Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 184 projektov

Developerské projekty

Devínske Lúky

Devínske Lúky

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
Rezidencia pri radnici

Rezidencia pri radnici

Košice I - Staré MestoViac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bytový dom Nad sadom

Bytový dom Nad sadom

Lokalita: Slnečné námestie, Žilina-Hájik (Žilina)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V projekte sa nachádza 54 bytov s dobrým dispozičným riešením, obchodné priestory a dostatočný počet parkovacích a garážových státí v suteréne a na prízemí domu, ako aj na priľahlom pozemku. Byty sa predávajú ako holobyty, ku každému bytu prislúcha balkón a murovaná pivničná kobka. Energetická hospodárnosť budovy podľa energetického certifikátu: B 1.PP je určené pre parkovanie osobných áut, na 1.NP. sú umiestnené obchodné priestory a skladové priestory pre byty, parkovanie osobných automobilov a vstupy do objektov. Na ostatných podlažiach sú navrhnuté 1-izbové byty a 2-izbové byty. Byty sú vybavené v štandarde s možnosťou personalizácie. Všetky byty sú navrhnuté tak, aby spĺňali príslušnými normami kladené plošné, priestorové a hygienické požiadavky a štandardy. Murivo oddeľujúce jednotlivé byty je realizované po konzultácii s odborníkmi na akustiku medzi bytmi. Obvodový plášť bude zateplený fasádnym systémom z polystyrénu a strecha tepelnou izoláciou z minerálnej vaty. Stavba bude realizovaná v súlade s vyjadrením a protihlukovými opatreniami požadovanými Úradom verejného zdravotníctva.

od 43 500 €
od 1 327 €/m2
Realitné centrum RED
Malé Krasňany

Malé Krasňany

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Malé Krasňany sú komplexná urbanistická zelená štvrť vo výnimočnej lokalite. Vyrastajú v blízkosti prírody a pritom v kontakte s mestom. Svojim obyvateľom poskytujú pohodlie v nadštandardne vybavených bytoch a zároveň priestor pre príjemné susedské spolunažívanie. Okolie navyše ponúka bohaté príležitosti pre aktívny oddych. Výlety do prírody uľahčí nová cyklotrasa s peším chodníkom, ktorá spája štvrť priamo s malokarpatskými lesmi. Občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti a do centra je to autom či MHD iba 10 minút.

od 75 750 €
od 2 630 €/m2
Male Krasňany
Urban residence

Urban residence

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Urban Residence je jedinečný projekt mestského bývania, určený ľuďom, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetko na dosah. Život trávia prechádzkami po mestských parkoch, bicyklovaním, návštevami kina, divadla, kaviarní, mestských trhov. Sú radi keď majú na blízku školy a škôlky pre svoje deti a nemusia tráviť dlhý čas dochádzaním do práce. Bývanie v Urban Residence predstavuje dokonalú kombináciu moderného života, pekného prostredia, jednoduchej dostupnosti a výhodnej ceny. Vo vnútrobloku Urban Residence sa rozprestiera rozľahlý park, ktorého súčasťou sú tiež športoviská a detské ihrisko. Nový štandard bývania prinášajú aj moderné a inovatívne vychytávky ako kryté parkovisko bicyklov, parkovisko skútrov či elektronabíjacia stanica pre elektromobil.

od 79 750 €
od 3 388 €/m2
Urban Residence
Arboria Park

Arboria Park

Lokalita: Veterná 45, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Arboria Park je moderná mestská štvrť v pokojnej lokalite s množstvom zelene. Svojim obyvateľom prináša komunitný štýl bývania v priestranných bytoch s nadštandardným vybavením na dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti. Arboria park Trnava je moderný projekt bytových domov Arboria Zelená, Arboria Východná, Arboria Slnečná a Arboria Veterná.

od 67 450 €
od 2 192 €/m2
Arboria Park
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10