Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 139 projektov

Developerské projekty

1 2 3 4 5 6 7
Malý Dunaj III

Malý Dunaj III

Lokalita: Kazanská 1A, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Bytový dom s polyfunkciou Malý Dunaj III., ktorý dopĺňa a kompletizuje bytový komplex Malý Dunaj, ktorého prvá a druhá etapa boli úspešne realizované v rokoch 2006 a 2007, je situovaný na rohu Kazanskej a Popradskej ul., na rozmedzí Bratislavských mestských častí Ružinov a Podunajské Biskupice. Projekt je koncipovaný tak, aby bol vytvorený rozšírený uličný priestor mestského charakteru s dodržaním urbanistických napojení objektu na jestvujúce stavby a zároveň aby vytvoril atraktívny priestor pre ľudí, priestor, ktorý bude vnášať do lokality život a pestrosť. Takýmto riešením bude objekt priťahovať nielen funkčnou náplňou, ale aj množstvom zelene v otvorenom priestore

od 84 990 €
od 84 990 €/m2
PENZIÓN, stavebné družstvo
Olive Kramáre - bývajte luxusne už dnes

Olive Kramáre - bývajte luxusne už dnes

Lokalita: Olivová, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Kramáre Olive - lukratívne bývanie v tichej lokalite Polyfunkčný bytový dom Olive bude postavený v súlade s normami EÚ a je realizovaný s bezbariérovým prístupom. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a štandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie. - Raiffeisen Evolution ako spoľahlivý partner - skolaudované a ihneď obývateľné - moderná architektúra vo výbornej lokalite - veľkorysé terasy s jedinečným výhľadom - podzemné parkovanie - kvalitné vybavenie - flexibilné dispozície bytov - supermarket v objekte - obľúbené miesto na bývanie v blízkosti centra - športová a rekreačná oblasť a moderné detské ihrisko v bezprostrednom okolí - vynikajúce napojenie na systém verejnej dopravy a diaľnice - nemocnica KRAMARE v blízkosti Olive ponúka komfortné a alternatívne byty rôznych výmerov – k dispozícii bude spolu 57 moderných bytov s dômyselným priestorovým usporiadaním. Južne-orientové byty ponúkajú obyvateľom pôsobivý pohľad na mesto, severne-orientové byty sa môžu zase pýšiť jedinečným výhľadom na prírodu. Potrebné tovary a služby vám zabezpečia obchody a kancelárie na prvých dvoch nadzemných podlažiach či kaviareň na prízemí. Ak ste napríklad zabudli kúpiť mlieko, v Olive nemusíte cestovať autom alebo autobusom do najbližšieho obchodu, jednoducho sa zveziete výťahom. Ak ste nemali čas upratovať, stretnite sa s priateľmi dole v kaviarni. Rovnako ako byty, i obchody s tovarom dennej potreby či kancelárie sa vyznačujú kľudnou a pokojnou atmosférou.

od 101 900 €
od 1 839 €/m2
Negotiant s.r.o.
Mlyn; nízkoenergetické byty

Mlyn; nízkoenergetické byty

Lokalita: Ivanka pri Nitre (Nitra)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Ak hľadáte bývanie v Nitre a blízkom okolí, ponúkame Vám v Ivanke pri Nitre 13 dvojizbových a trojizbových nízkoenergetických bytov (z toho 6 bezbariérových) v uzavretom areáli s vlastným parkovaním. Väčšina bytov je vybavená vlastnou terasou. V susedstve areálu sa náchádza zravotné stredisko, predajňa potravín a autobusová zastávka mestskej dopravy.

od 60 000 €
od 60 000 €/m2
Negotiant s.r.o.
Mestské domy - Stupava

Mestské domy - Stupava

Lokalita: Ferdiše Kostku, Stupava (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Rodinný dom

MESTSKÉ DOMY V STUPAVE sú súčasťou novej obytnej štvrte STUPAVA - ZÁPAD, ucelenej zóny bývania s individuálnou výstavbou rodinných domov (38 pozemkov pre RD), radovou výstavbou (14 pozemkov pre radovú výstavbu), bytovou výstavbou (v rámci navrhovaného polyfunkčného objektu) a komplexnou občianskou vybavenosťou. Výstavba mestských domov je realizovaná po jednotlivých 9 sekciách.V tomto čase sú dokončené sekcie A-E, ostatné sekcie sú vybudované v štádiu hrubá stavba. Každá sekcia pozostáva zo 4 rodinných domov na pozemkoch (od 182 m2 do 405 m2) s 8 parkovacími miestami, pričom každému rodinnému domu prináležia dve parkovacie miesta a prístupovými chodníkmi.

od 185 000 €
od 185 000 €/m2
Negotiant s.r.o.
Rezidencia Jaskový rad

Rezidencia Jaskový rad

Lokalita: Jaskový rad, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bývanie v lokalite Jaskového radu sa právom označuje za prémiové. Blízke centrum, zeleň, slnkom zaliate pozemky počas celého dňa, krásne výhľady na mesto s jeho dominantami a najmä ľahká dostupnosť predurčujú túto lokalitu pre vyznávačov kvalitného a pokojného bývania. Ak sa k tomu pridá ešte bezproblémové parkovanie a len niekoľko málo susedov je zrejmé, že o záujemcov pre takýto projekte nebude núdza. Citlivo a harmonicky zasadené objekty do okolitej už existujúcej výstavby dávajú pocit jedinečnosti všetkým obyvateľom. Vjazd na pozemok bude priamo z hlavnej ulice cez bránu na diaľkové ovládanie. Dvojpruhová príjazdová komunikácia k bytovým blokom bude zakončená parkovacími miestami pre 10 áut. Majiteľ bytu môže tiež odstaviť svoj dopravný prostriedok v suteréne domu, kde je pripravených 18 garážových státí. Pri počte 18 bytov je tak zabezpečené naozaj bezstresové a pohodlné parkovanie.

od 178 000 €
od 2 261 €/m2
Negotiant s.r.o.
Savoy Offices - najlepšia adresa v meste

Savoy Offices - najlepšia adresa v meste

Lokalita: Mostová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Kancelárie, admin. priestory

Ak hľadáte prestížne sídlo svojej spoločnosti, tak tieto priestory budú pre Vás najatraktívnejšie na získanie kreditu pred Vašimi zákazníkmi a obchodnými partnermi. Kancelárske priestory Savoy Offices @ THE CARLTON tvoria nadštandardné priestory na najlepšej adrese v rámci Starého mesta Bratislavy.

od 3 250 €/mes.
od 13 €/m2/mes.
Negotiant s.r.o.
Rodinné domy JAVOROVÝ HÁJ; Košice Kavečany

Rodinné domy JAVOROVÝ HÁJ; Košice Kavečany

Lokalita: Košice I - Kavečany (Košice)
Stav projektu: V príprave    Druh: Rodinný dom

Túžite po bývaní blízko mesta, mať okolo seba pokoj a chcete mať zo svojho domu krásny výhľad? Ste klient, ktorý má náročné požiadavky na bývanie, ktoré Vám doteraz nikto neuspokojil? Hľadáte prestížne a reprezentatívne bývanie? Dovoľte, aby sme Vám predstavili rezidenčnú štvrť JAVOROVÝ HÁJ a nové rodinné domy typu: Vancouver, Ottawa, Montreal, Halifax s veľkosťou obytných plôch od 279m2 do 325m2 a výmerami pozemkov od 700 do 1151m.

Cena dohodou
Negotiant s.r.o.
Záhrady devín

Záhrady devín

Lokalita: Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Záhrady Devín je unikátny rezidenčný projekt, ktorý so sebou prináša ponuku 66 bytov v trojpodlažných vilách, ako i 42 samostatne ležiacich stavebných pozemkov v jednej z najkrajších bratislavských mestských častí – Devíne. Trojbytové vily tvoria kompaktnú skupinu situovanú v juhozápadnej časti lokality Devín – Záhrady, ohraničenú zospodu Devínskou cestou a zboku jedinečným biotopom Devínskej lesostepi. Dvadsaťdva objektov je umiestnených v mierne svahovitom teréne a sú priamo prístupné z pešej a automobilovej komunikácie. Samozrejmosťou je dostatočné množstvo parkovacích miest a pivničné kobky k všetkým bytom.

od 199 900 €
od 2 082 €/m2
CORWIN CAPITAL, a. s.
Rezidencia Hron

Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Projekt REZIDENCIA HRON prichádza s ambíciou vybudovať atraktívny a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko centra mesta Zvolen v tichom prostredí na brehu rieky HRON. Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť v meste Zvolen a jeho okolí možnosti moderného a kvalitného bývania za dostupné ceny a doplniť ich o komplexnosť služieb obchodu a možností trávenia voľného času. V pripravovanej prvej etape výstavby Vám ponúkame celkovo 90 nových bytových jednotiek spolu s podzemnými garážami ako aj obchodné a kancelárske priestory na predaj i prenájom.

od 52 000 €
od 1 151 €/m2
ARKON, a. s.
Pod Sokolice

Pod Sokolice

Lokalita: Súvoz, Trenčín (Trenčín)
Stav projektu: V príprave    Druh: Rodinný dom

Projekt Pod Sokolice prináša nízkoenergetické bývanie v príjemnom prostredí, blízko centra mesta Trenčín. Rodinné domy v štandarde s pozemkom už od 149 000,- EUR. Pod Sokolice vám prinášajú ponuku dvojpodlažných 4-izbových rodinných domov s pozemkom za skvelé ceny. Táto nová obytná štvrť pozostáva zo 16-tich nízkoenergetických radových domov, ktoré vytvárajú uzavretý obytný súbor s jednotnou architektúrou. V projekte je jeden typ rodinných domov, pričom sú umiestnené po oboch stranách prístupovej komunikácie, kde jedna strana je zrkadlovým obrazom druhej strany. Všetky objekty sú prístupné z novovytvorenej cestnej komunikácie, ktorá je napojená na dvojsmernú cestu na Súvoz. Náklady na vykurovanie sú vo výške cca 34,16 € mesačne.

od 149 000 €
od 987 €/m2
XX REAL, s.r.o.
Emporia City Residence

Emporia City Residence

Lokalita: M. Hodžu, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

Bytový komplex pozostáva z dvoch obytných blokov - blok A a blok B spojených polozapustenou podzemnou garážou. Bloky tvoria vnútroareálový priestor - átrium, ktoré je sprístupnené po exteriérovom schodisku obyvateľom domu. V átriu bude vytvorená kľudová zóna pre obyvateľov objektu. Z urbanistického hľadiska obidva bloky rešpektujú okolitú štruktúru a sú osadené rovnobežne s ulicou Š. Moyzesa a ul. P. Jilelmnického. Bloky sú radené v koridore jestvujúcej voľnej zástavby Moyzesovej ul. a Jilemnického ul. Bytové bloky sú navrhnuté ako päťpodlažné, z toho posledné piate podlažie je ustúpené.

od 115 000 €
od 115 000 €/m2
ARKON, a. s.
Dornyk

Dornyk

Lokalita: Ivánska cesta, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom v zabývanej časti Ružinova - Trnávka - pre každého dostupné 1,2 a 3 izbové malometrážne byty s loggiou, balkónom alebo predzáhradkou - atraktívna architektúra s účelným členením bytov - byty budú dokončené do štádia štandardného prevedenia bytu a domu s použitím kvalitných stavebných materiálov - uzavretý areál s dostatkom zelene a detským ihriskom - výborná občianska vybavenosť - dobré dopravné napojenie - zabezpečený areál s vlastnou prístupovou cestou s rampou a elektrozámkom - parkovanie v areáli

od 42 500 €
od 1 846 €/m2
IURIS, spol. s r.o.
PANORAMA CITY

PANORAMA CITY

Lokalita: Pribinova, Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

V stále obľúbenejšej lokalite na nábreží Dunaja neďaleko Slovenského národného divadla a nákupnej galérie EUROVEA už čoskoro vyrastie nové epicentrum mestkého života - polyfunkčný komplex Panorama City. Dve ikonické obytné veže originálneho trujuholníkového tvaru s impozantnou výškou nielenže umožnia unikátny výhľad na Bratislavu, ale zároveň dotovoria jej panorámu aposkytnú komfortný životný priestor pre moderných kozmopolitných ľudí. Každá veža Panorama City ponúknu 33 poschodí rozmanitých interiérových riešení. Okrem 606 bytov bude súčasťou projektu aj zelený park, obchody, kancelárie, reštaurácie, bary a samozrejme služby, príjemnú atmosféru dotvorí atypické námestie, ktoré urdží pulzujúci život veľkomesta za hranicami súkromia obyvateľov Panorama City. Tento projekt predstaví širokej verejnosti modernú architektúru 21. storočia, vysokú kvalitu bývania pre rodiny a jednotlivcov, všestrannú občiansku vybavenosť a zásadným spôsobom zmení pohľad na život v centre Bratislavy.

od 127 669 €
od 2 272 €/m2
HERRYS s.r.o.
Jégého alej

Jégého alej

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Jégého alej 4 atraktívna lokalita na bývanie pokojná odizolovaná zóna v centre Bratislavy výborná občianska vybavenosť kompletný predajný a hypotekárny servis výhodné poistenie všetko na jednom mieste

od 86 738 €
od 1 764 €/m2
FINEP SK a. s.
Rezidencie Kukučka v Tatranskej Lomnici

Rezidencie Kukučka v Tatranskej Lomnici

Lokalita: Batizovce (Poprad)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Ponúkame na predaj exkluzívne apartmány v Tatranskej Lomnici, ktoré sú kompletne zariadené. Nachádzajú sa len 200 m od údolnej stanice lanovky. Svojim majiteľom ponúkajú súkromné wellness centrum, vychýrenú reštauráciu Kukučka a mnoho iných výhod. Získajte aj vy svoje vlastné miesto v Tatrách. Rezidencie Kukučka je exkluzívny novopostavený realitný projekt. Nachádza sa v Tatranskej Lomnici. Príjemné pocity z okolitej tatranskej prírody znásobuje tradičná horská architektúra stavby a interiérov. Komplex zahŕňa 84 apartmánových bytov v 4 samostatných budovách. V komplexe sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, Reštaurácia -Kukučka, wellness centrum a služby vysokého štandardu. Výnimočnosť projektu spočíva taktiež v jeho lokalite. Kúpou rezidencie získate svoje vlastné miesto v Tatrách pre rodinu a blízkych. Bude Vám kedykoľvek k dispozícii a o všetko bude vždy postarané. Starosti môžete zahodiť za hlavu a spoľahnúť sa na 4* služby, pretože to je úroveň, ktorú si zaslúžite. Zároveň sa stanete členom uzavretého “owners clubu”, ktorého výhody využijete pri rôznorodých službách.

od 110 000 €
od 110 000 €/m2
HERRYS s.r.o.
Modrá guľa - Suché Mýto

Modrá guľa - Suché Mýto

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Kancelárie, admin. priestory, Obchodné priestory, Pozemok pre rod. domy

Projekt Modrá guľa prináša do centra atraktívne,moderné a zároveň dostupné bývanie pre mladých ľudí. Projekt sa nachádza v lokalite Suché Mýto, na hranici pešej zóny dobre dostupnej autom a i MHD. Projekt je navrhnutý ako polyfunkčný s komerčným parterom a rezidenčnými podlažiami od 2NP vyššie. Budova je rozdelená na 2 vchody, s celkovým počtom 76 bytov. Väčšinu bytov tvoria byty kategórie 2kk, k dispozícii budú však aj byty kategórie 3kk a 4kk. Na najvyššom podlaží sú byty s terasami. Dispozície bytov ponúkajú efektívne riešenie oddelenej nočnej a dennej zóny, dostatok úložných priestorov, praktickú kuchyňu a plnohodnotnú kúpeľňu. Umožňujú budúcim obyvateľom plný komfort bývania v centre s výhľadmi na mesto alebo Bratislavský hrad. Byty budú vybavené v štandarde, súčasťou ktorého budú exteriérové a interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady, dlažby a sanita kúpeľní, kuchynská zostava so zabudovanými spotrebičmi a šatníkové skrine. Ku každému bytu patrí samostatná pivničná kobka. k dispozícii bude parkovacie státie.

od 76 788 €
od 3 600 €/m2
HERRYS s.r.o.
Apartmány, Veľká Lomnica

Apartmány, Veľká Lomnica

Lokalita: Abrahámovce, Kežmarok (Kežmarok)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Prinášame Vám výnimočný projekt z pera Ing. arch. Rudolfa Kruliaca, Apartmány Lomnica. 2 apartmánové domy v pôvodnej horskej architektúre boli postavené v roku 2009 a ponúkajú 96 bytov s výhľadmi na nádherné panorámy Vysokých Tatier. Poskytujú nielen absolútny komfort v podobe vlastného bývania, ale aj prenájmu a využitia všetkých služieb spojených s bývaním a oddychom. Na ploche 21.000 m2 si určite nájdete miesto, kde si môže vaša rodina oddýchnuť, napr. na multifunkčnom ihrisku alebo taktiež možnosť využiť priestory a kvalitu nášho Wellness centra s terasou, konferenčnú miestnosť, plne funkčnú posilňovňu, či Lobby bar…

od 79 565 €
od 79 565 €/m2
HERRYS s.r.o.
Zelené Terasy Devín - Pozemky, AKCIA -15%

Zelené Terasy Devín - Pozemky, AKCIA -15%

Lokalita: Bratislava (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy

S výstavbou svojho vysnívaného domova môžete začať ihneď. Potrebná infraštruktúra k pozemkom je zabezpečená. K dispozícii je príjazdová komunikácia, splašková a dažďová kanalizácia, vodovodná a plynová prípojka, ako aj elektrická prípojka nízkeho napätia. Samozrejmosťou je optické pripojenie televízneho a internetového signálu.

od 156 570 €
od 156 570 €/m2
HERRYS s.r.o.
River Park Long Stay Apartments

River Park Long Stay Apartments

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

River Park Long Stay Apartments to je bývanie na najlepšej adrese s možnosťou využitia všetkého, čo moderný komplex ponúka – od príjemných chvíľ v reštauráciách na promenáde, relax v luxusnom spa, nákup v útulných potravinách až po hodinu tanca v tanečnej škole či zážitky na klzisku, ktoré je každú zimu romantickou súčasťou atmosféry River Parku. River Park Long Stay Apartments sú komplet zariadené tak, aby ste sa mohli bez starostí nasťahovať a užívať si pohodlie v plnej miere. K vášmu komfortu určite prispeje aj možnosť využívať vstup do exkluzívneho ZION SPA - wellness & fitness & spa centra, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí Kempinski Hotela River Park. ZION SPA disponuje neskutočným výhľadom na Dunaj, ponúka širokú škálu unikátnych procedúr a ctí si hodnoty tradičného privátneho klubu. Zaručuje tým viac súkromia a osobný prístup ku každému z vás.

od 170 726 €
od 170 726 €/m2
HERRYS s.r.o.
Stavebné pozemky Sunny Residence

Stavebné pozemky Sunny Residence

Lokalita: Borinka (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: , Pozemok pre rod. domy

Projekt Sunny Residence ponúka nadštandardné rodinné bývanie priamo v lone prírody na úpätí Malých Karpát v obci Borinka neďaleko od Bratislavy. Lokalizácia tohto projektu ponúka súkromie vidieckeho bývania v obci, ktorá nie je zaťažená dopravou s výbornou dostupnosťou do hlavného mesta. Z doliny v ktorej sa dané pozemky nachádzajú je nádherný výhľad na hrad Pajštún.

od 114 119 €
od 119 €/m2
HERRYS s.r.o.
Tatra Grand Residence
Tatra Grand Residence
Viac info
Tri Vody Malinovo - Viladomy
Tri Vody Malinovo - Viladomy
Viac info
1 2 3 4 5 6 7