Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu M GREY, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
M GREY, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: off... Zobraziť
www.mgrey.sk
Adresa:
Plynárenská 17560/3A
Bratislava II - Ružinov
82109
Popis:
Nájdených 13 novostavieb
Prenajatá: Dvoj/troj garáž v novostavbe s elektrickou bránou a priestranným úložným priestorom!

Prenajatá: Dvoj/troj garáž v novostavbe s elektrickou bránou a priestranným úložným priestorom!

Lokalita: Námestie Hraničiarov 35, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponúkame vám na prenájom veľkú priestrannú dvoj/troj-garáž, ktorá svojou veľkosťou 42 m2 ponúka, nielen parkovanie pre dve aj väčšid autá, ale aj dostatok úložného priestoru (ako vidno na foto, je tam priestranný výklenok). Garáž sa nachádza na druhom podzemnom podlazí. Do garáži sa vstupuje cez el. bránu. Rovnako aj samotná garáž má vlastnú el. bránu na diaľkové ovládanie. Garáž sa nachádza v Petržalke, v novostavbe Dominant, na ul. Námestie hraničiarov 35. Cena nájmu je 120 eur. Pri podpise zmluvy sa platí jedno mesačné nájomná 120,- eur, depozit, ktorý je po ukončení nájmu vratný vo výške 100 ,- eur. Garáž je voľná ihneď.

120 €/mes.
vrátane energií
M GREY, s.r.o.
2 izbový byt v novostavbe v Miloslavove vrátane energií!

2 izbový byt v novostavbe v Miloslavove vrátane energií!

Lokalita: Lesná, Miloslavov (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Ponukáme na prenájom 2 izbový byt /2-garsónka/ v 7 ročnej novostavbe na prvom poschodí z troch. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. V byte sa nachádza vstavaná práčka, chladnička, mikrovlnka a šporák s horným plynovým ohrevom. Obývacia izba je spojená s kuchyňou. Spáľňa je veľká samostatná miestnosť. Byt má rozlohu 46 m2 a balkón 3 m2. K bytu je pivničná kopka. V cene sú zahrnuté energie. Internet a televízia je v réžií budúceho nájomcu. Parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom. Byt je situovaný 20 km od centra Bratislavy. Platí sa jedno nájomne vopred, kaucia vo výške mesačného nájmu, ktorá slúži ako zábezpeka a provízia pre RK, rovnako vo výške mesačného nájomneho. Výška mesačného nájomného vrátane energií je 425,-EUR. V prípade záujmu ma kontaktujte na miroslavkadnar@mgrey.sk alebo +421905189658 Miroslav Kadnár, realitný maklér M GREY, s.r.o.

425 €/mes.
8,67 €/m²/mes.

M GREY, s.r.o.
Rezervovaný: Bývanie s výhľadom na hrad a Dunaj

Rezervovaný: Bývanie s výhľadom na hrad a Dunaj

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Našu kompletnú ponuku bytov v projekte CityPark Ružinov nájdete tu: http://mgrey.sk/projekt-citypark-ruzinov.htm Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v projekte CityPark Ružinov. Byt sa nachádza na 14.NP/25.NP v čoskoro skolaudovanej veži B (koniec roka 2017) s krásnym výhľadom na Dunaj a hrad z každej izby. Slnečný byt o rozlohe 73m2 pozostáva z predsiene, dvoch izieb, kuchyne spojenej s obývacou izbou, odkiaľ je východ na priestranný balkón (6,4m2), kúpeľne a samostatného wc s umývadlom. Štandardné zariadenie bytu bude ladené v príjemných prírodných odtieňoch. Kúpeľňa a toaleta budú v sivej, bielej a hnedej farbe, podlahy budú svetlé sivé a dvere vo farbe orechového dreva. Spolu s antracitovou farbou okien to budúcemu majiteľovi otvára množstvo možností na zaujímavé konečné dotvorenie celého interiéru (viď ilustračné foto). S bytom sa predáva aj garážové parkovacie státie v cene 13.000 eur. Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. Ľudia túžiaci po aktívnom oddychu určite ocenia blízkosť hrádze a cyklistického chodníka, rodiny s deťmi blízkosť škôl, škôlok, kúpaliska Delfín, parkov a ihrísk aj mimo areálu bytového domu. Pohodlie a komfort obyvateľom zaručia aj pripravovaná reštaurácia a potraviny priamo v komplexe. Vďaka strategickej polohe sa dokážete vyhnúť takmer všetkým zápcham v meste, ale aj rýchlo sa dostať na obchvat. Na trhovisku Miletičova ste za cca 7 minút pešou chôdzou, v nákupných centrách ako Central alebo Eurovea za cca 15 minút, v srdci Starého mesta asi za 20 minút. Cena bytu: 179.000 eur Cena garáž.státia: 13.000 eur Viac informácii Vám rada poskytnem mailom, telefonicky alebo priamo na osobnom stretnutí.

179 000 €
2 452,05 €/m²

M GREY, s.r.o.
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v projekte CityPark Ružinov.

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v projekte CityPark Ružinov.

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Byt sa nachádza na 17.NP/25.NP v čoskoro skolaudovanej veži B (koniec roka 2017). Byt o rozlohe 52m2 pozostáva z predsiene, spálne, kuchyne spojenej s obývacou izbou a kúpeľne s wc. Slnko a posedenie na balkóne (4,14m2), na ktorý sa vychádza či už z obývacej izby alebo spálne, si vďaka jeho orientácii na slnečnú západnú stranu môžete vychutnávať takmer po celý deň. Štandardné zariadenie bytu bude ladené v jemných odtieňoch sivej a bielej farby. Kúpeľňa bude v sivej a bielej farbe, podlahy budú svetlé sivé a dvere bielej farby. Spolu s antracitovou farbou okien to budúcemu majiteľovi otvára množstvo možností na zaujímavé konečné dotvorenie celého interiéru. S bytom sa predáva aj garážové parkovacie státie v cene 13.000 eur. Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. Ľudia túžiaci po aktívnom oddychu určite ocenia blízkosť hrádze a cyklistického chodníka, rodiny s deťmi blízkosť škôl, škôlok, kúpaliska Delfín, parkov a ihrísk aj mimo areálu bytového domu. Pohodlie a komfort obyvateľom zaručia aj pripravovaná reštaurácia a potraviny priamo v komplexe. Vďaka strategickej polohe sa dokážete vyhnúť takmer všetkým zápcham v meste, ale aj rýchlo sa dostať na obchvat. Na trhovisku Miletičova ste za cca 7 minút pešou chôdzou, v nákupných centrách ako Central alebo Eurovea za cca 15 minút, v srdci Starého mesta asi za 20 minút. Cena bytu: 144.900 eur Cena garáž.státia: 13.000 eur A našu kompletnú ponuku bytov v projekte CityPark Ružinov nájdete tu: http://mgrey.sk/projekt-citypark-ruzinov.htm Viac informácii Vám rada poskytnem mailom, telefonicky alebo priamo na osobnom stretnutí.

144 900 €
2 786,54 €/m²

M GREY, s.r.o.
3 izbový byt na 16.poschodí s výhľadom na Dunaj!

3 izbový byt na 16.poschodí s výhľadom na Dunaj!

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj v lukratívnej časti Ružinov v projekte CityPark úplne nový 3 izbový byt, ktorý sa pre Vás stavia a dokončí v štandarde (náhľady štandardu pre vážnych záujemcov vieme ukázať) koncom roka 2017, ale kúpiť si ho môžete ešte dnes! Byt má perfektnú dispozíciu, napojenie na MHD, bezproblémová cesta autom a čo je najlepšie, máte všetko po ruke! Detské ihriská, oddychové zóny, veľa zeleni a kopec obchodov. Situovaný je na juh s výhľadom na Dunaj a okolité časti. Bytový dom má 25 poschodí a tento byt o výmere 71,27m2 plus balkón o výmere 5,04m2 je na šestnástom poschodí. Bytový dom má tri výťahy, z toho jeden nákladný, ktoré zabezpečujú bezproblémový pohyb. Máme to vyskúšané nakoľko tam už pár majiteľov vo vedľajšej veži máme. S bytom sa predáva aj garážové parkovacie státie v cene 15.000 eur. Ako sme spomínali s projektom CityPark Ružinov máme skúsenosti a sme si istí, že toto miesto a kvalita bytu učaruje aj Vám, kedže vedľajšia veža toto všetko už našim klientom splnila! Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. Ľudia túžiaci po aktívnom oddychu určite ocenia blízkosť hrádze a cyklistického chodníka, rodiny s deťmi blízkosť škôl, škôlok, kúpaliska Delfín, parkov a ihrísk aj mimo areálu bytového domu. Pohodlie a komfort obyvateľom zaručia aj pripravovaná reštaurácia a potraviny priamo v komplexe. Vďaka strategickej polohe sa dokážete vyhnúť takmer všetkým zápcham v meste, ale aj rýchlo sa dostať na obchvat. Na trhovisku Miletičova ste za cca 7 minút pešou chôdzou, v nákupných centrách ako Central alebo Eurovea za cca 15 minút, v srdci Starého mesta asi za 20 minút. Cena bytu: 179.000 eur Cena garáž. státia: 15.000 parkovacie miesto v garaži (povinnosť kúpy s bytom)

179 000 €
2 355,26 €/m²

M GREY, s.r.o.
Rezervovaný: Priestranný loft s potenciálom naplniť Vaše očakávania! Možnosť odpočtu DPH!

Rezervovaný: Priestranný loft s potenciálom naplniť Vaše očakávania! Možnosť odpočtu DPH!

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový loft v projekte CityPark Ružinov. Apartmán o veľkosti 72m2 sa nachádza na 2.NP/25.NPv čoskoro skolaudovanej veži B (koniec roka 2017). Zaujímavosťou a unikátnosťou je výška apartmánu (cca 6m) s možnosťou nadstavby poschodia/galérie, prípadne ďalšej kúpeľne a wc na poschodí, čím si zvýšite podlahovú plochu až na vyše 100m2. Tento byt má okná na takmer celú svoju výšku, čo maximálne zvyšuje pocit vzdušnosti a prepojenia s vonkajškom. Výhľad z apartmánu bude do átria komplexu.Tento apartmán je naozaj výnimočným miestom na bývanie, ale môže slúžiť aj ako ateliér alebo reprezentatívne sídlo firmy. Prikladáme ilustračné foto pre lepšiu predstavu ako by loft mohol odzrkadliť Vašu osobnosť, ak žiadate unikátny, štýlový a moderný priestor v centre diania. Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. Ľudia túžiaci po aktívnom oddychu určite ocenia blízkosť hrádze a cyklistického chodníka, rodiny s deťmi blízkosť škôl, škôlok, kúpaliska Delfín, parkov a ihrísk aj mimo areálu bytového domu. Pohodlie a komfort obyvateľom zaručia aj pripravovaná reštaurácia a potraviny priamo v komplexe. Vďaka strategickej polohe sa dokážete vyhnúť takmer všetkým zápcham v meste, ale aj rýchlo sa dostať na obchvat. Na trhovisku Miletičova ste za cca 7 minút pešo, v nákupných centrách ako Central alebo Eurovea za cca 15 minút, v srdci Starého mesta asi za 20 minút. Cena bytu: 155.000 eur Cena garáž.státia: 13.000 eur A našu kompletnú ponuku bytov v projekte CityPark Ružinov nájdete tu: http://mgrey.sk/projekt-citypark-ruzinov.htm Viac informácii Vám rada poskytnem mailom, telefonicky alebo priamo na osobnom stretnutí.

155 000 €
1 550 €/m²

M GREY, s.r.o.
PREDANÉ - Štýlový, do detailu premyslený a zariadený 1 izbový byt s loggiou...

PREDANÉ - Štýlový, do detailu premyslený a zariadený 1 izbový byt s loggiou...

Lokalita: Námestie Hraničiarov, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Tento krát máme pre Vás krásny, moderný, do detailu premyslený a zariadený 1 izbový byt v novostavbe Dominant v Petržalke. Byt má výmeru 36,45 m2, plus loggia po celej dĺžke miestnosti vo výmere 7,8m2 a krásnym výhľadom na celú Bratislavu, veľkú lesnatú časť Petržalky, či dostihovú dráhu. Byt je čerstvo zrekonštruovaný a zariadený do posledného detailu, čo vytvára čaro príjemne riešeného a útulného domova so všetkým, čo k tomu treba. Byt sa predáva aj so zariadením a doplnkami. Byt sa nachádza na 18/18 poschodovom dome v novostavbe Dominant na Námestí Hraničiarov. Okrem novostavby, kde na prízemí nájdete predajne ako Tesco, DM Drogérie, banku a iné, je Dominant, bývaním s dobrou dostupnosťou a infraštruktúrou na všetky strany. Svojou severo-východnou polohou je zabezpečené príjemné presvetlenie bytu. Byt pozostáva so vstupnej haly, samostatne riešeným šatníkom, kúpeľňou s toaletou, v ktorej vás príjemne prekvapí nadštandardný sprchový kút vybavený saunou, masážnymi hlavicami, podsvietením a rádiom. Veľká izba v sebe spája kuchyňu, obývaciu časť a kuchyňu. Kuchyňa je štýlová aby pekne zapadla do dizajnu bytu a nepôsobila rušivo, Je vybavená el. sporákom aj trúbou, štýlovou chladničkou s mrazničkou a zástenou, ktorá sa dá meniť na zlatú alebo striebornú. Jedálenský kút je riešený tak aby sa dal ľahko premeniť a využívať aj ako študovňa či pracovňa. v byte je dobre vyriešená aj relaxačná časť s pohodlným sedením s pekným výhľadom. Spacia časť je elegantne predelená závesným, posuvným systémom, ktorý je momentálne ladený do bieleho príjemného tylu, ktorý jemne oddelí spaciu časť, ale ak použijete iný materiál, viete si v byte vytvoriť maximálne súkromie. Celkovo byt pôsobí veľmi príjemne a je premyslený do detailov, zariadený našou home stagistkou, a preto Vám je predávaný ako celok, do každého detailu. Na obhliadke Vám radi predstavíme všetky vychytávky ako použitie stoličiek na viac účelov, zmena priestoru,... :) Lokalita Nám. Hraničiarov ponúka pohodlné spoje priamo do centra mesta do 10 min a premyslene napojenie do každej časti ba v blízkosti sa nachádza aj konečna električiek. Doprava autom je v tejto časti Petržalky dosť pohodlná nakoľko sa ľahko dostanete na všetky smery a napojíte na obchvaty. Taktiež ponúka možnosť príjemných prechádzok, relaxu a vonkajšie aktivity ako dostihová dráha a hrádza. Kompletná občianska vybavenosť . Obchody, banky, pošta zdravotné stredisko, školy ,škôlky a veľa možností trávenia voľného času sú samozrejmosťou. Stačí sa len nasťahovať ☺

99 999 €
2 272,70 €/m²

M GREY, s.r.o.
Luxusný 5-izbový byt na najvyššom poschodí s výhľadom na hrad pre náročného klienta!

Luxusný 5-izbový byt na najvyššom poschodí s výhľadom na hrad pre náročného klienta!

Lokalita: Plynárenska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný 5-izbový byt o rozlohe 190m2, na najvyššom, t.j. 21.poschodí bytového domu, s veľkou terasou o rozlohe 60m2, orientovanou na západ a výhľadom na hrad. Byt sa nachádza v projekte CityPark Ružinov a je určený pre náročného klienta. Je členený tri časti: prvú pre hostí, dennú a nočnú časť pre domácich. Hosťovská časť je situovaná pri vstupe do bytu a pozostáva z hosťovskej izby, ktorá ponúka vstup na terasu a krásny výhľad, ktorý si hostia môžu vychutnávať priamo z postele, hosťovskej kúpeľne a toalety. Dominantou dennej časti je kuchyňa situovaná na pódiu, z ktorej je taktiež výstup na terasu, vybavená spotrebičmi značky Bosch a Miele. Denná časť, ktorá je ďalej tvorená obývačkou, jedálňou a knižnicou prechádza do jednej z detských izieb - herne, z ktorej je výstup na samostatnú loggiu (6m2). Táto dispozícia zabezpečuje kontrolu nad deťmi aj počas prípravy jedál. Nočná časť sa nachádza v zadnom trakte bytu a je úplne oddelená od ostatných časti dverami a chodbou, čo zaručuje pokoj a súkromie. V nočnej časti sa nachádza aj druhá z detských izieb určená na spanie. Deti majú aj vlastnú kúpeľňu s vaňou a samostatným WC. Úplne v zadnej časti je hlavná spálňa so šatníkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatným WC. Kúpeľňa je zaujímavá tým, že od spálne je oddelená sklenenou stenou. Celý byt je zhotovený z kvalitných materiálov a zariadený nábytkom na mieru. Štýlový šatník v predsieni poskytuje spolu s ostatnými šatníkmi dostatok úložného priestoru. Chladenie, ale aj dokurovanie, je zabezpečené vzduchotechnikou a klimatizačnými jednotkami. Na poschodí sú len dva byty. K bytu prislúchajú dve veľké parkovacie státia (17 a 16m2), situované vedľa seba a pivničnej kobky situovanej hneď pri jednom z parkovacích státí. V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku ma, prosím, kontaktujte.

cena dohodou

M GREY, s.r.o.
Rodinný dom na Kolibe, kde sa spája funčnosť, dizajn a jedinečnosť!

Rodinný dom na Kolibe, kde sa spája funčnosť, dizajn a jedinečnosť!

Lokalita: Tupého, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 222 m²

Luxusné rodinné domy s átriom a krásnym výhľadom na celú Bratislavu, pod taktovkou popredného slovenského architekta, Cakov & Partners, s.r.o., v prestížnej štvrti pod Kolibou, Vám splnia sen o nadštandardnom bývaní v rodinnom dome podľa najnovších trendov v úspornosti, architektúre a v spojení mesta s prírodou. Projekt jedenástich domov naprojektovaných do dvoch radov prináša zahraničný dizajn, ktorý spája modernosť, eleganciu a funkčnosť pre človeka, ktorý chce žiť v meste, ale potrebuje svoj priestor pre relax, ktorý mu tieto domy prinášajú. Ponúkame Vám varianty troch domov. Štyri domy tohto typu sa nachádzajú v hornej rade radovej zástavby. Denná časť sa nachádza na poschodí, na úrovni príjazdovej cesty. Komfortne si tak z garáže, či hlavného vchodu prejdete do dennej časti a nočná umiestnená o poschodie nižšie sa stáva súkromným priestorom len pre obyvateľov domu. Dominantou dennej časti je vzdušná obývacia izba spojená s jedálňou presvetlená z oboch strán, vďaka priestrannej terase a átriu. Jedáleň je situovaná do tichšej časti miestnosti a krásne nadväzuje na vonkajší priestor átrium. V zahraničí bežný kút zelene, u nás vítaný architektonický prvok, ktorý pôsobí elegantne, prináša pokoj a zároveň do moderného dizajnu žiadanú zeleň na oboch podlažiach. Kuchyňa je oddelená od obývacej časti schodiskom, ale stále pôsobí prepojene a komfortne. Komfortná garáž pre dve autá, šatník, oddelené WC a chodba len dotvárajú potrebný priestor v dennej časti. Všetko je premyslené, funkčné, no zároveň štýlovo cez rozmiestnenie alebo použitie materiálov ako v interiéri tak aj v exteriéri. Ak sa Vám páči štýl akým pracoval architekt na hornom, dennom poschodí, prízemie očakávanie ešte prevyšuje. Dve menšie spálne, vhodné na detské izby, či hosťovské ponúkajú priamy východ na záhradu s výhľadom. Obe majú k dispozícií spoločnú kúpeľňu. Hlavná spálňa je situovaná v opačnej časti prízemia a má všetko čo má hlavná spálňa v tomto štandarde mať. Samozrejmosťou je komfortný šatník, cez ktorý sa prechádza do kúpeľne aj hlavnej spálne. Okrem toho má átrium, ktoré prináša zeleň, dostatočnú svetelnosť a úplnú oázu pokoja pre súkromný relax. Cez átrium sa dá prejsť do menšej izby vhodnej na pracovňu. Takto majiteľ získa svoj vlastní priestor, časť domu, ktorá patrí len jemu a poskytuje mu všetko, čo potrebuje. Aby sa dosiahlo využitie záhrady, ktorá je situovaná pred dvoma menšími spálňami, okrem hlavného schodiska v obývacej izbe cez ktoré sa prechádza do nočnej časti, sa v dome nachádza aj druhé schodisko, ktoré priamo prepája horné podlažie so záhradou. To je situované rovno pri hlavnom vchode do domu. Majiteľ sa tak vie dostať z poschodia a hlavného vchodu do domu rovno do záhrady bez toho aby sa naručila súkromná, nočná časť domu. Ako sme povedali, architekt myslel na všetko, keď tento projekt pripravoval. Napríklad aj na detail úložného priestoru. Pri danom štandarde sa tak nepotrebujete zaoberať pristavaním úložných priestorov pre exteriérové náradie, či sedenia. Okrem spomínaných šatníkov, komôr, či garáže sa pri schodisku vedenom do záhrady nachádza komfortný skladový priestor. Rodinné domy typu a majú úžitkovú plochu bez terás a átrií 222,15 m2, zastavanú plochu domu 155,07m2, a pozemky vo veľkostiach od 268,72m2 do 692,43m2. Ceny domov sú v rozmedzí 630.360,- až 725.532,- EUR. Štandardy Hliníkové okná s izolačným trojsklom najvyššej kvality. Veľké okná, vonkajšie žalúzie a možnosť inteligentnej elektroinštalácie. Obvodové múry zateplené minerálnou vatou s bezúdržbovou tehlovou fasádou. Priestranné miestnosti so svetlou výškou 3 metrov. Extenzívna zelená strecha. Vlastný kotol najvyššej triedy v kombinácií so solárnymi panelmi. Autonómne podlahové vykurovanie s inteligentným termostatom. Kvalitné drevenné parkety, liata podlaha, gres a keramická dlažba O projekte Rodinné domy sú osadené v prostredí Malých Karpát s bezproblémovým prístupom do centra. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie na tej najvyššej úrovni. Je určená pre ľudí, ktorí túžia byť v blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. Uzavretý areál rezidenčnej štvrte zabezpečí pre svojich obyvateľov dokonalé súkromie a bezpečnosť. Rodinné domy majú zaujímavo riešené dispozície so súkromným átriom. Domy v tomto projekte sú pre Vás vhodné ak hľadáte bývanie v meste, ale nechcete sa vzdať vlastného zeleného priestoru bez toho aby nad Vašou záhradou boli situované ďalšie byty, či neželané zatienenie a pocit stiesnenia. Tri varianty domov a rôzne veľkosti pozemkov umožňujú vybrať si ten správny, ktorý naplní Vaše očakávania. Pre viac informácií ma kontaktujte.

630 360 €
2 839,46 €/m²

M GREY, s.r.o.
PREDANÝ - 2 izbový byt s krásnou záhradou, spojenie útulnosti a priestoru pre oddych!

PREDANÝ - 2 izbový byt s krásnou záhradou, spojenie útulnosti a priestoru pre oddych!

Lokalita: Orchideová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Do ponuky pridávame 2 izbový byt o výmere cca 50 m2, v mestskej časti Vrakuňa, neďaleko Vrakúnskeho lesíka, v tichej a pokojnej výstavbe rodinných domov. Samotný byt, ale hlavne záhrada, ktorá k bytu prislúcha, Vás nadchne tak, že z bytu už nebudete chcieť odísť a začnete plánovať grilovačky s priateľmi a rodinou počas dlhých letných večerov. Byt sa nachádza na prízemí dvojposchodového domu. O hlavný vchod do domu sa tak delíte len s jedným susedom, ktorý býva na prvom poschodí. Aj keď ide len o dvanásťročný dom, minulý rok prešiel rekonštrukciou obkladov v kúpeľni, WC, kúpou nových interiérových dverí, vymaľovaním, dorobením dizajnového stropu v obývačke s príjemným bodovým osvetlením a hlavným lustrom meniacim intenzitu aj farbu. Taktiež má dom samostatný elektrický dvojročný kotol. Prišlo k rozšíreniu a pokladu novej dlažby na terase v záhrade. Samotný byt pozostáva zo vstupnej haly, samostatného WC, oddelenej kúpeľne s vaňou, pračkou a rebrinovým radiátorom. Z chodby sa prechádza do samostatnej spálne s oknami do záhrady alebo do obývacej izby, ktorá je oddelená od kuchyne menším barovým pultom. Vybavenie kuchyne ako chladnička, umývačka riadu, elektrický sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, menší kávovar sú v cene bytu. Zvyšné zariadenie bytu je možne odkúpiť po dohode s majiteľkou. Byt je prakticky riešený. Veľkým plusom sú odkladacie, či úložné priestory, ktoré sú po ruke, ale veľmi nenápadné. Pri vstupe do bytu je ešte samostatná komora a na záhrade praktický domček na náradie. Záhrada ma výmeru 115m2 a delí sa a priestor pred vstupom do domu a samotnou záhradou za domom. Zadná, relaxačná a oddychová záhrada pozostáva z terasy s ratanovým sedením, výsadbou stálo zelených kríkov a drevín, trávnikom a už spomínaného záhradného domčeku. Pred domom je dostatok priestoru na parkovanie a taký štýlový skúter či motorku si zaparkujete rovno pred kuchyňou a rovno si môžete posedieť aj na sedení pred vstupnými dverami. Dávať vlastné odporúčania nezvykneme, ale všetci traja maklér, home stagistka a fotografka sme fanúšikovia tohto bytu. Strávili sme tam prípravou a dohodnutím predaja tejto nehnuteľnosti pol dňa. Atmosféra je naozaj výborná ak hľadáte pokojné bývanie v príjemnom byte s pridanou hodnotou ako je záhrada v Bratislave. Neváhajte tento byt je v skutku výnimočný a je k okamžitému nasťahovaniu. Ja som sa doňho zahľadel takže ak ma nepredbehnete budem si v ňom užívať krásne letne rána ja sám. Cena nehnuteľnosti je 115.900,- vrátanie provízie, hypotekárneho a právneho servisu. Rád Vás privítam na obhliadke. 

115 900 €
2 575,56 €/m²

M GREY, s.r.o.
Rodinný dom v lukratívnej časti, v prvej rade s výhľadom na Bratislavu!

Rodinný dom v lukratívnej časti, v prvej rade s výhľadom na Bratislavu!

Lokalita: Tupeho, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 204 m²

Luxusné rodinné domy s átriom a krásnym výhľadom na celú Bratislavu, pod taktovkou popredného slovenského architekta, Cakov & Partners, s.r.o., v prestížnej štvrti pod Kolibou, Vám splnia sen o nadštandardnom bývaní v rodinnom dome podľa najnovších trendov v úspornosti, architektúre a v spojení mesta s prírodou. Projekt jedenástich domov naprojektovaných do dvoch radov prináša zahraničný dizajn, ktorý spája modernosť, eleganciu a funkčnosť pre človeka, ktorý chce žiť v meste, ale potrebuje svoj priestor pre relax, ktorý mu tieto domy prinášajú. Ponúkame Vám varianty troch domov, v radovej zástavbe na Kolibe. Štyri domy, ktoré sa nachádzajú v radovej zástavbe a sú situované ako prvý dolný rad. Dizajn v spojení s funkčnosťou naplno využíva potenciál umiestnenia stavby kde denná časť sa nachádza na prízemí, na úrovni príjazdovej cesty. Komfortne si tak z garáže prejdete do dennej časti a nočná umiestnená o poschodie vyššie je súkromnou časťou len pre obyvateľov domu. V dennej časti sa nachádza obývacia izba spojená s jedálňou presvetlená z oboch strán. Jedálenská časť je situovaná do tichšej časti miestnosti a krásne nadväzuje na vonkajší priestor. Tento typ domu má átrium v dennej časti a tak si majiteľ môže vytvoriť takzvaný oddychovú záhradu na rannú kávu, či poobedný drink s priateľmi hneď vedľa jedálenskej časti. V zahraničí bežný kút zelene, u nás vítaný architektonický prvok, ktorý pôsobí elegantne, prináša pokoj a zároveň do moderného dizajn žiadanú zeleň. Ak majiteľ požaduje viac priestoru, svetlá alebo chce pri káve, drinku, či jedlé v exteriéri pozerať na mesto, stačí cez obývaciu izbu prejsť do záhrady. Kuchyňa je oddelená od obývacej časti schodiskom, ale stále pôsobí prepojene a komfortne. Horné poschodie, nočné, patrí len majiteľom domu. Dve menšie spálne, vhodné na detské izby, Z ktorých jedna má východ na priestranný balkón sú situované do záhady. Obe majú k dispozícií spoločnú kúpeľňu. Hlavná spálňa je situovaná v opačnej časti a má všetko čo má hlavná spálňa v tomto štandarde mať. Samozrejmosťou je komfortný šatník, cez ktorý sa prechádza do vlastnej kúpeľne aj hlavnej spálne. Okrem toho má aj vlastnú terasu, či presklenú stenu do átria, ktoré prináša zeleň a pocit pokoja. Na hornom podlaží sa nachádza aj pracovňa. Takto majiteľ získa svoj vlastní priestor, miesto ktoré patrí len jemu a poskytuje mu všetko, čo potrebuje. Rodinné domy typu a majú úžitkovú plochu bez terás a átrií 204,12 m2, zastavanú plochu domu 135,62 m2, a pozemky vo veľkostiach od 245,76 m2 do 718,72 m2. Ceny domov sú v rozmedzí 585,864,- až 693.600,- EUR s DPH. Štandardy Hliníkové okná s izolačným trojsklom najvyššej kvality. Veľké okná, vonkajšie žalúzie a možnosť inteligentnej elektroinštalácie. Obvodové múry zateplené minerálnou vatou s bezúdržbovou tehlovou fasádou. Priestranné miestnosti so svetlou výškou 3 metrov. Extenzívna zelená strecha. Vlastný kotol najvyššej triedy v kombinácií so solárnymi panelmi. Autonómne podlahové vykurovanie s inteligentným termostatom. Kvalitné drevenné parkety, liata podlaha, gres a keramická dlažba O projekte Rodinné domy sú osadené v prostredí Malých Karpát s bezproblémovým prístupom do centra. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie na tej najvyššej úrovni. Je určená pre ľudí, ktorí túžia byť v blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. Uzavretý areál rezidenčnej štvrte zabezpečí pre svojich obyvateľov dokonalé súkromie a bezpečnosť. Rodinné domy majú zaujímavo riešené dispozície so súkromným átriom. Projekt je naozaj zaujímavý projekt ak hľadáte bývanie v dome a zároveň v meste. Tri varianty domov a rôzne veľkosti pozemkov umožňujú vybrať si ten správny, ktorý naplní Vaše očakávania. Kontaktujte ma pre viac informácií.

585 864 €
2 871,88 €/m²

M GREY, s.r.o.
Rodinný dom v projekte na Kolibe, s nadštandardnou terasou na streche a átriom v strede domu!

Rodinný dom v projekte na Kolibe, s nadštandardnou terasou na streche a átriom v strede domu!

Lokalita: Tupeho, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 228 m²

Luxusné rodinné domy s átriom a krásnym výhľadom na celú Bratislavu, pod taktovkou popredného slovenského architekta, Cakov & Partners, s.r.o., v prestížnej štvrti pod Kolibou, Vám splnia sen o nadštandardnom bývaní v rodinnom dome podľa najnovších trendov v úspornosti, architektúre a v spojení mesta s prírodou. Projekt jedenástich domov naprojektovaných do dvoch radov prináša zahraničný dizajn, ktorý spája modernosť, eleganciu a funkčnosť pre človeka, ktorý chce žiť v meste, ale potrebuje svoj priestor pre relax, ktorý mu tieto domy prinášajú. Ponúkame Vám varianty troch domov, v projekte Eleven. Dom s využitím strechy a pridanej terasy s neuveriteľnou atmosférou a výhľadom! Dva domy tohto typu sa nachádzajú v hornej rade radovej zástavby. Denná časť sa nachádza na poschodí, na úrovni príjazdovej cesty. Komfortne si tak z garáže, či hlavného vchodu prejdete do dennej časti a nočná umiestnená o poschodie nižšie sa stáva súkromným priestorom len pre obyvateľov domu. Dominantou dennej časti je vzdušná obývacia izba spojená s jedálňou presvetlená z oboch strán, vďaka priestrannej terase a átriu. Jedáleň je situovaná do tichšej časti miestnosti a krásne nadväzuje na vonkajší priestor átrium. V zahraničí bežný kút zelene, u nás vítaný architektonický prvok, ktorý pôsobí elegantne, prináša pokoj a zároveň do moderného dizajnu žiadanú zeleň na oboch podlažiach. Kuchyňa je oddelená od obývacej časti schodiskom, ale stále pôsobí prepojene a komfortne. Komfortná garáž pre dve autá, šatník, oddelené WC a chodba len dotvárajú potrebný priestor v dennej časti. Všetko je premyslené, funkčné, no zároveň štýlovo cez rozmiestnenie alebo použitie materiálov ako v interiéri tak aj v exteriéri. Ak sa Vám páči štýl akým pracoval architekt na hornom, dennom poschodí, prízemie očakávanie ešte prevyšuje. Dve menšie spálne, vhodné na detské izby, či hosťovské ponúkajú priamy východ na záhradu s výhľadom. Obe majú k dispozícií spoločnú kúpeľňu. Hlavná spálňa je situovaná v opačnej časti prízemia a má všetko čo má hlavná spálňa v tomto štandarde mať. Samozrejmosťou je komfortný šatník, cez ktorý sa prechádza do kúpeľne aj hlavnej spálne. Okrem toho má átrium, ktoré prináša zeleň, dostatočnú svetelnosť a úplnú oázu pokoja pre súkromný relax. Cez átrium sa dá prejsť do menšej izby vhodnej na pracovňu. Takto majiteľ získa svoj vlastní priestor, časť domu, ktorá patrí len jemu a poskytuje mu všetko, čo potrebuje. Aby sa dosiahlo využitie záhrady, ktorá je situovaná pred dvoma menšími spálňami, okrem hlavného schodiska v obývacej izbe cez ktoré sa prechádza do nočnej časti, sa v dome nachádza aj druhé schodisko, ktoré priamo prepája horné podlažie so záhradou. To je situované rovno pri hlavnom vchode do domu. Majiteľ sa tak vie dostať z poschodia a hlavného vchodu do domu rovno do záhrady bez toho aby sa naručila súkromná, nočná časť domu. Unikátnosťou tohto domu je terasa na streche. Nás dostala a vieme, že náročný klient ju bude vedieť oceniť. Tak sa z domu, ktorý má už dostatok exteriérových priestorov pre relax, party, či oddych stáva nadštandard v tejto kategórií. Využitím strechy získava klient unikátny priestranný “terasový priestor,” ktorý ponúka výhľad na mesto, úplné súkromie a štýlovosť nadštandardného bývania v rodinnom dome v meste. Ako sme povedali, architekt myslel na všetko, keď tento projekt pripravoval. Napríklad aj na detail úložného priestoru. Pri danom štandarde sa tak nepotrebujete zaoberať pristavaním úložných priestorov pre exteriérové náradie, či sedenia. Okrem spomínaných šatníkov, komôr, či garáže sa pri schodisku vedenom do záhrady nachádza komfortný skladový priestor. Rodinné domy typu a majú úžitkovú plochu bez terás a átrií 228,64 m2, zastavanú plochu domu 155,07m2, a pozemky vo veľkostiach od 281,53m2 a 282,31m2. Cena domov je 646,428,- EUR s DPH. Štandardy Hliníkové okná s izolačným trojsklom najvyššej kvality. Veľké okná, vonkajšie žalúzie a možnosť inteligentnej elektroinštalácie. Obvodové múry zateplené minerálnou vatou s bezúdržbovou tehlovou fasádou. Priestranné miestnosti so svetlou výškou 3 metrov. Extenzívna zelená strecha. Vlastný kotol najvyššej triedy v kombinácií so solárnymi panelmi. Autonómne podlahové vykurovanie s inteligentným termostatom. Kvalitné drevenné parkety, liata podlaha, gres a keramická dlažba O projekte Rodinné domy sú osadené v prostredí Malých Karpát s bezproblémovým prístupom do centra. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie na tej najvyššej úrovni. Je určená pre ľudí, ktorí túžia byť v blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. Uzavretý areál rezidenčnej štvrte zabezpečí pre svojich obyvateľov dokonalé súkromie a bezpečnosť. Rodinné domy majú zaujímavo riešené dispozície so súkromným átriom. Ak hľadáte bývanie v dome a zároveň v meste máme pre Vás tri varianty domov a rôzne veľkosti pozemkov, ktoré umožňujú vybrať si ten správny aby Vám Vaše nové bývanie naplnilo očakávan. Pre viac informácií ma kontaktujte.

646 428 €
2 835,21 €/m²

M GREY, s.r.o.
PREDANÝ - 4-izbový nízkoenergetický dom už dokončený v štandarde v Miloslavove!

PREDANÝ - 4-izbový nízkoenergetický dom už dokončený v štandarde v Miloslavove!

Lokalita: Anna Mayer, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkame Vám priestranný 4-izbový rodinný domu typu bungalov, v stave štandard, už dokončený a vhodný k nasťahovaniu. Rodinný dom je certifikovaný nízkoenergetický typ A1. To znamená, že vďaka kúreniu a tepelnému čerpadlu zaručuje nízke prevádzkové náklady, cca 50EUR/mesiac. Tepelné čerpadlo je už v cene domu! Dom sa nachádza na pozemku o výmere 618m2, čo Vám ponúka príležitosť vytvoriť si vlastnú oázu pokoja a dopriať si únik od každodenného života vo veľkomeste. Rozloha pozemku ponúka možnosť si ho pekne prispôsobiť požiadavkám každého člena rodiny. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 112m2 je postavená na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 618m2, zastavaná plocha zaberá 139m2. Dom sa predáva v štádiu štandard ako vidno na fotografiách. Nehnuteľnosť je vykurovaná podlahovým kurením. Okná v celom dome sú 6-komorové plastové s izolačným trojsklom zn. Salamander. Pred domom sú parkovacie státia pre dve autá, pozemok je oplotený z troch strán. Za domom sa nachádza priestranná terasa, na ktorú sa vychádza z obývacej izby a zo spálne. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Dom sa nachádza v obci Miloslavove, ktorá leží 5 km od BA. Ako isto viete, s týmto smerom sa často skloňuje slovo dopravná zápcha, ale ak využijete starú cestu, ktorá je napojená priamo z časti Anna Mayer, kde je postavený aj nami ponúkaný bungalov, budete prekvapený, že sa dá na tento smer cestovať omnoho rýchlejšie. Obec Miloslavov ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: základná škola, materská škola, zdravotná starostlivosť, nákupné možnosti, pilates, joga, vlakové a autobusové spojenie. Cena nehnuteľnosti je 163.990 eur vrátane provízie, ktorá zahŕňa kompletný právny servis a hypotekárne poradenstvo. OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ KEDYKOĽVEK, I POČAS VÍKENDU!

163 990 €
1 464,20 €/m²

M GREY, s.r.o.