Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 97 projektov

Developerské projekty byty

Belaria Koliba

Belaria Koliba

Bratislava III - Nové MestoViac info
Bytový dom MIRADOR

Bytový dom MIRADOR

Bratislava IV - Karlova VesViac info
Devínsky dvor - byty a obchodne priestory

Devínsky dvor - byty a obchodne priestory

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
1 2 3 4 5
Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Lokalita: Stromová 54, Bratislava (Bratislava)
Druh: Byty, Obchodné priestory

Polyfunkčný bytový dom Olive je postavený v súlade s normami EÚ a je realizovaný s bezbariérovým prístupom. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a štandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie. * Raiffeisen Evolution ako spoľahlivý partner * skolaudované a ihneď obývateľné * moderná architektúra vo výbornej lokalite * veľkorysé terasy s jedinečným výhľadom * podzemné parkovanie * kvalitné vybavenie * flexibilné dispozície bytov * supermarket v objekte * obľúbené miesto na bývanie v blízkosti centra * športová a rekreačná oblasť a moderné detské ihrisko v bezprostrednom okolí * vynikajúce napojenie na systém verejnej dopravy a diaľnice * nemocnica KRAMARE v blízkosti Olive ponúka komfortné a alternatívne byty rôznych výmerov – k dispozícii je spolu 57 moderných bytov s dômyselným priestorovým usporiadaním. Južne-orientové byty ponúkajú obyvateľom pôsobivý pohľad na mesto, severne-orientové byty sa môžu zase pýšiť jedinečným výhľadom na prírodu. Potrebné tovary a služby zabezpečujú obchody a kancelárie na prvých dvoch nadzemných podlažiach či kaviareň na prízemí. Ak ste napríklad zabudli kúpiť mlieko, v Olive nemusíte cestovať autom alebo autobusom do najbližšieho obchodu, jednoducho sa zveziete výťahom. Ak ste nemali čas upratovať, stretnite sa s priateľmi dole v kaviarni. Rovnako ako byty, i obchody s tovarom dennej potreby či kancelárie sa vyznačujú kľudnou a pokojnou atmosférou. Olive – to je nádherný výhľad na zelené vrchy, na Bratislavu a jej historické centrum -unikátny projekt s unikátnym výhľadom. !!! SKOLAUDOVANÉ !!!

od 175 000 €
od 2 141 €/m2
KRAMARE s.r.o.
Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava (Bratislava)
Druh: Byty

Byty už od 65.520eur s DPH! Urbanistické riešenie Stavba je situovaná na pozemku ktorý je z juhozápadu ohraničený ulicou Na križovatkách , zo severovýchodu je ohraničený novovzniknutou účelovou komunikáciou, vyhotovenou spolu s obytným súborom Slnečný dvor. Zo západnej strany je pozemok ohraničený pozemkami so záhradami a zástavbou rodinných domov, umiestnených zo strany Vietnamskej ulice. Poloha zaručuje bytovému domu tichú lokalitu, dostupnosť MHD a zároveň pešiu dostupnosť k obchodnému centru Avion Shopping Park (cca 5 min. peši).

od 72 900 €
od 1 703 €/m2
VAZEX, s.r.o.
Bytový dom MIRADOR

Bytový dom MIRADOR

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: Byty

Bytový dom MIRADOR, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Bytový dom MIRADOR je zaujímavý nielen svojim umiestnením, ale aj architektonickým riešením, ktoré vychádza zo súčasných trendov v oblasti dizajnu a komfortu bývania. Vytvára priestor pre 39 obytných jednotiek v skladbe 1- až 4 izbových o výmere od 40,71 do 152,45 m2. Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére. Pre náročnejších klientov sú pripravené tri exkluzívne byty s veľkoplošnými terasami, navrhnuté tak, aby zabezpečili nadštandardné pohodlie a komfort bývania.

od 184 900 €
od 1 977 €/m2
VENCORP RK, s.r.o.
Bytový komplex Zlaté krídlo

Bytový komplex Zlaté krídlo

Lokalita: Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory, Reštauračné priestory

Nový bytový komplex Zlaté krídlo situujeme na úpätí Karpát s ideálnymi možnosťami rekreácie pre celú rodinu. Komplex so 120 bytmi svojím dômyselným architektonickým riešením rešpektuje intimitu budúcich obyvateľov. V projekte nájdete tri obytné bloky B, D a E a jeden polyfunkčný A. Pre deti a dospelých je vytvorená oddychová zóna s detským ihriskom. Obytné domy sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky dnešného moderného človeka na komfort a štandard mestského bývania. Všetky domy majú vlastné vonkajšie alebo vnútorné parkovisko a výťah, takže sa dostanete komfortne zo svojho auta priamo k výťahom a k bytu. V jednotlivých domoch sa nachádzajú 2-, 3-, 4– izbové byty s plochou cca 52 m², 68 m², 77 m², 90 m² až 98 m².

od 112 200 €
od 1 651 €/m2
DOAS, a.s.
Polyfunkčný dom Viktória

Polyfunkčný dom Viktória

Lokalita: Košická 49, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

Projekt má polouzatvorený dvor, ktorý pozostáva z dvoch vysokých blokov (rovnobežných s Košickou ulicou) a dvoch nízkych blokov (rovnobežné s Viktorínovou ulicou a s južnou hranou pozemku). Obidva štvorpodlažné bloky sú napojené na jeden z vysokých, deväť- a dvanásť- podlažných blokov. Tým vzniká pôdorysná schéma dvoch proti sebe otočených „L“. Osobitým architektonickým akcentom sú štyri konzoly v administratívnej časti. Najvýraznejšie časti blokov A a C sú prepojené vnútroblokovou záhradou s pravidelným rastom stromov a potôčikom. Terén záhrady je zvlnený, mierne stúpajúci smerom k bloku C. V bloku A je na 1. nadzemnom podlaží (NP) umiestená recepcia pre návštevníkov polyfunkčného bytového domu a obchodné prevádzky. Na 2. – 4. NP sú samostatne prístupné kancelárske priestory.

Cena dohodou
DOAS, a.s.
Vilové domy Dunajská Lužná

Vilové domy Dunajská Lužná

Lokalita: Dunajská Lužná (Senec)
Druh: Byty

V centre obce Dunajská Lužná pri odbočke na Nové Košariská spoločnosť Tatra Residence spustila po úspešnej I. a II. Etape výstavbu III. Etapy vilových domov. V I.Etape (bytové domy A, B) sme úspešne predali, skolaudovali a odovzdali 25 bytov. V II.Etape (C,D,E,F) sme kompletne vypredali 40 bytov a ideme ich kolaudovať. V súčasnosti spúšťame III.Etapu (G,H,I,J) - spolu ďalších 40 bytových jednotiek.

od 68 500 €
od 1 150 €/m2
Tatra Residence, s.r.o.
Tatra City

Tatra City

Lokalita: Černyševského, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Byty

Moderné, pohodlné bývanie, jedinečná architektúra, krásny výhľad, pešia dostupnosť zelene a parkovej zóny, blízkosť nákupných a relaxačných centier aj centra mesta. Zdá sa vám, že všetky tieto kritéria nemôže splniť jedno bývanie? Môže! Bývanie v novom bytovom komplexe TatraCity na Černyševského ulici, v blízkosti Auparku, neďaleko Sadu Janka Kráľa. Bytový dom TatraCity je súčasťou polyfunkčného objektu TatraCity, ktorý pozostáva z výškovej administratívnej budovy, ktorá slúži pre účely banky, z bytovej plochy s vonkajšími a vnútornými parkovacími plochami ako aj polyfunkcie na prízemí a na prvom nadzemnom podlaží. Samotný bytový dom TatraCity ponúka spolu 96 bytov. Vybrať si môžete medzi dvoj, troj a štvorizbovými bytmi s rozlohou 75 až 135 m². Bývanie v objekte TatraCity je určené jednak pre generáciu mladých, dynamických, kariérne orientovaných ľudí, ktorí žijú aktívnym životom. Kategória priestranných nadštandardných troj a štvorizbových bytov je zas určená pre náročnejšiu strednú a vyššiu vrstvu ľudí vyhľadávajúcich komfort a pohodlie. Byty v TatraCity sú umiestnené v dvoch hodnotových úrovniach. Prvú tvoria na štvrtom až siedmom podlaží pavlačové, prevažne dvojizbové byty s terasami a veľkými loggiami s orientáciou na juh. Druhá ponúka nadštandardnosť v podobe dvoch samostatných veží, v ktorých sú byty situované na deviatom až pätnástom podlaží. Tieto byty sú dispozične riešené tak, že umožňujú jedinečný výhľad na panorámu Starého mesta. Súčasťou každého bytu je priestranná loggia. . „Byty majú krásny výhľad na Staré mesto a ponúkajú kvalitu technického riešenia v podobe zasklenia trojsklom s protihlukovými parametrami a vnútorným núteným vetraním.

od 219 000 €
od 1 955 €/m2
Tatra Residence, s.r.o.
Jesenný Vŕšok B

Jesenný Vŕšok B

Lokalita: Komenského, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Byty

Predstavujeme Vám druhú etapu výstavby bytového domu - Jesenský vŕšok, ktorá spolu s prvou etapou vytvára funkčný komplex bytov s relaxačnou zónou. Celý komplex Jesenský vŕšok sa nachádza iba päť minút chôdze od centra mesta. K dokonalému komfortu bývania prispieva aj vytvorená relax zóna, ktorá poskytuje priestor pre aktívny oddych, šport a zábavu detí. Samozrejmosťou je bezproblémové nadzemné i podzemné parkovanie a ľahká dostupnosť vo všetkých dopravných smeroch. Na prízemí sa budú nachádzať hromadné garáže a pivničné priestory.

od 50 515 €
od 1 452 €/m2
Jesenský vŕšok, s r.o.
FIVE STAR Residence*****

FIVE STAR Residence*****

Lokalita: Námestie Slobody, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Byty

Tento rezidenčný projekt s 81 bytovými jednotkami situovanými na desiatich nadzemných podlažiach bol skolaudovaný v roku 2009 a v súčasnosti poskytuje jednu z posledných možností na kúpu bytu v centre mesta za bezkonkurenčnú cenu. Veľkou výhodou celého projektu je kvalita samotnej stavby a moderné poňatie celého projektu, jednak z vizuálneho, ale aj technologického hľadiska. Projekt je svojou polohou a vybavením vhodný pre klientov, hľadajúcich moderné trvalé bývanie, ale aj vhodnú investičnú príležitosť.

od 186 400 €
od 1 732 €/m2
RIVERS, s.r.o.
WESTHILL PARK DROTÁRSKA

WESTHILL PARK DROTÁRSKA

Lokalita: Šafránová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Byty

Zeleň, rodina, bezpečnosť, kvalita, , komfort. To sú nosné piliere projektu WESTHILL PARK DROTÁRSKA. Areál projektu bude riešený formou kondomínia. Súčasťou areálu bude detské ihrisko, zóny oddychu a oplotenie pre Váš maximálny komfort a bezpečnosť. Projekt moderného a nadštandardného bývania bol navrhnutý Ing. Arch. Karolom Kállayom. Prvá fáza výstavby projektu pozostáva z bytového domu A, ktorý bude mať 5 nadzemných podlaží s jedným ustúpeným podlažím, kde sa nachádza 17 bytových jednotiek, každá s vlastným priestornou priestrannou terasou a dve jedinečné vilové domy, Villa B2, Villa C, v ktorých sa budú nachádzať v každom tri bytové jednotky. Vyberte si v bloku A od 2-zbových bytov od 47,6 m2 až po 4-izbové byty alebo krásny penthouse s 50 m2 terasou.

od 176 812 €
od 2 629 €/m2
RIVERS, s.r.o.
VILY SLAVIN

VILY SLAVIN

Lokalita: Na Štyridsiatku, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Byty

Luxusný objekt VILY SLAVIN je zasadený do svahovitého pozemku s južnou orientáciou, s vjazdom z tichej slepej ulice “Na štyridsiatku” prístupnej z Novosvetskej ulice. Na susedných parcelách sú situované vily, rodinné domy a privátne záhrady. Objekt je tvorený dvomi susediacimi vilami, ktorých hmota kopíruje terén a terasovite ustupuje smerom k vrchným podlažiam. Obe vily sú navzájom vizuálne prepojené v spodných podlažiach. Ustupovanie hmôt pôsobí dynamicky a zároveň prirodzene opticky oddeľuje jednotlivé bytové jednotky. Toto riešenie vytvorilo intímny priestor pre každý byt, ktorého súčasťou je aj luxusná južne orientovaná terasa a priestranné záhrady na teréne. Jedinečný výhľad z bytov na panorámu Bratislavy znásobuje výnimočnosť celého objektu. Každá z víl pozostáva len z 3 bytových jednotiek. Priestranné a nadštandardne presvetlené byty sú riešené ako holobyty, čo umožní variabilné doriešenie podľa vkusu budúceho majiteľa. Súčasťou každého bytu je rozľahlá južná terasa alebo záhrada, 1x sklad a 2x parkovacie miesto v podzemnej garáži.

od 454 €
od 2 €/m2
RIVERS, s.r.o.
VILLA VISTA

VILLA VISTA

Lokalita: Martina Granca, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Byty

Mestská VILLA VISTA predstavuje luxusné rodinné bývanie uprostred prírody v 10 bytových jednotkách. Projekt ponúka byty od 2-izbových až po 7-izbový strešný apartmán. Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske okná umožňujú prenikanie prírodného fenoménu lesa až do interiéru, čím vytvárajú tak pocit jedinečnosti a komfortu. Projekt VILLA VISTA je nadčasový architektonický objekt s borovicovým lesom hneď za oknami a s krásnym panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty aj Devínsku Kobylu. Objekt rastie na ulici Martina Granca v Bratislave Dúbravke, v novej zóne Brižite a využíva mestskú infraštruktúru, ale zasadený je prakticky v lese. Projekt sa realizuje v exkluzívnom štandarde. Všetky použité materiály, povrchové úpravy aj zariaďovacie predmety sú kvalitné, trvanlivé a priateľské k životnému prostrediu. Všetko vhodne dopĺňajú francúzske okná a veľkoplošné otvárateľné zasklené steny, ktoré zabezpečujú maximálne presvetlenie bytov a optické prepojenie interiérov s exteriérom. VILLA VISTA spĺňa najnáročnejšie architektonické kritéria. Nadčasová architektúra doplnená kultivovanými parkovými úpravami zabezpečí dlhodobo príjemné bývanie a zhodnotenie investície. Predpokladaný termín kolaudácie je plánovaný na september 2014. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií a aktuálnu ponuku bytov.

od 143 405 €
od 1 965 €/m2
RIVERS, s.r.o.
EUROVEA

EUROVEA

Lokalita: Pribinová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Byty

Eurovea sa nachádza v jedinečnej nábrežnej lokalite v priamom susedstve historického centra Bratislavy. Ponukou najmodernejších rezidenčných, kancelárskych a obchodných priestorov a miest na zábavu a oddych predstavuje úplne novú a dynamickú destináciu pre ľudí, ktorí v tomto regióne žijú, pracujú a nakupujú. Doprajte si naozajstný luxus priamo uprostred pulzujúceho centra Bratislavy. Projekt Eurovea získal v roku 2010 viacnásobné ocenenia. Neoddeliteľnou súčasťou je dvojhektárový nábrežný park s promenádou a nové verejné námestie. Eurovea bola navrhnutá tak, aby sa stala novým komerčným centrom a zároveň ohniskom spoločenského života v Bratislave.

od 358 000 €
od 3 158 €/m2
RIVERS, s.r.o.
Rodinné bývanie v Horskom Parku

Rodinné bývanie v Horskom Parku

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Byty

Využite naplno všetky prednosti bývania v projekte Mestské vily Horský Park 1. Vyhľadávaná lokalita Horského Parku 2. Blízkosť centra mesta a zároveň oddychu v zelenom prostredí 3. Pokojná atmosféra projektu, ktorú dotvára moderná architektúra, prírodné materiály a úprava okolia projektu 4. Kvalita štandardného prevedenia 5. Bezpečnosť a súkromie areálu 6. Priestranné dispozície všetkých bytov Pre aktuálnu ponuku všetkých bytov nás prosím kontaktujte.

Cena dohodou
RIVERS, s.r.o.
Diplomat park

Diplomat park

Lokalita: Mudroňova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Byty

Príjemné bývanie v exkluzívnom prostredí Bratislavského hradu pre náročných klientov. Diplomat Park je rezidenčný objekt s modernou elegantnou architektúrou a vysokým štandardom určený na bývanie. Prechádzka Hradným údolím Vás za 10 minút privedie do pešej zóny. Neďaleko sa nachádza aj mestský lesopark Horský park, vhodný na prechádzky, šport a relax. Diplomat Park je ľahko dostupný z ktorejkoľvek časti mesta a je vybavený potrebnou infraštruktúrou. Východo-západná orientácia projektu, ako aj poloha Hradného vŕšku sú zárukou pokojného a jedinečného bývania. Každý byt ponúka výhľad na mesto aj na Dunaj. Vzhľadom na skutočnosť, že v tejto časti mesta má svoje rezidencie niekoľko veľvyslanectiev, je tu zaručená aj zvýšená bezpečnosť. Projekt ponúka dve podzemné podlažia s 32 parkovacími miestami a dvoma nadzemnými podlažiami, pričom tretie nadzemné podlažie je riešené ako ustúpené s plochou strechou. Prízemné byty majú priamy výstup do záhrady, všetky ostatné disponujú terasami a balkónmi.

Cena dohodou
RIVERS, s.r.o.
Dubravia

Dubravia

Lokalita: Trhová, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

Bytový dom zaujme jedinečnou architektúrou s dôrazom na každý detail. Svojim obyvateľom poskytne kvalitné a pohodlné bývanie. Bytový komplex pozostáva z dvoch budov sústredených okolo centrálnej haly, z ktorej vedú dve schodiská a dva výťahy k bytom. Ku komfortu bývania prispieva veľkorysé poňatie spoločných priestorov, doplnková vybavenosť a integrované podzemné alebo vonkajšie parkovanie. Súčasťou bytového komplexu je 66 bytových jednotiek, medzi ktorými sa nachádzajú jednoizbové byty s presklenými lodžiami, dvojizbové byty, i veľkorozmerné trojizbové byty.

od 99 800 €
od 1 768 €/m2
REINS GROUP, s.r.o.
Zelený Raj Bratislava

Zelený Raj Bratislava

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Byty

Projekt ZELENÝ RAJ tvorí 80 bytov v 34 rodinných viladomov prímestkého charakteru, nachádza sa v Bratislave v novovzniknutej štvrti rodinných domov v Podunajských Biskupiciach. Projekt je navrhnutý tak aby ponúkal obyvateľom pocit bývania ako v rodinných domoch. Obytná zóna je riešená ako ulica s obojstranne zastavanými parcelami s radovými rodinnými domami, s dvoma podlažiami do tvaru miernej šošovky. Jednotlivé domy sú zastrešené plytkou sedlovou strechou. Vo voľných priestoroch „predzáhradiek“ jednotlivých rádových rodinných domov je navrhnutá alej zo stromov. V miestach štítových múrov pavlačí jednotlivých domov počítame s výsadbou celoročne zelených popínavých rastlín, v kombinácii so sezónnými popínavými rastlinami. Riešenie zelene, navodzuje v projekte atmosféru vidieckej zástavby.

od 68 400 €
od 1 598 €/m2
REINS GROUP, s.r.o.
Rezidencie Kukučka v Tatranskej Lomnici

Rezidencie Kukučka v Tatranskej Lomnici

Lokalita: Batizovce (Poprad)
Druh: Byty

Ponúkame na predaj exkluzívne apartmány v Tatranskej Lomnici, ktoré sú kompletne zariadené. Nachádzajú sa len 200 m od údolnej stanice lanovky. Svojim majiteľom ponúkajú súkromné wellness centrum, vychýrenú reštauráciu Kukučka a mnoho iných výhod. Získajte aj vy svoje vlastné miesto v Tatrách. Rezidencie Kukučka je exkluzívny novopostavený realitný projekt. Nachádza sa v Tatranskej Lomnici. Príjemné pocity z okolitej tatranskej prírody znásobuje tradičná horská architektúra stavby a interiérov. Komplex zahŕňa 84 apartmánových bytov v 4 samostatných budovách. V komplexe sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, Reštaurácia -Kukučka, wellness centrum a služby vysokého štandardu. Výnimočnosť projektu spočíva taktiež v jeho lokalite. Kúpou rezidencie získate svoje vlastné miesto v Tatrách pre rodinu a blízkych. Bude Vám kedykoľvek k dispozícii a o všetko bude vždy postarané. Starosti môžete zahodiť za hlavu a spoľahnúť sa na 4* služby, pretože to je úroveň, ktorú si zaslúžite. Zároveň sa stanete členom uzavretého “owners clubu”, ktorého výhody využijete pri rôznorodých službách.

od 110 000 €
od 3 478 €/m2
HERRYS s.r.o.
Apartmány, Veľká Lomnica

Apartmány, Veľká Lomnica

Lokalita: Abrahámovce, Kežmarok (Kežmarok)
Druh: Byty

Prinášame Vám výnimočný projekt z pera Ing. arch. Rudolfa Kruliaca, Apartmány Lomnica. 2 apartmánové domy v pôvodnej horskej architektúre boli postavené v roku 2009 a ponúkajú 96 bytov s výhľadmi na nádherné panorámy Vysokých Tatier. Poskytujú nielen absolútny komfort v podobe vlastného bývania, ale aj prenájmu a využitia všetkých služieb spojených s bývaním a oddychom. Na ploche 21.000 m2 si určite nájdete miesto, kde si môže vaša rodina oddýchnuť, napr. na multifunkčnom ihrisku alebo taktiež možnosť využiť priestory a kvalitu nášho Wellness centra s terasou, konferenčnú miestnosť, plne funkčnú posilňovňu, či Lobby bar…

od 79 565 €
od 960 €/m2
HERRYS s.r.o.
Modrá guľa - Suché Mýto

Modrá guľa - Suché Mýto

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory, Pozemok pre rod. domy

Projekt Modrá guľa prináša do centra atraktívne,moderné a zároveň dostupné bývanie pre mladých ľudí. Projekt sa nachádza v lokalite Suché Mýto, na hranici pešej zóny dobre dostupnej autom a i MHD. Projekt je navrhnutý ako polyfunkčný s komerčným parterom a rezidenčnými podlažiami od 2NP vyššie. Budova je rozdelená na 2 vchody, s celkovým počtom 76 bytov. Väčšinu bytov tvoria byty kategórie 2kk, k dispozícii budú však aj byty kategórie 3kk a 4kk. Na najvyššom podlaží sú byty s terasami. Dispozície bytov ponúkajú efektívne riešenie oddelenej nočnej a dennej zóny, dostatok úložných priestorov, praktickú kuchyňu a plnohodnotnú kúpeľňu. Umožňujú budúcim obyvateľom plný komfort bývania v centre s výhľadmi na mesto alebo Bratislavský hrad. Byty budú vybavené v štandarde, súčasťou ktorého budú exteriérové a interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady, dlažby a sanita kúpeľní, kuchynská zostava so zabudovanými spotrebičmi a šatníkové skrine. Ku každému bytu patrí samostatná pivničná kobka. k dispozícii bude parkovacie státie.

od 76 788 €
od 1 919 €/m2
HERRYS s.r.o.
Tri Vody Malinovo - Viladomy

Tri Vody Malinovo - Viladomy

Viac info
Tatra Grand Residence

Tatra Grand Residence

Viac info
1 2 3 4 5