Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 128 projektov

Developerske projetky bytov

Uptown Koliba

Uptown Koliba

Bratislava III - Nové MestoViac info
1 2 3 4 5 6 7
Polyfunkčný bytový dom Zelené átrium

Polyfunkčný bytový dom Zelené átrium

Lokalita: Š.Moyzesa a sv.Cyrila a Metoda, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Zelené átrium nie je obyčajná novostavba bytového domu, ktorá je len umiestnená v peknej lokalite v Trnave známej ako Spiegelsaal. Je to projekt, ktorý ponúka úplne nový pohľad a prístup k efektívnemu , ekologickému a bezpečnému bývaniu v príjemnej atmosfére spoločnej susedskej komunity. Celkový počet bytov 44 taktiež predurčuje komornosť a intimitu bývania v protiklade masovým projektom, kde človek rieši ešte dlhé obdobie bývanie v dotyku staveniska. Novostavba je ohraničená ulicami Š.Moyzesa a sv.Cyrila a Metoda – v stabilizovanom území, v dotyku rodinných domov a nízkopodlažnej bytovej zástavby, kde už nie je priestor na okolitú zástavbu územia. Taktiež v samotnom projekte bolo myslené na úložný priestor pre bicykle -tzv. bicygláreň, ktorá bude slúžiť všetkým obyvateľom bytového domu. Viacero priestorov v projekte bude slúžiť obyvateľom domu, či už zelená strecha s terasou a výhľadom na Malé Karpaty, miestnosť pre spoločenské posedenia, oslavy tzv. party room, a ojedinelý koncept Fresh Market – ktorý by mal ponúknuť zdravé potraviny a príjemnú kaviareň pre komunitu. Komfortný prístup suchou nohou priamo k bytom zabezpečuje podzemná garáž s 63 parkovacími státiami. V suteréne Zeleného átria sú umiestnené taktiež pivničné kobky, ktoré sú súčasťou každého bytu. Na prízemí objektu sa nachádzajú byty v troch krídlach, kancelársky priestor, obchodný priestor. Objekt má vstup z terasy sprístupnenej z ulice Štefana Moyzesa. Na prvom poschodí sa nachádzajú byty v troch krídlach, spoločenská miestnosť s kuchynkou a priestorom na hranie detí v galérii nad obchodným priestorom. Na posledných dvoch podlažiach sú už len byty v časti A. Na obytnej streche objektu sa nachádza zelená terasa. Pri schodisku na streche je malá kuchynka a pergola chráni sedenie počas grilovačiek. Ekologický a zároveň ekonomický prístup projektu sa pretavil do použitých technológií, ktoré zlepšia celkovú kvalitu bývania a taktiež rapídne znížia náklady na bývanie. V Zelenom átriu sú použité nasledovné technológie :

Cena dohodou
NEOREAL, s.r.o.
bytový dom Bottova

bytový dom Bottova

Lokalita: Jána Bottu, Trnava (Trnava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Ponúkame na predaj jedinečné byty v novostavbe Bottova na ulici Jána Bottu v Trnave. Bytový dom sa nachádza vo výnimočnej lokalite so všetkými benefitmi ako základná škola, športové gymnázium, športový areál Fortuna, botanická záhrada do 100 metrov a vo vzdialenosti od centra mesta do 7 minút pešou chôdzou. Bytový dom Bottova ponúka všetky typy bytov od 1-izbových so záhradkami až po 4-izbové s priestrannými terasami. Každý z bytov disponuje exteriérovým priestorom. Dispozície bytov sú na navrhnuté v súlade so súčasnými požiadavkami na funkčnosť a komfort bývania. V rámci uvádzacích cien ponúkame budúcim kupujúcim benefit vo forme úprav dispozícií vnútorných priečok podľa ich požiadaviek. Byty sa predávajú ako holobyty s možnosťou dokončenia do štandardu podľa výberu záujemcu. Benefitom bývania v bytovom dome Bottova je komunitný priestor na streche tzv. zelená terasa, ktorá bude určená pre všetkých obyvateľov bytového domu za účelom stretávania sa a trávenia voľného casu. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži pre 60 vozidiel, garážové státie je možné dokúpiť v cene 6000,-EUR vrátane DPH. Ďalších 13 vonkajších parkovacích státí sa nachádza priamo v dotyku bytového domu. Pre návštevníkov bytového domu budú vytvorené nové parkovacie státia vo vzdialnosti 50 metrov od bytového domu Bottova. Začiatok stavebných prác je plánovaný k mesiacu máj 2015 a ukončenie výstavby na mesiac marec 2016.

od 57 900 €
od 667 €/m2
NEOREAL, s.r.o.
Belaria Koliba

Belaria Koliba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

PROJEKT Belaria Koliba je známy rezidenčný projekt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové mesto (novovybudovaná Svätovavrinecká ulica). Vďaka rýchlej dostupnosti autom do centra mesta a krásnemu panoramatickému výhľadu si tento developerský projekt získal srdce nejedného záujemcu. Samotný projekt využíva svahovitosť pozemku bývalých viníc, čím vzniká zaujímavé architektonicko-hmotové riešenie. Kladie dôraz na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla a množstvo zelene, vďaka čomu spĺňa kritéria moderného bývania aj pre náročných klientov. Projekt tvoria tri vzájomne prepojené samostatné sekcie A, B1 a B2, súčasťou ktorých je 35 dispozične zaujímavých bytových jednotiek. Aktuálne sú v ponuke byty rôznych veľkostí (od 49 m2 po 126 m2) od dvojizbových až po štvorizbové byty, ku ktorým prislúcha balkón / loggia / terasa alebo predzáhradka. Každý byt je možné kúpiť v štandardnom / nadštandardnom prevedení alebo ako holobyt a zariadiť si ho podľa vlastných predstáv. Projekt Belaria Koliba bol dokončený a skolaudovaný v 03/2015, viac informácii o projekte ako aj aktuálnu ponuku bytov nájdete na www.belaria.sk.

od 158 870 €
od 2 428 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Nová Nitra

Nová Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

V Nitre na mieste bývalého pivovaru v roku 2009 začala spoločnosť NR INVEST, a.s., výstavbu multifunkčného komplexu pod názvom NOVÁ NITRA. Súčasťou multifunkčného projektu budú: obytné budovy, v ktorých postupne pribudne 170 bytov v 1. etape a celkovo až 500 bytov, obchodné a kancelárske priestory, administratívne budovy a kanceláriami, 4-hviezdičkový hotel s kongresovou časťou a wellness centrum, ultúrno-spoločenské centrum, zariadenia pre voľný čas a relax, parkovacie miesta. V multifunkčnom projekte NOVÁ NITRA sú skĺbené historické budovy bývalého pivovaru s modernou architektúrou mestského charakteru.

od 56 102 €
od 1 214 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Ahoj Park

Ahoj Park

Lokalita: Sliačska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Rezidenčný projekt AHOJ PARK ponúka moderné presvetlené byty s optimálnymi rozlohami od jednoizbových cez dvojizbové, trojizbové až po štvorizbové. Každý byt v obytnom komplexe má balkón. Byty na ustúpených podlažiach majú veľkoplošné terasy. Obytný súbor tvoria tri samostatne stojace obytné domy, ktoré spoločne vytvárajú príjemný polootvorený vnútroblok so zeleňou a relaxačnou zónou. AHOJ PARK prirodzene nadväzuje na existujúcu rezidenčnú štvrť a rozširuje ju smerom do centra mesta. Maximálna výška obytných domov je sedem podlaží, čím projekt rešpektuje okolitú zástavbu a stáva sa jej integrálnou súčasťou. Dômyselná a účelná architektúra projektu AHOJ PARK ponúka optimálne veľkosti rozumne dispozične riešených bytov. Ku každému bytu je projektované parkovacie miesto v dvojpodlažných podzemných garážach, ktoré sú doplnené o voľné parkovacie miesta na pozemku. V suteréne a na prízemí obytných domov sa nachádzajú pivničné kobky.

od 57 757 €
od 1 955 €/m2
AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o.
Rezidencia Severka

Rezidencia Severka

Lokalita: Pezinok (Pezinok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám rezidenčné bývanie na ulici Suvorovova, na sídlisku Sever. Tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosť centra mesta do 5 minút splňajú všetky predpoklady moderného a zároveň pokojného bývania. Prosím navštívte našu webovú stránku www.rezidenciaseverka.sk a zoznámte sa s Vašou novou hviezdou. Ponúkame vám širokú variabilitu bytov s výborným dispozičným riešením so záhradkami, loggiami alebo priestrannými terasami. Vyspelé technologické postupy, ako aj kvalita použitých materiálov vám zaručujú tu správnu investíciu. Takmer všetky byty v rezidencii sú orientované na slnečnú južnú stranu, do voľného priestranstva a na Karpaty. Zárukou čoho je výborna slnečnosť bytov, maximálny komfort výhľadu a využitie balkónov, lodžii a terás. K dispozícii budú vonkajšie parkovacie státia už od 3600 € Viac info nájdete na www.rezidenciaseverka.sk

od 55 800 €
od 1 393 €/m2
Winners Reality, s.r.o.
CITYPARK RUŽINOV

CITYPARK RUŽINOV

Lokalita: Plynárenská 7/A, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Výnimočná lokalita, oáza pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Stavebná a developerská spoločnosť Metrostav Slovakia a.s., ktorá prevzala rozostavaný projekt 3nity v mestskej časti Bratislavy Ružinov, sa rozhodla revitalizovať projekt s dokonalým riešením pre ľudí, ktorí majú radi zeleň a čerstvý vzduch. Na križovatke Plynárenskej a Jarabinkovej totiž v najbližších rokoch vybuduje rezidenčný komplex CityPark Ružinov, ktorý bude spolu so svojou rozlohou zelene spĺňať atribút budúcej najzelenšej zóny tejto mestskej časti. Rezidenčný projekt CityPark Ružinov bude so svojimi viac ako 400 bytmi, 117 ateliérmi, loftmi a apartmánmi a 16 priestormi pre obchod najväčším bytovým komplexom v tejto lokalite. K dispozícii budú jedno-až päťizbové byty dispozične riešené tak, aby obyvateľom poskytli maximálny komfort. Zámer developerov, spojiť biznis zónu s moderným mestským životom, oživí rozsiahla zelená plocha v rozlohe viac ako 7 700m2, ktorá obklopí všetky tri veže a dodá tak projektu sviežosť a vzdušnosť. Znečistenie ovzdušia v Bratislave možno charakterizovať ako stredne veľké, pričom koncentrácie prirodzených zložiek v ňom obsiahnutých sú hlboko pod dostačujúce limity pre zdravie ľudí, preto bolo silným motivátorom developerov toto znečistenie eliminovať vysadením stromov, ktoré kyslík naopak produkujú a dodajú dostatok tieňa počas horúcich dní. Park a loftové apartmány V pôvodnom zámere projektu spájala tri bytové domy dvojpodlažná nákupná zóna s vlastnými prevádzkami, ktorú do budúcna nahradí „zelená“ oddychová zóna. Tá bude prístupná pre verejnosť, avšak niektoré jej priestory budú určené výlučne pre rezidentov projektu a ich aktivity. Obchodné priestory nahradia čoraz populárnejšie loftové apartmány. Tieto priestory budú mať rozlohu od 26 do 75 m2 a budú jedno-až trojizbové. Loftové apartmány a ateliéry s výškou stropov 3,5 a až 5 metrov kombinujú výhodu kancelárskeho a bytového využitia, najmä pre mladých podnikateľov a ľudí z kreatívneho priemyslu.

od 86 000 €
od 2 150 €/m2
Metrostav Slovakia a. s.
Medický Park

Medický Park

Lokalita: 29.Augusta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom Medický park, ktorý stavia spoločnosť 1.Staromestská s.r.o. sa nachádza na Ulici 29. Augusta v centre mesta Bratislavy v bezprostrednom susedstve s Medickou záhradou, jednou z najkrajších historických záhrad mesta, ktorú si dal vybudovať gróf Gobert za vlády Márie Terézie. Obyvatelia bytového domu Medický park si budú môcť vychutnávať najmodernejšie luxusné bývanie a relax spojený s nádychom histórie priamo v centre Bratislavy. Vo vzdialenosti niekoľkých minút chôdze sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom Medický park je postavený novou modernou technológiou z filigránových železobetónových panelov firmy LEIER, ktorých najväčšie prednosti sú: zaručená vysoká kvalita certifikovaných výrobkov CE výborné akustické vlastnosti (52-56 dB) hotový vzhľad (podľa ÖNORM B 2211, bod. 2.3.4.2) skrátený čas výstavby vysoko precízna, plne automatizovaná výroba na mieru – zaručená presnosť výroby neobmedzená variabilita riešení vnútorného priestoru. Názov stavby: Medický park Miesto stavby: Ulica 29. Augusta, Bratislava Investor: 1.Staromestská s.r.o, Hradská 1/A, Bratislava Počet bytov: 20 Počet garážových státí: 27 Počet obchodných priestorov: 2

od 164 204 €
od 2 012 €/m2
agreal.sk, s.r.o.
Zvýšte svoje šance na predaj

Zvýšte svoje šance na predaj

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Pridajte projekt na Novostavby.sk a prezentujte jednotlivé ponuky na všetkých weboch Siete Nehnuteľnosti.sk, jednotke v oblasti a predaja kúpy nehnuteľností na webe. Vaša reklama môže byť práve na tomto mieste, neváhajte a kontaktujte nás! Naše obchodné oddelenie Vám zodpovie na všetky Vaše otázky a vytvorí Vám inzertný balík na mieru. Mgr. Erik Eleš Tel.: +421 911 927 004 E-mail: reklama@novostavby.sk Denisa Hanusek Štvrtecká Tel.: +421 903 554 488 E-mail: inzercia@novostavby.sk

Cena dohodou
novostavby.sk
Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Byty už od 65.520eur s DPH! Urbanistické riešenie Stavba je situovaná na pozemku ktorý je z juhozápadu ohraničený ulicou Na križovatkách , zo severovýchodu je ohraničený novovzniknutou účelovou komunikáciou, vyhotovenou spolu s obytným súborom Slnečný dvor. Zo západnej strany je pozemok ohraničený pozemkami so záhradami a zástavbou rodinných domov, umiestnených zo strany Vietnamskej ulice. Poloha zaručuje bytovému domu tichú lokalitu, dostupnosť MHD a zároveň pešiu dostupnosť k obchodnému centru Avion Shopping Park (cca 5 min. peši).

od 72 900 €
od 1 703 €/m2
VAZEX, s.r.o.
VILADOM Komenského

VILADOM Komenského

Lokalita: Jesenský vŕšok, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Garáž, Iný objekt, Obchodné priestory

Bytový dom Viladom Komenského je praktické a dostupné bývanie predovšetkým pre mladých a cieľavedomých ľudí. Je umiestnený na Jesenskom vŕšku, 7 minút chôdze od banskobystrického námestia, na mieste s peknými výhľadmi na mesto a okolitú krajinu. Kompaktný bytový projekt so zaujímavým architektonickým stvárnením a vo výbornej lokalite je predpokladom kvalitného bývania a dlhodobej hodnoty. V ponuke je spolu 40 prakticky riešených bytov, v štruktúre od funkčných jednoizbových až po štvorizbový s priestrannou terasou. Na prízemí sa nachádzajú dva atraktívne komerčné priestory pre služby a občiansku vybavenosť. V čiastočne zapustenej podzemnej garáži a na vonkajšom je teréne je navrhnutých dostatok miest pre pohodlné parkovanie. Viladom Komenského je bytový dom s ambíciou priniesť moderný pohľad na bývanie, život a komunitné spolužitie. Pri stavbe používame kvalitné a overené materiály ako pálená tehla či nadštandartne hrubé zateplenie z minerálnej vlny. V objekte sa nachádza samostatná moderná plynová kotolňa prevádzkovaná skúseným operátorom, čo zaručuje ekologickú a bezstarostnú dodávku tepla. Tepelnú a zvukovú pohodu spolu s nízkymi prevádzkovými nákladmi zabezpečujú izolačné trojsklá osadené v kvalitných päťkomorových plastových rámoch. Bezpečnosť obyvateľov chránia certifikované bezpečnostné dvere s bezpečnostnou zárubňou, ktoré sú štandardne osadené do každého bytu. Pobyt na balkóne, lodžií alebo terase budúcim majiteľom okrem krásnych výhľadov spríjemní podlaha z pravého exotického dreva. V interiéri zase dokonalosť rovných stien zvýraznia hladké sadrové omietky. Šperkom stavby sú balkóny s bezrámovým skleneným zábradlím. Viladom Komenského ponúka funkčné a praktické dispozície bytov, ktoré sú svetlé, majú dostatok životného priestoru a rozumne riešené úložné plochy. Technologický náskok podčiarkuje napríklad digitálny výstup z bezpečnostných kamier spoločných parkovísk šírený v káblovom rozvode každého bytu alebo otváranie garážovej brány prostredníctvom mobilného telefónu. Mysleli sme aj na užitočné detaily, preto sú terasy bytov osadené kohútikom na polievanie zelene či napúšťanie detského bazénika. Pri projektovaní Viladomu Komenského sme mali neustále na pamäti, že chceme budúcim majiteľom priniesť výnimočnú hodnotu. Presvedčte sa sami. Vynikajúca poloha, kvalitné materiály, nízke prevádzkové náklady, moderné technológie, šikovne riešené bytové dispozície a rozumná kúpna cena. Termín výstavby: október 2015 – november 2016 Finančný partner: Slovenská sporiteľňa, a.s.

od 1 220 €
od 1 172 €/m2
DC REAL, s.r.o.
THE CUBE

THE CUBE

Lokalita: Obchodná ulica, Žilina-Vlčince (Žilina)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Iný objekt

Stojaca novostavba The Cube v Žiline Vám ponúka 90 moderných, štandardne vybavených bytov, kde Vám ponúkame na výber 3 nebytové priestory, útulné garsonky, ale aj luxusné 4-izbové byty. Súčasťou štandardného vybavenia každého bytu je kuchynská linka, podlahové krytiny vo všetkých miestnostiach – vrátane interiérových dverí. Samozrejmosťou kúpeľne a wc sú obklady a sanita. Každý kupujúci má možnosť zakúpiť si k bytu vonkajšie alebo vnútorné parkovacie státie.

od 46 640 €
od 910 €/m2
LICITOR group, a.s.
ParkHouse - Piešťany

ParkHouse - Piešťany

Lokalita: Pod Párovcami, Piešťany (Piešťany)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Jedinečný projekt rezidenčného bývania na okraji unikátneho pamiatkovo chráneného mestského parku v Piešťanoch ponúka netradičné bývanie v bezprostrednom dotyku zo zeleňou priamo v centre mesta. Projekt bytového domu je financovaný v spolupráci s Prvou stavebnou sporiteľňou a .s, ktorá zároveň ponúka možnosť zvýhodneného financovania bytov pre konečných záujemcov vo forme úveru na bývanie. Bytový dom ParkHouse ponúka 16 jedno- až trojizbových bytov na štyroch nadzemných podlažiach s podlahovou plochou bytov od 67 do 110m2. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži s počtom parkovacích miest 15 a štyrmi parkovacími státiami na vlastnom pozemku.

od 138 343 €
od 1 850 €/m2
SCENERY a.s.
CUBICON GARDENS

CUBICON GARDENS

Lokalita: Staré Grunty 26, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obľúbený projekt Cubicon Gardens spustil predaj I. etapy, ktorá prináša 120 bytov v troch bytových domoch, 3 nebytových priestorov. V ponuke sú 2 až 4-izbové byty v štandardnom prevedení s výmerou od 52 do 85 m2. Moderný , atraktívny a nadčasový architektonický dizajn s akcentom na funkčnosť, harmonicky zapadne do existujúcej infraštruktúry a uspokojí vysoké nároky súčasného klienta. Zabezpečí mu komfort a kvalitu bývania s francúzskym šarmom a nemeckou kvalitou. Výborný prístup do centra, napojenie na mestský diaľničný okruh, a pohodlný prístup do ostatných mestských častí k tomu v dnešnej uponáhľanej dobe tiež napomáhajú. Projekt je dispozične členený na 4 rezidenčné veže –z ktorých každá obsahuje 40 bytov a kryté garážové státia v podzemných garážach. Budovy sú funkčne a prevádzkovo oddelené. Vysoký štandard a prepracovanosť interiérov, moderné dispozičné riešenia, to všetko zodpovedá nárokom moderného bývania v spojení s prírodou Mlynskej Doliny. Budúcim majiteľom je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži, ktoré nie sú zahrnuté cene bytu.

od 119 880 €
od 1 789 €/m2
Century 21 Slovakia
Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Lokalita: Stromová 54, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

Polyfunkčný bytový dom Olive je postavený v súlade s normami EÚ a je realizovaný s bezbariérovým prístupom. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a štandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie. * Raiffeisen Evolution ako spoľahlivý partner * skolaudované a ihneď obývateľné * moderná architektúra vo výbornej lokalite * veľkorysé terasy s jedinečným výhľadom * podzemné parkovanie * kvalitné vybavenie * flexibilné dispozície bytov * supermarket v objekte * obľúbené miesto na bývanie v blízkosti centra * športová a rekreačná oblasť a moderné detské ihrisko v bezprostrednom okolí * vynikajúce napojenie na systém verejnej dopravy a diaľnice * nemocnica KRAMARE v blízkosti Olive ponúka komfortné a alternatívne byty rôznych výmerov – k dispozícii je spolu 57 moderných bytov s dômyselným priestorovým usporiadaním. Južne-orientové byty ponúkajú obyvateľom pôsobivý pohľad na mesto, severne-orientové byty sa môžu zase pýšiť jedinečným výhľadom na prírodu. Potrebné tovary a služby zabezpečujú obchody a kancelárie na prvých dvoch nadzemných podlažiach či kaviareň na prízemí. Ak ste napríklad zabudli kúpiť mlieko, v Olive nemusíte cestovať autom alebo autobusom do najbližšieho obchodu, jednoducho sa zveziete výťahom. Ak ste nemali čas upratovať, stretnite sa s priateľmi dole v kaviarni. Rovnako ako byty, i obchody s tovarom dennej potreby či kancelárie sa vyznačujú kľudnou a pokojnou atmosférou. Olive – to je nádherný výhľad na zelené vrchy, na Bratislavu a jej historické centrum -unikátny projekt s unikátnym výhľadom. !!! SKOLAUDOVANÉ !!!

od 175 000 €
od 175 000 €/m2
KRAMARE s.r.o.
Jesenný Vŕšok B

Jesenný Vŕšok B

Lokalita: Komenského 14, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám výstavbu bytového domu - Jesenský vŕšok B, ktorá spolu s blokom A vytvára funkčný komplex bytov s občianskou vybavenosťou. Celý komplex Jesenský vŕšok sa nachádza iba päť minút chôdze od centra mesta. Bezprostredná blízkosť prírody dáva možnosť na športové vyžitie - pešiu turistiku, cyklotúry, zjazdové lyžovanie, jazdu na koni ...... K dokonalému komfortu bývania prispieva kvalita použitých materiálov, ktorá výrazne prispieva k znižovaniu mesačných nákladov na bývanie. Rodiny s deťmi poteší dostupnosť všetkých typov školských zariadení, ktoré sú vzialené do 10 minút pešou chôdzou. Samozrejmosťou je bezproblémové nadzemné i podzemné parkovanie a ľahká dostupnosť vo všetkých dopravných smeroch. Na prízemí sa nachádzajú hromadné garáže, pivničné priestory a supermarket, ktorý je zákazníkom k dispozícii 7 dní v týždni. Ku každému bytu je priradená pivničná kobka, ktorú dostávate k bytu grátis. Taktiež plochy terás, lodžií a balkónov, ktoré má každý byt, sa do výpočtu kúpnej ceny nezapočítavajú. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie, prípadne vnútorné garážové, státie. U niektorých bytov je parkovanie v cene. Objekt má vlastnú (nezávislú) modernú plynovú kotolňu, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu a slúži na vykurovanie objektu a prípravu TÚV.

od 42 645 €
od 983 €/m2
Jesenský vŕšok, s r.o.
Pod vŕškami

Pod vŕškami

Lokalita: Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Pozemok pre rod. domy

Rezidenčná štvrť Pod vŕškami je zasadená pod vŕšky Malých Karpát, v bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica. Ako už napovedá jej názov, charakterizuje ju harmónia, súzvuk s prírodou so všetkými výhodami mestského bývania. Projekt ponúka pozemky na individuálnu výstavbu i priestranné – menšie či väčšie – byty v nízkopodlažných, moderných bytových domoch.Táto časť hlavného mesta sa za posledné obdobie stala veľmi atraktívna, stále viac a viac obyvateľov si tu hľadá bývanie pre seba a svoje rodiny. Pribúdajú rodinné a bytové domy, buduje sa infraštruktúra, cesty, kruhové objazdy. Veľkou výhodou je aj pribúdajúca občianska vybavenosť, môžeme spomenúť aj veľké nákupne centrum, otvorené v novembri 2014. Financovanie

od 173 800 €
od 200 €/m2
Opera SL Group a. s.
WESTHILL PARK DROTÁRSKA

WESTHILL PARK DROTÁRSKA

Lokalita: Šafránová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Zeleň, rodina, bezpečnosť, kvalita, , komfort. To sú nosné piliere projektu WESTHILL PARK DROTÁRSKA. Areál projektu bude riešený formou kondomínia. Súčasťou areálu bude detské ihrisko, zóny oddychu a oplotenie pre Váš maximálny komfort a bezpečnosť. Projekt moderného a nadštandardného bývania bol navrhnutý Ing. Arch. Karolom Kállayom. Prvá fáza výstavby projektu pozostáva z bytového domu A, ktorý bude mať 5 nadzemných podlaží s jedným ustúpeným podlažím, kde sa nachádza 17 bytových jednotiek, každá s vlastným priestornou priestrannou terasou a dve jedinečné vilové domy, Villa B2, Villa C, v ktorých sa budú nachádzať v každom tri bytové jednotky. Vyberte si v bloku A od 2-zbových bytov od 47,6 m2 až po 4-izbové byty alebo krásny penthouse s 50 m2 terasou.

od 176 602 €
od 2 629 €/m2
RIVERS, s.r.o.
FIVE STAR Residence*****

FIVE STAR Residence*****

Lokalita: Námestie Slobody, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Tento rezidenčný projekt s 81 bytovými jednotkami situovanými na desiatich nadzemných podlažiach bol skolaudovaný v roku 2009 a v súčasnosti poskytuje jednu z posledných možností na kúpu bytu v centre mesta za bezkonkurenčnú cenu. Veľkou výhodou celého projektu je kvalita samotnej stavby a moderné poňatie celého projektu, jednak z vizuálneho, ale aj technologického hľadiska. Projekt je svojou polohou a vybavením vhodný pre klientov, hľadajúcich moderné trvalé bývanie, ale aj vhodnú investičnú príležitosť.

od 197 300 €
od 2 126 €/m2
RIVERS, s.r.o.
Diplomat park

Diplomat park

Lokalita: Mudroňova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Príjemné bývanie v exkluzívnom prostredí Bratislavského hradu pre náročných klientov. Diplomat Park je rezidenčný objekt s modernou elegantnou architektúrou a vysokým štandardom určený na bývanie. Prechádzka Hradným údolím Vás za 10 minút privedie do pešej zóny. Neďaleko sa nachádza aj mestský lesopark Horský park, vhodný na prechádzky, šport a relax. Diplomat Park je ľahko dostupný z ktorejkoľvek časti mesta a je vybavený potrebnou infraštruktúrou. Východo-západná orientácia projektu, ako aj poloha Hradného vŕšku sú zárukou pokojného a jedinečného bývania. Každý byt ponúka výhľad na mesto aj na Dunaj. Vzhľadom na skutočnosť, že v tejto časti mesta má svoje rezidencie niekoľko veľvyslanectiev, je tu zaručená aj zvýšená bezpečnosť. Projekt ponúka dve podzemné podlažia s 32 parkovacími miestami a dvoma nadzemnými podlažiami, pričom tretie nadzemné podlažie je riešené ako ustúpené s plochou strechou. Prízemné byty majú priamy výstup do záhrady, všetky ostatné disponujú terasami a balkónmi.

Cena dohodou
RIVERS, s.r.o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7