Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 120 projektov

Developerske projetky bytov

Uptown Koliba

Uptown Koliba

Bratislava III - Nové MestoViac info
Slnecnicova

Slnecnicova

BernolákovoViac info
1 2 3 4 5 6
Nové Šuty

Nové Šuty

Lokalita: Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Rodinný dom

Obytná zóna Nové Šuty ponúka svojim budúcim obyvateľom kľudné a pokojné obytné prostredie s kvalitou vidieckeho bývania vo výbornom kontakte s mestom. Základnou požiadavkou pri plánovaní obytného súboru bolo vytvoriť komfortné súkromné bývanie prispôsobené mierke vidieka v meste. Tomuto cieľu bol podriadený urbanizmus zóny ako i architektonický koncept objektov. Koncept vytvára niekoľko foriem vnútroblokov s množstvom zelene. Systém upokojených komunikácii zvyšuje intimitu jednotlivých blokov. Výška zástavby jednotlivých domov sú dve nadzemné podlažia, alebo dve nadzemné podlažia a podkrovie. Architektonické riešenie zóny spája prvky modernej i klasickej architektúry - ako tvaroslovnými prvkami tak i použitými materiálmi. Nové Šuty majú: 70 bytových jednotiek 4- izbové radové rodinné domy (objekty A,B,C,D) 3- izbové byty v radových domoch (objekty E,F,G,H,I) parkovacie státia na teréne ako i v suteréne

od 143 643 €
od 1 823 €/m2
Vi group a.s.
Malý Dunaj III

Malý Dunaj III

Lokalita: Kazanská 1A, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Bytový dom s polyfunkciou Malý Dunaj III., ktorý dopĺňa a kompletizuje bytový komplex Malý Dunaj, ktorého prvá a druhá etapa boli úspešne realizované v rokoch 2006 a 2007, je situovaný na rohu Kazanskej a Popradskej ul., na rozmedzí Bratislavských mestských častí Ružinov a Podunajské Biskupice. Projekt je koncipovaný tak, aby bol vytvorený rozšírený uličný priestor mestského charakteru s dodržaním urbanistických napojení objektu na jestvujúce stavby a zároveň aby vytvoril atraktívny priestor pre ľudí, priestor, ktorý bude vnášať do lokality život a pestrosť. Takýmto riešením bude objekt priťahovať nielen funkčnou náplňou, ale aj množstvom zelene v otvorenom priestore

od 107 500 €
od 1 824 €/m2
PENZIÓN, stavebné družstvo
Bytový dom Bratislavská/Odbojárska

Bytový dom Bratislavská/Odbojárska

Lokalita: Bratislavská/Odbojárska, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám nový projekt: Bytový dom Bratislavská/Odbojárska, ktorý nahradí zbúranú predajňu nábytku a objekt bývalých nábytkárskych závodov na rohu Bratislavskej a Odbojárskej ulice na trnavskom Tulipáne. Stavbári začali v prvej polovici augusta s odstraňovaním pôvodnej stavby a v októbri začali murovacie práce. V trojpodlažnom bytovom dome bude 41 bytov. Ku každému bytu prináleží jedno parkovacie miesto v cene bytu v uzatvorenom areáli bytovky, rovnako aj komora v byte, alebo na chodbe. Ďalšie parkovacie miesta budú k dispozícii na Odbojárskej ulici pred bytovým domom. Trojpodlažný objekt je projektovaný ako kompletne bezbariérový a v bytovom dome sa bude nachádzať aj výťah.V každom byte sa nachádza balkón o výmere 3,60 m2, alebo na vyvýšenom prízemí terasa o výmere 18,44 m2, ktorá je oddelená od ulice plotom. Kúpeľňa a toalety sú v každom byte riešené samostatne.

od 67 900 €
od 1 205 €/m2
Realitná agentúra Rich
Východná Alej

Východná Alej

Lokalita: Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Rodinný dom

Moderný bytový dom a rodinné domy sa nachádzajú v pokojnom prostredí, v priamom susedstve s prírodou. V záujme zachovania komfortu budúceho majiteľa je navrhnutý bytový dom iba s dvomi podlažiami. Spolu 13 bytov zaručuje vlastnú oázu pokoja v rodinnej susedskej atmosfére. Všetky byty na prízemí sú vybavené vlastnou záhradkou. Pre byty na poschodí je samozrejmosťou balkón. Vo vyhradenom priestranstve za bytovým domov sa bude nachádzať oddychová zóna s detským ihriskom a vonkajším grilom, ktoré budú nepretržite k dispozícii všetkým vlastníkom bytov. Rodinné domy ponúkajú vysoký štandard bývania za cenu bytu. Na výber je spolu 28 domov, z toho 5 rôznych typov s výmerou 103, 110 a 115 m2. Ku každému domu patrí vlastná terasa. V ponuke sú 3, 4 a 5-izbové domy.

od 69 000 €
od 1 434 €/m2
Urban & Partner spol. s r. o.
Bývanie Palisády

Bývanie Palisády

Lokalita: Podjavorinská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Iné komerčné priestory

V súčasnosti prebieha kompletná rekonštrukcia historického objektu na Podjavorinskej ul. 9 s cieľom prestavby pôvodnej umeleckej školy na luxusný rezidenčný objekt. Objekt bol postavený v novo-renesančnom štýle v roku 1870 a je historickou kultúrnou pamiatkou. V dome sa budú nachádzať exkluzívne bytové a nebytové priestory. Pôvodné tri podlažia budú nadstavené do výšky 6 podlaží. Počet bytov v dome bude 14 s rozmermi od 64m2 do 190m2. Z toho 2 podkrovné byty budú mezonety s terasami. Byty sa budú ponúkať so štandardom zodpovedajúcim historickej budove. Na prízemí budú 4 nebytové priestory. Spoločný dvor bude revitalizovaný s parkovou úpravou a výsadbou nových drevín. V podzemných priestoroch budú vybudované parkovacie státia, riešené formou 2-podlažných zakladačov.

od 46 138 €
od 3 228 €/m2
Urban & Partner spol. s r. o.
Bytový dom Levice

Bytový dom Levice

Lokalita: Kpt. Jána Nálepku, Levice (Levice)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruované 1 až 4 izbové byty v blízkosti centra Levíc. Byty sú situované na ulici Kpt. Nálepku. Pozrite si našu ponuku a vyberte si váš nový byt za výhodnú cenu.

od 28 000 €
od 567 €/m2
Levice invest, s. r. o.
Bytový dom MIRADOR

Bytový dom MIRADOR

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom MIRADOR, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Bytový dom MIRADOR je zaujímavý nielen svojim umiestnením, ale aj architektonickým riešením, ktoré vychádza zo súčasných trendov v oblasti dizajnu a komfortu bývania. Vytvára priestor pre 39 obytných jednotiek v skladbe 1- až 4 izbových o výmere od 40,71 do 152,45 m2. Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére. Pre náročnejších klientov sú pripravené tri exkluzívne byty s veľkoplošnými terasami, navrhnuté tak, aby zabezpečili nadštandardné pohodlie a komfort bývania.

od 184 900 €
od 1 977 €/m2
VENCORP RK, s.r.o.
Harmónia Nitra

Harmónia Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

HARMÓNIA je vytvorená pre praktický život a kompletne vybudovaná infraštruktúra v lokalite spĺňa aj najnáročnejšie požiadavky budúcich obyvateľov. V niekoľko stometrovej vzdialenosti, majú budúci obyvatelia na dosah nielen poštu a polikliniku s lekárňou, ale ocitnú sa aj v blízkosti viacerých nákupných stredísk ako Kaufland, Lidl, Billa a Family Center, ale aj drobných prevádzok so službami. Pre mladé rodiny ponúka lokalita množstvo kapacít materských, základných ako aj stredných škôl a v tesnej blízkosti nájdu aktívni jednotlivci aj športové a kultúrne vyžitie, ako mestská športová hala, futbalový štadión alebo mestský park. V 08/2010 boli skolaudované bytové domy H a I, ktoré tvoria súčasť rezidenčného areálu HARMÓNIA. V bytových domov H a I, sa nachádza 60 bytových jednotiek, ktoré vďaka rozmanitým dispozíciám a veľkosti ponúkajú na výber až 13 variant pre všetkých milovníkov moderného a kvalitného bývania. Rozlohy bytov sa pohybujú od 27 do 106 m2. Ideálne navrhnutá architektúra projektu ponúka štýlové a praktické bývanie. Maximálny dôraz je kladený aj na samotnú možnosť parkovania, kde HARMÓNIA ponúka celkom 48 garážových státí, od ktorých sa budú môcť vlastníci dopraviť výťahom rovno až do pohodlia svojho bytu.

od 44 748 €
od 1 086 €/m2
Doprastav Development, a. s.
 Flat 75

Flat 75

Lokalita: Čapajevova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Pripravovaný projekt, ktorý vznikol v spolupráci s architektonickou firmou Cakov and partners, prináša nový uhol pohľadu na bývanie v Petržalke. Dokazuje, že aj za zminimalizované náklady je možné užívať si komfort moderného a sofistikovaného bývania. Skĺbením našich dlhoročných skúseností a sviežich nápadov, vám projekt Flat 75 ponúka ojedinelý spôsob bývania v Petržalke. Koncept projektu zahŕňa rôzne typy nadštandardných bytov od praktických 1-izbových až po veľkorysé veľkometrážne byty. Nápadité a moderné dispozičné riešenia, zaujímavý vzhľad budovy, vysoký technický štandard za optimalizované náklady, služby vlastného vrátnika, vnútrokomunikačný bezplatný telefonický systém. To sú súčasné trendy, ktoré prevládajú na trhu s realitami vo svete. Projekt Flat 75 prináša všetky tieto atribúty aj do slovenského sveta realít. Dispozičná rôznorodosť bytov sa zameriava najmä na potreby a nároky klienta, no zároveň prináša pridanú hodnotu vo forme funkčných a kreatívnych riešení. Štartovací byt pre mladých, byt pre rodiny s deťmi, viacúrovňový byt, alebo penthous s krásnym výhľadom a veľkými terasami a vírivkou. To všetko nájdete iba v projekte Flat 75. Naše skúsenosti sú zárukou kreativity a kvality.

od 60 900 €
od 2 021 €/m2
Dominant Real s.r.o.
Malá hora

Malá hora

Lokalita: Martin (Martin)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Ste študent medicíny? Apartmánový dom Malá hora vám ponúka študentské apartmány na najvyššej úrovni. Ste rodina s požiadavkami na atraktívne a pritom ekonomické bývanie? Malá hora vám ponúka atraktívne byty v kvalite a riešení, ktoré inde nenájdete. Atraktívnosť bývania vidíte už pri prvom pohľade zvonku. Funkčný, zaujímavý a moderný koncept obytného domu je zrealizovaný ateliérom DZ ARCHITEKTI. Malá hora je rozdelená na dve časti, nie na Malá a Hora, ako by Vás možno v prvom momente napadlo, ale na časť A a časť B. Tieto časti sú spojené v úseku od Novomeského ulice jednopodlažnými nebytovými priestormi. Takto sa podarilo vytvoriť akúsi účelnú bariéru, ktorá zabezpečuje súkromie Vášmu parku, ktorý leží medzi oboma časťami. Cena - od 1435,05 Eur/m2 Počet bytových jednotiek v objekte - 57 Cena od 60 990 do 114 973 Eur/m2 Zastavaná plocha od 43 do 72 m2 Užitková plocha od 36 do 61 m2 Počet apartmánov a bytov spolu: 107 z toho v časti „A“ - 57 a v časti „B“ - 50 Počet nebytových priestorov: 7 Plánované využitie nebytových priestorov: kaviareň, fitnes, kozmetika, masáže, skrášľovanie pre ženy, obchod, služby podľa záujmu. Príslušenstvo k bytom: Možnosť zakúpenia pivničnej kóje, garážového alebo krytého parkovacieho státia priamo v objekte Malej hory.

od 60 990 €
od 1 755 €/m2
ENTUVIA, s. r. o.
RAJKA PARK

RAJKA PARK

Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

RAJKA Park je rezidenčný projekt s prioritným ohľadom na pohodlie bývania, kvalitu materiálov a úsporu energie. Projekt päťpodlažných bytových domov s výťahom je rozdelený do 6 fáz, umiestnený v tichom prírodnom prostredí v blízkosti lesa. Obytné domy sú v tvare „U“ s otvoreným trávnatým vnútroblokom orientovaným na juhovýchod. Projekt je realizovaný developerom Orientik Kft. s bohatými skúsenosťami v Maďarsku aj Rakúsku. I. fáza pozostáva z 30 bytov vo vysokom štandarde s flexibilne prispôsobiteľnou dispozíciou pôdorysu. V ponuke sú byty vo výmere od 37.55 m2 až do 77.95 m2 s balkónom alebo loggiou. Všetky byty majú samostatný vykurovací systém. Prízemie je vyhradené na parkovanie a úložné priestory. K dispozícii je 16 krytých a 23 vonkajších parkovacích stojísk. "Platíte len za to, čo je postavené"

od 39 575 €
od 1 001 €/m2
HUreality s.r.o.
Agátky Stupava

Agátky Stupava

Lokalita: Stupava (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Bytový komplex Agátky Stupava sa nachádza priamo v obci Stupava, v novovznikajúcej modernej časti obce. Stavebný pozemok je rovinatého charakteru s minimálnymi výškovými rozdielmi. Bytový komplex bude sprístupnený z Dlhej ulice po novovybudovanej osvetlenej komunikácii. Dokončenie stavby bytového komplexu je plánované na jeseň 2011. Jedná sa o moderné bytové riešenie, s parkovacími miestami vo forme garážových státí pod domom, alebo vonkajším, detským ihriskom a miestami na oddych priamo v areáli projektu.

od 67 476 €
od 67 476 €/m2
ABCREALITY, s.r.o.
Pod vŕškami

Pod vŕškami

Lokalita: Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Pozemok pre rod. domy

Rezidenčná štvrť Pod vŕškami je zasadená pod vŕšky Malých Karpát, v bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica. Ako už napovedá jej názov, charakterizuje ju harmónia, súzvuk s prírodou so všetkými výhodami mestského bývania. Projekt ponúka pozemky na individuálnu výstavbu i priestranné – menšie či väčšie – byty v nízkopodlažných, moderných bytových domoch.Táto časť hlavného mesta sa za posledné obdobie stala veľmi atraktívna, stále viac a viac obyvateľov si tu hľadá bývanie pre seba a svoje rodiny. Pribúdajú rodinné a bytové domy, buduje sa infraštruktúra, cesty, kruhové objazdy. Veľkou výhodou je aj pribúdajúca občianska vybavenosť, môžeme spomenúť aj veľké nákupne centrum, otvorené v novembri 2014. Financovanie

od 173 800 €
od 200 €/m2
Opera SL Group a. s.
Novostavba Vajnory Tibenského

Novostavba Vajnory Tibenského

Lokalita: Tibenského, Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt vo Vajnoroch je určený pre ľudí, ktorí si nadovšetko cenia svoje súkromie. Našim cieľom je vybudovať bývanie, ktoré povznesie život v byte na inú úroveň. Prioritou bolo vytvoriť intímny pocit pohodlia a domova, aký často vo viacpodlažných bytových domoch nenájdete. Koncept projektu vo Vajnoroch pozostáva zo štyroch bytových jednotiek v samostatne stojacom bytovom dome, pričom ku každému patrí vlastná predzáhradka. Tá spraví Vaše bývanie v byte výnimočným. Práve ňou chceme navodiť pocit rodinného domu a tak zvýšiť kvalitu Vášho života. Možnosť otvoriť dvere a vyjsť na pozemok, ktorý je iba Váš, Vám ponúka nový rozmer, kvalitu bývania a spríjemnenia voľného času priamo u Vás doma. Pripravili sme pre Vás dva typy bytov, ktoré bude samozrejme možné do istej miery upraviť podľa Vašich predstáv. Prvým je príjemný prízemný dvojizbový byt s priamym vstupom do predzáhradky, poskytujúci jedinečný komfort a súkromie. Tento byt je možné prerobiť aj do trojizbovej varianty. Druhým typom je rozľahlý štvorizbový mezonet, vhodný či už pre rodiny s deťmi alebo ľudí vyžadujúcich maximálny komfort, vzdušnosť a veľkorysosť priestoru. Dbali sme na súkromie a pohodlie, preto ohraničenie Vášho pozemku je samozrejmosťou. V cene bytu sú dve parkovacie miesta pred bytovým domom. Byt bude predávaný ako holobyt, v ktorom budú osadené bezpečnostné dvere ADLO, plynový kotol BUDERUS spolu s radiátormi a podlahovým kúrením. Konštrukcia bytového domu bude vytvorená z tehly, postavená na železobetónovej monolitnej doske s 5 komorovými plastovými oknami, dreveným krovom a strešnou krytinou BRAMAC, TONDACH. S výstavbou sa začne v auguste 2015 a skončí sa v 3Q 2016.

od 199 000 €
od 1 533 €/m2
Dominant Real s.r.o.
Čierna voda

Čierna voda

Lokalita: Chorvátsky Grob (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Byty Čierna voda ponúkajú kľudné a pokojné bývanie v bezpečnom prostredí. Vďaka funkčnému dispozičnému riešeniu bytov a s dôrazom na kvalitu poskytuje tento projekt komfortné bývanie naozaj pre každého, či už sú to rodiny s deťmi alebo mladé páry, ako aj „singl“ obyvatelia spolu so seniorskými vekovými kategóriami, ktoré uprednostňujú bývanie v prírode, a pritom blízko svojej rodiny a svojich detí. Byty so záhradkou poskytujú jedinečnú možnosť bývania v byte s vymoženosťami rodinného domu s dostatočným vonkajším priestorom, vhodným pre letnú grilovačku, relax, záhradkárčenie a v neposlednom rade vytvárajú Vaším domácim miláčikom priestor pre výbeh počas celého dňa. V cene bytu v projekte Byty Čierna Voda je zahrnuté štandardné vybavenie, pivničná kobka a jedno vonkajšie parkovacie státie, ktoré bude slúžiť výlučne pre potreby vlastníka bytu. Parkovacie státie sa nachádza bezprostredne pred vchodom, v ktorom je situovaný Váš byt . V prípade záujmu máte možnosť si dokúpiť ďalšie parkovacie státie.

od 49 000 €
od 1 406 €/m2
IURIS, spol. s r.o.
ZIPAVA

ZIPAVA

Lokalita: Stupava (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Garáž, Obchodné priestory

Obytný komplex ZIPAVA v sebe spája rad kritérií, ktoré určujú kvalitné a moderné bývanie. Kvalita stavby je garantovaná odborným renomé investora. Spoločnosť STRABAG Development totiž patrí k dlhoročným lídrom na slovenskom stavebnom trhu a podpísala sa pod rad stavebných diel, ktoré patria k dominantám miest alebo patria k ťažiskovým technickým stavbám Slovenska. Vysokú profesionalitu a prepracované know-how vkladajú aj do realizácie stavieb bytových objektov, medzi ktoré sa bezpochyby radí aj stupavská ZIPAVA. Pri príprave III. etapy Zipavy sa najviac vychádzalo aj z poznatkov a požiadaviek kupujúcich. Aj preto môžeme o Zipave tvrdiť, že je to bývanie, podľa Vašich predstáv. Súčasťou obytného komplexu, sú aj interiérové a exteriérové parkovacie státia, predovšetkým ale priestory určené na oddych, relaxáciu a deti. Okrem iného je v rámci projektu myslené aj na živnostníkov a malých podnikateľov, keďže súčasťou projektu sú aj obchodné priestory určené na podnikanie.

od 5 490 €
od 383 €/m2
STRABAG Development s. r. o.
TuBudemByvat.sk

TuBudemByvat.sk

Lokalita: Slovenský Grob (Pezinok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Stabilné zázemie je pre človeka základ, a preto má celý projekt rodinný charakter. Vieme, aké sú súčasné trendy a potreby ľudí, a preto už od začiatku ponúkame nadštandardnú kvalitu za viac ako priaznivú cenu. To je tiež jedným z dôvodov, prečo projekt budujeme v lokalite s takmer ukončenou výstavbou – aby ste si svoje nové bývanie mohli vychutnáť v úplnom pokoji obklopení nádherným prostredím Slovenského Grobu. V jednom objekte sa nachádza iba deväť bytových jednotiek s rozlohou od 37,10 m2 do 83,03 m2, pričom v ponuke sú iba dva 1-izbové byty, osem 2-izbových a osem 3-izbových bytov. Na stavbu používame kvalitné materiály a overené stavebné postupy, preto zákazník kupuje nielen byt, ale aj zaručenú istotu a dlhodobú spokojnosť. Všetky byty na prízemí disponujú vlastnou predzáhradkou, čím získavajú charakter rodinného domu, no nestrácajú nič na výhodách bytu. Je už len na Vás, pre ktorý typ bývania sa rozhodnete.

od 81 900 €
od 1 263 €/m2
M & D real s. r. o.
Rovinka park - bytové domy

Rovinka park - bytové domy

Lokalita: Rovinka (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Rovinka - Park ponúka v 5 obytných domoch na predaj 2,3 a 4 izbové byty z celkového počtu 84 bytov. Projekt je umiestnený v novovybudovanej časti Rovinky v blízkosti zástavby rodinných domov. Bytové domy sú trojpodlažné s rovnou strechou, terasami a zábradlím. Byty na prízemí majú väčšie terasy a niektoré aj predzáhradky. Celé okolie bude zazelenené, s výsadbou trávnikov a nižších drevín. Ceny bytov už od 69.900 € zahŕňajú štandardné vybavenie okrem KL, parkovacie státie a k niektorým bytom prislúcha aj pivničná kobka. Možnosť kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru.

od 70 000 €
od 1 487 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Nové Šuty

Nové Šuty

Lokalita: Uhliská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obytná zóna Nové Šuty ponúka svojim budúcim obyvateľom kľudné a pokojné obytné prostredie s kvalitou vidieckeho bývania vo výbornom kontakte s mestom v 3.izbových bytoch a 4.izbových rodinných domoch. Obytná zóna sa nachádza na ulici Uhliská. Základnou požiadavkou pri plánovaníobytného súboru bolo vytvoriť komfortné súkromné bývanie prispôsobené mierke vidieka v meste. Tomuto cieľu bol podriadený urbanizmus zóny ako i architektonický koncept objektov.Koncept vytvára niekoľko foriem vnútroblokov s množstvom zelene. Systém upokojených komunikácii zvyšuje intimitu jednotlivých blokov. Výška zástavby jednotlivých domov sú dve nadzemné podlažia, alebo dve nadzemné podlažia a podkrovie. Architektonické riešenie zóny spája prvky modernej i klasickej architektúry - ako tvaroslovnými prvkami tak i použitými materiálmi.

od 121 511 €
od 1 640 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Dubový vŕšok

Dubový vŕšok

Lokalita: Kataríny Franklovej, Pezinok (Pezinok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Dubový vŕšok je situovaný len 10 km od Bratislavy pod Malými Karpatmi. Lokalita má výborné napojenie na hlavný ťah do Bratislavy a napriek tomu to máte na skok do prírody. V projekte Vás čakajú veľkometrážne byty s dispozíciou, ktorá dbá na veľké a svetlé miestnosti, alebo radové rodinné domy. V blízkosti komplexu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Do 500 metrov od projektu sa nachádza základná a stredná škola, škôlka, obchodná zóna (Mólo, Tesco, Lidl), plaváreň, tenisové kurty, futbalový štadión, Judo hala, basketbalová hala a taktiež volejbalová hala. Táto lokalita je veľmi kľudná a vhodná pre rodiny s deťmi.

od 108 894 €
od 1 376 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
1 2 3 4 5 6