Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 184 projektov

Developerské projekty

Devínske Lúky

Devínske Lúky

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
Rezidencia pri radnici

Rezidencia pri radnici

Košice I - Staré MestoViac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Condominium Devín

Condominium Devín

Lokalita: Solúnska, Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Rodinný dom

Condominium Devín je navrhnutý ako obytná štvrť v srdci mestskej časti Devín. Ponúka moderné, kvalitné bývanie v blízkosti národnej pamiatky Devínskeho hradu. Architektúra je prispôsobená prírode v ochrannom pásme. Príroda, súkromie a štýl sú charakteristické slová tohto projektu. Vo vstupnej zóne sa nachádza verejný priestor s námestím. Každý z domov vychádza z potrieb bývania štandardnej domácnosti, kde je vytvorená aj bezpečná zóna zo strany ulice. Intimita privátnych záhrad je miestom pre váš každodenný relax.

od 410 000 €
od 2 228 €/m2
LEXXUS, a.s
Predaj 3-izbových bytov v Ivanke pri Dunaji

Predaj 3-izbových bytov v Ivanke pri Dunaji

Lokalita: Pekná 19, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Pod hlavičkou projektu Park Renaissance Ivanka realizujeme výstavbu dvojdomov v existujúcej zástavbe v obci Ivanka pri Dunaji na ulici Pekná 19. Projekt je zasadený do veľmi peknej prírodnej lokality - bývalá záhrada s ovocným sadom, vhodnej pre pokojný rodinný život. Dvojdom má dve samostatné dvojpodlažné bytové jednotky s vlastným vchodom. Možnosti jeho využitia sú široké, od bývania dvoch samostatných rodín cez bývanie viacgeneračnej rodiny. Výmera bytov: Variant A - 57,3 m2 + 6 m2 balkón Variant B - 57,1 m2 + 5,8 m2 balkón Byty budú dokončené do holostavby v prvotriednej kvalite s plastovými oknami. Možnosť dokúpiť k bytu jedno parkovacie miesto za zvýhodnenú cenu 6 900€. Kolaudácia je plánovaná na jeseň roku 2016. Dispozícia bytov Prízemie (24,8 m2/24,3 m2): vstupná predsieň, wc, kuchyňa s obývacou izbou + terasa Poschodie (32,5 m2/32,8 m2 + balkón 6 m2/5,8 m2): chodba, kúpeľňa, 2 x spálňa, balkón Výhodou je ekonomika bývania – nízke náklady, blízkosť služieb (do 5 minút) obchody, mestská doprava, jasle, škôlka, škola, zdravotné stredisko, pošta, banky. Možnosti športu v okolí: kúpalisko, turistika, cykloturistika, rybačka. Cena bytu 92 785€ Cena pozemku 22 115€ Cena spoločných pozemkov 3 200€ Cena parkovacieho státia 6 900€ Výsledná suma 125 000€ Obhliadku domu možno dohodnúť na tel. čísle: 0948 654 564

od 99 008 €
od 1 414 €/m2
Predajca Park Renaissance
Rodinný dom - Novostavba v Renaissance Park Ivanka

Rodinný dom - Novostavba v Renaissance Park Ivanka

Lokalita: Pekná 19, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predpredajné ceny do uzavretia hrubej stavby Pod hlavičkou projektu Park Renaissance Ivanka realizujeme výstavbu rodinných domov v existujúcej zástavbe v obci Ivanka pri Dunaji na ulici Pekná 19. Projekt je zasadený do veľmi peknej prírodnej lokality - bývalá záhrada s ovocným sadom, vhodnej pre pokojný rodinný život. Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v tichej lokalite s úžitkovou plochou o rozlohe 125 m2 a s pozemkom o rozlohe 265m2. Samostatne stojaci rodinný dom s balkónom a terasou. Dispozícia domu Prízemie: vstupná predsieň, kuchyňa, obývacia izba, šatník, komora, sklad a terasa Poschodie: 3 spálne, chodba, kúpeľňa, 2 balkóny Cena: Dom 146 600€ Pozemok od 37 104€ Spoločné pozemky 1 624€ 2x parkovacie státie 13 800€ Cena spolu 199 128€ V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, obchody, pošta, banky, zdravotné stredisko. Obhliadku domu možno dohodnúť na tel. čísle: 0948 654 564 Ďalšie informácie na www.parkivanka.sk

od 146 600 €
od 1 275 €/m2
Predajca Park Renaissance
Renaissance Park Ivanka - 3 izbový byt

Renaissance Park Ivanka - 3 izbový byt

Lokalita: Pekná 19, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predpredajné ceny do uzavretia hrubej stavby Pod hlavičkou projektu Park Renaissance Ivanka realizujeme výstavbu dvojdomov v existujúcej zástavbe v obci Ivanka pri Dunaji na ulici Pekná 19. Projekt je zasadený do veľmi peknej prírodnej lokality - bývalá záhrada s ovocným sadom, vhodnej pre pokojný rodinný život. Dvojdom má dve samostatné dvojpodlažné bytové jednotky s vlastným vchodom. Možnosti jeho využitia sú široké, od bývania dvoch samostatných rodín cez bývanie viacgeneračnej rodiny. Výmera bytov: Variant A - 65 m2 + 18,8 m2 terasa Variant B - 65 m2 + 18,2 m2 terasa Pozemok so záhradou od 113 m2 do 123 m2. Byty budú dokončené do holostavby v prvotriednej kvalite s plastovými oknami. Kolaudácia je plánovaná na jeseň roku 2016. Dispozícia bytov Prízemie (29 m2/ 28,6 m2 ): vstupná predsieň, wc, kuchyňa s obývacou izbou + terasa Poschodie (34,9 m2/ 35,2 m2 ): chodba, kúpeľňa, 2 x spálňa, balkón Výhodou je ekonomika bývania – nízke náklady, blízkosť služieb (do 5 minút) obchody, mestská doprava, jasle, škôlka, škola, zdravotné stredisko, pošta, banky. Možnosti športu v okolí: kúpalisko, turistika, cykloturistika, rybačka. Cena bytu 92 500€ Cena pozemku od 15 824€ Cena spoločných pozemkov 1 624€ Cena parkovacieho státia 6 900€ Cena spolu 116 848€ Obhliadku domu možno dohodnúť na tel. čísle: 0948 654 564

od 92 500 €
od 1 423 €/m2
Predajca Park Renaissance
Uptown Koliba

Uptown Koliba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh:

Predstavte si rozprávkové miesto, obklopené zeleňou, po celý deň zaliate slnečnými lúčmi. Miesto, kde sa v bezpečí hrajú vaše deti a vy si naplno užívate krásne chvíle so svojou rodinou. Miesto, kde z vás po namáhavom dni opadne únava a oči vám rozžiari nádherný výhľad na panorámu mesta. Cítite prílev energie, tam, kde je vám naozaj príjemne. Tam, kde nemusíte myslieť na kompromisy. Na mieste, ktoré vás chytí za srdce a už nebudete chcieť bývať nikde inde.

od 350 €
od 0 €/m2
LEXXUS, a.s
Zelené terasy Devín POZEMKY

Zelené terasy Devín POZEMKY

Lokalita: Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Pozemok pre rod. domy

Získajte -15% zľavu na všetky pozemky. Juhozápadná strana devínskych viničných svahov ponúka 94 parciel s ideálnou výmerou na nadštandardné rodinné bývanie. Projekt poskytuje aj možnosť spájania pozemkov a vytvorenia rozľahlého priestoru na veľkorysé stavebné plány. Infraštruktúra a dostupnosť pozemkov sú plne zabezpečené.

od 255 €
od 0 €/m2
LEXXUS, a.s
Rezidencia Hradný vrch

Rezidencia Hradný vrch

Lokalita: Skalná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Rezidencia Hradný vrch je jedinečná stavba, ktorá má predpoklady zaujať náročných klientov, ktorí si vážia tradície a kvalitu. Veľkorysé riešenia bytov ako aj ich vybavenia vo vyššom štandarde ponúkajú to, čo náročná klientela očakáva od nehnuteľnosti.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Apartmány SMREK: V srdci prírody, blízko svetu

Apartmány SMREK: V srdci prírody, blízko svetu

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrbské Pleso (Poprad)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Apartmány SMREK Štrbské pleso Apartmánový dom ponúka 33 štýlových apartmánov, na výber sú 2,3 aj 4-izbové bytové jednotky. Želania náročných klientov určite splnia aj dva veľkorysé 4-izbové mezonety. Rozloha jednotlivých apartmánov sa pohybuje od 53 do 132 m2.Vďaka svojmu komfortnému apartmánu si budete môcť kedykoľvek užívať nielen čaro prírody, ale aj bohaté možnosti trávenia voľného času. Nové Apartmány Smrek v nadmorskej výške 1 346 m n. m., len pár krokov od klenotu Vysokých Tatier – Štrbského plesa, dodajú vášmu životu nový rozmer. Neopakovateľný výhľad na štíty Vysokých Tatier, svieži čistý vzduch všade okolo – to je ideálne prostredie pre telo i dušu. VYTVORTE SI STABILNÝ PRIESTOR PRE VÁŠ CELOROČNÝ RELAX!

od 92 820 €
od 92 820 €/m2
LEXXUS, a.s
Rezidencia Záhorská

Rezidencia Záhorská

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Bytový komplex ponúka moderne dispozičné riešené 1- až 3-izbové byty v siedmych bytových domoch, vyhľadávaný je najmä vďaka spojeniu pokojného „vidieckeho“ bývania s komfortom mesta. V roku 2011 bola Rezidencia Záhorská nominovaná na cenu za architektúru CE-ZA-AR, v súčasnosti je najlepším projektom financovaným VÚB. K pohodliu obyvateľov novostavby prispievajú obchodné prevádzky, ktoré sú súčasťou projektu a dostatok podzemných i vonkajších parkovacích miest.

od 107 900 €
od 107 900 €/m2
LEXXUS, a.s
Jazero Vojka

Jazero Vojka

Lokalita: Vojka nad Dunajom (Dunajská Streda)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Jazero Vojka je prvým projektom svojho druhu, ktorý na Slovensku nemá konkurenciu. Tento jedinečný projekt po prvý raz prináša na trh víkendové domy na mieru situované v atraktívnom prostredí priamo pri jazere. Bývanie pri jazere na skok od Bratislavy je ideálnou príležitosťou ako rozumne investovať do nehnuteľnosti a kedykoľvek si vychutnávať možnosti ako na kvalitnej dovolenke. Vďaka atraktívnemu prostrediu a cenám domov investujete nielen do skvelého rekreačného bývania ale aj do ideálnej alternatívy k mestskému bývaniu. Dostupnosť od Bratislavy v najpriechodnejšom smere, rôzne typy domov a absolútny komfort ponúkajú lukratívnu možnosť celoročného bývania.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
III Veže MEZONETY

III Veže MEZONETY

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Novinka: Výhodnejšie ako kedykoľvek predtým! Ponúkame nadštandardné mezonety za akčné ceny a výhodný balík k tomu. Výhodný balík obsahuje 2x parkovacie miesto + pivničnú kobku, všetko pri kúpe mezonetu.

od 267 180 €
od 2 040 €/m2
LEXXUS, a.s
Zelené terasy Devín

Zelené terasy Devín

Lokalita: Zelené terasy, Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh:

Detaily projektu Projekt Zelené terasy Devín ponúka 9 bytových jednotiek, ktoré sú umiestnené v tichej lokalite. Bytové jednotky sa nachádzajú v trojpodlažných vila domoch s terasami, ktoré ponúkajú unikátny výhľad. Orientácia na západný svah zaručuje dostatok slnečné svetla. Mestská časť Devín je ideálna pre rodinné bývanie - ponúka bohaté športové vyžitie a veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Pre rodičov a ich ratolesti je tu k dispozícii škôlka aj škola s bilingválnym vyučovaním.

od 195 600 €
od 2 264 €/m2
LEXXUS, a.s
Palác Motešických

Palác Motešických

Lokalita: Gorkého, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Palác v súčasnosti predstavuje najvyšší luxus bývania. V Paláci Motešických sa snúbi elegancia začiatku storočia s luxusom a technológiami 21. storočia. Jedným z príkladov sú vákuové výťahy v trojpodlažných bytoch alebo chladené stropy, ktoré majú výšku takmer štyri metre. Celá budova, pod ktorou sa nachádza štvorpodlažná podzemná garáž, je zabezpečená kamerovým, kartovým systémom, 24/7 strážnou a recepčnou službou. Majiteľom bytov ponúka haute couisine catering, pestúnske a opatrovateľské služby, spa a beauty salón, lekársky dohľad, presun k blízkemu heliportu s Rolls Royce a mnoho ďalších nadštandardných služieb. Nadčasový klenot, ktorý sa dedí

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Apartmány Hrabovo

Apartmány Hrabovo

Lokalita: Hrabovo, Ružomberok (Ružomberok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Apartmány Hrabovo - 7 štýlových samostatných vila domov stojacich na prekrásnom mieste, na behu jazera, v tesnej blízkosti lanovky lyžiarskeho strediska Ski Park – Malinô Brdo - Nadštandardné apartmánové byty o výmere od 27m2/1+kk/až po 103 m2 /3+kk/ - Areál monitorovaný kamerovým systémom - Dostupnosť kabínovej lanovky priamo z apartmánového komplexu - Prístup do súkromného komplexu zabezpečený cez elektrickú závoru V cene apartmánu je zahrnuté... - samostatná lyžiareň - elektronické zabezpečenie apartmánu - vlastné garážové státie - veľký balkón, alebo terasa - vysoký štandard vybavenia z moderných a kvalitných materiálov - možnosť pripojenia na káblovú televíziu a internet Posledné voľné apartmány na predaj!

od 95 000 €
od 95 000 €/m2
LEXXUS, a.s
Hlboká 7

Hlboká 7

Lokalita: Hlboká 7, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Hlboká 7: Prenájom luxusných apartmánov v srdci Bratislavy. Hlboká 7 je jedinečný rezidenčný projekt pre ľudí, ktorý hľadajú najvyššiu kvalitu bývania. Objekt je rozdelený do 2 budov, z ktorej každá má vlastný vstup a recepciu. Na poschodí sú umiestnené max. 3 byty. Vnútroblok je riešený ako oddychové átrium s upravenou zeleňou a lavičkami. V podzemí budovy sú k dispozícii parkovacie státia určené jej nájomníkom. K dispozícii klientom je privátne luxusné wellness centrum, 24-hodinová recepcia, súkromná bezpečnostná služba. Klienti komplexu Hlboká 7 majú možnosť využiť služby troch jedinečných reštaurácii a to služby Japonskej reštaurácie Benihana, výbornú atmosféru dopĺňa vínna reštaurácia Bakchus.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Polyfunkčný dom KOZIA 7

Polyfunkčný dom KOZIA 7

Lokalita: Kozia 7, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Polyfunkčný dom KOZIA 7 je atraktívne podnikanie v lukratívnej časti Bratislava – Staré Mesto v tesnej blízkosti Hotela Falkensteiner. Projekt má 5 poschodí, kde sa nachádzajú 2 obchodné priestory a 6 bytov, ktoré sú veľkoryso riešené s veľkými terasami a výhľadmi na Staré Mesto ako aj Bratislavský hrad.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Zelené terasy Devín DOMY

Zelené terasy Devín DOMY

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

uhozápadná strana devínskych viničných svahov ponúka 94 parciel s ideálnou výmerou na nadštandardné rodinné bývanie. Projekt poskytuje aj možnosť spájania pozemkov a vytvorenia rozľahlého priestoru na veľkorysé stavebné plány. Infraštruktúra a dostupnosť pozemkov sú plne zabezpečené. Cena pozemku od 300 EUR/m2. Projekt ponúka i výstavbu rodinných domov, ktorej cieľom je skĺbiť súkromie bývania a jedinečnú atmosféru Devína v príjemné rodinné prostredie. Architektúra domov čerpá z tradície a moderny, pričom z farieb dominuje predovšetkým biela, vkusne kombinovaná so šedou a prírodnými prvkami. Pozemky rodinných domov sa nachádzajú na priestrannej dvojsmernej ulici. Momentálne je v predaji Etapa 1, ktorá ponúka 8 rodinných domov typu A a B. Cena za pozemok s domom už od 295 200 EUR. Štand

od 3 168 000 €
od 3 168 000 €/m2
LEXXUS, a.s
Byty Villinki

Byty Villinki

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Nízkoenergetický projekt s názvom Byty Villinki ponúka svojim budúcim majiteľom krásne výhľady, prírodné materiály, saunu priamo v byte (nadštandardné prevedenie) a príjemné prostredie. V bytovom komplexe štyroch nízkopodlažných budov nájdete 64 bytov orientovaných na juhozápad. Pre záujemcov máme v ponuke ešte 20 voľných bytov v kategóriách 2-, 3- a 4-izbové. Ku každému bytu prislúcha priestranná lodžia (až 14 m2) alebo zelené terasy s nádhernými výhľadmi a priestorom na posedenie. Na jednom podlaží je situovaných 3 alebo 6 bytov, pričom na najvyššom podlaží sa nachádza jeden, nanajvýš dva byty. Pivničná kobka prislúcha každému bytu. V komplexe Byty Villinki sa rátalo aj s dostatočným priestorom pre vyžitie našich najmenších. Moderné, zaujímavo riešené detské ihrisko poskytuje miesto na oddych a zábavu. V rámci projektu je naplánovaný priestor na prechádzky a hry, ktorý ocenia najmä rodičia s malými deťmi.

od 161 604 €
od 2 364 €/m2
LEXXUS, a.s
III Veže

III Veže

Lokalita: Bajkalská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh:

Novinka: Výhodnejšie ako kedykoľvek predtým! Ponúkame nadštandardné bývanie za akčné ceny a výhodný balík k tomu. Výhodný balík obsahuje 2x parkovacie miesto + pivničnú kobku, všetko pri kúpe bytu. Akčný balík obsahuje: Nadštandardné byty za akčné ceny a výhodný balík k tomu. Výhodný balík obsahuje 2x parkovacie miesto + pivničnú kobku, všetko pri kúpe bytu len za 19 920 EUR. Bývajte so štýlom v novej dominante Bratislavy. - posledné 2 a 3-izbové byty s výmerou od 59 do 84 m2 - úchvatný panoramatický výhľad na mesto, Bratislavský hrad i na kopce Karpát - 24-hodinová recepcia, fitness centrum, family room a strážna služba - pre náročných klientov sú pripravené exkluzívne mezonety

od 161 640 €
od 161 640 €/m2
LEXXUS, a.s
 Flat 75

Flat 75

Lokalita: Čapajevova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Pripravovaný projekt, ktorý vznikol v spolupráci s architektonickou firmou Cakov and partners, prináša nový uhol pohľadu na bývanie v Petržalke. Dokazuje, že aj za zminimalizované náklady je možné užívať si komfort moderného a sofistikovaného bývania. Skĺbením našich dlhoročných skúseností a sviežich nápadov, vám projekt Flat 75 ponúka ojedinelý spôsob bývania v Petržalke. Koncept projektu zahŕňa rôzne typy nadštandardných bytov od praktických 1-izbových až po veľkorysé veľkometrážne byty. Nápadité a moderné dispozičné riešenia, zaujímavý vzhľad budovy, vysoký technický štandard za optimalizované náklady, služby vlastného vrátnika, vnútrokomunikačný bezplatný telefonický systém. To sú súčasné trendy, ktoré prevládajú na trhu s realitami vo svete. Projekt Flat 75 prináša všetky tieto atribúty aj do slovenského sveta realít. Dispozičná rôznorodosť bytov sa zameriava najmä na potreby a nároky klienta, no zároveň prináša pridanú hodnotu vo forme funkčných a kreatívnych riešení. Štartovací byt pre mladých, byt pre rodiny s deťmi, viacúrovňový byt, alebo penthous s krásnym výhľadom a veľkými terasami a vírivkou. To všetko nájdete iba v projekte Flat 75. Naše skúsenosti sú zárukou kreativity a kvality.

od 165 900 €
od 2 021 €/m2
Dominant Real s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10