Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Pergo Group s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Pergo Group s.r.o.
Kontakt:
Tel: 022... Zobraziť
E-mail: nik... Zobraziť
http://www.pergo.sk
Adresa:
Mliekárenská 7
Bratislava II - Ružinov
82109
Nájdených 95 novostavieb
1 2 3 4 5
Moderný rodinný dom v blízkosti lesoparku

Moderný rodinný dom v blízkosti lesoparku

Lokalita: Líščie údolie, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 226 m²

Luxusný 5-izbový rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite v Líščom údolí v Karlovej Vsi. Moderný dom sa rozprestiera na 3 podlažiach: prízemie tvorí dennú časť domu, nachádza sa tu vstupná hala, atrium, kuchyňa, kúpeľňa a vstup do záhrady. Prvé poschodie pozostáva z 3 spální, 2 kúpeľní a 2 terás. Druhé poschodie tvorí hosťovská časť s vlastnou terasou. Dom je k dispozícii čiastočne zariadený, k vybaveniu patria kuchynské spotrebiče, práčka, podlahové kúrenie, klimatizácia, alarm, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, krb, hliníkové okná a iné. K domu patrí aj záhrada a stojisko v garáži. Lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú infraštruktúru.

996 000 €
4 407,08 €/m²

Pergo Group s.r.o.
3-izbový byt na prenájom, Bratislava - Staré Mesto

3-izbový byt na prenájom, Bratislava - Staré Mesto

Lokalita: Šulekova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Slnečný 3-izbový byt sa nachádza na 1. poschodí obytného domu na Šulekovej ulici v Starom Meste. S celkovou rozlohou 75,3 m2, dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, otvorenej kuchyne s prepojením na obývaciu izbu, 2 spální, kúpeľne s vaňou a WC. K bytu prislúcha aj balkón (6,6 m²) s výhľadom na ulicu. Byt sa ponúka na prenájom nezariadený, súčasťou jeho vybavenia je stropové vykurovanie,káblová TV, Internet a trojsklá plastové okná. Byt má napojenie na fotovoltické panely na streche.Parkovanie je prístupné na ulici za mesačný poplatok 90 EUR. Lokalita poskytuje príjemné bývanie v centre Bratislavy a plnou občianskou vybavenosťou. V cene nájmu nie sú zahrnuté poplatky za energie vo výške približne 90 EUR/mesiac.

1 090 €/mes.
14,53 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
2-izbový byt v III Vežiach na 17.poschodí

2-izbový byt v III Vežiach na 17.poschodí

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

2-izbový klimatizovaný byt sa nachádza v druhej veži v komplexe III Veže na Bajkalskej ulici. Byt s celkovou rozlohou 58 m2 pozostáva z otvorenej dispozície obývačky a kuchyne, 1 spálne, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Juhovýchodne orientovaný balkón poskytuje pekný výhľad. Byt je k dispozícii podľa dohody zariadený, k vybaveniu patria kuchynské spotrebiče, práčka, video-vrátnik, klimatizácia, bezpečnostné dvere a vstavané skrine. K bytu prislúcha 1 státie v podzemnej garáži - dá sa zakúpiť za 15 000 EUR. Lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť, množstvo služieb priamo v budove a dobrú dopravnú infraštruktúru.

150 000 €
2 586,21 €/m²

Pergo Group s.r.o.
Slnečný 2-izbový byt v III Vežiach

Slnečný 2-izbový byt v III Vežiach

Lokalita: Bajkalská 9/b III. VEZE, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

Zariadený 2-izbový byt s loggiou sa nachádza v prvej veži komplexu III Veže. Byt pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne a obývačky s východom do loggie, spálne, kúpeľne a samostatného WC. K bytu patrí jedno stojisko v podzemnej garáži. V objekte je 24 hodinová strážna služba, fitness centrum, spoločenská miestnosť, množstvo obchodov, reštaurácie a kaviareň. Lokalita ponúka komplexnú infraštruktúru pre aktívny život - zábavu, šport, kultúru a množstvo služieb priamo v susedstve. V cene nájomného nie sú zahrnuté platby za energie 120 EUR/mesiac. Byt je k dispozícii okamžite.

550 €/mes.
8,59 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Slnečný 4-izbový byt s terasou v komplexe Rozadol

Slnečný 4-izbový byt s terasou v komplexe Rozadol

Lokalita: Mliekarenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkaný 4-izbový byt sa nachádza v obľúbenom polyfunkčnom komplexe Rozadol v Ružinove. Byt je situovaný na 4. poschodí obytného domu s výťahom a je kompletne zariadený. Pozostáva z otvorenej dispozície svetlej obývačky, kuchyne a jedálenskej časti, 2 spální, ďalšej izby, ktorá je momentálne využívaná ako pracovňa, samostatného walk-in šatníka, kúpeľne s vaňou a oddeleného WC. Súčasťou bytu je aj priestranná terasa prístupná z obývačky a spálne. Vybavenie zahŕňa kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi, práčku, klimatizáciu a vstavané skrine. K bytu prislúcha jedno parkovacie státie v podzemnej garáži a pivnica. Lokalita ponúka pohodlné bývanie s komplexnú občianskou vybavenosťou vrámci samotného objektu, tiež rýchlu dostupnosť do centra a MHD zastávku v blízkosti. V cene nájmu niesú zahrnuté poplatky za energie vo výške 200 EUR/mesiac.

1 300 €/mes.
10,83 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Zariadený 2-izbový byt v Ružinove

Zariadený 2-izbový byt v Ružinove

Lokalita: Rastislavova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Príjemný 2-izbový byt s rozlohou 62 m2 sa nachádza na Rastislavovej ulici 5 min od trhoviska Miletičova a približne 10 min od OC Central. Je situovaný na 1. poschodí z piatich obytného domu s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, čiastočne oddelenej kuchyne, spálne, šatníka a kúpeľne s toaletou, vaňou a bidetom. K bytu prislúcha aj menší balkón (2 m2) orientovaný do tichého vnútro-bloku s bezproblémovým parkovaním. V prípade záujmu je však možné si prostredníctvom externej firmy prenajať vrámci objektu parkovacie státie za mesačný poplatok 90 EUR. Byt je klimatizovaný a prenajíma sa kompletne zariadený vrátane nábytku zobrazeného na fotkách, vybavenej kuchynskej linky (mikrovlnka, rúra, chladnička, varná konvica, hriankovač, mixér) a práčky. V cene nájmu nie sú zahrnuté energie s KTV v celkovej sume 170 EUR/mesiac. Byt je k dispozícii od 1.1.2018.

600 €/mes.
9,68 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Zariadený 2-izbový byt na Černyševského ulici

Zariadený 2-izbový byt na Černyševského ulici

Lokalita: Černyševského, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 74 m²

Priestranný 2-izbový byt sa nachádza na 5. poschodí v novostavbe na Černyševsekého ulici. Byt pozostáva zo vstupnej haly, šatníka, otvorenej dispozície obývačky, jedálne a plne vybavenej kuchyne, kúpeľne a spálne. Veľká, južne orientovaná loggia je prístupná z obývačky i spálne. V átriu objektu je obyvateľom domu k dispozícii záhrada s detským ihriskom. Fitness a wellness centrum RELAXX sa nachádza v bezprostrednej blízkosti objektu. V blízkosti budovy sa nachádzajú viaceré obchodné centrá, parky, lokalita má dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy. Byt je k dispozícii od 1.12.2017.

750 €/mes.
10,14 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
2-izbový byt s balkónom na Vyšehradskej ulici

2-izbový byt s balkónom na Vyšehradskej ulici

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Slnečný 2-izbový byt sa nachádza v novostavbe na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Byt s celkovou podlahovou plochou 55 m2 pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne, jedálne a obývačky, 1 spálne a kúpeľne s WC. Byt sa ponúka zariadený, k jeho vybaveniu patria kuchynské spotrebiče, práčka, el. vrátnik, bezpečnostné dvere, vstavané skrine a interné žalúzie. K bytu prislúcha balkón s podlahovou plochou 4 m2. Lokalita ponúka bezproblémové parkovanie, bohatú občiansku vybavenosť a množstvo zelene v okolí. V cene nájmu nie sú zahrnuté poplatky za energie vo výške 100 EUR/mesiac.

490 €/mes.
8,91 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
2-izbový byt v novom komplexe Zuckermandel

2-izbový byt v novom komplexe Zuckermandel

Lokalita: Žižkova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Úplne nový 2-izbový byt v novostavbe Zuckermandel na Žižkovej ulici má celkovú podlahovú plochu 58,75 m2. Je situovaný na 6. poschodí z ôsmich. Zariadený byt pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne a obývacej izby, spálne a kúpeľne s toaletou. K bytu prislúcha loggia a 1 parkovacie státie v garáži. K zariadeniu bytu patrí plne vybavená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, práčka a vstavané skrine. Lokalita priamo v centre mesta ponúka plnú občiansku vybavenosť, novú promenádu pri Dunaji a výbornú dopravnú infraštruktúru. Cená nájmu nezahŕňa poplatky za energie vo výške 200 EUR/mesiac.

1 100 €/mes.
18,97 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Luxusný 4-izbový byt v Condominium Renaissance

Luxusný 4-izbový byt v Condominium Renaissance

Lokalita: Vincenta Hložníka, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 204 m²

Luxusný veľkometrážny byt nachádzajúci sa v novom rezidenčnom komplexe Condominium Renaissance na Ulici Vincenta Hložníka má celkovú podlahovú plochu 204 m2. Moderný byt pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s krbom spojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, 2 spální, detskej izby, samostatného šatníka, 2 kúpeľní a toalety. Z obývačky je prístupná terasa, ktorá ponúka panoramatický výhľad na rieku Dunaj a Rakúsko. Byt je vybavený nadštandardnými materiálmi a nábytkom. Zariadenie zahŕňa plne vybavenú kuchynskú linku vstavanými spotrebičmi, klimatizáciu a hliníkové okná s externými žalúziami. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia v podzemnej garáži a pivnica. Projekt Condominium Renaissance je situovaný na svahu nad Devínskou cestou na začiatku mestskej časti Karlova Ves – Dlhé Diely. Vďaka svojej jedinečnej polohe poskytuje projekt očarujúci výhľad na Dunaj a rakúske lesy. Lokalita ponúka dobrú dopravnú dostupnosť, bohatú občiansku vybavenosť a bezprostrednú blízkosť prírody, čo umocňuje výnimočnosť projektu. Tento moderný byt je predurčený pre náročného klienta, ktorý hľadá vysoký komfort bývania. Cena nájmu nezahŕňa DPH (cena vrátane DPH je 2820 Eur) a mesačné poplatky za energie vo výške 120 EUR.

2 350 €/mes.
11,52 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Luxusný loft v komplexe Eurovea

Luxusný loft v komplexe Eurovea

Lokalita: Pribinova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Luxusný slnenčný loft s výhľadom na Dunaj sa nachádza v komplexe Eurovea na 2. podlaží. Priestranný byt s rozlohou 83,57 m2 pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne a obývačky, práčovne a kúpeľne s WC. Na poschodí sa nachádza spálňa s pracovňou. Súčasťou vybavenia sú vstavané kuchynské spotrebiče, klimatizácia, video vrátnik, bezpečnostné dvere a vstavané skrine. K bytu prislúcha jedno stojisko v garáži. Lokalita v centre mesta ponúka plnú občiansku vybavenosť s množstvom obchodov, kaviarní a reštaurácií priamo v komplexe a výbornú dopravnú infraštruktúru. Cena nájmu nezahŕňa DPH a mesačné poplatky za energie vo výške 200 EUR.

1 040 €/mes.
12,53 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
5-izbový byt na Tajovského

5-izbový byt na Tajovského

Lokalita: Tajovského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 156 m²

Slnečný 5-izbový byt s podlahovou plochou 156,92 m2 situovaný na 2. nadzemnom podlaží rezidenčného domu Vila Terézia na Tajovského ulici. Byt sa ponúka nezariadený a pozostáva z 2 otvorených dispozícií kuchyne a obývačky, 3 samostatných izieb a 3 kúpeľní s toaletou a samostatnej toalety. K bytu prislúcha pivnica, loggia a priestranná terasa s rozlohou 14,6 m2 a jedinečným výhľadom na zeleň Horského parku. Súčasťou vybavenia bytu je klimatizácia, podlahové kúrenie, vstavané skrine a hliníkové okná s externými žalúziami. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži. Tichá lokalita a výborná dostupnosť do centra mesta ponúka kvalitné bývanie pre najnáročnejších klientov.

3 000 €/mes.
19,23 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Zariadené štúdio v komplexe Panorama City

Zariadené štúdio v komplexe Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Moderné štúdio na prenájom sa nachádza vo vyhľadávanom komplexe Panorama City v Starom Meste a má celkovú podlahovú plochu 40 m2. Slnečný byt pozostáva z kuchynskej, obývacej a spacej časti, kúpeľne s WC a balkónu. Moderne riešené štúdio sa ponúka kompletne zariadené, k vybaveniu patrí kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, vstavané skrine, bezpečnostné dvere a hliníkové okná. Poloha v centre mesta ponúka výbornú dopravnú infraštruktúru a plnú občiansku vybavenosť. V cene nájmu nie sú zahrnuté poplatky za energie vo výške 150 EUR/mesiac a poplatok za parkovacie státie vo výške 150 EUR/mesiac. Byt je k dispozícii od 1. januára 2018.

600 €/mes.
15 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
2-izbový byt pri Prezidentskom paláci

2-izbový byt pri Prezidentskom paláci

Lokalita: Jozefská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

2-izbový byt pri Prezidentskom paláci na Jozefskej ulici ma celkovú podlahovú plochu 75 m2. Byt v novostavbe pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne a obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. K bytu na 3. poschodí prislúcha aj balkón s podlahovou plochou 9 m2 a parkovacie miesto v garáži. Byt sa ponúka na prenájom kompletne zariadený s plne vybavenou kuchyňou vstavanými spotrebičmi, stropným chladením, VIDEO-vrátnikom, bezpečnostnými dverami, a hliníkovými oknami. Lokalita ponúka komfortné bývanie v tichej lokalite neďaleko Prezidentskej záhrady, v úplnom centre mesta, zaručuje plnú občiansku vybavenosť, kvalitnú dopravnú infraštruktúru a pešiu dostupnosť historického centra. Cena nájmu nezahŕňa poplatky za energie vo výške 150 EUR/mesiac.

800 €/mes.
10,39 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Nový 3-izbový byt s parkovaním v Axtone

Nový 3-izbový byt s parkovaním v Axtone

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Nový 3-izbový byt sa nachádza v novostavbe Axton na Bajkalskej ulici v Ružinove. Byt pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne, obývačky a jedálenskej časti, šatníka, kúpeľne a 2 rovnocenných spální. Byt sa ponúka kompletne zariadený s plne vybavenou kuchyňou vstavanými spotrebičmi a práčkou. Súčasťou vybavenia je aj video-vrátnik, bezpečnostné dvere, vstavané skrine a interné žalúzie. K bytu prislúchajú 2 balkóny a parkovacie státie v garáži. Lokalita v širšom centre mesta ponúka výbornú dopravnú infraštruktúru a plnú občiansku vybavenosť. Cena nájmu nezahŕňa poplatky za energie vo výške 150 EUR/mesiac. Byt je k dispozícii od 19.12.2017.

670 €/mes.
8,59 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Nové štúdio v Slnečniciach

Nové štúdio v Slnečniciach

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 28 m²

Nové zariadené štúdio v komplexe Slnečnice sa nachádza na Žltej ulici v Petržalke. Moderne riešená garsónka sa ponúka kompletne zariadená, k vybaveniu patria kuchynské spotrebiče, kúpeľňa so sprchovacím kútom a vstavané skrine. Lokalita nehnuteľnosti v novopostavenom komplexe Slnečnice ponúka výbornú dopravnú infraštruktúru do centra centra či napojenie sa na diaľničné uzly a plnú občiansku vybavenosť. V cene bytu je zahrnuté aj 1 rezervované parkovacie státie na ulici. Cena nájmu nezahŕňa mesačné poplatky za energie vo výške 100 EUR.

400 €/mes.
14,29 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Nový 2-izbový byt v Blumentáli

Nový 2-izbový byt v Blumentáli

Lokalita: Mýtna, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Úplne nový 2 - izbový byt sa nachádza v rezidencií Blumentál na Mýtnej ulici. Byt pozostáva z útulne zariadenej spálne s prechodom na balkón, kuchyne prepojenej s obývaciou izbou, kúpeľne, chodby a samostatného WC. V celom byte sa nachádzajú veľké okná orientované do dvora, čo zabezpečuje tiché bývanie a do biela ladení nábytok, ktorý dodáva bytu príjemnú atmosféru. K bytu prislúcha parkovacie miesto v podzemnej garáži. Lokalita bytu ponúka úplnú občiansku vybavenosť, v jeho blízkosti sa nachádza zastávka električky, množstvo obchodov, služieb a reštaurácií. Cena nájmu je 790 EUR + 150 EUR energie.

790 €/mes.
13,62 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
4-izbový byt s parkingom v Ružinove

4-izbový byt s parkingom v Ružinove

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 93 m²

Priestranný 4-izbový byt s rozlohou 93 m2 sa nachádza na ulici Na križovatkách v tichej lokalite ružinovskej Trnávky. Pozostáva zo vstupnej haly, 3 samostatných nepriechodných spální, otvorenej dispozície obývačky a kuchyne s komorou. K bytu prislúcha aj loggia, jedno garážové státie a pivnica v suteréne bytového domu. Je vhodný aj pre spoločnosti, ktoré potrebujú ubytovať svojich zamestnancov. Lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť - Avion Shopping Park, IKEA, LIDL v blízkosti a taktiež dobrú dopravnú infraštruktúru (diaľničný obchvat, zastávky MHD). Cena nájmu nezahŕňa poplatky za energie vo výške 150 EUR/mesiac.

750 €/mes.
8,06 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
4-izbový byt v komplexe Rozadol

4-izbový byt v komplexe Rozadol

Lokalita: Mliekarenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 119 m²

4-izbový byt s rozlohou 119 m2 sa nachádza na 1.poschodí obytného domu v komplexe Rozadol na Mliekarenskej ulici. Pozostáva z predsiene, otvorenej dispozície obývačky, jedálenskej časti a plne zariadenej kuchyne, 3 spální, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatné WC. Z obývačky a spálne je prístup na balkón, ktorý poskytuje výhľad do átria s upravenou zeleňou. K bytu a prislúcha parkovacie stojisko v podzemnej garáži objektu. K vybaveniu bytu patrí klimatizácia v spálni a obývačke, práčka, video vrátnik, bezpečnostné dvere, vstavané skrine a samostatný walk-in šatník. Obľúbená lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú infraštruktúru. V cene nie sú zahrnuté poplatky za energie vo výške 200 EUR/mesiac.

1 300 €/mes.
10,92 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
2 - izbový byt v River Parku

2 - izbový byt v River Parku

Lokalita: Dvořákovo nábrežie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Nový 2 - izbový byt sa nachádza na Dvořákovom nábreží. Byt pozostáva z plne vybavenej kuchyne prepojenej s obývacou izbou so vstupom na balkón a vstavanými skriňami, spálne s prechodom na balkón a kúpeľne. Byt sa nachádza na 2. poschodí a prináleží mu aj parkovacie státie v podzemnej garáži. Lokalita bytu ponúka plnú občiansku vybavenosť v multifunkčnom centre River Park, v ktorom sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, banka, pošta, tanečná škola, a mnohé iné prevádzky a služby. Dvořákovo nábrežie je príjemným miestom na bývanie v bezpečnej a tichej štvrti v blízkosti Dunaja a Bratislavského hradu. Vzdialenosť do centra mesta je 10 min pešo a len jedna zastávka električkou. Výhodou je takisto možnosť napojenia sa na diaľnicu. Cena nájmu je 1000 EUR + 300 EUR energie.

1 000 €/mes.
16,95 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
1 2 3 4 5