Novostavby logo

SK
EN

V bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves pribudnú nové byty

24.03.2010

V bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves pribudnú nové byty

Dňa 10.03.2010 začala spoločnosť  Real business  výkopové práce pre polyfunkčný bytový dom Glavica nachádzajúceho sa v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves na Eisnerovej ulici, ktorá má výbornú dopravnú dostupnosť autom, MHD a aj železnicou. Diaľnica D2 ako aj železničný uzol poskytuje rýchle prepojenie s centrom mesta.

Výnimočnosť projektu spočíva v prepojení moderného, funkčného a praktického bývania za veľmi rozumné ceny. 

Devínska Nová Ves ponúka množstvo prírodných krás a blízky Devín aj historické pamiatky.  V tesnej blízkosti sa nachádza chránená oblasť Devínska Kobyla, Sandberg, Dendrologický park a blízke Rakúsko, čo môžu využiť najmä rodiny s deťmi i športovci, keďže v okolí sú k dispozícii cykloturistické trasy.
Bytový dom sa bude nachádzať tesne vedľa obchodného domu Lidl.  V  tejto mestskej časti je aj veľmi dobrá  občianska vybavenosť - škôlky, školy, banky, poliklinika, bazén, fitness  centrum.  V budúcnosti sa v tejto lokalite počíta s rýchloelektričkou, či s výstavbou nákupného centra  na Eisnerovej ulici a veľkého nákupno-zábavného centra Bory v neďalekej Lamačskej bráne.Bytový projekt Glavica bude tvoriť  50 bytov a dva nebytové priestory slúžiace na podnikanie.  Ukončenie výstavby sa predpokladá už v apríli 2011.

Na výber investor chystá dvoj až trojizbové byty.  Metráž dvojizbových bytov sa pohybuje od 46,90 m2 do 70,13 m2 v cene už od 74 571 € do 93 974 €. Metráž trojizbových bytov je v rozpätí od 67,48 m2 do 89,64 m2, za cenu od 107 000 € do 120 118 €.  Každý byt je vybavený vlastným  balkónom  alebo loggiou  a  pivnicou  priamo na poschodí pri byte. Parkovanie bude zabezpečené vonkajšími nekrytými aj krytými státiami.

Nebytové priestory budú dva, každý bude mať výmeru 47 m2.

Architektonicky sa na stavbe podieľa firma NOVAARCH  Ing.Arch. Prekopa.

Výhradný predaj zabezpečuje realitná kancelária Fox-reality s.r.o. , www.foxreality.sk.

Tí, ktorí obľubujú tiché a pokojné prostredie od hluku veľkomesta a pritom to chcú mať všade „na skok“ je tento výnimočný projekt to pravé.

V prípade otázok alebo záujmu môžete volať na: 0903 425 180Zdroj: Novostavby.sk

Copyright © 2007-2014 Novostavby.sk. Všetky práva vyhradené!

Článkov: 953

Technology and design by 
MONOGRAM Technologies