Novostavby logo

SK
EN

Projekt Slnečnice – Južné mesto už v predaji

09.04.2010

Projekt Slnečnice – Južné mesto už v predaji

Od apríla prichádza na trh projekt nového bývania v dlho očakávanej prvej fáze projektu Južné mesto (Bratislava), nazvanej SLNEČNICE. Spoločnosť LEXXUS sa stala exkluzívnym predajcom bytov a domov v tomto projekte. Predajné miesto sa nachádza na Laurinskej ulici 15 v Bratislave.

Po dlhej dobe tak prichádza na trh projekt  ponúkajúci bývanie vo veľmi príjemnej lokalite za dostupné ceny. „Už v prvých dňoch reklamnej kampane sme zaznamenali zvýšený záujem o bývanie ako v domoch, tak aj v bytoch v Slnečniciach. „Pre klientov je hlavným lákadlom zaujímavá cena, lokalita a zeleň“, hodnotí záujem projektová manažérka  Katarína Kupcová.
Dopravná dostupnosť s napojením na mestskú hromadnú dopravu, zeleň a blízkosť športovísk patrí medzi najatraktívnejšie atribúty Slnečníc. Pre podporu a rozšírenie týchto možností bude vybudované aj multifunkčné ihrisko a verejný priestor s vodnou plochou.

Komfortné bývanie tu bude zabezpečené ako v bytoch, tak aj v domoch. Bytové domy sú 5 podlažné s výťahom. Každý z bytov má balkón a priradené parkovacie miesto, či už v podzemnej garáži alebo na teréne. Záujemcovia si tak môžu vybrať zo širokej škály bytov s architektúrou odrážajúcou požiadavky na moderné bývanie, v kategóriách od 1kk do 5kk, či už s balkónom alebo terasou. Vo vilových domoch budú mať byty na spodných podlažiach predzáhradky s výmerami od 10,9 do 62,5 m2.Rodinné domy sú situované v uzavretých zónach s dôrazom na súkromie. V každej zo zón sú tri typy domov s pozemkami od 230 do 615 m2.  Domy sú samostatne stojace, dvojpodlažné, s garážou a oploteným pozemkom. Od cesty sú odsadené a dennú časť majú orientovanú do pozemku. Architektúra tak minimalizuje stret s verejnými plochami a maximalizuje súkromie.
Projekt vďaka svojej rozmanitosti ponúka vyriešenie otázky bývania  ako pre mladé rodiny, tak aj pre náročnú klientelu. Ceny bytov začínajú na úrovni 49.468 EUR s DPH, ceny domov na úrovni 173.205 EUR s DPH.

„Slnečnice ako jeden z mála projektov patria medzi produkty, pri ktorých očakávame veľký záujem klientov. Ponúkajú všetko, čo na trhu doteraz chýbalo, po čom bol a stále je dopyt. Hlavne atraktívne ceny za bývanie vo výnimočnej lokalite považujeme za hlavnú výhodu projektu“, dopĺňa Kupcová.
Pre všetkých záujemcov o bývanie v časti Slnečnice je pripravené predajné miesto v Bratislave na Laurinskej 15. Výhradným predajcom Slnečníc je LEXXUS, a.s. Všetky potrebné informácie o projekte Slnečnice - Južné mesto nájdete na web stránke www.slnecnice.sk alebo na tel.č. 02/54 64 53 65.Zdroj: PR článokCopyright © 2007-2014 Novostavby.sk. Všetky práva vyhradené!

Článkov: 953

Technology and design by 
MONOGRAM Technologies