Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 140 projektov

Developerské projekty

Mirador byty

Mirador byty

Bratislava IV - Karlova VesViac info
Devinsky dvor

Devinsky dvor

Bratislava IV - Devínska Nová VesViac info
Rača Čistinky

Rača Čistinky

Bratislava III - RačaViac info
1 2 3 4 5 6 7
 Investičné pozemky Košice - Krásna

Investičné pozemky Košice - Krásna

Lokalita: Košice IV - Krásna (Košice)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Iný stavebný pozemok

Investičné pozemky je internetová online platforma pre absolútne zjednodušenie a transparentnosť pri rozhodovaní o investícii do pozemkov. V súčasnej neistej situácii finančného a investičného prostredia je ideálnou voľbou konzervatívna dlhodobá investícia do pozemkov. Projekt Investičné pozemky poskytuje nielen jednorázové ale aj postupné investovanie prostredníctvom prehľadného a flexibilného prefinancovania.

od 8 320 €
od 12 €/m2
Investičné pozemky, s.r.o.
Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Polyfunkčný bytový dom OLIVE

Lokalita: Stromová 54, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

Polyfunkčný bytový dom Olive je postavený v súlade s normami EÚ a je realizovaný s bezbariérovým prístupom. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a štandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie. * Raiffeisen Evolution ako spoľahlivý partner * skolaudované a ihneď obývateľné * moderná architektúra vo výbornej lokalite * veľkorysé terasy s jedinečným výhľadom * podzemné parkovanie * kvalitné vybavenie * flexibilné dispozície bytov * supermarket v objekte * obľúbené miesto na bývanie v blízkosti centra * športová a rekreačná oblasť a moderné detské ihrisko v bezprostrednom okolí * vynikajúce napojenie na systém verejnej dopravy a diaľnice * nemocnica KRAMARE v blízkosti Olive ponúka komfortné a alternatívne byty rôznych výmerov – k dispozícii je spolu 57 moderných bytov s dômyselným priestorovým usporiadaním. Južne-orientové byty ponúkajú obyvateľom pôsobivý pohľad na mesto, severne-orientové byty sa môžu zase pýšiť jedinečným výhľadom na prírodu. Potrebné tovary a služby zabezpečujú obchody a kancelárie na prvých dvoch nadzemných podlažiach či kaviareň na prízemí. Ak ste napríklad zabudli kúpiť mlieko, v Olive nemusíte cestovať autom alebo autobusom do najbližšieho obchodu, jednoducho sa zveziete výťahom. Ak ste nemali čas upratovať, stretnite sa s priateľmi dole v kaviarni. Rovnako ako byty, i obchody s tovarom dennej potreby či kancelárie sa vyznačujú kľudnou a pokojnou atmosférou. Olive – to je nádherný výhľad na zelené vrchy, na Bratislavu a jej historické centrum -unikátny projekt s unikátnym výhľadom. !!! SKOLAUDOVANÉ !!!

od 175 000 €
od 175 000 €/m2
KRAMARE s.r.o.
Dubravia

Dubravia

Lokalita: Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Unikátny bytový projekt Dubravia zaujme svojou jedinečnou architektúrou kladúcou dôraz na pohodlie a na estetiku. K jeho plusom patrí tiež výborná poloha v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Dúbravke. Kvalitné bývanie zasadené do dobre fungujúceho rámca občianskej vybavenosti tu nájdu nielen rodiny, ale aj jednotlivci žijúci aktívnym životom. Aj vy môžete bývať v najzelenšej bratislavskej mestskej časti, kde máte poruke všetko dôležité – školy a školské a predškolské zariadenia, športoviská, obchody, banky, poštu, ale aj rad príležitostí na kvalitné kultúrne vyžitie alebo na aktívny pobyt v prírode. Bytový komplex pozostáva z dvoch budov sústredených okolo centrálnej haly, z ktorej vedú dve schodiská a dva výťahy k bytom. Ku komfortu bývania prispieva veľkorysé poňatie spoločných priestorov, doplnková vybavenosť a integrované podzemné alebo vonkajšie parkovanie. Súčasťou bytového komplexu je 66 bytových jednotiek, medzi ktorými sa nachádzajú jednoizbové byty s presklenými lodžiami, dvojizbové byty, i veľkorozmerné trojizbové byty.

od 99 800 €
od 99 800 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Shopping Palace Zlaté Piesky

Shopping Palace Zlaté Piesky

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Obchodné priestory

Prenájom obchodných priestorov v dobre známej nákupnej zóne Shopping Palace na Zlatých pieskoch v Bratislave. - minimálna výmera priestorov 40 m2 - maximálna výmera priestorov 2000 m2 - jednoduché parkovanie - výborná dopravná dostupnosť autom aj MHD - diaľničný obchvat ľahko dostupný Vybavenie: - podlahy priestorov - hladký betón - klimatizácia, vykurovanie - spoločný marketing - dobrá znalosť priestorov

od 3 052 €/mes.
od 10 €/m2/mes.
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Bytové domy - VILADOMY SENEC

Bytové domy - VILADOMY SENEC

Lokalita: Senec (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Viladomy Senec pozostáva z 22 malopodlažných bytových domov, situovaných na novo vybudovanej ulici priamo v meste Senec v blízkosti Slnečných jazier. Jedinečnosť projektu dáva zaujímavé architektonické riešenie 2-izbových 3-izbových a 4-izbových bytov s priestrannými terasami a záhradkami v okolí domu. Príjazdová cesta s rampou na diaľkové ovládanie, parkovacie státia ku každému bytu a okolitá zeleň ponúka pocit súkromia a pohodlia.

od 80 000 €
od 80 000 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Viktória Košická

Viktória Košická

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Polyfunkčný dom Viktória je situovaný v širšom centre mesta Bratislava medzi ulicami Košická a Viktorínova, v mestskej časti Ružinov. Pozostáva z dvoch vysokých, 9 a 12 poschodových blokov (rovnobežne s Košickou ulicou) a dvoch nízkych, 4 podlažných blokov (rovnobežne s Viktorínovou ulicou). Umiestnením jednotlivých blokov vzniká pôdorysná schéma dvoch oproti sebe otočených „L“ s polouzavretým dvorom. Prvé nadzemné podlažia v jednotlivých blokoch A – D sú využité na komerčné účely ako napr. obchodné priestory (medzi inými už fungujúce Tesco Express), fitness, recepcia, kancelárie.. Na zvyšných podlažiach sa nachádzajú bytové jednotky rôznych veľkostí a kategórií. V bloku D sú k bytom na prízemí priradené predzáhradky. Ostatné zelené plochy slúžia na oddych a relax všetkých obyvateľov. K dispozícii je aj podzemná garáž s kapacitou 211 parkovacích miest a 62 uzavretých garážových boxov, ako aj 43 parkovacích miest popri objekte

od 148 200 €
od 148 200 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Romantika pri jazere - rakúske pozemky 15 minút od BA

Romantika pri jazere - rakúske pozemky 15 minút od BA

Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

ARTHUR - Romantika pri jazere - rakúske pozemky 15 minút od BA Bývajte pri jazere a zároveň na skok od Bratislavy. Budete mať prístup k jazeru s rozlohou 130000 m2, ktoré je jedným z najväčších v spolkovej krajine Burgenland. Jazero je privátne a prístup k nemu budú mať iba vlastníci pozemkov v areáli. Pozemky sú k dispozícii v rozlohe od 420 m2 a poskytujú veľkú mieru individuality pri výbere vzhľadu vášho nového bývania.

od 75 514 €
od 75 514 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
SENEC GARDENS

SENEC GARDENS

Lokalita: Senec (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Rodinný dom

Výnimočný rezidenčný komplex Senec Gardens je umiestnený v juhozápadnej časti mesta Senec. Na celkovej rozlohe 13,5 hektára vyrástol areál rozčlenený do troch základných častí: 1. trojpodlažné exkluzívnejšie bytové domy okolo jazierka s promenádou, mostíkom, fontánou a vodopádom, 2. škandinávske rodinné domy rôznych typov, 3. polyfunkčná zóna so štartovacími bytmi na horných podlažiach.

od 99 900 €
od 99 900 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Devín: luxusné pozemky na predaj - možnosť okamžite stavať RD

Devín: luxusné pozemky na predaj - možnosť okamžite stavať RD

Lokalita: Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Rodinný dom, Pozemok pre rod. domy

Akcia: - 15% na všetky pozemky! Juhozápadná strana devínskych viničných svahov ponúka 94 parciel s ideálnou výmerou na nadštandardné rodinné bývanie. Projekt poskytuje aj možnosť spájania pozemkov a vytvorenia rozľahlého priestoru na veľkorysé stavebné plány. Infraštruktúra a dostupnosť pozemkov sú plne zabezpečené. Dokonalé bývanie na dosah! Vďaka mimoriadnej jesennej ponuke máte teraz Váš nový domov v lone devínskej prírody na dosah ruky. 15% zľava platí na všetky pozemky - stačí si len vybrať. Z prírody na skok do mesta! Juhozápadná strana devínskych viničných svahov ponúka parcely s ideálnou výmerou pre nadštandartné rodinné bývanie. Projekt poskytuje aj možnosť spájania pozemkov. Hotové inžinierske siete! S výstavbou Vášho rodinného domu môžte začať ihneď. Potrebná infraštruktúra k pozemkom je zabezpečená. K dispozícii je: • kompletná príjazdová komunikácia • splašková kanalizácia, • dažďová kanalizácia, • vodovodná prípojka, • plynová prípojka, • elektrická prípojka – nízke napätie. Samozrejmosťou je optické televízne a internetové pripojenie. Možnosti financovania! Dohodli sme pre Vás zvýhodnené podmienky financovania. Váš nový domov v Devíne Vám pomôžu prefinancovať naši hypotekárny partneri. Bližsie informácie v RK. Neváhajte kontaktujte nás! Sme zmluvnými partnermi projektu províziu RK NEPLATÍTE.

od 182 835 €
od 255 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Exkluzívne pozemky - Rakúske more

Exkluzívne pozemky - Rakúske more

Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

Pozemky v areáli súkromného prístavu s priamym prístupom k jazeru Neusiedlersee ponúkajú možnosti celoročného vyžitia: v lete plavba na vlnách jazera a iné vodné športy, v zime ice surfing a korčulovanie. Areál sa nachádza v strede regiónu Pannonia a je obklopený zachovanou prírodou okolo jazera Neusiedlersee s krásnou atmosférou a priestorom. Oblasť je známa ako najstaršia vinárska oblasť pre pestovanie červeného vína v Rakúsku a môže sa pochváliť 1850 hodinami slnečného svitu ročne. Pozemky spĺňajú nároky moderného života s exkluzivitou a komfortom.

od 350 €
od 350 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Edelstal - Rodinné domy ZIPHOME

Edelstal - Rodinné domy ZIPHOME

Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Realizujeme pre Vás výstavbu energeticky úsporných domov (33kWh/m2/rok) na ulici Herschaftsjoch v tichej obci Edelstal. Domy sú dvojpodlažné a celopodpivničené (možnosť výberu s/bez pivnice) s veľkou garážou a parkovacím státím na pozemku, navrhnuté renomovaným architektom. Pozemky sú ideálne orientované na juhozápad s veľkosťou 738 m2.

od 300 433 €
od 2 209 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Bytový komplex AGÁTKY Stupava

Bytový komplex AGÁTKY Stupava

Lokalita: Stupava (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Bytový komplex Agátky Stupava sa nachádza priamo v obci Stupava, v novovznikajúcej modernej časti obce. Komplex pozostáva z troch samostatných objektov. Bytový komplex so 109 bytovými jednotkami je rozdelený do troch objektov - päťpodlažný objekt A, štvorpodlažný objekt B a trojpodlažný objekt C. Byty sú výborne dispozične riešené, každý byt má buď terasu alebo balkón, samozrejmosťou je pivničná kobka a výťah, ktorá sa nachádza na danom podlaží bytu.V bytových domoch nájdete byty od jednoizbových s výmerou od 31,93 m2 až po štvorizbové s výmerou 116,21 m2 . V suteréne pod obytnými domami sa nachádza podzemné parkovisko so 105 parkovacími miestami. Pred domami je umiestnené vonkajšie parkovisko s 30 parkovacími miestami Nehnuteľnosť má energetický certikát "A". Bytový komplex Agátky I Stupava je v súčasnosti skolaudovaný a v predaji.

od 76 061 €
od 76 061 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Panorama City

Panorama City

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Rozhliadnite sa a vychutnajte si doteraz nepoznaný pohľad na našu starú známu Bratislavu. Získate oslobodzujúci nadhľad, vďaka ktorému objavíte celkom novú perspektívu života v centre mesta. V stále obľúbenejšej lokalite na nábreží Dunaja neďaleko Slovenského národného divadla a nákupnej galérie Eurovea už čoskoro vyrastie nové epicentrum mestského života – polyfunkčný komplex Panorama City. Dve ikonické obytné veže originálneho trojuholníkového tvaru s impozantnou výškou nielenže umožnia unikátny výhľad na Bratislavu, ale zároveň dotvoria jej panorámu a poskytnú komfortný životný priestor pre moderných kozmopolitných ľudí. Každá veža Panorama City ponúkne 33 poschodí rozmanitých interiérových riešení. Okrem 606 bytov bude súčasťou projektu aj zelený park, obchody, kancelárie, reštaurácie, bary a, samozrejme, služby. Príjemnú atmosféru dotvorí atypické námestie, ktoré udrží pulzujúci život veľkomesta za hranicami súkromia obyvateľov Panorama City. Tento projekt predstaví širokej verejnosti modernú architektúru 21. storočia, vysokú kvalitu bývania pre rodiny aj jednotlivcov, všestrannú občiansku vybavenosť a zásadným spôsobom zmení pohľad na život v centre Bratislavy. Kompletné informácie a cenník nehnuteľností Vám radi zašleme po vyžiadaní.

od 251 106 €
od 251 106 €/m2
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Bytový komplex v Stupave

Bytový komplex v Stupave

Lokalita: Stupava (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Obytný komplex je situovaný v tichej lokalite Stupavy, neďaleko potoka Mláka.Ponúka možnosť pokojného bývania so všetkým potrebným na dosah.K dispozícii sú úrady, inštitúcie ale aj všetky formy občianskej vybavenosti a komplexná sieť školských zariadení a zdravotníckych služieb. K výhodám projektu patria aj: -výborná dostupnosť do centra Bratislavy-v špičke za 30 minút, posilnená novým dialničným privádzačom -nižšie náklady na bývanie a život -kvalitné životné prostredie -dostatok príležitosti na oddych, relax a šport Aj v prípade tohto komplexu platí, že investor spolupracoval iba s osvedčenými dodávateľmi a pri výbere stavebných materiálov, komponentov, rovnako pri výbere stavebných technológií vsádzal iba na osvedčenú kvalitu. Súčasťou obytného komplexu, ktorého výstavba sa realizovala v dvoch etapách, sú aj interiérové a exteriérové parkovacie státia, predovšetkým ale priestory určené na oddych a relaxáciu. Súčasťou podnikateľskej filozofie investora je totiž zásada, stavať nielen pre bývanie, ale stavať pre život. Preto je napríklad už dnes súčasťou komplexu kaviareň, večierka, či stomatologická ambulancia, ale nechýba tu ani detské ihrisko, malé oddychové zóny, asfaltový chodník určený napríklad aj na tak potrebnú vec, ako je kreslenie detí.

Cena dohodou
ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Perla Ružinova

Perla Ružinova

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v Ružinove ešte výhodnejšie, 3kk byty od 111000 € Obľúbený projekt Perla Ružinova spúšťa predaj II. etapy, ktorá prináša 81 bytov/budova Zafír/, 81 nebytových priestorov, apartmánov /budova Rubín/. V ponuke sú 2 až 4-izbové byty/apartmány v štandardnom prevedení s výmerou od 48 do 160 m2. Ponúkame vám komfortné bývanie pre vás a vašu rodinu. Budúcim majiteľom je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži, ktoré nie sú zahrnuté cene bytu/apartmánu.

Cena dohodou
LEXXUS, a.s
Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Nová Trnávka: Zelená rodinnému bývaniu.

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Byty už od 65.520eur s DPH! Urbanistické riešenie Stavba je situovaná na pozemku ktorý je z juhozápadu ohraničený ulicou Na križovatkách , zo severovýchodu je ohraničený novovzniknutou účelovou komunikáciou, vyhotovenou spolu s obytným súborom Slnečný dvor. Zo západnej strany je pozemok ohraničený pozemkami so záhradami a zástavbou rodinných domov, umiestnených zo strany Vietnamskej ulice. Poloha zaručuje bytovému domu tichú lokalitu, dostupnosť MHD a zároveň pešiu dostupnosť k obchodnému centru Avion Shopping Park (cca 5 min. peši).

od 72 900 €
od 1 703 €/m2
VAZEX, s.r.o.
Bytový dom Ecohouse

Bytový dom Ecohouse

Lokalita: Kazanská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývajte v novostavbe, ktorá sa vám prispôsobí. Vyberte si z ponuky 2 až 4-izbových bytov s flexibilnými priečkami v štandarde alebo v štádiu holobytu. Bývanie s možnosťou flexibilného usporiadania priečok za skvelé ceny už od 57 300 EUR (holobyt) to je ECOHOUSE. Stavba pozostáva z nižšej a vyššej časti. Obsahuje 75 bytov s flexibilným členením a polyfunkciu s dvomi obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi. Byty orientované na severozápad sú klasifikované ako apartmány. Bezbariérový prístup, veľkokapacitný výťah, flexibilita vnútorného usporiadania bytov a možnosť aktívneho relaxu v exteriéri sú prínosom k humanizácii bývania.

od 57 300 €
od 1 359 €/m2
LEXXUS, a.s
THE CUBE

THE CUBE

Lokalita: Obchodná ulica, Žilina-Vlčince (Žilina)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Iný objekt

Stojaca novostavba The Cube v Žiline Vám ponúka 90 moderných, štandardne vybavených bytov, kde Vám ponúkame na výber 3 nebytové priestory, útulné garsonky, ale aj luxusné 4-izbové byty. Súčasťou štandardného vybavenia každého bytu je kuchynská linka, podlahové krytiny vo všetkých miestnostiach – vrátane interiérových dverí. Samozrejmosťou kúpeľne a wc sú obklady a sanita. Každý kupujúci má možnosť zakúpiť si k bytu vonkajšie alebo vnútorné parkovacie státie.

od 46 640 €
od 910 €/m2
LICITOR group, a.s.
Uptown Koliba

Uptown Koliba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Pozemok pre rod. domy

Predstavte si rozprávkové miesto, obklopené zeleňou, po celý deň zaliate slnečnými lúčmi. Miesto, kde sa v bezpečí hrajú vaše deti a vy si naplno užívate krásne chvíle so svojou rodinou. Miesto, kde z vás po namáhavom dni opadne únava a oči vám rozžiari nádherný výhľad na panorámu mesta. Cítite prílev energie, tam, kde je vám naozaj príjemne. Tam, kde nemusíte myslieť na kompromisy. Na mieste, ktoré vás chytí za srdce a už nebudete chcieť bývať nikde inde.

od 350 €
od 0 €/m2
LEXXUS, a.s
Apartmány PÁLENICA: Život v prírode

Apartmány PÁLENICA: Život v prírode

Lokalita: Tatranská Štrba, Tatranská Štrba (Poprad)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Apartmány PÁLENICA - Posledné apartmány v ponuke - 1, 2 a 3-izbové apartmány s rozlohou od 15,9 m2 do 67,1 m2 - Ku každému apartmánu PARKOVACIE STÁTIE A ROČNÝ SKIPAS ZDARMA! - Jedinečné rezidencie v lone prírody, no zároveň mimo rušných turistických chodníkov - Apartmány Pálenica znamenajú nielen prírodu, ale aj zaujímavé zážitky vždy na dosah NÁDHERNÉ TATRANSKÉ OKOLIE VÁS PRESVEDČÍ VYBRAŤ SI MIESTO NA ODDYCH

od 24 480 €
od 24 480 €/m2
LEXXUS, a.s
MODERNÉ KANCELÁRIE v centre Starého Mesta
MODERNÉ KANCELÁRIE v centre Starého Mesta
Viac info
Tri Vody Malinovo
Tri Vody Malinovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7