Používaním stránok prevádzkovaných United Classifieds s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 173 projektov
Projekt bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných projektov.

Developerské projekty

Rezidencia pri radnici

Rezidencia pri radnici

Košice I - Staré MestoViac info
Bytový dom TATRA AVANTGARD

Bytový dom TATRA AVANTGARD

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
Uptown Koliba

Uptown Koliba

Bratislava III - Nové MestoViac info
Zlaté Krídlo Rača

Zlaté Krídlo Rača

Bratislava III - RačaViac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Rača Tower a Rača Gate

Rača Tower a Rača Gate

Lokalita: Závadská, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt bytových domov „Rača Tower „ a „Rača Gate“ sa realizuje v príjemnom prostredí sídliska Záhumenice na Závadskej ulici. Projekt obsahuje celkovo 116 bytov, z toho bytový dom Tower na 16.poschodiach ponúka 4 obchodné priestory a 64 dvoj a trojizbových bytov, bytový dom Gate na 5.poschodiach celkovo 52 dvoj a trojizbových bytov. Každý byt má v cene pivnicu a tiež loggiu alebo balkón. K bytom je možné prikúpiť si garážové alebo vonkajšie státie. Lokalita domov umožňuje priame komunikačné napojenie s MHD /autobus, električka/ do ostatných častí Bratislavy. V blízkosti domov sú k dispozícii obchody, reštaurácie, škôlka, škola, fitness. Ceny bytov sú nastavené tak, aby uspokojili každého záujemcu o kvalitné a pekné bývanie.

od 89 775 €
od 1 378 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
CITYHOUSE RUŽINOV

CITYHOUSE RUŽINOV

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Posledné byty na predaj! 70% bytov predaných a v ponuke sa už neuvádzajú. V najobľúbenejšej bratislavskej časti Ružinov sa v júni 2015 začala výstavba výnimočného projektu bytového domu CityHouse Ružinov. Projekt sa realizuje v časti Pošeň na pozemku medzi ulicami Ružinovská/Exnárova/Chlumeckého/Ivana Horvátha . Dom tvorí celkovo 94 bytov a apartmánov /1,2,3 a 4 izbové/ .Výnimočnosť projektu okrem skvelej lokality spočíva najmä v tom, že väčšina bytov má terasu! Navyše každý byt má sklad priamo na poschodí . Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory. Parkovanie je zabezpečené na garážových státiach v suteréne a na vonkajšich státiach pri dome.

od 102 000 €
od 1 766 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
AVANA Residence

AVANA Residence

Lokalita: Bezručova, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový projekt ponúka tiché a pohodlné bývanie v uzavretom areáli novostavby za rozumné ceny, ktoré sú dostupné pre každého. Obytný súbor tvoria dva bytové domy s 2 a 3 izbovými bytmi, ktoré majú ideálnu výmeru a praktickú dispozíciu. Avana ponúka na výber viaceré dispozičné riešenia bytov s rovnakým počtom izieb a výmer. Pri výstavbe developer dbal aj na kvalitu bývania a potreby obyvateľov. Na spoločnom pozemku v uzavretom areáli medzi dvoma obytnými domami a jestvujúcimi 30 ročnými stromami vznikne parkovo upravená oddychová zóna s lavičkami a grilom pre príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi bez priameho kontaktu s parkujúcimi autami. Výhody projektu : - vynikajúca cena, 2-izb. byt od 79 000 € 3-izb. byt od 101 000 € - ku každému bytu pivnica v cene - každý byt má balkón alebo loggiu - parková úprava vrátane jestvujúcich stromov - uzavretý areál pre obyvateľov - vstup do sportparku www.sportpark.sk - výhodné hypotekárne úvery

od 79 650 €
od 1 427 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
POLYFUNKČNÝ DOM GAŠTANOVÝ HÁJIK - BYTY A OBCHODY

POLYFUNKČNÝ DOM GAŠTANOVÝ HÁJIK - BYTY A OBCHODY

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Ponúkame Vám na predaj byty a obchodné priestory v skolaudovanej novostavbe v Bratislave-Nové Mesto, Račianska ul. Byty sa nachádzajú na 1.,2. a 3.poschodí s výťahom. Celkový počet bytov: 27. Skladba aktuálnych bytov: na predaj posledný 2izb.byt a 4ks 3 izbové byty. Ku každému bytu prislúcha pivnica. Všetky byty majú balkón alebo loggiu. Byty sa odovzdávajú v stave holobyt, príp. dokončené na kľúč. Orientácia bytov: juhozápadná. Posledné 3ks Obchodné/Kancelárske priestory sú na prízemi s výmerou od 34 do 64 m2. Parkovanie: vonkajšie státia na súkromnom uzavretom pozemku

od 51 510 €
od 1 400 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Byty pri potoku

Byty pri potoku

Lokalita: Jána Ondruša, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Byty pri potoku je projekt, ktorý ponúka bývanie trochu inak. Skladá sa z troch bytových víl, v každej z nich iba šesť bytov a je umiestnený v novovzniknutej lokalite, pri stupavskom potoku, čo investor využil a stavbu osadil vzhľadom na existujúcu prírodu a okolie. Tým pádom ponúka súkromné a zaujímavé bývanie, čo uspokojí aj náročnejšieho klienta. V ponuke sú 1 až 4 izb. byty, každý z bytov má vlastnú pivnicu a veľkú terasu, prízemné byty pekný pozemok končiaci sa na brehu potoka.

od 118 900 €
od 1 389 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Bytový dom ALBERO, Bratislava V. Petržalka, Bosáková ulica

Bytový dom ALBERO, Bratislava V. Petržalka, Bosáková ulica

Lokalita: Bosáková, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom ALBERO bude mať 9 podlaží, na ktorých bude spolu 44 bytov, z toho dva exkluzívne strešné mezonety s veľkou terasou. Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory, v suteréne pivničné kobky a technické priestory. Ku bytovému domu bude patriť 89 parkovacích miest, z ktorých 25 sa nachádza na povrchu a 64 v podzemnej garáži. Architektúra domu v oblúkovej forme balkónov vyjadruje osobitý charakter stavby, odlišný od okolitej blokovej zástavby. Celá stavba je navrhnutá s ohľadom na vysokú kvalitu života budúcich obyvateľov a spĺňa prísne kritériá z hľadiska energetickej úspornosti, preslnenia, denného osvetlenia a ochrany pred nadmernou hlučnosťou. Bytový dom ALBERO bude mať vlastnú udržiavanú záhradu na ploche až 3800 m2, v rámci ktorej bude oddychová zóna s lavičkami a detským ihriskom a v zadnej časti záhrady športové ihrisko s trávnatým povrchom. V okolí domu sa nachádzajú ďalšie možnosti na trávenie voľného času a športovanie ako sú sad Janka Kráľa, okolité menšie trávnaté plochy a parčíky a množstvo cyklistických a bežeckých trás.

od 171 467 €
od 1 771 €/m2
Axis real, spol. s r.o.
ParkHouse - Piešťany

ParkHouse - Piešťany

Lokalita: Pod Párovcami, Piešťany (Piešťany)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Jedinečný projekt rezidenčného bývania na okraji unikátneho pamiatkovo chráneného mestského parku v Piešťanoch ponúka netradičné bývanie v bezprostrednom dotyku zo zeleňou priamo v centre mesta. Projekt bytového domu je financovaný v spolupráci s Prvou stavebnou sporiteľňou a .s, ktorá zároveň ponúka možnosť zvýhodneného financovania bytov pre konečných záujemcov vo forme úveru na bývanie. Bytový dom ParkHouse ponúka 16 jedno- až trojizbových bytov na štyroch nadzemných podlažiach s podlahovou plochou bytov od 67 do 110m2. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži s počtom parkovacích miest 15 a štyrmi parkovacími státiami na vlastnom pozemku.

od 138 343 €
od 1 850 €/m2
SCENERY a.s.
CITYPARK RUŽINOV

CITYPARK RUŽINOV

Lokalita: Plynárenská 7/A, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Výnimočná lokalita, oáza pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Stavebná a developerská spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. spustila predaj rezidenčného komplexu CityPark Ružinov, ktorý bude svojou rozlohou zelene spĺňať atribút budúcej najzelenšej zóny tejto mestskej časti. Rezidenčný projekt CityPark Ružinov bude so svojimi 432 bytmi, 117 ateliérmi, loftovými apartmánmi a 16 priestormi pre obchod najväčším bytovým komplexom v tejto lokalite. K dispozícii budú jedno-až päťizbové byty dispozične riešené tak, aby obyvateľom poskytli maximálny komfort. Zámer developerov, spojiť biznis zónu s moderným mestským životom, oživí rozsiahla zelená plocha v rozlohe viac ako 7 700m2. Park a loftové apartmány Objekt bude okrem mnohých oddychových zón disponovať i vlastným detským a petangovým ihriskom, výbehom pre domácich miláčikov rezidentov a takisto priestorom s fitnes prvkami. V každej z troch veží bude taktiež vyčlenený spoločný priestor pre deti aj dospelých. Priamo na prízemí bytových domov sa budú nachádzať obchodné priestory slúžiace ako potraviny, kaviarne, reštaurácie a pod. Súčasťou projektu budú čoraz populárnejšie loftové apartmány. Tieto priestory budú mať rozlohu od 26 do 75 m2 a budú jedno-až trojizbové. Loftové apartmány a ateliéry s výškou stropov 3,5 a 5 metrov kombinujú výhodu kancelárskeho a bytového využitia, najmä pre mladých podnikateľov a ľudí z kreatívneho priemyslu.

od 86 390 €
od 1 993 €/m2
Metrostav Slovakia a. s.
STEIN2

STEIN2

Lokalita: Bernolákova 2727/5, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v zelenom dvore v Starom Meste len pár krokov od všetkého, čo potrebujete. Projekt STEIN2 vyniká strategickou polohou a príjemným prostredím zeleného vnútrobloku. Poskytuje tak ideálnu kombináciu moderného bývania a tradičného mestského dvora na dobrej adrese. Storočná tradícia YIT zas pre jeho klientov znamená ako vysokú kvalitu stavby, tak nadštandardný prístup ku klientovi.

od 194 132 €
od 2 686 €/m2
YIT Slovakia a.s.
Tammi Dúbravka

Tammi Dúbravka

Lokalita: Pri Hrubej Lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Tammi Dúbravka je ďalším projektom z dielne YIT, ktorý prináša fínsku kvalitu bývania do Bratislavy. Dobrá občianska vybavenosť, dopravná dostupnosť a blízkosť prírody znamená ideálne bývanie v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite tejto mestskej časti s veľkým potenciálom rastu do budúcnosti.

od 221 407 €
od 2 445 €/m2
YIT Slovakia a.s.
Bytové domy Atrium Lofts

Bytové domy Atrium Lofts

Lokalita: Pribinova, Malacky (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytové domy Atrium Lofts prinášajú nový pohľad na moderné bývanie v blízkosti centra mesta Malacky. Atrium Lofts sú štýlové a originálne byty s puncom industriálnosti. Bytové domy Atrium Lofts to sú tri samostatné bytové domy na ulici Pribinova. Bytové bloky sú označené písmenami A,B,C. Projekt Atrium Lofts poskytuje vlastnú súkromnú zónu, kde nebudete rušení hlukom okolia. Centrálny vjazd do obytnej zóny bude možný len cez automatickú závoru. V samotnom objekte Atrium Lofts budú vybudované parkovacie státia a súčasne bude zabezpečená výsadba zelene pre zvýšený komfort bývania. Parkovacie státie je možné zakúpiť v sume 1.000,- € za vonkajšie parkovacie státie a 4.000,- € za vnútorné parkovacie státie v bloku C. Byty v bytových blokoch budú rozdelené na 2i a 4i s prevedením štandard s vlastným plynovým kúrením (bez kuchynskej linky a interiérových dverí a zárubní). K bytom na prízemí prináleží terasa, k bytom na ostatných podlažiach loggia. Klienti majú na výber zvoliť si z dvoch alternatív bývania a to: – byt vo forme moderného otvoreného štúdia – byt s rozdelením dennej a odpočinkovej časti vybudovaním deliacej priečky. Vymurovanie deliacej priečky je v cene bytu. BLOK-A Prvé podlažie tejto sekcie tvorí 6 dvojizbových bytov, každý tento byt má samostatný dvor. Druhé a tretie nadzemné podlažie tvorí 6 štvorizbových mezonetových bytov s loggiami, tieto byty sú prístupné z exteriérového schodiska. Plánovaná kolaudácia na Apríl 2016. BLOK-B Sekciu B tvoria 4 dvojizbové byty na 1NP sú dva byty s dvorom, na 2NP sa nachádzajú 2 dvojizbové byty s loggiami. Byty na druhom nadzemnom podlaží sú prístupné cez exteriérové schodisko a schodisko vo vnútri sekcie B. Plánovaná kolaudácia na Apríl 2016. BLOK-C Prvé nadzemné podlažie tvoria parkovacie státia a pivničné kobky. 2NP a 3NP tvoria jednoizbové až trojizbové byty. Všetky byty sú prístupné zo spoločného schodiskového priestoru, situovaného vo vnútri sekcie C. Súčasťou bloku bude osobný výťah. Plánovaná kolaudácia na Jún 2016.

od 73 980 €
od 785 €/m2
Orati s.r.o.
Rezidencia Severka

Rezidencia Severka

Lokalita: Pezinok (Pezinok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám rezidenčné bývanie na ulici Suvorovova, na sídlisku Sever. Tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosť centra mesta do 5 minút splňajú všetky predpoklady moderného a zároveň pokojného bývania. Prosím navštívte našu webovú stránku www.rezidenciaseverka.sk a zoznámte sa s Vašou novou hviezdou. Ponúkame vám širokú variabilitu bytov s výborným dispozičným riešením so záhradkami, loggiami alebo priestrannými terasami. Vyspelé technologické postupy, ako aj kvalita použitých materiálov vám zaručujú tu správnu investíciu. Takmer všetky byty v rezidencii sú orientované na slnečnú južnú stranu, do voľného priestranstva a na Karpaty. Zárukou čoho je výborna slnečnosť bytov, maximálny komfort výhľadu a využitie balkónov, lodžii a terás. K dispozícii budú vonkajšie parkovacie státia už od 3600 € Viac info nájdete na www.rezidenciaseverka.sk

od 55 800 €
od 1 393 €/m2
Winners Reality, s.r.o.
Medický Park

Medický Park

Lokalita: 29.Augusta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom Medický park, ktorý stavia spoločnosť 1.Staromestská s.r.o. sa nachádza na Ulici 29. Augusta v centre mesta Bratislavy v bezprostrednom susedstve s Medickou záhradou, jednou z najkrajších historických záhrad mesta, ktorú si dal vybudovať gróf Gobert za vlády Márie Terézie. Obyvatelia bytového domu Medický park si budú môcť vychutnávať najmodernejšie luxusné bývanie a relax spojený s nádychom histórie priamo v centre Bratislavy. Vo vzdialenosti niekoľkých minút chôdze sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom Medický park je postavený novou modernou technológiou z filigránových železobetónových panelov firmy LEIER, ktorých najväčšie prednosti sú: zaručená vysoká kvalita certifikovaných výrobkov CE výborné akustické vlastnosti (52-56 dB) hotový vzhľad (podľa ÖNORM B 2211, bod. 2.3.4.2) skrátený čas výstavby vysoko precízna, plne automatizovaná výroba na mieru – zaručená presnosť výroby neobmedzená variabilita riešení vnútorného priestoru. Názov stavby: Medický park Miesto stavby: Ulica 29. Augusta, Bratislava Investor: 1.Staromestská s.r.o, Hradská 1/A, Bratislava Počet bytov: 20 Počet garážových státí: 27 Počet obchodných priestorov: 2

od 164 204 €
od 2 012 €/m2
agreal.sk, s.r.o.
Zvýšte svoje šance na predaj

Zvýšte svoje šance na predaj

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Pridajte projekt na Novostavby.sk a prezentujte jednotlivé ponuky na všetkých weboch Siete Nehnuteľnosti.sk, jednotke v oblasti a predaja kúpy nehnuteľností na webe. Vaša reklama môže byť práve na tomto mieste, neváhajte a kontaktujte nás! Naše obchodné oddelenie Vám zodpovie na všetky Vaše otázky a vytvorí Vám inzertný balík na mieru. Mgr. Erik Eleš Tel.: +421 911 927 004 E-mail: reklama@novostavby.sk Denisa Hanusek Štvrtecká Tel.: +421 903 554 488 E-mail: inzercia@novostavby.sk

Cena dohodou
novostavby.sk
BYTY NOBELOVA

BYTY NOBELOVA

Lokalita: Nobelova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Ponúkame Vám na predaj byty v jedinečnom projekte Nobelova, ktorý prináša atraktívne a dostupné bývanie. Projekt situovaný v mestskej časti Bratislava Nové Mesto pozostáva z 3 samostatných blokov (A, B, C) strategicky umiestnených medzi ulicami Vajnorská a Račianska s výbornou dostupnosťou do centra, Rače, Vajnor, na D1. V bloku A je naplánovaných 104 bytových jednotiek (1kk, 2 kk, 3kk, 4kk a 5kk) od 48 899 € s rozlohou od 26,47 m2 do 152,84 m2. Byty sú vybavené v štandarde, súčasťou ktorého budú exteriérové a interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady, dlažby a sanita kúpeľní. Ku každému bytu je možnosť zakúpiť si pivničnú kobku . K dispozícii budú garážové ako aj vonkajšie parkovacie státia už od 2400 € + DPH. Začiatok výstavby bytového domu A – máj 2015 a predpokladaný termín kolaudácie november 2016.

od 68 938 €
od 1 249 €/m2
HERRYS s.r.o.
Bytové domy MALÝ BIEL

Bytové domy MALÝ BIEL

Lokalita: Malobielska, Veľký Biel (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Každý z troch nízkopodlažných domov ponúka 40 prakticky riešených jedno-, dvoj- a trojizbových bytov. Domy sú veľkoryso umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od seba v areáli plnom zelene. Poskytujú tak dostatok súkromia a príjemné výhľady. Areál zatraktívňuje jazero ako stvorené na príjemné prechádzky a relax. Jazero plánuje investor v spolupráci s obcou napojiť na oddychovú časť projektu. Súčasťou projektu je aj detské ihrisko a oddychový priestor určený pre BBQ. Projekt je zaujímavý nielen svojou polohou, príjemným tichým prostredím ale i využitím prvkov permakultúry, ktorá prináša harmonické prepojenie človeka s prírodou, a to nielen vsadením bytového komplexu do jej prostredia, ale aj starostlivosťou o prírodu v okolí. Ku každému bytu prislúcha záhradka – záhon o veľkosti cca 1,5x3m ako súčasť komunitnej záhrady, vhodná na pestovanie napr. zeleniny, v okolí projektu budú po ukončení stavebných prác vysadené ovocné a okrasné stromy a kríky. BENEFITY - kompletná občianska vybavenosť - príjemné prostredie s jazerom, detským ihriskom a priestorom pre BBQ - projekt nesie prvky permakultúry - možnosť vlastnej záhradky PARKOVANIE Ku každému bytu prislúcha 1 parkovacie státie a je zahrnuté v cene bytu. V prípade záujmu o ďalšie parkovacie státie je možnosť dokúpenia za 3 000 EUR s DPH. PIVNICA Pivnica/komora sa nachádza vedľa každého bytu a je zahrnutá v kúpnej cene. CENY 1 izbové byty začínajú na cenovej úrovni od 41 822 EUR s DPH 2 izbové byty začínajú na cenovej úrovni od 51 856 EUR s DPH 3 izbové byty začínajú na cenovej úrovni od 93 417 EUR s DPH

od 41 822 €
od 1 338 €/m2
HERRYS s.r.o.
ZÁHORSKÉ SADY

ZÁHORSKÉ SADY

Lokalita: Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

Záhorské sady je výnimočný rezidenčný projekt nachádzajúci sa v Bratislavskej mestskej časti na začiatku obce Záhorská Bystrica. Slogan obce Záhorská Bystrica - moderná v tradíciách, vystihuje ideu tohto projektu. Jeho autori sa snažili o zasadenie modernej architektúry do krásneho prostredia na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom projektu vysoký komfort. Toto sa im podarilo dosiahnuť aj vďaka vybudovaniu kompletnej infraštruktúry a poskytovaniu komplexných služieb údržby a správy objektu. Prostredie dotvárajú vysadené živé ploty, detské ihrisko či potok pretekajúci projektom. Pozemky s výmerou od 770 m2 su navrhnuté tak, aby každý obyvateľ projektu mal dostatočný pocit súkromia. V areáli sa nachádza relaxačná zóna s upraveným Vápenickým potokom. V blízkosti projektu sa nachádza zastávka MHD a reštaurácia. Pre milovníkov prírody sú vyznačené turistické chodníky či cyklo trasy, ideálne na víkendové potulky po karpatských lesoch. POZEMKY ZÁHORSKÉ SADY, 149 855 - 691 390 €

od 149 855 €
od 215 €/m2
HERRYS s.r.o.
VILADOM Komenského

VILADOM Komenského

Lokalita: Jesenský vŕšok, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Bytový dom Viladom Komenského je praktické a dostupné bývanie predovšetkým pre mladých a cieľavedomých ľudí. Je umiestnený na Jesenskom vŕšku, 7 minút chôdze od banskobystrického námestia, na mieste s peknými výhľadmi na mesto a okolitú krajinu. Kompaktný bytový projekt so zaujímavým architektonickým stvárnením a vo výbornej lokalite je predpokladom kvalitného bývania a dlhodobej hodnoty. V ponuke je spolu 40 prakticky riešených bytov, v štruktúre od funkčných jednoizbových až po štvorizbový s priestrannou terasou. Na prízemí sa nachádzajú dva atraktívne komerčné priestory pre služby a občiansku vybavenosť. V čiastočne zapustenej podzemnej garáži a na vonkajšom je teréne je navrhnutých dostatok miest pre pohodlné parkovanie. Viladom Komenského je bytový dom s ambíciou priniesť moderný pohľad na bývanie, život a komunitné spolužitie. Pri stavbe používame kvalitné a overené materiály ako pálená tehla či nadštandartne hrubé zateplenie z minerálnej vlny. V objekte sa nachádza samostatná moderná plynová kotolňa prevádzkovaná skúseným operátorom, čo zaručuje ekologickú a bezstarostnú dodávku tepla. Tepelnú a zvukovú pohodu spolu s nízkymi prevádzkovými nákladmi zabezpečujú izolačné trojsklá osadené v kvalitných päťkomorových plastových rámoch. Bezpečnosť obyvateľov chránia certifikované bezpečnostné dvere s bezpečnostnou zárubňou, ktoré sú štandardne osadené do každého bytu. Pobyt na balkóne, lodžií alebo terase budúcim majiteľom okrem krásnych výhľadov spríjemní podlaha z pravého exotického dreva. V interiéri zase dokonalosť rovných stien zvýraznia hladké sadrové omietky. Šperkom stavby sú balkóny s bezrámovým skleneným zábradlím. Viladom Komenského ponúka funkčné a praktické dispozície bytov, ktoré sú svetlé, majú dostatok životného priestoru a rozumne riešené úložné plochy. Technologický náskok podčiarkuje napríklad digitálny výstup z bezpečnostných kamier spoločných parkovísk šírený v káblovom rozvode každého bytu alebo otváranie garážovej brány prostredníctvom mobilného telefónu. Mysleli sme aj na užitočné detaily, preto sú terasy bytov osadené kohútikom na polievanie zelene či napúšťanie detského bazénika. Pri projektovaní Viladomu Komenského sme mali neustále na pamäti, že chceme budúcim majiteľom priniesť výnimočnú hodnotu. Presvedčte sa sami. Vynikajúca poloha, kvalitné materiály, nízke prevádzkové náklady, moderné technológie, šikovne riešené bytové dispozície a rozumná kúpna cena. Termín výstavby: október 2015 – november 2016 Finančný partner: Slovenská sporiteľňa, a.s.

od 37 900 €
od 1 172 €/m2
DC REAL, s.r.o.
Stavebné pozemky Jantár Jarovce II

Stavebné pozemky Jantár Jarovce II

Lokalita: Bratislava V - Jarovce (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

Pozemky Jantár Jarovce II je výborné miesto pre kohokoľvek, kto chce vymeniť život v rušnom meste za pokojné bývanie v novovytvorenej štvrti. Živici z ihličnatých stromov trvalo 50 miliónov rokov, kým sa zmenila na jantár, noví obyvatelia Jaroviec môžu svoj život zmeniť už teraz vďaka developerskému projektu Jantár Jarovce II. BENEFITY - bezprostredná blízkosť do centra mesta, - aktívne využitie voľného času, - tichá lokalita, - kompletná občianska vybavenosť, CENY Najmenší pozemok s výmerou 482 m2 – 100 300 EUR Najväčší pozemok s výmerou 766 m2 – 167 663 EUR

od 116 976 €
od 212 €/m2
HERRYS s.r.o.
HájPark - II fáza už v predaji!

HájPark - II fáza už v predaji!

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Jedinečná lokalita uprostred starohájskych lesov, priestranné funkčné dispozície bytov bez žiadnych „hluchých“ miest, krásny zelený park plný stromov a kvetov, jazierko, detské ihrisko ...- to je len zlomok benefitov nového rezidenčného projektu Hájpark. Ten Vás určite presvedčí aj vďaka svojmu konceptu „zeleného mesta“ ideálneho pre aktívny život v príjemnom prostredí. Limitovaný počet bytov s komfortnými dispozíciami, od 1-izbových až po priestranné 4-izbové byty s možnosťou spájania a pretvárania vnútorných dispozícii Vám dáva priestor vytvoriť si byt úplne podľa Vašich predstáv. Predstavu ideálneho bývania navyše doplní aj privátny park s výmerou 2500m2 s vzrastlými stromami, lavičkami, ihriskom i hriadkami pre vlastné bylinky či zeleninu. Priamo v dome sa bude nachádzať materská škôlka, v bezprostrednom susedstve základná škola a keď k tomu pridáme susediaci športový areál s tenisovými kurtami, dostihovú dráhu, či neďalekú petržalskú hrádzu, potom iste uznáte, že Hájpark je ten pravý projekt pre aktívny život.

od 84 703 €
od 2 141 €/m2
HERRYS s.r.o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9