Používaním stránok prevádzkovaných United Classifieds s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 159 projektov
Projekt bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných projektov.

Developerské projekty

Bytový dom TATRA AVANTGARD

Bytový dom TATRA AVANTGARD

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
Zlaté Krídlo Rača

Zlaté Krídlo Rača

Bratislava III - RačaViac info
BYTY NOBELOVA

BYTY NOBELOVA

Bratislava III - Nové MestoViac info
1 2 3 4 5 6 7 8
PEKNÁ VYHLIADKA

PEKNÁ VYHLIADKA

Lokalita: Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty, Obchodné priestory

Komfortné bývanie pre rodinu v centre záhradného mesta Rezidenčný projekt PEKNÁ VYHLIADKA uzatvára obytnú zónu Záhradné mesto. Vďaka dostupným cenám zároveň otvára dvere do nového bývania mladým rodinám. Bývajte v novom modernom bytovom dome s veľkými terasami a s úžasným výhľadom na Malé Karpaty. Všetko čo potrebujete nájdete na jednom mieste. Skryté garáže, detské ihriská obkolesené prírodou a vďaka skvelej lokalite aj blízkosť nákupného centra Bory Mall. Informujte sa čo najskôr a získajte teraz svoj nový byt za zvýhodnenú zálohu iba 15% PEKNÁ VYHLIADKA predstavuje spojenie mestského bývania v pohodlnom bytovom dome s vlastnou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra, so zdravým životným štýlom bývania na čerstvom vzduchu, na záhradných terasách. Bývajte v modernom bytovom dome s obchodmi, službami a domovou garážou. Byty majú vlastný vstup s recepciou a obchody sú prístupné z prekrytej vonkajšej pasáže s lavičkami, ktorá bude pokračovať do upraveného parku pre budúcu komunitu susedov

od 59 832 €
od 1 200 €/m2
VILLA RUSTICA, s.r.o.
Golf Residence Senica, stavebné pozemky

Golf Residence Senica, stavebné pozemky

Lokalita: Šajdíkove Humence (Senica)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

Areál stavebných pozemkov na výstavbu rezidenčných domov vyrástol na Záhorí, pri meste Senica. Jedinečný areál na Slovensku, ktorý sa svojou neobvyklou rozlohou na ploche 270 hektárov stal skutočným rajom pre aktívnych hráčov golfu aj pre členov ich rodín, priateľov a všetkých, ktorí radi spoznávajú nových ľudí a vyznávajú aktívny a zdravý životný štýl. Areál ponúka možnosti využitia voľného času rybolovom, vodné športy na jazere, plávanie, bicyklovanie, zber húb, turistiku a rôznorodé činnosti trávenia voľného času. Zóna rodinných domov v samostatnej privátnej zóne ponúka klientovi možnosť postaviť si dom podľa svojich predstáv na pozemku, ktorý si sám vyberie, podľa vlastných požiadaviek v súlade s regulatívmi stanovenými v schválenej územnoplánovacej dokumentácií.

od 32 310 €
od 0 €/m2
Tatra Residence, s.r.o.
Exkluzívne pozemky LIMBACH

Exkluzívne pozemky LIMBACH

Lokalita: Limbach (Pezinok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

V ponuke je už len 24 lukratívnych stavebných pozemkov s výmerami od 994 m2 – 2.191 m2. Stavať môžete okamžite vďaka kvalitne vybudovanej a skolaudovanej infraštruktúre.

od 144 130 €
od 145 €/m2
Tatra Residence, s.r.o.
Záhradné vily - Bratislava Dúbravka

Záhradné vily - Bratislava Dúbravka

Lokalita: Martina Granca 3482, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Záhradné vily ponúkajú zdravé bývanie v dotyku prírody, dostupné aj pre mladé rodiny aké tu doteraz nebolo. Predstavujú spojenie pohodlného mestského bývania v bytovom dome s dobrou dostupnosťou do centra s bývaním na čerstvom vzduchu. Bývajte v záhrade s krásnym výhľadom! Moderné bytové domy so spoločnou záhradou a skrytou podzemnou garážou. Na streche garáže bude záhrada pokračovať a vytvárať upravené zelené okolie domov s lavičkami a miestom pre budúcu komunitu susedov. Mysleli sme hlavne na rodiny s deťmi, ktoré budú v nových viladomoch bývať. Parter domov bez automobilovej dopravy vylúčenej do podzemnej garáže, ale zato s detským ihriskom bude pre Vás a Vaše deti krajším a bezpečným bezprostredným okolím.

od 125 913 €
od 2 156 €/m2
VILLA RUSTICA, s.r.o.
Sunny Residence

Sunny Residence

Lokalita: Borinka (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

Uzavretý komplex SUNNY RESIDENCE BORINKA, predstavuje nadštandardnú formu harmonického rodinného bývania v malebnom prostredí na úpätí Malých Karpát v obci Borinka pri Bratislave. Predaj pozemkov zo stavebným povolením a realizačným projektom. Skolaudované IS, vrátane komunikácií, možnosť okamžitej výstavby. Ceny od 119,- EUR s DPH/m2.

od 114 119 €
od 114 €/m2
Tatra Residence, s.r.o.
DOKONČENÉ VILKY

DOKONČENÉ VILKY

Lokalita: Šajdíkove Humence (Senica)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Chata a chalupa

Areál rekreačných viliek je exkluzívna uzavretá privátna rekreačná zóna, kam môžu vstupovať výlučne majitelia viliek a ich hostia. Celý areál je profesionálne spravovaný tímom zamestnancov, ktorí zabezpečujú servis pre majiteľov viliek v plnom rozsahu. Vstup je monitorovaný 24 hod. službou a jednotlivé vilky môžu mať napojený zabezpečovací systém na centrálny pult monitorovacieho miesta. V najbližšom období vo vnútri areálu vznikne oddychová zóna so športoviskami (napr. Petanque), miesto pre grilovanie a letné posedenie. Pre najmenších bude k dispozícii detské ihrisko s preliezačkami.

od 129 990 €
od 2 047 €/m2
Tatra Residence, s.r.o.
Vilové domy Dunajská Lužná

Vilové domy Dunajská Lužná

Lokalita: Dunajská Lužná (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V centre obce Dunajská Lužná pri odbočke na Nové Košariská spoločnosť Tatra Residence spustila po úspešnej I., II. a III. etape výstavbu poslednej IV. etapy vilových domov. V I.etape (bytové domy A, B) sme úspešne predali, skolaudovali a odovzdali 25 bytov. V II.Etape (C,D,E,F) je kompletne vypredaných 40 bytov, ktoré sú už aj obývané. V súčasnosti sa kolauduje III.Etapa (G,H,I,J) - spolu ďalších 40 bytových jednotiek. Aktuálne je už v predaji spustená IV. etapa výstavby bytových domov (K, L) úspešného projektu Vilové domy Dunajská Lužná, ktorej predpokladaný termín dokončenia je august 2016. Domy budú mať 3 poschodia, v každom vilovom dome bude spolu 10 bytov. Byty sú dvoj, troj - a štvorizbové s loggiami alebo terasou prípadne so záhradkou, s výmerami od 54 m2. Byty sú výborne dispozične riešené a ich najväčšou prednosťou je takmer neuveriteľne priaznivá cena. 2-izbový byt už od 78 800,- Eur s DPH. Byty na prízemí majú predzáhradky od 45,00 m2 do 113,00 m2 a byt na najvyššom poschodí peknú terasu o výmere od 56 m2. Pri každom vilovom dome sa nachádzajú parkovacie státia, tiež je vyčlenený priestor na spoločné veľké parkovisko.

od 78 800 €
od 1 150 €/m2
Tatra Residence, s.r.o.
Condominium Devín

Condominium Devín

Lokalita: Solúnska, Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Condominium Devín je navrhnutý ako obytná štvrť v srdci mestskej časti Devín. Ponúka moderné, kvalitné bývanie v blízkosti národnej pamiatky Devínskeho hradu. Architektúra je prispôsobená prírode v ochrannom pásme. Príroda, súkromie a štýl sú charakteristické slová tohto projektu. Vo vstupnej zóne sa nachádza verejný priestor s námestím. Každý z domov vychádza z potrieb bývania štandardnej domácnosti, kde je vytvorená aj bezpečná zóna zo strany ulice. Intimita privátnych záhrad je miestom pre váš každodenný relax.

od 410 000 €
od 2 228 €/m2
LEXXUS, a.s
Galéria DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Galéria DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Lokalita: Dunajská Lužná (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Iný objekt

Obytný komplex Galéria Dunajská Lužná ponúka široké spektrum bytov naozaj pre každého. Vyberať si tak môžete z 2-izbových, 3-izbových až po 4-izbové byty s priestrannými terasami a zaručene si nájdete ten svoj. Neodmysliteľnou súčasťou obytného komplexu je aj výťah. Každý byt má pridelené vlastné parkovacie miesto a pivničnú kobku v cene. Ak patríte k záujemcom, ktorých láka život v rodinnom dome, aj pre Vás máme pripravenú alternatívu - byty s predzáhradkou, kde si vytvoríte príjemné útočisko na relax s priateľmi. Neodmysliteľnou súčasťou projektu je aj pripravované detské ihrisko, ktoré bude priamo v areáli. Miesto kde s rodinou strávite nezabudnuteľné chvíle a využijete naplno svoj voľný čas.

od 2 500 €
od 590 €/m2
New Reality s.r.o.
ALEJ JABĹČKO Dunajská Lužná

ALEJ JABĹČKO Dunajská Lužná

Lokalita: Dunajská Lužná (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obytný komplex Alej Jabĺčko Dunajská Lužná ponúka byty skutočne pre každého. Vyberať si tak môžete z 1, 2, 3 izbových bytov s priestrannými terasami resp. loggiami, a tak si ten svoj vysnívaný zaručene nájdete. Dispozície bytov sú navrhnuté v súlade so súčasnými požiadavkami na funkčnosť a čo najvyšší komfort bývania. Pre bezproblémové parkovanie sa v objekte nachádzajú parkovacie miesta. Ak patríte k záujemcom, ktorých láka život v rodinnom dome, aj pre Vás máme pripravenú alternatívu - byty s predzáhradkou, kde nájdete príjemné útočisko na relax. A nezabudli sme ani na tých najmenších, pre ktorých máme pripravené detské ihrisko, kde tak v pohodlí svojho domova môžete prežívať nezabudnuteľné chvíle.

od 59 700 €
od 1 009 €/m2
New Reality s.r.o.
Rezidencia Severka

Rezidencia Severka

Lokalita: Pezinok (Pezinok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám rezidenčné bývanie na ulici Suvorovova, na sídlisku Sever. Tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosť centra mesta do 5 minút splňajú všetky predpoklady moderného a zároveň pokojného bývania. Prosím navštívte našu webovú stránku www.rezidenciaseverka.sk a zoznámte sa s Vašou novou hviezdou. Ponúkame vám širokú variabilitu bytov s výborným dispozičným riešením so záhradkami, loggiami alebo priestrannými terasami. Vyspelé technologické postupy, ako aj kvalita použitých materiálov vám zaručujú tu správnu investíciu. Takmer všetky byty v rezidencii sú orientované na slnečnú južnú stranu, do voľného priestranstva a na Karpaty. Zárukou čoho je výborna slnečnosť bytov, maximálny komfort výhľadu a využitie balkónov, lodžii a terás. K dispozícii budú vonkajšie parkovacie státia už od 3600 € Viac info nájdete na www.rezidenciaseverka.sk

od 55 800 €
od 1 393 €/m2
Winners Reality, s.r.o.
5 izbový rodinný dom za cenu bytu

5 izbový rodinný dom za cenu bytu

Lokalita: Hrubá Borša (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj skolaudovaný, priestranný 5 izbový rodinný dom o rozlohe 168 m2 s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami v obci Hrubá Borša. Ideálne k okamžitému nasťahovaniu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: ⁃ počet izieb: 5 ⁃ úžitková plocha 168m2 ⁃ pozemok do 346m2 ⁃ orientacia: juh POPIS DOMU : ⁃ dvojpodlažný ⁃ 4x spálňa ⁃ drevené eurookná 3 sklo ⁃ predpríprava na slnečné kolektory ⁃ sadrové gletované omietky ⁃ zvuková izolácia ⁃ podlahové kúrenie na oboch poschodiach ⁃ nadštandardné zateplenie strechy (30cm) ⁃ 2x parkovacie státie pred domom ⁃ upravená záhrada s položeným trávnikom a stromami DISPOZÍCIA DOMU: ⁃ prvé podlažie - vstupná hala, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, technická miestnosť, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a jedálenským kútom, východ na terasu a do záhrady. ⁃ druhé podlažie - priestranná chodba s úložným priestorom, tri veľké spálne, priestranná kúpeľňa s vaňou ⁃ vchod do domu cez atipycké, krásne, masívne dvere. ⁃ Energetický certifikát triedy "B" - veľmi nízke prevádzkové náklady LOKALITA: ⁃ najslnečnejšie miesto na Slovensku ⁃ rekreačná a oddychová zóna s vybudovanými jazerami v areály ⁃ krytá jazdiareň a jediné ihrisko na konské pólo ⁃ moderné golfové ihrisko s hotelom a kvalitnou reštauráciou Projekt bol prezentovaný aj v relácii Nové bývanie. Inšpirujte sa aj vy a vyberte si veľký 5 izbový rodinný dom so záhradou za cenu bytu. KONTAKT : Katarína Matoušková 0903 707 177 katarina.matouskova@winnersgroup.sk

od 137 900 €
od 821 €/m2
Winners Reality, s.r.o.
Zvýšte svoje šance na predaj

Zvýšte svoje šance na predaj

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Pridajte projekt na Novostavby.sk a prezentujte jednotlivé ponuky na všetkých weboch Siete Nehnuteľnosti.sk, jednotke v oblasti a predaja kúpy nehnuteľností na webe. Vaša reklama môže byť práve na tomto mieste, neváhajte a kontaktujte nás! Naše obchodné oddelenie Vám zodpovie na všetky Vaše otázky a vytvorí Vám inzertný balík na mieru. Mgr. Erik Eleš Tel.: +421 911 927 004 E-mail: reklama@novostavby.sk Denisa Hanusek Štvrtecká Tel.: +421 903 554 488 E-mail: inzercia@novostavby.sk

Cena dohodou
novostavby.sk
Medický Park

Medický Park

Lokalita: 29.Augusta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom Medický park, ktorý stavia spoločnosť 1.Staromestská s.r.o. sa nachádza na Ulici 29. Augusta v centre mesta Bratislavy v bezprostrednom susedstve s Medickou záhradou, jednou z najkrajších historických záhrad mesta, ktorú si dal vybudovať gróf Gobert za vlády Márie Terézie. Obyvatelia bytového domu Medický park si budú môcť vychutnávať najmodernejšie luxusné bývanie a relax spojený s nádychom histórie priamo v centre Bratislavy. Vo vzdialenosti niekoľkých minút chôdze sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom Medický park je postavený novou modernou technológiou z filigránových železobetónových panelov firmy LEIER, ktorých najväčšie prednosti sú: zaručená vysoká kvalita certifikovaných výrobkov CE výborné akustické vlastnosti (52-56 dB) hotový vzhľad (podľa ÖNORM B 2211, bod. 2.3.4.2) skrátený čas výstavby vysoko precízna, plne automatizovaná výroba na mieru – zaručená presnosť výroby neobmedzená variabilita riešení vnútorného priestoru. Názov stavby: Medický park Miesto stavby: Ulica 29. Augusta, Bratislava Investor: 1.Staromestská s.r.o, Hradská 1/A, Bratislava Počet bytov: 20 Počet garážových státí: 27 Počet obchodných priestorov: 2

od 164 204 €
od 2 012 €/m2
agreal.sk, spol. s r. o.
Bytové domy MALÝ BIEL

Bytové domy MALÝ BIEL

Lokalita: Malobielska, Veľký Biel (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Každý z troch nízkopodlažných domov ponúka 40 prakticky riešených jedno-, dvoj- a trojizbových bytov. Domy sú veľkoryso umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od seba v areáli plnom zelene. Poskytujú tak dostatok súkromia a príjemné výhľady. Areál zatraktívňuje jazero ako stvorené na príjemné prechádzky a relax. Jazero plánuje investor v spolupráci s obcou napojiť na oddychovú časť projektu. Súčasťou projektu je aj detské ihrisko a oddychový priestor určený pre BBQ. Projekt je zaujímavý nielen svojou polohou, príjemným tichým prostredím ale i využitím prvkov permakultúry, ktorá prináša harmonické prepojenie človeka s prírodou, a to nielen vsadením bytového komplexu do jej prostredia, ale aj starostlivosťou o prírodu v okolí. Ku každému bytu prislúcha záhradka – záhon o veľkosti cca 1,5x3m ako súčasť komunitnej záhrady, vhodná na pestovanie napr. zeleniny, v okolí projektu budú po ukončení stavebných prác vysadené ovocné a okrasné stromy a kríky. BENEFITY - kompletná občianska vybavenosť - príjemné prostredie s jazerom, detským ihriskom a priestorom pre BBQ - projekt nesie prvky permakultúry - možnosť vlastnej záhradky PARKOVANIE Ku každému bytu prislúcha 1 parkovacie státie a je zahrnuté v cene bytu. V prípade záujmu o ďalšie parkovacie státie je možnosť dokúpenia za 3 000 EUR s DPH. PIVNICA Pivnica/komora sa nachádza vedľa každého bytu a je zahrnutá v kúpnej cene. CENY 1 izbové byty začínajú na cenovej úrovni od 41 822 EUR s DPH 2 izbové byty začínajú na cenovej úrovni od 51 856 EUR s DPH 3 izbové byty začínajú na cenovej úrovni od 93 417 EUR s DPH

od 41 822 €
od 1 338 €/m2
HERRYS s.r.o.
BYTY NOBELOVA

BYTY NOBELOVA

Lokalita: Nobelova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Ponúkame Vám na predaj byty v jedinečnom projekte Nobelova, ktorý prináša atraktívne a dostupné bývanie. Projekt situovaný v mestskej časti Bratislava Nové Mesto pozostáva z 3 samostatných blokov (A, B, C) strategicky umiestnených medzi ulicami Vajnorská a Račianska s výbornou dostupnosťou do centra, Rače, Vajnor, na D1. V bloku A je naplánovaných 104 bytových jednotiek (1kk, 2 kk, 3kk, 4kk a 5kk) od 48 899 € s rozlohou od 26,47 m2 do 152,84 m2. Byty sú vybavené v štandarde, súčasťou ktorého budú exteriérové a interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady, dlažby a sanita kúpeľní. Ku každému bytu je možnosť zakúpiť si pivničnú kobku . K dispozícii budú garážové ako aj vonkajšie parkovacie státia už od 2400 € + DPH. Začiatok výstavby bytového domu A – máj 2015 a predpokladaný termín kolaudácie november 2016.

od 71 006 €
od 1 287 €/m2
HERRYS s.r.o.
ZÁHORSKÉ SADY

ZÁHORSKÉ SADY

Lokalita: Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

Záhorské sady je výnimočný rezidenčný projekt nachádzajúci sa v Bratislavskej mestskej časti na začiatku obce Záhorská Bystrica. Slogan obce Záhorská Bystrica - moderná v tradíciách, vystihuje ideu tohto projektu. Jeho autori sa snažili o zasadenie modernej architektúry do krásneho prostredia na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom projektu vysoký komfort. Toto sa im podarilo dosiahnuť aj vďaka vybudovaniu kompletnej infraštruktúry a poskytovaniu komplexných služieb údržby a správy objektu. Prostredie dotvárajú vysadené živé ploty, detské ihrisko či potok pretekajúci projektom. Pozemky s výmerou od 770 m2 su navrhnuté tak, aby každý obyvateľ projektu mal dostatočný pocit súkromia. V areáli sa nachádza relaxačná zóna s upraveným Vápenickým potokom. V blízkosti projektu sa nachádza zastávka MHD a reštaurácia. Pre milovníkov prírody sú vyznačené turistické chodníky či cyklo trasy, ideálne na víkendové potulky po karpatských lesoch. POZEMKY ZÁHORSKÉ SADY, 149 855 - 691 390 €

od 149 855 €
od 215 €/m2
HERRYS s.r.o.
Apartmány, Veľká Lomnica

Apartmány, Veľká Lomnica

Lokalita: Abrahámovce, Kežmarok (Kežmarok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Prinášame Vám výnimočný projekt z pera Ing. arch. Rudolfa Kruliaca, Apartmány Lomnica. 2 apartmánové domy v pôvodnej horskej architektúre boli postavené v roku 2009 a ponúkajú 96 bytov s výhľadmi na nádherné panorámy Vysokých Tatier. Poskytujú nielen absolútny komfort v podobe vlastného bývania, ale aj prenájmu a využitia všetkých služieb spojených s bývaním a oddychom. Na ploche 21.000 m2 si určite nájdete miesto, kde si môže vaša rodina oddýchnuť, napr. na multifunkčnom ihrisku alebo taktiež možnosť využiť priestory a kvalitu nášho Wellness centra s terasou, konferenčnú miestnosť, plne funkčnú posilňovňu, či Lobby bar…

od 61 261 €
od 960 €/m2
HERRYS s.r.o.
VILLAS GUDUCE

VILLAS GUDUCE

Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj prímorské vily s výmerami pozemkov od 523 – 600 m2 v projekte VILLAS GUDUCE na ulici Put Kalješine ostrova Ugljan v Chorvátsku. Projekt VILLAS GUDUCE pozostáva z 15 samostatných víl usporiadaných od vily č. 1 až po 15 kaskádovo od mora na západnej strane ostrova Ugljan s výmerami 105 m2 . Ku každej vile patrí záhrada, samostatný bazén a veľký altán vhodný pre večerné posedenia či grilovačky. Všetky vily sú kompletne zariadené a vybavené funkčne aj esteticky. BENEFITY - nádherné prímorské prostredie Chorvátska - privátna pláž - nádherné výhľady - bazén súčasťou každej vily - vysoká miera súkromia - výborná investičná príležitosť - stúpajúci trend návštevnosti regiónu - možnosť financovania prostredníctvom úveru

od 280 000 €
od 2 667 €/m2
HERRYS s.r.o.
Rezidencie Kukučka v Tatranskej Lomnici

Rezidencie Kukučka v Tatranskej Lomnici

Lokalita: Batizovce (Poprad)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Ponúkame na predaj exkluzívne apartmány v Tatranskej Lomnici, ktoré sú kompletne zariadené. Nachádzajú sa len 200 m od údolnej stanice lanovky. Svojim majiteľom ponúkajú súkromné wellness centrum, vychýrenú reštauráciu Kukučka a mnoho iných výhod. Získajte aj vy svoje vlastné miesto v Tatrách. Rezidencie Kukučka je exkluzívny novopostavený realitný projekt. Nachádza sa v Tatranskej Lomnici. Príjemné pocity z okolitej tatranskej prírody znásobuje tradičná horská architektúra stavby a interiérov. Komplex zahŕňa 84 apartmánových bytov v 4 samostatných budovách. V komplexe sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, Reštaurácia -Kukučka, wellness centrum a služby vysokého štandardu. Výnimočnosť projektu spočíva taktiež v jeho lokalite. Kúpou rezidencie získate svoje vlastné miesto v Tatrách pre rodinu a blízkych. Bude Vám kedykoľvek k dispozícii a o všetko bude vždy postarané. Starosti môžete zahodiť za hlavu a spoľahnúť sa na 4* služby, pretože to je úroveň, ktorú si zaslúžite. Zároveň sa stanete členom uzavretého “owners clubu”, ktorého výhody využijete pri rôznorodých službách.

od 120 000 €
od 120 000 €/m2
HERRYS s.r.o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8