Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 175 projektov

Developerské projekty

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bytový dom EQUIS

Bytový dom EQUIS

Lokalita: Čachtická, Piešťany (Piešťany)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový komplex EQUIS je šesťpodlažný a skladá sa z troch sekcií G, H a I (budúcich vchodov) so samostatnými vstupmi a komunikačnými jadrami vrátane výťahov. Po jeho dokončení sa v ňom bude nachádzať viac ako 40 bytov, prevažne jeden a pol izbových, dvojizbových a trojizbových. Počas výstavby je možné na žiadosť kupujúcich byty spájať (aj do štvorizbových alebo päťizbových), alebo zmeniť ich dispozičné riešenie. Súčasťou každého bytu je pivničná kobka na prízemí (1. NP) domu. Každý byt má balkón alebo predzáhradku. Byty sú orientované na východ (na Váh) a západ. Okolie komplexu bude dotvorené zeleňou, odpočinkovými plochami, detským ihriskom a parkovacími státiami. Harmonogram výstavby je naplánovaný nasledovne: Výstavba bola zahájená v apríli 2014 a hrubá stavba dokončená v septembri 2014. V súčasnosti prebieha zápis bytov na list vlastníctva. Byty budú dokončené v nižšie zadefinovanom štandarde do konca roka 2014, tak aby v januári 2015 bolo možné bytový dom skolaudovať a následne vo februári 2015 odovzdať byty do užívania novým vlastníkom

od 42 500 €
od 924 €/m2
AB Contact, s.r.o.
Na výslní

Na výslní

Lokalita: Biely Kostol (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Rodinný dom, Bungalov, Pozemok pre rod. domy

Projekt Na výslní ponúka bývanie v príjemnom a bezpečnom prostredí, komplexne rieši požiadavky budúcich majiteľov a zaručuje individualizovaný prístup ku klientom. Byty, domy a pozemky v obci Biely Kostol, vzdialenej len pár km od Trnavy, v tichej a slnečnej lokalite s novovybudovanou infraštruktúrou, sú tou najlepšou voľbou pre rodiny, mladých ale i starších ľudí. Okrem financovania za zvýhodnených podmienok sa s projektom spája množstvo benefitov pri kúpe: nízke prevádzkové náklady, moderný štandard, parkovanie v cene, ďalšie projekty výstavby napríklad detských ihrísk. V ponuke je bývanie v 1 - 3 izbových bytoch, bezbariérových bungalovoch, priestranných a moderných 3 až 5 izbových domoch s možnosťou výberu rôznych typov domov a z modernej ponuky štandardu. Bežná doba výstavby na kľúč je 6 mesiacov. Individuálny prístup umožňuje úpravu plánu svojej nehnuteľnosti podľa vlastnej predstavy. Okrem širokej ponuky nehnuteľností je možné zrealizovať individuálnu výstavbu a zakúpiť si stavebný pozemok vo výmere od 282 m2 do 504 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami (voda, plyn, elektrina, kanalizácia), prístupové cesty sú samozrejmosťou.

od 66 900 €
od 79 €/m2
maxx realitná kancelária,s.r.o.
Čerešňová Alej

Čerešňová Alej

Lokalita: Dunajská Lužná (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Čerešňová alej je postavená v tichej, uzavretej ulici, ktorú nie je možné zahusťovať ďalšou zástavbou. Na veľkorysom pozemku sa nachádza šesť dvojdomov so šiestimi bytmi. Projekt bol od počiatočného architektonického návrhu, dispozičného riešenia a použitia najmodernejších stavebných materiálov a technológií plánovaný ako miesto, do ktorého sa budete radi vracať. V každom trakte vilových dvojdomov sa nachádza 4-izbový byt na prízemí a 3-izbový dvojpodlažný mezonet a 4-izbový dvojpodlažný mezonet, ktoré sú situované na poschodí. Každý byt je vybavený vlastným plynovým kotlom Geminox, podlahovým kúrením, video vrátnikom a rozvodmi pre inštaláciu elektronického bezpečnostného systému. Byty je možné kúpiť v štádiu holobytu a dokončiť vo vlastnej réžii, alebo využiť cenovo a termínovo zvýhodnenú ponuku na dokončovacie interiérové práce, po vykonaní ktorých budú byty pripravené na okamžité nasťahovanie.

od 110 850 €
od 1 044 €/m2
RAJA, spol. s r.o.
Rezidencia Hron

Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty, Obchodné priestory

Projekt REZIDENCIA HRON prichádza s ambíciou vybudovať atraktívny a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko centra mesta Zvolen v tichom prostredí na brehu rieky HRON. Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť v meste Zvolen a jeho okolí možnosti moderného a kvalitného bývania za dostupné ceny a doplniť ich o komplexnosť služieb obchodu a možností trávenia voľného času. V pripravovanej prvej etape výstavby Vám ponúkame celkovo 90 nových bytových jednotiek spolu s podzemnými garážami ako aj obchodné a kancelárske priestory na predaj i prenájom.

od 52 000 €
od 1 151 €/m2
ARKON, a. s.
Malý Dunaj III

Malý Dunaj III

Lokalita: Kazanská 1A, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Bytový dom s polyfunkciou Malý Dunaj III., ktorý dopĺňa a kompletizuje bytový komplex Malý Dunaj, ktorého prvá a druhá etapa boli úspešne realizované v rokoch 2006 a 2007, je situovaný na rohu Kazanskej a Popradskej ul., na rozmedzí Bratislavských mestských častí Ružinov a Podunajské Biskupice. Projekt je koncipovaný tak, aby bol vytvorený rozšírený uličný priestor mestského charakteru s dodržaním urbanistických napojení objektu na jestvujúce stavby a zároveň aby vytvoril atraktívny priestor pre ľudí, priestor, ktorý bude vnášať do lokality život a pestrosť. Takýmto riešením bude objekt priťahovať nielen funkčnou náplňou, ale aj množstvom zelene v otvorenom priestore

od 107 500 €
od 1 824 €/m2
PENZIÓN, stavebné družstvo
Emporia City Residence

Emporia City Residence

Lokalita: M. Hodžu, Zvolen (Zvolen)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Obchodné priestory

Bytový komplex pozostáva z dvoch obytných blokov - blok A a blok B spojených polozapustenou podzemnou garážou. Bloky tvoria vnútroareálový priestor - átrium, ktoré je sprístupnené po exteriérovom schodisku obyvateľom domu. V átriu bude vytvorená kľudová zóna pre obyvateľov objektu. Z urbanistického hľadiska obidva bloky rešpektujú okolitú štruktúru a sú osadené rovnobežne s ulicou Š. Moyzesa a ul. P. Jilelmnického. Bloky sú radené v koridore jestvujúcej voľnej zástavby Moyzesovej ul. a Jilemnického ul. Bytové bloky sú navrhnuté ako päťpodlažné, z toho posledné piate podlažie je ustúpené.

od 115 000 €
od 1 515 €/m2
ARKON, a. s.
Bytový dom Bratislavská/Odbojárska

Bytový dom Bratislavská/Odbojárska

Lokalita: Bratislavská/Odbojárska, Trnava (Trnava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám nový projekt: Bytový dom Bratislavská/Odbojárska, ktorý nahradí zbúranú predajňu nábytku a objekt bývalých nábytkárskych závodov na rohu Bratislavskej a Odbojárskej ulice na trnavskom Tulipáne. Stavbári začali v prvej polovici augusta s odstraňovaním pôvodnej stavby a v októbri začali murovacie práce. V trojpodlažnom bytovom dome bude 41 bytov. Ku každému bytu prináleží jedno parkovacie miesto v cene bytu v uzatvorenom areáli bytovky, rovnako aj komora v byte, alebo na chodbe. Ďalšie parkovacie miesta budú k dispozícii na Odbojárskej ulici pred bytovým domom. Trojpodlažný objekt je projektovaný ako kompletne bezbariérový a v bytovom dome sa bude nachádzať aj výťah.V každom byte sa nachádza balkón o výmere 3,60 m2, alebo na vyvýšenom prízemí terasa o výmere 18,44 m2, ktorá je oddelená od ulice plotom. Kúpeľňa a toalety sú v každom byte riešené samostatne.

od 67 900 €
od 1 205 €/m2
Realitná agentúra Rich
Bytový dom MIRADOR

Bytový dom MIRADOR

Lokalita: Jána Stanislava, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom MIRADOR, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Bytový dom MIRADOR je zaujímavý nielen svojim umiestnením, ale aj architektonickým riešením, ktoré vychádza zo súčasných trendov v oblasti dizajnu a komfortu bývania. Vytvára priestor pre 39 obytných jednotiek v skladbe 1- až 4 izbových o výmere od 40,71 do 152,45 m2. Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére. Pre náročnejších klientov sú pripravené tri exkluzívne byty s veľkoplošnými terasami, navrhnuté tak, aby zabezpečili nadštandardné pohodlie a komfort bývania.

od 184 900 €
od 1 977 €/m2
VENCORP RK, s.r.o.
Pozemky pre individuálnu výstavbu

Pozemky pre individuálnu výstavbu

Lokalita: Šajdíkove Humence (Senica)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Pozemok pre rod. domy, Rekreačný pozemok

Ponúkame vám pozemky pre individuálnu výstavbu na rekreačné rodinné domy podľa vlastných predstáv, v pôvabnej krajine rozľahlých borovicových lesov na piesočnatom podloží Malých Karpát na Záhorí, mieste, kde sa spojí to najlepšie z prírody s naplnením potrieb moderného človeka. Svoje predstavy o vysnívanom rekreačnom bývaní podľa vlastných požiadaviek si môžete splniť v unikátnom rezorte svetových parametrov na pozemkoch o výmere od 600 m2 s kompletnými inžinierskymi sieťami v dotyku dvoch golfových ihrísk. Zelená oáza v prekrásnej krajine s veľkým jazerom obklopeným slnečnými plážami a romantickými zákutiami poskytne dokonalý zážitok a zároveň ponúka možnosť vybudovať si v golfovom rezorte nový domov. Termín obhliadky, rezervovanie pozemku alebo poskytnutie bližších informácií k dokonalému rekreačnému bývaniu si môžete dohodnúť. Všetky potrebné kontakty i bližšie informácie nájdete na stránke www.dpsdevelop.sk.

od 28 716 €
od 42 €/m2
Doprastav Development, a. s.
Ecohouse Kazanská

Ecohouse Kazanská

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Stav projektu: V príprave    Druh: Byty

Ecohouse Kazanská - Nové byty s flexibilnými priečkami Bytový dom sa nachádza v rozvíjajúcom sa Novom centre Podunajských Biskupíc na Kazanskej ulici, ktorá v týchto rokoch získava svoju konečnú podobu. Objekt pozostáva z nižšej odstupňovanej časti a vyššej časti so strešnou nadstavbou. Obsahuje 75 zaujímavých bytov s flexibilným členením a polyfunkciu s dvomi obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi. Byty orientované na severozápad sú klasifikované ako apartmány. Budova je vybavená podzemnou garážou s 36 parkovacími státiami. Ďalších 63 parkovacích miest sa nachádza v prízemí a na priľahlých plochách. Výhodná poloha parcely umožňuje orientovať prevažnú časť bytov na slnečnú, južnú stranu, zastavanú rodinnými domami

od 57 300 €
od 1 381 €/m2
G4 Stavba Kazanská, s.r.o.
Rezidencia pri radnici, Košice

Rezidencia pri radnici, Košice

Lokalita: Strojárenská 1083, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Rezidencia pri radnici je novým rezidenčným komplexom spoločnosti CTR group v Košiciach. Spoločnosť CTR group, s 33 ročnou tradíciou, vám po úspešnom administratívnom projekte Business Centre Košice prináša svoju predstavu o kvalitnom bývaní, ktorou reaguje na stále rastúci záujem o bývanie v centre Košíc. Košice sa tak po Prahe, Drážďanoch, Regensburgu a Bratislave stávajú ďalšou metropolou, kde CTR group realizuje svoje rezidenčné projekty. Moderná a nadčasová architektúra, funkčné a dokonale premyslené dispozičné riešenie bytov, vysoké štandardy, súkromné átrium plné zelene pre rezidentov a poloha v historickom centre mesta s dobrou dopravnou aj pešou dostupnosťou. To sú hlavné benefity projektu Rezidencia pri radnici. Na rozdiel od väčšiny konkurenčných projektov Rezidencia pri radnici ponúka byty v štandarde All Inclusive, čiže kompletne dokončené, vrátane finálnych povrchov podláh, vnútorných dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľniach. Byt už stačí len zariadiť nábytkom a môžete sa nasťahovať. Zároveň vás vybavenie bytov All Inclusive uchráni pred nekonečným ruchom z dokončovacích stavebných činností v susedných bytoch, ako tomu je vo väčšine konkurenčných projektov. Obytný komplex Rezidencia pri radnici je tvorená tromi osem podlažnými objektmi v tvare písmena U, ktoré vytvárajú priestranný polouzavretý priestor átria v strede celého areálu. Átrium bude zelenou oázou pre všetkých svojich rezidentov so stromami, kríkmi a kvetinovými záhonmi. Projekt dohromady ponúkne 272 bytov v kategórii 1+kk až 4+kk v štyroch samostatných vchodoch s výťahom a priamym napojením na podzemné parkovisko a pivnice, ktoré sú obsiahnuté už v základnej cene bytov. Väčšina bytov má výhľad do kľudného átria so zeleňou alebo na historické centrum mesta. Prevažne byty na vyšších podlažiach ponúknu exkluzívne výhľady na historické centrum Košíc a všetky jeho dominanty. Na prízemí projektu sú navrhnuté komerčné priestory pre supermarket, kaviareň a reštauráciu, ktoré prispejú k väčšiemu komfortu rezidentov. Pri samotnom projektovaní obytného komplexu Rezidencia pri radnici bol kladený dôraz na použitie vysoko kvalitných materiálov a najnovších technológií s dôrazom na ekologickú úspornosť. Výsledkom tejto snahy sú byty vybavené vo vysokom štandarde a v energetickej náročnosti kategórie B, čo je označením mimoriadne úspornej budovy.

od 44 900 €
od 817 €/m2
VSH development a.s.
LeMonde Martin

LeMonde Martin

Lokalita: Jozefa Kronera 3948/15, Martin – Ľadoveň, Martin (Martin)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Bytový dom LE MONDE je navrhnutý ako moderný 7-podlažný obytný dom. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza 12 ks garáží, technické a pivničné priestory, ktoré sú vyhotovené v kvalite krytu CO. Na ostatných podlažiach sa nachádzajú výlučne bytové jednotky. K bytovému domu prináleží 67 vyhradených vonkajších parkovacích miest. Pri príprave bytového domu bol kladený mimoriadny dôraz na kvalitu a preukázateľný pôvod použitých materiálov, v prípade možnosti boli uprednostňované výrobky a materiály pochádzajúce zo SR.

od 39 150 €
od 1 074 €/m2
VS Investment Akvizície s.r.o.
 Flat 75

Flat 75

Lokalita: Čapajevova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Pripravovaný projekt, ktorý vznikol v spolupráci s architektonickou firmou Cakov and partners, prináša nový uhol pohľadu na bývanie v Petržalke. Dokazuje, že aj za zminimalizované náklady je možné užívať si komfort moderného a sofistikovaného bývania. Skĺbením našich dlhoročných skúseností a sviežich nápadov, vám projekt Flat 75 ponúka ojedinelý spôsob bývania v Petržalke. Koncept projektu zahŕňa rôzne typy nadštandardných bytov od praktických 1-izbových až po veľkorysé veľkometrážne byty. Nápadité a moderné dispozičné riešenia, zaujímavý vzhľad budovy, vysoký technický štandard za optimalizované náklady, služby vlastného vrátnika, vnútrokomunikačný bezplatný telefonický systém. To sú súčasné trendy, ktoré prevládajú na trhu s realitami vo svete. Projekt Flat 75 prináša všetky tieto atribúty aj do slovenského sveta realít. Dispozičná rôznorodosť bytov sa zameriava najmä na potreby a nároky klienta, no zároveň prináša pridanú hodnotu vo forme funkčných a kreatívnych riešení. Štartovací byt pre mladých, byt pre rodiny s deťmi, viacúrovňový byt, alebo penthous s krásnym výhľadom a veľkými terasami a vírivkou. To všetko nájdete iba v projekte Flat 75. Naše skúsenosti sú zárukou kreativity a kvality.

od 60 900 €
od 2 021 €/m2
Dominant Real s.r.o.
RAJKA PARK II. fáza

RAJKA PARK II. fáza

Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

RAJKA Park je rezidenčný projekt s prioritným ohľadom na pohodlie bývania, kvalitu materiálov a úsporu energie. Projekt päťpodlažných bytových domov s výťahom je rozdelený do 6 fáz, umiestnený v tichom prírodnom prostredí v blízkosti lesa. Obytné domy sú v tvare „U“ s otvoreným trávnatým vnútroblokom orientovaným na juhovýchod. Projekt je realizovaný developerom Orientik Kft. s bohatými skúsenosťami v Maďarsku aj Rakúsku. II. fáza pozostáva z 30 bytov vo vysokom štandarde s flexibilne prispôsobiteľnou dispozíciou pôdorysu. V ponuke sú byty vo výmere od 37.55 m2 až do 77.95 m2 s balkónom alebo loggiou. Prízemie je vyhradené na parkovanie. K dispozícii je 16 krytých a 23 vonkajších parkovacích stojísk. "Platíte len za to, čo je postavené"

od 39 575 €
od 553 €/m2
HUreality s.r.o.
Jesenný Vŕšok B

Jesenný Vŕšok B

Lokalita: Komenského 14, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Predstavujeme Vám výstavbu bytového domu - Jesenský vŕšok B, ktorá spolu s blokom A vytvára funkčný komplex bytov s občianskou vybavenosťou. Celý komplex Jesenský vŕšok sa nachádza iba päť minút chôdze od centra mesta. Bezprostredná blízkosť prírody dáva možnosť na športové vyžitie - pešiu turistiku, cyklotúry, zjazdové lyžovanie, jazdu na koni ...... K dokonalému komfortu bývania prispieva kvalita použitých materiálov, ktorá výrazne prispieva k znižovaniu mesačných nákladov na bývanie. Rodiny s deťmi poteší dostupnosť všetkých typov školských zariadení, ktoré sú vzialené do 10 minút pešou chôdzou. Samozrejmosťou je bezproblémové nadzemné i podzemné parkovanie a ľahká dostupnosť vo všetkých dopravných smeroch. Na prízemí sa nachádzajú hromadné garáže, pivničné priestory a supermarket, ktorý je zákazníkom k dispozícii 7 dní v týždni. Ku každému bytu je priradená pivničná kobka, ktorú dostávate k bytu grátis. Taktiež plochy terás, lodžií a balkónov, ktoré má každý byt, sa do výpočtu kúpnej ceny nezapočítavajú. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie, prípadne vnútorné garážové, státie. U niektorých bytov je parkovanie v cene. Objekt má vlastnú (nezávislú) modernú plynovú kotolňu, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu a slúži na vykurovanie objektu a prípravu TÚV.

od 42 645 €
od 983 €/m2
Jesenský vŕšok, s r.o.
Čierna voda

Čierna voda

Lokalita: Chorvátsky Grob (Senec)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Byty Čierna voda ponúkajú kľudné a pokojné bývanie v bezpečnom prostredí. Vďaka funkčnému dispozičnému riešeniu bytov a s dôrazom na kvalitu poskytuje tento projekt komfortné bývanie naozaj pre každého, či už sú to rodiny s deťmi alebo mladé páry, ako aj „singl“ obyvatelia spolu so seniorskými vekovými kategóriami, ktoré uprednostňujú bývanie v prírode, a pritom blízko svojej rodiny a svojich detí. Byty so záhradkou poskytujú jedinečnú možnosť bývania v byte s vymoženosťami rodinného domu s dostatočným vonkajším priestorom, vhodným pre letnú grilovačku, relax, záhradkárčenie a v neposlednom rade vytvárajú Vaším domácim miláčikom priestor pre výbeh počas celého dňa. V cene bytu v projekte Byty Čierna Voda je zahrnuté štandardné vybavenie, pivničná kobka a jedno vonkajšie parkovacie státie, ktoré bude slúžiť výlučne pre potreby vlastníka bytu. Parkovacie státie sa nachádza bezprostredne pred vchodom, v ktorom je situovaný Váš byt . V prípade záujmu máte možnosť si dokúpiť ďalšie parkovacie státie.

od 49 500 €
od 1 433 €/m2
IURIS, spol. s r.o.
Novostavba Vajnory Tibenského

Novostavba Vajnory Tibenského

Lokalita: Tibenského, Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Stav projektu: Vo výstavbe    Druh: Byty

Projekt vo Vajnoroch je určený pre ľudí, ktorí si nadovšetko cenia svoje súkromie. Našim cieľom je vybudovať bývanie, ktoré povznesie život v byte na inú úroveň. Prioritou bolo vytvoriť intímny pocit pohodlia a domova, aký často vo viacpodlažných bytových domoch nenájdete. Koncept projektu vo Vajnoroch pozostáva zo štyroch bytových jednotiek v samostatne stojacom bytovom dome, pričom ku každému patrí vlastná predzáhradka. Tá spraví Vaše bývanie v byte výnimočným. Práve ňou chceme navodiť pocit rodinného domu a tak zvýšiť kvalitu Vášho života. Možnosť otvoriť dvere a vyjsť na pozemok, ktorý je iba Váš, Vám ponúka nový rozmer, kvalitu bývania a spríjemnenia voľného času priamo u Vás doma. Pripravili sme pre Vás dva typy bytov, ktoré bude samozrejme možné do istej miery upraviť podľa Vašich predstáv. Prvým je príjemný prízemný dvojizbový byt s priamym vstupom do predzáhradky, poskytujúci jedinečný komfort a súkromie. Tento byt je možné prerobiť aj do trojizbovej varianty. Druhým typom je rozľahlý štvorizbový mezonet, vhodný či už pre rodiny s deťmi alebo ľudí vyžadujúcich maximálny komfort, vzdušnosť a veľkorysosť priestoru. Dbali sme na súkromie a pohodlie, preto ohraničenie Vášho pozemku je samozrejmosťou. V cene bytu sú dve parkovacie miesta pred bytovým domom. Byt bude predávaný ako holobyt, v ktorom budú osadené bezpečnostné dvere ADLO, plynový kotol BUDERUS spolu s radiátormi a podlahovým kúrením. Konštrukcia bytového domu bude vytvorená z tehly, postavená na železobetónovej monolitnej doske s 5 komorovými plastovými oknami, dreveným krovom a strešnou krytinou BRAMAC, TONDACH. S výstavbou sa začne v auguste 2015 a skončí sa v 3Q 2016.

od 125 000 €
od 1 533 €/m2
Dominant Real s.r.o.
Nikola House, Ružinov

Nikola House, Ružinov

Lokalita: Teslova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Administratívny objekt

SKOLAUDOVANÉ! Polyfunkčný objekt NIKOLA HOUSE predstavuje príjemné mestské bývanie v širšom centre Bratislavy, v obľúbenej časti Ružinov. V tichej jednosmernej ulici, bokom od rušnej, pulzujúcej dopravy, pribudne 4-podlažný bytový dom so sviežou modernou architektúrou. Objekt ponúka 27 dvoj a troj – izbových bytov s balkónmi, so štandardným vybavením s možnosťou parkovania v podzemnej garáži. Byty sa budú nachádzať na 2. – 4. nadzemnom podlaží. Na prízemí budú 3 komerčné priestory so samostatnými vstupmi. NIKOLA HOUSE, nachádzajúci sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosťou a možnosťami pre aktívny oddych v okolí Štrkoveckého jazera, sú zárukou pohodlného bývania s dostatkom súkromia.

od 108 400 €
od 108 400 €/m2
IURIS, spol. s r.o.
Hamuliakovo

Hamuliakovo

Lokalita: Hamuliakovo (Senec)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty

Predstavujeme Vám projekt 3 bytových domov - dvojpodlažných, ktoré predstavujú 12 bytov. V každom bytovom dome sa nachádzajú 4 byty s úžitkovou plochou 49,55m2. Na prízemí sú 2 byty s predzáhradkami (od 79m2 do 134m2) a na poschodí sa nachádzajú 2 byty s balkónmi. Bytové domy sú dokončené, kolaudácia - október 2015. Sú v stave holobyt, dokončenie bytu je za doplatok 3 000 euro. V cene bytu sú aj dve parkovacie miesta pred bytovým domom.

od 70 700 €
od 1 428 €/m2
CORALI Real s.r.o.
ZIPAVA

ZIPAVA

Lokalita: Stupava (Malacky)
Stav projektu: Ukončený    Druh: Byty, Garáž

Výstavba ukončená. Predaj vrcholí! Využite poslednú možnosť bývať v uzavretom obytnom súbore s vynikajúcou polohou. Obytný komplex ZIPAVA v Stupave sa úspešne rozrástol o 3. etapu a jej výstavba je aktuálne dokončená. Zažite už tieto Vianoce v novej obývačke a využite poslednú možnosť bývať v uzavretom obytnom súbore s vynikajúcou polohou, odkiaľ máte na dosah mesto a aj prírodu. 3 etapa sa môže pýšiť aj faktom, že doteraz sa predalo viac ako 50 % bytov. Už vyše 250 spokojných rodín si pochvaľuje komfortné bývanie v kvalitných jedno- až štvorizbových bytoch s veľkým balkónom či krásnou predzáhradkou. Tretia etapa je výnimočná aj samotnou jednoduchou architektúrou, ktorá harmonicky zapadá do prírodnej scenérie a okolie projektu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V rámci objektu nechýbajú vlastné ihriská, športoviská ako ping-pong a petang, detské ihriská a developer myslel aj na štvornohých miláčikov, ktorým dopraje vyhradenú zónu na ich bezstarostné venčenie. Širšie okolie objektu ZIPAVA je plné možností na aktívny relax a šport, či všetky potrebné nákupné, kultúrne, turistické možnosti malebného mestečka Stupava. Kvalita stavby je garantovaná odborným renomé investora. Spoločnosť STRABAG Development totiž patrí k dlhoročným lídrom na slovenskom stavebnom trhu a podpísala sa pod rad stavebných diel, ktoré patria k dominantám miest alebo patria k ťažiskovým technickým stavbám Slovenska. Vysokú profesionalitu a prepracované know-how vkladajú aj do realizácie stavieb bytových objektov, medzi ktoré sa bezpochyby radí aj stupavská ZIPAVA. Pri príprave III. etapy Zipavy sa najviac vychádzalo aj z poznatkov a požiadaviek kupujúcich. Aj preto môžeme o Zipave tvrdiť, že je to bývanie, podľa Vašich predstáv. Súčasťou obytného komplexu, sú aj interiérové a exteriérové parkovacie státia. Okrem iného je v rámci projektu myslené aj na živnostníkov a malých podnikateľov, keďže súčasťou projektu sú aj obchodné priestory určené na podnikanie. Chcete mat lepšiu predstavu o výhodách bývania v Zipave, ktorá spája pocit prírody a pohodlie mesta? Príďte si priamo do Stupavy prezrieť nový vzorový byt a poraďte sa o možnosti prefinancovania vo viacerých bankách až do výšky 100 %. Spoločnosť STRABAG Development, pre vás pripravila tiež predajnú kanceláriu priamo v areáli obytného súboru, kde sa od našich odborníkov dozviete všetky detaily o projekte. Informovať sa a rovnako komfortne si dohodnúť obhliadku môžete na telefónnom čísle 0903 726 529, prípadne e-mailom na peter.fridel@strabag.com.

od 7 000 €
od 458 €/m2
STRABAG Development s. r. o.
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
Hamuliakovo
Hamuliakovo
Viac info
1 2 3 4 5 6 7 8 9