Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu NEOREAL, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
NEOREAL, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: neo... Zobraziť
http://www.neoreal.sk
Adresa:
Kapitulská 28
Trnava
91701
Nájdených 82 novostavieb
1 2 3 4 5
NEO - BOLERÁZ - 4i Rodinný dom - BUNGALOV

NEO - BOLERÁZ - 4i Rodinný dom - BUNGALOV

Lokalita: Boleráz (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

NEOREAL – 4 izbový samostatne stojaci bungalov Ticho, pohodu a predovšetkým pokoj ponúka nový 4-izbový rodinný dom v obci Boleráz. Dom sa nachádza v novovybudovanej príjemnej a bezpečnej lokalite, ktorá je vhodná najmä pre rodinu s deťmi. Novostavba sa nachádza 10 minút od Trnavy. Rodinný dom má čisté línie, moderný dizajn a racionálne dispozičné riešenie s efektívnym využitím priestoru. Projekt bol navrhnutý individuálne pre predmetný pozemok o výmere 430 m2 ,úžitková plocha domu je 100 m2. Vstupná chodba je vhodne predpripravená na praktický veľký šatník. Priestranná, sviežo presvetlená obývacia miestnosť so vstupom na terasu cez francúzske okno je spojená s jedálňou a kuchyňou. Tri samostatné izby majú potenciál individuálneho využitia. Presvetlená spálňa poskytuje priestor pre veľký šatník a vstup cez francúzske okno priamo na terasu. Ďalšie dve samostatné izby je možné využiť ako detské izby, prípadne pracovňa. Výhodou nehnuteľnosti sú dve samostatné toalety. Kúpeľňa je predpripravená na inštaláciu vane, umývadlo a WC č.1 (systém Geberit). Vedľa kúpeľne sa nachádza WC č. 2 (systém Geberit) spolu s predprípravou na práčku. Novostavba je vyhotovená z kvalitnej brúsenej tehly 30cm. Zateplenie zabezpečuje 20cm polystyrén a zateplený strop - 40 cm minerálna vlna. Podkrovie ponúka veľký úložný priestor dostupný pomocou skladacieho rebríka. Nehnuteľnosť je napojená na všetky siete (elektrina, plyn, obecná voda, kanalizácia, internetové pripojenie – optický kábel). Kúrenie je podlahové, plynové (voda). Okná sú 5 komorové , 3 sklo. V štádiu holodom sú zahrnuté terénne úpravy, plynový kotol, predpríprava na videovrátnika. Dom je vhodne osadený a aj napriek relatívne menšiemu pozemku zostáva ešte dostatok priestoru na rodinné aktivity pred domom aj za domom. Prístup na pozemok je možný z dvoch strán, územný plán nedefinuje ďalšiu výstavbu. Prístupová obecná cesta je betónová s chodníkmi a verejným osvetlením. Obec Boleráz disponuje plnou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, reštaurácia, bistro, pneuservis a ďalšie) Karol Zachar | 0908 560 294 | NEOREAL, s.r.o.

124 900 €
1 249 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
☼ NA PEKNOM POLI ☼ Samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom

☼ NA PEKNOM POLI ☼ Samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom

Lokalita: Dúhová, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Bývanie NA PEKNOM POLI Vám poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na diaľnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie pre vašu rodinu. Výstavba samostatne stojacich 4 izbových rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená štvrť v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné trojkslá, podlahové vykurovanie a decentrálne rekuperačné jednotky splnia nízkoenergetický štandard. Priestranný pozemok je opticky oddelený prednou časťou domu, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky. Od uličnej strany domu sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie miesta a prístrešok ktorý je súčasťou domu je možné za doplatok zmeniť na plnohodnotnú garáž. Hlavný vstup do rodinného domu je situovaný z čelnej uličnej strany ( od obslužnej komunikácie ) z prekrytého závetria do uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná chodba ktorá je prepojovacou časťou celého domu. Vzdušná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou sú funkčne aj opticky prepojené. Obývacia izba je prepojená s exteriérom cez terasu, ktorá je prístupná cez posuvnú zasklennú stenu. Rozumne oddelená denná a nočná časť domu, samostatná toaleta a kúpeľňa zabezpečia komfort všetkým členom rodiny. Priestor technickej miestnosti je navrhnutý tak, aby v nej mohli byť umiestnené všetky väčšie domáce spotrebiče. Dostatok odkladacieho priestoru zabezpečia priestory pre vstavané skrine, šatník a komora v centrálnej časti domu. Príjemné prostredie, moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov s uvádzacou cenou od 199 900,- € Peter Benčurík - 0905 849 189 bencurik@neoreal.sk - NEOREAL, s.r.o.

199 900 €
1 784,82 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO - BOLERÁZ - 4i Rodinný dom - BUNGALOV

NEO - BOLERÁZ - 4i Rodinný dom - BUNGALOV

Lokalita: Boleráz (Trnava)
Druh: Bungalov   Úžítková plocha: 100 m²

NEOREAL – 4 izbový samostatne stojaci bungalov Ticho, pohodu a predovšetkým pokoj ponúka nový 4-izbový rodinný dom v obci Boleráz. Dom sa nachádza v novovybudovanej príjemnej a bezpečnej lokalite, ktorá je vhodná najmä pre rodinu s deťmi. Novostavba sa nachádza 10 minút od Trnavy. Rodinný dom má čisté línie, moderný dizajn a racionálne dispozičné riešenie s efektívnym využitím priestoru. Projekt bol navrhnutý individuálne pre predmetný pozemok o výmere 400 m2 ,úžitková plocha domu je 100 m2. Vstupná chodba je vhodne predpripravená na praktický veľký šatník. Priestranná, sviežo presvetlená obývacia miestnosť so vstupom na terasu cez francúzske okno je spojená s jedálňou a kuchyňou. Tri samostatné izby majú potenciál individuálneho využitia. Presvetlená spálňa poskytuje priestor pre veľký šatník a vstup cez francúzske okno priamo na terasu. Ďalšie dve samostatné izby je možné využiť ako detské izby, prípadne pracovňa. Výhodou nehnuteľnosti sú dve samostatné toalety. Kúpeľňa je predpripravená na inštaláciu vane, umývadlo a WC č.1 (systém Geberit). Vedľa kúpeľne sa nachádza WC č. 2 (systém Geberit) spolu s predprípravou na práčku. Novostavba je vyhotovená z kvalitnej brúsenej tehly 30cm. Zateplenie zabezpečuje 20cm polystyrén a zateplený strop - 40 cm minerálna vlna. Podkrovie ponúka veľký úložný priestor dostupný pomocou skladacieho rebríka. Nehnuteľnosť je napojená na všetky siete (elektrina, plyn, obecná voda, kanalizácia, internetové pripojenie – optický kábel). Kúrenie je podlahové, plynové (voda). Okná sú 5 komorové , 3 sklo. V štádiu holodom sú zahrnuté terénne úpravy, plynový kotol, predpríprava na videovrátnika. Dom je vhodne osadený a aj napriek relatívne menšiemu pozemku zostáva ešte dostatok priestoru na rodinné aktivity pred domom aj za domom. Prístup na pozemok je možný z dvoch strán, územný plán nedefinuje ďalšiu výstavbu. Prístupová obecná cesta je betónová s chodníkmi a verejným osvetlením. Obec Boleráz disponuje plnou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, reštaurácia, bistro, pneuservis a ďalšie) Karol Zachar | 0908 560 294 | NEOREAL, s.r.o.

119 900 €
1 199 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO – 4izbový samostatne stojaci rodinný dom Boleráz

NEO – 4izbový samostatne stojaci rodinný dom Boleráz

Lokalita: Boleráz (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4izbového samostatne stojaceho rodinného domu v novovybudovanej lokalite v obci Boleráz. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 416 m2 , zadná časť pozemku ponúka krásny záhradný priestor, dĺžka po hranicu pozemku je 14m. Dom je situovaný v krásnej novovybudovanej tichej časti obce mimo hlavnej cesty so všetkými IS, vzdialenej iba 11 km od Trnavy. Lokalita ponúka možnosti športových aktivít, relaxu a prechádzok so psom, kde sa všetky vaše sny a túžby o dokonalom domove stávajú skutočnosťou. Úžitková plocha domu je 95 m2 plus terasa, dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch detských izieb, priestrannej kúpeľne, samostatnej toalety, presvetlenej kuchyne s barom, ktorá je spojená s jedálňou a obývacou izbou s priamym výstupom na terasu a manželskej spálne. Pri výstavbe boli použité kvalitné materiály, tehla 30 cm, zateplenie 15 cm, fasáda, 40 cm izolácia, škridla Terran danubia evo, sadrové omietky plus vymaľovanie. Cena rodinného domu v štádiu holodom je 124 900€, v cene je zahrnutý panelový plot, zarovnanie pozemku, terasa, elektrické podlahové kúrenie s kotlom, podlahy ukončené poterom, izolačné 3sklá Gealan, predpríprava na krb, elektroinštalácia ukončená zástrčkami a vypínačmi, predpríprava na alarm a zamurovaný Geberit. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať. Jakub Feranec 0904 618 332 feranec@neoreal.sk

124 900 €
1 314,74 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
3-izbový byt v novostavbe s výmerou 95m2 + 24 m2 terasa ? www.greenvillage.sk

3-izbový byt v novostavbe s výmerou 95m2 + 24 m2 terasa ? www.greenvillage.sk

Lokalita: Orechová, Dunajská Lužná (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Bývanie, ktoré naplní vaše očakávania! www.greenvillage.sk Predstavte si dokonalý domov pre vás a vašu rodinu. Je to miesto, kde sa cítite príjemne, bezpečne a nemusíte robiť žiadne kompromisy? Miesto, ktoré vyjadruje vašu individualitu a jedinečnosť, kde je dostatok zelene a deti sa majú kde hrať, kde nikdy nebudete mať problém zaparkovať? V tom prípade vitajte v GREEN VILLAGE, na mieste, kde sa všetky vaše sny a túžby o dokonalom domove stávajú skutočnosťou. Aký byt pre vás máme pripravený? Pre našich klientov máme pripravené len to najlepšie 3-izbový byt A11 s celkovou rozlohou 95,46 m2 vám ponúka kuchyňu prepojenú s obývačkou, dve samostatné izby, kúpeľňu, oddelenú toaletu, priestrannú terasu s rozlohou 23,55 m2 a celoročne využiteľnú zimnú záhradu o rozlohe 11,54 m2. Aby ste mali spoločný priestor, kde sa stretne rodina, no zároveň súkromie vo svojom kráľovstve, slnečné rána s kávou v ruke na terase a dostatok miesta, kde môžete uložiť svoje poklady. Termín začiatku výstavby leto 2016 , termín dokončenia koniec roka 2017. Čaká vás: - maximálne pohodlné a pokojné bývanie - tehlová stavba - tradičné overené materiály - príjemne nízke mesačné náklady na bývanie - podlahové vykurovanie v cene bytu - pocit bezpečného domova so všetkým, čo k tomu patrí aj vďaka oplotenému areálu , kompletná občianska vybavenosť priamo v areály - bývanie v objatí zelene s vlastným parkom - dostatok parkovacích miest - moderné a priestranné dispozície navrhnuté špičkovými architektami - žiadne starosti vďaka možnosti získať 100% hypotéku - vlastný finančný poradca s individuálny prístupom ku klientom Rozhodnite sa pre neopakovateľný zážitok z bývania v GREEN VILLAGE, ktorý nie je len miestom, kde môžete bývať. Je miestom, ktoré sa stane vaším skutočným domovom. Pretože domov je tam, kde je srdce. S výberom toho najlepšieho vám s radosťou poradí váš maklér Andrej Matys Chcete sa dozvedieť viac ? Neváhajte nás kontaktovať 0911321474 matys@neoreal.sk

119 900 €
1 262,11 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO - novostavba 4izbového bungalovu v obci Zeleneč

NEO - novostavba 4izbového bungalovu v obci Zeleneč

Lokalita: ., Zeleneč (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového tehlového rodinného domu v obci Zeleneč, ktorý naplní očakávania dokonalého domova pre vás a vašu rodinu. Samostatne stojaci rodinný dom typu bungalov so sedlovou strechou umiestnený na rožnom pozemku s výmerou 457 m2 má úžitkovú plochou 105 m2 plus prístreškom pre 2 autá. Projekt je situovaný v krásnej novovybudovanej časti obce so všetkými IS, vzdialenej iba 5 km od Trnavy a s dobrou dostupnosťou na diaľnicu. Lokalita ponúka možnosti športových aktivít, relaxu a prechádzok so psom, kde sa všetky vaše sny a túžby o dokonalom domove stávajú skutočnosťou. Realizácia domu začína v na jar 2018 s predpokladaným ukončením v decembri 2018. Cena nehnuteľnosti v štádiu holodom je 170 000€. Použité materiály: tehla POROTHERM 30, škridla BRAMAC klasik,160 zateplenie. Ukončenie stavby do štádia holodomu obsahuje: podlahy ukončené poterom, sadrové omietky, vymaľovanie interiéru, sadrokartónové stropy, elektroinštalácia ukončená zástrčkami a vypínačmi, silikónovú fasádu, plynové podlahové kúrenie s kondenzačným kotlom, plastové okná REHAU s izolačným trojsklom, oplotenie pozemku panelovým plotom a zámkovú dlažba. Po dohode s budúcim majiteľom je možné dom dokončiť na kľuč v spolupráci s interiérovým dizajnérov. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať. Jakub Feranec 0904 618 332 feranec@neoreal.sk

170 000 €
1 619,05 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom s garážou

☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom s garážou

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Vždy ste túžili po priestrannom modernom bývaní s vlastnou záhradou a garážou? Bývanie NA PEKNOM POLI Vám poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na diaľnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie pre vašu rodinu. Výstavba dvojpodlažných 4 izbových rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné trojkslá, podlahové vykurovanie a decentrálne rekuperačné jednotky splnia nízkoenergetický štandard. Samostatné obvodové múry a garáž radových rodinných domov umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky. Hlavný vstup do rodinných domov je situovaný z čelnej uličnej strany ( od obslužnej komunikácie ) z prekrytého závetria do uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná garáž, toaleta, technická miestnosť a jedáleň. Z jedálne je prístupná obývacia izba, kuchyňa a schodisko na druhé nadzemné podlažie. Obývacia izba , jedáleň a kuchyňa sú funkčne aj opticky prepojené. Obývacia izba je prepojená s exteriérom cez terasu, ktorá je prístupná cez posuvnú zasklennú stenu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, toaleta a šatník. Pred domom sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie státia. Príjemné prostredie, moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov s uvádzacou cenou od 183 900,- € Peter Benčurík | 0905 849 189 bencurik@neoreal.sk| NEOREAL, s.r.o

183 900 €
1 226 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
Moderné obchodno - skladové priestory v Trnave, časť Modranka

Moderné obchodno - skladové priestory v Trnave, časť Modranka

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 235 m²

Ponúkame na predaj moderné obchodno - skladové priestory v Trnave, časť Modranka. Priestory sa budú nachádzať v novej obchodnej zóne , kde už v súčasnosti pôsobí Merkury market. Predmetný objekt je možné využiť na rôzne účely. Komplex má dve podlažia. Prvé podlažie pozostáva z kancelárskych, komunikačných, hygienických a skladových priestorov. Na druhom podlaží sa nachádzajú kancelárske, komunikačné a hygienické priestory. V ponuke máme celkovo 5 jednotiek. Úžitková plocha jednej jednotky je 235,9 m2. Jednotky je možné spájať a rôzne konfigurovať v zmysle preferencií klienta. Polyfunkčný objekt sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 2500 m2, k jednej jednotke prislúcha 500 m2. Dispozičné riešenie priestorov jednotky na 1. podlaží: Kancelárske priestory – 37,0 m2 Komunikačné priestory – 5,1 m2 Hygienické zariadenia – 12,3 m2 Skladové priezory – 181,5 m2 Dispozičné riešenie priestorov jednotky na 2. podlaží: Kancelárske priestory – 39,4 m2 Komunikačné priestory – 11,9 m2 Hygienické zariadenia – 5,6 m2 Základné rozmery celého objektu: Šírka(vonkajšia): 20,50 m Dĺžka(vonkajšia): 59,60 m Výška(vnútorná svetlá minimálna): 6,50 m Tvar strechy: Pultová Tepelná izolácia: Strecha LLENTAB typ 2LF Steny LLENTAB typ4F / 7F Výhodou tejto nehnuteľnosti je predovšetkým moderné riešenie a lokalita. Jednoduchý prístup na diaľnicu – smer BA, NR, TN, prístup do centra a na mestský obchvat. Možnosť jednoduchého nakladania a vykladania materiálu, jednoduchý prístup a otočenie kamiónu. Možnosť bezproblémového parkovania v areály. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Karol Zachar | 0908 560 294 | NEOREAL, s.r.o. e-mail: zachar@neoreal.sk

219 900 €
935,74 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom s garážou

☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom s garážou

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Vždy ste túžili po priestrannom modernom bývaní s vlastnou záhradou a garážou? Bývanie NA PEKNOM POLI Vám poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na dialnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie pre vašu rodinu. Výstavba dvojpodlažných 4 izbových rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné trojkslá, podlahové vykurovanie a decentrálne rekuperačné jednotky splnia nízkoenergetický štandard. Samostatné obvodové múry a garáž radových rodinných domov umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky. Hlavný vstup do rodinných domov je situovaný z čelnej uličnej strany ( od obslužnej komunikácie ) z prekrytého závetria do uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná garáž, toaleta, technická miestnosť a jedáleň. Z jedálne je prístupná obývacia izba, kuchyňa a schodisko na druhé nadzemné podlažie. Obývacia izba , jedáleň a kuchyňa sú funkčne aj opticky prepojené. Obývacia izba je prepojená s exteriérom cez terasu, ktorá je prístupná cez posuvnú zasklenú stenu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, toaleta a šatník. Pred domom sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie státia. Príjemné prostredie, moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov s uvádzacou cenou od 178 900,- € Peter Benčurík | 0905 849 189 bencurik@neoreal.sk| NEOREAL, s.r.o.

178 900 €
1 192,67 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom

☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Vždy ste túžili po priestrannom modernom bývaní s vlastnou záhradou? Bývanie NA PEKNOM POLI Vám poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na diaľnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie pre vašu rodinu. Výstavba dvojpodlažných 4 izbových rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné troj-sklá, podlahové vykurovanie a decentrálne rekuperačné jednotky splnia nízkoenergetický štandard. Samostatné obvodové múry radových rodinných domov umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky. Hlavný vstup do rodinných domov je situovaný z čelnej uličnej strany ( od obslužnej komunikácie ) z prekrytého závetria do uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná toaleta, technická miestnosť a jedáleň. Z jedálne je prístupná obývacia izba, kuchyňa a schodisko na druhé nadzemné podlažie. Obývacia izba, jedáleň a kuchyňa sú funkčne aj opticky prepojené. Obývacia izba je prepojená s exteriérom cez terasu, ktorá je prístupná cez posuvnú zasklennú stenu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, toaleta a šatník. Z jednej izby situovanej v zadnej ( dvorovej ) časti je prístupný šatník. Pred domom sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie státia. Príjemné prostredie, moderná architektúra, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov s uvádzacou cenou od 169 900,- € Peter Benčurík |0905 849 189 bencurik@neoreal.sk| NEOREAL, s.r.o.

169 900 €
1 240,15 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom

☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 138 m²

Vždy ste túžili po priestrannom modernom bývaní s vlastnou záhradou? Bývanie NA PEKNOM POLI Vám poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na diaľnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie pre vašu rodinu. Výstavba dvojpodlažných 4 izbových rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné trojkslá, podlahové vykurovanie a decentrálne rekuperačné jednotky splnia nízkoenergetický štandard. Samostatné obvodové múry radových rodinných domov umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky. Hlavný vstup do rodinných domov je situovaný z čelnej uličnej strany ( od obslužnej komunikácie ) z prekrytého závetria do uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná toaleta, technická miestnosť a jedáleň. Z jedálne je prístupná obývacia izba, kuchyňa a schodisko na druhé nadzemné podlažie. Obývacia izba, jedáleň a kuchyňa sú funkčne aj opticky prepojené. Obývacia izba je prepojená s exteriérom cez terasu, ktorá je prístupná cez posuvnú zasklenú stenu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, toaleta a šatník. Z jednej izby situovanej v zadnej ( dvorovej ) časti je prístupný šatník. Pred domom sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie státia. Príjemné prostredie, moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov s uvádzacou cenou od 159 900,- € Peter Benčurík |0905 849 189 bencurik@neoreal.sk| NEOREAL, s.r.o.

159 900 €
1 158,70 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO – ponúkame na predaj zánovný trojizbový byt s terasou a vlastným parkovaním v Trnave

NEO – ponúkame na predaj zánovný trojizbový byt s terasou a vlastným parkovaním v Trnave

Lokalita: Koniarekova, Trnava (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Ponúkame na predaj Trojizbový byt s terasou na vyvýšenom prízemí zánovného bytového domu postaveného pred siedmimi rokmi na Koniarekovej ulici v Trnave. Byt s rozlohou 70m2 je veľmi prakticky dispozične riešený do tvaru L, pričom obývacia miestnosť s kuchyňou tvoria centrum bytu a izby sú situované na krajoch. Z prepojovacej chodby je vstup do samostatného wc a kúpeľne s vaňou. Zo spálne je východ na terasu, ktorá je orientovaná do vnútrobloku. K bytu prislúcha pivnica. Značnou výhodou bývania v tomto bytovom dome je vlastné parkovacie miesto, perfektné napojenie na obchvat, diaľnicu a zároveň pešia dostupnosť centra mesta v priebehu pár minút. V neposlednom rade oplotenie areálu bytového domu prispieva k celkovému komfortu. Cena bytu je 114.900,-Eur Byt si môžete zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme. V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať. Tomáš Andel 0911147939 andel@neoreal.sk www.neoreal.sk NEO

114 900 €
1 641,43 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom

☼ NA PEKNOM POLI ☼ 4 izbový rodinný dom

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 138 m²

Vždy ste túžili po priestrannom modernom bývaní s vlastnou záhradou? Bývanie NA PEKNOM POLI Vám poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na diaľnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie pre vašu rodinu. Výstavba dvojpodlažných 4 izbových rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné troj-sklá, podlahové vykurovanie a decentrálne rekuperačné jednotky splnia nízkoenergetický štandard. Samostatné obvodové múry radových rodinných domov umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky. Hlavný vstup do rodinných domov je situovaný z čelnej uličnej strany ( od obslužnej komunikácie ) z prekrytého závetria do uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná toaleta, technická miestnosť a jedáleň. Z jedálne je prístupná obývacia izba, kuchyňa a schodisko na druhé nadzemné podlažie. Obývacia izba, jedáleň a kuchyňa sú funkčne aj opticky prepojené. Obývacia izba je prepojená s exteriérom cez terasu, ktorá je prístupná cez posuvnú zasklennú stenu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, toaleta a šatník. Z jednej izby situovanej v zadnej ( dvorovej ) časti je prístupný šatník. Pred domom sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie státia. Príjemné prostredie, moderná architektúra, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov s uvádzacou cenou od 159 900,- € Peter Benčurík |0905 849 189 bencurik@neoreal.sk| NEOREAL, s.r.o.

159 900 €
1 158,70 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO- priestranný 4izbový bungalov v Trnave na Kamennej ceste

NEO- priestranný 4izbový bungalov v Trnave na Kamennej ceste

Lokalita: Handriána Radványiho, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Rozmýšľate nad bývaním s komfortom mesta a zároveň Vás láka kľud s dotykom prírody? Rodinný dom sa nachádza v novej obytnej zóne na ulici Handriána Radványiho v Trnave. V okolí je k dispozícií neustále rastúca občianska vybavenosť, mnoho záujmových bodov a možnosti športových aktivít, relaxu a prechádzok, kde sa všetky vaše sny a túžby o dokonalom domove stávajú skutočnosťou. Lokalita poskytuje vynikajúce dopravné spojenie a napojenie na mestskú infraštruktúru. 4 izbový rodinný dom typu bungalov s úžitkovou plochou 110m2 a výmerou pozemku 442m2 je orientovaný na juhozápad. Pôdorys rodinného domu je vynikajúco riešený, ponúka dostatok úložných priestorov v izbách, vstupnej hale, spoločnom centrálnom šatníku, komore ako aj v podkroví. Dennú spoločenskú časť domu tvorí priestranná kuchyňa spojená jedálenským sedením s obývaciou izbou, v ktorá je presvetlená veľkým hliníkovým oknom s posuvným systémom zabezpečujúcim komfortný vstup na terasu. V dome sa nachádzajú 3 samostatné nepriechodné izby, samostatná toaleta, hlavná kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť a centrálny šatník. Základné technické údaje: - murovaný z tvaroviek YTONG 300mm - betónová strešná krytina Terran (čierna) - žľaby a zvody KJG (čierne) - izolačné plastové trojsklá (antracit vonku / biele zvnútra) - dvere z obývacej miestnosti na terasu - hliníkový HS portál - vonkajšie žalúzie Z90 - zapustené vo fasáde (zo strany od ulice) - zateplený 15cm polystyrén + silikátová fasáda - plynový podlahové kúrenie a kondenzačný kotol Buderus + zásobník na TÚV, - WC 2x Geberit, sprchový kút so žľabom - rozvody internetu a televízie do každej obytnej izby - zabezpečovacie zariadenie so senzormi - sadrové omietky + náter 1 vrstva - sadrokartónový strop s prípravou pre bodové svetlá a LED pásiky - predpríprava na krb – komínové teleso Leier Eco - všetky inžinierske siete Dom sa predáva vo verzii holodom za 179000-€ s možnosťou dokončenia podľa predstáv zákazníka. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať. Jakub Feranec 0904 618 332 feranec@neoreal.sk

179 000 €
1 627,27 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO | obchodný priestor v novostavbe Na Kopánke

NEO | obchodný priestor v novostavbe Na Kopánke

Lokalita: Dúhová, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 101 m²

Lokalita kde sa projekt pripravuje patrí k lukratívnym častiam mesta s absenciou výstavby bytových domov, čo predurčuje výnimočnosť nami ponúkaného projektu. Projekt ponúka pekné výhľady na pohorie Malých Karpát a taktiež jednoduché dopravné napojenie do mesta či na diaľnicu.. Začiatok výstavby je naplánovaný na marec 2018 a ukončenie s kolaudáciou na apríl v roku 2019. Náš projekt bude mať štyri nadzemné podlažia a jedno podzemné – kde budú umiestnené pivničné kobky a garážové státia. V dome je naplánovaných 33 rôznych bytových jednotiek ktoré budú dostupné dvomi výťahmi čo taktiež pridáva na komforte bývania. V ponuke sú 2 jednoizbové, 25 dvojizbových a 6 trojizbových bytov. Každý byt na I. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom. Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov. V projekte ponúkame taktiež nebytové priestory na I.NP kde plánujeme obchodné priestory s prihliadnutím na doplnkové funkcie v rámci domu, rôzne služby či kaviareň. Absolútnou novinkou je možnosť rezervácie elektroautomobilu, kolobežky, či bicykla prostredníctvom interného rezervačného systému s aplikáciou pre elektromobilitu. V objekte nebudú chýbať ani elektro-nabíjacie stanice (e-trnava.eu). Parkovanie je riešené prostredníctvom 47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. S prihliadnutím na osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu budú vyčlenené vyhradené miesta. V exteriéry polyfunkčného domu budú vybudované dve detské ihriská a taktiež park s výsadbou niekoľkoročných stromov. S výsadbou zelene sa taktiež počíta na streche projektu čo zabezpečí prirodzené chladenie strešnej konštrukcie a až 50% plochy strechy bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami. Priestor č.4, ktorý ponúkame na predaj sa nachádza na 1.NP polyfunkčného domu a má rozlohu 101,04 m2 vrátane sociálneho a technického zázemia. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Výhradný predajca projektu spoločnosť NEOREAL, s.r.o. Andrej Matys 0911 321 474 matys@neoreal.sk

184 900 €
1 830,69 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO | obchodný priestor v novostavbe Na Kopánke

NEO | obchodný priestor v novostavbe Na Kopánke

Lokalita: Dúhová, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 42 m²

Lokalita kde sa projekt pripravuje patrí k lukratívnym častiam mesta s absenciou výstavby bytových domov, čo predurčuje výnimočnosť nami ponúkaného projektu. Projekt ponúka pekné výhľady na pohorie Malých Karpát a taktiež jednoduché dopravné napojenie do mesta či na diaľnicu.. Začiatok výstavby je naplánovaný na marec 2018 a ukončenie s kolaudáciou na apríl v roku 2019. Náš projekt bude mať štyri nadzemné podlažia a jedno podzemné – kde budú umiestnené pivničné kobky a garážové státia. V dome je naplánovaných 33 rôznych bytových jednotiek ktoré budú dostupné dvomi výťahmi čo taktiež pridáva na komforte bývania. V ponuke sú 2 jednoizbové, 25 dvojizbových a 6 trojizbových bytov. Každý byt na I. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom. Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov. V projekte ponúkame taktiež nebytové priestory na I.NP kde plánujeme obchodné priestory s prihliadnutím na doplnkové funkcie v rámci domu, rôzne služby či kaviareň. Absolútnou novinkou je možnosť rezervácie elektroautomobilu, kolobežky, či bicykla prostredníctvom interného rezervačného systému s aplikáciou pre elektromobilitu. V objekte nebudú chýbať ani elektro-nabíjacie stanice (e-trnava.eu). Parkovanie je riešené prostredníctvom 47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. S prihliadnutím na osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu budú vyčlenené vyhradené miesta. V exteriéry polyfunkčného domu budú vybudované dve detské ihriská a taktiež park s výsadbou niekoľkoročných stromov. S výsadbou zelene sa taktiež počíta na streche projektu čo zabezpečí prirodzené chladenie strešnej konštrukcie a až 50% plochy strechy bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami. Priestor č.5, ktorý ponúkame na predaj sa nachádza na 1.NP polyfunkčného domu a má rozlohu 42,43 m2 vrátane sociálneho a technického zázemia. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Výhradný predajca projektu spoločnosť NEOREAL, s.r.o. Andrej Matys 0911 321 474 matys@neoreal.sk

82 900 €
1 973,81 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO | 3-izbový byt v novostavbe Na Kopánke

NEO | 3-izbový byt v novostavbe Na Kopánke

Lokalita: Dúhová, Trnava (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

Lokalita kde sa projekt pripravuje patrí k lukratívnym častiam mesta s absenciou výstavby bytových domov, čo predurčuje výnimočnosť nami ponúkaného projektu. Projekt ponúka pekné výhľady na pohorie Malých Karpát a taktiež jednoduché dopravné napojenie do mesta či na diaľnicu.. Začiatok výstavby je naplánovaný na marec 2018 a ukončenie s kolaudáciou na apríl v roku 2019. Náš projekt bude mať štyri nadzemné podlažia a jedno podzemné – kde budú umiestnené pivničné kobky a garážové státia. V dome je naplánovaných 33 rôznych bytových jednotiek ktoré budú dostupné dvomi výťahmi čo taktiež pridáva na komforte bývania. V ponuke sú 2 jednoizbové, 25 dvojizbových a 6 trojizbových bytov. Každý byt na I. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom. Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov. V projekte ponúkame taktiež nebytové priestory na I.NP kde plánujeme obchodné priestory s prihliadnutím na doplnkové funkcie v rámci domu, rôzne služby či kaviareň. Absolútnou novinkou je možnosť rezervácie elektroautomobilu, kolobežky, či bicykla prostredníctvom interného rezervačného systému s aplikáciou pre elektromobilitu. V objekte nebudú chýbať ani elektro-nabíjacie stanice (e-trnava.eu). Parkovanie je riešené prostredníctvom 47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. S prihliadnutím na osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu budú vyčlenené vyhradené miesta. V exteriéry polyfunkčného domu budú vybudované dve detské ihriská a taktiež park s výsadbou niekoľkoročných stromov. S výsadbou zelene sa taktiež počíta na streche projektu čo zabezpečí prirodzené chladenie strešnej konštrukcie a až 50% plochy strechy bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami. Aký byt máme pre vás pripravený ? 3-izbový byt O2 sa nachádza na 2.NP a ponúka juhovýchodnú orientáciu voči svetovým stranám. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby 5,61 m2 presvetlenej oknom čo dotvára príjemný vstup do bytu. Komunikačná chodba 8,72 m2 v byte zabezpečuje prístup do samostanej toalety 1,15 m2, kúpeľne 4,21 m2, rodičovskej spálne 14,09 m2 i detskej izby 13,03 m2. V oboch izbách bolo myslené na priestor pre umiestnenie vstavaných skríň. Vstupná chodba zabezpečuje taktiež prístup do hlavnej časti bytu, kam sa prechádza cez jedáleň s kuchyňou 10,65 m2. Obývacia izba 24,17 m2 ponúka komfortnú rozlohu v ktorej budete radi tráviť príjemné chvíľe s rodinou. Nemenej podstatnou súčasťou bytu O2 je krásny kryty balkón 7,1 m2 ako stvorený pre ranné popíjanie šálky kávy. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Výhradný predajca projektu spoločnosť NEOREAL, s.r.o. Andrej Matys 0911 321 474 matys@neoreal.sk

145 900 €
1 603,30 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO | 2-izbový byt v novostavbe Na Kopánke

NEO | 2-izbový byt v novostavbe Na Kopánke

Lokalita: Dúhová, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Lokalita kde sa projekt pripravuje patrí k lukratívnym častiam mesta s absenciou výstavby bytových domov, čo predurčuje výnimočnosť nami ponúkaného projektu. Projekt ponúka pekné výhľady na pohorie Malých Karpát a taktiež jednoduché dopravné napojenie do mesta či na diaľnicu.. Začiatok výstavby je naplánovaný na marec 2018 a ukončenie s kolaudáciou na apríl v roku 2019. Náš projekt bude mať štyri nadzemné podlažia a jedno podzemné – kde budú umiestnené pivničné kobky a garážové státia. V dome je naplánovaných 33 rôznych bytových jednotiek ktoré budú dostupné dvomi výťahmi čo taktiež pridáva na komforte bývania. V ponuke sú 2 jednoizbové, 25 dvojizbových a 6 trojizbových bytov. Každý byt na I. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom. Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov. V projekte ponúkame taktiež nebytové priestory na I.NP kde plánujeme obchodné priestory s prihliadnutím na doplnkové funkcie v rámci domu, rôzne služby či kaviareň. Absolútnou novinkou je možnosť rezervácie elektroautomobilu, kolobežky, či bicykla prostredníctvom interného rezervačného systému s aplikáciou pre elektromobilitu. V objekte nebudú chýbať ani elektro-nabíjacie stanice (e-trnava.eu). Parkovanie je riešené prostredníctvom 47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. S prihliadnutím na osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu budú vyčlenené vyhradené miesta. V exteriéri polyfunkčného domu budú vybudované dve detské ihriská a taktiež park s výsadbou niekoľkoročných stromov. S výsadbou zelene sa taktiež počíta na streche projektu čo zabezpečí prirodzené chladenie strešnej konštrukcie a až 50% plochy strechy bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami. Aký byt máme pre vás pripravený ? Veľkorysý 2-izbový byt G3 sa nachádza na 3.NP a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby 11,44 m2, ktorá je ako jedna z mála presvetlená oknom, čo dotvára príjemný vstup do bytu. Priamo pri vstupe je priestor pre umiestnenie šatníku, botníku či rolldoru. Chodba ako komunikačný priestor bytu poskytuje vstup do samostatnej toalety 1,76 m2, kúpeľne 5,19 m2. Spálňa 17,07 m2 je v tomto type bytu so samostatným vstupom, bez nutnosti prechádzat cez obývaciu izbu. Kuchyňa 10,44 m2 je presvetlená dvomi oknami a priamo v nej je praktikcá špajza 2,19 m2 čo určite ocenia všetci obyvatelia bytu. Obývacia izba s kuchyňou 25,34 m2 tvorí dominantnú časť bytu a sama výmera predurčuje, že byt G3 patrí medzi favoritov pre všetkých kupujúcich, ktorí sa neuspokoja s priemerom,ale požadujú niečo viac. Výnimočný pocit z tohto bytu podčiarkne krásny krytý balkón 6,46 m2. Ak Vás tento byt zaujal neváhajte, kedže v projekte sú iba dva byty tohto typu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Výhradný predajca projektu spoločnosť NEOREAL, s.r.o. Andrej Matys 0911 321 474 matys@neoreal.sk

130 900 €
1 540 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
ŠTVORLÍSTOK | vzdušný 3 izbový byt v novostavbe

ŠTVORLÍSTOK | vzdušný 3 izbový byt v novostavbe

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Predstavte si kvalitné a moderné bývanie, v ktorom sa cítite dobre. Projekt Štvorlístok sa pripravuje v mestskej časti Modranka s výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Ponúkame vám komorné bývanie v štyroch nízkopodlažných bytových domoch s celkovým počtom 77 bytových jednotiek so skladbou bytov 1,2 a 3-izbové byty s balkónmi, loggiami, terasami či predzáhradkami. A pokiaľ ide o každodenné potreby, tým sme vyhradili až 400 m2 obchodných a kaviarenských priestorov. Aký byt môže byť Váš ? Vzdušný 3 izbový byt s podlahovou plochou 73,31 m2 na treťom nadzemnom podlaží s modernou dispozíciou. Obývacia izba s kuchynským kútom je moderným a vzdušným riešením dennej časti bytu s výstupom na 10,23 m2 balkón. Na vstupnú halu nadväzuje je prechod do ďalších miestností. Dve spálne sú navrhnuté funkčne útulne. Výhodou je kúpeľna je priestranná so samostatnou toaletou. Dostatok úložného priestoru poskytnú priestory na umiestnenie vstavaných skrín vo všetkých miestnostiach a skladový priestor s veľkosťou 1,6 m2 ktorý sa nachádza na poschodí bytu. Celková úžitková plocha bytu je 85,14 m2 a predáva sa v prevedení holobyt. Využite jedinečnú ponuku kúpu bytu v predpredaji za uvádzaciu cenu 104 900 € ! Projekt Štvorlístok nie sú len stavby, ale aj miesto pre život, kde môžete stretávať priateľov a susedov, či len tak si sadnúť na lavičku a vychutnať si príjemné prostredie, ktoré aj napriek svojej rozlohe poskytne pocit súkromia a bezpečia v tesnej blízkosti mesta. Parkovacích plôch je dostatok, dávajú však vyniknúť veľkým plochám celoročnej zelene, relaxačných zón a detských ihrísk. Komfortné parkovacie státie môže by len vaše za cenu 3 600 €. Ak by vás ponúkaný byt zaujal a chcete sa dozvedieť viac, kontaktujte výhradného predajcu projektu spoločnosť NEOREAL ,s.r.o. Peter Benčurík | 0905 849 189 | bencurik@neoreal.sk

104 900 €
1 234,12 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
NEO | 2-izbový byt v novostavbe Na Kopánke

NEO | 2-izbový byt v novostavbe Na Kopánke

Lokalita: Dúhová, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Lokalita kde sa projekt pripravuje patrí k lukratívnym častiam mesta s absenciou výstavby bytových domov, čo predurčuje výnimočnosť nami ponúkaného projektu. Projekt ponúka pekné výhľady na pohorie Malých Karpát a taktiež jednoduché dopravné napojenie do mesta či na diaľnicu. Začiatok výstavby je naplánovaný na marec 2018 a ukončenie s kolaudáciou na apríl v roku 2019. Náš projekt bude mať štyri nadzemné podlažia a jedno podzemné – kde budú umiestnené pivničné kobky a garážové státia. V dome je naplánovaných 33 rôznych bytových jednotiek ktoré budú dostupné dvomi výťahmi čo taktiež pridáva na komforte bývania. V ponuke sú 2 jednoizbové, 25 dvojizbových a 6 trojizbových bytov. Každý byt na I. až III. podlaží disponuje balkónom. Byty na IV. podlaží ponúkajú priestranné terasy. Jednotlivé byty budú mať vlastný zabezpečovací systém a objekt bude chránený taktiež kamerovým systémom. Komplex bude poskytovať aj moderný a energeticky účinný systém vykurovania a chladenia pomocou jediného centrálneho zariadenia. Vykurovanie i chlad budú riešené zo stropov. V projekte ponúkame taktiež nebytové priestory na I.NP kde plánujeme obchodné priestory s prihliadnutím na doplnkové funkcie v rámci domu, rôzne služby či kaviareň. Absolútnou novinkou je možnosť rezervácie elektroautomobilu, kolobežky, či bicykla prostredníctvom interného rezervačného systému s aplikáciou pre elektromobilitu. V objekte nebudú chýbať ani elektro-nabíjacie stanice (e-trnava.eu). Parkovanie je riešené prostredníctvom 47 vonkajších a 29 vnútorných parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii až 76 miest pre bezpečné parkovanie v podzemných garážach a taktiež na externých miestach v rámci areálu. S prihliadnutím na osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu budú vyčlenené vyhradené miesta. V exteriéry polyfunkčného domu budú vybudované dve detské ihriská a taktiež park s výsadbou niekoľkoročných stromov. S výsadbou zelene sa taktiež počíta na streche projektu čo zabezpečí prirodzené chladenie strešnej konštrukcie a až 50% plochy strechy bude vysadených trávnatým kobercom a skalničkami. Aký byt máme pre vás v ponuke? Príjemný 2-izbový byt N2 sa nachádza na 2.NP s južnou orientáciou na svetové strany. Vstupom do bytu vojdete do funkčnej vstupnej chodby s rozlohou 6,17 m2. Z chodby je možný vstup do samostatnej toalety 1,61 m2, kúpeľne 3,64 m2 , komory 2,45 m2 či do kuchyne s jedáľňou 8,19 m2. V chodbe je predpripravený priestor pre osadenie šatníka či botníka. Z kuchyne je plynulý prechod do obývacej izby 18,63 m2. Poslednou miestnosťou v byte je spálňa 14,07 m2. Zo spálne i z obývačky je prístup na krásny krytý balkón 7,44 m2 kde si môžete vychutnávať svoju rannú kávu. Samozrejmosťou je pivničná kobka 3,03 m2, ktorá sa nachádza na 1.PP polyfunkčného domu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Výhradný predajca projektu spoločnosť NEOREAL, s.r.o. Andrej Matys 0911 321 474 matys@neoreal.sk

104 900 €
1 613,85 €/m²

NEOREAL, s.r.o.
1 2 3 4 5