Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 131 projektov

Developerske projetky bytov

1 2 3 4 5 6 7
Blumental

Blumental

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumentál v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta. Nová výstavba rešpektuje pôvodnú zástavbu a línie ulíc Mýtna a Radlinského, prináša sofistikované architektonické riešenia a dizajnové materiály spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky jej budúcich obyvateľov. Výstavba prvej etapy sa začína už na jar 2015, kde rezidencia Blumentál prinesie 112 bytov v rôznych výmerách – od jednoizbových bytov až po luxusné štvor- a päťizbové byty s prepracovanými pôdorysnými riešeniami. Komplex je rozdelený na päť blokov, čo prinesie nadštandard v podobe troch až štyroch bytov na jednom podlaží. Súčasťou projektu sú aj privátne zelené oázy dvorov vo vnútroblokoch a parkovanie v podzemnej garáži. Predpokladaný termín ukončenia výstavby je koniec roka 2016.

od 80 €
od 1 €/m2
CORWIN CAPITAL, a. s.
Záhrady devín

Záhrady devín

Lokalita: Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Záhrady Devín je unikátny rezidenčný projekt, ktorý so sebou prináša ponuku 66 bytov v trojpodlažných vilách, ako i 42 samostatne ležiacich stavebných pozemkov v jednej z najkrajších bratislavských mestských častí – Devíne. Trojbytové vily tvoria kompaktnú skupinu situovanú v juhozápadnej časti lokality Devín – Záhrady, ohraničenú zospodu Devínskou cestou a zboku jedinečným biotopom Devínskej lesostepi. Dvadsaťdva objektov je umiestnených v mierne svahovitom teréne a sú priamo prístupné z pešej a automobilovej komunikácie. Samozrejmosťou je dostatočné množstvo parkovacích miest a pivničné kobky k všetkým bytom.

od 199 900 €
od 2 082 €/m2
CORWIN CAPITAL, a. s.
Dúbravy

Dúbravy

Lokalita: Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Dúbravy sú ľudsky príjemným projektom s kvalitným a pritom cenovo dostupným bývaním. Prinášajú osem bytových domov s variantami bytov od 1-izbových až po 4-izbové. Každý byt je vybavený v štandarde a má samostatný balkón. Predpokladaný termín ukončenia je koniec roka 2017.

od 62 344 €
od 2 024 €/m2
CORWIN CAPITAL, a. s.
Panoráma - bytový dom

Panoráma - bytový dom

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Bytového domu Panoráma predstavuje príjemné mestské bývanie v 67 bytových jednotkách. Typickou črtou sú priestranné loggie, terasy, balkóny či dokonca záhrady pre zabezpečenie čo najpríjemnejšieho trávenia Vášho času. V kombinácii s výbornou lokalitou máte na dosah ruky Váš nový, slnečný, pokojný, architektonicky a esteticky zaujímavý životný priestor. elý projekt a jeho jednotlivé časti svojim členením pôsobia ako komplex vilových domov. Podlažnosť a tým aj výška objektu sú korigované uskočenými podlažiami s terasami, čo objekt opticky znižuje. Rozdelenie objektu na dve časti odľahčuje stavbu v horizontálnom vnímaní a člení dispozíciu na dva bytové bloky. Nástup do oboch blokov je zo strany ulice Staré Grunty na úrovni 1. nadzemného podlažia. Pri bloku A tak vznikajú 3 podzemné a 4 nadzemné podlažia + uskočené podlažie – tento objekt má celkovo 45 bytových jednotiek. Blok B má 2 podzemné a 4 nadzemné podlažia + uskočené podlažie a je v ňom navrhnutých 22 bytových jednotiek. Každý byt má svoj balkón, loggiu alebo terasu, čo dalo vzniknúť výraznému členeniu fasád. Dominantným a základným motívom je koncept štyroch bielych kubusov s loggiami začlenených do základného šedého objektu.

od 223 733 €
od 2 389 €/m2
OTYK invest, s. r. o.
Tarjanne Dúbravka

Tarjanne Dúbravka

Lokalita: Martina Granca, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

2 až 5 izbové byty v blízkosti prírody a fínska kvalita... PRAKTICKÁ DISPOZÍCIA A SÚKROMIE Tarjanne Dúbravka tvori 7 nízkopodlažných domov s malým počtom bytov na každom podlaží, čo zabezpečuje dostatok súkromia s dostatkom parkovacích možností pre obyvateľov. Energetická certifikácia zaraďuje objekty projektu Tarjanne Dúbravka do energetickej kategórie A a B.

od 210 653 €
od 2 478 €/m2
YIT Reding a.s.
Byty Villinki

Byty Villinki

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Základné informácie o projekte Byty VILLINKI: OBJEKT A, 5.NP: 22 bytov + 3 komerčné priestory OBJEKT B, 5.NP: 22 bytov + 2 komerčné priestory OBJEKT C, 4.NP: 10 bytov OBJEKT D, 4.NP: 10 bytov Počet 2-izbových bytov: 29 bytov Počet 3-izbových bytov: 29 bytov Počet 4-izbových bytov: 6 bytov Počet komerčných priestorov: 5 priestorov Plocha 2-izbových bytov: od 57.41 m2 do 75.79 m2 Plocha 3-izbových bytov: od 77.73 m2 do 85.09 m2 Plocha 4-izbových bytov: od 107.49 m2 do 144.93 m2 Počet parkovacích státí: 115 Počet pivničných kobiek: 66 YIT Home prináša bývanie na fínskej úrovni aj na Slovensko. V poradí druhý projekt z dielne fínskeho developera YIT vyrastá v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves neďaleko Líščieho údolia. Prečítajte si viac na webovej stránke www.yithome.sk

od 235 942 €
od 2 796 €/m2
YIT Reding a.s.
Byty Kivikko

Byty Kivikko

Lokalita: Jurská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Novostavba Byty Kivikko Nové Mesto sa skladá z 3 samostatných blokov, ktoré majú 8, 7 a 8 nadzemných podlaží. Vybrať si môžete z 1 až 4 izbových bytov. Každý z 3 blokov navyše ponúka podzemné aj exteriérové parkovanie. Celkovo v exteriéri alebo v podzemnej garáži (v suteréne každého bloku) ponúka projekt viac ako 250 parkovacích miest.

od 198 171 €
od 2 302 €/m2
YIT Reding a.s.
Tammi Dúbravka

Tammi Dúbravka

Lokalita: Pri Hrubej Lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Tammi Dúbravka je ďalším projektom z dielne YIT, ktorý prináša fínsku kvalitu bývania do Bratislavy. Dobrá občianska vybavenosť, dopravná dostupnosť a blízkosť prírody znamená ideálne bývanie v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite tejto mestskej časti s veľkým potenciálom rastu do budúcnosti.

od 94 224 €
od 1 830 €/m2
YIT Reding a.s.
Greenvia - Záhorská Bystrica

Greenvia - Záhorská Bystrica

Lokalita: Pri Vápenickom potoku, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v harmónii s prírodou a predsa v meste! Projekt Greenvia ponúka budúcim kupujúcim vynikajúcu lokalitu v rámci samotnej Záhorskej Bystrice , v lokalite Pod Vŕškami. Projekt je koncipovaný ako 3 štvorpodlažné bytové domy s 26 bytmi v každom z nich. Za bytovými domami budú postavené dvojpodlažné viladomy , celkovo 9 a v každom z nich 3 byty. Celý komplex bude podpivničený a v suteréne budú umiestnené pivničné kobky a garážové státia.

od 69 900 €
od 1 465 €/m2
NEOREAL, s.r.o.
Polyfunkčný bytový dom Zelené átrium

Polyfunkčný bytový dom Zelené átrium

Lokalita: Š.Moyzesa a sv.Cyrila a Metoda, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Zelené átrium nie je obyčajná novostavba bytového domu, ktorá je len umiestnená v peknej lokalite v Trnave známej ako Spiegelsaal. Je to projekt, ktorý ponúka úplne nový pohľad a prístup k efektívnemu , ekologickému a bezpečnému bývaniu v príjemnej atmosfére spoločnej susedskej komunity. Celkový počet bytov 44 taktiež predurčuje komornosť a intimitu bývania v protiklade masovým projektom, kde človek rieši ešte dlhé obdobie bývanie v dotyku staveniska. Novostavba je ohraničená ulicami Š.Moyzesa a sv.Cyrila a Metoda – v stabilizovanom území, v dotyku rodinných domov a nízkopodlažnej bytovej zástavby, kde už nie je priestor na okolitú zástavbu územia. Taktiež v samotnom projekte bolo myslené na úložný priestor pre bicykle -tzv. bicygláreň, ktorá bude slúžiť všetkým obyvateľom bytového domu. Viacero priestorov v projekte bude slúžiť obyvateľom domu, či už zelená strecha s terasou a výhľadom na Malé Karpaty, miestnosť pre spoločenské posedenia, oslavy tzv. party room, a ojedinelý koncept Fresh Market – ktorý by mal ponúknuť zdravé potraviny a príjemnú kaviareň pre komunitu. Komfortný prístup suchou nohou priamo k bytom zabezpečuje podzemná garáž s 63 parkovacími státiami. V suteréne Zeleného átria sú umiestnené taktiež pivničné kobky, ktoré sú súčasťou každého bytu. Na prízemí objektu sa nachádzajú byty v troch krídlach, kancelársky priestor, obchodný priestor. Objekt má vstup z terasy sprístupnenej z ulice Štefana Moyzesa. Na prvom poschodí sa nachádzajú byty v troch krídlach, spoločenská miestnosť s kuchynkou a priestorom na hranie detí v galérii nad obchodným priestorom. Na posledných dvoch podlažiach sú už len byty v časti A. Na obytnej streche objektu sa nachádza zelená terasa. Pri schodisku na streche je malá kuchynka a pergola chráni sedenie počas grilovačiek. Ekologický a zároveň ekonomický prístup projektu sa pretavil do použitých technológií, ktoré zlepšia celkovú kvalitu bývania a taktiež rapídne znížia náklady na bývanie. V Zelenom átriu sú použité nasledovné technológie :

Cena dohodou
NEOREAL, s.r.o.
bytový dom Bottova

bytový dom Bottova

Lokalita: Jána Bottu, Trnava (Trnava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Ponúkame na predaj jedinečné byty v novostavbe Bottova na ulici Jána Bottu v Trnave. Bytový dom sa nachádza vo výnimočnej lokalite so všetkými benefitmi ako základná škola, športové gymnázium, športový areál Fortuna, botanická záhrada do 100 metrov a vo vzdialenosti od centra mesta do 7 minút pešou chôdzou. Bytový dom Bottova ponúka všetky typy bytov od 1-izbových so záhradkami až po 4-izbové s priestrannými terasami. Každý z bytov disponuje exteriérovým priestorom. Dispozície bytov sú na navrhnuté v súlade so súčasnými požiadavkami na funkčnosť a komfort bývania. V rámci uvádzacích cien ponúkame budúcim kupujúcim benefit vo forme úprav dispozícií vnútorných priečok podľa ich požiadaviek. Byty sa predávajú ako holobyty s možnosťou dokončenia do štandardu podľa výberu záujemcu. Benefitom bývania v bytovom dome Bottova je komunitný priestor na streche tzv. zelená terasa, ktorá bude určená pre všetkých obyvateľov bytového domu za účelom stretávania sa a trávenia voľného casu. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži pre 60 vozidiel, garážové státie je možné dokúpiť v cene 6000,-EUR vrátane DPH. Ďalších 13 vonkajších parkovacích státí sa nachádza priamo v dotyku bytového domu. Pre návštevníkov bytového domu budú vytvorené nové parkovacie státia vo vzdialnosti 50 metrov od bytového domu Bottova. Začiatok stavebných prác je plánovaný k mesiacu máj 2015 a ukončenie výstavby na mesiac marec 2016.

od 57 900 €
od 667 €/m2
NEOREAL, s.r.o.
Arboria park

Arboria park

Lokalita: Východná, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Arboria Park je moderná mestská štvrť v Trnave, ktorá sa vyznačuje najmä komunitným štýlom bývania. Svojim obyvateľom ponúka bývanie priamo v parku s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Množstvo zelene spolu s detskými ihriskami vytvára ideálne a bezpečné prostredie na výchovu detí.

od 84 500 €
od 1 516 €/m2
NEOREAL, s.r.o.
CITYPARK RUŽINOV

CITYPARK RUŽINOV

Lokalita: Plynárenská 7/A, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Výnimočná lokalita, oáza pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Stavebná a developerská spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. spustila predaj rezidenčného komplexu CityPark Ružinov, ktorý bude svojou rozlohou zelene spĺňať atribút budúcej najzelenšej zóny tejto mestskej časti. Rezidenčný projekt CityPark Ružinov bude so svojimi 432 bytmi, 117 ateliérmi, loftovými apartmánmi a 16 priestormi pre obchod najväčším bytovým komplexom v tejto lokalite. K dispozícii budú jedno-až päťizbové byty dispozične riešené tak, aby obyvateľom poskytli maximálny komfort. Zámer developerov, spojiť biznis zónu s moderným mestským životom, oživí rozsiahla zelená plocha v rozlohe viac ako 7 700m2. Park a loftové apartmány Objekt bude okrem mnohých oddychových zón disponovať i vlastným detským a petangovým ihriskom, výbehom pre domácich miláčikov rezidentov a takisto priestorom s fitnes prvkami. V každej z troch veží bude taktiež vyčlenený spoločný priestor pre deti aj dospelých. Priamo na prízemí bytových domov sa budú nachádzať obchodné priestory slúžiace ako potraviny, kaviarne, reštaurácie a pod. Súčasťou projektu budú čoraz populárnejšie loftové apartmány. Tieto priestory budú mať rozlohu od 26 do 75 m2 a budú jedno-až trojizbové. Loftové apartmány a ateliéry s výškou stropov 3,5 a 5 metrov kombinujú výhodu kancelárskeho a bytového využitia, najmä pre mladých podnikateľov a ľudí z kreatívneho priemyslu.

od 86 390 €
od 1 993 €/m2
Metrostav Slovakia a. s.
Belaria Koliba

Belaria Koliba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

PROJEKT Belaria Koliba je známy rezidenčný projekt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové mesto (novovybudovaná Svätovavrinecká ulica). Vďaka rýchlej dostupnosti autom do centra mesta a krásnemu panoramatickému výhľadu si tento developerský projekt získal srdce nejedného záujemcu. Samotný projekt využíva svahovitosť pozemku bývalých viníc, čím vzniká zaujímavé architektonicko-hmotové riešenie. Kladie dôraz na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla a množstvo zelene, vďaka čomu spĺňa kritéria moderného bývania aj pre náročných klientov. Projekt tvoria tri vzájomne prepojené samostatné sekcie A, B1 a B2, súčasťou ktorých je 35 dispozične zaujímavých bytových jednotiek. Aktuálne sú v ponuke byty rôznych veľkostí (od 49 m2 po 126 m2) od dvojizbových až po štvorizbové byty, ku ktorým prislúcha balkón / loggia / terasa alebo predzáhradka. Každý byt je možné kúpiť v štandardnom / nadštandardnom prevedení alebo ako holobyt a zariadiť si ho podľa vlastných predstáv. Projekt Belaria Koliba bol dokončený a skolaudovaný v 03/2015, viac informácii o projekte ako aj aktuálnu ponuku bytov nájdete na www.belaria.sk.

od 158 870 €
od 2 428 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Nová Nitra

Nová Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

V Nitre na mieste bývalého pivovaru v roku 2009 začala spoločnosť NR INVEST, a.s., výstavbu multifunkčného komplexu pod názvom NOVÁ NITRA. Súčasťou multifunkčného projektu budú: obytné budovy, v ktorých postupne pribudne 170 bytov v 1. etape a celkovo až 500 bytov, obchodné a kancelárske priestory, administratívne budovy a kanceláriami, 4-hviezdičkový hotel s kongresovou časťou a wellness centrum, ultúrno-spoločenské centrum, zariadenia pre voľný čas a relax, parkovacie miesta. V multifunkčnom projekte NOVÁ NITRA sú skĺbené historické budovy bývalého pivovaru s modernou architektúrou mestského charakteru.

od 56 102 €
od 1 214 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Projekt HAMULIAKOVO

Projekt HAMULIAKOVO

Lokalita: HAMULIAKOVO, Hamuliakovo (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Hamuliakovo - Etapa 1" sa nachádza v obci Hamuliakovo. Ide o výstavbu komfortných bytov v novostavbách v okolí Bratislavy s dobrým občianskym vybavením. Novostavba je v tesnej blízkosti Bratislavy (10 min. cesty autom) V ponuke sú svetlé 2 izb. byty v dvojpodlažných domoch s veľkorysými balkónmi a predzáhradkami. Samozrejmosťou je bezproblémove parkovanie pre vás aj vaše návštevy. V každom bytovom dome sa nachádzajú 4 byty s úžitkovou plochou 49,55m2. Na prízemí sú 2 byty s predzáhradkami (od 80 m2 do 120 m2). Na poschodí sa nachádzajú 2 byty s balkónmi. Bytové domy sú dokončené, kolaudácia - november 2015. Sú v stave holobyt, dokončenie bytu do štandardu je za doplatok 3 000 euro. V cene bytu sú aj dve parkovacie miesta priamo pred bytovým domom.

od 67 258 €
od 1 358 €/m2
Century 21 Slovakia
Rezidencia Severka

Rezidencia Severka

Lokalita: Pezinok (Pezinok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám rezidenčné bývanie na ulici Suvorovova, na sídlisku Sever. Tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosť centra mesta do 5 minút splňajú všetky predpoklady moderného a zároveň pokojného bývania. Prosím navštívte našu webovú stránku www.rezidenciaseverka.sk a zoznámte sa s Vašou novou hviezdou. Ponúkame vám širokú variabilitu bytov s výborným dispozičným riešením so záhradkami, loggiami alebo priestrannými terasami. Vyspelé technologické postupy, ako aj kvalita použitých materiálov vám zaručujú tu správnu investíciu. Takmer všetky byty v rezidencii sú orientované na slnečnú južnú stranu, do voľného priestranstva a na Karpaty. Zárukou čoho je výborna slnečnosť bytov, maximálny komfort výhľadu a využitie balkónov, lodžii a terás. K dispozícii budú vonkajšie parkovacie státia už od 3600 € Viac info nájdete na www.rezidenciaseverka.sk

od 55 800 €
od 1 393 €/m2
Winners Reality, s.r.o.
Medický Park

Medický Park

Lokalita: 29.Augusta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom Medický park, ktorý stavia spoločnosť 1.Staromestská s.r.o. sa nachádza na Ulici 29. Augusta v centre mesta Bratislavy v bezprostrednom susedstve s Medickou záhradou, jednou z najkrajších historických záhrad mesta, ktorú si dal vybudovať gróf Gobert za vlády Márie Terézie. Obyvatelia bytového domu Medický park si budú môcť vychutnávať najmodernejšie luxusné bývanie a relax spojený s nádychom histórie priamo v centre Bratislavy. Vo vzdialenosti niekoľkých minút chôdze sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom Medický park je postavený novou modernou technológiou z filigránových železobetónových panelov firmy LEIER, ktorých najväčšie prednosti sú: zaručená vysoká kvalita certifikovaných výrobkov CE výborné akustické vlastnosti (52-56 dB) hotový vzhľad (podľa ÖNORM B 2211, bod. 2.3.4.2) skrátený čas výstavby vysoko precízna, plne automatizovaná výroba na mieru – zaručená presnosť výroby neobmedzená variabilita riešení vnútorného priestoru. Názov stavby: Medický park Miesto stavby: Ulica 29. Augusta, Bratislava Investor: 1.Staromestská s.r.o, Hradská 1/A, Bratislava Počet bytov: 20 Počet garážových státí: 27 Počet obchodných priestorov: 2

od 164 204 €
od 2 012 €/m2
agreal.sk, s.r.o.
Zvýšte svoje šance na predaj

Zvýšte svoje šance na predaj

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Pridajte projekt na Novostavby.sk a prezentujte jednotlivé ponuky na všetkých weboch Siete Nehnuteľnosti.sk, jednotke v oblasti a predaja kúpy nehnuteľností na webe. Vaša reklama môže byť práve na tomto mieste, neváhajte a kontaktujte nás! Naše obchodné oddelenie Vám zodpovie na všetky Vaše otázky a vytvorí Vám inzertný balík na mieru. Mgr. Erik Eleš Tel.: +421 911 927 004 E-mail: reklama@novostavby.sk Denisa Hanusek Štvrtecká Tel.: +421 903 554 488 E-mail: inzercia@novostavby.sk

Cena dohodou
novostavby.sk
VILADOM Komenského

VILADOM Komenského

Lokalita: Jesenský vŕšok, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Bytový dom Viladom Komenského je praktické a dostupné bývanie predovšetkým pre mladých a cieľavedomých ľudí. Je umiestnený na Jesenskom vŕšku, 7 minút chôdze od banskobystrického námestia, na mieste s peknými výhľadmi na mesto a okolitú krajinu. Kompaktný bytový projekt so zaujímavým architektonickým stvárnením a vo výbornej lokalite je predpokladom kvalitného bývania a dlhodobej hodnoty. V ponuke je spolu 40 prakticky riešených bytov, v štruktúre od funkčných jednoizbových až po štvorizbový s priestrannou terasou. Na prízemí sa nachádzajú dva atraktívne komerčné priestory pre služby a občiansku vybavenosť. V čiastočne zapustenej podzemnej garáži a na vonkajšom je teréne je navrhnutých dostatok miest pre pohodlné parkovanie. Viladom Komenského je bytový dom s ambíciou priniesť moderný pohľad na bývanie, život a komunitné spolužitie. Pri stavbe používame kvalitné a overené materiály ako pálená tehla či nadštandartne hrubé zateplenie z minerálnej vlny. V objekte sa nachádza samostatná moderná plynová kotolňa prevádzkovaná skúseným operátorom, čo zaručuje ekologickú a bezstarostnú dodávku tepla. Tepelnú a zvukovú pohodu spolu s nízkymi prevádzkovými nákladmi zabezpečujú izolačné trojsklá osadené v kvalitných päťkomorových plastových rámoch. Bezpečnosť obyvateľov chránia certifikované bezpečnostné dvere s bezpečnostnou zárubňou, ktoré sú štandardne osadené do každého bytu. Pobyt na balkóne, lodžií alebo terase budúcim majiteľom okrem krásnych výhľadov spríjemní podlaha z pravého exotického dreva. V interiéri zase dokonalosť rovných stien zvýraznia hladké sadrové omietky. Šperkom stavby sú balkóny s bezrámovým skleneným zábradlím. Viladom Komenského ponúka funkčné a praktické dispozície bytov, ktoré sú svetlé, majú dostatok životného priestoru a rozumne riešené úložné plochy. Technologický náskok podčiarkuje napríklad digitálny výstup z bezpečnostných kamier spoločných parkovísk šírený v káblovom rozvode každého bytu alebo otváranie garážovej brány prostredníctvom mobilného telefónu. Mysleli sme aj na užitočné detaily, preto sú terasy bytov osadené kohútikom na polievanie zelene či napúšťanie detského bazénika. Pri projektovaní Viladomu Komenského sme mali neustále na pamäti, že chceme budúcim majiteľom priniesť výnimočnú hodnotu. Presvedčte sa sami. Vynikajúca poloha, kvalitné materiály, nízke prevádzkové náklady, moderné technológie, šikovne riešené bytové dispozície a rozumná kúpna cena. Termín výstavby: október 2015 – november 2016 Finančný partner: Slovenská sporiteľňa, a.s.

od 37 900 €
od 1 172 €/m2
DC REAL, s.r.o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7