Používaním stránok prevádzkovaných United Classifieds s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 21 186 novostavieb

Novostavby

BYTY NOBELOVA

BYTY NOBELOVA

Bratislava III - Nové MestoViac info
Bytový dom TATRA AVANTGARD

Bytový dom TATRA AVANTGARD

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1060
PNORF – 2i byt, 60 m2, náklady 60 €, novostavba

PNORF – 2i byt, 60 m2, náklady 60 €, novostavba

Lokalita: Leopoldov (Hlohovec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 2i byt, 59 m2, 3./3 p., pivnica, na ul. Hlohovecká cesta v Leopoldove. Novostavba podkrovného bytu má obe spálne JV orientácie, kuchyňa a kúpeľňa sú SZ. Nízke náklady na bývanie – 60 €. Bytový dom so 6 byt. jednotkami, s novou sedlovou strechou a zrekonštruovanými spol. priestormi sa nachádza v lokalite s okamžitým prístupom autom na D1. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

39 000 €
650 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – novostavba 5i RD, 132 m2, 243 m2, Rohožník

PNORF – novostavba 5i RD, 132 m2, 243 m2, Rohožník

Lokalita: Rohožník, Malacky (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 132 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu 5i rod. dvojdomu so sedlovou strechou v novej obytnej lokalite obce Rohožník okr. Malacky. Dispozícia nehnuteľnosti vychádza z projektu rodinného domu Aktuál 423, spoločnosti Euroline: prízemie – chodba, šatník, schodisko, kúpeľňa s toaletou, terasa (12 m2), 2x izba a kuchyňa, poschodie - 3x spálňa, balkón (4 m2), technická miestnosť, kúpeľňa a šatník. Holodom postavený z Ytongu (30 cm) a zateplený polystyrénom (14 cm) sa predáva s nasledujúcim vybavením a tech. stavom: plyn. kotol a podlahové kúrenie, vypínače, zásuvky, plastové okná a vchodové dvere, terénne úpravy vrátane zámkovej dlažby, plot z pletiva, externá fasáda, komín, keramický strop, podkrovie izolované minerálnou vlnou (26 cm), strešná krytina BRAMAC, rozvody sietí, odkvapový systém a hromozvod. Dom orientovaný J - S je napojený na všetky inžinierske siete. Dostupnosť obce s výbornou občianskou vybavenosťou autom: Malacky 12 km, Bratislava 49 km. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

93 000 €
704,55 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – 2i byt, 67 m2, balkón, r. 2008

Exkluzívne PNORF – 2i byt, 67 m2, balkón, r. 2008

Lokalita: Nábr. A. Hlinku, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Exkluzívne iba PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný 2i byt, 67 m2, s pivnicou a balkónom na sídlisku Dolná Sihoť v Hlohovci. Byt s nízkymi nákladmi (70 €/mesiac) na bývanie je orientovaný na južnú stranu. Novostavba bytového domu bola skolaudovaná v r. 2008 a je situovaná v oddychovej zóne mesta pri poliklinike (kúpalisko, zámocký park s jazierkom, cyklotrasa a povodie Váhu). Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

63 900 €
953,73 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – 2i byt, 62 m2, balkón, r. 2008

PNORF – 2i byt, 62 m2, balkón, r. 2008

Lokalita: Nábr. A. Hlinku, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj 2i byt, 64 m2, s pivnicou a balkónom na sídlisku Dolná Sihoť v Hlohovci. Byt s nízkymi nákladmi na bývanie je orientovaný na JZ stranu smerom k rieke Váh. Novostavba bytového domu bola skolaudovaná v r. 2008 a je situovaná v oddychovej zóne mesta pri poliklinike (kúpalisko, zámocký park s jazierkom, cyklotrasa a povodie Váhu). Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

64 000 €
1 032,26 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – 7i RD, 300 m2, r. 2002, unikátna lokalita

PNORF – 7i RD, 300 m2, r. 2002, unikátna lokalita

Lokalita: Dolné Zelenice (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 300 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj samostatne stojaci, dvojgeneračný, dvojpodlažný 7i rodinný dom s garážou a sedlovou strechou, nachádzajúci sa v skrytej uličke v historickom centre obce D. Zelenice. Dom je situovaný na hranici parku pri miestnom kaštieli v dosahu školy a obecného úradu. Pozemok južnej orientácie, o výmere 452 m2, je oplotený a rovinatý. Prízemie – 2x spálňa, jedna izba s kuchynským priestorom a jedálňou, kachľami a terasou, komora, samostatná kúpeľňa a toaleta. Poschodie – 4x izba (dve pred dokončením), samostatná kúpeľňa a toaleta. Vykurovanie a ohrev vody plyn. kotlom. Dom je napojený na všetky IS, okrem kanalizácie, má vlastnú žumpu. Rodinný dom, z 1/4 podpivničený, sa nachádza v peknom prostredí povodia rieky Váh. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: D1 – 7 min., Hlohovec 10 min a Trnava 15 min.. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

130 000 €
433,33 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – 11i rod. dom na bývanie aj podnikanie

PNORF – 11i rod. dom na bývanie aj podnikanie

Lokalita: Zábranie, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 300 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj samostatne stojaci 11 izbový rodinný dom na ul. Zábranie v Hlohovci. Úžitková plocha dvojpodlažnej nehnuteľnosti je 300 m2 vrátane 3x toaleta, 2x kúpeľňa, 3x pivnica a terasa. Vykurovanie – gamatky, ohrev vody – plyn. kotol, podkrovie je klimatizované. Výmera pozemku SZ orientácie je 500 m2 s možnosťou prístupu autom aj zo záhrady. Na pozemku s kopanou studňou sú všetky IS. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL - pnorf.realestate@hotmail.com. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

cena dohodou

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – pozemky, Banka - Červená veža

PNORF – pozemky, Banka - Červená veža

Lokalita: Banka (Piešťany)
Druh: Rekreačný pozemok   Úžítková plocha: 805 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj dva pozemky, 805 m2, 719 m2 s obecným vodovodom a elektrinou na pozemku v lukratívnej časti obce Banka - Červená veža. Nehnuteľnosti sa nachádzjú v tichom a peknom prostredí na južnom svahu Považského Inovca nad priehradou Sĺňava. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

30 €
0,04 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Rodinný dom, Košice IV, Košice - Barca

Rodinný dom, Košice IV, Košice - Barca

Lokalita: Košice IV - Barca (Košice)
Druh: Rodinný dom

Novostavba 5-izbového dvojpodlažného a dvojgeneračného rodinného domu v Barci. Dom má dva samostatné vchody. Na prízemí: priestranná vstupná hala s úložným priestorom pod schodami, kotolňa, práčovňa, sociálne zariadenie. Kuchyňa je prepojená s jedálňou a obývačkou. Z obývačky je východ na terasu. V kuchyni je špajza a v obývačke kachľový krb. V priestrannej kúpeľni je vaňa, sprchový kút a WC. Spálňa je so šatníkom a je z nej východ na záhradu. Na poschodí: kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou, vstavaná skriňa, dve samostatné izby, kúpelňa so sprchovým kútom a WC. Obe kuchyne sú so zabudovanými spotrebičmi. Vrchné poschodie domu sa nachádza nad garážou, čo zabezpečuje nerušené bývanie aj na poschodí. Garáž je pre tri autá. Možné parkovanie aj pred domom. V priestoroch garáže je kancelária a toaleta. Za domom je krásna záhrada s anglickým trávnikom a altánkom. Orientácia domu na V a záhrada na Z. Výmera pozemku: 537 m2. Uvedená predajná cena je vrátane provízie RK.

275 000 €
512,10 €/m²

Reality Košičan - Byty Košíc
Rezervované: NOVÝ 1-IZBOVÝ BYT S LOGIOU A VLASTNÝM KOTLOM 36m2, BOROVCE

Rezervované: NOVÝ 1-IZBOVÝ BYT S LOGIOU A VLASTNÝM KOTLOM 36m2, BOROVCE

Lokalita: Borovce (Piešťany)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 32 m²

Číslo ponuky: 100552, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk V obci Borovce, vzdialenej 8 km od kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj nový jednoizbový byt (garzónku) situovaný v 2-ročnej novostavbe murovaného obytného domu. Ponúkaný byt má úžitkovú plochu 32 m2 a dispozične pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou, ktoré spolu tvoria 1 priestor a kúpeľne so sociálnym zariadením-WC. Z obývacej izby je výstup na loggiu o rozlohe 4,2 m2. Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné. Okná sú plastové, interiérové dvere sú drevené s obložkovými zárubňami. V kuchyni je kuchynská linka vyrobená na mieru so zabudovanými kuchynskými spotrebičmi (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor). V priestrannej kúpeľni je vaňa, umývadlo, kotol aj práčka. Na stenách kúpeľne je keramický obklad, na podlahe je dlažba. Ostatná podlaha v byte je plávajúca z laminátových parkiet. Byt je svetlý, orientácia bytu je na juh. Ponúkaný byt sa nachádza na 2. poschodí v obytnom dome bez výťahu. Vykurovanie a príprava teplej vody je pomocou vlastného plynového kotla Viessmann umiestneného v kúpeľni. Vykurovanie je teplovodné radiátorové. Mesačné náklady na bývanie sú iba 82,- € (včítane elektriny, vody a plynu). Viac o ponúkanej nehnuteľnosti Vám porozprávajú priložené fotografie... K bytu patrí aj uzamykateľná pivnica s rozlohou 1,8 m2 umiestnená v spoločnej pivničnej miestnosti s oknami na prízemí objektu. Fasáda domu je zateplená, bytový dom je pripojený na všetky inžinierske siete (okrem kanalizácie, ktorá v obci zatiaľ nie je vybudovaná). Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku pred obytným domom, ale k ponúkanému bytu patrí aj 1 zakúpené parkovacie miesto. Okolie obytného domu je upravené, vysadené zeleňou. Spolu s výstavbou bytového domu bolo vybudované pre vlastníkov bytov aj veľké detské ihrisko s altánkom. Obytný dom je situovaný v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka). Byt je v osobnom vlastníctve, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

39 000 €
1 218,75 €/m²

BT Reality
LEXXUS-PREDAJ, 3i RD nízkoenergetický, Hradská ulica, Vrakuňa, BA II

LEXXUS-PREDAJ, 3i RD nízkoenergetický, Hradská ulica, Vrakuňa, BA II

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Na predaj nízko-energetický 3-izbový RD triedy "A", vo Vrakuni na Hradskej ulici v uzavretom areáli, s vlastným parkovaním pre 2 autá pre každý rodinný dom. Ekologická novostavba rodinného domu je situovaná v uzavretom areáli siedmich rodinných domov. Úžitková plocha domu je 85,35 m2 vrátane terasy o rozlohe 28,56 m2 a disponuje pozemkom o výmere 299* m2. Stavba je realizovaná z kvalitných materiálov, izolácie 150 mm a okien s troj-sklom. Tepelné čerpadlo a rekuperácia zabezpečuje vyšší štandard kúrenia, ohrevu vody, podlahového kúrenia a klimatizácie v nákladoch do 50,- EUR/mes. Kvalitné plastové okná sú chránené exteriérovými žalúziami s elektrickým ovládaním. Dispozícia rodinného domu: vstupná hala (4,77m2), technická miestnosť s WC (3,08m2), priestranná obývacia izba spojená s kuchynskou a jedálenskou časťou (39,77m2) s možnosťou výstupu na terasu vybavenú markízou s elektrickým ovládaním, dve spálne (12,5m2 a 15,11m2), kúpelňa s vaňou a WC (5,12m2). Lokalita: Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v okolí; v dostupnosti sa nachádza nákupné centrum AVION, IKEA, PHAROS. Rýchle napojenie na diaľničný obchvat D1. Cena nehnuteľnosti ako holodom : 205.000,- EUR so štandardom 209.000,-EUR *k domu patrí ešte spoluvlastnícky podiel ku komunikácii vo výške 1/7 z cca 300m2

205 000 €
2 411,76 €/m²

LEXXUS, a.s
Veľký byt na predaj - 114 m2 + 30 m2 terasy - mezonetová nadstavba na Čapajevovej ul.

Veľký byt na predaj - 114 m2 + 30 m2 terasy - mezonetová nadstavba na Čapajevovej ul.

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame Vám na predaj novostavbu/nadstavbu 4-izbového holobytu nachádzajúcu sa na 2.poschodí nízkopodlažného bytového domu na Čapajevovej ulici, v tichej časti mesta Prešov, cca 10 minút vzdialenej od centra mesta Prešov. Byt má celkovú výmeru 114 m2 (+ 15 m2 terasa + 15 m2 balkón orientované na juhovýchod, 3 m2 kotolňa), pozostáva z predsiene, z ktorej je vstup do špajze, kúpeľne a spoločenského priestoru obývacej izby prepojenej s kuchyňou. V kuchyni je okno s výhľadom do dvora a nachádza sa pri nej špajza. V obývačke je veľké francúzske okno s výstupom na priestrannú terasu orientovanú na juhovýchodnú sv. stranu s výmerou 15 m2. Na hornom poschodí sa nachádza spálňa so samostatným šatníkom, galéria a izba, ktoré sú samostatné, nepriechodné miestnosti, medzi nimi je situovaná veľká kúpeľňa s WC. Vstup do kúpeľne je možný aj zo spálne. Zo spálne a izby je výstup na veľký balkón s výmerou 15 m2. Bytový dom je tehlový (Ytong lambda), zateplený (minerálna vlna), podpivničený, bez výťahu. Byt predstavuje nadštandardnú ponuku z hľadiska prevedenia výstavby (nadštandardné materiály - YTONG lambda 375 mm,, minerálna vlna 60 mm, železobetónové stropy, železobetónové liate schodisko, sadrové potery, sadrové omietky, podlahové vykurovanie REHAU, regulácia vykurovania v každej miestnosti, samostatné vykurovanie a ohrev teplej vody plynovým kotlom, 2x podomietkové WC Geberit, úpravňa pitnej vody prístrojom BRILON EA (úprava tvrdosti vody), plastové 7 komorové okná s izolačným trojsklom v imitácii dreva, profil Salamander, kvalitné kovanie, kamerový domový vrátnik, dátové a Tv rozvody v celom byte. Mesačné náklady na prevádzky bytu sú v sume cca 100 Eur. Parkovanie je zabezpečené na vyhradených parkovacích miestach pred bytovým domom. V bytovom dome je len 6 bytov. V blízkosti sa nachádza úplná občianska vybavenosť (predajňa potravín - Milk Agro, CBA, nonstop lekáreň, škôlka, škola, zastávky MHD, reštaurácie, kaviarne, ...) CENA: 119.999 EUR (možnosť dohody) Možnosť financovania bankovým úverom, ktorý Vám zabezpečíme s najlepšími podmienkami na trhu bezplatne. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Mgr. Ladislav Šandor tel.: 0918 528 326, 0948 362 720 e-mail: sandor@urbanreal.sk web: www.urbanreal.sk Rozmýšľate nad predajom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO 0911 362 720

119 999 €

Urbanreal realitná kancelária
Nová chata so súkromným vstupom k vode na Domaši - Monike na predaj

Nová chata so súkromným vstupom k vode na Domaši - Monike na predaj

Lokalita: Holčíkovce (Vranov nad Topľou)
Druh: Chata a chalupa

Ponúkame Vám na predaj novú modernú chatu na Domaši, časť Monika, katastrálne územie Holčíkovce. Chata sa nachádza v okrajovej časti rekreačnej oblasti, priamo pri vodnej nádrži, má súkromný priamy vstup do vody s panelovou úpravou pre kotvenie člnu, jachty. Prístup k chate je po spevnenej panelovej obecnej ceste, pred chatou je parkovisko pre parkovanie min. 4 áut na súkromnom pozemku. Rozprestiera sa na pozemku s celkovou výmerou 272 m2, z ktorého sa odpredáva 1/2. Chata je 3 podlažná murovaná (YTONG 25 cm + zateplenie), má k dispozícii 5 izieb s úžitkovou plochou 94 m2, veľkú terasu s výmerou cca 20 m2 s krásnym výhľadom na Domašu a upravený pozemok s exteriérovým krbom a priamym vstupom do vody. Chata je kompletne vybavená na trvalé bývanie, je vykurovaná el. konvektormi a interiérovým krbom, má vlastný ohrev teplej vody prostredníctvom el. bojlera, k dispozícii má plnohodnotnú kúpeľňu, 2x WC, zariadenú kuchyňu, 2x obývačku a 3 samostatné miestnosti, drevená obklady, parkety, drevené interiérové schodisko. Chata je napojená na verejný vodovod, má vlastnú žumpu, samostatné meranie eli. Chata je chránená zabezpečovacím systémom. Vo vedľajšom objekte je možnosť využívania lodenice a yacuzzi. Chata bola kolaudovaná v roku 2009, predáva sa 1/2 znázornenej budovy, chata je čiastočne zariadená. Cena: 93.000 Eur (možnosť dohody) Možnosť financovania hypotekárnym úverom, ktorý Vám sprostredkujeme bezplatne! Možnosť odkúpenia Vašej starej nehnuteľnosti v hotovosti! V prípade záujmu kontaktujte makléra: Mgr. Ladislav Šandor tel.: 0918 528 326, 0948 362 720 e-mail: sandor@urbanreal.sk web: www.urbanreal.sk Rozmýšľate nad predajom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO 0911 362 720

93 000 €

Urbanreal realitná kancelária
Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, Poprad - centrum

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, Poprad - centrum

Lokalita: Poprad (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné 3 izbové byty v Poprade, v novo postavenom bytovom dome na ulici Popradské brigády. Bytový dom bol skolaudovaný v októbri 2014. Bytový dom je umiestnení v kľúčovej lokalite v centre mesta. Nachádza sa na 1. poschodí z 5. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová a bytový dom je zateplený. Centrálne vykurovanie vlastnou kotolňou. Podlahová plocha bytu je 72 m2, na každom poschodí sa náchadza iba 1 byt, zaručené súkromie. Byt ma vlastnú komoru, v cene bytu štandardne sanita, obklady, dlažby, podlaha, plastové okná s izolačným dvojsklom. Kúpelňa je samostatná s oddeleným WC. Orientácia bytu na J-Z. Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, centrum, zateplený bytový dom. cena 87 990 €. Realitná kancelária TVOJE BÝVANIE s.r.o. U nás máte všetko na jednom mieste.. (predaj / prenájom nehnuteľností, hypotéky, poistenie domu a vinkulácia pre banku) Sme špecialisti na hypotéky s 20 ročnými skúsenosťami na Slovenskom trhu. Poskytujeme províziu pre klienta za všetky realizované služby a právne služby zdarma. Vyhotovíme kúpne zmluvy o predaji nehnuteľnosti, vkladové listiny na kataster a samozrejme predávajúci neplatí žiadne poplatky za predaj. Ako zviditeľníme Vašu nehnutelnosť? - 25 najnavštevovanejších internetových portálov - Facebook - Azet - Noviny - Avizo, Inzercia, letáky - Sieť realitných maklérov (interných aj externých)

87 990 €
1 222,08 €/m²

Tvoje Bývanie s.r.o.
Na predaj 2 izbový byt s loggiou, novostavba, Smižany

Na predaj 2 izbový byt s loggiou, novostavba, Smižany

Lokalita: Smižany (Spišská Nová Ves)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Ponúkame Vám na predaj, 2 izbový byt v novostvabe, v obci Smižany. Plocha bytu je o výmere 59 m2, s terasou72 m2. Byt pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, kúpelne, toalety a chodby. Kuchyňa je prepojená s obývacou miestnosťou. Novostavba je postavená a skolaudovaná v roku 2013. Bytovka má vlastnú kotolňu na vykurovanie, výťah, parkovacie miesta. Pri výstavbe boli použité najmodernejšie a najekologickejšie materiály, tie zaručia nízke náklady na bývanie. Poloha bytového domu ponúka všetko to, čo je potrebné pre bezproblémový rodinný život. Pešou chôdzou je dostupná: materská škôlka, základná škola, 2 maloobchodné predajne potravín, Slovenský raj, zastávka MHD. Cena bytu je 56 990 € s terasou 58 990 €. Realitná kancelária TVOJE BÝVANIE s.r.o. U nás máte všetko na jednom mieste.. (predaj / prenájom nehnuteľností, hypotéky, poistenie domu a vinkulácia pre banku) Sme špecialisti na hypotéky s 20 ročnými skúsenosťami na Slovenskom trhu. Poskytujeme províziu pre klienta za všetky realizované služby a právne služby zdarma. Vyhotovíme kúpne zmluvy o predaji nehnuteľnosti, vkladové listiny na kataster a samozrejme predávajúci neplatí žiadne poplatky za predaj. Ako zviditeľníme Vašu nehnutelnosť? - 25 najnavštevovanejších internetových portálov - Facebook - Azet - Noviny - Avizo, Inzercia, letáky - Sieť realitných maklérov (interných aj externých)

56 990 €
791,53 €/m²

Tvoje Bývanie s.r.o.
Rodinný dom, Bungalov na mieru pre vás.

Rodinný dom, Bungalov na mieru pre vás.

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 94 m²

Ponákame výstavbu bezbariérový nízkoenergetický rodinný dom určený pre 4- až 5-člennú rodinu Veľmi rýchla výstavba vďaka jednoduchému tvaru domu a strechy Kompaktná dispozícia, oddelená časť rodičovskej spálne s vlastnou kúpeľňou Veľká obývacia izba priamo nadväzuje na nádhernú terasu, krb v strede dispozície umožňuje priame vykurovanie priľahlých miestností Veľká terasa umožňuje stolovanie v exteriéri Vďaka eliminácii vnútorných nosných stien je možná voľná variabilita priestoru bez obmedzenia a bez nutnosti zmeny statiky Svetlovod zabezpečuje príjemné denné svetlo aj v strede dispozície Projekt prináša európsky štandard v katalógových projektoch s výškou vnútorných dverí 210cm Použitá je slovenská tehla. V cene je štandart-podlahy, sanita, kúrenie, okná, vnútorné priečky, Bez kuchynskej linky. Bez pozemku. Cena: 65000€ Klára Kollárová 0903 406 534 klarakollarova@santabarbara.sk

65 000 €
691,49 €/m²

Santa Barbara real, s. r. o.
Novostavba rodinného domu v Gabčikove

Novostavba rodinného domu v Gabčikove

Lokalita: Gabčikovo, Gabčíkovo (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Ing. Ildikó MARCZELLOVÁ ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu ticípu bungalov postavenú v roku 2005 zo stavebného materiálu PORFIX. Pozemok 5,5 árov, obytná plocha 140 m2. Dom pozostáva z predsiene, z 3 izieb, z obývačky s kuchyňou, WC, priestrannej kúpeľne s vaňou aj so sprchovacím kútom, garáže (16 m2) . Na podlahe je obkladová dlažba a laminátová podlaha. V kuchyni je pekná moderná kuchynská linka so vstavanými elektrickými spotrebičmi, v obývačke je krb. Z obývačky je výstup na terasu. V pekne upravenej záhrade je grilovací krb a vedľajšie miestnosti slúžiace ako úložný priestor. Kúrenie : podlahové kúrenie, plynové kúrenie s radiátormi. Mesačné režijné náklady sú veľmi nízke : do 100 €. Pekný dom pre náročných ! Cena : 114 990 €, dohoda možná ! Kontakt : 0911 226 315, ildiko.marczellova@gmail.com

114 990 €
821,36 €/m²

Respect Real, s. r. o.
Novostavba rodinného domu za skvelú cenu v Kráľovi

Novostavba rodinného domu za skvelú cenu v Kráľovi

Lokalita: Kráľovičove Kračany (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v katastrálnom území Kráľovičové Kračany (4 km od Dunajskej Stredy, 47 km od Bratislavy). Dom sa nachádza na 3,5 árovom pozemku s možnosťou dokúpenia ďalšieho 3,2 árov. Dom s rozlohou 85 m2 sa predáva v stave holodom. Dom je postavený z tehál typu Heluz Family hr. 38 + zateplenie , na povale je úložný priestor cca. 30 m2.Dispozične je riešený nasledovne: obývačka s kuchyňou, 2 spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom spolu s WC, príprava na krb. Kúrenie je podlahové elektrické, žumpa 12 cm3. Cena: 69 990 Eur. Kontakt: 0911 226 315, ildiko.marczellova@respectreal.sk

69 990 €
823,41 €/m²

Respect Real, s. r. o.
Rodinný dom na predaj v kľudnej lokalite

Rodinný dom na predaj v kľudnej lokalite

Lokalita: Bellova Ves (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

RESPECT REAL predáva rodinný dom (bungalov), holodom v obci Bellova Ves, s možnosťou dokončenia po dohode. Pozemok cca 500 m2 , dom má rozlohu 90 m2 . Pripravené sú dvere, zárubne a parkety. V dome je pripravené miesto pre krb. K dispozícii sú 2 izby, obývačka spojená s kuchyňou, technická miestnosť, WC, kúpeľňa, terasa. Cena je 84 990 eur. Kontakt: 0915984795 alebo 0911 226 315 alebo silvia.kurtulikova@respectreal.sk

84 990 €
944,33 €/m²

Respect Real, s. r. o.
Veľmi pekný, moderný veľkometrážny, zariadený 3-izbový byt na predaj

Veľmi pekný, moderný veľkometrážny, zariadený 3-izbový byt na predaj

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj 3-izbový veľkometrážny byt s rozlohou 85m2 s 2 balkónmi na ulici Nová Ves. Byt má vlastné kúrenie, prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012, nachádza sa na 2.poschodí 4-poschodového 10-ročného bytového domu. Je krásne, vkusne, moderne zariadený: znížený strop s bodovým osvetlením, nové interiérové dvere, vchodové dvere, parkety, vstavané skrine, dlažby. Nová moderná kuchynská linka so všetkými vstavanými elektrospotrebičmi. V byte je aj klimatizácia, vnútorné a vonkajšie žalúzie, plastové okná. Kúpeľňa je tiež prerobená, je v nej sprchovací kút. Byt sa predáva z väčšej časti zariadený. Cena 61 990 Eur. OPLATÍ SA POZRIEŤ! Kontakt: 0911 226 315, ildiko.marczellova@respectreal.sk

61 990 €

Respect Real, s. r. o.
Krásny rodinný dom 2 km od Dunajskej Stredy

Krásny rodinný dom 2 km od Dunajskej Stredy

Lokalita: Blažov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj krásny, 15-ročný štvorizbový rodinný dom s obytnou plochou 140m2 v kľudnej ulici obce Blažov (2 km od Dunajskej Stredy). Dom je poschodový, nachádza sa na krásne upravenom 8-árovom pozemku. Konštrukcia domu: tehla (40). K domu sú 2 garáže, rozloha 30 m2 a 35 m2, jedna je aj podpivničená a používa sa ako posilňovňa. V obci je kanalizácia, ktorá je dovedená k domu, ale zatiaľ sa používa žumpa na odvedenie odpadových vôd. Kúrenie je na plyn s radiátormi aj s krbom, kotol je nový. Režijné náklady: do 150-200 Eur mesačne. Okná sú kvalitné drevené eurookná, aj dvere sú z kvalitného materiálu, škridle Bramac, medený odkvapový systém. Je aj studňa na polievanie záhrady, v záhrade je závlahový systém. Brána je eletrická. Cena: 113 000 Eur. Kontakt: 0911 226 315, ildiko.marczellova@respectreal.sk

113 000 €

Respect Real, s. r. o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1060