Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 140 projektov

Developerské projekty

Nova mytna

Nova mytna

Bratislava I - Staré MestoViac info
TuBudemByvat.sk

TuBudemByvat.sk

Slovenský GrobViac info
1 2 3 4 5 6 7
CUBICON GARDENS

CUBICON GARDENS

Lokalita: Staré Grunty 26, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Obľúbený projekt Cubicon Gardens spustil predaj I. etapy, ktorá prináša 120 bytov v troch bytových domoch, 3 nebytových priestorov. V ponuke sú 2 až 4-izbové byty v štandardnom prevedení s výmerou od 52 do 85 m2. Moderný , atraktívny a nadčasový architektonický dizajn s akcentom na funkčnosť, harmonicky zapadne do existujúcej infraštruktúry a uspokojí vysoké nároky súčasného klienta. Zabezpečí mu komfort a kvalitu bývania s francúzskym šarmom a nemeckou kvalitou. Výborný prístup do centra, napojenie na mestský diaľničný okruh, a pohodlný prístup do ostatných mestských častí k tomu v dnešnej uponáhľanej dobe tiež napomáhajú. Projekt je dispozične členený na 4 rezidenčné veže –z ktorých každá obsahuje 40 bytov a kryté garážové státia v podzemných garážach. Budovy sú funkčne a prevádzkovo oddelené. Vysoký štandard a prepracovanosť interiérov, moderné dispozičné riešenia, to všetko zodpovedá nárokom moderného bývania v spojení s prírodou Mlynskej Doliny. Budúcim majiteľom je k dispozícii dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži, ktoré nie sú zahrnuté cene bytu.

od 119 880 €
od 1 789 €/m2
Century 21 Slovakia
Bytový dom Rosnička

Bytový dom Rosnička

Lokalita: Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory

Bytový dom Rosnička charakterizuje moderná architektúra a zaujímavé dispozície, ktoré efektívne využívajú priestor. Vnútorné členenie bytov poskytuje možnosti na variabilné usporiadania s vysokou mierou flexibility. Nadčasový dizajn bytového domu predstavujú jednoduché línie tvarov, striedma farebnosť a vysoká miera užívateľského komfortu. Objekt bytového domu je navrhnutý ako monolitický železobetónový skelet s výplňovým murivom z tehál. Tvorený je jednoduchou pôdorysnou kompozíciou tvaru „U“ nad plne zastavaným suterénom. Rozdelený je na dve časti, na nižšiu časť - sekciu „A“ a vyššiu časť - sekciu „B“, ktoré sú prepojené átriom. Počet nadzemných podlaží je štyri, s ustúpeným piatym podlažím, počet podzemných podlaží je jeden. V suteréne budú umiestnené technické priestory a samostatne predajné garážové státia a pivničné kobky. Byty sa nachádzajú na 1.-5.NP. Tvarovaním objektu vznikne v úrovni 1.NP súkromné átrium s výsadbou zelene a detským ihriskom pre najmenších. Každý byt disponuje priestorným balkónom, terasou alebo predzáhradkou. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup všetkých spoločných priestorov. Strecha je navrhnutá plochá. V bytovom dome Rosnička je navrhovaných 44 bytov, 9 apartmánov a 1 komerčný priestor. Avšak skeletový železobetónový konštrukčný systém objektu vo výraznej miere umožňuje dispozičné zmeny. Jednotlivé byty sa dajú zlučovať, prípadne deliť. Tým vieme vytvoriť bývanie presne podľa potrieb a predstáv klienta.

od 67 200 €
od 1 409 €/m2
B. D. Rosnička s. r. o.
Ecohouse Kazanská

Ecohouse Kazanská

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Ecohouse Kazanská - Nové byty s flexibilnými priečkami Bytový dom sa nachádza v rozvíjajúcom sa Novom centre Podunajských Biskupíc na Kazanskej ulici, ktorá v týchto rokoch získava svoju konečnú podobu. Objekt pozostáva z nižšej odstupňovanej časti a vyššej časti so strešnou nadstavbou. Obsahuje 75 zaujímavých bytov s flexibilným členením a polyfunkciu s dvomi obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi. Byty orientované na severozápad sú klasifikované ako apartmány. Budova je vybavená podzemnou garážou s 36 parkovacími státiami. Ďalších 63 parkovacích miest sa nachádza v prízemí a na priľahlých plochách. Výhodná poloha parcely umožňuje orientovať prevažnú časť bytov na slnečnú, južnú stranu, zastavanú rodinnými domami

od 57 300 €
od 1 381 €/m2
G4 Stavba Kazanská, s.r.o.
Bytový dom MIRADOR

Bytový dom MIRADOR

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom MIRADOR, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Bytový dom MIRADOR je zaujímavý nielen svojim umiestnením, ale aj architektonickým riešením, ktoré vychádza zo súčasných trendov v oblasti dizajnu a komfortu bývania. Vytvára priestor pre 39 obytných jednotiek v skladbe 1- až 4 izbových o výmere od 40,71 do 152,45 m2. Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére. Pre náročnejších klientov sú pripravené tri exkluzívne byty s veľkoplošnými terasami, navrhnuté tak, aby zabezpečili nadštandardné pohodlie a komfort bývania.

od 184 900 €
od 1 977 €/m2
VENCORP RK, s.r.o.
Rodinný dom SUNO

Rodinný dom SUNO

Lokalita: Pri Váhovskej ceste, Dolná Streda (Galanta)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojace rodinné domy situované v obci Dolná Streda, v lokalite pri Váhovskej ceste. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a výborná dostupnosťou na rýchlostnú komunikáciu R1. Dispozičné riešenie ponúka 3-izbový byt s dvoma samostatnými kúpeľňami. Hlavný vstup je situovaný na severozápadné priečelie domu, orientovaný do ulice. Vstupuje sa do predsiene so šatníkom, z ktorej je prístupná detská izba a kúpeľňa. Hlavný obytný priestor pozostáva z kuchyne so stolovaním a z obývačky s kozubom na drevo. Z kuchyne je prístupná technická miestnosť, ktorá môže fungovať ako komora s tým, že je tu umiestnený kotol ústredného kúrenia a práčka. Spálňa v zadnej časti domu je prístupná cez hlavný obytný priestor; má vlastnú kúpeľňu a šatník. Na juhozápadnej strane pozemku vzniká záhrada, do ktorej sú orientované všetky obytné miestnosti. Vonkajšia terasa je rovnako prístupná zo všetkých obytných miestností domu.

od 114 900 €
K&L INVEST s.r.o.
Bytový komplex Zlaté krídlo

Bytový komplex Zlaté krídlo

Lokalita: Bratislava III - Rača (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory, Reštauračné priestory

Nový bytový komplex Zlaté krídlo situujeme na úpätí Karpát s ideálnymi možnosťami rekreácie pre celú rodinu. Komplex so 120 bytmi svojím dômyselným architektonickým riešením rešpektuje intimitu budúcich obyvateľov. V projekte nájdete tri obytné bloky B, D a E a jeden polyfunkčný A. Pre deti a dospelých je vytvorená oddychová zóna s detským ihriskom. Obytné domy sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky dnešného moderného človeka na komfort a štandard mestského bývania. Všetky domy majú vlastné vonkajšie alebo vnútorné parkovisko a výťah, takže sa dostanete komfortne zo svojho auta priamo k výťahom a k bytu. V jednotlivých domoch sa nachádzajú 2-, 3-, 4– izbové byty s plochou cca 52 m², 68 m², 77 m², 90 m² až 98 m².

od 112 200 €
od 1 651 €/m2
DOAS, a.s.
Polyfunkčný dom Viktória

Polyfunkčný dom Viktória

Lokalita: Košická 49, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

Projekt má polouzatvorený dvor, ktorý pozostáva z dvoch vysokých blokov (rovnobežných s Košickou ulicou) a dvoch nízkych blokov (rovnobežné s Viktorínovou ulicou a s južnou hranou pozemku). Obidva štvorpodlažné bloky sú napojené na jeden z vysokých, deväť- a dvanásť- podlažných blokov. Tým vzniká pôdorysná schéma dvoch proti sebe otočených „L“. Osobitým architektonickým akcentom sú štyri konzoly v administratívnej časti. Najvýraznejšie časti blokov A a C sú prepojené vnútroblokovou záhradou s pravidelným rastom stromov a potôčikom. Terén záhrady je zvlnený, mierne stúpajúci smerom k bloku C. V bloku A je na 1. nadzemnom podlaží (NP) umiestená recepcia pre návštevníkov polyfunkčného bytového domu a obchodné prevádzky. Na 2. – 4. NP sú samostatne prístupné kancelárske priestory.

Cena dohodou
DOAS, a.s.
Pozemky Mlynský klin

Pozemky Mlynský klin

Lokalita: Tureň (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

Pozemky pre polyfunkčné využitie sú o výmerách 2.934 m2 alebo 2.692 m2. Všetky pozemky pre IBV sú už vypredané, lokalita je dostatočne vystavaná a chýbajú tu služby občanom. Areálové komunikácie delia lokalitu na niekoľko sektorov. Areál je rozdelený v smere sever – juh plochou parku a verejnej zelene, na ktorej je plánované umiestniť občiansku vybavenosť – ako nákupné centrum s rôznymi prevádzkami, napr. kaviareň a športové vybavenie. Park s lavičkami je navrhovaný priamo v centre obytnej zóny.

Cena dohodou
DOAS, a.s.
Rezidencia Hron

Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Projekt REZIDENCIA HRON prichádza s ambíciou vybudovať atraktívny a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko centra mesta Zvolen v tichom prostredí na brehu rieky HRON. Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť v meste Zvolen a jeho okolí možnosti moderného a kvalitného bývania za dostupné ceny a doplniť ich o komplexnosť služieb obchodu a možností trávenia voľného času. V pripravovanej prvej etape výstavby Vám ponúkame celkovo 90 nových bytových jednotiek spolu s podzemnými garážami ako aj obchodné a kancelárske priestory na predaj i prenájom.

od 52 000 €
od 1 151 €/m2
ARKON, a. s.
Jesenný Vŕšok B

Jesenný Vŕšok B

Lokalita: Komenského, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Predstavujeme Vám druhú etapu výstavby bytového domu - Jesenský vŕšok, ktorá spolu s prvou etapou vytvára funkčný komplex bytov s občinskou vybavenosťou. Celý komplex Jesenský vŕšok sa nachádza iba päť minút chôdze od centra mesta. Bezprostredná blízkosť prírody dáva možnosť na športové vyžitie - pešiu turistiku, cyklotúry, zjazdové lyžovanie, jazdu na koni ...... K dokonalému komfortu bývania prispieva kvalita použitých materiálov, ktorá výrazne prispieva k znižovaniu mesačných nákladov na bývanie. Rodiny s deťmi poteší dostupnosť všetkých typov školských zariadení, ktoré sú vzialené do 10 minút pešou chôdzou. Samozrejmosťou je bezproblémové nadzemné i podzemné parkovanie a ľahká dostupnosť vo všetkých dopravných smeroch. Na prízemí sa nachádzajú hromadné garáže, pivničné priestory a supermarket, ktorý je zákazníkom k dispozícii 7 dní v týždni.

od 50 515 €
od 1 452 €/m2
Jesenský vŕšok, s r.o.
Domy v Bernolákove

Domy v Bernolákove

Lokalita: Dubová, Bernolákovo (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Rodinný dom

Predstavujeme Vám ucelený projekt výstavby radových domov na Dubovej ulici v Bernolákove. Základnou myšlienkou projektu je ponúknuť za rozumnú cenu kvalitné bývanie v dobrej lokalite s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Výsledok určite stojí za to, presvedčte sa sami. Výstavba sa začala 10/2013, vzorové domy sú ukončené v štádiu na kľúč, prípadne holodom. Zvyšné domy budú postupne dokončované podľa požiadaviek konkrétnych zákazníkov v krátkom čase od podpísania zmluvy. Ak si vyberiete, už toto leto môžete bývať vo vlastnom dome.

od 125 840 €
od 1 004 €/m2
FINEST RESIDENCE s.r.o.
TuBudemByvat.sk

TuBudemByvat.sk

Lokalita: Slovenský Grob (Pezinok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Stabilné zázemie je pre človeka základ, a preto má celý projekt rodinný charakter. Vieme, aké sú súčasné trendy a potreby ľudí, a preto už od začiatku ponúkame nadštandardnú kvalitu za viac ako priaznivú cenu. To je tiež jedným z dôvodov, prečo projekt budujeme v lokalite s takmer ukončenou výstavbou – aby ste si svoje nové bývanie mohli vychutnáť v úplnom pokoji obklopení nádherným prostredím Slovenského Grobu. V jednom objekte sa nachádza iba deväť bytových jednotiek s rozlohou od 37,10 m2 do 83,03 m2, pričom v ponuke sú iba dva 1-izbové byty, osem 2-izbových a osem 3-izbových bytov. Na stavbu používame kvalitné materiály a overené stavebné postupy, preto zákazník kupuje nielen byt, ale aj zaručenú istotu a dlhodobú spokojnosť. Všetky byty na prízemí disponujú vlastnou predzáhradkou, čím získavajú charakter rodinného domu, no nestrácajú nič na výhodách bytu. Je už len na Vás, pre ktorý typ bývania sa rozhodnete.

od 81 900 €
od 1 263 €/m2
M & D real s. r. o.
Emporia City Residence

Emporia City Residence

Lokalita: M. Hodžu, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

Bytový komplex pozostáva z dvoch obytných blokov - blok A a blok B spojených polozapustenou podzemnou garážou. Bloky tvoria vnútroareálový priestor - átrium, ktoré je sprístupnené po exteriérovom schodisku obyvateľom domu. V átriu bude vytvorená kľudová zóna pre obyvateľov objektu. Z urbanistického hľadiska obidva bloky rešpektujú okolitú štruktúru a sú osadené rovnobežne s ulicou Š. Moyzesa a ul. P. Jilelmnického. Bloky sú radené v koridore jestvujúcej voľnej zástavby Moyzesovej ul. a Jilemnického ul. Bytové bloky sú navrhnuté ako päťpodlažné, z toho posledné piate podlažie je ustúpené.

od 115 000 €
od 1 515 €/m2
ARKON, a. s.
WESTHILL PARK DROTÁRSKA

WESTHILL PARK DROTÁRSKA

Lokalita: Šafránová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Zeleň, rodina, bezpečnosť, kvalita, , komfort. To sú nosné piliere projektu WESTHILL PARK DROTÁRSKA. Areál projektu bude riešený formou kondomínia. Súčasťou areálu bude detské ihrisko, zóny oddychu a oplotenie pre Váš maximálny komfort a bezpečnosť. Projekt moderného a nadštandardného bývania bol navrhnutý Ing. Arch. Karolom Kállayom. Prvá fáza výstavby projektu pozostáva z bytového domu A, ktorý bude mať 5 nadzemných podlaží s jedným ustúpeným podlažím, kde sa nachádza 17 bytových jednotiek, každá s vlastným priestornou priestrannou terasou a dve jedinečné vilové domy, Villa B2, Villa C, v ktorých sa budú nachádzať v každom tri bytové jednotky. Vyberte si v bloku A od 2-zbových bytov od 47,6 m2 až po 4-izbové byty alebo krásny penthouse s 50 m2 terasou.

od 176 602 €
od 2 629 €/m2
RIVERS, s.r.o.
FIVE STAR Residence*****

FIVE STAR Residence*****

Lokalita: Námestie Slobody, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Tento rezidenčný projekt s 81 bytovými jednotkami situovanými na desiatich nadzemných podlažiach bol skolaudovaný v roku 2009 a v súčasnosti poskytuje jednu z posledných možností na kúpu bytu v centre mesta za bezkonkurenčnú cenu. Veľkou výhodou celého projektu je kvalita samotnej stavby a moderné poňatie celého projektu, jednak z vizuálneho, ale aj technologického hľadiska. Projekt je svojou polohou a vybavením vhodný pre klientov, hľadajúcich moderné trvalé bývanie, ale aj vhodnú investičnú príležitosť.

od 197 300 €
od 2 126 €/m2
RIVERS, s.r.o.
VILY SLAVIN

VILY SLAVIN

Lokalita: Na Štyridsiatku, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Luxusný objekt VILY SLAVIN je zasadený do svahovitého pozemku s južnou orientáciou, s vjazdom z tichej slepej ulice “Na štyridsiatku” prístupnej z Novosvetskej ulice. Na susedných parcelách sú situované vily, rodinné domy a privátne záhrady. Objekt je tvorený dvomi susediacimi vilami, ktorých hmota kopíruje terén a terasovite ustupuje smerom k vrchným podlažiam. Obe vily sú navzájom vizuálne prepojené v spodných podlažiach. Ustupovanie hmôt pôsobí dynamicky a zároveň prirodzene opticky oddeľuje jednotlivé bytové jednotky. Toto riešenie vytvorilo intímny priestor pre každý byt, ktorého súčasťou je aj luxusná južne orientovaná terasa a priestranné záhrady na teréne. Jedinečný výhľad z bytov na panorámu Bratislavy znásobuje výnimočnosť celého objektu. Každá z víl pozostáva len z 3 bytových jednotiek. Priestranné a nadštandardne presvetlené byty sú riešené ako holobyty, čo umožní variabilné doriešenie podľa vkusu budúceho majiteľa. Súčasťou každého bytu je rozľahlá južná terasa alebo záhrada, 1x sklad a 2x parkovacie miesto v podzemnej garáži.

od 475 000 €
od 2 200 €/m2
RIVERS, s.r.o.
VILLA VISTA

VILLA VISTA

Lokalita: Martina Granca, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Mestská VILLA VISTA predstavuje luxusné rodinné bývanie uprostred prírody v 10 bytových jednotkách. Projekt ponúka byty od 2-izbových až po 7-izbový strešný apartmán. Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske okná umožňujú prenikanie prírodného fenoménu lesa až do interiéru, čím vytvárajú tak pocit jedinečnosti a komfortu. Projekt VILLA VISTA je nadčasový architektonický objekt s borovicovým lesom hneď za oknami a s krásnym panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty aj Devínsku Kobylu. Objekt rastie na ulici Martina Granca v Bratislave Dúbravke, v novej zóne Brižite a využíva mestskú infraštruktúru, ale zasadený je prakticky v lese. Projekt sa realizuje v exkluzívnom štandarde. Všetky použité materiály, povrchové úpravy aj zariaďovacie predmety sú kvalitné, trvanlivé a priateľské k životnému prostrediu. Všetko vhodne dopĺňajú francúzske okná a veľkoplošné otvárateľné zasklené steny, ktoré zabezpečujú maximálne presvetlenie bytov a optické prepojenie interiérov s exteriérom. VILLA VISTA spĺňa najnáročnejšie architektonické kritéria. Nadčasová architektúra doplnená kultivovanými parkovými úpravami zabezpečí dlhodobo príjemné bývanie a zhodnotenie investície. Predpokladaný termín kolaudácie je plánovaný na september 2014. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií a aktuálnu ponuku bytov.

od 143 405 €
od 2 209 €/m2
RIVERS, s.r.o.
Diplomat park

Diplomat park

Lokalita: Mudroňova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Príjemné bývanie v exkluzívnom prostredí Bratislavského hradu pre náročných klientov. Diplomat Park je rezidenčný objekt s modernou elegantnou architektúrou a vysokým štandardom určený na bývanie. Prechádzka Hradným údolím Vás za 10 minút privedie do pešej zóny. Neďaleko sa nachádza aj mestský lesopark Horský park, vhodný na prechádzky, šport a relax. Diplomat Park je ľahko dostupný z ktorejkoľvek časti mesta a je vybavený potrebnou infraštruktúrou. Východo-západná orientácia projektu, ako aj poloha Hradného vŕšku sú zárukou pokojného a jedinečného bývania. Každý byt ponúka výhľad na mesto aj na Dunaj. Vzhľadom na skutočnosť, že v tejto časti mesta má svoje rezidencie niekoľko veľvyslanectiev, je tu zaručená aj zvýšená bezpečnosť. Projekt ponúka dve podzemné podlažia s 32 parkovacími miestami a dvoma nadzemnými podlažiami, pričom tretie nadzemné podlažie je riešené ako ustúpené s plochou strechou. Prízemné byty majú priamy výstup do záhrady, všetky ostatné disponujú terasami a balkónmi.

Cena dohodou
RIVERS, s.r.o.
EUROVEA

EUROVEA

Lokalita: Pribinová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Eurovea sa nachádza v jedinečnej nábrežnej lokalite v priamom susedstve historického centra Bratislavy. Ponukou najmodernejších rezidenčných, kancelárskych a obchodných priestorov a miest na zábavu a oddych predstavuje úplne novú a dynamickú destináciu pre ľudí, ktorí v tomto regióne žijú, pracujú a nakupujú. Doprajte si naozajstný luxus priamo uprostred pulzujúceho centra Bratislavy. Projekt Eurovea získal v roku 2010 viacnásobné ocenenia. Neoddeliteľnou súčasťou je dvojhektárový nábrežný park s promenádou a nové verejné námestie. Eurovea bola navrhnutá tak, aby sa stala novým komerčným centrom a zároveň ohniskom spoločenského života v Bratislave.

od 398 000 €
od 2 992 €/m2
RIVERS, s.r.o.
Dubravia

Dubravia

Lokalita: Trhová, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory

Bytový dom zaujme jedinečnou architektúrou s dôrazom na každý detail. Svojim obyvateľom poskytne kvalitné a pohodlné bývanie. Bytový komplex pozostáva z dvoch budov sústredených okolo centrálnej haly, z ktorej vedú dve schodiská a dva výťahy k bytom. Ku komfortu bývania prispieva veľkorysé poňatie spoločných priestorov, doplnková vybavenosť a integrované podzemné alebo vonkajšie parkovanie. Súčasťou bytového komplexu je 66 bytových jednotiek, medzi ktorými sa nachádzajú jednoizbové byty s presklenými lodžiami, dvojizbové byty, i veľkorozmerné trojizbové byty.

od 99 800 €
od 99 800 €/m2
REINS GROUP, s.r.o.
Tri Vody Malinovo
Tri Vody Malinovo
Viac info
Vilové domy Dunajská Lužná
Vilové domy Dunajská Lužná
Viac info
1 2 3 4 5 6 7