Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 314 projektov

Developerské projekty

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16
Bory bývanie

Bory bývanie

Lokalita: Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bory predstavujú moderné ekologické bývanie s nadštandardnou občianskou vybavenosťou. Ideálna poloha v tesnej blízkosti nákupného centra Bory Mall a lesov Malých Karpát poskytuje dokonalú kombináciu zábavy aj oddychu. K radosti z bývania prispeje aj do detailov prepracovaný projekt s veľkorysou výsadbou zelene, komunitnou záhradou, ihriskami, parkovacími miestami pre obyvateľov a množstvom ďalších prvkov, ktoré spríjemňujú každodenný život. Bory Bývanie je pilotný rezidenčný projekt novej mestskej obytnej štvrte, ktorého cieľom je vytvoriť kvalitné a príjemné prostredie pre život. Základom je zdravé a ekonomické bývanie s jednoduchým a praktickým riešením bytov a s použitím prírodných materiálov. Z príjemne zvlneného terénu zelene vyrastie desať bytových domov s prioritou pešieho pohybu a oddychových voľno-časových aktivít v atraktívnom prostredí mestského parku. Samotné byty sú dokončené vo vysoko kvalitnom štandarde od renomovaných výrobcov vo viacerých farebných variáciách.

Info v RK
Penta Investments, s. r. o.
LUX Vlčkovce

LUX Vlčkovce

Lokalita: Vlčkovce, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Rodinný dom

Dom pod 150.000 € len 5 minút do City Areny Trnava ??? VZOROVÝ DOM UŽ POSTAVENÝ - príďte sa pozrieť na vlastné oči - viac info na 0905 644 535. + 4 už postavené domy + lekár a zubár priamo v lokalite + úplná občianska vybavenosť. + reštaurácia s krásnou záhradou + tichá lokalita – slepá ulica s potôčikom Tehlové domy s dýchajúcou fasádou JUB 110 + 16 m² úžitkovej plochy trieda A – nízkoenergetický dom výhody domu, ale pritom náklady a údržba bytu 20 metrov dlhá záhrada za domom Viac info na www.luxvlckovce.sk.

Cena dohodou
RK development, s.r.o.
Bytový dom MIRADOR

Bytový dom MIRADOR

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

Bytový dom MIRADOR, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Bytový dom MIRADOR je zaujímavý nielen svojim umiestnením, ale aj architektonickým riešením, ktoré vychádza zo súčasných trendov v oblasti dizajnu a komfortu bývania. Vytvára priestor pre 39 obytných jednotiek v skladbe 1- až 4 izbových o výmere od 40,71 do 152,45 m2. Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére. Pre náročnejších klientov sú pripravené tri exkluzívne byty s veľkoplošnými terasami, navrhnuté tak, aby zabezpečili nadštandardné pohodlie a komfort bývania.

Info v RK
VENCORP RK, s.r.o.
Chardonnay Levice

Chardonnay Levice

Lokalita: Muštová a Bobuľová ulica, Levice (Levice)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

ARCHITEKTÚRA A VÝBORNÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMOV SITUOVANÝCH V BLÍZKOSTI PRÍRODY SO VŠETKÝM KOMFORTOM MESTA ZARIADENÍM VNÚTORNÉHO INTERIÉRU S PREPOJENÍM NA ZÁHRADU S TERASOU PODĽA VAŠICH SNOV A PREDSTÁV POSKYTNETE SVOJEJ RODINE TEN NAJLEPŠÍ KOMFORT ZA PRIJATEĽNÚ CENU Úžitková plocha domu: 122,5 m2 Výmera pozemkov od 243 m2 do 361 m2 Cena domu s pozemkom od 123.000 EUR s DPH Každá bytová jednotka v radovej zástavbe je oddelená, zvukovo odizolované a oddilatované základové platne a stropné konštrukcie, použitie overených technológií a tradičných kvalitných materiálov (pálená tehľa a tepelná izolácia - h 160 mm), exteriérová a interiérová finálna omietka, plastové dvere a okná (izolačné trojsklo), všetky prípojky (plyn, voda, elektrina, kanalizácia) vrátane vnútorných rozvodov a plynového kotla Pri výstavbe rodinných domov sú použité kvalitné materiály a budú spĺňať nové tepelnotechnické požiadavky v triede A1. Výstavbu realizuje stavebná spoločnosť s 23-ročnou stavebnou tradíciou. Zabezpečujeme celkové dokončenie interiéru a exteriéru domu s našimi partnerskými firmami projektu. Pred Vašim domom bude vytvorený priestor pre parkovanie dvoch áut, dostatočne široká prístupová cesta pre autá priateľov, ktorí Vás poctia svojou návštevou. Mysleli sme aj na prístupovú plochu do domu aj v smere od záhrady pre Vaše auto, prípadne pre mechanizmy, ktoré dodatočne vybudujú bazén, vírivku, záhradný domček, detské ihrisko ...

od 123 000 €
od 1 004 €/m2
Ondrej Pokoraczky
Amber

Amber

Lokalita: Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Dobrá dostupnosť, výhodné ceny. Amber je projekt pre ľudí, ktorí oceňujú byť mimo centra, hľadajú príjemný štandard za dobrú cenu. Ak hľadáte kvalitné bývanie v danej lokalite, tak ste ho práve našli. Tri nízkopodlažné domy, kde budete poznať svojich susedov. V našom projekte nájde svoj domov 156 budúcich majiteľov bytov. Môžte si vybrať byt v jednom z troch 5-podlažných príjemných domov. Máme pre vás 1, 2, 3 a 4-izbové byty už od 29 až po 100 metrov štvorcových, aby sa k nám zmestili menšie, aj väčšie rodiny. Každý byt má balkón, lebo ako iste viete, byt bez balkóna je veľmi smutný príbeh. Vrchné byty majú veľké terasy, prízemné majú predzáhradky. Hádam si vyberiete. Mysleli sme aj na lyže a bicykle, ku každému bytu je pridelená pivničná kobka. Parkovanie je zabezpečené na teréne. Cena parkovacieho státia je 4.000 EUR vr. DPH a nie je súčasťou kúpnej ceny uvedenej v cenníku. Pre 2 izb. a 3 izb. byty je povinnosť kúpiť jedno a pre 4 izb. byty dve parkovacie státia. V cene bytu je započítaný spoluvlastnícky podiel na pozemku, štandard a pivničná kobka.

od 60 880 €
od 1 838 €/m2
IURIS, spol. s r.o.
MERCATINO

MERCATINO

Lokalita: Rustaveliho, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V stabilizovanom území sídliska Záhumenice v mestskej časti Rača, Rustaveliho ul., vyrastá apartmánový bytový dom MERCATINO /taliansky výraz pre malý trh s ovocím a zeleninou, ktorý sa nachádza oproti domu/. Projekt realizuje spoločnosť Retkins s.r.o, ktorá v tomto území úspešne realizovala aj projekt Tower &Gate. Sedemposchodový objekt ponúka celkom 42 apartmánov /bytov/ a 4 obchodné priestory. V suteréne domu sa nachádzajú garážové státia a časť pivničných kobiek, na prízemí sú umiestnené ochodné priestory a pivničné kopky, 1-7.poschodie tvoria 1 až 3 izbové byty s výmerou od 45 do 97 m2. Každý byt má balkón alebo loggiu a ku každému bytu prislúcha pivničná kobka. V okolí domu v pešej dostupnosti sú všetky potrebné služby: školy, škôlky, obchody, trh, reštaurácie, električky, autobusy. Vyznávači športu ocenia nové fitness centrum a blízkosť lesa pre turistiku a cyklistiku. Ceny bytov sa úvádzajú v stave holobyt s možnosťou dokončenia na „klúč“ . Predpokladané ukončnie výstavby je naplánované na zimu 2018. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

od 77 900 €
od 1 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Devínka pod lesom

Devínka pod lesom

Lokalita: Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Devínka je moderný rezidenčný projekt obklopený zeleňou, ktorý ponúka pokojné nové bývanie s množstvom príležitostí pre voľnočasové aktivity, či relax po práci. V ponuke sú 1-izbové až 4-izbové byty. Každý byt má svoju loggiu, balkón, terasu alebo predzáhradku. 12 zo 123 bytov ponúka veľkometrážne terasy, stvorené na príjemné letné večery.

od 79 990 €
od 1 936 €/m2
Metrostav Slovakia a. s.
Dubová alej

Dubová alej

Lokalita: Ivanka pri Dunaji (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový komplex tvoria tri samostatné bytové domy, spojené zeleňou a chodníkmi.V blokoch A a C je po 33 bytov a v strednom bloku B je 30 bytov. V treťom bytovom dome sú pripravené priestory pre služby a občiansku vybavenosť. V bloku C bude na prízemí predškolské zariadenie. Vybrané byty je možné vzájomne prepojiť do väčších celkov. Všetky byty majú vlastnú terasu, balkón alebo lodžiu, vybrané byty majú vlastnú predzáhradku. Všetky tri bytové domy sú obkolesené trávnatými plochami, oddychovými zónami, množstvom kríkov a stromov. Dubová alej je jednoducho zelená. Medzi bytovými domami zrealizujeme výsadbu vzrastlej zelene, dubových stromov a menších kríkov. Vzniknutá dubová alej bude opticky predelovať s citom tvorenú architektúru komplexu a zároveň zabezpečí oddychové zóny pre jej obyvateľov. Unikátna architektúra bytového komplexu Dubová alej. Kombináciou tvarov, farieb a s prihliadnutím na silný potenciál lokality vzniklo miesto, kde jednoducho túžite bývať. Je svetlé, optimistické, pokojné a harmonické. Potrebujete priestor pre sídlo firmy, obchod, kaviareň, služby? Prízemné priestory radi prispôsobíme vašim požiadavkám a v prípade záujmu vytvoríme vhodné dispozície pre váš firemný a podnikateľský zámer. V Dubovej aleji môžete mať okrem domova aj kanceláriu, obchod, kaviareň, kadernícky či masážny salón alebo inú prevádzku. Okrem praktickej a priestrannej podzemnej garáže môžete vy a vaši hostia parkovať aj na spevnených plochách v priamej blízkosti bytových domov a príjazdovej komunikácie. Náš projekt je odrazom nášho vzťahu k prírode a ekológii. Z dlhodobého hľadiska sú ekologické riešenia zároveň ekonomické. Vykurovanie všetkých bytov je riešené modernými a vysoko efektívnymi tepelnými čerpadlami. Tento spôsob regulácie teploty patrí v súčasnosti medzi najprogresívnejšie. Každý byt má samostatné ovládanie vykurovania a chladenia. Výber bývania patrí k najdôležitejším životným rozhodnutiam a preto máte právo byť´náročný. Chceme aby ste vďaka nám našli ten pravý domov. Cenníková cena vonkajšieho parkovacieho státia 4.150€ s DPH, zvýhodnená cena platná do ukončenia predpredaja 3.859€ s DPH. Cenníková cena vnútorného parkovacie státia 8.600€ s DPH, zvýhodnená cena platná do ukončenia predpredaja 7.986€ s DPH.

od 52 122 €
od 1 491 €/m2
EURO INVEST Development, s. r. o.
Belvedere Košice

Belvedere Košice

Lokalita: Grot IV., Košice II - Západ (Košice)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt BYTY BELVEDERE oslovuje najmä ľudí, ktorí si potrpia na KVALITU bývania a hľadajú pokojné prostredie s dobrou dopravnu dostupnosťou. V modernom obytnom dome nájdete 2.,3. a 4. izb. byty s vlastným balkónom, terasou alebo predzáhradkou. Samozrejmosťou je vybavenie ako vnútorné a vonkajšie parkovanie, pivnice, garáže.

Info v RK
BELVEDERE KOŠICE, s. r. o.
Projekt HAMULIAKOVO

Projekt HAMULIAKOVO

Lokalita: HAMULIAKOVO, Hamuliakovo (Senec)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Rodinný dom

Projekt Hamuliakovo - Etapa 1" sa nachádza v obci Hamuliakovo. Ide o výstavbu komfortných bytov v novostavbách v okolí Bratislavy s dobrým občianskym vybavením. Novostavba je v tesnej blízkosti Bratislavy (10 min. cesty autom) V ponuke sú svetlé 2 izb. byty v dvojpodlažných domoch s veľkorysými balkónmi a predzáhradkami. Samozrejmosťou je bezproblémove parkovanie pre vás aj vaše návštevy. V každom bytovom dome sa nachádzajú 4 byty s úžitkovou plochou 49,55m2. Na prízemí sú 2 byty s predzáhradkami (od 80 m2 do 120 m2). Na poschodí sa nachádzajú 2 byty s balkónmi. Bytové domy sú dokončené, kolaudácia - november 2015. Sú v stave holobyt, dokončenie bytu do štandardu je za doplatok 3 000 euro. V cene bytu sú aj dve parkovacie miesta priamo pred bytovým domom.

Info v RK
Century 21 Slovakia
Novostavby rodinných domov v BA - RUSOVCE

Novostavby rodinných domov v BA - RUSOVCE

Lokalita: Kovácsova, Bratislava V - Rusovce (Bratislava)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj 4 novostavby rodinných domov vo vyhľadávanej lokalite v Bratislave V. Rusovce. Domy sú samostatne stojace na vlasntých pozemkoch od 560 do 650 m2. Novostavby sa nachádzajú na začiatku obce v tichej lokalite. Majú vybudovanú spoločnú príjazdovú cestu. Každý dom má vlastné parkovanie a záhradu. Dispozične majú dve poschodia s krásnou galériou. Domy budú kompletne prispôsobené požiadavkám klienta. Dom bude dokončený, skolaudovaný v priebehu 3 mesiacov. Stavba je z vysoko kvalitných materiálov.

Info v RK
Century 21 Slovakia
Trnky Ružinov

Trnky Ružinov

Lokalita: Trnavská cesta 106, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Developerský projekt TRNKY Vám ponúka byty a kancelárie v príjemnej lokalite bratislavského Ružinova. Moderný šesť podlažný objekt sa skladá z dvoch samostatných celkov. Rezidenčného a administratívneho. - Komfortné a moderné architektonické prevedenie objektu s účelným dispozičným riešením na bývanie. - Vysoká kvalita použitých materiálov zaručuje nízku energetickú náročnosť stavby. - K dispozícii sú parkovacie miesta v garáži alebo v uzatvorenom areály. - Dobré umiestnenie projektu ho predurčuje na kvalitné bývanie. Viac informácií nájdete na stránke: www.trnky.sk

od 102 048 €
od 2 074 €/m2
TRNKY Ružinov
BYTY AUGUSTUS  www.bytyaugustus.sk

BYTY AUGUSTUS www.bytyaugustus.sk

Lokalita: 29. augusta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY NA PREDAJ - STARÉ MESTO, BA I kolaudácia jeseň 2017 www.bytyaugustus.sk Polyfunkčný dom svojou architektonickou formou a obsahom posúva celé prostredie do novej kvality. Dom dotvára ulicu 29.augusta nielen v hmotovo priestorovom, ale aj vo funkčnom zmysle. Nadväzuje na existujúcu urbanistickú štruktúru a stáva sa prirodzenou súčasťou fungujúceho mesta. Lineárna uličná fasádna fronta navrhovaného domu AUGUSTUS je delená dvoma mierne vystúpenými rizalitami , čím nadväzuje na priľahlé prostredie pamiatkovej zóny, tvorené tradičnou zástavbou s charakteristickou parceláciou. Použitie rôznych veľkostí okenných otvorov na fasádach vytvára charakteristický a individuálny výraz tohto moderného projektu. AUGUSTUS má dve podzemné a sedem nadzemných podlaží. Súčasťou pozemku sú okrem navrhovaného domu aj plochy zelene, parteru a parkovísk. V dvoch podzemných podlažiach sú umiestnené parkovacie státia, technické zázemie domu a domová vybavenosť. Na prvom podlaží sú tri obchodné priestory. Druhé až piate nadzemné podlažie majú dispozičné riešenia s dvoj a trojizbovými bytmi. Na šiestom, uskočenom podlaží sa nachádzajú štyri veľkometrážne byty, z ktorých sú tri mezonetové. Každý byt má balkón, loggiu, alebo terasu. Predpokladaný termín ukončenia stavby 4Q/2017.

od 177 000 €
od 2 040 €/m2
AF REALITY II, a.s.
3VILLA

3VILLA

Lokalita: Orgovánová, Most pri Bratislave (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Vždy ste túžili po priestrannom a modernom bývaní v dome s vlastnou záhradou? 3villa je unikátny projekt novostavieb v blízkosti Bratislavy, kde získate všetko, čo ste si kedy priali. Moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, nadštandardné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov. Luxusné rodinné domy sme vytvorili ako pre aktívnych ľudí, ktorí ocenia možnosti rekreácie a športového vyžitia v okolí, tak pre rodiny s riešením komunitného súkromia celého projektu. Obec Most pri Bratislave vám navyše zaručuje jednoduchý prístup do hlavného mesta. V dohľadnej dobe očakávame tiež začiatok výstavby nového diaľničného obchvatu D4, ktorý ešte viac odľahčí cestu do Bratislavy. Magické číslo 3 Ako vznikol názov 3villa? Naše magické číslo predstavuje 3 obytné zóny a v rámci každej z nich sme vybudovali 3 luxusné vily. Novostavby dávajú rodine veľkorysý obytný priestor a dokonalo pohodlné bývanie. 3villa slovom architektov "Domov je viac, než len dom s vysokým oplotením. Je miestom každodenného života, emócií, radostí i starostí. Filozofiou a výsledkom návrhu bolo vytvoriť niečo viac ako len rodinný dom. Rodinné domy ponúkajú budúcim majiteľom dobré dispozičné a urbanistické riešenie. Priestorová kompozícia domov je jednoduchá a čistá. Predzáhradky ponúkajú miesto pre komunitný život, zatiaľ čo vnútorné záhrady s orientáciou domov voči sebe chránia súkromie. Vychádzali sme z tradičných princípov typických pre lokalitu dediny, ktoré sme kombinovali so súčasnými technickými a priestorovými riešeniami. Domy tvoria jeden celok v dokonalej harmónii s okolitým prostredím a unikátnu priestorovú atmosféru, pričom každý dom je jedinečný. Neodmysliteľnú súčasť konceptu tvorí zeleň. Dotvára jemné kontúry stavby. Pomocou krytých terás a veľkých presklených plôch sme pocitovo zväčšili vnútorný priestor. Pôdorysné riešenie vychádza z funkcionalistických princípov, spájajú i delia jednotlivé zóny tak, aby uľahčili život v domácnosti. Samotné interiéry ponúkajú široké možnosti k dotvoreniu podľa predstáv budúcich majiteľov."

od 213 990 €
od 1 690 €/m2
the dunc&lewon s.r.o.
Rezidencie Pri Mýte

Rezidencie Pri Mýte

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

3-izbový byt sa nachádza na 9. poschodí v bloku 6. Jeho úžitková plocha je 67,78m2 + loggia 9,36m2 (celková výmera je 77,14m2). V byte sa nachádzajú 2 veľké izby, priestranná obývačka, samostatná kúpeľňa/WC a otvorená kuchyňa s jedálňou. Jedinečná dispozícia myslela na váš každodenný život do posledného metra štvorcového. Navyše za oknom nájdete priestranné zelené dvory s trávnikmi a detskými ihriskami bez áut. A keďže sa o svoje poschodie budete môcť deliť maximálne s dvoma susednými bytmi, nájdete u seba pocit domova, kde poznáte svojho suseda.

od 195 400 €
eMeM spol. s r.o.
Žižkova - Polyfunkčný dom

Žižkova - Polyfunkčný dom

Lokalita: Žižkova, Košice IV - Juh (Košice)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

Polyfunkčný objekt ŽIŽKOVA ponúka na predaj celkovo 5 kancelárskych priestorov, 5 obchodných priestorov a 37 bytov. Polyfunkčný dom ŽIŽKOVA v blízkosti historického centra Košíc Vám prináša jedinečnú možnosť investície do vlastného priestoru. Najmodernejšie technológie, prémiové materiály a príjemné prostredie polyfunkčného domu, vytvárajú ideálne prostredie pre Vaše podnikanie. K priestoru si môžete dokúpiť parkovacie státie. Priestory sa predávajú v štádiu holo priestoru. Cena obchodných priestorov je od 119 990 € bez DPH. Kolaudácia už na jar 2018. Všetky bližšie informácie nájdete na webovej stránke www.zizkova.sk, alebo na tel.č. 0905 44 00 00.

od 119 900 €
od 1 492 €/m2
ŽIŽKOVA DEVELOPMENT s.r.o.
Graniar

Graniar

Lokalita: Muškátová, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Rodinný dom, Pozemok pre rod. domy

Projekt Graniar ponúka možnosť bývania v jednom zo 17 radových domov s úžitkovou plochou od 205 do 210 m2 rozložených na troch podlažiach. Samozrejmosťou je garáž pre dve autá, samostatný komín a príprava pre krb. Pozemky s veľkosťou od 159 po 521m 2 dávajú priestor pre využitie záhrady na posedenie s priateľmi či na hry s deťmi. Súčasťou projektu je aj predaj samostatných pozemkov s rozlohou od 505 po 1050 m2. Na pozemkoch sú všetky inžinierske siete.

od 87 620 €
od 130 €/m2
GRAFOBAL GROUP development, a.s.
City Gate

City Gate

Lokalita: Štúrova 19, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Byty

Luxusné byty priamo v centre Bratislavy. V ponuke sú najmenšie štúdia s výmerou pod 60 m2 až po 5-izbové mezonety s rozlohou viac než dvesto štvorcových metrov.

od 199 999 €
od 3 155 €/m2
City Gate, s.r.o.
Viladomy Stupava - Zadná ulica

Viladomy Stupava - Zadná ulica

Lokalita: Zadná, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Rodinný dom

Doprajte si bývanie v pokojnom mestečku Stupava v moderne riešených radových rodinných domoch integrovaných do harmonického celku 8 dvojdomov a 7 trojdomov prirodzene zapadajúceho do pekného prostredia na úpätí Malých Karpát. Projekt VILADOMY STUPAVA na Zadnej ulici ponúka jedinečný súlad medzi pokojným bývaním v novej rezidenčnej štvrti na vidieku s možnosťou zábavy, športu a relaxu v prírode a ľahkou dostupnosťou príležitostí v hlavnom meste, ktoré je na dosah viacerými cestnými spojeniami.

Info v RK
REBMANS, s r.o.
ZIPAVA

ZIPAVA

Lokalita: Okružná 19, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

Výstavba ukončená. Predaj vrcholí! Využite poslednú možnosť bývať v uzavretom obytnom súbore s vynikajúcou polohou. Obytný komplex ZIPAVA v Stupave sa úspešne rozrástol o 3. etapu a jej výstavba je aktuálne dokončená. Zažite už tieto Vianoce v novej obývačke a využite poslednú možnosť bývať v uzavretom obytnom súbore s vynikajúcou polohou, odkiaľ máte na dosah mesto a aj prírodu. 3 etapa sa môže pýšiť aj faktom, že doteraz sa predalo viac ako 50 % bytov. Už vyše 250 spokojných rodín si pochvaľuje komfortné bývanie v kvalitných jedno- až štvorizbových bytoch s veľkým balkónom či krásnou predzáhradkou. Tretia etapa je výnimočná aj samotnou jednoduchou architektúrou, ktorá harmonicky zapadá do prírodnej scenérie a okolie projektu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V rámci objektu nechýbajú vlastné ihriská, športoviská ako ping-pong a petang, detské ihriská a developer myslel aj na štvornohých miláčikov, ktorým dopraje vyhradenú zónu na ich bezstarostné venčenie. Širšie okolie objektu ZIPAVA je plné možností na aktívny relax a šport, či všetky potrebné nákupné, kultúrne, turistické možnosti malebného mestečka Stupava. Kvalita stavby je garantovaná odborným renomé investora. Spoločnosť STRABAG Development totiž patrí k dlhoročným lídrom na slovenskom stavebnom trhu a podpísala sa pod rad stavebných diel, ktoré patria k dominantám miest alebo patria k ťažiskovým technickým stavbám Slovenska. Vysokú profesionalitu a prepracované know-how vkladajú aj do realizácie stavieb bytových objektov, medzi ktoré sa bezpochyby radí aj stupavská ZIPAVA. Pri príprave III. etapy Zipavy sa najviac vychádzalo aj z poznatkov a požiadaviek kupujúcich. Aj preto môžeme o Zipave tvrdiť, že je to bývanie, podľa Vašich predstáv. Súčasťou obytného komplexu, sú aj interiérové a exteriérové parkovacie státia. Okrem iného je v rámci projektu myslené aj na živnostníkov a malých podnikateľov, keďže súčasťou projektu sú aj obchodné priestory určené na podnikanie. Chcete mat lepšiu predstavu o výhodách bývania v Zipave, ktorá spája pocit prírody a pohodlie mesta? Príďte si priamo do Stupavy prezrieť nový vzorový byt a poraďte sa o možnosti prefinancovania vo viacerých bankách až do výšky 100 %. Spoločnosť STRABAG Development, pre vás pripravila tiež predajnú kanceláriu priamo v areáli obytného súboru, kde sa od našich odborníkov dozviete všetky detaily o projekte. Informovať sa a rovnako komfortne si dohodnúť obhliadku môžete na telefónnom čísle 0903 726 529, prípadne e-mailom na peter.fridel@strabag.com.

Info v RK
STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16