Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 122 projektov

Developerske projetky bytov

Perla Ružinova

Perla Ružinova

Bratislava II - RužinovViac info
TuBudemByvat.sk

TuBudemByvat.sk

Slovenský GrobViac info
1 2 3 4 5 6 7
Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Lokalita: Stromová 54, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

Polyfunkčný bytový dom Olive je postavený v súlade s normami EÚ a je realizovaný s bezbariérovým prístupom. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a štandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie. * Raiffeisen Evolution ako spoľahlivý partner * skolaudované a ihneď obývateľné * moderná architektúra vo výbornej lokalite * veľkorysé terasy s jedinečným výhľadom * podzemné parkovanie * kvalitné vybavenie * flexibilné dispozície bytov * supermarket v objekte * obľúbené miesto na bývanie v blízkosti centra * športová a rekreačná oblasť a moderné detské ihrisko v bezprostrednom okolí * vynikajúce napojenie na systém verejnej dopravy a diaľnice * nemocnica KRAMARE v blízkosti Olive ponúka komfortné a alternatívne byty rôznych výmerov – k dispozícii je spolu 57 moderných bytov s dômyselným priestorovým usporiadaním. Južne-orientové byty ponúkajú obyvateľom pôsobivý pohľad na mesto, severne-orientové byty sa môžu zase pýšiť jedinečným výhľadom na prírodu. Potrebné tovary a služby zabezpečujú obchody a kancelárie na prvých dvoch nadzemných podlažiach či kaviareň na prízemí. Ak ste napríklad zabudli kúpiť mlieko, v Olive nemusíte cestovať autom alebo autobusom do najbližšieho obchodu, jednoducho sa zveziete výťahom. Ak ste nemali čas upratovať, stretnite sa s priateľmi dole v kaviarni. Rovnako ako byty, i obchody s tovarom dennej potreby či kancelárie sa vyznačujú kľudnou a pokojnou atmosférou. Olive – to je nádherný výhľad na zelené vrchy, na Bratislavu a jej historické centrum -unikátny projekt s unikátnym výhľadom. !!! SKOLAUDOVANÉ !!!

od 175 000 €
od 175 000 €/m2
KRAMARE s.r.o.
Perla Ružinova

Perla Ružinova

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v Ružinove ešte výhodnejšie, 3kk byty od 111000 € Obľúbený projekt Perla Ružinova spúšťa predaj II. etapy, ktorá prináša 81 bytov/budova Zafír/, 81 nebytových priestorov, apartmánov /budova Rubín/. V ponuke sú 2 až 4-izbové byty/apartmány v štandardnom prevedení s výmerou od 48 do 160 m2. Ponúkame vám komfortné bývanie pre vás a vašu rodinu. Budúcim majiteľom je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži, ktoré nie sú zahrnuté cene bytu/apartmánu.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Byty už od 65.520eur s DPH! Urbanistické riešenie Stavba je situovaná na pozemku ktorý je z juhozápadu ohraničený ulicou Na križovatkách , zo severovýchodu je ohraničený novovzniknutou účelovou komunikáciou, vyhotovenou spolu s obytným súborom Slnečný dvor. Zo západnej strany je pozemok ohraničený pozemkami so záhradami a zástavbou rodinných domov, umiestnených zo strany Vietnamskej ulice. Poloha zaručuje bytovému domu tichú lokalitu, dostupnosť MHD a zároveň pešiu dostupnosť k obchodnému centru Avion Shopping Park (cca 5 min. peši).

od 72 900 €
od 1 703 €/m2
VAZEX, s.r.o.
Bytový dom Ecohouse

Bytový dom Ecohouse

Lokalita: Kazanská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v novostavbe, ktorá sa vám prispôsobí. Vyberte si z ponuky 2 až 4-izbových bytov s flexibilnými priečkami v štandarde alebo v štádiu holobytu. Bývanie s možnosťou flexibilného usporiadania priečok za skvelé ceny už od 57 300 EUR (holobyt) to je ECOHOUSE. Stavba pozostáva z nižšej a vyššej časti. Obsahuje 75 bytov s flexibilným členením a polyfunkciu s dvomi obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi. Byty orientované na severozápad sú klasifikované ako apartmány. Bezbariérový prístup, veľkokapacitný výťah, flexibilita vnútorného usporiadania bytov a možnosť aktívneho relaxu v exteriéri sú prínosom k humanizácii bývania.

od 57 300 €
od 1 359 €/m2
LEXXUS, a.s
THE CUBE

THE CUBE

Lokalita: Obchodná ulica, Žilina-Vlčince (Žilina)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Iný objekt

Stojaca novostavba The Cube v Žiline Vám ponúka 90 moderných, štandardne vybavených bytov, kde Vám ponúkame na výber 3 nebytové priestory, útulné garsonky, ale aj luxusné 4-izbové byty. Súčasťou štandardného vybavenia každého bytu je kuchynská linka, podlahové krytiny vo všetkých miestnostiach – vrátane interiérových dverí. Samozrejmosťou kúpeľne a wc sú obklady a sanita. Každý kupujúci má možnosť zakúpiť si k bytu vonkajšie alebo vnútorné parkovacie státie.

od 46 640 €
od 910 €/m2
LICITOR group, a.s.
Apartmány PÁLENICA: Život v prírode

Apartmány PÁLENICA: Život v prírode

Lokalita: Tatranská Štrba, Tatranská Štrba (Poprad)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Apartmány PÁLENICA - Posledné apartmány v ponuke - 1, 2 a 3-izbové apartmány s rozlohou od 15,9 m2 do 67,1 m2 - Ku každému apartmánu PARKOVACIE STÁTIE A ROČNÝ SKIPAS ZDARMA! - Jedinečné rezidencie v lone prírody, no zároveň mimo rušných turistických chodníkov - Apartmány Pálenica znamenajú nielen prírodu, ale aj zaujímavé zážitky vždy na dosah NÁDHERNÉ TATRANSKÉ OKOLIE VÁS PRESVEDČÍ VYBRAŤ SI MIESTO NA ODDYCH

od 24 480 €
od 24 480 €/m2
LEXXUS, a.s
ARBOREUM

ARBOREUM

Lokalita: Obežná ulica, Žilina-Vlčince (Žilina)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

V postavenom 6-poschodovom bytovom komplexe bloku „C“ si môžete vybrať zo 46-tich bytov, kde máte na výber typy bytov od útulných garsoniek až po priestranné 4-izbové byty. Nájdete tu tak ideálne miesto pre život malej aj viacčlennej rodiny. Benefitom projektu je bezproblémové parkovanie, nakoľko ku každému bytu ponúkame vnútorné aj vonkajšie parkovacie miesto. Súčasťou štandardného vybavenia každého bytu je kuchynská linka, podlahové krytiny vo všetkých miestnostiach – vrátane interiérových dverí. Samozrejmosťou kúpeľne a wc sú obklady a sanita. Každý kupujúci má možnosť zakúpiť si k bytu vonkajšie alebo vnútorné parkovacie státie.

od 47 180 €
od 1 197 €/m2
LICITOR group, a.s.
Rezidencia Hradný vrch

Rezidencia Hradný vrch

Lokalita: Skalná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Rezidencia Hradný vrch je jedinečná stavba, ktorá má predpoklady zaujať náročných klientov, ktorí si vážia tradície a kvalitu. Veľkorysé riešenia bytov ako aj ich vybavenia vo vyššom štandarde ponúkajú to, čo náročná klientela očakáva od nehnuteľnosti.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Panorama City

Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Najpredávanejší projekt roku 2013! Predaných vyše 400 bytov a 450 parkovacích miest. Úspešný polyfunkčný projekt Panorama City situovaný v Starom Meste na Landererovej ulici ponúka na predaj 606 bytových jednotiek na 5. až 33. nadzemnom podlaží v dvoch samostatne stojacich vežiach. V celom objekte je na predaj celkom: 56x jednoizbových bytov, 248x dvojizbových, 232x trojizbových bytov, 68x štvorizbových a 2 päťizbové byty. Každý záujemca o bývanie v projekte Panorama City si príde na svoje – v ponuke sú moderné byty s výmerou od 39,46 m2 do 245,63 m2.

od 114 322 €
od 1 887 €/m2
LEXXUS, a.s
Apartmány SMREK: V srdci prírody, blízko svetu

Apartmány SMREK: V srdci prírody, blízko svetu

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrbské Pleso (Poprad)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Apartmány SMREK Štrbské pleso Apartmánový dom ponúka 33 štýlových apartmánov, na výber sú 2,3 aj 4-izbové bytové jednotky. Želania náročných klientov určite splnia aj dva veľkorysé 4-izbové mezonety. Rozloha jednotlivých apartmánov sa pohybuje od 53 do 132 m2.Vďaka svojmu komfortnému apartmánu si budete môcť kedykoľvek užívať nielen čaro prírody, ale aj bohaté možnosti trávenia voľného času. Nové Apartmány Smrek v nadmorskej výške 1 346 m n. m., len pár krokov od klenotu Vysokých Tatier – Štrbského plesa, dodajú vášmu životu nový rozmer. Neopakovateľný výhľad na štíty Vysokých Tatier, svieži čistý vzduch všade okolo – to je ideálne prostredie pre telo i dušu. VYTVORTE SI STABILNÝ PRIESTOR PRE VÁŠ CELOROČNÝ RELAX!

od 92 820 €
od 92 820 €/m2
LEXXUS, a.s
Belaria Koliba

Belaria Koliba

Lokalita: Tupého, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Belaria ponúka rezidenčné bývanie v podkolibskej lokalite v 35 2 až 4-izbových bytoch s peknými výhľadmi na mesto a priľahlé vinohrady. Byty s dobre riešenou dispozíciou, ktorej súčasťou je vždy lodžia, balkón, terasa či predzáhradka a množstvo úložného priestoru aj v podobne pivničnej kobky sa zapáčia náročnému jednotlivcovi či rodine s deťmi. AKTUÁLNE: - Prebiehajú dokončovacie práce v jednotlivých bytoch s veľkým dôrazom na kvalitu prevedenia - Začalo sa s realizáciou sadových úprav a projekt dostáva svoju finálnu podobu - V týchto dňoch stavebná firma realizuje penetračný náter na príjazdovej ceste, takže obhliadku budú zas o niečo pohodlnejšie

od 137 478 €
od 137 478 €/m2
LEXXUS, a.s
REZIDENCIA ZÁHORSKÁ – nové lepšie ceny

REZIDENCIA ZÁHORSKÁ – nové lepšie ceny

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Bytový komplex ponúka moderne dispozičné riešené 1- až 3-izbové byty v siedmych bytových domoch, vyhľadávaný je najmä vďaka spojeniu pokojného „vidieckeho“ bývania s komfortom mesta. V roku 2011 bola Rezidencia Záhorská nominovaná na cenu za architektúru CE-ZA-AR, v súčasnosti je najlepším projektom financovaným VÚB. K pohodliu obyvateľov novostavby prispievajú obchodné prevádzky, ktoré sú súčasťou projektu a dostatok podzemných i vonkajších parkovacích miest.

od 107 900 €
od 107 900 €/m2
LEXXUS, a.s
Apartmány Hrabovo

Apartmány Hrabovo

Lokalita: Hrabovo, Ružomberok (Ružomberok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Apartmány Hrabovo - 7 štýlových samostatných vila domov stojacich na prekrásnom mieste, na behu jazera, v tesnej blízkosti lanovky lyžiarskeho strediska Ski Park – Malinô Brdo - Nadštandardné apartmánové byty o výmere od 27m2/1+kk/až po 103 m2 /3+kk/ - Areál monitorovaný kamerovým systémom - Dostupnosť kabínovej lanovky priamo z apartmánového komplexu - Prístup do súkromného komplexu zabezpečený cez elektrickú závoru V cene apartmánu je zahrnuté... - samostatná lyžiareň - elektronické zabezpečenie apartmánu - vlastné garážové státie - veľký balkón, alebo terasa - vysoký štandard vybavenia z moderných a kvalitných materiálov - možnosť pripojenia na káblovú televíziu a internet Posledné voľné apartmány na predaj!

od 56 000 €
od 56 000 €/m2
LEXXUS, a.s
DUNAJSKÁ - Inner City Residence

DUNAJSKÁ - Inner City Residence

Lokalita: Dunajská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

Polyfunkčný bytový dom DUNAJSKÁ - Inner City Residence pozostáva z dvoch samostatných objektov osadených na podzemných parkovacích podlažiach. Prvý objekt - blok A - je situovaný priamo na Dunajskej ulici a pozostáva z 23 bytových jednotiek a 9 obchodných prevádzok. Jeho tri nadzemné a časť štvrtého podlažia nadväzujú na tok uličných fasád susedných budov. Druhý, samostatne stojaci objekt obytného charakteru - blok B - je situovaný vo dvore a pozostáva z 20 bytových jednotiek a 1 obchodnej prevádzky. Na druhom podlaží sa nachádzajú administratívne priestory. Rozdelenie novostavby na objekty poloprivátneho a privátneho charakteru nadväzuje na tradíciu historických obytných budov v centre mesta, kde sa po vstupe do objektu obyvateľom otvorí nádvorie pokryté zeleňou.

od 151 812 €
od 151 812 €/m2
LEXXUS, a.s
Svornosť

Svornosť

Lokalita: Ulica Svornosti, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Svornosť prináša moderné 1- až 4-izbové byty v 5-poschodovom bytovom dome a v 4 mestských vilách, 14 radových rodinných domov v mestskej štvrti Podunajské Biskupice. Ak hľadáte nový domov, projekt Svornosť je ideálnym miestom práve pre vás.

od 95 880 €
od 1 832 €/m2
LEXXUS, a.s
Bytový dom MIRADOR

Bytový dom MIRADOR

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom MIRADOR, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Bytový dom MIRADOR je zaujímavý nielen svojim umiestnením, ale aj architektonickým riešením, ktoré vychádza zo súčasných trendov v oblasti dizajnu a komfortu bývania. Vytvára priestor pre 39 obytných jednotiek v skladbe 1- až 4 izbových o výmere od 40,71 do 152,45 m2. Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére. Pre náročnejších klientov sú pripravené tri exkluzívne byty s veľkoplošnými terasami, navrhnuté tak, aby zabezpečili nadštandardné pohodlie a komfort bývania.

od 184 900 €
od 1 977 €/m2
VENCORP RK, s.r.o.
III Veže MEZONETY

III Veže MEZONETY

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Novinka: Výhodnejšie ako kedykoľvek predtým! Ponúkame nadštandardné mezonety za akčné ceny a výhodný balík k tomu. Výhodný balík obsahuje 2x parkovacie miesto + pivničnú kobku, všetko pri kúpe mezonetu.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Long Stay Apartments RIVER PARK

Long Stay Apartments RIVER PARK

Lokalita: Dvořákovo nábrežie - Nábrežie arm. gen. Ľ. Svobodu, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

PRENAJMITE SI EXKLUZÍVNY APARTMÁN PRI DUNAJI Zvýhodnené ceny až do -20%j. River Park Long Stay Apartments sú absolútnou novinkou v rámci úspešného multifunkčného projektu River Park- Ponúkajú dlhodobejší prenájom apartmánu na najlepšej adrese s možnosťou využitia všetkého, čo moderný komplex ponúka - od pohodlia cez nákupné a reštauračné zóny až po príjemné trávenie voľných chvíľ na promenáde či v SPA. Ponúkame vám: - 32 exkluzívnych apartmánov s vlastnou terasou, parkovacím miestom v podzemnej garáži a recepciu s 24- hodinovou sluźbou - 4 typy apartmánov s rozlohou od 56 m2 do 82 m2 - plne zariadené apartmány s nábytkom na mieru pre pocit domova Cena od 1.200 EUR vrátane DPH, energií, pripojenia TV a internetu, parkovacieho státia

od 170 726 €
od 170 726 €/m2
LEXXUS, a.s
Polyfunkčný dom Strážnická

Polyfunkčný dom Strážnická

Lokalita: Strážnická, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Nadštandardné apartmány pripravené k nasťahovaniu Polyfunkčný bytový dom Strážnická ulica ponúka 20 priestranných bytových jednotiek s výmerou od 58 do 160 m2. Na predaj sú 2- až 5-izbové byty, pričom takmer všetky disponujú balkónmi, lodžiami alebo terasami. Pre náročnejších klientov sú pripravené mezonety.

od 237 439 €
od 237 439 €/m2
LEXXUS, a.s
Palác Motešických

Palác Motešických

Lokalita: Gorkého, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Palác v súčasnosti predstavuje najvyšší luxus bývania. V Paláci Motešických sa snúbi elegancia začiatku storočia s luxusom a technológiami 21. storočia. Jedným z príkladov sú vákuové výťahy v trojpodlažných bytoch alebo chladené stropy, ktoré majú výšku takmer štyri metre. Celá budova, pod ktorou sa nachádza štvorpodlažná podzemná garáž, je zabezpečená kamerovým, kartovým systémom, 24/7 strážnou a recepčnou službou. Majiteľom bytov ponúka haute couisine catering, pestúnske a opatrovateľské služby, spa a beauty salón, lekársky dohľad, presun k blízkemu heliportu s Rolls Royce a mnoho ďalších nadštandardných služieb. Nadčasový klenot, ktorý sa dedí

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
1 2 3 4 5 6 7