Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 159 projektov

Developerské projekty

1 2 3 4 5 6 7 8
Rovinka park - bytové domy

Rovinka park - bytové domy

Lokalita: Rovinka (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Rovinka - Park ponúka v 5 obytných domoch na predaj 2,3 a 4 izbové byty z celkového počtu 84 bytov. Projekt je umiestnený v novovybudovanej časti Rovinky v blízkosti zástavby rodinných domov. Bytové domy sú trojpodlažné s rovnou strechou, terasami a zábradlím. Byty na prízemí majú väčšie terasy a niektoré aj predzáhradky. Celé okolie bude zazelenené, s výsadbou trávnikov a nižších drevín. Ceny bytov už od 69.900 € zahŕňajú štandardné vybavenie okrem KL, parkovacie státie a k niektorým bytom prislúcha aj pivničná kobka. Možnosť kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru.

od 70 000 €
od 1 487 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Nové Šuty

Nové Šuty

Lokalita: Uhliská, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obytná zóna Nové Šuty ponúka svojim budúcim obyvateľom kľudné a pokojné obytné prostredie s kvalitou vidieckeho bývania vo výbornom kontakte s mestom v 3.izbových bytoch a 4.izbových rodinných domoch. Obytná zóna sa nachádza na ulici Uhliská. Základnou požiadavkou pri plánovaníobytného súboru bolo vytvoriť komfortné súkromné bývanie prispôsobené mierke vidieka v meste. Tomuto cieľu bol podriadený urbanizmus zóny ako i architektonický koncept objektov.Koncept vytvára niekoľko foriem vnútroblokov s množstvom zelene. Systém upokojených komunikácii zvyšuje intimitu jednotlivých blokov. Výška zástavby jednotlivých domov sú dve nadzemné podlažia, alebo dve nadzemné podlažia a podkrovie. Architektonické riešenie zóny spája prvky modernej i klasickej architektúry - ako tvaroslovnými prvkami tak i použitými materiálmi.

od 121 511 €
od 1 640 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Dubový vŕšok

Dubový vŕšok

Lokalita: Kataríny Franklovej, Pezinok (Pezinok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Projekt Dubový vŕšok je situovaný len 10 km od Bratislavy pod Malými Karpatmi. Lokalita má výborné napojenie na hlavný ťah do Bratislavy a napriek tomu to máte na skok do prírody. V projekte Vás čakajú veľkometrážne byty s dispozíciou, ktorá dbá na veľké a svetlé miestnosti, alebo radové rodinné domy. V blízkosti komplexu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Do 500 metrov od projektu sa nachádza základná a stredná škola, škôlka, obchodná zóna (Mólo, Tesco, Lidl), plaváreň, tenisové kurty, futbalový štadión, Judo hala, basketbalová hala a taktiež volejbalová hala. Táto lokalita je veľmi kľudná a vhodná pre rodiny s deťmi.

od 108 894 €
od 1 376 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
ROVINKA - Nové Centrum

ROVINKA - Nové Centrum

Lokalita: Rovinka (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

SKOLAUDOVANY 2013. Projekt Nové centrum je funkčne rozdelený do niekoľkých blokov. Najbližsie k hlavnej komunikácii sú dva trojpodlažné polyfunkčné objekty v tvare L s najvyšším 4 ustúpeným podlažím, vo vnútri lokality je situovaný bytový dom B a radové rodinné domy

od 94 900 €
od 1 506 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Bernolákovo - Biela Voda

Bernolákovo - Biela Voda

Lokalita: Lipová, Bernolákovo (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj novostavbu výborne dispozične riešeného 5 a 6 izbového rodinného domu s krbom, ktorý sa nachádza v novovybudovanej časti rodinných domov obce Bernolákovo. Rodinný dom má rozlohou 130-148 m2. Riešený je modernou architektúrou s úžasným presvetlením priestoru vďaka veľkým okenným plochám. Na prízemí domu sa nachádza veľká obývačka s krbom prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu. Teplá voda a kúrenie sú zabezpečené pomocou prietokového plynového kotla Buderus Logamax Plus - 24 kW. Každý dom má záhradu a 2 parkovacie miesta. Možnosť dokončenia domu na kľúč, výber štandardného vybavenia z niekoľkých variantov. Možnosť 100% financovania cez hypotéku.

od 129 900 €
od 946 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
CITYHOUSE RUŽINOV

CITYHOUSE RUŽINOV

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V najobľúbenejšej bratislavskej časti Ružinov sa v júni 2015 začala výstavba výnimočného projektu bytového domu CityHouse Ružinov. Projekt sa realizuje v časti Pošeň na pozemku medzi ulicami Ružinovská/Exnárova/Chlumeckého/Ivana Horvátha . Dom tvorí celkovo 91 bytov a apartmánov /1,2,3 a 4 izbové/ .Výnimočnosť projektu okrem skvelej lokality spočíva najmä v tom, že väčšina bytov má terasu! Navyše každý byt má sklad priamo na poschodí . Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory. Parkovanie je zabezpečené na garážových státiach v suteréne a na vonkajšich státiach pri dome.

od 92 900 €
od 1 615 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
AVANA Residence

AVANA Residence

Lokalita: Bezručova, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový projekt ponúka tiché a pohodlné bývanie v uzavretom areáli novostavby za rozumné ceny, ktoré sú dostupné pre každého. Obytný súbor tvoria dva bytové domy s 2 a 3 izbovými bytmi, ktoré majú ideálnu výmeru a praktickú dispozíciu. Avana ponúka na výber viaceré dispozičné riešenia bytov s rovnakým počtom izieb a výmer. Pri výstavbe developer dbal aj na kvalitu bývania a potreby obyvateľov. Na spoločnom pozemku v uzavretom areáli medzi dvoma obytnými domami a jestvujúcimi 30 ročnými stromami vznikne parkovo upravená oddychová zóna s lavičkami a grilom pre príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi bez priameho kontaktu s parkujúcimi autami. Výhody projektu : - vynikajúca cena, 2-izb. byt od 79 000 € 3-izb. byt od 101 000 € - ku každému bytu pivnica v cene - každý byt má balkón alebo loggiu - parková úprava vrátane jestvujúcich stromov - uzavretý areál pre obyvateľov - vstup do sportparku www.sportpark.sk - výhodné hypotekárne úvery

od 79 650 €
od 1 427 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Rača Tower a Rača Gate

Rača Tower a Rača Gate

Lokalita: Závadská, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt bytových domov „Rača Tower „ a „Rača Gate“ sa realizuje v príjemnom prostredí sídliska Záhumenice na Závadskej ulici. Projekt obsahuje celkovo 114 bytov, z toho bytový dom Tower na 16.poschodiach ponúka 4 obchodné priestory a 64 dvoj a trojizbových bytov, bytový dom Gate na 5.poschodiach celkovo 50 dvoj a trojizbových bytov. Každý byt má v cene pivnicu a tiež loggiu alebo balkón. K bytom je možné prikúpiť si garážové alebo vonkajšie státie. Lokalita domov umožňuje priame komunikačné napojenie s MHD /autobus, električka/ do ostatných častí Bratislavy. V blízkosti domov sú k dispozícii obchody, reštaurácie, škôlka, škola, fitness. Ceny bytov sú nastavené tak, aby uspokojili každého záujemcu o kvalitné a pekné bývanie.

od 89 775 €
od 1 378 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
POLYFUNKČNÝ DOM GAŠTANOVÝ HÁJIK - BYTY A OBCHODY

POLYFUNKČNÝ DOM GAŠTANOVÝ HÁJIK - BYTY A OBCHODY

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Ponúkame Vám na predaj byty a obchodné priestory v skolaudovanej novostavbe v Bratislave-Nové Mesto, Račianska ul. Byty sa nachádzajú na 1.,2. a 3.poschodí s výťahom. Celkový počet bytov: 27. Skladba aktuálnych bytov: na predaj posledný 2izb.byt a 4ks 3 izbové byty. Ku každému bytu prislúcha pivnica. Všetky byty majú balkón alebo loggiu. Byty sa odovzdávajú v stave holobyt, príp. dokončené na kľúč. Orientácia bytov: juhozápadná. Posledné 3ks Obchodné/Kancelárske priestory sú na prízemi s výmerou od 34 do 64 m2. Parkovanie: vonkajšie státia na súkromnom uzavretom pozemku

od 51 510 €
od 1 400 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Bytový dom ALBERO, Bratislava V. Petržalka, Bosáková ulica

Bytový dom ALBERO, Bratislava V. Petržalka, Bosáková ulica

Lokalita: Bosáková, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom ALBERO bude mať 9 podlaží, na ktorých bude spolu 44 bytov, z toho dva exkluzívne strešné mezonety s veľkou terasou. Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory, v suteréne pivničné kobky a technické priestory. Ku bytovému domu bude patriť 89 parkovacích miest, z ktorých 25 sa nachádza na povrchu a 64 v podzemnej garáži. Architektúra domu v oblúkovej forme balkónov vyjadruje osobitý charakter stavby, odlišný od okolitej blokovej zástavby. Celá stavba je navrhnutá s ohľadom na vysokú kvalitu života budúcich obyvateľov a spĺňa prísne kritériá z hľadiska energetickej úspornosti, preslnenia, denného osvetlenia a ochrany pred nadmernou hlučnosťou. Bytový dom ALBERO bude mať vlastnú udržiavanú záhradu na ploche až 3800 m2, v rámci ktorej bude oddychová zóna s lavičkami a detským ihriskom a v zadnej časti záhrady športové ihrisko s trávnatým povrchom. V okolí domu sa nachádzajú ďalšie možnosti na trávenie voľného času a športovanie ako sú sad Janka Kráľa, okolité menšie trávnaté plochy a parčíky a množstvo cyklistických a bežeckých trás.

od 80 026 €
od 1 863 €/m2
Axis real, spol. s r.o.
Byty pri potoku

Byty pri potoku

Lokalita: Jána Ondruša, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Byty pri potoku je projekt, ktorý ponúka bývanie trochu inak. Skladá sa z troch bytových víl, v každej z nich iba šesť bytov a je umiestnený v novovzniknutej lokalite, pri stupavskom potoku, čo investor využil a stavbu osadil vzhľadom na existujúcu prírodu a okolie. Tým pádom ponúka súkromné a zaujímavé bývanie, čo uspokojí aj náročnejšieho klienta. V ponuke sú 1 až 4 izb. byty, každý z bytov má vlastnú pivnicu a veľkú terasu, prízemné byty pekný pozemok končiaci sa na brehu potoka.

od 118 900 €
od 1 389 €/m2
DEWALL,  s.r.o.
Hviezdne bývanie - nové 2 - 3 izbové byty za dostupné ceny v 32 bytových domov, obec Hviezdoslavov

Hviezdne bývanie - nové 2 - 3 izbové byty za dostupné ceny v 32 bytových domov, obec Hviezdoslavov

Lokalita: Hviezdna, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Architekti kládli hlavný dôraz na malopodlažnú bytovú zástavbu v modernom štýle, ktorá flexibilne rieši požiadavky klientov. Na uvedenom architektonickom riešení sa podieľala firma APROX s.r.o. Bratislava, ktorá v projekte využila odborné skúsenosti pri projektovaní malometrážnych bytov. Dôraz kládli aj na energetickú samostatnosť a hospodárnosť každého bytu. Celkovo bude budúcim obyvateľom k dispozícii 32 bytových domov s počtom až do 500 bytových jednotiek. V ponuke sú 2 a 3 izbové byty v rozlohe od 38 do 82 m², v štandardnom prevedení s cenami od 50500, - EUR s DPH, pričom majú buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj. Bytové jednotky sú murované z tehál, zateplené modernými zateplovacími systémami s juhozápadnou a severovýchodnou orientáciou. Parkovanie je zabezpečené parkovacím miestom priamo pred vchodom každého bytového domu. V nebytových priestoroch plánuje dať investor priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Financovanie kúpy je možné aj hypotekárnym úverom. V prvej a druhej fáze prvej etapy bolo zatiaľ skolaudovaných a odovzdaných 11 bytových domov.

od 50 500 €
od 1 220 €/m2
Hviezdne bývanie s. r. o.
Na predaj 3. a 4. izb. rodinné domy vo výstavbe na Riečnej ulici

Na predaj 3. a 4. izb. rodinné domy vo výstavbe na Riečnej ulici

Lokalita: Riečna, Prievidza (Prievidza)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Realitná kancelária Alpia ponúka na predaj 3. a 4. izb. rodinné domy na Riečnej ulici vo výstavbe. Ponúkame Vám uľahčenie bývania v rodinnom dome s minimálnou starostlivosťou o stavbu, čím získate viac času pre rodinu a relax. V súčasnosti je v ponuke 6 rodinných dvoj-domov. Prístup k domu tvorí nová komunikácia zo zámkovej dlažby, s priamym prístupom z hlavnej komunikácie. Dom má garáž a priame státie pred garážou. Domy sú postavené z pálených tehál - obvodové a nosné steny, vnútorná nosná deliaca priečka, priečkové steny. Prístup do domu je z nezastrešeného parkovacieho státia. Súčasťou každého domu je záhradná chatka. Orientácia je na sever-juh, kde z obývacej izby je priamy prístup na záhradu, južnú stranu s krásnym výhľadom na Bojnický zámok. Ponúkame Vám dom s pozemkom, s celodenným využitím slnka, čo Vám umožní stráviť pekné chvíle s rodinou a priateľmi na záhrade. Pre zvýšenie komfortu tu je káblová TV s mesačnými nákladmi 10 € / mesiac. Internetové pripojenie je optickým káblom s vývodom k pripojeniu v každej izbe. Výhodou pre Vás je zníženie mesačných nákladov o odvod dažďovej vody, ktoré sa neplatia. Celkové mesačné náklady na prevádzku domu nepresahujú 100 € / mesiac. Financovanie je možné v hotovosti alebo hypotekárnym úverom a prebieha v 3 etapách: 1. etapa - odkúpenie pozemku : cena pozemku - 57,50 / m2 2. etapa - úhrada 50 % z ceny nehnuteľnosti 3. etapa - úhrada zvyšných 30 % z ceny nehnuteľnosti Ukončenie výstavby je v júni 2015. Cena rodinných domov v realitnej kancelárii. Pre viac informácií si dohodnite stretnutie na tel. čísle 0940 395 355. Radi Vám pomôžeme s výberom nehnuteľnosti vhodnej práve pre Vás, poradíme a prevedieme Vás celou cestou k získaniu domu Vašich snov!

od 116 288 €
od 1 289 €/m2
ALPIA, s.r.o.
Polyfunkčný bytový dom Zelené átrium

Polyfunkčný bytový dom Zelené átrium

Lokalita: Š.Moyzesa a sv.Cyrila a Metoda, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt Zelené átrium nie je obyčajná novostavba bytového domu, ktorá je len umiestnená v peknej lokalite v Trnave známej ako Spiegelsaal. Je to projekt, ktorý ponúka úplne nový pohľad a prístup k efektívnemu , ekologickému a bezpečnému bývaniu v príjemnej atmosfére spoločnej susedskej komunity. Celkový počet bytov 44 taktiež predurčuje komornosť a intimitu bývania v protiklade masovým projektom, kde človek rieši ešte dlhé obdobie bývanie v dotyku staveniska. Novostavba je ohraničená ulicami Š.Moyzesa a sv.Cyrila a Metoda – v stabilizovanom území, v dotyku rodinných domov a nízkopodlažnej bytovej zástavby, kde už nie je priestor na okolitú zástavbu územia. Taktiež v samotnom projekte bolo myslené na úložný priestor pre bicykle -tzv. bicygláreň, ktorá bude slúžiť všetkým obyvateľom bytového domu. Viacero priestorov v projekte bude slúžiť obyvateľom domu, či už zelená strecha s terasou a výhľadom na Malé Karpaty, miestnosť pre spoločenské posedenia, oslavy tzv. party room, a ojedinelý koncept Fresh Market – ktorý by mal ponúknuť zdravé potraviny a príjemnú kaviareň pre komunitu. Komfortný prístup suchou nohou priamo k bytom zabezpečuje podzemná garáž s 63 parkovacími státiami. V suteréne Zeleného átria sú umiestnené taktiež pivničné kobky, ktoré sú súčasťou každého bytu. Na prízemí objektu sa nachádzajú byty v troch krídlach, kancelársky priestor, obchodný priestor. Objekt má vstup z terasy sprístupnenej z ulice Štefana Moyzesa. Na prvom poschodí sa nachádzajú byty v troch krídlach, spoločenská miestnosť s kuchynkou a priestorom na hranie detí v galérii nad obchodným priestorom. Na posledných dvoch podlažiach sú už len byty v časti A. Na obytnej streche objektu sa nachádza zelená terasa. Pri schodisku na streche je malá kuchynka a pergola chráni sedenie počas grilovačiek. Ekologický a zároveň ekonomický prístup projektu sa pretavil do použitých technológií, ktoré zlepšia celkovú kvalitu bývania a taktiež rapídne znížia náklady na bývanie. V Zelenom átriu sú použité nasledovné technológie :

Cena dohodou
NEOREAL, s.r.o.
bytový dom Bottova

bytový dom Bottova

Lokalita: Jána Bottu, Trnava (Trnava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Ponúkame na predaj jedinečné byty v novostavbe Bottova na ulici Jána Bottu v Trnave. Bytový dom sa nachádza vo výnimočnej lokalite so všetkými benefitmi ako základná škola, športové gymnázium, športový areál Fortuna, botanická záhrada do 100 metrov a vo vzdialenosti od centra mesta do 7 minút pešou chôdzou. Bytový dom Bottova ponúka všetky typy bytov od 1-izbových so záhradkami až po 4-izbové s priestrannými terasami. Každý z bytov disponuje exteriérovým priestorom. Dispozície bytov sú na navrhnuté v súlade so súčasnými požiadavkami na funkčnosť a komfort bývania. V rámci uvádzacích cien ponúkame budúcim kupujúcim benefit vo forme úprav dispozícií vnútorných priečok podľa ich požiadaviek. Byty sa predávajú ako holobyty s možnosťou dokončenia do štandardu podľa výberu záujemcu. Benefitom bývania v bytovom dome Bottova je komunitný priestor na streche tzv. zelená terasa, ktorá bude určená pre všetkých obyvateľov bytového domu za účelom stretávania sa a trávenia voľného casu. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži pre 60 vozidiel, garážové státie je možné dokúpiť v cene 6000,-EUR vrátane DPH. Ďalších 13 vonkajších parkovacích státí sa nachádza priamo v dotyku bytového domu. Pre návštevníkov bytového domu budú vytvorené nové parkovacie státia vo vzdialnosti 50 metrov od bytového domu Bottova. Začiatok stavebných prác je plánovaný k mesiacu máj 2015 a ukončenie výstavby na mesiac marec 2016.

od 57 900 €
od 667 €/m2
NEOREAL, s.r.o.
Kráľovské údolie

Kráľovské údolie

Lokalita: Malý Slavkov (Kežmarok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom, Pozemok pre rod. domy

Kráľovské údolie je novobudovaná časť obce Malý Slavkov, kde Vám ponúkame stavebné pozemky pre Váš nový domov. Projekt Kráľovské údolie je tou správnou kombináciou prekrásnej prírody, pohodlného bývania a výhodnej investície. V ponuke je 66 stavebných pozemkov na rodinné domy. Môžete si vybrať parcelu určenú na individuálnu výstavbu, alebo všetko nechať na nás. Stačí si iba vybrať pozemok a jeden z našich typových domov. Ostatné už zariadime my. Doprajte si kvalitné bývanie v prírode, s výhľadom na panorámu našich veľhôr.

od 24 860 €
od 44 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Natur resort Lomnica

Natur resort Lomnica

Lokalita: Veľká Lomnica (Kežmarok)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Iný objekt na rekreáciu

Rekreačno-obytný areál Natur Resort Lomnica je jedinečný projekt zahŕňajúci okrem možnosti rekreačného bývania v jednej z 3 typov nízkoenergetických chát s pozemkom, aj iné možnosti, ako zrelaxovať s oddýchnuť si od každodennej rutiny v kruhu rodiny, priateľov, či známych, obklopených prekrásnou prírodou a tatranskými štítmi. Domy sú nízkoenergetické a dbajú na prostredie, v ktorom sú postavené. Majú moderný dizajn a sú vyrobené z prírodných materiálov, aby ideálne zapadli do tatranského prostredia. Domy sú výborne presvetlené a môžete z nich vidieť majestátnu panorámu Vysokých Tatier. Vyberte si ten, ktorý vám sadne najlepšie! Natur Resort Lomnica spája príjemné s užitočným. Ponúka vám jedinečné spojenie aktívneho relaxu v jednej z najobľúbenejších častí Slovenska – vo Vysokých Tatrách. Miesto priamo v srdci tatranskej prírody, kde ste ako odrezaný od sveta a zároveň v ňom máte na dosah ruky všetko, čo potrebujete. Naším želaním je vybudovať moderný komplex pre ľudí, ktorí vedia oceniť pohodlie, oddych, relax a lukratívny priestor a pre tých, ktorí chcú žiť aktívnym a zdravým životným štýlom.

od 126 198 €
od 403 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Belaria Koliba

Belaria Koliba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

PROJEKT Belaria Koliba je známy rezidenčný projekt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové mesto (novovybudovaná Svätovavrinecká ulica). Vďaka rýchlej dostupnosti autom do centra mesta a krásnemu panoramatickému výhľadu si tento developerský projekt získal srdce nejedného záujemcu. Samotný projekt využíva svahovitosť pozemku bývalých viníc, čím vzniká zaujímavé architektonicko-hmotové riešenie. Kladie dôraz na kvalitné materiály, veľkoryso riešený priestor, dostatok svetla a množstvo zelene, vďaka čomu spĺňa kritéria moderného bývania aj pre náročných klientov. Projekt tvoria tri vzájomne prepojené samostatné sekcie A, B1 a B2, súčasťou ktorých je 35 dispozične zaujímavých bytových jednotiek. Aktuálne sú v ponuke byty rôznych veľkostí (od 49 m2 po 126 m2) od dvojizbových až po štvorizbové byty, ku ktorým prislúcha balkón / loggia / terasa alebo predzáhradka. Každý byt je možné kúpiť v štandardnom / nadštandardnom prevedení alebo ako holobyt a zariadiť si ho podľa vlastných predstáv. Projekt Belaria Koliba bol dokončený a skolaudovaný v 03/2015, viac informácii o projekte ako aj aktuálnu ponuku bytov nájdete na www.belaria.sk.

od 158 870 €
od 2 428 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Nová Nitra

Nová Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

V Nitre na mieste bývalého pivovaru v roku 2009 začala spoločnosť NR INVEST, a.s., výstavbu multifunkčného komplexu pod názvom NOVÁ NITRA. Súčasťou multifunkčného projektu budú: obytné budovy, v ktorých postupne pribudne 170 bytov v 1. etape a celkovo až 500 bytov, obchodné a kancelárske priestory, administratívne budovy a kanceláriami, 4-hviezdičkový hotel s kongresovou časťou a wellness centrum, ultúrno-spoločenské centrum, zariadenia pre voľný čas a relax, parkovacie miesta. V multifunkčnom projekte NOVÁ NITRA sú skĺbené historické budovy bývalého pivovaru s modernou architektúrou mestského charakteru.

od 56 102 €
od 1 214 €/m2
WBA Property Development, s.r.o.
Ahoj Park

Ahoj Park

Lokalita: Sliačska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Rezidenčný projekt AHOJ PARK ponúka moderné presvetlené byty s optimálnymi rozlohami od jednoizbových cez dvojizbové, trojizbové až po štvorizbové. Každý byt v obytnom komplexe má balkón. Byty na ustúpených podlažiach majú veľkoplošné terasy. Obytný súbor tvoria tri samostatne stojace obytné domy, ktoré spoločne vytvárajú príjemný polootvorený vnútroblok so zeleňou a relaxačnou zónou. AHOJ PARK prirodzene nadväzuje na existujúcu rezidenčnú štvrť a rozširuje ju smerom do centra mesta. Maximálna výška obytných domov je sedem podlaží, čím projekt rešpektuje okolitú zástavbu a stáva sa jej integrálnou súčasťou. Dômyselná a účelná architektúra projektu AHOJ PARK ponúka optimálne veľkosti rozumne dispozične riešených bytov. Ku každému bytu je projektované parkovacie miesto v dvojpodlažných podzemných garážach, ktoré sú doplnené o voľné parkovacie miesta na pozemku. V suteréne a na prízemí obytných domov sa nachádzajú pivničné kobky.

od 57 757 €
od 1 955 €/m2
AHOJ DEVELOPMENT, s.r.o.
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8