Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu M & D real s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
M & D real s. r. o.
Kontakt:
Tel: 022... Zobraziť
E-mail: off... Zobraziť
http://www.madreal.sk
Adresa:
Vavilovova 7
Bratislava
85101
Popis:
Nájdených 16 novostavieb
KOMFORTNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V STUPAVE

KOMFORTNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V STUPAVE

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 119 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý projekt Rodinného domu v novej lokalite v Stupave. V ponuke máme Rodinný dom ktorý je rozdelený na 2 polovice. Pričom každý dom má vlastnú obvodovú stenu a je medzi nimi ešte aj zvuková izolácia takže ide o samostatný dom s vlastnou záhradkou a vyhradením parkovaním pre dve autá. Projekt ponúka výborné rodinné bývanie, použité moderné materiály, kvalitné prevedenie a dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy. Rodinný dom má čistú úžitkovú plochu 119,92 m2 + 207 m2 oplotený pozemok + 30 m2 terasu a 2 parkovacie miesta. V dome sú použité plastové okná s izolačným 3 sklom vo farbe antracit, Hliníkové exteriérové elektrické žalúzie, podlahové kúrenie na prízemí s dotykovým termostatom v každej miestnosti vrátane hornej kúpeľne a v izbách na poschodí sú použité radiátory. Zateplenie domu 15 cm polystyrénom, kvalitná fasádna farba JUB, spevnené plochy pre chodníky a parkovanie vrátane oplotenia pozemkov. Rodinný dom je možné predávať aj kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení a to všetko podľa vlastného výberu v cene 179.900,- Euro - (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky grohe, závesné WC značky Vitra s grohe splachovacím systémom, laminátové plávajúce podlahy v celom dome - výber z 35 druhov, interiérové dvere - výber z 32 druhov) Projekt Pod kopcami je navrhnutý v severnej časti mestečka Stupava na pozemku rovinatého charakteru v zastavanom území mesta na ulici s rovnomenným názvom Pod Kopcami. Lokalita poskytuje skutočne príjemné a bezpečné prostredie v blízkosti prírody a občiansku vybavenosť na vysokej úrovni. Projekt spĺňa najvyššie nároky na moderné bývanie a kvalitný život. Stupava patrí k často vyhľadávaným miestam pre život na Záhorí nielen pre kompletne vybudovanú infraštruktúru, služby, príležitosť na šport a relax a občiansku vybavenosť na výbornej úrovni. Vďaka výbornému dopravnému spojeniu s hlavným mestom a hlavnými dopravnými koridormi nie je zaťažená výraznými dopravnými problémami typickým pre iné satelitné mestečká. Stupava ponúka po celý rok zaujímavé príležitosti pre využitie voľného času. Cesty vedúce do Stupavy a jej okolia sú ako stvorené pre milovníkov cykloturistiky a iných aktivít spojených s prírodou ako je rybolov, huby a poľovníctvo. V Stupave je známa tradícia pestovania kapusty pri rôznych hodoch a kultúrnych udalostiach.

169 900 €
1 427,73 €/m²
+ 70 €/mes. energie
M & D real s. r. o.
2 IZBOVÝ BYT ZUCKERMANDEL S PRIAMYM VÝHĽADOM NA DUNAJ

2 IZBOVÝ BYT ZUCKERMANDEL S PRIAMYM VÝHĽADOM NA DUNAJ

Lokalita: Dvořakovo nábrežie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Ďakujeme Vám za prezeranie tohto krásneho bytu s výhľadom priamo na Dunaj ktorý je v najlepšom projekte v Bratislave - Projekt ZUCKERMANDEL. Ak chcete bývať a každý deň si užívať výhľad na Dunaj tak sa príďte pozrieť a na pamiatku Vám necháme záznam z Virtuálnej prehliadky. Tento byt je v Limitovanej edícii nakoľko všetky byty s výhľadom priamo na Dunaj sú už predané. Byt má výbornú jednoduchú dispozíciu v ktorej je pohlaď na Dunaj vidieť takmer z každého miesta v byte. Byt je južne orientovaný a celý deň je byt príjemne presvetlený. Obrovskou výhodou bytu je že už počas realizácie výstavby sa dal dôraz na prípravu klimatizácie ktorá už nie je možná ak nebola pripravená počas výstavby. Toto riešenie bolo nákladné ale je to veľmi dôležitá vec pre komfortné bývanie. Byt má rozlohu 61,99 m2 z toho 9,8 m2 balkón + 4 m2 murovanú pivnicu a vyhradené parkovacie miesto v garáži v cene 26.400,- Euro Bytový komplex je veľmi kvalitne postavený a sú v ňom použité nadštandardné materiály ako (Hliníkové okná Schüco, nútené vetranie pri zatvorených oknách, tieniaca technika použitá z drevených posuvných paravánov na balkónoch, kvalitné výťahy, spoločné priestory, zeleň na námestiach, odvetrané fasády a dôraz kladený na dizajn bytového komplexu v ktorom sú zakázané zásahy do vonkajšej fasády) Polyfunkčné mestské centrum ZUCKERMANDEL oživilo ducha Starého Mesta. Sedem budov implementovaných do lokality pod Bratislavským hradom vytvorilo novú štvrť s historickým akcentom. Táto atraktívna mestská štvrť je vďaka súhre obytných, administratívnych a obchodných priestorov pripravená žiť plnohodnotný život 24 hodín denne. Jej neoddeliteľnou súčasťou sú obchody, kaviarne a reštaurácie, pričom verejný priestor bude tvoriť viac ako polovicu celkovej plochy územia. Svoje miesto tu nájdu parky a prírodná zeleň, uličky i námestia.

233 600 €
3 829,51 €/m²

M & D real s. r. o.
Predaj kompletne zariadeného  3 izb. bytu v Slovenskom Grobe

Predaj kompletne zariadeného 3 izb. bytu v Slovenskom Grobe

Lokalita: Koceľová 9, Slovenský Grob (Pezinok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Popis Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s výmerou 80 m2 + 6 m2 balkón. Tento byt sa nachádza v tehlovej 3 poschodovej novostavbe s výťahom v okolí rodinných domov s malým počtom obyvateľov. Rok kolaudácie 2011. Byt je orientovaný na SV a JZ stranu. Priestrannou chodbou sa vstupuje do bytu rozdeleného na dennú a nočnú časť. Na J-Z strane sa nachádza moderná otvorená dispozícia kuchyne so vstavanými spotrebičmi Elektolux, prepojená s obývačkou a výstupom na balkón, Kuchyňa a obývačka ostávajú kompletne zariadené. Na S-V strane sa nachádza vstupná chodba do nočnej časti so spálňou, detskou izbou, veľkou kúpelňou s rohovou vaňou a samostatnou toaletou. Na konci chodby je samostatný priestor pre šatník s rolldorovými zrkadlovými dverami. Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane elektospotrebičov. Je to ideálne moderné bývanie v tichej lokalite v obci plnej tradícii spojených s husacinou, a hlavne s ľahkou dostupnosťou do Pezinka a Bratislavy. Základné informácie: SV/JZ orientácia, novostavba, výťah, vlastná kotolňa, merače tepla, energ. nenáročný Dispozičné riešenie: Vstupná chodba, SV: samostatné WC, detská izba, kúpelňa s rohovou vaňou, spálňa, šatník JZ: Obývačka spojená s kuchyňou a výstupom na balkón Lokalita: Kompletná občianská vybavenosť v okolí. V lokalite sa nachádzajú škola, škôlka, zdravotnícke zariadenie, potraviny Jednota, pekáreň, zástavky MHD, pošta, reštaurácie zamerané na husacie tradície a to všetko v pešej dostupnosti.

125 000 €
1 562,50 €/m²

M & D real s. r. o.
Perfektný 5 izbový rodinný dom

Perfektný 5 izbový rodinný dom

Lokalita: Dlhá, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame Vám na predaj perfektne riešený 5 izbový rodinný dom s výmerou 120 m2 + 30 m2 spodná terasa + 14 m2 horná terasa na pozemku o výmere 427 m2. Dom je riešený ako dvojdom kde je každý dom oddelený vlastnou obvodovou stenou to znamená že nemajú spoločnú stenu a je medzi nimi ešte zvuková izolácia. Rodinný dom je postavený v nadštandardnom prevedení – (zateplenie domu 15 cm polystyrénom, nerezové zábradlie, plastové 6 komorové okná s izolačnými 3 sklami vo farebnom prevedení antracit, základy zdvihnuté 50 cm nad úroveň zeme, podlahové digitálne kúrenie v každej miestnosti s dotykovou reguláciou, alarm, rovná strecha kde je použitý fatrafol a ochranný štrk). Dom je možné predávať aj kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení a to všetko podľa vlastného výberu v cene 179.500,- Euro – (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky grohe, závesné WC značky Vitra s grohe splachovacím systémom, laminátové plávajúce podlahy v celom dome – výber z 35 druhov, interierové dvere – výber z 32 druhov, krb). Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti krásnej lokality len kúsok od obecnej školy, škôlky, lekárne, pošty a potravín COOP Jednota.Verejnú dopravu zabezpečuje DP Bratislava. Premáva 31 krát denne, linka SAD 20 krát denne. Projekt je spracovaný aj do Virtuálnej prehliadky aby ste si vedeli predstaviť ako to bude vyzerať v reálnom priestore - v prípade záujmu to vieme poslať.

169 500 €
1 412,50 €/m²

M & D real s. r. o.
4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ V STUPAVE

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ V STUPAVE

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý projekt Rodinného domu v novej lokalite v Stupave. V ponuke máme Rodinný dom ktorý je rozdelený na 2 polovice. Pričom každý dom má vlastnú obvodovú stenu a je medzi nimi ešte aj zvuková izolácia takže ide o samostatný dom s vlastnou záhradkou a vyhradením parkovaním pre dve autá. Projekt ponúka výborné rodinné bývanie, použité moderné materiály, kvalitné prevedenie a dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy. Rodinný dom má čistú úžitkovú plochu 125,87 m2 + 275 m2 oplotený pozemok + 30 m2 terasu a 2 parkovacie miesta. V dome sú použité plastové okná s izolačným 3 sklom vo farbe antracit, Hliníkové exteriérové elektrické žalúzie, podlahové kúrenie na prízemí s dotykovým termostatom v každej miestnosti vrátane hornej kúpeľne a v izbách na poschodí sú použité radiátory. Zateplenie domu 15 cm polystyrénom, kvalitná fasádna farba JUB, spevnené plochy pre chodníky a parkovanie vrátane oplotenia pozemkov. Rodinný dom je možné predávať aj kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení a to všetko podľa vlastného výberu v cene 184.900,- Euro - (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky grohe, závesné WC značky Vitra s grohe splachovacím systémom, laminátové plávajúce podlahy v celom dome - výber z 35 druhov, interiérové dvere - výber z 32 druhov) Projekt Pod kopcami je navrhnutý v severnej časti mestečka Stupava na pozemku rovinatého charakteru v zastavanom území mesta na ulici s rovnomenným názvom Pod Kopcami. Lokalita poskytuje skutočne príjemné a bezpečné prostredie v blízkosti prírody a občiansku vybavenosť na vysokej úrovni. Projekt spĺňa najvyššie nároky na moderné bývanie a kvalitný život. Stupava patrí k často vyhľadávaným miestam pre život na Záhorí nielen pre kompletne vybudovanú infraštruktúru, služby, príležitosť na šport a relax a občiansku vybavenosť na výbornej úrovni. Vďaka výbornému dopravnému spojeniu s hlavným mestom a hlavnými dopravnými koridormi nie je zaťažená výraznými dopravnými problémami typickým pre iné satelitné mestečká. Stupava ponúka po celý rok zaujímavé príležitosti pre využitie voľného času. Cesty vedúce do Stupavy a jej okolia sú ako stvorené pre milovníkov cykloturistiky a iných aktivít spojených s prírodou ako je rybolov, huby a poľovníctvo. V Stupave je známa tradícia pestovania kapusty pri rôznych hodoch a kultúrnych udalostiach.

174 900 €
1 399,20 €/m²
+ 70 €/mes. energie
M & D real s. r. o.
EXKLUZÍVNE samostatne stojaca budova (PUB), začiatok Petržalky – Macharova ul.

EXKLUZÍVNE samostatne stojaca budova (PUB), začiatok Petržalky – Macharova ul.

Lokalita: Macharova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 297 m²

Spoločnosť M&D real ponúka EXKLUZÍVNE na predaj samostatne stojacu budovu so strategickou polohou na začiatku Petržalky – Macharova ul. v súčasnosti využívanú ako podnik (PUB). Stavba pozostáva z dvoch častí: - vnútornej (murovanej) cca 190m2. - drevenej prístavby (terasy) s výmerou cca 107m2 - zámková dlažba. Výmera pozemku: 297m2, zastavanosť 100%. Inžinierske siete: elektrika, voda, plyn, verejná kanalizácia. Stavba: - kolaudácia: r.2003 - materiál: tehla + drevo - strecha: plechová - okná a dvere: plastové Dispozícia: 1. Miestnosť (s 80+ miestami na sedenie) 2. kuchyňa 3. sklad 4. sklad 5. (2 x toaleta) 6. technická miestnosť 7. uzavretá terasa (s 40+ miestami na sedenie) Zariadenie: - internetové pripojenie - satelit + TV - kamerový systém + alarm - nová kvalitná vzduchotechnika - kompletne zariadená + plne funkčná nerezová kuchyňa. - bar s výčapom - krbové kachle na drevo - stoly + stoličky Kúrenie: zemný plyn (radiátory), krb na drevo. Parkovanie: verejné (bezproblémové). Lokalita/okolie do 5 min pešo: - začiatok Petržalky - rýchle napojenie na obchvat - Digital park - Aupark - Staré mesto Dôležité: - možná zmena vnútornej dispozície (nenosné priečky). - možná zmena spôsobu využitia/nadstavby. - nehnuteľnosť nieje zaťažená HÚ - nehnuteľnosť je kúpou voľná! Cena: 499.000,- Euro je vrátane kompletného právneho servisu.

499 000 €
1 680,13 €/m²

M & D real s. r. o.
Výborná cena !! - 4 izbový Bungalov v Pezinku

Výborná cena !! - 4 izbový Bungalov v Pezinku

Lokalita: Pezinok (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame Vám na predaj Veľmi Pekný 4 izbový Bungalov v Pezinku rovno pod Karpatami v peknej Novovybudovanej lokalite pod Vinicami. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 410 m2, zastavaná plocha 105 m2 a úžitková plocha 90 m2 + 20 m2 terasa. Pozemok má výbornú Juho-Západnú orientáciu a Slnko zapadá krásne za Karpatami. Dom sa predáva kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení - (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky GROHE, závesné WC s GROHE systémom, laminátové podlahy v celom dome, Interierové dvere, krb). Dom je postavený v nadštandardnom prevedení - (zateplennie domu 15 cm polystyrénom, plastové 6 komorové 3 sklá vo farebnom prevedení orech, základy zdvihnuté 50 cm na úroveň zeme, podlahové kúrenie v každej miestnosti s digitálnou reguláciou, alarm, betónová strešná krytina vo farbe antracit, žľaby vo farbe strechy, podstrešie vo farbe fasády). Z domčeku máte blízko do Viniča, na Koňe, Rybárske jazierko, Pezinskú Babu, Golfové odpalisko a je to Kúsok do centra. Pezinok - lokalita, ktorá spája výhody veľkomesta s pokojom bývania v prírode a je jednou z najobľúbenejších lokalít v blízkosti Bratislavy. Pezinok je okresným mestom a má 21-tisíc obyvateľov. Vďaka svojej polohe na úpätí Malých Karpát, ako aj vďaka svojej stáročnej vinohradníckej tradícii, ponúka mesto svojim obyvateľom i návštevníkom po celý rok príťažlivé príležitosti pre šport aj zábavu. Doplňujúce údaje: Bezpečnostné dvere, bezpečnostný systém, elektrina, kanalizácia, voda, plyn, krb, nezariadený, oplotený pozemok Počet obytných miestností: 4 Celkový počet miestností: 4 Terasa: 20 m² Energetický certifikát: B Rok kolaudácie: 2016 Orientácia: juho-východ Počet wc: 1 Počet kúpeľní: 1 Podlaha: plávajúca podlaha Okná: plastové Kúrenie: lokálne vykurovanie Typ pripojenia tv: káblová televízia Typ internetového pripojenia: káblové Možnosti športu v okolí: kúpalisko, openair-kúpalisko, lyžovačka, turistika, cykloturistika, rybačka, blízko les Dodatočné vybavenie: záhrada Sklon pozemku: rovina

173 000 €
1 922,22 €/m²

M & D real s. r. o.
Predaj slnečného nizkoenergetického 1,5 izb. bytu v Podunajských Biskupiciach

Predaj slnečného nizkoenergetického 1,5 izb. bytu v Podunajských Biskupiciach

Lokalita: Podunajská 7, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36 m²

Popis: Ponúkame Vám na predaj klimatizovaný 1,5 izb.byt (36 m2) v novostavbe s parkovacím miestom na ul.Podunajská. Bytový dom je vybavený tepelným čerpadlom, čím sú zabezpečené nízke náklady na prevádzku. Pomocou tepelných čerpadiel ja zabezpečené kúrenie v zime a rovnako aj ochladzovanie v lete. V byte je vykurovacie a klimatizačné teleso ovládané displejom Siemens s možnosťou dlhodobého nastavenia programov. Byt sa nachádza na prízemí. Predáva sa kompletne zariadený, bez akýchkoľvek investícií, nakoľko prešiel kompletnou rekonštrukciou. Areál bytového domu, parkovacích miest , garáži, zahradky, prístupovej cesty a chodníka je oplotený a uzavretý so vstupom cez velkú elektrickú bránu na ovládanie. Základné informácie: 1,5 izb.byt s rozlohou 36 m2, J-V orientácia, kompletne zariadený, energeticky nenáročný, prízemný v 4 posch. bytovom dome, skolaudovaný v r. 2011. Dispozícia: Vstupnou chodbou s rolldorom sa vstupuje do priestrannej kuchyne spojenej s obývačkou. Jednou z výhod tohto krásneho štýlového bytu je samostatná plnohodnotná spálňa. Z chodby sa vstupuje aj do veľkej kúpelne s vaňou, spojenej s toaletou. V kúpelni je vykurovacie teleso s podlahovým kúrením. Byt je kúpou ihnedˇ voľný. Lokalita: Ideálne bývanie v krásnom oplotenom komplexe bytového domu s možnosťou relaxu v záhradke za domom. Lokalita je plná zelene. Výborná občianská vybavenosť, veľmi dobrá dostupnosť MHD.

82 000 €
2 277,78 €/m²

M & D real s. r. o.
VÝHODNÁ PONUKA - 4 izb. mezonetový byt v novostavbe v BA – Vrakuňa, Železničná ul.

VÝHODNÁ PONUKA - 4 izb. mezonetový byt v novostavbe v BA – Vrakuňa, Železničná ul.

Lokalita: Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 138 m²

M&D real ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, zrekonštruovaný 4 izbový mezonetový byt v (novo)stavbe /r.2006/ v Bratislava – Vrakuňa, Železničná ul. Byt je určený na celoročné bývanie s možnosťou zlúčenia s firmou, predelením podlaží (ateliér, notár, právnik ...). Celková plocha bytu je 138,81m2 + Balkón na 2.NP = 1,82m2 a Balkón na 3.NP = 12,85m2. Orientácia bytu je na východ a západ. Pivnica k bytu neprislúcha. ZARIADENIE (r.2017): Byt sa predáva v kvalitnom štandarde a kompletne zariadený, tzn.: vstavaná skriňa, šatníková stena, samostatný šatník s policami a vešiakmi, kúpeľňové skrinky, klimatizácia v izbe, kuchynská linka so sklokeramickou varnou doskou, protipožiarne vchodové dvere. KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU (r.2017): - laminátové podlahy, dlažba - gres - interiérové dvere, zárubne, kľučky - kuchyňa robená na mieru + komora - el. kotol zn. Protherm - teplovodné kúrenie, radiátory zn. Korad - el. bojler 120 l zásobník zn. Protherm - termostat - kompletne nová maľovka - nové svietidlá, vypínače - predpríprava na alarm - satelit/upc - plastové okná s izolačným dvojsklom a vnútornými žalúziami RD/NÁKLADY: Byt (mezanín) sa nachádza na 2 a 3 poschodí (bez výťahu) v RD s tromi bytovými jednotkami a jedným nebytovým priestorom. RD je zateplený (polystyrén 100 mm) a konštrukcia je tehlová (tehla 380 mm). Stavba bola kolaudovaná v roku 2006. Byt má vlastný el. kotol + el. bojler na ohrev teplej vody. V byte je zavedená el. dvoj-tarifa (denný a nočný prúd), tzn. nízke mesačné náklady cca 120€! DISPOZÍCIA: - viď. pôdorysy podlaží a virtuálna prehliadka nehnuteľnosti. LOKALITA/OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: V okolí je kompletná občianska vybavenosť a veľmi dobré napojenie na diaľničný obchvat. Železnica – iba spoločnosť Regiojet (má tichý chod a minimálny hluk). PARKOVANIE: - verejné pred RD (bezproblémové) Cena bytu vrátane kompletného právneho servisu spojeného s prevodom bytu do osobného vlastníctva a provízie RK je 189.000,- Eur. Byt nieje zaťažený úverom a je kúpou voľný! VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=43Zw4nGkRcK

189 000 €
1 369,57 €/m²
+ 120 €/mes. energie
M & D real s. r. o.
4 izbový Rodinný dom v Hviezdoslavove

4 izbový Rodinný dom v Hviezdoslavove

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 111 m²

Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený 4 izbový rodinný dom v Hviezdoslavove. Rodinný dom má zastavanú plochu 158 m2, úžitkovú plochu (bez terasy) 111,15 m2 + 16,92 m2 terasa a nachádza sa na pozemku o veľkosti 450 m2. Projekt tvorí elegantný a príjemne presvetlený bungalov s výbornou dispozíciou. Rodinný dom sa nachádza v obľúbenej časti Hviezdoslavova – Záhrady, vzdialený len 800 m od vlakového spojenia RegioJet. Dom Vám poskytne príjemný pocit z bývania vďaka praktickej a bezbariérovej dispozícii. Veľkou výhodou je množstvo denného svetla zabezpečené veľkými oknami z oboch hlavných strán vchodu do domu i vstupu do záhrady. Denná zóna je orientovaná do ulice a nočná zóna s izbami je orientovaná do záhrady. Dispozične je dom tvorený priestranným zádverím, otvoreným priestorom dennej zóny prepojenej s kuchynskou časťou, kúpeľnou, šatníkom a samostatným WC a 3 obytnými miestnosťami, ktoré ústia na terasu smerovanú do záhrady. Rozmiestnenie a podlahovú plochu jednotlivých miestností nájdete na pôdoryse nižšie. Dom je vykurovaný pomocou podlahového kúrenia s výhrevnými elektrickými termokáblami a s výkonovou reguláciou. Rovnú strechu tvorí ľahká fatrafolová izolácia. V komunikácii pred pozemkom je vybudovaná kanalizácia, ktorá je napojená na domácnosť a čaká sa na jej sprevádzkovanie. Dom je možné kúpiť ako dokončený v štandarde za cenu 119.999,- Euro Holodom: 109.999,- Euro - Oplotenie pozemku zeleným pletivom - Obrubník bez zámkovej dlažby - Bez vypínačov - Bez vymaľovania - Bez bojleru - Bez termostatov - Bez el. rozvádzača - Predpríprava na Krb Štandard domu: 119.999,- Euro - Oplotenie pozemku zeleným pletivom - Zámková dlažba na parkovanie na 1 auto - Zámková dlažba na chodník - Bojler na elektriku na ohrev vody - Čerpadlo zo studne - Parkety + sokle - Interiérové dvere + kľučky - Kúpeľňa + sanita + batérie + geberit - Vymaľované na bielo - Zásuvky + vypínače - Termostaty na podlahové kúrenie Doplňujúce údaje: Elektrina, voda, čistenie odpadových vôd, krb, nezariadený, parkovacie státie, oplotený pozemok, bezbariérový prístup, vlaková stanica v blízkosti do 5minút Počet obytných miestností: 4 Terasa: 16 m² Energetický certifikát: B Rok kolaudácie: 2017 Stavebný materiál: tehlová Počet wc: 2 Počet kúpeľní: 1 Podlaha: plávajúca podlaha Okná: plastové Kúrenie: lokálne vykurovanie Možnosti športu v okolí: cykloturistika, rybačka Počet parkovacích miest celkom: 1 Sklon pozemku: rovina

109 999 €
990,98 €/m²

M & D real s. r. o.
REZERVOVANÝ!!!  EXKLUZÍVNE - KOMPLETNE ZARIADENÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V STUPAVE

REZERVOVANÝ!!! EXKLUZÍVNE - KOMPLETNE ZARIADENÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V STUPAVE

Lokalita: Krajná 14, Stupava (Malacky)
Druh: Bungalov   Úžítková plocha: 135 m²

Realitná kancelária M & D real ponúka exklúzivne na predaj krásny, slnečný, priestranný 4 izbový bungalov s úžitkovou plochou 135 m2 na pozemku o výmere 639 m2 (18 m x 35,5 m) Pozemok je oriantovaný na juhozápad a predná čast domu s 2 izbami a kuchyňou na východ. Dom bol dokončený v roku 2007 a predáva sa komplet zariadený a vybavený spotrebičmi. V celom dome je podlahové kúrenie a v 3 izbách je radiátor. Dom má všetky inžinierske siete. studňu na ktorú je napojené automatické zavlažovanie, terasa je s výmerou (6 m x 4 m) a je juhozápadne orientovaná s markízou na ovládanie. Dom má stropnú dosku s ktorou si môžete do budúcna nadstaviť druhé podlažie a tak si zvýšiť úžitkovú plochu domu. Aktuálne je možné pod strechou vytvoriť priestor pre dve izby s výmerou cca 60 m2. Dom má komín s predprípravou na krb. VÝHODY • Výborná občianska vybavenosť • Každú sobotu sú v Stupave trhy s domácimi výrobkami • Krásne námestie pri kostole s veľkým parkom a jazerom • Výborná dostupnosť na diaľnicu, 3 minúty • Centrum Bratislavy 20 minút • Veľa zelene v okolí, ideálne na prechádzky a sport • Tichá ulica • Výborná orientácia a poloha • Veľká terasa a záhradný domček s prístreškom na posedenie • Parkovanie pre 2 autá na pozemku s elektrickou posuvnou bránou • Voľný k nasťahovaniu ihneď s komplet zariadením • Povala nad celým domom s ďalšou odkladacou plochou • Alarm ZARIADENIE • Moderná kuchyňa na mieru z kuchynského štúdia Schuller v hodnote 15.000 Eur • Vstavané značkové spotrebiče • Vstavaná komora pri kuchyni od Divendoor ako aj vstavané šatníkove skrine • Veľká moderná kožená sedačka Eurosofa v hodnote 7.000 Eur • Záhradný nábytok, kosačka a všetok vstavaný a volne stojaci nábytok

308 000 €
2 281,48 €/m²

M & D real s. r. o.
Výborne riešený 5 izbový RD v Chorvátskom Grobe

Výborne riešený 5 izbový RD v Chorvátskom Grobe

Lokalita: Dlhá, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Výborne riešeny 5-izb. rodinný dom v Chorvátskom Grobe Ponúkame Vám na predaj priestranný 5 izb.rodinný dom v nadštandardnom prevedení s nadčasovou dispozíciou. Dom sa nachádza v krásnej zastavanej lokalite Chorvátskeho Grobu v slepej ulici. V blizkosti je škola, škôlka, potraviny COOP Jednota, pošta, lekáreň. Rodinný dom je s výmerou 120 m2 + 30 m2 spodná terasa + 14 m2 horná terasa na pozemku o výmere 427 m2. Je riešený ako dvojdom s vlastnými obvodovými stenami, medzi ktorými je zvuková a protipožiarná izolácia. Predávame ho kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení: - základy zdvihnuté 50 cm nad úroveň zeme - zateplenie 15 cm polystyrénom - plastové 6 komorové okná s izolačnými 3 sklami - nerezové zábradlie - podlahové digitálne kúrenie s dotykovou reguláciou - predpríprava na alarm - obklad, dlažba, laminátové plávajúce podlahy, interierové dvere - sanita, batterie značky Grohe, závesné wc so spachovacím systémom Vitra Dispozícia: 1.podlažie: Vstupná chodba, kúpelňa (sprchový kút) s toaletou, izba, tech.miestnosť, kuchyňa s obývačkou s výstupom na priestrannú terasu. 2. podlažie: Izba s možnosťou predelenia na dve plnohodnotné spálne (v cene), šatník, kúpelňa (vaňa) s toaletou , izba Projekt je spracovaný do virtuálnej prehliadky. V prípade záujmu ho vieme poslať.

179 500 €
1 495,83 €/m²
+ 60 €/mes. energie
M & D real s. r. o.
Dizajnový 4 izbový rodinný dom

Dizajnový 4 izbový rodinný dom

Lokalita: Javorová Alej, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj nadčasový moderný projekt rodinného domu v lokalite Javorová Alej v Chorvátskom Grobe - časť Čierna voda. Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Rodinný dom má čistú výmeru 123,60 m2 + 35 m2 terasa a pozemok o výmere 605 m2. Rodinný dom sa predáva kompletne dokončený v Exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru. Exteriér - hliníkové okná s izolačným 3 sklom, exterierové hliníkové žalúzie schované do zateplenia, špeciálny exteriérový drevený obklad stien, dlažba na terase, zateplenie domu 20 cm polystyrénom, oplotenie celého pozemku vrátane parkovacích miest pred domom tak ako je to presne na Vizualizáciách. Interiér - podlahové kúrenie v celom dome v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne, nadštandardné použité materiály pre výber parkiet 35 farieb, interierových dverí 32 farieb, obklad z celého výberu v ponuke Siko kúpeľne, batérie značky Grohe, WC značky Vitra a dalších veľmi kvalitných materiálov. Rodinné domy sú vo výstavbe a dokončenie je naplánované na August 2017. Lokalita ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy - pred Obchodné centrum Zlaté piesky to je presne 6 km. Horúcou Novinkou je že len kúsok od domu ( cca 100 m) sa začína výstavba Obecnej Školy a Škôlky a práve bol dokončený FUN Park pre deti s množstvom preliezok, ihrísk, detského rybníka, altánku s grilom a iných atrakcií čo výrazne posúva túto lokalitu dopredu a je jedna z najoblúbenejších v tejto obci. Projekt je spracovaný aj do Virtuálnej reality v podobe prehliadky aby ste si vedeli predstaviť ako to bude vyzerať v reálnom priestore - v prípade záujmu to vieme poslať.

239 500 €
395,87 €/m²
+ 60 €/mes. energie
M & D real s. r. o.
Perfektný projekt 4 izb. Rodinného domu

Perfektný projekt 4 izb. Rodinného domu

Lokalita: Púpavová, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj výnimočný projekt Rodinných domov v lokalite Javorová Alej v Chorvátskom Grobe - časť Čierna voda. Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Rodinný dom má čistú výmeru 153,95 m2 + 29,5 m2 spodná terasa + 29,70 m2 horná terasa a pozemok o výmere 390 m2. Exteriér - špeciálny exteriérový drevený obklad stien, sklenené zábradlie na terase vrátane dlažby na terase, zateplenie domu 15 cm polystyrénom, izolačné 3 sklá vo farbe antracit, oplotenie celého pozemku vrátane parkovacieho miesta pred domom tak ako je to presne na Vizualizáciách. Interiér - sklenené zábradlie na schodoch, podlahové kúrenie na celom prízemí v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne. Dom je možné predávať aj kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení a to všetko podľa vlastného výberu v cene 199.500,- Euro – (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky grohe, závesné WC značky Vitra s grohe splachovacím systémom, laminátové plávajúce podlahy v celom dome – výber z 35 druhov, interierové dvere – výber z 32 druhov, krb). Rodinné domy sú momentále iba štyri a sú medzi sebou spojené iba garážou a aj tam je 5 cm dilatácia takže sú úplne samostatné. Rodinné domy sú vo výstavbe a dokončenie je naplánované na Máj 2017. Lokalita ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy - pred Obchodné centrum Zlaté piesky to je presne 6 km. Horúcou Novinkou je že len kúsok od domu ( cca 100 m) sa začína výstavba Obecnej Školy a Škôlky a práve bol dokončený FUN Park pre deti s množstvom preliezok, ihrísk, detského rybníka, altánku s grilom a iných atrakcií čo výrazne posúva túto lokalitu dopredu a je jedna z najoblúbenejších v tejto obci. Projekt je spracovaný aj do Virtuálnej prehliadky aby ste si vedeli predstaviť ako to bude vyzerať v reálnom priestore - v prípade záujmu to vieme poslať.

189 500 €
1 895 €/m²
+ 60 €/mes. energie
M & D real s. r. o.
Výnimočný projekt 4 izb. Rodinného domu

Výnimočný projekt 4 izb. Rodinného domu

Lokalita: Púpavová, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj výnimočný projekt Rodinných domov v lokalite Javorová Alej v Chorvátskom Grobe - časť Čierna voda. Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Rodinný dom má čistú výmeru 153,95 m2 + 29,5 m2 spodná terasa + 29,70 m2 horná terasa a pozemok o výmere 507 m2. Exteriér - špeciálny exteriérový drevený obklad stien, sklenené zábradlie na terase vrátane dlažby na terase, zateplenie domu 15 cm polystyrénom, izolačné 3 sklá vo farbe antracit, oplotenie celého pozemku vrátane parkovacieho miesta pred domom tak ako je to presne na Vizualizáciách. Interiér - sklenené zábradlie na schodoch, podlahové kúrenie na celom prízemí v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne. Dom je možné predávať aj kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení a to všetko podľa vlastného výberu v cene 209.500,- Euro – (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky grohe, závesné WC značky Vitra s grohe splachovacím systémom, laminátové plávajúce podlahy v celom dome – výber z 35 druhov, interierové dvere – výber z 32 druhov, krb). Rodinné domy sú momentále iba štyri a sú medzi sebou spojené iba garážou a aj tam je 5 cm dilatácia takže sú úplne samostatné. Rodinné domy sú vo výstavbe a dokončenie je naplánované na Máj 2017. Lokalita ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy - pred Obchodné centrum Zlaté piesky to je presne 6 km. Horúcou Novinkou je že len kúsok od domu ( cca 100 m) sa začína výstavba Obecnej Školy a Škôlky a práve bol dokončený FUN Park pre deti s množstvom preliezok, ihrísk, detského rybníka, altánku s grilom a iných atrakcií čo výrazne posúva túto lokalitu dopredu a je jedna z najoblúbenejších v tejto obci. Projekt je spracovaný aj do Virtuálnej prehliadky aby ste si vedeli predstaviť ako to bude vyzerať v reálnom priestore - v prípade záujmu to vieme poslať.

199 500 €
1 995 €/m²
+ 60 €/mes. energie
M & D real s. r. o.
Nadčasový 4 izbový Rodinný dom

Nadčasový 4 izbový Rodinný dom

Lokalita: Javorová Alej, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj nadčasový moderný projekt rodinného domu v lokalite Javorová Alej v Chorvátskom Grobe - časť Čierna voda. Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Rodinný dom má čistú výmeru 128,17 m2 + 35 m2 terasa a pozemok o výmere 600 m2. Rodinný dom sa predáva kompletne dokončený v Exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru. Exteriér - hliníkové okná s izolačným 3 sklom, exterierové hliníkové žalúzie schované do zateplenia, špeciálny exteriérový drevený obklad stien, dlažba na terase, zateplenie domu 20 cm polystyrénom, oplotenie celého pozemku vrátane parkovacích miest pred domom tak ako je to presne na Vizualizáciách. Interiér - podlahové kúrenie v celom dome v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne, nadštandardné použité materiály pre výber parkiet 35 farieb, interierových dverí 32 farieb, obklad z celého výberu v ponuke Siko kúpeľne, batérie značky Grohe, WC značky Vitra a dalších veľmi kvalitných materiálov. Rodinné domy sú vo výstavbe a dokončenie je naplánované na august 2017. Lokalita ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy - pred Obchodné centrum Zlaté piesky to je presne 6 km. Horúcou Novinkou je že len kúsok od domu ( cca 100 m) sa začína výstavba Obecnej Školy a Škôlky a práve bol dokončený FUN Park pre deti s množstvom preliezok, ihrísk, detského rybníka, altánku s grilom a iných atrakcií čo výrazne posúva túto lokalitu dopredu a je jedna z najoblúbenejších v tejto obci. Projekt je spracovaný aj do Virtuálnej reality v podobe prehliadky aby ste si vedeli predstaviť ako to bude vyzerať v reálnom priestore - v prípade záujmu to vieme poslať.

239 500 €
399,17 €/m²
+ 60 €/mes. energie
M & D real s. r. o.