Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 120 projektov

Developerske projetky bytov

Nova mytna

Nova mytna

Bratislava I - Staré MestoViac info
Slnecnicova

Slnecnicova

BernolákovoViac info
Rača Čistinky

Rača Čistinky

Bratislava III - RačaViac info
1 2 3 4 5 6
TuBudemByvat.sk

TuBudemByvat.sk

Lokalita: Slovenský Grob (Pezinok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Stabilné zázemie je pre človeka základ, a preto má celý projekt rodinný charakter. Vieme, aké sú súčasné trendy a potreby ľudí, a preto už od začiatku ponúkame nadštandardnú kvalitu za viac ako priaznivú cenu. To je tiež jedným z dôvodov, prečo projekt budujeme v lokalite s takmer ukončenou výstavbou – aby ste si svoje nové bývanie mohli vychutnáť v úplnom pokoji obklopení nádherným prostredím Slovenského Grobu. V jednom objekte sa nachádza iba deväť bytových jednotiek s rozlohou od 37,10 m2 do 83,03 m2, pričom v ponuke sú iba dva 1-izbové byty, osem 2-izbových a osem 3-izbových bytov. Na stavbu používame kvalitné materiály a overené stavebné postupy, preto zákazník kupuje nielen byt, ale aj zaručenú istotu a dlhodobú spokojnosť. Všetky byty na prízemí disponujú vlastnou predzáhradkou, čím získavajú charakter rodinného domu, no nestrácajú nič na výhodách bytu. Je už len na Vás, pre ktorý typ bývania sa rozhodnete.

od 81 900 €
od 1 263 €/m2
M & D real s. r. o.
Rovinka park - bytové domy

Rovinka park - bytové domy

Lokalita: Rovinka (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Rovinka - Park ponúka v 5 obytných domoch na predaj 2,3 a 4 izbové byty z celkového počtu 84 bytov. Projekt je umiestnený v novovybudovanej časti Rovinky v blízkosti zástavby rodinných domov. Bytové domy sú trojpodlažné s rovnou strechou, terasami a zábradlím. Byty na prízemí majú väčšie terasy a niektoré aj predzáhradky. Celé okolie bude zazelenené, s výsadbou trávnikov a nižších drevín. Ceny bytov už od 69.900 € zahŕňajú štandardné vybavenie okrem KL, parkovacie státie a k niektorým bytom prislúcha aj pivničná kobka. Možnosť kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru.

od 70 000 €
od 1 487 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Nové Šuty

Nové Šuty

Lokalita: Uhliská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obytná zóna Nové Šuty ponúka svojim budúcim obyvateľom kľudné a pokojné obytné prostredie s kvalitou vidieckeho bývania vo výbornom kontakte s mestom v 3.izbových bytoch a 4.izbových rodinných domoch. Obytná zóna sa nachádza na ulici Uhliská. Základnou požiadavkou pri plánovaníobytného súboru bolo vytvoriť komfortné súkromné bývanie prispôsobené mierke vidieka v meste. Tomuto cieľu bol podriadený urbanizmus zóny ako i architektonický koncept objektov.Koncept vytvára niekoľko foriem vnútroblokov s množstvom zelene. Systém upokojených komunikácii zvyšuje intimitu jednotlivých blokov. Výška zástavby jednotlivých domov sú dve nadzemné podlažia, alebo dve nadzemné podlažia a podkrovie. Architektonické riešenie zóny spája prvky modernej i klasickej architektúry - ako tvaroslovnými prvkami tak i použitými materiálmi.

od 121 511 €
od 1 640 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Dubový vŕšok

Dubový vŕšok

Lokalita: Kataríny Franklovej, Pezinok (Pezinok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Dubový vŕšok je situovaný len 10 km od Bratislavy pod Malými Karpatmi. Lokalita má výborné napojenie na hlavný ťah do Bratislavy a napriek tomu to máte na skok do prírody. V projekte Vás čakajú veľkometrážne byty s dispozíciou, ktorá dbá na veľké a svetlé miestnosti, alebo radové rodinné domy. V blízkosti komplexu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Do 500 metrov od projektu sa nachádza základná a stredná škola, škôlka, obchodná zóna (Mólo, Tesco, Lidl), plaváreň, tenisové kurty, futbalový štadión, Judo hala, basketbalová hala a taktiež volejbalová hala. Táto lokalita je veľmi kľudná a vhodná pre rodiny s deťmi.

od 108 894 €
od 1 376 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
ROVINKA - Nové Centrum

ROVINKA - Nové Centrum

Lokalita: Rovinka (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

SKOLAUDOVANY 2013. Projekt Nové centrum je funkčne rozdelený do niekoľkých blokov. Najbližsie k hlavnej komunikácii sú dva trojpodlažné polyfunkčné objekty v tvare L s najvyšším 4 ustúpeným podlažím, vo vnútri lokality je situovaný bytový dom B a radové rodinné domy

od 94 900 €
od 1 506 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
BYTOVÉ DOMY NEJEDLÉHO - Znížené ceny

BYTOVÉ DOMY NEJEDLÉHO - Znížené ceny

Lokalita: Nejedlého, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

BYTY S BALKÓNOM A ŠTANDARDNÝM VYBAVENÍM CENY 3 izb. bytov už od 139.920,- € s DPH. SKOLAUDOVANÉ !!! Projekt je tvorený 3 bytovými domami, v 1. etape výstavby bol realizovaný bytový dom A, ktorý je už dlhšie obývaný. Investorom a realizátorom výstavby 2. etapy je spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. Výstavba bytových domov B a C bola zahájená dňa 04.10.2011 a aktuálne je SKOLAUDOVANÁ !!! V ponuke bolo pôvodne 166 bytových jednotiek ponúkajúcich bývanie v 1- až 4-izbových bytoch. Každý z bytov disponuje balkónom alebo terasou. Parkovanie je zabezpečené komfortne v podzemných garážach na dvoch podlažiach pod bytovým domom. Ponuka zahŕňa aj výber piv. kobky.

od 139 920 €
od 2 078 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
CITYHOUSE RUŽINOV

CITYHOUSE RUŽINOV

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V najobľúbenejšej bratislavskej časti Ružinov sa v júni 2015 začala výstavba výnimočného projektu bytového domu CityHouse Ružinov. Projekt sa realizuje v časti Pošeň na pozemku medzi ulicami Ružinovská/Exnárova/Chlumeckého/Ivana Horvátha . Dom tvorí celkovo 91 bytov a apartmánov /1,2,3 a 4 izbové/ .Výnimočnosť projektu okrem skvelej lokality spočíva najmä v tom, že väčšina bytov má terasu! Navyše každý byt má sklad priamo na poschodí . Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory. Parkovanie je zabezpečené na garážových státiach v suteréne a na vonkajšich státiach pri dome.

od 92 900 €
od 1 615 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
AVANA Residence

AVANA Residence

Lokalita: Bezručova, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový projekt ponúka tiché a pohodlné bývanie v uzavretom areáli novostavby za rozumné ceny, ktoré sú dostupné pre každého. Obytný súbor tvoria dva bytové domy s 2 a 3 izbovými bytmi, ktoré majú ideálnu výmeru a praktickú dispozíciu. Avana ponúka na výber viaceré dispozičné riešenia bytov s rovnakým počtom izieb a výmer. Pri výstavbe developer dbal aj na kvalitu bývania a potreby obyvateľov. Na spoločnom pozemku v uzavretom areáli medzi dvoma obytnými domami a jestvujúcimi 30 ročnými stromami vznikne parkovo upravená oddychová zóna s lavičkami a grilom pre príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi bez priameho kontaktu s parkujúcimi autami. Výhody projektu : - vynikajúca cena, 2-izb. byt od 79 000 € 3-izb. byt od 101 000 € - ku každému bytu pivnica v cene - každý byt má balkón alebo loggiu - parková úprava vrátane jestvujúcich stromov - uzavretý areál pre obyvateľov - vstup do sportparku www.sportpark.sk - výhodné hypotekárne úvery

od 79 650 €
od 1 427 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Rača Tower a Rača Gate

Rača Tower a Rača Gate

Lokalita: Závadská, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt bytových domov „Rača Tower „ a „Rača Gate“ sa realizuje v príjemnom prostredí sídliska Záhumenice na Závadskej ulici. Projekt obsahuje celkovo 114 bytov, z toho bytový dom Tower na 16.poschodiach ponúka 4 obchodné priestory a 64 dvoj a trojizbových bytov, bytový dom Gate na 5.poschodiach celkovo 50 dvoj a trojizbových bytov. Každý byt má v cene pivnicu a tiež loggiu alebo balkón. K bytom je možné prikúpiť si garážové alebo vonkajšie státie. Lokalita domov umožňuje priame komunikačné napojenie s MHD /autobus, električka/ do ostatných častí Bratislavy. V blízkosti domov sú k dispozícii obchody, reštaurácie, škôlka, škola, fitness. Ceny bytov sú nastavené tak, aby uspokojili každého záujemcu o kvalitné a pekné bývanie.

od 89 775 €
od 1 378 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
POLYFUNKČNÝ DOM GAŠTANOVÝ HÁJIK - BYTY A OBCHODY

POLYFUNKČNÝ DOM GAŠTANOVÝ HÁJIK - BYTY A OBCHODY

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Ponúkame Vám na predaj byty a obchodné priestory v skolaudovanej novostavbe v Bratislave-Nové Mesto, Račianska ul. Byty sa nachádzajú na 1.,2. a 3.poschodí s výťahom. Celkový počet bytov: 27. Skladba aktuálnych bytov: na predaj posledný 2izb.byt a 4ks 3 izbové byty. Ku každému bytu prislúcha pivnica. Všetky byty majú balkón alebo loggiu. Byty sa odovzdávajú v stave holobyt, príp. dokončené na kľúč. Orientácia bytov: juhozápadná. Posledné 3ks Obchodné/Kancelárske priestory sú na prízemi s výmerou od 34 do 64 m2. Parkovanie: vonkajšie státia na súkromnom uzavretom pozemku

od 51 510 €
od 1 400 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Byty pri potoku

Byty pri potoku

Lokalita: Jána Ondruša, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Byty pri potoku je projekt, ktorý ponúka bývanie trochu inak. Skladá sa z troch bytových víl, v každej z nich iba šesť bytov a je umiestnený v novovzniknutej lokalite, pri stupavskom potoku, čo investor využil a stavbu osadil vzhľadom na existujúcu prírodu a okolie. Tým pádom ponúka súkromné a zaujímavé bývanie, čo uspokojí aj náročnejšieho klienta. V ponuke sú 1 až 4 izb. byty, každý z bytov má vlastnú pivnicu a veľkú terasu, prízemné byty pekný pozemok končiaci sa na brehu potoka.

od 118 900 €
od 1 389 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Hviezdne bývanie - nové 2 - 3 izbové byty za dostupné ceny v 32 bytových domov, obec Hviezdoslavov

Hviezdne bývanie - nové 2 - 3 izbové byty za dostupné ceny v 32 bytových domov, obec Hviezdoslavov

Lokalita: Hviezdna, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Architekti kládli hlavný dôraz na malopodlažnú bytovú zástavbu v modernom štýle, ktorá flexibilne rieši požiadavky klientov. Na uvedenom architektonickom riešení sa podieľala firma APROX s.r.o. Bratislava, ktorá v projekte využila odborné skúsenosti pri projektovaní malometrážnych bytov. Dôraz kládli aj na energetickú samostatnosť a hospodárnosť každého bytu. Celkovo bude budúcim obyvateľom k dispozícii 32 bytových domov s počtom až do 500 bytových jednotiek. V ponuke sú 2 a 3 izbové byty v rozlohe od 38 do 82 m², v štandardnom prevedení s cenami od 50500, - EUR s DPH, pričom majú buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj. Bytové jednotky sú murované z tehál, zateplené modernými zateplovacími systémami s juhozápadnou a severovýchodnou orientáciou. Parkovanie je zabezpečené parkovacím miestom priamo pred vchodom každého bytového domu. V nebytových priestoroch plánuje dať investor priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Financovanie kúpy je možné aj hypotekárnym úverom. V prvej a druhej fáze prvej etapy bolo zatiaľ skolaudovaných a odovzdaných 11 bytových domov.

od 50 500 €
od 1 220 €/m2
Hviezdne bývanie s. r. o.
Belaria Koliba

Belaria Koliba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

PROJEKT Belaria Koliba je známy rezidenčný projekt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové mesto (novovybudovaná Svätovavrinecká ulica). Vďaka rýchlej dostupnosti autom do centra mesta a krásnemu panoramatickému výhľadu si tento developerský projekt získal srdce nejedného záujemcu. Samotný projekt využíva svahovitosť pozemku bývalých viníc, čím vzniká zaujímavé architektonicko-hmotové riešenie. Kladie dôraz na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla a množstvo zelene, vďaka čomu spĺňa kritéria moderného bývania aj pre náročných klientov. Projekt tvoria tri vzájomne prepojené samostatné sekcie A, B1 a B2, súčasťou ktorých je 35 dispozične zaujímavých bytových jednotiek. Aktuálne sú v ponuke byty rôznych veľkostí (od 49 m2 po 126 m2) od dvojizbových až po štvorizbové byty, ku ktorým prislúcha balkón / loggia / terasa alebo predzáhradka. Každý byt je možné kúpiť v štandardnom / nadštandardnom prevedení alebo ako holobyt a zariadiť si ho podľa vlastných predstáv. Projekt Belaria Koliba bol dokončený a skolaudovaný v 03/2015, viac informácii o projekte ako aj aktuálnu ponuku bytov nájdete na www.belaria.sk.

od 158 870 €
od 2 428 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Nová Nitra

Nová Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

V Nitre na mieste bývalého pivovaru v roku 2009 začala spoločnosť NR INVEST, a.s., výstavbu multifunkčného komplexu pod názvom NOVÁ NITRA. Súčasťou multifunkčného projektu budú: obytné budovy, v ktorých postupne pribudne 170 bytov v 1. etape a celkovo až 500 bytov, obchodné a kancelárske priestory, administratívne budovy a kanceláriami, 4-hviezdičkový hotel s kongresovou časťou a wellness centrum, ultúrno-spoločenské centrum, zariadenia pre voľný čas a relax, parkovacie miesta. V multifunkčnom projekte NOVÁ NITRA sú skĺbené historické budovy bývalého pivovaru s modernou architektúrou mestského charakteru.

od 56 102 €
od 1 214 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Ahoj Park

Ahoj Park

Lokalita: Sliačska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Rezidenčný projekt AHOJ PARK ponúka moderné presvetlené byty s optimálnymi rozlohami od jednoizbových cez dvojizbové, trojizbové až po štvorizbové. Každý byt v obytnom komplexe má balkón. Byty na ustúpených podlažiach majú veľkoplošné terasy. Obytný súbor tvoria tri samostatne stojace obytné domy, ktoré spoločne vytvárajú príjemný polootvorený vnútroblok so zeleňou a relaxačnou zónou. AHOJ PARK prirodzene nadväzuje na existujúcu rezidenčnú štvrť a rozširuje ju smerom do centra mesta. Maximálna výška obytných domov je sedem podlaží, čím projekt rešpektuje okolitú zástavbu a stáva sa jej integrálnou súčasťou. Dômyselná a účelná architektúra projektu AHOJ PARK ponúka optimálne veľkosti rozumne dispozične riešených bytov. Ku každému bytu je projektované parkovacie miesto v dvojpodlažných podzemných garážach, ktoré sú doplnené o voľné parkovacie miesta na pozemku. V suteréne a na prízemí obytných domov sa nachádzajú pivničné kobky.

od 57 757 €
od 1 955 €/m2
YouNeedIt, spol. s r.o.
Medický Park

Medický Park

Lokalita: 29.Augusta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Bytový dom Medický park, ktorý stavia spoločnosť 1.Staromestská s.r.o. sa nachádza na Ulici 29. Augusta v centre mesta Bratislavy v bezprostrednom susedstve s Medickou záhradou, jednou z najkrajších historických záhrad mesta, ktorú si dal vybudovať gróf Gobert za vlády Márie Terézie. Obyvatelia bytového domu Medický park si budú môcť vychutnávať najmodernejšie luxusné bývanie a relax spojený s nádychom histórie priamo v centre Bratislavy. Vo vzdialenosti niekoľkých minút chôdze sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom Medický park je postavený novou modernou technológiou z filigránových železobetónových panelov firmy LEIER, ktorých najväčšie prednosti sú: zaručená vysoká kvalita certifikovaných výrobkov CE výborné akustické vlastnosti (52-56 dB) hotový vzhľad (podľa ÖNORM B 2211, bod. 2.3.4.2) skrátený čas výstavby vysoko precízna, plne automatizovaná výroba na mieru – zaručená presnosť výroby neobmedzená variabilita riešení vnútorného priestoru. Názov stavby: Medický park Miesto stavby: Ulica 29. Augusta, Bratislava Investor: 1.Staromestská s.r.o, Hradská 1/A, Bratislava Počet bytov: 20 Počet garážových státí: 27 Počet obchodných priestorov: 2

od 144 451 €
od 2 012 €/m2
agreal.sk, s.r.o.
Zvýšte svoje šance na predaj

Zvýšte svoje šance na predaj

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Pridajte projekt na Novostavby.sk a prezentujte jednotlivé ponuky na všetkých weboch Siete Nehnuteľnosti.sk, jednotke v oblasti a predaja kúpy nehnuteľností na webe. Vaša reklama môže byť práve na tomto mieste, neváhajte a kontaktujte nás! Naše obchodné oddelenie Vám zodpovie na všetky Vaše otázky a vytvorí Vám inzertný balík na mieru. Mgr. Erik Eleš Tel.: +421 911 927 004 E-mail: reklama@novostavby.sk Denisa Hanusek Štvrtecká Tel.: +421 903 554 488 E-mail: inzercia@novostavby.sk

Cena dohodou
novostavby.sk
Perla Ružinova

Perla Ružinova

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v Ružinove ešte výhodnejšie, 3kk byty od 111000 € Obľúbený projekt Perla Ružinova spúšťa predaj II. etapy, ktorá prináša 81 bytov/budova Zafír/, 81 nebytových priestorov, apartmánov /budova Rubín/ a 88 bytov /budova Smaragd/. V ponuke sú 2 až 4-izbové byty/apartmány v štandardnom prevedení s výmerou od 48 do 160 m2. Ponúkame vám komfortné bývanie pre vás a vašu rodinu. Budúcim majiteľom je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži, ktoré nie sú zahrnuté cene bytu/apartmánu.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Byty už od 65.520eur s DPH! Urbanistické riešenie Stavba je situovaná na pozemku ktorý je z juhozápadu ohraničený ulicou Na križovatkách , zo severovýchodu je ohraničený novovzniknutou účelovou komunikáciou, vyhotovenou spolu s obytným súborom Slnečný dvor. Zo západnej strany je pozemok ohraničený pozemkami so záhradami a zástavbou rodinných domov, umiestnených zo strany Vietnamskej ulice. Poloha zaručuje bytovému domu tichú lokalitu, dostupnosť MHD a zároveň pešiu dostupnosť k obchodnému centru Avion Shopping Park (cca 5 min. peši).

od 72 900 €
od 1 703 €/m2
VAZEX, s.r.o.
Bytový dom Ecohouse

Bytový dom Ecohouse

Lokalita: Kazanská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v novostavbe, ktorá sa vám prispôsobí. Vyberte si z ponuky 2 až 4-izbových bytov s flexibilnými priečkami v štandarde alebo v štádiu holobytu. Bývanie s možnosťou flexibilného usporiadania priečok za skvelé ceny už od 57 300 EUR (holobyt) to je ECOHOUSE. Stavba pozostáva z nižšej a vyššej časti. Obsahuje 75 bytov s flexibilným členením a polyfunkciu s dvomi obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi. Byty orientované na severozápad sú klasifikované ako apartmány. Bezbariérový prístup, veľkokapacitný výťah, flexibilita vnútorného usporiadania bytov a možnosť aktívneho relaxu v exteriéri sú prínosom k humanizácii bývania.

od 57 300 €
od 1 359 €/m2
LEXXUS, a.s
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
1 2 3 4 5 6