Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 7 projektov

Developermi projektované byty v Žiline

Park pod Kolibou

Park pod Kolibou

Bratislava III - Nové MestoViac info
Jarabinky

Jarabinky

Bratislava II - RužinovViac info
Sokolská Residence

Sokolská Residence

Bratislava I - Staré MestoViac info
Rezidencia Okružná

Rezidencia Okružná

Lokalita: Veľká Okružná, Žilina (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Pripravujeme kompletnú rekonštrukciu bytového domu na ulici Veľká Okružná v centre mesta Žilina. Bytový dom so zachovaným nádychom histórie bude pozostávať z 15-tich bytových jednotiek (5 poschodí) a nebytových priestorov, a to: 1 - izbový byt ( cca 33 m2 ) 1 - izbový byt ( cca 37 m2 ) 2 - izbový byt ( cca 44 m2 ) 2 - izbový byt ( cca 48 m2 ) 3 - izbový byt ( cca 70 m2 ) 4 - izbový byt ( cca 81 m2 ) 4 - izbový byt ( cca 96 m2 ) nebytový priestor ( cca 76 m2 ) nebytový priestor ( cca 47 m2 ) + terasy, balkóny, pivnice Bytový dom prechádza kompletnou rekonštrukciou a bude v ňom dobudovaný výťah. Výhodami bývania v tomto bytovom dome bude vlastné plynové kúrenie v každom byte, čo zabezpečí minimálne náklady na energie a možnosť dokúpiť si parkovacie miesto v uzavretom dvore priamo za bytovým domom. Bytový dom aj samotné byty budú mať štatút novostavby.

Cena dohodou
RENOME REAL
Bulvár residence

Bulvár residence

Lokalita: Komenského, Žilina (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt má 44 jedinečných bytových jednotiek, ktoré sú premyslené do najmenšieho detailu. Pri návrhu architektonických riešení sme kládli dôraz nielen na modernosť, ale aj funkčnosť, energetickú úspornosť a priaznivú cenu. Byty budú predávané v štádiu “holobyt”. Samozrejme je možné byt dorobiť vrátane kompletného vybavenia od kúpeľne až po kuchynskú linku podľa individuálnych požiadaviek klienta. Vzhľadom na dlhodobý problém s parkovaním v Žiline, sme pre všetkých budúcich majiteľov pripravili 71 parkovacích miest, hneď pri dome. Z toho 5 parkovacích miest je určených pre imobilných obyvateľov. V útulnej kaviarni na prízemí si môžete vychutnať kvalitnú kávu alebo sa naštartovať rýchlymi raňajkami. Pridanou hodnotou je priľahlý Bôrický park, ktorý ponúka široké možnosti relaxu a športového vyžitia. Na prvom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať priestory pre gastronomické prevádzky, bankové pobočky, predajne a služby – kaderníctvo, kozmetika alebo masáže…

od 51 770 €
od 2 573 €/m2
Bulvar residence s.r.o.
Elektrárne

Elektrárne

Lokalita: Žilina-Staré mesto (Žilina)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Zámerom projektu je prinavrátiť bývanie do centra mesta a dať mu aj kultúrne funkcie. Projekt Elektrárne má tvoriť okolo 70 bytov, 4 000m2 občianskej vybavenosti. Mal by tu vzniknúť malý trh, škôlka, škola, zdravotné stredisko a administratíva.

Cena dohodou
ISTROFINAL, a. s.
Rudiny II

Rudiny II

Lokalita: Žilina-Hliny (Žilina)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Do urbanisticko-architektonického návrhu boli spracované pripomienky Stavebnej komisie a občanov. Na základe ich pripomienok boli vykonané nasledovné podstatné zmeny: bytové domy sú oproti pôvodnému návrhu posunuté na vzdialenosť 45 metrov od panelového domu Bajzova 26 - 34 namiesto plánovaného parkoviska vznikne detské ihrisko s parkovou časťou bytové domy boli znížené o 2 podlažia v prvej etape budú postavené 4 bytové domy, v ktorých bude spolu cca 90 bytov a priestor pre drobné služby (pošta, kaderníctvo, notár, zubár a podobne...) druhá etapa, v ktorej má pribudnúť obchodná zóna a 1 bytový dom, bude dočasne pozastavená boli zapracované pripomienky Komisie životného prostredia a Dopravnej komisie

Cena dohodou
ISTROFINAL, a. s.
INDUSTRA Bôrik - POLYFUNKČNÉ CENTRUM

INDUSTRA Bôrik - POLYFUNKČNÉ CENTRUM

Lokalita: Žilina-Bôrik (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Príjazd tvorí súkromná komunikácia vo vlastníctve majiteľov obchodných priestorov, administratívnych priestorov, bytov a prístupná ich klientom . Projekt budovy sa skladá z piatich podlaží. Komfort užívania budovy dopĺňa priestranný výťah. Prízemie tvoria obchodné priestory, prvé a druhé poschodie je zamerané na administratívne priestory a služby. Na štvrtom a piatom poschodí sú umiestnené exkluzívne bytové jednotky s peknými terasami. Parkovanie je zabezpečené dostatkom parkovacích miest v rámci areálu.

Cena dohodou
Industra invest s.r.o
Slnečná Terasa 2

Slnečná Terasa 2

Lokalita: Mateja Bela, Žilina-Hájik (Žilina)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Tento nový obytný súbor je projektom spoločnosti PTM-BYTY, s.r.o. Žilina a je pokračovaním práve ukončeného obytného súboru Slnečná terasa 1, na ktorý architektonicky nadväzuje a s ktorým po ukončení bude tvoriť jeden spoločný areál. Slnečná terasa sa nachádza v Žiline na slnečnej-južnej časti sídliska Hájik, v katastrálnom území Závodie, na križovatke Hôreckej cesty a ulice Mateja Bela. Bytový dom je zložený z 3-och sekcií, krajné sú 6 podlažné a stredná je 7 podlažná. Každá sekcia bude mať samostatný vchod z prednej strany a sekcie E a F aj vchod z podzemnej hromadnej garáže. Sekcie budú mať samostatné komunikačné jadrá a vlastné plynové kotolne. Na 1.NP. sú umiestnené skladové priestory pre byty, parkovanie osobných automobilov a vstupy do objektov. V objekte sú navrhnuté 3 typy 2-izbových bytov, 3-izbové a 4-izbové byty. Byty sú vybavené v štandarde s možnosťou personalizácie. Každý byt bude mať veľkú, 2m širokú terasu orientovanú na juhozápadnú stranu. Krajné byty v každej sekcii budú mať zo severovýchodnej strany kuchyňu s balkónom a spálne, obývacie izby a detské izby sú orientované na juhozápad.

od 88 862 €
od 1 417 €/m2
PTM-BYTY, s.r.o.
Bytový dom Nad sadom

Bytový dom Nad sadom

Lokalita: Slnečné námestie, Žilina-Hájik (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V projekte sa nachádza 54 bytov s dobrým dispozičným riešením, obchodné priestory a dostatočný počet parkovacích a garážových státí v suteréne a na prízemí domu, ako aj na priľahlom pozemku. Byty sa predávajú ako holobyty, ku každému bytu prislúcha balkón a murovaná pivničná kobka. Energetická hospodárnosť budovy podľa energetického certifikátu: B 1.PP je určené pre parkovanie osobných áut, na 1.NP. sú umiestnené obchodné priestory a skladové priestory pre byty, parkovanie osobných automobilov a vstupy do objektov. Na ostatných podlažiach sú navrhnuté 1-izbové byty a 2-izbové byty. Byty sú vybavené v štandarde s možnosťou personalizácie. Všetky byty sú navrhnuté tak, aby spĺňali príslušnými normami kladené plošné, priestorové a hygienické požiadavky a štandardy. Murivo oddeľujúce jednotlivé byty je realizované po konzultácii s odborníkmi na akustiku medzi bytmi. Obvodový plášť bude zateplený fasádnym systémom z polystyrénu a strecha tepelnou izoláciou z minerálnej vaty. Stavba bude realizovaná v súlade s vyjadrením a protihlukovými opatreniami požadovanými Úradom verejného zdravotníctva.

od 43 500 €
od 1 327 €/m2
Realitné centrum RED