Novostavby.sk
Rozšírené vyhľadávanie
Nájdených 131 projektov

Developerské projekty

1 2 3 4 5 6 7
ZIPAVA

ZIPAVA

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Byty

Bývanie späté s prírodou v bytovom dome rodinného typu, len 15 min. od Bratislavy! Využite možnosť bývať v krásnom prostredí mestečka Stupava, s nákupnými ale aj turistickými a cykloturistickými možnosťami, a to v murovanom bytovom dome, v byte s vynikajúcim dispozičným riešením, balkónom a vonkajším státím v cene! V ponuke máme na predaj 1-izbový byt v novostavbe Zipava, nachádzajúci sa na 1.NP, s rozlohou 42m2 a balkónom 3,6m2. V cene je aj pivničná kobka 1,8m2 priamo na poschodí. Byt sa predáva v stave holobytu (bezpečnostné vstupné dvere, 5-komorové plastové okná s izolačným dvojsklom, s osadenými vykurovacími telesami a kompletnými prípravami na sanitu a kuchynskú linku. Možnosť dokončenia v štandarde.

od 63 000 €
od 1 361 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Rovinka park - bytové domy

Rovinka park - bytové domy

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: Byty

Projekt Rovinka - Park ponúka v 5 obytných domoch na predaj 2,3 a 4 izbové byty z celkového počtu 84 bytov. Projekt je umiestnený v novovybudovanej časti Rovinky v blízkosti zástavby rodinných domov. Bytové domy sú trojpodlažné s rovnou strechou, terasami a zábradlím. Byty na prízemí majú väčšie terasy a niektoré aj predzáhradky. Celé okolie bude zazelenené, s výsadbou trávnikov a nižších drevín. Ceny bytov už od 69.900 € zahŕňajú štandardné vybavenie okrem KL, parkovacie státie a k niektorým bytom prislúcha aj pivničná kobka. Možnosť kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru.

od 70 900 €
od 1 393 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
ROVINKA - Nové Centrum

ROVINKA - Nové Centrum

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: Byty

SKOLAUDOVANY 2013. Projekt Nové centrum je funkčne rozdelený do niekoľkých blokov. Najbližsie k hlavnej komunikácii sú dva trojpodlažné polyfunkčné objekty v tvare L s najvyšším 4 ustúpeným podlažím, vo vnútri lokality je situovaný bytový dom B a radové rodinné domy.

od 52 900 €
od 1 385 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Koliba Minergo

Koliba Minergo

Lokalita: Podkolibská, Bratislava (Bratislava)
Druh: Byty

Minergo je prvý bytový komplex na Slovensku, kde sa kladie dôraz na zníženie nákladov pri bývaní. Dom získal certifikát energetickej triedy A. Teplo sa vyrába tepelnými čerpadlami, ďalší komfort zabezpečia rekuperátory. Územie bratislavskej Koliby, kam architekt projekt včlenil, poskytuje celoročne bohaté športové vyžitie. Developer ICT ISTROCONTI, a.s. tým dokázal priniesť na trh bývanie s výnimočnými technológiami, atraktívnosťou prostredia a nemalou výhodou sú i konkurencieschopné ceny. Použité technológie: Zdroj tepla - tepelné čerpadlá, doplnené rekuperáciou (spätným získavaním tepla) a insoláciou. Systém ohrieva vodu, zásobuje teplom a v lete bez zvýšených nákladov zabespečuje chladenie. Rozvod tepla zabezpečuje teplovzdušné vykurovanie (samostatné pre každý byt). Prednosti projektu: znížené náklady pri užívaní bytu stabilná hodnota nehnuteľnosti atraktívna poloha na bratislavskej Kolibe vlastná skúsená správcovská spoločnosť dopravná dostupnosť MHD Termíny: Kolaudácia: 05/2011

od 159 000 €
od 2 298 €/m2
Sopra Minergo, s.r.o.
BYTOVÉ DOMY NEJEDLÉHO-Znížené ceny

BYTOVÉ DOMY NEJEDLÉHO-Znížené ceny

Lokalita: Nejedlého, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Byty

BYTY S BALKÓNOM A ŠTANDARDNÝM VYBAVENÍM CENY 3 izb. bytov už od 131.980,- € s DPH. SKOLAUDOVANÉ !!! Projekt je tvorený 3 bytovými domami, v 1. etape výstavby bol realizovaný bytový dom A, ktorý je už dlhšie obývaný. Investorom a realizátorom výstavby 2. etapy je spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. Výstavba bytových domov B a C bola zahájená dňa 04.10.2011 a aktuálne je SKOLAUDOVANÁ !!! V ponuke bolo pôvodne 166 bytových jednotiek ponúkajúcich bývanie v 1- až 4-izbových bytoch. Každý z bytov disponuje balkónom alebo terasou. Parkovanie je zabezpečené komfortne v podzemných garážach na dvoch podlažiach pod bytovým domom. Ponuka zahŕňa aj výber piv. kobky.

od 110 740 €
od 1 753 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Rodinné domy pripravené na bývanie 2

Rodinné domy pripravené na bývanie 2

Lokalita: Záhradná, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom, Bungalov, Pozemok pre rod. domy

Rodinné domy sú postavené 5 km od Vajnor, v novej časti obce Chorvátsky Grob na Záhradnej ul., v časti medzi novými rodinnými domami (nie na Čiernej Vode). Záhradná ulica je slepá, tj. bezpečná pre Vaše deti, ako aj tichá z hľadiska dopravy. Veľkou výhodou je MHD (autobusová zástavka je vzdialená 200 m od domu). K dispozícii sú bungalovy (4izb.), ako aj poschodové (5 a 6izb) domy postavené na pozemkoch o výmere 6,5á. 0905 391 371, www.taurito.sk

od 174 900 €
od 115 €/m2
TAURITO INVEST, s.r.o.
Vienna Gate

Vienna Gate

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Byty

Prijmite pozvanie do Vienna Gate. Budete milo prekvapený odvážnou, modernou architektúrou, veľkorysosťou priestorov a pohodlím, ktoré si Vás získa. Byty majú vysokú svetlosť a nádherné výhľady. Bývajte a/alebo podnikajte v nadštandardnej novostavbe s nádherným výhľadom na hrad, za najlepšiu cenu za m2 v Bratislave! V ponuke na predaj sú posledné byty a apartmány v novostavbe Vienna Gate.

od 121 500 €
od 1 431 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Bernolákovo - Biela Voda

Bernolákovo - Biela Voda

Lokalita: Lipová, Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj novostavbu výborne dispozične riešeného 5 a 6 izbového rodinného domu s krbom, ktorý sa nachádza v novovybudovanej časti rodinných domov obce Bernolákovo. Rodinný dom má rozlohou 130-148 m2. Riešený je modernou architektúrou s úžasným presvetlením priestoru vďaka veľkým okenným plochám. Na prízemí domu sa nachádza veľká obývačka s krbom prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu. Teplá voda a kúrenie sú zabezpečené pomocou prietokového plynového kotla Buderus Logamax Plus - 24 kW. Každý dom má záhradu a 2 parkovacie miesta. Možnosť dokončenia domu na kľúč, výber štandardného vybavenia z niekoľkých variantov. Možnosť 100% financovania cez hypotéku.

od 125 900 €
od 1 018 €/m2
ORBIS Realitná kancelária s.r.o.
Rača, moderné mestské vily

Rača, moderné mestské vily

Lokalita: Potočná, Zvončeková, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: Rodinná vila

Mestské vily sú navrhnuté v jednoduchej forme na poleliptickom pôdoryse. Svojim architektonickým výrazom zdôrazňujú čistotu a jednoduchosť tvaru. Do celkového architektonického pôsobenia je zapojený aj stúpajúci terén a tým jednotlivé vily získavajú ďaľší rozmer v niekoľkých výškových úrovniach. Premysleným umiestneným vo svahu ponúkajú vily cennú devízu v podobe atraktívneho panoramatického výhľadu na mesto.

Cena dohodou
TAURITO INVEST, s.r.o.
Rezidencia Hron

Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: Byty, Obchodné priestory

Projekt REZIDENCIA HRON prichádza s ambíciou vybudovať atraktívny a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko centra mesta Zvolen v tichom prostredí na brehu rieky HRON. Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť v meste Zvolen a jeho okolí možnosti moderného a kvalitného bývania za dostupné ceny a doplniť ich o komplexnosť služieb obchodu a možností trávenia voľného času. V pripravovanej prvej etape výstavby Vám ponúkame celkovo 90 nových bytových jednotiek spolu s podzemnými garážami ako aj obchodné a kancelárske priestory na predaj i prenájom.

od 52 000 €
od 1 151 €/m2
ARKON, a. s.
EcoHouse Kazanská

EcoHouse Kazanská

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Byty

Bytový dom sa nachádza v rozvíjajúcom sa Novom centre Podunajských Biskupíc na Kazanskej ulici, ktorá v týchto rokoch získava svoju konečnú podobu. Objekt pozostáva z nižšej odstupňovanej časti a vyššej časti so strešnou nadstavbou. Obsahuje 75 zaujímavých bytov s flexibilným členením a polyfunkciu s dvomi obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi. Byty orientované na severozápad sú klasifikované ako apartmány. Budova je vybavená podzemnou garážou s 36 parkovacími státiami. Ďalších 63 parkovacích miest sa nachádza v prízemí a na priľahlých plochách. Výhodná poloha parcely umožňuje orientovať prevažnú časť bytov na slnečnú, južnú stranu, zastavanú rodinnými domami.

od 57 300 €
od 1 302 €/m2
ECO-DOMOV Výstavba rodinných domov s. r. o.
Jégého alej

Jégého alej

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Byty

Jégého alej 4 atraktívna lokalita na bývanie pokojná odizolovaná zóna v centre Bratislavy výborná občianska vybavenosť kompletný predajný a hypotekárny servis výhodné poistenie všetko na jednom mieste

od 86 738 €
od 1 764 €/m2
FINEP SK a. s.
Pod Sokolice

Pod Sokolice

Lokalita: Súvoz, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom

Projekt Pod Sokolice prináša nízkoenergetické bývanie v príjemnom prostredí, blízko centra mesta Trenčín. Rodinné domy v štandarde s pozemkom už od 149 000,- EUR. Pod Sokolice vám prinášajú ponuku dvojpodlažných 4-izbových rodinných domov s pozemkom za skvelé ceny. Táto nová obytná štvrť pozostáva zo 16-tich nízkoenergetických radových domov, ktoré vytvárajú uzavretý obytný súbor s jednotnou architektúrou. V projekte je jeden typ rodinných domov, pričom sú umiestnené po oboch stranách prístupovej komunikácie, kde jedna strana je zrkadlovým obrazom druhej strany. Všetky objekty sú prístupné z novovytvorenej cestnej komunikácie, ktorá je napojená na dvojsmernú cestu na Súvoz. Náklady na vykurovanie sú vo výške cca 34,16 € mesačne.

od 149 000 €
od 353 €/m2
XX REAL, s.r.o.
Emporia City Residence

Emporia City Residence

Lokalita: M. Hodžu, Zvolen (Zvolen)
Druh: Byty, Obchodné priestory

Bytový komplex pozostáva z dvoch obytných blokov - blok A a blok B spojených polozapustenou podzemnou garážou. Bloky tvoria vnútroareálový priestor - átrium, ktoré je sprístupnené po exteriérovom schodisku obyvateľom domu. V átriu bude vytvorená kľudová zóna pre obyvateľov objektu. Z urbanistického hľadiska obidva bloky rešpektujú okolitú štruktúru a sú osadené rovnobežne s ulicou Š. Moyzesa a ul. P. Jilelmnického. Bloky sú radené v koridore jestvujúcej voľnej zástavby Moyzesovej ul. a Jilemnického ul. Bytové bloky sú navrhnuté ako päťpodlažné, z toho posledné piate podlažie je ustúpené.

od 115 000 €
od 1 345 €/m2
ARKON, a. s.
TARJANNE DÚBRAVKA

TARJANNE DÚBRAVKA

Lokalita: Martina Granca, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh:

2 až 5 izbové byty v blízkosti prírody a fínska kvalita... PRAKTICKÁ DISPOZÍCIA A SÚKROMIE Tarjanne Dúbravka tvori 7 nízkopodlažných domov s malým počtom bytov na každom podlaží, čo zabezpečuje dostatok súkromia s dostatkom parkovacích možností pre obyvateľov. Energetická certifikácia zaraďuje objekty projektu Tarjanne Dúbravka do energetickej kategórie A a B.

od 106 144 €
od 1 923 €/m2
YIT Reding a.s.
Byty Villinky

Byty Villinky

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh:

Základné informácie o projekte Byty VILLINKI: OBJEKT A, 5.NP: 22 bytov + 3 komerčné priestory OBJEKT B, 5.NP: 22 bytov + 2 komerčné priestory OBJEKT C, 4.NP: 10 bytov OBJEKT D, 4.NP: 10 bytov Počet 2-izbových bytov: 29 bytov Počet 3-izbových bytov: 29 bytov Počet 4-izbových bytov: 6 bytov Počet komerčných priestorov: 5 priestorov Plocha 2-izbových bytov: od 57.41 m2 do 75.79 m2 Plocha 3-izbových bytov: od 77.73 m2 do 85.09 m2 Plocha 4-izbových bytov: od 107.49 m2 do 144.93 m2 Počet parkovacích státí: 115 Počet pivničných kobiek: 66 YIT Home prináša bývanie na fínskej úrovni aj na Slovensko. V poradí druhý projekt z dielne fínskeho developera YIT vyrastá v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves neďaleko Líščieho údolia. Prečítajte si viac na webovej stránke www.yithome.sk

od 161 604 €
od 2 092 €/m2
YIT Reding a.s.
Reding Tower 2

Reding Tower 2

Lokalita: Račianska ulica, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh:

REDING TOWER 2 ponúka kancelárske priestory štandardu A v atraktívnej bratislavskej lokalite s výhľadom na vinice Malých Karpát. Projekt je situovaný iba 8 minút od centra mesta. Vysoký štandard priestorov a zároveň vynikajúca dostupnosť viacerými spôsobmi dopravy predstavujú zaujímavú alternatívu pre podnikateľov, ktorí zatiaľ na trhu administratívnych budov nenašli vhodné priestory. REDING TOWER 2 dopĺňa existujúce a fungujúce administratívne centrum, v ktorom si našli miesto pre svoj biznis úspešné súkromné spoločnosti a štátne inštitúcie. Centrum dokázalo splniť ich požiadavky na bezproblémovú dostupnosť pre klientov aj zamestnancov, vysokú kvalitu služieb a rozumnú cenu. REDING TOWER 2 ponúka viacero zaujímavých benefitov. Okrem prvotriednych priestorov a služieb prináša aj pridanú hodnotu v podobe kvalitného prevedenia stavby, zaujímavej architektúry a príjemného prostredia. Moderný objekt je harmonicky zasadený do tichej oblasti plnej zelene a symbolizuje vstupnú bránu do centra Bratislavy.

Cena dohodou
YIT Reding a.s.
Byty Kivikko

Byty Kivikko

Lokalita: Jurská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Byty

Novostavba Byty Kivikko Nové Mesto sa skladá z 3 samostatných blokov, ktoré majú 8, 7 a 8 nadzemných podlaží. Vybrať si môžete z 1 až 4 izbových bytov. Každý z 3 blokov navyše ponúka podzemné aj exteriérové parkovanie. Celkovo v exteriéri alebo v podzemnej garáži (v suteréne každého bloku) ponúka projekt viac ako 250 parkovacích miest.

od 73 541 €
od 2 209 €/m2
YIT Reding a.s.
Tammi Dúbravka

Tammi Dúbravka

Lokalita: Pri Hrubej Lúke, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: Byty

Projekt Tammi Dúbravka je ďalším projektom z dielne YIT, ktorý prináša fínsku kvalitu bývania do Bratislavy. Dobrá občianska vybavenosť, dopravná dostupnosť a blízkosť prírody znamená ideálne bývanie v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite tejto mestskej časti s veľkým potenciálom rastu do budúcnosti.

od 139 505 €
od 2 365 €/m2
YIT Reding a.s.
Východná Alej

Východná Alej

Lokalita: Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: Byty, Rodinný dom

Moderný bytový dom a rodinné domy sa nachádzajú v pokojnom prostredí, v priamom susedstve s prírodou. V záujme zachovania komfortu budúceho majiteľa je navrhnutý bytový dom iba s dvomi podlažiami. Spolu 13 bytov zaručuje vlastnú oázu pokoja v rodinnej susedskej atmosfére. Všetky byty na prízemí sú vybavené vlastnou záhradkou. Pre byty na poschodí je samozrejmosťou balkón. Vo vyhradenom priestranstve za bytovým domov sa bude nachádzať oddychová zóna s detským ihriskom a vonkajším grilom, ktoré budú nepretržite k dispozícii všetkým vlastníkom bytov. Rodinné domy ponúkajú vysoký štandard bývania za cenu bytu. Na výber je spolu 28 domov, z toho 5 rôznych typov s výmerou 103, 110 a 115 m2. Ku každému domu patrí vlastná terasa. V ponuke sú 3, 4 a 5-izbové domy.

od 69 000 €
od 1 434 €/m2
Urban & Partner spol. s r. o.
Tri Vody Malinovo - Viladomy

Tri Vody Malinovo - Viladomy

Viac info
Tatra Grand Residence

Tatra Grand Residence

Viac info
1 2 3 4 5 6 7