 31 garážových státí a 85 vonkajších parkovacích státí. Súčasťou bytov sú pivničné kobky umiestnené na 5-tom ustúpenom podlaží. Nezanedbateľnou výhodou je poloha projektu v novej štvrti s už realizovanou výstavbou rodinných domov a poliami. Bezprostredné okolie na pozemku tvoria zatrávnené zelené plochy s parkovou výsadbou pre oddych, relax a prípadné spoločné aj individuálne aktivity. MOŽNOSŤ PARKOVANIA : Cena vonkajšieho státia : 2.500 Eur alebo 3.500 Eur Cena parkovacieho státia v podzemných garážach : 5.000 Eur Pôdorysy a prehľad voľných bytov Vám zašleme na požiadanie. Sme ZMLUVNÝM PARTNEROM PROJEKTU čo znamená , že PROVÍZIU za sprostredkovanie predaja NEPLATÍTE !

121 770 €
1 764,78 €/m²

StarBrokers Real Estate, s.r.o.
2 IZB. BYT, STUPAVA = NOVOSTAVBA, MODERNE RIEŠENÝ BYTY

2 IZB. BYT, STUPAVA = NOVOSTAVBA, MODERNE RIEŠENÝ BYTY

Lokalita: Ferdiša Kostku, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt B / 3.B rozlohe 39,52 m2 + balkón o výmere 2,50 m2 a pivničná kobka o veľkosti 1,19 m2 na 3. nadzemnom podlaží v rezidenčnom projekte „Polyfunkčný komplex STUPAVA. Cieľom projektu je ponúknuť dostupné moderné byty s dôrazom na vysoké kritériá, ktoré reagujú na vývoj a situáciu na trhu, ako aj predstavy, požiadavky a možnosti kupujúcich a vychádzajú z poznatkov a skúseností realitného trhu. Moderným architektonickým riešením je projekt zameraný na vysoký štandard a kvalitu bývania, zohľadňuje funkčnosť, dostupnosť a v neposlednom rade profesionálne spracovanie. V projekte je celkovo 77 jedno až štvor izbovych bytov situovaných v dvoch 4-podlažných budovách s výťahmi, 31 garážových státí a 85 vonkajších parkovacích státí. Súčasťou bytov sú pivničné kobky umiestnené na 5-tom ustúpenom podlaží. MOŽNOSŤ PARKOVANIA : Cena vonkajšieho státia : 2.500 Eur alebo 3.500 Eur Cena parkovacieho státia v podzemných garážach : 5.000 Eur Nezanedbateľnou výhodou je poloha projektu v novej štvrti s už realizovanou výstavbou rodinných domov a poliami. Bezprostredné okolie na pozemku tvoria zatrávnené zelené plochy s parkovou výsadbou pre oddych, relax a prípadné spoločné aj individuálne aktivity. Pôdorysy a prehľad voľných bytov Vám zašleme na požiadanie. Sme ZMLUVNÝM PARTNEROM PROJEKTU čo znamená , že PROVÍZIU za sprostredkovanie predaja NEPLATÍTE !

83 500 €
1 941,86 €/m²

StarBrokers Real Estate, s.r.o.
Na prenájom 2-izbový byt v Stupave!

Na prenájom 2-izbový byt v Stupave!

Lokalita: Cementárenská 25, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame do prenájmu nezariadený 2-izbový byt v Stupave, na Cementárenskej ul. č. 25. Byt je voľný od 1.10.2017. Rozloha bytu je 62,37 m2, balkón má rozlohu 8,5 m2. Cena za prenájom je 450,- Eur + elektrina. Viac informácii mailom alebo telefonicky.

450 €

RETEP SLOVAKIA, s.r.o.
Bez provízie pre RK! Na prenájom 1-izbový byt v Stupave!

Bez provízie pre RK! Na prenájom 1-izbový byt v Stupave!

Lokalita: Cementárenská 35, Stupava (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

Ponúkame do prenájmu 1-izbový byt v Stupave, Agátky II. s rozlohou 35,52 m2 + balkón 5,02 m2. Pivnica je na poschodí s výmerou 3,39 m2. Byt je čiastočne zariadený a voľný od 1.10.2017. Cena je 390,- Eur + elektrina.

390 €/mes.
11,14 €/m²/mes.

RETEP SLOVAKIA, s.r.o.
5-izbový rodinný dom v Borinke

5-izbový rodinný dom v Borinke

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 240 m²

5-izbový luxusný rodinný dom sa nachádza v obci Borinka - lokalita Píla. Dom s úžitkovou plochou 240 m2 pozostáva z 2 nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, obytná hala, jedálenský kút, zariadená kuchyňa s kvalitnými elektrospotrebičmi, kúpeľňa s toaletou, sklad a zimná záhrada. Zo vstupnej haly vedú drevené schody na prvé poschodie, kde sa nachádzajú 3 spálne a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Dve spálne sú prepojené balkónom nad zimnou záhradou, kde sa nachádza malá galéria. Dom sa ponúka čiastočne zariadený, v prípade záujmu o prenájom je však možné dozariadiť ho na špeciálnu požiadavku klienta. Nehnuteľnosť je vybavená alarmom, telefonickou prípojkou, internetom (DSL), satelitom a káblovou TV. V blízkosti domu je garážový prístrešok pre 2 autá. Dom je obklopený rozsiahlou záhradou (3000 m2) o ktorú sa starajú majitelia domu. V blízkosti sa nachádza Stupavský potok a územím pozemku preteká revitalizovaný mlynský náhon. Tichá romantická lokalita v úbočí bývalého hradu Pajštún ponúka bývanie v krásnom prostredí s možnosťou rôznych športových aktivít.

1 520 €/mes.
6,33 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Zariadený 6-izbový rodinný dom v Stupave

Zariadený 6-izbový rodinný dom v Stupave

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 356 m²

Dvojpolažný 6- izbový rodinný dom s výmerou 365 m2 sa nachádza v pokojnej časti Stupavy. Na prízemí domu sa nachádza kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, špajza, jedáleň, obývacia hala, pracovňa, šatník, kúpeľňa a WC. Na poschodí sa nachádzajú 4 priestranné spálne - každá s vlastným šatníkom, kúpeľňou a WC. Zo všetkých spální a z hlavnej kúpeľňe je prístup na samostatné balkóny. Tento dom na prenájom sa ponúka zariadený alebo nezariadený, po dohode s majiteľom. Súčasťou vybavenia je kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, práčka, sušička, podlahové kúrenie, vlastné fitness a bazén. Parkovanie je zabezpečené v samostatnej garáži. Dom sa nachádza v tichej lokalite pri potoku s výbornou občianskou vybavenosťou a dobrým prístupom do centra mesta.

1 500 €/mes.
4,21 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Nádherný rodinný dom v Stupave

Nádherný rodinný dom v Stupave

Lokalita: Matúšková, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 116 m²

Bratislavská realitná spoločnosť ponúka na predaj luxusný rodinný dom v tichej ulici v Stupave Výmera pozemku je 311 m2, zastavaná plocha 69 m2, úžitková plocha domu 116 m2. Rodinný dom je veľmi dobre dispozične riešený. V dome sa nachádza: 4 izby + kuchyňa, 2 šatníky, 1 kúpeľňa a 2x toaleta, 2x balkón, terasa, záhradný sklad, 2 až 3 parkovacie miesta. Luxusný rodinný dom v Stupave má všetky parametre, ktoré od takejto nehnuteľnosti očakávate a dokonca aj viac. - za-teplená tehlová novostavba 2-podlažného rodinného domu so sedlovou strechou skolaudovaná v roku 2008 - šikovné dispozičné riešenie, veľa úložného priestoru, luxusné prevedenie - 1.NP: obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, krb s prieduchmi do izieb, technická miestnosť s práčovňou, luxusná toaleta s umývadlom - 2.NP: spálňa so vstupom do kúpeľne a balkónom, veľký šatník, 2x detská izba, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, 2 umývadlami, toaletou a bidetom - dispozičné prevedenie domu a umiestnenie na pozemku poskytuje súkromie a vysoký komfort bývania - krásne a s citom upravená záhrada s tromi väčšími stromami a tuctom bambusov, ktoré vytvárajú súkromie pozdĺž plotu - vstup na pozemok domu tvorí plot z pohľadového betónu a tvrdeného skla, bránička striekaný hliník farba antracit - bezpečnostné dvere - drevené troj-komorové okná, na ktorých sú vonkajšie elektronicky ovládané žalúzie - ochranu domu zabezpečuje video-vrátnik a elektronické otváranie brány - dom je na začiatku Stupavy, čiže na diaľnici ste za pár minút Najviac obľúbená časť domu je obývačka spojená s kuchyňou, kde rodina trávi spolu najviac spoločného času. V nadčasovej kuchyni s varným kuchynským ostrovom sa nachádzajú spotrebiče ako chladnička, mraznička, plynová varná doska (možnosť zmeniť aj na elektrickú), umývačka riadu, parná rúra a elektrická rúra. V zimných večeroch romantickú atmosféru robí krb, s prieduchmi do horných izieb. V ostatných mesiacoch rodina najviac času trávila na terase v záhrade domu, ktorá má vstup priamo s obývačky. Prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

299 000 €
2 577,59 €/m²

Bratislavská realitná spoločnosť, s.r.o.
NEVÁHAJTE - Predaj štýlového domu v Stupave v tichej a slnečnej lokalite Mást

NEVÁHAJTE - Predaj štýlového domu v Stupave v tichej a slnečnej lokalite Mást

Lokalita: Na Pekárkach, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 250 m²

Predáme priestranný štýlový rodinný dom postavený v roku 2009 – v Stupave v časti Mást- ul. Na Pekárkach, ktorý je postavený z najkvalitnejších materiálov a je situovaný už v zastavanej a tichej časti. Dom nebol ešte obývaný a dispozične je vynikajúco riešený aj pre väčšiu rodinu. Pozemok rovinatý, pravidelný tvar s výmerou 675m2 dáva dostatočný priestor na parkovú úpravu podľa predstáv budúceho majiteľa. Výhľad, súkromie a dobrí susedia sú veľkou devízou tejto lokality. Tehlová stavba so zateplením, kvalitnými drevenými oknami s kovaniami zn.Roto, strešnými oknami Velux má celkovú úžitkovú plochu okolo 250 m2. Dom má 6 samostatných izieb, 2 kúpeľne, centrálny vysávač a filtráciu úžitkovej vody. Je z časti podpivničený, kde sú okenné otvory a má vykurovanú dvojgaráž na diaľkové ovládanie, ktorá je prepojená s domom. Podlahové kúrenie je v prízemnej časti domu a na poschodí sú klasické panelové radiátory. K tepelnej pohode v dome môže budúci majiteľ inštalovať aj teplovzdušné krby, ktoré majú predprípravu v obývačke a aj v podkroví domu, čo môže výrazne redukovať náklady na vykurovanie Podkrovie: úžitková plocha 144,15 m2 : 5 samostatných izieb, hala, kúpelňa, 2x balkón Prízemie: úžitková plocha 138,42 m2 : predsieň, schodisko, obývačka s možnosťou napojenia krbu a s východom na záhradu, kuchyňa s jedálňou a špajzou, hosťovská izba, dvojgaráž integrovaná do domu Suterén: Plocha v suteréne má 66,55 m2, kde sú okná, ktoré privádzajú do tohto priestoru denné svetlo a slúžia na vetranie. Umiestnený je tam kotol a centrálny vysávač. Možnosť zriadenia fitnes centra, vínnej pivnice skladových priestorov alebo sušiarne. V súčasnosti je suterén treba upraviť z dôvodu kondenzácie vody na stenách z dôsledku neobývanosti a slabšieho vetrania stavby. Vyjadrenie špecialistu, ktorý stavbu navštívil je, že stav je spôsobený aj aplikáciou nesprávnej sádrovej omietky do týchto priestorov a majiteľ je ochotný zohľadniť túto skutočnosť v konečnej cene nehnuteľnosti alebo chybu opraviť. Pôdorysy objektu vieme poslať na požiadanie. Obhliadky sú možné po dohode aj cez víkend. - Stavebne uzavretá tichá lokalita - Možnosť dokončiť dom podľa svojich predstáv/podlahy, interiérové dvere,kachličky,sanita/ - Nádherný výhľad a súkromie - Tehlová stavba z kvalitných materiálov © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers, s.r.o.

275 000 €
1 100 €/m²

StarBrokers Real Estate, s.r.o.
StarBrokers - predaj rodinného domu v Stupave, luxusná novostavba, stačí sa nasťahovať.

StarBrokers - predaj rodinného domu v Stupave, luxusná novostavba, stačí sa nasťahovať.

Lokalita: Stupava, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

StarBrokers – predaj rodinného domu v Stupave – exkluzívna novostavba Ponúkame na predaj 2-podlažný zaujímavý 4 izbový rodinný dom v pokojnej novovybudovanej lokalite na začiatku Stupavy. Rozloha pozemku: 311m2 + 72 m je podiel na ceste. Zastavaná plocha v domu je 70m2. Dom sa predáva aj so zariadením, celý interiér domu je z kvalitných interiérových materiálov, rovnako ako aj jeho dizajnové zariadenie. Štýlové zariadenie domu s kombináciou skla dodáva domu mimoriadnu vkusnosť. Dominantou domu je priestranná obývačka prepojená s kuchyňou s dostatkom miesta pre jedálenské zázemie. Z obývačky je výstup na presklennú zastrešenú terasu – 30 m2 DISPOZÍCIA DOMU: Prízemie: - toaleta - šatník - botník - technická miestnosť s práčovňou (druhý vstup do domu) - obývačka - kuchyňa (kvalitné značkové vstavané spotrebiče, umývačka riadu, MW, sklokeramická varná doska/plyn, chladnička) - I. Podlažie: - Spálňa s balkónom a samostatným vstupom do kolosálnej kúpeľne - Dve detské izby - Kúpeľňa s WC aj so vstupom z chodby. - Izby sú nepriechodné KÚRENIE: podlahové na oboch podlažiach + Krb s prieduchmi postačujúci na vykúrenie celého domu mimo kotla ORIENTÁCIA: východ, juhozápad LOKALITA: v meste Stupava je kompletná občianska vybavenosť, vrátane nákupných možností ako aj škola a štyri škôlky....Dopravné napojenie na tunel Sitina 7 min. StarBrokers: 1. miesto „Najlepšia realitná kancelária za rok 2016“ (ocenenie NARKS) Kúpna cena nehnuteľnosti, vrátane provízie pre RK, ktorú nám hradí vlastník nehnuteľnosti je 329.000,- €. V rámci našej sprostredkovateľskej provízie pre Vás zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti.

299 000 €
2 135,71 €/m²

StarBrokers Real Estate, s.r.o.
2i Byt s balkónom v štandarde v cene holobytu, novostavba, Stupava

2i Byt s balkónom v štandarde v cene holobytu, novostavba, Stupava

Lokalita: Jána Ondruša, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Na predaj ponúkame priestranný 2i byt (B/2.E) v novostavbe Stupava-Panské. Projekt „Polyfunkčný komplex STUPAVA – PANSKÉ“ je umiestnený v pokojnej severozápadnej časti mesta Stupavy v mestskej lokalite Panské, medzi ulicami Ferdiša Kostku a Jána Ondruša, v blízkosti cestnej komunikácie smerujúcej do Vysokej na Morave, s jednoduchou dostupnosťou do stredu mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt sa nachádza na 2. NP s výťahom. Jeho úžitková plocha je 45,03 m2 + balkón 3,66 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka umiestnená na 5. ustúpenom podlaží. Bytový štandard: ZDRAVOTECHNICKÉ INŠTALÁCIE V KÚPEĽNI A NA WC závesné WC Geberit Duofix vaňa plechová biela (rozmer podľa dispozície kúpeľne) + sifón (prípadne sprchová vanička bez paravanu +sifón, v bytoch kde je sprchový kút navrhnutý) umývadlo keramické biele štandardné +sifón (rozmer podľa dispozície kúpeľne) batéria vaňová+ružica (prípadne k sprchovému kútu batéria sprchová+ružica), batéria umývadlová PODLAHY kúpeľňa + WC dlažba keramická, farba podľa výberu ostatné podlahové plochy (izba, kuchyňa, predsieň) laminátové plávajúce parkety s prechodovými a rohovými lištami, podlaha hr. 7 mm, zámková, nosná vrstva HDF doska, farba podľa výberu STENY kúpeľňa + WC obklad do výšky 2m, farba podľa výberu kuchyňa keramický obklad nad pracovnou plochou do 4 m2, farba podľa výberu VÝPLNE OTVOROV vnútorné dvere s obložkovou zárubňou dýhované bez kovaní, farba podľa výberu vonkajšie okná a balkónové dvere plastové s farebnou povrchovou úpravou, 6-komorový profil Eforte, kovanie Winkhaus activPilot, izolačné trojsklo 4-15-4-15-4, U 0,6, tgi vonkajšie parapety z hliníkového plechu, vnútorné plastové biele vchodové dvere s protipožiarnou odolnosťou min.30 min. v súlade s STN KÚRENIE plechové radiátory biele v kúpeľni rebríkový radiátor merače tepla ELEKTRIKA elektrické rozvody, vypínače a zásuvky slaboprúdové rozvody bytový vrátnik KUCHYŇA rozvody a prípravy na zapojenie kuch. spotrebičov a pracovnej dosky príprava pre napojenie filtračného zariadenia – digestora !!! Až do odvolania štandard v cene holobytu!!! K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 2.500 EUR alebo garážové státie v cene 5.000 EUR. KOLAUDÁCIA JESEŇ 2017. Nezanedbateľnou výhodou je poloha projektu v novej štvrti s už realizovanou výstavbou rodinných domov a poliami. Bezprostredné okolie na pozemku tvoria zatrávnené zelené plochy s parkovou výsadbou pre oddych, relax a prípadné spoločné aj individuálne aktivity. Dobré dopravné napojenie na diaľničný obchvat. Vďaka bratislavskému tunelu Sitina otvorenému v roku 2007 rýchla dostupnosť do centra Bratislavy. Kompletná občianska vybavenosť (pošta, banky, nákupné centrum, materská a základná škola), možnosť športového vyžitia (hádzaná, futbal, florbal, tenis), a prechádzok do prírody Zámocký (Stupavský) park, rybníky, hrad Pajštún. Cena: 86.625 EUR Kontakt: Janka Kováčová Mobil: 0948 174 804 e-mail: kovacova@royals.sk

86 625 €
1 925 €/m²

Royals s.r.o.
Rodinný dom s kompletným zariadením v Stupave

Rodinný dom s kompletným zariadením v Stupave

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 200 m²

Rodinný dom v tichej lokalite Stupavy, kolaudovaný v r. 2011, postavený vo veľmi kvalitnom prevedení. Pozostáva z dvoch 3 izbových bytov a samostatnej letnej kuchyne. Dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, poskytuje komfortné bývanie pre jednu rodinu, prípadne aj ako dve samostatne oddelené bytové jednotky. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, hosťovská izba, kuchyňa prepojená s priestrannou obývacou izbou, spálňa so šatníkom, kúpeľňa, terasa, Na prízemí sa nachádza aj garáž pre 1 auto, parkovacie miesto pre jedno auto a miestnosť so samostatným vstupom zo záhrady /letná kuchyňa/, ktorá je vybavená kompletnou kuchynskou linkou z dreveného masívu, so spotrebičmi zn. BOSCH, pohovkou a kachlami na pevné palivo, Na poschodí je kuchyňa s obývacou izbou, dve spálne, kúpeľňa. Na každom poschodí je samostatný plynový s kotol s okruhom pre jednotlivé podlažie., Okná sú plastové, podlahy v izbách kvalitné laminátové, svietidlá so stmievačmi, pripojenie na internet cez Orange, tel. pripojenie cez Sky link. Pozemok má výmeru 355 m2, jeho dominantou je platan s rozmermi koruny 3x3 m, ktorá vytvára tieň na terasu a malá fontánka. Dom sa predáva aj s kompletným zariadením a vybavením, ktoré je veľmi kvalitné, robené na mieru, všade v miestnostiach sú záclony a závesy v rovnkom designe, ktoré sú tiež súčasťou vybavenia. Nie je zaťažený žiadnou ťarchou a kúpou je voľný.

399 990 €
1 999,95 €/m²

COMPRA, s.r.o.
Oáza pokoja - rodinný dom s wellnes  záhradou, garážou, Stupava-Mást

Oáza pokoja - rodinný dom s wellnes záhradou, garážou, Stupava-Mást

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 500 m²

Lokalita: Stupava – Mást, Hollého Typ: Predaj Druh: Rodinný dom Stav: novostavba Úžitková plocha: 500,5 m2 Pozemok: 770 m2 Popis nehnuteľnosti: Predáva sa 17. ročný rodinný dom s garážou a wellnes na rovinatom teréne. Dom sa nachádza v meste Stupava v časti Mást v tichej slepej ulici. Dostupnosť do Bratislavy 16 km. Jedná sa o dvojpodlažný čiastočne podpivničený rodinný dom s wellnes zónou (bazén, sauna). Orientácia okien a dverí je na všetky svetové strany. Záhrada je orientovaná na juho-západ. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, kanalizácia, voda, (internet riešený vzduchom) Strecha – sedlová, pálená škridla Tondach zateplená mobasilom (hrúbka 20 cm) Obvodové múry sú z pálenej tehly Porotherm s hrúbkou 43 cm. Stropy vo väčšine domu sú tvorené drevenými trámami (borovica), na ktorých leží drevený stropný podhľad (smrek). V kuchynskej a technickej časti domu sú keramické stropy. V kúpeľniach sú podhľady sadrokartónové alebo čiastočne sadrokartónové v kombinácii s drevenými. Okná – drevené eurookná (drevo meranti) Podlahy – drevená plávajúca podlaha vysokej kvality okrem vstupnej a welness časti domu (keramické dlaždice). Podlaha v kuchyni a jedálni je kvalitná laminátová plávajúca podlaha. Dom je vykurovaný plynom (kotol Buderus). Dom má rozvody podlahového kúrenia na 1. nadzemnom podlaží. Ďalšie podlažie je vyhrievané radiátormi. V dome sa nachádza tiež veľký umelecky dotvorený klasický krb (obývačka) a veľká keramická pec (jedáleň). Teplá voda je pripravovaná zo zásobníka kotla značky Buderus. Vodoinštalácia je riešená mestskou prípojkou s vlastnou úpravňou vody (Culligan). Centrálny vysávač (Husky) má vývody do všetkých miestností vrátane wellnes zóny a garáže. Dom je klimatizovaný. Klimatizácia je riešená 2 vonkajšími a 5 vnútornými jednotkami (DAIKIN). Rozmery: 1. Nadzemné podlažie: 150 m2 - zádverie, hala, izba, kuchyňa, jedáleň, WC, kúpeľňa, obývačka, technické miestnosti 2x 2. Nadzemné podlažie: 155 m2 - izba-hlavná spálňa, izba, izba s mezonetom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, hlavná kúpeľňa s vaňou 3. Mezonet: 28 m2 4. Pivnica: 31,5 m2 5. Wellnes: 96 m2 (bazén sauna, sprchový box s masážnymi tryskami a parnou saunou, technická miestnosť) 6. Dvojgaráž: 40 m2 Kuchynská linka je vyrobená na mieru (ALNO) – dvierka má z dreveného masívu, so zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sklo-keramická varná platňa, mikrovlnná rúra, umývačka riadu) značky Siemens a žulovou pracovnou plochou. V technickej miestnosti č.1 sa nachádza plynový kotol, zásobník na teplú vodu a centrálny vysávač. V ďalšej technickej miestnosti sa nachádza práčka, rozvody kúrenia, špajzová skriňa a mraznička. V hlavnej kúpeľni (na poschodí) sa nachádza dvojumývadlo osadené v žulovej doske, vaňa pre dvoch zapustená v podlahe, WC a bidet. V ďalších dvoch kúpeľniach sa nachádzajú sprchovacie kúty so sklenými dverami Hoppe. Zádverie je zariadené nábytkom na mieru (predsieňová stena so skrinkou a botníkom) V časti Wellnes sa okrem bazéna s protiprúdom (8 m x 3,6 m x 1,6 m) nachádza aj priestranná sauna pre 6 – 8 osôb, technická miestnosť, wc, sprchový box s masážnymi tryskami a parnou saunou, kuchynská linka s úložnými priestormi a s chladničkou a ratanový nábytkom s ležadlami. Priestorové riešenie domu: Zo zádveria sa vchádza do haly (šatňová roll-dor skriňa), z ktorej sú vchody do izby (1), wc, kúpeľne, jedálne a obývacej časti domu. Cez jedáleň sa vľavo prechádza do kuchyne, z ktorej sú vchody do technických miestností a tiež je z nej východ do záhrady. Jedáleň je priamo prepojená s obývačkou (obývačka je o 3 schodíky nižšie ako je vstupná, kuchynská a technická časť domu – je na úrovni záhrady). V obývačke sú veľké presklené zhrnovacie dvere, ktoré zabezpečujú priamy kontakt so záhradou. Z obývačky je tiež prechod do wellnes zóny. Z haly vedie veľkorysé schodisko z bukového dreva (namoreného na čerešňu) na poschodie. Všetky miestnosti na poschodí majú samostatné vchody a nachádza sa v nich buď šatník alebo vstavané šatníkové roll-dor skrine. Do mezonetu sa vchádza z izby orientovanej na juhozápad ďalším schodiskom z bukového dreva. Garáž pre dve autá delí od domu niekoľko metrov. Garáž má automatickú bránu na diaľkové ovládanie. Priestor medzi domom a garážou tvorí altánok s murovaným krbom a kovovou záhradnou súpravou. Z tohto priestoru sa tiež vchádza do pivnice. Tento priestor má podlahu so zámkovej dlažby s obrubníkmi. Prechod od ulice k domu je vedený chodníkom pokrytým keramickými exteriérovými dlaždicami. Dlaždice sú aj na terase pred wellnes časťou domu. Jej tienenie zabezpečuje sťahovateľná markíza na elektrické ovládanie. Trávnatá plocha má zavlažovací systém s automatickým nastavením, na zvyšnej časti pozemku sa nachádzajú okrasné kríky a stromy. Za domom je vytvorený a ohradený priestor napr. pre psa. Pozemok je oplotený murovaným tehlovým plotom po celom obvode pozemku (okrem časti nadväzujúcej na susedný pozemok – tu je zelený plot). Dom má zabezpečovací alarm systém. Dom sa predáva čiastočne zariadený. Doplňujúce údaje: Bezpečnostný systém, elektrina, kanalizácia, voda, plyn, krb, čiastočne zariadený, garáž, oplotený pozemok, klimatizácia Počet obytných miestností: 5 Terasa: 20 m² Pivnica: 31,5 m² Stavebný materiál: tehlová Počet poschodí: 2 Počet parkovacích miest celkom: 2 Dodatočné vybavenie: bazén, sauna

548 800 €
1 097,60 €/m²

agreal.sk, spol. s r. o.
Novostavba 4 izbového bytu na kľúč bez kuchyne, 96 m2, 273 m2 pozemok, 2 parkovacie miesta v Stupave

Novostavba 4 izbového bytu na kľúč bez kuchyne, 96 m2, 273 m2 pozemok, 2 parkovacie miesta v Stupave

Lokalita: Na kopcoch, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavby štvorizbových bytov v troj bytovom radovom rodinnom dome v pokojnej lokalite mesta Stupava. Lokalita: Radový rodinný dom sa nachádza na severozápadnej strane Stupavy v území medzi novopostavenými rodinnými domami v blízkosti lesa. Neďaleko domu sa nachádzajú turistické/cyklistické trasy naprieč Malými Karpatmi. Medzi benefity bývania v Stupave patrí bezkonkurenčná občianska vybavenosť, okolitá príroda Malých Karpát a výborná dostupnosť do Bratislavy . Dispozícia: Denná časť bytov je na prízemí, orientovaná na východ do záhrady, s ktorou je vizuálne prepojená cez veľkoplošnú zasklennú stenu. Vďaka dômyselnému prekrytiu vstupov ako aj terás, ktoré zabraňuje nepriaznivému vetru, dažďu alebo nepríjemnému prehrievaniu interiéru môžete práve na terase stráviť viac času a vychutnávať krásu Vašej záhradky. Nočná časť bytov je na poschodí. Na prízemí bytu sa nachádza: zádverie s miestom na vstavanú skriňu, WC, ktoré bude pod schodiskom a priestranná obývacia izba s kuchyňou so vstupom na prekrytú terasu. Na poschodí sa nachádza: Schodisko na druhé nadzemné podlažie je umiestnené v strede dispozície. Ústi do malej centrálnej chodbičky, z ktorej sa vstupuje do jednotlivých miestností nočnej časti. Do ulice je orientovaná kúpeľňa, v ktorej bude vaňa/sprchový kút, umývadlo a WC. Vedľa kúpeľne je detská izba. Oproti na východnej strane sa nachádza spálňa a detská izba. Parametre: 4 izbový byt má úžitkovú plochu domu je 96,22 m2 (vďaka pultovej streche sú na 2 NP plnohodnotné izby ako aj kúpeľňa ) ku každému bytu patrí prekrytá terasa a pozemok o výmere 273/169 a 202,93 m2. Orientácia domu je západ/ východ , s prístupom na pozemok zo západnej strany. Pred každou bytovou jednotkou sú parkovacie miesta na spevnenej ploche dve vozidlá. Z tejto je riešení aj vstup do jednotlivých domov. Stav: Novostavba kolaudácia 11/2017 – so štandardných materiálov v precíznom prevedení vykurovaný plynovým kondenzačným kotlom napájaním na podlahové kúrenie v celom dome a rebríkové radiátory v sociálnom zázemí s kvalitnými plastovými oknami s izolačným troj- sklom. Obvodové múry hrúbky 250 mm so zateplením 150 mm / múry medzi bytmi sú akustické hrúbky 300 mm. Interiérové omietky sú strojové sadrové a exteriérové omietku sú silikátové. Ceny bytov vo vyhotovení na kľúč (bez kuchynskej linky): Byt A s pozemkom 273 m2 – 170.000 € Byt B s pozemkom 169 m2 – 168.000 € Byt C s pozemkom 202,93 m2 – 170.000 € V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č. 0915/788 787/ rac@arisinvest.sk

170 000 €
1 770,83 €/m²

ARIS Invest s.r.o. - office: Panónska cesta
Rodinný dom Laguna 445- Stupavam Orechová ulica

Rodinný dom Laguna 445- Stupavam Orechová ulica

Lokalita: Orechová, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 104 m²

Exkluzívne len u nás ponúkame na predaj rodinný dom Laguna 445 – Stupava, Orechová ulica. Úžitková plocha domu: 104,00 m2 Obytná plocha domu: 69,10 m2 Zastavaná plocha domu: 125,00 m2 Výška hrebeňa strechy: + 4,9 m Sklon strechy: + 4,9 m Orientácia hlavného vstupu: V Energetická náročnosť: A1 Predajná cena (holodom) vrátane pozemku: 270 000 EUR s DPH Pozemok: 419 m2 Štandard dokončenia rodinného domu (holodom): Rodinný dom - tehla HELUZ hr. 300 mm so zateplením hr. 140 mm - vnútorné nosné steny a deliace priečky z tehál HELUZ hr. 115 a 240 mm. - celková hrúbka skladby podlahy 250 mm (160 mm tep. Izolácia, 60 mm betónový poter, hydroizolácia proti zemnej vlhkosti 2x hydrobit VS60 S 35 - strecha a strešné žľaby a zvody z poplastovaného plechu, farba antracit - strešná konštrukcia – drevený priehradový väzník, plné debnenie pod krytinou - tepelná izolácia v strope hr. 370 mm, parozábrana - stropy so sadrokartónu, 2x maľba bielej farby - podlahové ústredné kúrenie, v kúpeľniach rebríkové radiátory s elektrickou vložkou - tepelné čerpadlo – kúrenie, chladenie, ohrev TÚV - vnútorné omietky BAUMIT sadrové, 2x maľba bielej farby - vonkajší fasádny systém BAUMIT - komín, príprava na krbové teleso - elektroinštalácia ukončená vypínačmi a žiarovkami (bez svietidiel) - kabeláž na zabezpečovací systém, internet, TV rozvody a domáci telefón Vonkajšie úpravy - všetky vonkajšie prípojky s revíznymi šachtami - záhradný murovaný sklad s elektroinštaláciou - zámková dlažba pred vchodom, na terase a záhradným skladom - parkovacia plocha pred vjazdom na pozemok so zatravňovacích tvárnic - odkvapové chodníky po odvode domu - trativod na odvedenie dažďovej vody - záhradná vonkajšia voda, kompletný zavlažovací systém - ukončené vonkajšie terénné úpravy vrátane trávnytých kobercov a výsadby - oplotenie dekoračným pletivom v zadnej časti pozemku - murovaný plot s gabionov v kombinácii s ťahokovom od ulice a z boku - elektrická posuvná brána a bránička s el. vrátnikom z ťahokovu Dokončenie je naplánované na jar 2018. V prípade záujmu nás kontaktujte prosím telefonicky: 0948 250 034 alebo mailom: rebuz@rebuz.sk. Náš kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! Hradíme za Vás poplatok za zápis záložného práva k nehnuteľnosti. Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti. Kompletný poradenský finančný aj realitný servis. Kompletný právny servis (vypracovanie rezervácie, zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad). Aj pre neklientov. Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách. Zrýchlený katastrálny správny poplatok vo výške 266,- € (vlastnícke právo). 1x Výpis originálu listu vlastníctva vo výške 8,- € Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: rebuz@rebuz.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie REBUZ, s.r.o. © Vizualizácie projektu domu sú autorským dielom a majetkom firmy PROMIprojekt, s.r.o., uverejnenie v inzeráte máme dovolené na základe ich súhlasu.

275 000 €
2 644,23 €/m²

REBUZ, s. r. o.
Stupava: Kremenica, 5 izbový rodinný dom 249 000,- EUR. Uhradíme poplatky s prevodom nehnuteľnosti.

Stupava: Kremenica, 5 izbový rodinný dom 249 000,- EUR. Uhradíme poplatky s prevodom nehnuteľnosti.

Lokalita: Karpatská, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 152 m²

Stupava-Kremenica Základné údaje Rodinný dom sa nachádza v Stupave, lokalita Kremenica, k.ú. Stupava. Pozemok je mierne svahovitého charakteru. Pozemok je ohraničený : zo severnej strany Karpatskou ulicou, z južnej strany Orechovou ulicou. Prístupová cesta k objektom slúži Karpatská ulica. Rodinný dom je dvojpodlažný, bez podpivničenia. Hmota objektu a susedných objektov je členitá a ich natočenie zabezpečuje vizuálne odčlenenie od klasickej formy radovej zástavby. Zároveň vytvára väčšie výhľadové súkromie pre obyvateľov, väčšie rozostupy objektov a tiež väčšiu plochu zelene pred obytnou časťou. Pôdorysne je objekt obdĺžnikového charakteru, s posunom na úrovni medzibytovej steny, vnútorného traktu. Rodinný dom má exteriérové státia pre 3 automobily. Dispozičné riešenie Na 1.Np sa nachádza závetrie a zádverie, chodba, technická mietsnosť, wc, pracovňa a kúpelňa, obývacia izba s kuchyňou a schodisko na druhé podlažie. Na poschodí RD sa nachádza kúpelňa, chodba, dve detské izby, spálňa a šatník, loggia a terasa. Dispozičné riešenie je navrhnuté pre maximálny komfort a súkromie obyvateľov domu. Vyhotovenie holodomu • nosná konštrukcia - monolitická železobetónová, • zastrešenie strechou s miernym sklonom. Spád vytvorený klinmi tepelnej izolácie • obvodové steny z tehál Heluz, deliaca stena - akustická tehla, zateplenie domu polystyrén 150mm • povrchová úprava fasády – penetrácia, štrukturovaná omietka - farebný variant • vnútorné omietky • vnútorné maľby – penetrácia, hygienický základný náter biely • podlaha poter • plynový kotol so zásobníkom na ohrev TUV a podlahové vykurovanie • samostatné ovládanie podlahového kúrenia v každej miestnosti • centrálny vysávač - agregát s príslušenstvom, potrubné rozvody • príprava na klimatizáciu • príprava na solárny ohrev TUV • elektroinštalácia - rozvody podľa PD, vypínače a zásuvky bielej farby, TV rozvody, dátové rozvody, príprava na alarm • rozvody na práčku a umývačku riadu s koncovým napojením (odtok/prívod), rozvody v kúpeľni • vstupné dvere do domu - hliníkové • okenný systém GENEO s izolačným 3-sklom • na oknách hliníkové vonkajšie rolety s elektrickým ovládaním • vonkajšie parapety hliníkové, vnútorné parapety plastové • oplotenie bočné – deliaci múrik + pletivový plot, oplotenie predné a zadné – plotové tvárnice + výplň, spevnené plochy • terasa s dlažbou Cena rodinného domu: 249 500 EUR s DPH. Províziu pre RK neplatíte. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0948 250 034 alebo mailom: rebuz@rebuz.sk. Náš kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti. Kompletný poradenský finančný aj realitný servis. Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad ). Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách. Katastrálne správne poplatky vo výške 66,- € (vlastnícke právo). Výpis originálu listu vlastníctva vo výške 8,- € Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: rebuz@rebuz.sk.

249 000 €
1 638,16 €/m²

REBUZ, s. r. o.
Stupava: 5 izbový rodinný dom 235 000,- EUR. Hradíme všetky poplatky.

Stupava: 5 izbový rodinný dom 235 000,- EUR. Hradíme všetky poplatky.

Lokalita: Karpatská , Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 152 m²

Stupava-Kremenica: RD D2 Základné údaje Rodinný dom sa nachádza v Stupave, lokalita Kremenica, parc.č. : 963/475; k.ú. Stupava. Pozemok je mierne svahovitého charakteru. Pozemok je ohraničený : zo severnej strany Karpatskou ulicou, z južnej strany Orechovou ulicou. Prístupová cesta k objektom slúži Karpatská ulica. Rodinný dom je dvojpodlažný, bez podpivničenia. Hmota objektu a susedných objektov je členitá a ich natočenie zabezpečuje vizuálne odčlenenie od klasickej formy radovej zástavby. Zároveň vytvára väčšie výhľadové súkromie pre obyvateľov, väčšie rozostupy objektov a tiež väčšiu plochu zelene pred obytnou časťou. Pôdorysne je objekt obdĺžnikového charakteru, s posunom na úrovni medzibytovej steny, vnútorného traktu. Rodinný dom má exteriérové státia pre 3 automobily. Dispozičné riešenie Na 1.Np sa nachádza závetrie a zádverie, chodba, technická mietsnosť, wc, pracovňa a kúpelňa, obývacia izba s kuchyňou a schodisko na druhé podlažie. Na poschodí RD sa nachádza kúpelňa, chodba, dve detské izby, spálňa a šatník, loggia a terasa. Dispozičné riešenie je navrhnuté pre maximálny komfort a súkromie obyvateľov domu. Vyhotovenie holodomu • nosná konštrukcia - monolitická železobetónová, • zastrešenie strechou s miernym sklonom. Spád vytvorený klinmi tepelnej izolácie • obvodové steny z tehál Heluz, deliaca stena - akustická tehla, zateplenie domu polystyrén 150mm • povrchová úprava fasády – penetrácia, štrukturovaná omietka - farebný variant • vnútorné omietky • vnútorné maľby – penetrácia, hygienický základný náter biely • podlaha poter • podlahové vykurovanie - elektrické • samostatné ovládanie podlahového kúrenia v každej miestnosti • centrálny vysávač - agregát s príslušenstvom, potrubné rozvody • príprava na klimatizáciu • ohrev TÚV prostredníctvom solárnych kolektorov, zásobník s elektrickým dohrievaním • elektroinštalácia - rozvody podľa PD, vypínače a zásuvky bielej farby, TV rozvody, dátové rozvody, príprava na alarm • rozvody na práčku a umývačku riadu s koncovým napojením (odtok/prívod), rozvody v kúpeľni • vstupné dvere do domu - hliníkové • okenný systém GENEO s izolačným 3-sklom • na oknách hliníkové vonkajšie rolety s elektrickým ovládaním • vonkajšie parapety hliníkové, vnútorné parapety plastové • oplotenie bočné – deliaci múrik + plot, oplotenie predné – plotové tvárnice + výplň, spevnené plochy • terasa s dlažbou Cena rodinného domu: 235 000 EUR s DPH. Províziu pre RK neplatíte. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0948 250 034 alebo mailom: rebuz@rebuz.sk. Náš kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! Kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti. Kompletný poradenský finančný aj realitný servis. Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad ). Notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách. Katastrálne správne poplatky vo výške 66,- € (vlastnícke právo). Výpis originálu listu vlastníctva vo výške 8,- € Realitné, daňové a hypotekárne poradenstvo. Mgr. Zuzana Búliková, mobil: 0948 250 034 alebo mailom: rebuz@rebuz.sk.

235 000 €
1 546,05 €/m²

REBUZ, s. r. o.
3–IZB. BYT NOVOSTAVBA (KOLAUDÁCIA JESEŇ 2017) - ŠTANDARD ZA CENU HOLOBYTU, STUPAVA

3–IZB. BYT NOVOSTAVBA (KOLAUDÁCIA JESEŇ 2017) - ŠTANDARD ZA CENU HOLOBYTU, STUPAVA

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

Popis: Realitná spoločnosť Tatra banky, a.s. – Tatra Residence, a.s. ponúka na predaj posledné voľné 3 – izbové byty v novom polyfunkčnom projekte v Stupave. Kolaudácia bytov je túto jeseň 2017. V projekte je celkovo 77 jedno až štvorizbových bytov situovaných v dvoch 4-podlažných budovách s výťahmi, 31 garážových státí a 85 vonkajších parkovacích státí. V bytovom dome je vlastná plynová kotolňa kombinovaná so solárnymi kolektormi. Súčasťou bytov sú pivničné kobky umiestnené na 5-tom ustúpenom podlaží. Byt sa predáva v stave holobyt. Obytná plocha bytu je 76,78 m2(bez plochy balkóna a pivnice). Je umiestnený na 4. podlaží. Ďalšie voľné 3 izb. byty sú situované na 2. a 3.podlaží. Dispozične byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou (36,53 m2), dvoch izieb (14,24 m2, 11,63 m2), kúpeľne (4,73 m2), WC, chodby (6,51 m2) a balkóna (5,89 m2). V cene bytu je pivničná kobka na 5. podlaží (1,6 m2). K bytu je možné dokúpiť garážové státie za doplatok 5.000,- € alebo vonkajšie parkovacie státie za doplatok 2.500,- € alebo 3.500,- €. Na 1.podlaží sa okrem bytov nachádzajú aj ochodno-komerčné priestory, spoločné a komunikačné priestory. Nezanedbateľnou výhodou je poloha projektu v novej štvrti s už realizovanou výstavbou rodinných domov a poliami. Bezprostredné okolie na pozemku tvoria zatrávnené zelené plochy s parkovou výsadbou pre oddych, relax a prípadné spoločné aj individuálne aktivity. Štandardné vnútorné vybavenie bytu v štádiu holobyt pozostáva z: vonkajšie okná a balkónové dvere plastové, vnútorné vchodové dvere protipožiarne bezpečnostné, na stenách biele omietky, podlahy v interiéri cementový poter, balkóny a terasy keramická dlažba mrazuvzdorná, zdravotechnicke inštalácie v kúpeľni a WC zabudované závesné wc, rozvody zariaďovacich predmetov sanity, kuchyňa - rozvody a prípravy na zapojenie kuchynských spotrebičov a pracovnej dosky, príprava pre napojenie filtračného zariadenia – digestora, elektrické rozvody, vypínače a zásuvky, slaboprúdové rozvody, bytový vrátnik, plechové radiátory biele, v kúpeľni rebríkový radiátor, merače tepla. V súčasnosti AKCIA – „plný štandard bez kuchynskej linky za cenu holobytu“! V plnom štandarde sú navyše laminátové podlahy, keramické dlažby a obklady, vaňa alebo sprchová vanička, umývadlo, batérie, interiérové dvere. Lokalita:                                                                                                                                              Polyfunkčný komplex v Stupave je umiestnený v pokojnej severozápadnej časti mesta Stupavy. Lokalita Stupava poskytuje nižšie náklady na bývanie a život s kompletnou občianskou vybavenosťou, kvalitné a zdravé životné prostredie v blízkosti hlavného mesta. V okolí je množstvo historických pamiatok a príležitostí na relax, oddych a šport. Nádherná oblasť v bezprostrednej blízkosti prírody, chránených krajinných oblastí Malých Karpát a povodia rieky Moravy je známa množstvom turistických chodníkov a cyklotrás (nový cyklomost do dolnorakúskeho Schlosshoff-u, hrad Pajštún, náučný chodník Nivou Moravy atď.) POSKYTUJEME ZVÝHODNENÉ ÚVERY NA BÝVANIE V TATRA BANKE, a.s. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať: Ing. Lýdia Dubovická, mobil: 0903 282 005, e-mail: lydia_dubovicka@tatrabanka.sk, www.tatraresidence.sk

131 200 €
1 703,90 €/m²

Tatra Residence, a.s.
3–IZB. NOVOSTAVBA  (KOLAUDÁCIA JESEŇ 2017) ŠTANDARD ZA CENU HOLOBYTU, STUPAVA

3–IZB. NOVOSTAVBA (KOLAUDÁCIA JESEŇ 2017) ŠTANDARD ZA CENU HOLOBYTU, STUPAVA

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Popis: Realitná spoločnosť Tatra banky, a.s. – Tatra Residence, a.s. ponúka na predaj posledné voľné 3 – izbové byty v novom polyfunkčnom projekte v Stupave. Kolaudácia bytov je túto jeseň 2017. V projekte je celkovo 77 jedno až štvorizbových bytov situovaných v dvoch 4-podlažných budovách s výťahmi, 31 garážových státí a 85 vonkajších parkovacích státí. V bytovom dome je vlastná plynová kotolňa kombinovaná so solárnymi kolektormi. Súčasťou bytov sú pivničné kobky umiestnené na 5-tom ustúpenom podlaží. Byt sa predáva v stave holobyt. Obytná plocha bytu je 56,32 m2.(bez plochy balkóna a pivnice). Je umiestnený na 2. podlaží. Ďalšie voľné 3 izb. byty sú situované na 3. a 4.podlaží. Dispozične byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou (24,27 m2), dvoch izieb (13,39 m2, 8,88 m2), kúpeľne (5,33 m2), WC, chodby (3,37 m2) a balkóna (3,66 m2). V cene bytu je pivničná kobka na 5. podlaží (1,19 m2). K bytu je možné dokúpiť garážové státie za doplatok 5.000,- € alebo vonkajšie parkovacie státie za doplatok 2.500,- € alebo 3.500,- €. Na 1.podlaží sa okrem bytov nachádzajú aj ochodno-komerčné priestory, spoločné a komunikačné priestory. Nezanedbateľnou výhodou je poloha projektu v novej štvrti s už realizovanou výstavbou rodinných domov a poliami. Bezprostredné okolie na pozemku tvoria zatrávnené zelené plochy s parkovou výsadbou pre oddych, relax a prípadné spoločné aj individuálne aktivity. Štandardné vnútorné vybavenie bytu v štádiu holobyt pozostáva z: vonkajšie okná a balkónové dvere plastové, vnútorné vchodové dvere protipožiarne bezpečnostné, na stenách biele omietky, podlahy v interiéri cementový poter, balkóny a terasy keramická dlažba mrazuvzdorná, zdravotechnicke inštalácie v kúpeľni a WC zabudované závesné wc, rozvody zariaďovacich predmetov sanity, kuchyňa - rozvody a prípravy na zapojenie kuchynských spotrebičov a pracovnej dosky, príprava pre napojenie filtračného zariadenia – digestora, elektrické rozvody, vypínače a zásuvky, slaboprúdové rozvody, bytový vrátnik, plechové radiátory biele, v kúpeľni rebríkový radiátor, merače tepla. V súčasnosti AKCIA – „plný štandard bez kuchynskej linky za cenu holobytu“! V plnom štandarde sú navyše laminátové podlahy, keramické dlažby a obklady, vaňa alebo sprchová vanička, umývadlo, batérie, interiérové dvere. Lokalita: Polyfunkčný komplex v Stupave je umiestnený v pokojnej severozápadnej časti mesta Stupavy. Lokalita Stupava poskytuje nižšie náklady na bývanie a život s kompletnou občianskou vybavenosťou, kvalitné a zdravé životné prostredie v blízkosti hlavného mesta. V okolí je množstvo historických pamiatok a príležitostí na relax, oddych a šport. Nádherná oblasť v bezprostrednej blízkosti prírody, chránených krajinných oblastí Malých Karpát a povodia rieky Moravy je známa množstvom turistických chodníkov a cyklotrás (nový cyklomost do dolnorakúskeho Schlosshoff-u, hrad Pajštún, náučný chodník Nivou Moravy atď.) POSKYTUJEME ZVÝHODNENÉ ÚVERY NA BÝVANIE V TATRA BANKE, a.s. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať: Ing. Lýdia Dubovická, mobil: 0903 282 005, e-mail: lydia_dubovicka@tatrabanka.sk, www.tatraresidence.sk

118 800 €
2 121,43 €/m²

Tatra Residence, a.s.
1 2 3 4 5 6