Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 184 projektov

Developerské projekty

Devínske Lúky

Devínske Lúky

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
Rezidencia pri radnici

Rezidencia pri radnici

Košice I - Staré MestoViac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Rezidencia Vinohrady

Rezidencia Vinohrady

Lokalita: Zlatovce, Trenčín (Trenčín)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Moderné, ekologické bývanie v Zlatovciach pozostávajúce z 8 viladomov uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Projekt skĺbil možnosť nadštandardného veľkopriestorového bývania v terasovom 3 izbovom byte s neopakovateľným výhľadom, vyhľadávaného bývania v presvetlenom 2 izbovom byte za bezkonkurenčnú cenu a bývania v luxusnom 3 izbovom byte so záhradou, ktorá Vám poskytne dostatok priestoru pre relax aj zábavu. Ku každému bytu patrí veľká pivnica a parkovacie miesto. V prípade záujmu je možné k bytu dokúpiť aj prestrešené parkovacie státie. Každý vlastník bude mať prístup do súkromnej oddychovej zóny so zeleňou. V okolí sa nachádza občianska vybavenosť, MHD, reštaurácia s bowlingom a 2x detským kútikom, školy, škôlky. Po dostavbe lokality plánujeme výstavbu supermarketu a komunitného centra s bazénom. Lepšiu ponuku nenájdete... Momentálne je vo výstavbe Viladom 1 a Viladom 2 /vypredaný/ s termínom dokončenia 03/2017 a Viladom 3 a Viladom 4 s termínom dokončenia 07/2017. Začal predaj a výstavba Viladomu 5 a Viladomu 6s termínom dokončenia 12/2017

od 61 900 €
od 1 258 €/m2
RV 3, s.r.o.
Kolísky Záhorská Bystrica

Kolísky Záhorská Bystrica

Lokalita: Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Rezidenčné byty Kolísky zariadené vo vysokom štandarde vás privítajú v tichu Malých Karpát vertikálnymi záhradami rovno pod oknami a bývaním mimo zhonu mesta s množstvom výhod. Oceníte parkovanie v podzemných garážach, krby v bytoch na horných podlažiach, možnosť inštalácie stropného chladenia, outdoor crossfit, moderné detské ihrisko, uzatvorený dvor len pre majiteľov, výbeh pre psov a komunitné záhradky, v ktorých môžete pestovať vlastnú zeleninu či ovocie. To najlepšie bývanie práve pre vás si môžete vybrať v rezidencii Kolísky z rôznych typov moderne riešených bytov navrhnutých špičkovými slovenskými architektmi s ohľadom na najnáročnejšie požiadavky klientov.

od 104 421 €
od 2 124 €/m2
ITB Development a.s.
Bory bývanie

Bory bývanie

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Bory predstavujú moderné ekologické bývanie s nadštandardnou občianskou vybavenosťou. Ideálna poloha v tesnej blízkosti nákupného centra Bory Mall a lesov Malých Karpát poskytuje dokonalú kombináciu zábavy aj oddychu. K radosti z bývania prispeje aj do detailov prepracovaný projekt s veľkorysou výsadbou zelene, komunitnou záhradou, ihriskami, parkovacími miestami pre obyvateľov a množstvom ďalších prvkov, ktoré spríjemňujú každodenný život. Bory Bývanie je pilotný rezidenčný projekt novej mestskej obytnej štvrte, ktorého cieľom je vytvoriť kvalitné a príjemné prostredie pre život. Základom je zdravé a ekonomické bývanie s jednoduchým a praktickým riešením bytov a s použitím prírodných materiálov. Z príjemne zvlneného terénu zelene vyrastie desať bytových domov s prioritou pešieho pohybu a oddychových voľno-časových aktivít v atraktívnom prostredí mestského parku. Samotné byty sú dokončené vo vysoko kvalitnom štandarde od renomovaných výrobcov vo viacerých farebných variáciách.

od 114 500 €
od 2 230 €/m2
Penta Investments, s. r. o.
Sky Park Residence

Sky Park Residence

Lokalita: Čulenova, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Do Bratislavy prichádza svetová architektúra. SKY PARK od najvplyvnejšej architektky a dizajnérky Zahy Hadid ponúkne jedinečný zážitok, organickú architektúru a vizuálne úžasný mestský park s národnou kultúrnou pamiatkou. Projekt, ktorý je budúcnosťou hlavného mesta.

Cena dohodou
Penta Investments, s. r. o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10