Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 312 projektov

Developerské projekty

1 12 13 14 15 16
Polyfunkčný dom Viktória

Polyfunkčný dom Viktória

Lokalita: Košická 49, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

Projekt má polouzatvorený dvor, ktorý pozostáva z dvoch vysokých blokov (rovnobežných s Košickou ulicou) a dvoch nízkych blokov (rovnobežné s Viktorínovou ulicou a s južnou hranou pozemku). Obidva štvorpodlažné bloky sú napojené na jeden z vysokých, deväť- a dvanásť- podlažných blokov. Tým vzniká pôdorysná schéma dvoch proti sebe otočených „L“. Osobitým architektonickým akcentom sú štyri konzoly v administratívnej časti. Najvýraznejšie časti blokov A a C sú prepojené vnútroblokovou záhradou s pravidelným rastom stromov a potôčikom. Terén záhrady je zvlnený, mierne stúpajúci smerom k bloku C. V bloku A je na 1. nadzemnom podlaží (NP) umiestená recepcia pre návštevníkov polyfunkčného bytového domu a obchodné prevádzky. Na 2. – 4. NP sú samostatne prístupné kancelárske priestory.

Info v RK
DOAS, a.s.
EcoHouse Kazanská

EcoHouse Kazanská

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

Bytový dom sa nachádza v rozvíjajúcom sa Novom centre Podunajských Biskupíc na Kazanskej ulici, ktorá v týchto rokoch získava svoju konečnú podobu. Objekt pozostáva z nižšej odstupňovanej časti a vyššej časti so strešnou nadstavbou. Obsahuje 75 zaujímavých bytov s flexibilným členením a polyfunkciu s dvomi obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi. Byty orientované na severozápad sú klasifikované ako apartmány. Budova je vybavená podzemnou garážou s 36 parkovacími státiami. Ďalších 63 parkovacích miest sa nachádza v prízemí a na priľahlých plochách. Výhodná poloha parcely umožňuje orientovať prevažnú časť bytov na slnečnú, južnú stranu, zastavanú rodinnými domami.

Info v RK
Blagohouse, s.r.o.
Pozemky Mlynský klin

Pozemky Mlynský klin

Lokalita: Mlynský klin, Tureň (Senec)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Pozemok pre rod. domy

Pozemky pre polyfunkčné využitie sú o výmerách 2.934 m2 alebo 2.692 m2. Všetky pozemky pre IBV sú už vypredané, lokalita je dostatočne vystavaná a chýbajú tu služby občanom. Areálové komunikácie delia lokalitu na niekoľko sektorov. Areál je rozdelený v smere sever – juh plochou parku a verejnej zelene, na ktorej je plánované umiestniť občiansku vybavenosť – ako nákupné centrum s rôznymi prevádzkami, napr. kaviareň a športové vybavenie. Park s lavičkami je navrhovaný priamo v centre obytnej zóny.

Info v RK
DOAS, a.s.
RAČANY BIANCO

RAČANY BIANCO

Lokalita: Pri vinohradoch, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

Projekt pochádza z autorskej dielne renomovanej architektonickej kancelárie Alexy & Alexy, ktorá je zárukou moderného architektonického riešenia citlivo zakomponovaného do súčasnej nádhernej scénie okolia. Priamo v komplexe RAČANY Bianco sa dokonca nachádza živý potok, ktorí dotvorí nezameniteľnú atmosféru tohto bývania.Samozrejmosťou tohto projektu je výborné dispozičné riešenie bytových jednotiek, dostatok parkovacích miest pre majiteľov bytov i pre ich návštevníkov, prostredie dotvorené priestormi občianskej vybavenosti, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky súčasného moderného bytového komplexu. V projekte RAČANY Bianco sa nezabudlo ani na najmenších - detské ihrisko, spĺňajúce tie najvyššie bezpečnostné kritériá, určite nechýba.

Info v RK
GRAFOBAL GROUP development, a.s.
Belaria Koliba

Belaria Koliba

Lokalita: Svätovavrinecká 13593/2, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

Obytný súbor Belaria Koliba je moderný developerský projekt, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie kritéria moderného bývania. Projekt z pera Ing. arch. Petra Moravčíka využil svahovitosť pozemku bývalých viníc, v dôsledku čoho vzniklo zaujímavé architektonické riešenie. Hlavný dôraz bol kladený obzvlášť na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla, množstvo zelene a zachovanie intimity bývania. Projekt Belaria je rozdelený na dve samostatné, architektonicky na seba nadväzujúce etapy. V rámci prvej etapy boli postavené tri sekciové bytové domy A, B1 a B2, ktoré boli dokončené a skolaudované v marci 2015. Obytné domy sú prepojené spoločnou garážou a obchodnými priestormi. V troch obytných celkoch sa nachádza spolu 35 bytových jednotiek od dvojizbových až po štvorizbové byty rôznych veľkostí (od 49,35 m2 po 126,27 m2). Súčasťou prvej etapy je 21 vonkajších parkovacích státí, 30 garážových státí v podzemnej hromadnej garáži a 2 samostatné dvojgaráže nachádzajúce sa v bytovom dome A. V parteri obytného celku sú obchodné priestory s celkovou výmerou 340 m2, v ktorých sa nachádza príjemná kaviareň, kancelária architektonického ateliéru a jeden z priestorov je stále voľný a pripravený na predaj/prenájom. Výstavba druhej etapy bola zahájená začiatkom apríla 2016, termín jej dokončenia je plánovaný na jeseň 2017. Súčasťou etapy sú štyri sekciové bytové domy C1 až C4, v ktorej sa nachádza spolu 56 bytových jednotiek od jednoizbových až po štvorizbové byty rôznych veľkostí (od 38,04 m2 po 126,27 m2). K dispozícii je 66 garážových státí v podzemnej hromadnej garáži. Samotný projekt pozostáva z piatich nadzemných podlaží a vďaka navrhnutej architektúre zapadá výborne do okolitého prostredia. Všetky byty sú navrhnuté tak, aby spĺňali súčasné požiadavky moderného rezidenčného bývania. Súčasťou každého bytu je loggia, balkón, terasa alebo predzáhradka. Ku každému bytu prislúcha pivnica, ktorá je umiestnená v spoločných priestoroch. Projekt bol navrhnutý s maximálnym dôrazom na zachovanie charakteru územia bývalých viníc, čo sa prejavilo najmä v parkovej úprave terás, ktoré sú k dispozícii výhradne obyvateľom Belarie. Pridanou hodnotou projektu je útulná kaviareň, z ktorej majú radosť hlavne samotní obyvatelia. Viac informácii o projekte ako aj aktuálnu ponuku bytov nájdete na www.belaria.sk.

Info v RK
WBA Property Development, s.r.o.
Natur resort Lomnica

Natur resort Lomnica

Lokalita: Veľká Lomnica (Kežmarok)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Iný objekt na rekreáciu

Rekreačno-obytný areál Natur Resort Lomnica je jedinečný projekt zahŕňajúci okrem možnosti rekreačného bývania v jednej z 3 typov nízkoenergetických chát s pozemkom, aj iné možnosti, ako zrelaxovať s oddýchnuť si od každodennej rutiny v kruhu rodiny, priateľov, či známych, obklopených prekrásnou prírodou a tatranskými štítmi. Domy sú nízkoenergetické a dbajú na prostredie, v ktorom sú postavené. Majú moderný dizajn a sú vyrobené z prírodných materiálov, aby ideálne zapadli do tatranského prostredia. Domy sú výborne presvetlené a môžete z nich vidieť majestátnu panorámu Vysokých Tatier. Vyberte si ten, ktorý vám sadne najlepšie! Natur Resort Lomnica spája príjemné s užitočným. Ponúka vám jedinečné spojenie aktívneho relaxu v jednej z najobľúbenejších častí Slovenska – vo Vysokých Tatrách. Miesto priamo v srdci tatranskej prírody, kde ste ako odrezaný od sveta a zároveň v ňom máte na dosah ruky všetko, čo potrebujete. Naším želaním je vybudovať moderný komplex pre ľudí, ktorí vedia oceniť pohodlie, oddych, relax a lukratívny priestor a pre tých, ktorí chcú žiť aktívnym a zdravým životným štýlom.

Info v RK
WBA Property Development, s.r.o.
Kráľovské údolie

Kráľovské údolie

Lokalita: Malý Slavkov (Kežmarok)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Pozemok pre rod. domy

Kráľovské údolie je novobudovaná časť obce Malý Slavkov, kde Vám ponúkame stavebné pozemky pre Váš nový domov. Projekt Kráľovské údolie je tou správnou kombináciou prekrásnej prírody, pohodlného bývania a výhodnej investície. V ponuke je 66 stavebných pozemkov na rodinné domy. Môžete si vybrať parcelu určenú na individuálnu výstavbu, alebo všetko nechať na nás. Stačí si iba vybrať pozemok a jeden z našich typových domov. Ostatné už zariadime my. Doprajte si kvalitné bývanie v prírode, s výhľadom na panorámu našich veľhôr.

Info v RK
WBA Property Development, s.r.o.
TVOJ BYT + TVOJE PRAVIDLÁ = SOLAR

TVOJ BYT + TVOJE PRAVIDLÁ = SOLAR

Lokalita: Budatínska ulica, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Stav projektu: Vypredaný    Druh: Byty

2izbový byt už od 79.500€.Y Polyfunkčný komplex SOLAR, je dielom ateliéru architektúry a designu ART of SPACE, ktorý realizoval mnohé polyfunkčné, administratívne objekty i zástavby rodinných domov. Celá stavba bola citlivo a funkčne navrhnutá s dôrazom na kvalitu bývania i podnikania a vsadená do lokality s prevažujúcou funkciou bývania a služieb. Z dispozičného hľadiska pozostáva prvá etapa Polyfunkčného komplexu SOLAR z dvoch bytových domov. Polyfunkčný dom stojí paralelne s Budatínskou ulicou a má 11 nadzemných podlaží. Druhý bytový dom je umiestnený kolmo na Budatínsku ulicu a má 6 nadzemných podlaží. Na prízemí oboch objektov sa nachádzajú priestory určené na prevádzku obchodu a služieb. Prvé poschodie polyfunkčného domu tvoria priestory administratívy. V suteréne sú vyb2izbový byt už od 79.500€.

Info v RK
Realcorp Finance, s.r.o.
Bytový dom Nad sadom

Bytový dom Nad sadom

Lokalita: Žilina-Hájik (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V projekte sa nachádza 54 bytov s dobrým dispozičným riešením, obchodné priestory a dostatočný počet parkovacích a garážových státí v suteréne a na prízemí domu, ako aj na priľahlom pozemku. Byty sa predávajú ako holobyty, ku každému bytu prislúcha balkón a murovaná pivničná kobka. Energetická hospodárnosť budovy podľa energetického certifikátu: B 1.PP je určené pre parkovanie osobných áut, na 1.NP. sú umiestnené obchodné priestory a skladové priestory pre byty, parkovanie osobných automobilov a vstupy do objektov. Na ostatných podlažiach sú navrhnuté 1-izbové byty a 2-izbové byty. Byty sú vybavené v štandarde s možnosťou personalizácie. Všetky byty sú navrhnuté tak, aby spĺňali príslušnými normami kladené plošné, priestorové a hygienické požiadavky a štandardy. Murivo oddeľujúce jednotlivé byty je realizované po konzultácii s odborníkmi na akustiku medzi bytmi. Obvodový plášť bude zateplený fasádnym systémom z polystyrénu a strecha tepelnou izoláciou z minerálnej vaty. Stavba bude realizovaná v súlade s vyjadrením a protihlukovými opatreniami požadovanými Úradom verejného zdravotníctva.

od 43 500 €
od 1 327 €/m2
Realitné centrum RED
Malé Krasňany

Malé Krasňany

Lokalita: Nový záhon, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Malé Krasňany sú komplexná urbanistická zelená štvrť vo výnimočnej lokalite. Vyrastajú v blízkosti prírody a pritom v kontakte s mestom. Svojim obyvateľom poskytujú pohodlie v nadštandardne vybavených bytoch a zároveň priestor pre príjemné susedské spolunažívanie. Okolie navyše ponúka bohaté príležitosti pre aktívny oddych. Výlety do prírody uľahčí nová cyklotrasa s peším chodníkom, ktorá spája štvrť priamo s malokarpatskými lesmi. Občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti a do centra je to autom či MHD iba 10 minút.

od 75 750 €
od 2 630 €/m2
Male Krasňany
Arboria Park

Arboria Park

Lokalita: Veterná 45, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Arboria Park je moderná mestská štvrť v pokojnej lokalite s množstvom zelene. Svojim obyvateľom prináša komunitný štýl bývania v priestranných bytoch s nadštandardným vybavením na dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti. Arboria park Trnava je moderný projekt bytových domov Arboria Zelená, Arboria Východná, Arboria Slnečná a Arboria Veterná.

od 67 450 €
od 2 192 €/m2
Arboria Park
Reding Tower 2

Reding Tower 2

Lokalita: Račianska ulica, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Ukončená výstavba    Druh: Administratívny objekt

REDING TOWER 2 ponúka kancelárske priestory štandardu A v atraktívnej bratislavskej lokalite s výhľadom na vinice Malých Karpát. Projekt je situovaný iba 8 minút od centra mesta. Vysoký štandard priestorov a zároveň vynikajúca dostupnosť viacerými spôsobmi dopravy predstavujú zaujímavú alternatívu pre podnikateľov, ktorí zatiaľ na trhu administratívnych budov nenašli vhodné priestory. REDING TOWER 2 dopĺňa existujúce a fungujúce administratívne centrum, v ktorom si našli miesto pre svoj biznis úspešné súkromné spoločnosti a štátne inštitúcie. Centrum dokázalo splniť ich požiadavky na bezproblémovú dostupnosť pre klientov aj zamestnancov, vysokú kvalitu služieb a rozumnú cenu. REDING TOWER 2 ponúka viacero zaujímavých benefitov. Okrem prvotriednych priestorov a služieb prináša aj pridanú hodnotu v podobe kvalitného prevedenia stavby, zaujímavej architektúry a príjemného prostredia. Moderný objekt je harmonicky zasadený do tichej oblasti plnej zelene a symbolizuje vstupnú bránu do centra Bratislavy.

Info v RK
YIT Slovakia a.s.
1 12 13 14 15 16